VPNht

 • Cenu noteikšana

  No plkst USD 3,34
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
6.9 no 10

Kopsavilkums

VPN.ht ir virtuālā privātā tīkla (VPN) nodrošinātājs, kas galvenokārt koncentrējas uz palīdzības sniegšanu lietotājiem piekļuvei vietnēm, kuras ir bloķētas viņu valstīs. VPN.ht apgalvo, ka nodrošina piekļuvi tādām vietnēm kā Netflix, Spotify, Gmail, Skype un pat Google. Par tik pieņemamu cenu VPN.ht varētu būt labākais risinājums, ja viņu apgalvojumi izrādīsies patiesi. Ņemot vērā, ka VPN.ht tika automātiski iekļauts Popcorn Time klienta PT.io dakšā (vairs nav pieejams), var tikai pieņemt, ka viņu vārdos ir patiesība. Ja jums ir interese uzzināt, lasiet zemāk mūsu detalizēto pārskatu vietnē VPN.ht!

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Honkonga
 • Vienlaicīgi savienojumi
  3
 • Valstis
  24
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  0 Mb / s

Iespējas

Vienlaicīgi savienojumi 3
Valstis 24


VPN.ht piedāvā dažādas noderīgas funkcijas, piemēram:

 • 128 serveri 24 valstīs
 • Neierobežots datu daudzums & joslas platums
 • 100% anonīma reģistrācija
 • P2P atbalsts
 • Līdz 3 vienlaicīgiem savienojumiem
 • Neierobežots ātrums
 • Neierobežota servera maiņa

Ņemot vērā VPN.ht piedāvāto serveru daudzumu, jums nevajadzētu būt grūtībām piekļūt jebkuram valsts saturam, kuram vēlaties piekļūt. Turklāt ar neierobežotu servera maiņu jūs varat brīvi izpētīt, kuri serveri vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Kas attiecas uz protokoliem, VPN.ht piedāvā standarta protokolus TCP un UDP, izmantojot OpenVPN, kā arī PPTP un L2TP.

Viedā DNS

Viedo DNS galvenokārt izmanto, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu - domājiet par tādām vietnēm kā Netflix un Hulu. Kaut arī viedais DNS nepiedāvā drošības vai konfidencialitātes funkcijas, tas var būt ārkārtīgi noderīgs, ja savieno pārī ar VPN.

Kā tāds VPN.ht ir viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas ar bezmaksas plāna DNS starpniecību iegādājas kādu no saviem plāniem. Tas ir ārkārtīgi noderīgi, jo VPN.ht jau ir viens no pieejamākajiem VPN. Lai iegūtu papildinformāciju par viedajiem DNS pakalpojumiem, apmeklējiet mūsu vietni, kas pilnībā paredzēta šai tēmai, noklikšķinot šeit.

Apmeklējiet VPN.ht »

Ātrums un veiktspēja

Svarīga labākā VPN izvēles sastāvdaļa ir tā veiktspējas pārbaude tādām lietām kā ātrums un noplūdes. Lai redzētu, kā VPN.ht vērtē šajā pārskata daļā, turpiniet lasīt zemāk!

Ātruma pārbaude

Mēs pārskatos esam integrējuši zinātnisku un objektīvu veidu, kā izmērīt dažādu VPN ātrumu. Lai gan VPN.ht tika pārbaudīts tikai marta mēnesī, tā rezultāti pagaidām ir diezgan labi. VPN.ht ieguva vidējo lejupielādes ātrumu 25,6 Mbps un maksimālo lejupielādes ātrumu 97,3 Mbps. Drīzumā notiks vairāk ātruma salīdzinājumu.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā tiek veikti šie ātruma testi, apmeklējiet šeit.

Noplūdes testi

ProPrivacy.com SpeedTest (maks. / Pārsprāgt) Nav
ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) Nav

Izmantojot vietni ipleak.net, es pārbaudīju VPN.ht noplūdēm - ieskaitot IP, DNS un WebRTC noplūdes. Par laimi, VPN.ht atgriezās negatīvs attiecībā uz visām noplūdēm.Lai iegūtu papildinformāciju par IP noplūdēm, skatiet mūsu pilnīgo IP noplūžu rokasgrāmatu..

