VPNhub


 • Cenu noteikšana

  No plkst 6,99 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android
 • Atbloķēt:


  • Netflix

Lai gan tagad šķiet, ka savienojums ir jānovērtē, VPNhub ir pornogrāfijas mega vietnes PornHub ideja. Kad jūs domājat par to, tam ir liela jēga, un jūs sākat domāt, kāpēc tas iepriekš nav noticis.

ProPrivacy.com Rezultāts
6 no 10

Kopsavilkums

Rezultāts ir pārsteidzoši izmantojama bezmaksas VPN lietotne, lai gan premium pakalpojums neattaisno tā augsto cenu zīmi.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  ASV
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  42,0 Mb / s
 • Vienlaicīgi savienojumi
  3
 • Valstis
  49

Iespējas

Ir godīgi teikt, ka VPNhub funkciju saraksts ir diezgan īss ...

 • Nav žurnālu VPN
 • 78 serveru ovācijas 49 novados
 • 3 vienlaicīgi savienojumi
 • Lietotnes iOS, Android, Windows, macOS un Android TV
 • Ordera kanārijputniņš
 • Saderīgs ar GDPR
 • Nogalināšanas slēdzis (Windows & Android)
 • Torrenting ir atļauta

Lielākā daļa serveru atrodas visā pasaulē, tostarp neparastākās vietās, piemēram, Latīņamerikā, Izraēlā un Dienvidāfrikā.

VPNhub izmanto IPVanish serveru tīklu. Tas izmanto 100% tukšu metāla serveru, bet kā tas darbojas ar VPNbub trafiku, mums nav ne jausmas.

Ātrums un veiktspēja

VPNhub neatbildēja uz pieprasījumiem iekļaut savu pakalpojumu mūsu jaunajā ātruma pārbaudes sistēmā, tāpēc mēs bijām spiesti atgriezties pie saviem vecākiem testiem. Šie sviras speedtest.net rezultāti tiek veikti no Lielbritānijas, izmantojot testa serverus, cik vien iespējams tuvu VPN servera atrašanās vietai. Vidējie latentuma (ping) rezultāti ir parādīti iekavās.

Mēs izvēlējāmies pārbaudīt premium pakalpojumu galvenokārt izmantojot OpenVPN, jo tas ļauj salīdzināt ātrumus, piemēram, līdzīgus visiem pakalpojumiem. Mēs tomēr iekļāvām arī IKEv2 testu, lai gūtu priekšstatu par to, kā šis, izmantojot šo protokolu, notiek pret OpenVPN.

VPN centrmezgla lejupielādes ātruma pārbaude

VPNhub augšupielādes ātruma pārbaude

Speedtest.net identificēja visus testētos serverus kā piederīgus Highwinds / IPVanish serveru tīklam, tāpēc nav mazs pārsteigums, ka rezultāti ir pienācīgi. Tomēr tie nav tik labi kā paša IPVanish. Esam arī mazliet pārsteigti par vietējiem IKEv2 sliktajiem rezultātiem.

Mēs arī veica dažus ātrus testus, izmantojot Speedtest.net mobilo lietotni, lai iegūtu aptuvenu priekšstatu par to, kā notiek bezmaksas pakalpojums. Mēs pārbaudījām bezmaksas pakalpojumu, gan ieslēdzot, gan izslēdzot datu vākšanu (ID izsekošanu).

VPNbhub ātruma pārbaude

Ņemot vērā, ka VPN testi netika veikti AK serverim un VPN testi transatlantiskajam ASV serverim, šie rezultāti nepavisam nav slikti. Tie patiešām ir labāki par vietējiem IKV2 rezultātiem, izmantojot premium pakalpojumu.

Mēs esam priecīgi redzēt, ka nevienā platformā nav IP noplūžu, ieskaitot WebRTC noplūdes. Ņemiet vērā, ka mēs pārbaudījām IPv6 un WebRTC IPv6 noplūdes abās galddatoru platformās, taču tehnisku iemeslu dēļ pašlaik var pārbaudīt tikai mobilās ierīces, kas izmanto IPv4 savienojumu..

Vai VPNhub atbloķē Netflix?

Pat bezmaksas VPN lietotnei izdevās straumēt pilnu ASV Netflix katalogu. Kas ir lieliski. Tomēr VPNhub neatbloķē BBC iPlayer. Bet tas ļaus jums atbloķēt Youtube videoklipus, kuru darbība jūsu reģionā ir ierobežota.

