VPNGate


ProPrivacy.com Rezultāts
6 no 10

Kopsavilkums

VPNGate ir brīvprātīgo vadīts VPN tīkls. Tas tika izveidots, lai izpētītu “labu izplatītu VPN sistēmu”, un tas ir SoftEther VPN blakusprojekts. Šī ir bezmaksas un atvērtā pirmkoda daudzprotokolu programmatūra, ko izstrādājusi Tsukuba Universitāte Japānā. VPN vārtu lietotāji var izveidot savienojumu, izmantojot SoftEther VPN protokolu vai izmantojot parastākos VPN protokolus.

Iespējas

Lietotāji var brīvi izveidot savienojumu ar jebkuru no tūkstošiem serveru, kurus vada brīvprātīgie visā pasaulē. Rakstot, ir 9 111 reģistrēti publiski VPN releju serveri, no kuriem 96 ir tiešsaistē. Šis skaitlis katru dienu nedaudz atšķirsies, taču vienmēr būs daudz no kuriem izvēlēties.

serveru saraksts

Serveri ir izvietoti gandrīz visur! Vienmēr ir pieejams pilns un atjaunināts serveru saraksts.

SoftEther servera programmatūra, ko izmanto VPN Gate VPN relay serveri, var pieņemt savienojumus, izmantojot SoftEther VPN protokolu (skat. Zemāk), OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP un citu..

Praksē vislabāk atbalstītie VPN protokoli ir SoftEther un OpenVPN.

SoftEther

SoftEther ir bezmaksas un atvērtā koda alternatīva VPN platforma. SoftEther VPN protokolu sauc arī par SSL-VPN. Tas ir tāpēc, ka tas ir balstīts uz HTTPS un tāpēc izmanto SSL / TLS šifrēšanu un TCP portu 443.

Tas padara SoftEther VPN trafiku visu, kas neatšķiras no regulāras drošas HTTPS trafika. Tādējādi ugunsmūrus ir ļoti grūti bloķēt. Tāpēc SoftEther SSL-VPN protokols ir lieliski piemērots dažādu VPN bloku formu pārvarēšanai.

SoftEther

Papildus sava VPN protokola izmantošanai SoftEther VPN servera programmatūru var savienot ar dažādu citu VPN protokolu izmantošanu..

SoftEther VPN ir pieejams operētājsistēmām Windows, Linux, Mac, FreeBSD un Solaris. Citas ierīces var izveidot savienojumu ar SoftEther VPN serveriem, izmantojot citu atbalstītu protokolu. Tas ietver Android, iOS un citas ierīces.

Tās izstrādātāji apgalvo, ka SoftEther ir ātrāks nekā OpenVPN.

Ātrums un veiktspēja

Katru VPN Gate serveri privāti pārvalda brīvprātīgais, kas nozīmē, ka jūs nevarat gaidīt, ka serveru veiktspēja būs konsekventa. Tas notiek pat pirms ņemt vērā tādus faktorus kā ģeogrāfiskais attālums.

Tādēļ šie rezultāti ir jāuzskata tikai par aptuvenu norādi par ātruma veidiem, kurus jūs varētu sagaidīt, lietojot VPN vārtus. Serveri tika izvēlēti vairāk vai mazāk nejauši, pamatojoties uz atrašanās vietu un reklamēto veiktspējas rādītāju.

Ņemiet vērā, ka es nevarēju izveidot savienojumu ar aptuveni pusi no visiem serveriem, kuriem es mēģināju izveidot savienojumu. Serveri, kurus es pārbaudīju, bija:

  • Japāna (līnijas ātrums 207,7 Mb / s, Ping 21,21)
  • Amerikas Savienotās Valstis (līnijas ātrums 32,7, Mbps Ping 11,11)
  • Lielbritānija (līnijas ātrums 16,1, Mbps Ping -, -)

Lejupielādes ātrumsAugšupielādes ātrums

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

Šie rezultāti, visticamāk, netraucēs nevienu komerciālu VPN pakalpojumu sniedzēju naktī nomodā! Faktiski manos testos visi VPN Gate serveri bija ievērojami lēnāki nekā Tor tīkla izmantošana. Lejupielādes ātrums bieži vien bija tikai daži Kb / s!

