VPNBook


VPNBook ir bezmaksas VPN, kas satur dažus lieliskus pārsteigumus. Lai gan pakalpojumam nav savas lietotnes un tam nav daudz serveru atrašanās vietu, tas ir ļoti labs, lai nokļūtu video straumēšanas pakalpojumos. Tātad, ja jūs vienkārši vēlaties, lai VPN iekļūtu Netflix USA, tas, ļoti iespējams, varētu būt jums piemērots!

ProPrivacy.com Rezultāts
6 no 10

Kopsavilkums

Uzņēmums atrodas Šveicē, un tā klientu atbalsta nodaļa atrodas Cīrihē. Šveice ir piemērota vieta VPN, jo tur ir likumīgi lejupielādēt ar autortiesībām aizsargātu materiālu, nemaksājot, ja vien tas paredzēts tikai personiskai apskatei. Tomēr pakalpojumam ir ierobežojumi P2P lejupielādei.

Pros

 • Bezmaksas (reklāmas atbalstīts) pakalpojums
 • Trešās puses lietotne OpenVPN operētājsistēmai Windows, OS X, iOS, Android un Linux
 • Iespēja izmantot UPD vai TCP
 • Uzlabota privātums
 • Labs ātrums

CONS

 • Neliels serveru tīkls
 • Savienojumu žurnāli tiek glabāti vienu nedēļu

Iespējas

Uzņēmuma paketes īpašības ir:

 • Serveri četrās valstīs
 • Pilnīgi bez maksas
 • Nav darbību žurnālu
 • P2P atļauts divos serveros
 • Nav datu caurlaidspējas ierobežojumu
 • Daudzvalodu interfeiss

Liela britu problēma ārzemēs ir tā, ka VPN Lielbritānijā nav neviena servera. Pieejamie serveri atrodas Manasā Virdžīnijā, Monreālā Kanādā, Frankfurtē Vācijā un Bukarestē Rumānijā.

Uzņēmums neizmanto savu lietotni, bet paļaujas uz lietotājiem, kas lejupielādē OpenVPN GUI. Šī ir bezmaksas programmatūras daļa, ko nodrošina organizācija, kas administrē OpenVPN standartu. Viena no šīs saskarnes problēmām ir tā, ka katru reizi, izveidojot savienojumu ar serveri, jums jāievada lietotājvārds un parole.

Drošība

VPNBook piedāvā PPTP manuālai iestatīšanai un OpenVPN, izmantojot OpenVPN GUI saskarni. OpenVPN ieviešanā tiek izmantota AES šifrēšana ar 128 bitu atslēgu. Lielākā daļa VPN AES šifrēšanai izmanto 256 bitu atslēgu. Tie, kas atbalsta 128 bitu atslēgas, skaidro, ka šifrēšana nekad nav bijusi uzlauzta ar 128 bitu atslēgu. Tā kā nav jēgas radīt daudz papildu darba, ja šī šifrēšana nodrošina pietiekamu aizsardzību.

AES ir simetriska atslēgu sistēma. Tas nozīmē, ka viena un tā pati atslēga tiek izmantota ziņojumu šifrēšanai un atšifrēšanai. Tas nozīmē, ka abām savienojuma pusēm jābūt vienai un tai pašai atslēgai. OpenVPN ieviešanā RSA šifrēšana ir standarta izmantošana, lai aizsargātu šo atslēgu izplatīšanu.

Lielākā daļa VPN RSA šifrēšanai izmanto 2048 bitu atslēgu, un labākie VPN uzņēmumi pasaulē ir sākuši izmantot 4096 bitu atslēgu. Tātad, VPNBook šajā ziņā nedaudz atpaliek.

Lai gan nav īpaši slikti, ka VPNBook par savu saskarni paļaujas uz bezmaksas OpenVPN GUI programmu, pielāgotas lietotnes trūkums nozīmē, ka uzņēmums nespēja ieviest papildu drošības pasākumus, kas ir izplatīti starp VPN pakalpojumiem. Galvenais drošības līdzeklis, kas jāpievieno saskarnei, ir slēdzis, lai neļautu lietotnēm piekļūt internetam, ja VPN nav aktīvs šajā rindā. Vēl viens noderīgs drošības pasākums, ko ietver citi VPN, ir automātiska WiFi aizsardzība, kurai VPNBook nav.

Vai VPNBook uztur žurnālus??

Uzņēmums paziņo, ka tas neveic darbības žurnālus. Diemžēl tajā tiek saglabāti savienojumu žurnāli, kas ietver IP adresi un laika zīmogus. Šī informācija ir visa nepieciešamā informācija autortiesību juristiem, lai izsekotu jūsu darbībām līdz jūsu durvīm. Uzņēmums glabā šos savienojumu žurnālus vienu nedēļu un, neskatoties uz viņu godpilnajiem nodomiem, viņiem šie ieraksti būtu jānodod tālāk, ja tiem tiktu iesniegts tiesas rīkojums.