Cenas un plāni

1 gads

Ietaupiet 50%

6,99 USD
mēnesī

VPNhub piedāvā gan bezmaksas, gan Premium plānus, taču bezmaksas plāns ir pieejams tikai mobilo ierīču (iOS un Android) lietotājiem.

Tas tiek atbalstīts ar reklāmām un ierobežo lietotājus tikai vienā serverī. Šis serveris parasti atrodas Ņujorkā, bet mūsu testi to atrada Teksasā. Tā kā visiem bezmaksas lietotājiem ir piekļuve tikai šim vienam serverim, slodzes problēmas neizbēgami ierobežos viņu ātruma veiktspēju.

Augstākās kvalitātes lietotāji neredz reklāmas, bet piekļūst visam serveru lokam, ko vada VPNhub, un var sazināties ar VPNhub diennakts atbalstu. Windows un macOS darbvirsmas lietotnes var izmantot tikai Premium līmeņa dalībnieki, tāpēc, lai izbaudītu bezmaksas izmēģinājumu, jums jāpierakstās, izmantojot mobilo lietotni..

VPNhub cenu plāni

Vismaz tā ir teorija. Praksē, izmantojot bezmaksas pakalpojumu, mēs neredzējām nevienu reklāmu, savukārt 24 stundas diennaktī 7 diennaktī atbalsts premium lietotājiem neeksistē..

Jauniem mobilo ierīču lietotājiem tiek piedāvāts bezmaksas VPNhub Premium 7 dienu izmēģinājums, kas automātiski sāks maksāt, izmantojot pirkumu lietotnē pēc izmēģinājuma perioda beigām, ja vien tas netiks atcelts. Vietnē varat arī parakstīties uz Premium plānu. Vietnes maksājumus apstrādā Probiller.

Jāsaka, ņemot vērā šī pakalpojuma ļoti neskarto raksturu, ka VPNhub Premium cenas ir ļoti augstas.

Lietošanas ērtums

Pielāgotas lietotnes ir pieejamas operētājsistēmai Windows, macOS, Android un iOS (Universal). Citu platformu manuālais iestatīšanas atbalsts nav pieejams.

VPNhub operētājsistēmai Windows

Windows klients izmanto OpenVPN vai IKEv2 VPN protokolus. Ir zināms, ka OpenVPN ir ļoti drošs. Tiek uzskatīts, ka arī IKEv2 ir ļoti drošs un bieži ir ātrāks par OpenVPN, lai gan šeit nešķiet, ka tas tā būtu.

kā izskatās VPNhub klients

Mēs ar prieku atzīmējam, ka lietotnei ir iznīcināšanas slēdzis, kas nodrošina jūsu savienojuma pastāvīgu šifrēšanu, lai gan tas pārstāja darboties, kad mēs simulējām programmatūras avāriju, ar spēku slēdzot OpenVPN dēmona procesu.

VPNhub šifrēšanas protokoli

Lietotne piedāvā OpenVPN motokross (XOR obfuscation) kā veids, kā apiet VPN blokus, kas ir patīkami.

VPNhub operētājsistēmām Android un iOS

Viņu VPN operētājsistēmām Android un iOS izskatās gandrīz identisks. IOS VPN lietotne izmanto IKEv2, savukārt Android lietotne izmanto OpenVPN. Android lietotnei tagad ir arī slēdzis, kas atdziest.

Lietotne VPNhub Android

Interesants izteiciens abās lietotnēs ir tāds, ka, lai saglabātu atbilstību GDPR, jūs varat izvēlēties izslēgt reklāmdevēju ID izsekošanu, ko veic VPNhub un tā filiāles. Mēs domājam, ka tas attiecas tikai uz bezmaksas pakalpojumu, jo premium pakalpojumam vajadzētu būt 100% bez reklāmas.

VPNhub konfidencialitātes iestatījumi

Mums tiek teikts, ka šādi rīkojoties, palielinās parādīto reklāmu skaits un palēninās interneta savienojuma ātrums, taču, kā liecina iepriekšējie testi, šī palēnināšanās ir minimāla, ja tāda vispār pastāv..

Kas mūs pieved pie reklāmām. Vairāk nekā pusotras dienas laikā pēc bezmaksas pakalpojuma ar ID izsekošanu pārbaudes tika izslēgts, mēs neredzējām vienu reklāmu. Mēs nevaram pateikt, vai tā ir tipiska pieredze, tāpēc izdomājiet. Joprojām ir (ļoti) iespējams, ka reklāmdevēji izseko jūsu uzvedību pat tad, ja neredzat faktiskas reklāmas.