Cena

1 mēnesis

USD 3,34
mēnesī

VPN.ht tiek piedāvāts par tik zemu cenu, ka par to, ka viņiem trūkst bezmaksas izmēģinājuma, nav pat vērts strīdēties. Jūs varat izvēlēties starp divām dažādām maksājuma iespējām (mēnesī & gadā). Iespējas ir šādas:

 • Mēnesī - USD 1,00 par pirmo mēnesi & tad USD 4,99 mēnesī
 • Gadā - 39,99 USD / gadā

Papildus zemām cenām VPN.ht piedāvā arī 100% naudas atdošanas garantiju pirmajām 30 pakalpojumu dienām. Tas ir īpaši noderīgi, ja izvēlaties gada iespēju, jo varat ērti atpūsties, ja galu galā nepatīk pakalpojums.

VPN.ht piedāvā dažādu maksāšanas metožu sortimentu, ieskaitot Bitcoin! Tomēr jums jāzina, ka Bitcoin izmantošana nav pilnīgi anonīma; VPN nodrošinātājam joprojām būs jūsu IP adrese. VPN.ht piedāvātie maksājuma veidi ietver:

 • Galvenās kredītkartes (Visa, MasterCard, Amex, Discover)
 • PayPal
 • Kriptovalūtas
 • Maksājumu siena
 • iDEAL
 • Un vēl!

Lietošanas ērtums

Vietne VPN.ht ir ārkārtīgi lietotājam draudzīga un viegli orientējama, lai arī tā to apgalvo "pilnīgi anonīms" ir nepatiess (neviens VPN nav pilnīgi anonīms). Visas galvenās saites tiek piedāvātas katras lapas augšpusē, un mājas lapa piedāvā būtisku un noderīgu informāciju. Turklāt katras lapas apakšā varat piekļūt pakalpojumu sniedzēja garantijas kanālam un lietošanas noteikumiem, kā arī noderīgiem rīkiem un emuāru rakstiem..

Vēl viena satriecoša vietnes VPN.ht īpašība ir spēja mainīt vietnes teksta valodu. Jūs varat izvēlēties starp angļu, holandiešu, franču un vācu valodu.

VPN.ht klientu atbalsts

VPN.ht nepiedāvā tiešraides tērzēšanu, bet tās biļešu atbalsta sistēma piedāvā ātru reakcijas laiku ar noderīgiem risinājumiem. Papildus tam VPN.ht piedāvā arī daudz dažādu palīdzības rakstu un iestatīšanas rokasgrāmatu.

Process

Reģistrācija VPN.ht ir ne tikai vienkārša, bet tai ir nepieciešams tikai e-pasts un parole. Turklāt VPN.ht neprasa norēķinu adresi un piešķir rēķinu nosaukumam “Anonīms klients”. Tas ir ārkārtīgi ideāli, ja nevēlaties, lai VPN būtu pilns vārds.

Windows klients

VPN.ht iestatīšana ir ļoti vienkārša, un to izmantot ir vēl vienkāršāk. Tālāk es sīkāk izpētīšu, kā izmantot VPN.ht ar Windows OS.

 1. Lejupielādējiet savai operētājsistēmai atbilstošu failu
 2. Izpildiet instalēšanas instrukcijas
 3. Tiks parādīts VPN.ht interfeiss
 4. Zem Pieslēgties, pierakstieties savā kontā
 5. Izvēlieties Izveidojiet savienojumu ar VPN savienot
 6. Zem Serveri, izvēlieties serveri, kuru vēlaties
 7. Izvēlieties Preferences
 8. Zem Šifrēšana, atlasiet nolaižamo izvēlni
 9. Izvēlieties vēlamo šifrēšanu (ieteicams 256 bitu AES)
 10. Zem Vispārīgi, varat pārbaudīt vai noņemt atzīmi no dažādiem iestatījumiem

Tieši tā! Jūs oficiāli vadāt VPN.ht.

Lūdzu, ņemiet vērā: VPN.ht darbvirsmas klients pašlaik atrodas pārbaudes fāzē un varētu būt nestabils.

