Mēs mainījāmies, kā mēs vērtējam pārskatus!
Nesen esam atjauninājuši visu punktu ProPrivacy.com pārskatu vērtēšanas procesu. Sīkāka informācija par mūsu jaunajiem vērtēšanas kritērijiem atrodama šeit


VPNA apgabals

 • Cenu noteikšana

  No plkst 2,99 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • Android

  • iOS

  • MacOS

  • Linux
 • Atbloķēt:


  • Netflix

  • iPlayer

  • Amazon Prime

  • Hulu

ProPrivacy.com Rezultāts
9.3 no 10

Kopsavilkums

VPNArea pieder Offshore Security LTD - firmai, kas reģistrēta Bulgārijā, bet kuras serveri un e-pasti ir izvietoti Šveicē. VPN ir nulles žurnālu pakalpojums, kas nodrošina piekļuvi serveriem visā pasaulē. Tas ir lēts VPN, kam ir ārkārtīgi laba reputācija ar saviem abonentiem. Šajā VPNArea pārskatā mēs apskatīsim, kāpēc viņi ir tik iecienījuši klientus.

Ātra statistika

 • Valstis
  70
 • Vienlaicīgi savienojumi
  6
 • Jurisdikcija
  Bulgārija
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  40,59 Mb / s

Video apskats

Īsā laikā? Iepazīstieties ar mūsu ātro VPNArea video pārskatu, lai uzzinātu vairāk par šo lielisko VPN.

VPNArea pārskats | ProPrivatitāte

VPNArea pārskats | ProPrivatitāte

VPNArea pārskats | ProPrivatitāte

Cena

36 mēnesis

2,99 USD
mēnesī

12 mēneši

4,92 USD
mēnesī

1 mēnesis

9,90 USD
mēnesī

Patērētāji var iegādāties VPNArea, izmantojot trīs dažādus abonēšanas plānus. Izmaksas tiek samazinātas, jo ilgāk abonents apņemas. Viena mēneša piedāvājums maksā 9,90 USD mēnesī, kas ir dārgi, bet normāli viena mēneša VPN plānam. Gada plāna izmaksas samazinās līdz USD 4,92. Tomēr abonēšana uz 3 gadiem pazemina izmaksas līdz tikai 2,99 USD mēnesī, kas ir grūti pārspēt, ņemot vērā to, ko jūs saņemat par savu naudu.

Lai arī VPNArea nesniedz bezmaksas izmēģinājumu, tam ir trīsdesmit dienu naudas atdošanas garantija (14 dienas viena mēneša kontā). Tas nozīmē, ka jūs varat pārbaudīt pakalpojumu veselu nedēļu un saņemt atmaksu, ja neesat gluži laimīgs.

VPNArea piedāvā daudz dažādu maksāšanas iespēju. Tiek pieņemtas Visa, Mastercard, Discover, American Express, UnionPay, JCB un Maestro. Un lietotāji var izvēlēties maksāt, izmantojot Bitcoin vai izmantojot e-makus, piemēram, PayPal, Payza un Webmoney.

Atbalstītās norēķinu platformas


Visa / MasterCard


Amex


Kriptovalūta

Atbloķējiet Netflix?

VPNA apgabals
NordVPN
ExpressVPN

Netflix
iPlayer
Amazon Prime
Hulu

Runājot par satura atbloķēšanu, VPNArea ir lieliska. Šis pakalpojums ir fantastisks Netflix VPN, jo tas var atbloķēt Netflix saturu no visas pasaules. VPNArea ļauj skatīties BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas. Faktiski tas ir viens no nedaudzajiem VPN, kas atbloķē retākus pakalpojumus, piemēram, RTE Ireland, itāļu SkyGo un itāļu Netflix. Kas mums patīk VPNArea ir tas, ka tas klausās savus abonentus un iziet no tā, lai nodrošinātu pakalpojumu atbloķēšanu, ja tie tiek pieprasīti..