Citas platformas

MacOS lietotne ir tikai IKEv2, ar iespēju izvēlēties starp AES-256 un AES-128 datu šifrēšanu. Tam faktiski nav citu iespēju, taču tas palīdz visiem serveriem parādīt ielādes un pingēšanas laikus, lai jums būtu vieglāk izvēlēties ātru serveri..

Lietotnē konfigurētais MacOS iebūvētais VPN klients. Šim parametram nav nogalināšanas slēdža, bet tas ļoti ātri atjauno savienojumu ar VPN, kad savienojums tiek pārtraukts.

VPNhub atbalsts

Izņemot īsus FAQ vietnē, tehniskais atbalsts ir pieejams tikai pa e-pastu. Premium līmeņa atbalsts tiek reklamēts visu diennakti, taču VPNhubs Premium pakalpojuma bezmaksas izmēģinājuma laikā mēs to pamanījām nožēlojami..

Pēc divu dienu kavēšanās mums tika nosūtīts e-pasts, kurā teikts, ka mūsu jautājumi ir pārsūtīti produktu komandai, bet trīs dienas pēc tam mēs joprojām neesam saņēmuši nekādu atbildi.

Atjaunināt 2020. gada martu: VPNhub ir pievienojis tālruņa atbalstu premium lietotājiem ar vietējiem numuriem aptuveni 24 valstīs, kā arī bezmaksas atbalstu visā pasaulē, izmantojot Skype. Tomēr šķiet, ka tas attiecas tikai uz atbalstu norēķinu jautājumos, nevis tehniskos jautājumos. Mēs arī esam informēti, ka VPNhub strādā pie tā, lai uzlabotu savu klientu apkalpošanu kopumā, lai gan mēs to vēl neesam pārbaudījuši.

Privātums un drošība

Jurisdikcija

PornHub ir Candian uzņēmums, bet tas sadarbojās ar AppAtomic, lai izstrādātu VPNhub. VPNhub privātuma politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi skaidri norāda, ka uz pakalpojuma izmantošanu attiecas AppAtomic juridiskie noteikumi, kas ir ASV (Kalifornijas) likumu aizgādībā (neskatoties uz to, ka pati AppAtomic atrodas Kiprā).

Kanādā nav obligātu mežizstrādes likumu, bet tā ir piecu acu globālās uzraudzības partneris. Nesen tā ir arī pieņēmusi vairākus likumus, kas paplašina tā interneta uzraudzības iespējas vairākos galvenajos veidos.

AppAtomic ir Kiprā reģistrēts uzņēmums, taču VPNhub konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi skaidri norāda, ka uz pakalpojuma izmantošanu attiecas AppAtomic juridiskie noteikumi, kas ir ASV likumu aizgādībā:

" Izmantojot vai apmeklējot Pakalpojumu, jūs piekrītat, ka Kalifornijas štata, Amerikas Savienoto Valstu likumi, neņemot vērā likumu kolīzijas principus un neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas, regulēs šos Noteikumus un jebkāda veida strīdus, kas varētu rasties starp jums un Appatomic."

Jāpiemin arī tas, ka VPNHub piesaista Highwinds vai IPVanish serveru tīklu, kas tagad pieder ASV bāzētam StackPath. Saistība starp VPNhub un StackPath nav pilnībā skaidra, taču mēs domājam, ka VPNhub nomā piekļuvi savam serveru tīklam no StackPath.

Baļķi

“Kad jūs izveidojat savienojumu ar VPNhub VPN, mēs apkopojam jūsu interneta protokola (IP) adresi, kuru mēs pseidonimizējam, nekavējoties to šifrējam un glabājam tikai jūsu VPN sesijas laikā. Jūsu IP adrese tiek izdzēsta pēc tam, kad atvienojāties no VPN, to nesaglabājot un nepiesakoties. Mēs nesaistam jūsu IP adresi ar jūsu tiešsaistes darbībām, un mēs neuzglabājam un nereģistrējam jūsu IP adresi ar jūsu tiešsaistes darbībām. ”

Tiek reģistrēta arī daļa “neidentificējamas apkopotas informācijas”. Lai arī tas nav tik stingrs visu žurnālu dzēšanai kā dažiem VPN uzņēmumiem, tas, ka visi svarīgi žurnāli tiek izdzēsti sesijas beigās, nozīmē, ka mēs ērti klasificējam VPNhub kā VPN bez žurnāliem.

