VPNac


 • Cenu noteikšana

  No plkst 4,80 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • Android

  • Linux

  • iOS
 • Atbloķēt:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Rezultāts
9.4 no 10

Kopsavilkums

VPN.ac ir Rumānijā bāzēts VPN nodrošinātājs, kas sāka darbību 2012. gadā. Kopš tā laika ProPrivacy.com ir sazinājies ar pakalpojumu, lai uzraudzītu tā progresu. Virtuālais privātais tīkls (VPN) turpina pilnveidoties, un tagad tam ir sava vietējā klienta lietotne - sistēma, ko izmanto, lai izmantotu vispārēju OpenVPN GUI klientu. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par svarīgām izmaiņām vietnē VPN.ac.

Šis uzņēmums atrodas Rumānijā, kas, pateicoties datu privātuma aizsardzībai, ko piešķīrusi Augstā tiesa, ir lieliska vieta VPN. Pakalpojumā ietilpst šifrēta starpniekservera sistēma, kas var palīdzēt jums izvairīties no reģionālajiem ierobežojumiem.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Rumānija
 • Vienlaicīgi savienojumi
  6
 • Valstis
  20

Iespējas

Vētraina
Vienlaicīgi savienojumi 6
Tīri metāla vai virtuālie serveri Neapstrādāts metāls
Maršrutētāja atbalsts
Atbalstīti maršrutētāji Asus / AsusWRT, DD-WRT, OpenWRT, pfSense, Tomato / Advanced Tomato
Ostas ekspedīcija
Ostas izvēle
Kopējais serveru skaits 150
Valstis 20

Visiem plāniem ir šādas iespējas:

 • 79 VPN serveri 21 valstī
 • Starpniekserveri 32 valstīs
 • Sešu vienlaicīgu savienojumu pieļaušana
 • P2P / straumēm atļauts
 • VPN lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac OS, iOS un Android
 • OpenVPN pārraides kontroles protokolā (TCP) un lietotāja datu diagrammā (UDP), 2. slāņa tunelēšanas protokolā (L2TP) / interneta protokola drošībā (IPSec) un tieša tunelēšanas protokolā (PPTP)
 • Manuāla iestatīšana Linux, maršrutētājiem un televizora pierīcēm
 • Šifrēti starpniekservera pārlūka paplašinājumi pārlūkprogrammām Chrome, Opera un Firefox
 • Spēcīga 4096 bitu RSA sesijas izveidošanas šifrēšana
 • Tiešsaistes servera ātruma pārbaude un ietilpības pārbaude
 • Avārijas poga
 • Šifrēta DNS izšķirtspēja
 • Privāts DNS serveris
 • IP noplūdes novēršana
 • Koplietots IP adreses pakalpojums

Uzņēmuma serveru tīkls nav tik liels kā tie, ko nodrošina konkurējošie Rumānijas VPN pakalpojumi CyberGhost un ibVPN. Tomēr serveru tīkla lielums gadu no gada palielinās. Nākamreiz, kad ProPrivacy.com sazināsies ar uzņēmumu, 21 valstī varētu būt vairāk nekā pašreizējais 79 serveru tīkls..

Šie testi tika veikti no Notingemas Apvienotajā Karalistē, izmantojot Virgin Media interneta pakalpojumu. Ātruma testi tika veikti ar vietni testmy.net. Katra no rezultātu kategorijām, kuras redzat lejupielādes un augšupielādes testa grafikos, tika apkopota no pieciem testiem.

Lejupielādes un augšupielādes ātrums tika pārbaudīts, šai līnijai nelietojot nevienu VPN. Pēc tam testi tika veikti ar savienojumu, kas darbojas caur VPN.ac serveri Koventrijā, kas ir vistuvākais serveris, kas uzņēmumam ir testa vietā. Otrajā atrašanās vietas pārbaudē tika pārbaudīts ātrums, kad savienojums izveidots caur VPN.ac serveri Parīzē. VPN.ac ir optimizējis serverus P2P lejupielādei. Lielbritānijā nav P2P serveru. Tāpēc šis Parīzes serveris ir testa vietai vistuvāk P2P optimizētais aprīkojums.

Jūs redzēsit arī rezultātus savienojumam ar Maiami no Lielbritānijas, gan bez savienojumam izmantotā VPN, gan ar savienojumu caur VPN.ac Maiami serveri. Visos VPN testos es iestatīju lietotnes darbību ar OpenVPN over UDP, izmantojot AES šifrēšanu ar 256 bitu atslēgu.

VPNac lejupielādes ātrums

Diagramma parāda katra servera un atrašanās vietas augstāko, zemāko un vidējo ātrumu. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

Interneta pakalpojums Virgin Media lejupielādes testa laikā radīja plašu ātrumu diapazonu - no 23 Mbps līdz 41,8 Mb / s. VPN.ac Eiropas serveru rezultāti konsekventi atradās šajā diapazonā, tāpēc VPN piemērošana līnijai nesamazināja savienojumus. Tomēr ievērojamā informācija, kas tika iegūta no šiem Eiropas lejupielādes testiem, ir atšķirība, ko VPN servera veiktspējai var dot optimizācija noteiktiem uzdevumiem. Parīzes serveris konsekventi piegādāja ātrumu, kas bija pamatā esošo interneta pakalpojumu iespēju virsotne, kaut arī servera atrašanās vieta lika katrai paketei ceļot tālāk pa novirzītu maršrutu, kas izveidojās aizjūras virzienā un atpakaļ. Augšupielādes testos gan Koventrijas, gan Parīzes serveri sniedza cienījamu sniegumu.