Iespējas

Vētraina
Kopējais serveru skaits 200
Valstis 70
Vienlaicīgi savienojumi 6
Maršrutētāja atbalsts
Ostas ekspedīcija
Ostas izvēle
Atbalstīti maršrutētāji ASUS GLi DD-WRT
Tīri metāla vai virtuālie serveri Kombinācija

VPNArea ir pilns privātuma un drošības līdzekļu komplekts, kas nodrošina visu, kas, visticamāk, abonentiem būs nepieciešams, ieskaitot:

 • Nav žurnālu politikas

 • Serveri 70 pasaules valstīs

 • OpenVPN šifrēšana un IKEv2 VPN protokols

 • Izcila klientu apkalpošana

 • Lieliski drošības līdzekļi (aizsardzība pret DNS noplūdi)

 • Killswitch (Windows, Mac OSX, Android)

 • P2P atļauts

 • Tiešraides tērzēšana notiek visu diennakti

 • 6 vienlaicīgi savienojumi

 • Automātiski izveidot savienojumu

 • Automātiska IP maiņa

 • Stunnel aplauzti savienojumi, lai apietu ugunsmūrus un slēptu VPN izmantošanu

 • Īpašas IP adreses ar privāta servera papildinājumu

 • Atbloķē Netflix ASV un BBC iPlayer

Īpaši priecājāmies par VPNArea dāsno sešu vienlaicīgo savienojumu pabalstu - tas nozīmē, ka abonenti visas ierīces var aizsargāt tikai ar vienu abonementu. Tas padara VPNArea ideāli piemērotu ģimenes mājām, kur ir daudz mobilo ierīču, galddatoru un planšetdatoru, lai tos aizsargātu.

Turklāt tas ir viens no nedaudzajiem VPN, kas nodrošina īpašus IP. Abonenti var maksāt tikai USD 15 gadā, lai īpašam IP ar privātu serveri pievienotu esošajam abonementam. Abonenti var iegūt īpašu IP vairākos tīklājos, ieskaitot Lielbritāniju, ASV, Nīderlandi un Austrāliju. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri spēlē pokeru, un citām specializētām grupām (piemēram, ikvienam, kurš vēlas palaist pastu vai spēļu serverus).

Ātrums un veiktspēja

Mēs pārbaudām VPNArea trīs reizes dienā, izmantojot mūsu zinātnisko serveru balstīto ātruma pārbaudes sistēmu. Mēs pārbaudām serverus Apvienotajā Karalistē, ASV, Honkongā un Austrālijā, lai iegūtu vidējo un augstāko (pārsprāgtās) savienojuma ātrumu.

Mēs noskaidrojām, ka VPNArea lejupielādes ātruma rezultāti ir krietni virs vidējā līmeņa. Ar lejupielādēm, kuru vidējais ātrums ir nedaudz mazāks par 30 Mb / s - ir viegli saprast, kāpēc šis VPN ir lielisks Netflix vai citu ierobežotu HD straumju straumēšanai..

Pārrāvuma ātrums 70 Mb / s ne vienmēr apžilbina, taču tie tomēr pierāda, ka šim VPN ir daudz jaudas un tas vienmēr tiks paveikts, kad būs nepieciešami vairāk datu ietilpīgi uzdevumi..

VPNArea ātruma pārbaude

IP noplūdes

Konstatēta IPv4 noplūde?
Tika atklāta WebRTC noplūde?
Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi
Konstatēta IPv6 noplūde?
ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) 40.59

Mēs pārbaudījām VPNArea attiecībā uz noplūdēm IPv4 un IPv6, izmantojot lielisko noplūdes testa rīku ipleak.org. Mēs ar prieku ziņojam, ka VPNArea nevienā no savienojuma veidiem neradīja IP noplūdes, DNS noplūdes vai WebRTC noplūdes. Tas ir ārkārtīgi iespaidīgi, jo liela daļa premium VPN cieš no IPv6 noplūdēm: VPNArea tā nedarīja.

Varat izmantot ipleak.net, lai pats pārbaudītu IP noplūdes, DNS noplūdes un WebRTC noplūdes. Atcerieties vienmēr pārlūkprogrammā izmantot privātu pārlūkošanas logu, lai izvairītos no kešatmiņas problēmām!

Kad izveidojat savienojumu ar VPNArea, DNS pieprasījumus apstrādā trešo personu DNS risinātāji, kurus vada Cloudflare. Tomēr VPNArea vienmēr tuvina šos pieprasījumus vispirms - tas nozīmē, ka šis VPN ir pilnīgi drošs attiecībā uz privātumu.

Varbūt vienīgais mākonis, izmantojot Cloudflare DNS risinātājus, ir tas, ka tas nedaudz palielina DNS meklēšanas laikus, kas nozīmē, ka lapas ielādes laiks nedaudz palielināsies, kamēr VPNArea ir savienota.