Tomēr ņemiet vērā, ka mobilās lietotnes sniedz lielu daļu personiskās informācijas Google / Apple, AppAtomic un (bezmaksas lietotājiem) AppAtomic reklāmas partneriem (lai gan to var nedaudz mazināt, mobilajā lietotnē atspējojot reklāmdevēja ID). iestatījumi).

Šifrēšanas protokoli

Datu drošībai daudzas VPNhub lietotnes izmanto IKEv2 VPN protokolu ar AES-256 vai AES-128 šifrēšanu. Windows lietotne arī ļauj tā vietā izvēlēties OpenVPN, un Android lietotne izmanto OpenVPN. VPNhub izmantotie OpenVPN iestatījumi ir šādi:

Datu kanāls: AES-128-CBC vai AES-256-CBC (noklusējuma) šifrs ar HMAC SHA256 hash autentifikāciju.

Kontroles kanāls: AES-256-CBC šifrs ar RSA-2048 rokasspiediena šifrēšanu. SHA tiek izmantots hash autentifikācijai, kaut arī atslēgas garums nav noteikts. Perfektu priekšlaicīgu slepenību nodrošina DH-2048 Diffie-Hellman atslēgu apmaiņa.

Šī ir droša iestatīšana.

Citas lietas

VPNhub izdod garantijas kanāriju, kura mērķis ir pārliecināt lietotājus, ka varas iestādes to nav apdraudējušas. Jāsaka, ka mums trūkst ticības idejai, taču ar gandarījumu varam secināt, ka VPHhub kanārijputniņš vismaz katru dienu šķiet labi uzturēts un atsvaidzināts..

PornHub pieder MindGeek. 2012. gadā tika uzlauztas vietņu YouPorn un Digital Playground vietnes, atklājot sīkāku informāciju par vairāk nekā 1,1 miljonu lietotāju. 2016. gadā 800 000 Brazzers foruma dalībnieku informācija tika publiskota, savukārt 2017. gadā PornHub negribot rīkoja ļaunprātīgas izmantošanas kampaņu, kuras laikā lietotāji tika pakļauti ļaunprātīgai programmatūrai un krāpšanai.

Tomēr šķiet, ka PornHub ir ļoti maz ar VPNHub ikdienas darbību. Ar kuru nodarbojas AppAtomic.

Noslēguma domas

Tajā nav daudz slikta (izņemot neeksistējošu atbalstu), taču VPNhub Premium ir pārāk pliks, lai attaisnotu augsto cenu zīmi. Vienkārši sakot, tur ir daudz labāki pakalpojumi, kas maksā ievērojami mazāk.

No otras puses, VPNhub Free ir daudz saistošāks piedāvājums. Lai arī jūs atrodaties tikai vienā ASV atrašanās vietā, lielākajā daļā gadījumu savienojums ar to ir pietiekami ātrs. Ieskaitot straumēšanas saturu no PornHub!

Bez datu ierobežojumiem, žurnāliem, kas apdraud jūsu privātumu, un nevienai platformai nav IP noplūdes, VPNhub ir lieliska bezmaksas VPN lietotne. Fakts, ka tā darbojas ar ASV Netflix, ir fantastisks bonuss.

Ar Apvienoto Karalisti gatavojas ieviest porno filtrus, ja vien Apvienotās Karalistes pilsoņi nevar pierādīt, ka viņi ir vecāki par 18 gadiem, iegādājoties "porno caurlaide" (ar pievienotajām bažām par privātumu) šķiet nedaudz dīvaini, ka VPNHub vēlas atturēties no PornHub.

Galu galā tā VPN lietotne ir ideāls risinājums britiem, kuri vēlas izvairīties no filtriem, nepaziņojot valdībai, kas viņi ir (vai arī, kuri vēlas izvairīties no neērtām sarunām ar viņu vietējo avīzi!).

VPNhub vietnē nav minēts savienojums ar PornHub, un PornHub vietnē netiek reklamēta VPNhub. To var izskaidrot ar to, ka PornHub īpašniekam MindGeek pieder arī vadošais vecuma pārbaudes (“porn pass”) uzņēmums AgeID.

Ir vērts atzīmēt, ka jebkurš VPN pakalpojums ar serveriem, kas nav AK, būs tikpat efektīvs, lai izvairītos no Lielbritānijas porno filtriem..

Atjaunināt 2020. gada aprīli: Šajā pārskatā nav ņemts vērā jaunais telefona atbalsts norēķinu jautājumos vai VPNhub apgalvojums par uzlabotu atbalstu kopumā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me