Citas platformas

VPN.ht ir pieejams operētājsistēmām Windows, Mac OSX, Android un iOS.

Android & iOS

Mēģinot lejupielādēt VPN.ht lietotni manā iOS ierīcē, lietotņu veikalā man bija redzama bezgalīga ielādes ikona. Es neesmu pārliecināts, vai tā ir problēma manā ierīcē vai vispār plašāka problēma. Tas tomēr ir nedaudz sagaidāms, jo lietotnes joprojām atrodas testēšanas fāzēs.

Privātums un drošība

VPN.ht atrodas Honkongā, acīmredzot nozīmē, ka uz viņiem neattiecas tādi likumi kā ASV Patriotu likums. Turklāt Honkongā atrodas arī vieni no labākajiem pretcenzūras pasākumiem pasaulē. Honkonga ne tikai novērš cenzūru, bet arī saviem pilsoņiem nodrošina galvenokārt atvērtu un bezmaksas internetu. Honkongas varas iestādes un valdības ierēdņi pilsoņiem piešķir tiesības uz vārda (un preses) brīvību. Turklāt viņi arī neprasa Honkongā bāzētus VPN glabāt žurnālus.

Un, lai arī Honkonga krimināli sodāmas darbības internetā, kas saistītas ar ar autortiesībām aizsargātiem materiāliem vai piedauzīgu attēlu izplatīšanu, nav nekas neparasts, ka valsts ievēro kriminālatbildību par autortiesību pārkāpumiem, un neķītru attēlu izplatīšana ir vērsta galvenokārt uz bērnu pornogrāfiju. Noslēgumā jāsaka, ka Honkonga joprojām ir ideāla vieta, kur bāzēties VPN.ht, jo īpaši lietotājiem, kas saistīti ar privātumu.

Vietņu izsekošana

VPN.ht izseko jūs, izmantojot dažus dažādus Google pakalpojumus (piemēram, dubultklikšķi). Ja vēlaties izvairīties no citu vietņu izsekošanas, šeit lasiet par paplašinājumu Privacy Badger.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā pārtraukt vietņu izsekošanu, noklikšķiniet šeit.

Maksājumu procesors

Pēc vairākiem mēģinājumiem identificēt VPN.ht maksājumu apstrādātāju, es vairs neatbalstu savus ziņojumus. Jebkura iemesla dēļ VPN.ht nevēlas atbildēt uz šo jautājumu. Ja es saņemšu kādas ziņas par maksājuma apstrādātāju par viņu pakalpojumu, es šeit tos atjaunināšu.

Šifrēšanas protokoli

VPN.ht piedāvā 64 bitu Blowfish šifrēšanu, 128 bitu AES šifrēšanu un 256 bitu AES šifrēšana par to vadības kanāla šifrs. Vislabākā un drošākā izvēle ir 256 bitu AES, jo pārī ar to tiek piedāvāta militāras pakāpes šifrēšana 256 bitu AES datu kanāla šifrs. Tas arī nodrošina RSA-2048 taustiņiem un HMAC SHA1 (160 bitu) SHA hash autentifikācijai.

Papildus spēcīgajām drošības funkcijām, VPN.ht piedāvā arī DNS noplūdes testēšanu caur viņu vietni, bezmaksas starpniekserveri un funkciju “Kas ir mans IP”, kurai var piekļūt arī caur viņu vietni..

Noslēguma domas

Pabeidzot integrēto Popcorn Time VPN uz savu VPN pakalpojumu, VPN.ht noteikti ir izvēlējies labāko VPN. Tomēr tā lietotnes atrodas testēšanas fāzēs, kas nozīmē, ka VPN pakalpojums, iespējams, nav tik drošs un privāts, kā jūs to vēlaties..

Noslēgumā jāsaka, ka VPN.ht noteikti ir vērts sekot līdzi, jo viņi atjauno un uzlabo savus VPN pakalpojumus un funkcijas. Vismaz viņu apgalvojumi ir patiesi: bloķētam saturam varat viegli piekļūt.

Izmēģiniet pakalpojumu pats, noklikšķinot uz zemāk esošās pogas!

Apmeklējiet vietni VPN.ht

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me