Privātums

Apjukums (Maskēšanās)
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi
Avārijas poga
Pašpiegludināts / pilnvarots DNS

VPNArea ir lieliska privātuma nolūkiem, jo ​​atrodas Bulgārijā un Šveices centrālajos serveros. Tas abonentu datus neļauj sasniegt invazīvās jurisdikcijas, piemēram, Lielbritānijā un ASV. Pievienojiet tam faktu, ka tas ir nulles žurnālu VPN. Tas nozīmē, ka tajā nav datu par viņu klientiem, tāpēc viņiem nekas nav jānodod iestādēm, ja tie tiek prasīti.

Turklāt VPNArea operētājsistēmā Mac OS X, Windows un Android ir komutācijas slēdzis, kas nozīmē, ka šis VPN ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas droši lejupielādēt torrentus. Turklāt VPNArea izmanto tukša metāla serverus, kurus tas pilnībā kontrolē - pat ja tas nodrošina virtuālas atrašanās vietas.

Kopumā mums nav šaubu, ka VPNArea ir ārkārtīgi laba privātuma nolūkiem un tā, ka tā var norēķināties ar Bitcoins un, nedodot vārdu, rada iespēju relatīvai anonimitātei..

Šifrēšana

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
Citi protokoli Dubultā OpenVPN

VPNArea ir VPN, kas lepojas ar spēcīgas un mūsdienīgas šifrēšanas ieviešanas nodrošināšanu. Tas nodrošina piekļuvi OpenVPN un IKEv2 protokoliem; abus, kas tiek uzskatīti par militāras pakāpes šifrēšanu.

Kas attiecas uz OpenVPN, mēs piešķīrām VPNArea tika piešķirta pieci no pieciem par protokola VPN balvu ieviešanu Lasvegasā.

Lūk, kā VPNArea kontrolkanālā ievieš OpenVPN:

 • 256 bitu AES CBC šifrs

 • HMAC SHA 256 autentifikācija

 • RSA 4096 rokasspiediens

 • Lieliska priekšnoslēpuma glabāšana ar RSA + DH-4096

Datu kanāls ir aizsargāts ar līdzīgi augstiem standartiem ...

 • AES-256-CBC šifrs

 • HMAC SHA 256 autentifikācija

Šī ir ārkārtīgi spēcīga OpenVPN ieviešana, kas nozīmē, ka VPN var uzticēties, lai nodrošinātu spēcīgu drošību.

Vēl vairāk, VPNArea savā vietnē pat ir krāšņs veltes, aicinot balto cepuru hakerus nopelnīt naudu, lai atrastu ievainojamības klientos. Tas ir lieliski un parāda, ka firma ir atvērta vēlas garantēt drošību savā platformā.

Klientu apkalpošana

Naudas atdošanas garantija
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantijas ilgums 7
Bezmaksas izmēģinājuma versija

Runājot par klientu apkalpošanu, ir maz VPN, kurus mēs kādreiz esam pārbaudījuši, kas atrodas tajā pašā līgā kā VPNArea. Gan abonentiem, gan abonentiem ir pieejams tiešsaistes tērzēšanas atbalsts visu diennakti, un viņu aģenti ir draudzīgi, zinoši un izpalīdzīgi..

Turklāt abonenti var piekļūt biļešu sistēmai, lai uzdotu jautājumus pa e-pastu, noderīgai sadaļai FAQ un iestatīšanas rokasgrāmatām visām operētājsistēmām, kā arī DD-WRT un Tomato maršrutētājiem..

Es rūpīgi pārbaudīju viņu tiešraidi un atklāju, ka tā ir nevainojama. Kad man bija ārkārtīgi sarežģīts jautājums par šifrēšanas ieviešanu, man teica, ka atbildi saņemšu, izmantojot e-pasta biļešu sistēmu. Atbilde bija pieklājīga, un tā sniedza tiešu atbildi uz manu jautājumu, sniedzot papildu informāciju gan par īpašajām IP adresēm, gan par viņu pakalpojuma drošības elementiem..

Visbeidzot, VPNArea ir arī labi pārvaldīti sociālo mediju konti gan Twitter (@vpnareacom), gan Facebook (VPN zona - Offshore Security EOOD). Arī patērētāji šajās platformās var uzdot jautājumus.