VPN.ac sniegums par transatlantisko savienojumu bija atšķirīgs stāsts. Vidējais ātrums piecos VPN testos bija mazāks nekā vislēnākais ātrums, kāds bija ASV savienojumā bez VPN. Augšupielādes testos VPN.ac nevarēja sasniegt zemāko ātrumu, kādu Virgin Media savienojums bija izveidojis bez VPN.

Noplūdes testi

Konstatēta IPv4 noplūde?
Tika atklāta WebRTC noplūde?
Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi

ProPrivacy.com IP noplūdes testu mērķis ir pārbaudīt IP adrešu maskēšanas veiktspēju gan IPv4, gan IPv6 adresēm. Diemžēl Virgin Media neizmanto IPv6 adreses, tāpēc es nevarēju pārbaudīt, vai VPN.ac pakalpojums var maskēt šo adreses veidu. Es pārbaudīju IPv4 noplūdes, izmantojot ipleak.net un doileak.net pakalpojumus. Piekļuvu šiem serveriem, kamēr man bija OpenVPN savienojums ar Londonu, izmantojot VPN.ac Coventry serveri. Dienests izturēja visus testus.

Cena

12 mēneši

4,80 USD
mēnesī

6 mēneši

6,00 USD
mēnesī

3 mēneši

8,00 USD
mēnesī

1 mēnesis

9,00 USD
mēnesī

VPN.ac ir viena abonēšanas pakete. Jūs to varat iegādāties dažādiem periodiem, ar ilgāku laiku samazinot cenas. Ikmēneša abonementa mēneša tarifs darbojas lētāk nekā tad, ja jūs maksājat tikai par vienu mēnesi. Tomēr jums ir jāmaksā par visu gadu veikto pakalpojumu.

Jūs saņemat septiņu dienu naudas atdošanas garantiju ar visām šīm abonēšanas iespējām.

VPNac cenu noteikšana

Visi šie plāni ļauj jums izmantot sešus vienlaicīgus savienojumus. Uzņēmums piedāvā arī vienas nedēļas izmēģinājumu par 2 USD. Šajā plānā jūs saņemat tikai trīs vienlaicīgus savienojumus.

Visos gadījumos ar jūsu VPN abonementu jūs varat piekļūt VPN.ac SecureProxy pakalpojumam. VPN darbojas caur un lietotni. SecureProxy tiek ieviests kā pārlūka paplašinājums pārlūkprogrammām Chrome, Firefox un Opera - Microsoft Edge vai Internet Explorer versijas nav pieejamas. Šajā pārskatā galvenā uzmanība tiks pievērsta uzņēmuma VPN pakalpojuma iespējām.

Uzņēmums ne tikai pieņem kredītkartes un debetkartes, bet arī ļauj klientiem norēķināties ar plašu maksājumu apstrādes sistēmu klāstu, ieskaitot PayPal, UnionPay, iDeal, WebMoney un Alipay. Ja vēlaties anonimitāti, varat norēķināties ar Bitcoin vai ar dāvanu kartēm. Maksāt var arī ar SEPA bankas pārskaitījumu.

SecureProxy

Pakalpojuma VPN.ac bonuss ir bezmaksas pakalpojums SecureProxy. Uzņēmums šifrētam starpniekservera pakalpojumam darbina starpniekserverus vairākās valstīs nekā VPN. SecureProxy izmanto HTTPS protokolu, lai nodrošinātu savienojuma satura šifrēšanu un novirza savienojumus caur starpniecības serveri. Šie triki tiek veikti, lai maldinātu straumēšanas pakalpojumu reģionālos ierobežojumus. Šīs sistēmas teorija ir tāda, ka jums nav nepieciešama pilnīga privātums tikai tāpēc, lai izvairītos no reģionālajiem ierobežojumiem. Tomēr tas, ka jūsu trafiks tiek novirzīts uz starpniekserveri, nozīmē, ka visus starpniekserveru pieprasījumus jūsu vārdā iesniegs jūsu vārdā. Tādējādi jūs, šķiet, būsit vajadzīgajā valstī, lai piekļūtu video saturam.

Starpniekserveris pārsūta atbildi no straumēšanas servera, lai jūs varētu skatīties izvēlēto šovu pārlūkprogrammā.

Es pārbaudīju VPN.ac VPN pakalpojumu ar Netflix un BBC iPlayer. Es arī testēju VPN.ac SecureProxy ar šīm divām multivides vietnēm. Abi pakalpojumi mani apsteidza par Netflix un BBC iPlayer reģionālajiem ierobežojumiem.