Tomēr jāpiebilst, ka ātrākie serveri atrodas Austrumāzijā. Tātad, ja jūs ģeogrāfiski atrodaties tuvāk tādām vietām kā Japāna un Dienvidkoreja, sniegums var būt daudz labāks.

IP noplūdes testi

Izmantojot SoftEther VPN, es neatklāju IPv4 DNS noplūdes vai WebRTC noplūdes. Ņemiet vērā, ka mans ISP (Virgin Media UK) neatbalsta IPv6, tāpēc es nevaru pārbaudīt, vai nav IPv6 noplūdes.

Ja izveidojat savienojumu, izmantojot OpenVPN, varat izvēlēties lejupielādēt .ovpn failus, kas norāda piemērotu DNS serveri, lai novērstu DNS noplūdes..

ASV Netflix mani nebloķēja, izmantojot pārbaudīto ASV serveri, lai gan savienojuma ātrums bija tik mazs, ka video atskaņošana praksē nebija iespējama. Ja jums izdodas atrast ASV serveri, kas ir pietiekami ātrs, lai straumētu video saturu, tad, iespējams, to varēsit izdarīt, izmantojot VPN Gate.

Cena

1 mēnesis

0,00 USD
mēnesī

“VPN vārti nekad vairs nebūs maksas pakalpojums.”

Līdzīgi kā Tor Network, visus VPN Gate serverus vada brīvprātīgie. Tas nozīmē, ka VPN Gate ir pilnīgi brīvi lietojams.

“Turklāt Japānas telekomunikāciju likumā noteikts, ka jebkurš“ maksas tīkla pakalpojums ”ir jāreģistrē valdībā un jāievēro iekšlietu un komunikāciju ministra rīkojums. Tādējādi, ja VPN vārti kļūs par maksas pakalpojumu, Japānas valdība mums iejauksies. Lai no tā izvairītos, mēs nevēlamies būt maksas pakalpojums. Faktam, ka VPN vārti sastāv no ļoti daudziem brīvprātīgajiem visā pasaulē, vajadzētu sarežģīt situāciju, lai kļūtu par maksas pakalpojumu. ”

Tātad “bezmaksas” patiešām nozīmē bezmaksas! Šī ir ikviena iecienītākā cena. Yay!

Lietošanas ērtums

Pierakstīties

Reģistrēšanās vai personas dati nav nepieciešami. Pieejamie serveri ir uzskaitīti lapā VPN serveru saraksts. Katrs serveris nodrošina ceļvedi un visus atbilstošos konfigurācijas failus, kas nepieciešami, lai izveidotu savienojumu ar to, izmantojot jebkuru no protokoliem, kurus tas atbalsta.

Servera statistika

Serveru sarakstā tiek parādīts statistikas kopsavilkums, piemēram, caurlaides spējas servera iestatīšanas laiks, lai palīdzētu izvēlēties jums piemērotu serveri..

Windows SoftEther VPN klients

Vienkāršākais veids, kā izmantot VPN vārtus, ir lejupielādēt un instalējiet īpašu SoftEther VPN klienta versiju. Tam ir "VPN vārtu klienta spraudnis" iepriekš konfigurēts. Tas ļauj izveidot savienojumu ar VPN Gate serveriem, izmantojot SoftEther VPN protokolu.

Klientu menedžeris

Pēc instalēšanas vienkārši atlasiet “VPN vārtu publiskie VPN releju serveri”…

Publiskie VPN releju serveri

Un jums tiek parādīts serveru saraksts! Ir pieejama dažāda statistika, un serverus var kārtot atkarībā no jūsu prioritātēm.