Anonīmi ir apsūdzējuši VPNBook par medus kannu, kuru ASV varas iestādes izveidojušas, lai notvertu pārkāpējus. Tas notiek tāpēc, ka daudzu šīs organizācijas dalībnieku tiesāšanā tika parādīti savienojumi ar VPNBook palīdzību. Tomēr tā var būt tikai neveiksme, ka iestādēm nedēļas laikā izdevās panākt tiesas rīkojumu par ierakstiem, ka VPNBook saglabā savus savienojuma žurnālus.

Ātrums

VPNBook pakalpojuma ātruma testi tika veikti, izmantojot uzņēmuma OpenVPN ieviešanu, izmantojot UDP pa 53. portu. Katrā ziņā ar testmy.net tika veikti pieci testa braucieni no vietas Karību jūras reģionā. Savienojumi ar ASV tika veikti ar serveri Maiami, un Vācijas testi tika pārvietoti uz serveri Frankfurtē.

Es izmantoju IPLocation.net, lai pārbaudītu pieejamo VPNBook serveru faktisko atrašanās vietu. US1 serveris nebija pieejams, tāpēc savienojumu ar ASV testi notika bez VPN un pēc tam caur savienojumiem ar VPNBook US2 un Kanādas serveriem. Transatlantiskie testi notika caur VPNBook serveri Frankfurtē pie Mainas.

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

Izmantojot VPN, lai nokļūtu aizjūras video straumēšanas pakalpojumos, jums jāpārliecinās, ka VPN nemazina savienojumu tik daudz, ka ir pārāk lēns, lai ērti skatītos straumēšanas video. Lai skatītos SD video, jums ir nepieciešams apmēram 2 Mb / s un HD video - 3 Mb / s.

Kā redzat no rezultātiem, ASV serveris palēnināja savienojumu līdz videi straumēšanai nepieciešamajam ātrumam. Tomēr man bija iespēja skatīties videoklipus no ASV vietnēm - to iekraušana vienkārši prasīja daudz laika. Vietējā interneta ātrums nebija īpaši ātrs, un, ja jūs atrodaties vietā, kuras pamatā ir nedaudz labāks internets, VPNBook traucējumi nepadara neiespējamu straumētu video skatīšanos no ASV..

Lejupielādes ātrums caur Kanādas serveri bija daudz labāks, un tas ļaus skatīties SD video internetā. Tomēr augšupielādes ātrums tajā pašā savienojumā bija neizskaidrojami lēns. Es vairākas reizes atvienojos un atkal pieslēdzos un katru reizi vēlreiz pārbaudīju neaizsargātās līnijas ātrumu, lai pārliecinātos, ka šī veiktspēja nav radusies kļūmju dēļ pakārtotajā interneta pakalpojumā. Tomēr šie lēnie augšupielādes ātrumi notika katru reizi, kad es biju izveidojis savienojumu ar Kanādas VPNBook serveri, nevis ar neaizsargātu līniju..

Lai pārbaudītu DNS noplūdi un WebRTC kļūdu, ar ipleak.net palīdzību tika veikti vēl citi testi, kamēr biju izveidojis savienojumu ar VPNBook serveri US2. Šī vietne ziņoja par manu atrašanās vietu Manasā, Virdžīnijā un visiem DNS serveriem, kuru reģistrētā testa vietne atradās Amerikas Savienotajās Valstīs. Tātad, VPNBook veiksmīgi slēpa manu identitāti.

Kamēr es joprojām esmu savienots ar US2 serveri, es piekļūstu testa vietnei doileak.net, kas arī atrada manu atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs. Šajā testa vietnē nevarēja atrast WebRTC neatbilstības vai DNS noplūdes.

Mans interneta pakalpojumu sniedzējs neizmanto IPv6 adreses, tāpēc es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes.

Secinājums

VPNBook nav perfekts, taču tā spēja iekļūt Netflix USA ir ievērojams sasniegums, kas šo pakalpojumu sniedz priekšā daudziem ļoti dārgiem VPN.

Būtu jauki, ja uzņēmums varētu izveidot savu lietotni un iekļaut nogalināšanas slēdzi un automātisku WiFi aizsardzību. Būtu arī jauki, ja viņi varētu padarīt pieejamu Lielbritānijas serveri. Spēcīgāka šifrēšana gan RSA, gan AES būtu laba ideja, ja uzņēmums vēlas piesaistīt lietotājus no Ķīnas un Tuvajiem Austrumiem.

Uzņēmums ir ļoti atvērts, ka nedēļu saglabā savienojuma žurnālus. Būtu labi, ja viņi varētu atrast veidu, kā pārraudzīt savas sistēmas, paturot šos žurnālus. Ir arī labi, ka uzņēmums tīmekļa vietnē skaidri norāda, kurus serverus var izmantot P2P lejupielādēšanai un kādus nevar.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me