Lietotāja pieredze

Windows
Android
iOS
Windows Phone
MacOS
Linux

Vietne VPNArea ir labi izstrādāts un noderīgs pakalpojuma papildinājums. Daudz informācijas ir pieejama BUJ sadaļā, un pēc abonentu pieteikšanās dalībnieka zonā viņi saņem piekļuvi noderīgām iestatīšanas rokasgrāmatām un resursiem.

Pierakstīties VPNArea ir ārkārtīgi viegli, un lietotājiem nav jānodod invazīvi dati, piemēram, vārdi. Sarakstei ir nepieciešama e-pasta adrese, tomēr, ja vēlaties, varat izvēlēties pievienoties, izmantojot rakstītāja e-pastu, lai nodrošinātu papildu drošību.

Windows lietotne

Tāpat kā visās VPNArea lietotnēs, arī Windows VPN klients ir vienkārši izveidots un ērti lietojams. Iestatījumu izvēlnē ir viegli naviģēt, un lietotāji var ātri mainīt jebkurus iestatījumus, kurus viņi vēlas, piemēram, iespējot, ieslēdzot vai mainot slēdžu..

Ātrums Windows klientam ir lielisks, un mēs stundām ilgi varējām straumēt bez traucējumiem. Mēs nekad neesam piedzīvojuši avārijas vai citus traucējumus.

Ir pieejams sarunu slēdzis, lai apturētu VPN datu noplūdi, ja savienojums pārtrūkst, kas nozīmē, ka šis VPN ir lieliski piemērots, lai viltu privātumu. DNS noplūdes aizsardzība ir pieejama arī klientā, kas ir lieliski.

Automātiskais IP mainītājs ļauj lietotājiem iestatīt laiku, pirms IP tiek mainīts. Visbeidzot, lietotāji var iestatīt VPN palaišanu, tiklīdz tiek palaista Windows, automātiski izveidot savienojumu ar pēdējo izmantoto serveri, pārbaudīt atjauninājumus un arī iespējot IPv6 aizsardzību pret noplūdi..

Citas platformas

VPNArea piedāvā lieliskas lietotnes Mac OSX, iOS, Android un Linux VPN GUI vairākos distros. Visi klienti nodrošina pilnu funkciju klāstu. Ir vērts atzīmēt, ka viņu iOS VPN pēc noklusējuma ievieš IKEv2 šifrēšanu un tam nav killswitch. Tomēr OpenVPN var izmantot, izveidojot savienojumu, izmantojot lietotni OpenVPN connect.

Izņemot visu, visas platformas ir ārkārtīgi līdzīgas un visas nodrošina vienādu efektivitāti ātruma un stabilitātes ziņā. Maršrutētāji, piemēram, DD-WRT, Merlin programmaparatūra un Tomato, arī ir savietojami, un uzstādīšanas rokasgrāmatas katras platformas konfigurēšanai ir atrodamas VPNArea apgabalā, kurā darbojas tikai dalībnieki. Mēs pārbaudījām iOS un Android VPN lietotnes ar IPv4 savienojumu un secinājām, ka tās ir viegli lietojamas; ne cieta IP noplūdes. Mēs pārbaudījām arī Mac VPN klientu gan IPv4, gan IPv6, atkal netika atklātas noplūdes, kas ir lieliski.

Noslēguma domas

VPNArea ir ļoti drošs VPN sniedzējs, kas atrodas Bulgārijā un atrodas Šveicē. Tas ir vispusīgs pakalpojums ar lieliskām lietotnēm visām platformām. Lai abonētu abonementu, patiesi izcili ir politika bez reģistrēšanās, 256 bitu AES šifrēšana, DNS noplūdes noteikšana, killswitch un citas papildu funkcijas..

Klientu apkalpošana ar šī pakalpojuma sniedzēju nevarēja būt labāka, un tā vienmēr vēlas palīdzēt patērētājiem atbloķēt saturu. Turklāt tas ir viens no nedaudzajiem pakalpojumiem, kas joprojām atbloķē iPlayer un Netflix US 2020. gadā.

Īpašu IP adrešu pieejamība ar privātu serveri ir lieliska, un dažiem cilvēkiem tā būs pārdošanas vieta. Jāsecina, ka šis VPN ir lielisks universāls, ko noteikti ir vērts pārbaudīt, pateicoties tā 30 dienu ilgajai naudas atdošanas garantijai. Ja jums patīk pakalpojums, trīs gadu abonements ir naudas vērts.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me