Savienojuma statuss

Kad esat izlēmis, vienkārši veiciet dubultklikšķi uz servera ieraksta, lai izveidotu savienojumu ar to

Jaunākie serveri

Skrienot, daudzām no SoftEther VPN galvenajām funkcijām var piekļūt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz tā paziņojumu ikonas

Viena problēma, ko es pamanīju, ir tā, ka, atvienojoties no VPN servera, mani DNS iestatījumi neatjaunoja iepriekšējos noklusējumus. Tāpēc man vajadzēja atiestatīt tos manuāli katru reizi, lai piekļūtu internetam.

Vietne

VPN vārti ir blakusprojekts SoftEther VPN, ko izstrādājusi Japānas Tsukuba universitāte. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka vietne (un ar to saistītā SoftEther VPN vietne) ir piepildīta ar noderīgu tehnisko informāciju. Galu galā Tsukuba universitātes puiši ļoti vēlas demonstrēt savas tehnoloģijas!

Informācija ir labi organizēta, un galvenie jēdzieni ir labi izskaidroti. Padarīto punktu ilustrēšanai dāsni izmanto infografiku un ekrānuzņēmumus.

Lai arī angļi, ko lieto, ik pa laikam nedaudz nomāc, man nekad nebija problēmu izprast teikto.

Atbalsts

VPN vārti nav komerciāls pakalpojums. Tāpēc nav palīdzības komandas, kas zvana, lai palīdzētu, ja rodas problēmas. Tomēr ir VPN vārtu lietotāju forums, kurā varat ievietot jautājumus.

Tas ir diezgan aktīvs, un šķiet, ka vissaprātīgākie jautājumi (kas nav surogātpasts) saņem atbildi. Tomēr, lūdzu, atcerieties, ka visa palīdzība foruma dalībniekiem ir brīvprātīga.

Privātums un drošība

Privātums

Vissvarīgākais, kas jāsaprot par VPN Gate, ir tas, ka to vada brīvprātīgie. Tas nozīmē, ka ikviens var brīvprātīgi darboties VPN Gate serverī. Un tāpēc ikviens brīvprātīgais var izspiegot jūsu aktivitātes internetā (ja vien tās neslēpj HTTPS).

Lapā VPN serveru saraksts katrs ieraksts skaidri norāda, ka servera reģistrēšanas politika.

Mežizstrādes politika

Praksē tas parasti notiek divas nedēļas. Tomēr nevar garantēt, ka tiek ievērota šī reģistrēšanas politika, un ir pilnīgi iespējams, ka daži serveri darbojas kā medus punkti.

Papildus tam, kā daļu no ļaunprātīgas izmantošanas novēršanas politikas, Tsukuba universitāte glabā savienojumu žurnālus (nevis izmantošanas žurnālus) “trīs vai vairāk mēnešus”. Šajos žurnālos ietilpst:

  • Datums un laiks
  • Galamērķa VPN servera ID, IP adrese un resursdatora nosaukums
  • Darbības veids (savienot vai atvienot)
  • Neapstrādāta IP adrese un avota VPN klienta datora resursdators
  • VPN protokolu tips (SSL-VPN, L2TP, OpenVPN vai SSTP)
  • VPN klienta programmatūras nosaukums, versija un ID (ja pieejams)
  • Pakešu un baitu skaits VPN savienojuma laikā un komunikācijas kļūdu atkļūdošanas informācija

Šo informāciju katrs VPN Gate serveris automātiski pārsūta uz universitātes žurnālu serveri.

“VPN savienojuma žurnāla analīze ir noderīga, lai izpētītu viņa avota globālo IP adresi. Mēs publiskosim VPN savienojumu žurnālus policistam, prokuroram, advokātam vai tiesai, kuru atļauj piemērojamie likumi. ”

Tāpēc VPN vārti nav piemēroti tiem, kas vēlas privātumu (nemaz nerunājot par “anonimitāti!”). Ja vēlaties privātumu, tā vietā izmantojiet labu komerciālu VPN pakalpojumu bez žurnāliem vai Tor. Lai iegūtu pilnīgu privātumu, ieteicams izmantot Tor VPN pakalpojumu. Godīgi sakot, privātums nav tas, kas paredzēts VPN Gate. Tā vietā tā būtu jāuzskata par pretcenzūras un anti-publisku WiFi hakeru rīku.

Tehniskā drošība

SoftEtherVPN pieņem dažādas šifrēšanas iespējas.

Šifrēšanas metodes

Katrs VPN Gate servera operators var brīvi izvēlēties, kuras šifrēšanas opcijas izmantot viņu serverī.

Šifrēšanas atlasītājs

Tiek atbalstīta līdz 256 bitu AES šifram ar RSA 4096 bitu atslēgas šifrēšanu, tiek atbalstīta SHA-1 HMAC hash autentifikācija ar perfektu priekšu slepenību (dažādas Diffie Hellman grupas)..

Tomēr ir grūti pateikt, kādu šifrēšanu katrs serveris izmanto praksē. Cik vērts, es no nejaušiem VPN Gate serveriem lejupielādēju un pārbaudīju vairākus OpenVPN konfigurācijas failus. Visos gadījumos tika izmantota AES-128 ar SHA-1 HMAC hash autentifikāciju.

Tad teorētiski VPN Gate serveri var izmantot ļoti spēcīgu šifrēšanu. Tomēr praksē visdrošāk ir pieņemt, ka to nav. Ņemot vērā to, ka VPN vārti patiesībā neattiecas uz privātumu, diez vai tā būs liela problēma lielākajai daļai lietotāju.

Spoguļi

Viens no labākajiem VPN vārtu izmantošanas veidiem ir pretcenzūras rīks. Tā kā dažu valdību ugunsmūri (piemēram, Ķīnā, Ziemeļkorejā, Irānā un Sīrijā) bloķē piekļuvi vietnei VPN Gate, virkne spoguļu vietas ir pieejami (sk. arī šeit).

Īpaši Ķīna regulāri bloķē zināmo VPN Gate serveru IP adreses. Acīmredzot iespējams, tiks bloķēts jebkurš serveris, kas ir bijis tiešsaistē vairāk nekā dažas stundas. Tāpēc lietotājiem Ķīnā ir ieteicams Pierakstīties ikdienas e-pasta paziņojumiem, kas satur spoguļu URL sarakstu (izmantojot starptautisku e-pasta pakalpojumu).

Spoguļu serveri

Vētraina

Tas, vai ir atļauta P2P torrentu lejupielāde, šķiet pelēkā zona (spriežot pēc vietnes forumiem). Sistēma to atļauj, bet tehniski lietpratīgi mezglu operatori to var bloķēt, izmantojot trešo personu programmatūru.

Torrent lietošana serveros, kur P2P lejupielāde ir nelikumīga, var sagādāt nepatikšanas operatoriem, un tāpēc tā šķiet ļoti rupja. Un operatori, visticamāk, nodos pārkāpjošās IP adreses autortiesību izpildes struktūrām, ja viņiem tiks piegādāti DMCA vai līdzīgi paziņojumi. Tomēr lejupielāde, izmantojot serverus valstīs, kur tas ir likumīgi, var būt laba.

Noslēguma domas

Kā bezmaksas, brīvprātīgo vadītu, cenzūras novēršanas rīku VPN Gate ir grūti pieklauvēt. Tātad cieņa pret VPN vārtu izstrādātājiem Tsukubas universitātē un visiem VPN vārtu servera brīvprātīgajiem. Diemžēl praksē es atklāju, ka VPN Gate ir pārāk lēns, lai es to vienmēr būtu vērts izmantot.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me