Lietošanas ērtums

Windows
MacOS
Android
Linux
iOS
Windows Phone

Vietnes VPN.ac galvenajā lapā ir parādīta pasaules karte, kurā parādītas uzņēmuma VPN servera atrašanās vietas. Galvenā izvēlne atrodas izvēlnes joslā mājas lapas otrajā rindā. Virs tā tiks parādīta siksna ar virkni saīsņu pakalpojumiem vietnē, ieskaitot piekļuvi klienta zonai..

Ritinot uz leju, galvenā izvēlne lec uz augšu, lai aizstātu saīsnes siksnu, un visu laiku paliek redzama. Lapas apakšā ir ātro saišu sadaļa. Klientu zonā ir saites uz failu lejupielādi, ceļveži un atbalsta biļešu informācija.

Atbalsts

Bezmaksas izmēģinājuma versija
Naudas atdošanas garantija
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantijas ilgums 7

Jūs varat sazināties ar atbalsta komandu, noklikšķinot uz "Atbalsts" klienta apgabala izvēlnē, pēc tam atlasot "Atvērt biļeti" no nolaižamās izvēlnes. Alternatīvi, jūs varat noklikšķināt uz "Atveriet jauno biļeti" pogu klienta apgabala galvenajā ekrānā.

Tur ir "Sazinieties ar atbalsta dienestu" saite lietotnē. Tādējādi noklusējuma tīmekļa pārlūkprogrammā tiek atvērta lapa, lai dotu piekļuvi atbalsta centram. "Iesniedziet biļeti" poga šajā ekrānā ir vēl viens ceļš uz atbalsta biļetes formu.

Tiklīdz jūs nospiedīsit pogu Iesniegt atbalsta formā, jūs saņemsit automātisku atbildes e-pastu, lai apstiprinātu sava jautājuma saņemšanu. Kad darbinieks atbildēs uz jūsu jautājumu, jūs saņemsit arī e-pastu. Varat redzēt visu pieprasījumu atbalsta komandai pašreizējo statusu, izvēloties Biļetes no klientu izvēlnes atbalsta izvēlnes vai ritinot uz leju līdz atbalsta sadaļai konta informācijas galvenajā ekrānā.

Process

Ja vēlaties izmēģināt $ 2 vienas nedēļas izmēģinājumu, jums jāiet uz FAQ lapu un noklikšķiniet uz saites paskaidrojumā par izmēģinājuma kontu..

Lai nokļūtu regulārā abonēšanas reģistrēšanās lapā, jums jānoklikšķina uz vienas no "Piesakies tagad" pogas, kas regulāri tiek rādītas visā vietnē, vai arī dodieties uz cenu lapu. Pēc tam noklikšķiniet uz "Iegūstiet to tūlīt" pogu zem abonēšanas plāna, kuru vēlaties iegādāties.

Pierakstīties

Pirms maksājuma apstrādes darbības jums vispirms jāizveido lietotāja konts pakalpojumā. Zemāk varat redzēt pierakstīšanās lapu vienas nedēļas izmēģinājumam. Uzņēmums no jums pieprasa tikai e-pasta adresi un atrašanās vietu. Jums būs jābūt pārbaudāmai adresei, lai dzēstu vēlāk atlasītā maksājumu apstrādes uzņēmuma prasības. Tomēr, ja vēlaties būt pilnīgi anonīms, jūs varētu izveidot tīmekļa pasta kontu, lai darbotos ar VPN un norēķinātos ar Bitcoin vai ar veikala dāvanu karti.

Pēc reģistrēšanās procesa pabeigšanas no VPN.ac jūs saņemsit trīs e-pastus. E-pasts ar tēmu "VPN aktivizēšana" satur pieteikšanās akreditācijas datus, kas nepieciešami, lai VPN klients darbotos. E-pasta adrese, kuru ievadījāt reģistrācijas lapā, ir jūsu lietotājvārds klienta apgabalam. Parole, kuru iestatījāt konta izveides laikā, darbosies tikai klienta apgabalā, nevis VPN.

Pēc maksājuma pabeigšanas vietnē tiks parādīta pasūtījuma apstiprināšanas lapa atpakaļ vietnē. Noklikšķiniet uz saites klienta zona šajā lapā, lai nokļūtu informācijas panelī. VPN programmatūras lejupielādes saites ir pieejamas klientu zonas ātro saišu sadaļā.

VPN.ac Windows VPN klients

Pirmoreiz izmantojot VPN klientu, jums jāievada lietotājvārds un parole. Pārliecinieties, ka atstājat "Saglabājiet paroli" rūtiņa ir atzīmēta, lai jums katru reizi, kad vēlaties izmantot VPN, nav jāatsaucas uz sveiciena e-pastu.

VPN izmantošanas process ir ļoti vienkāršs. No nolaižamā saraksta jūs izvēlaties servera atrašanās vietu un izvēlaties izmantojamo VPN protokolu. Pēc tam jums ir iespēja izlemt, vai vēlaties izveidot savienojumu, izmantojot UDP vai TCP. Atšķirība starp šīm divām iespējām ir tāda, ka TCP izveido sesiju, turpretī UDP ir a "bezsaistē" metodika. UDP ir ieteicama interaktīvām un straumējošām lietojumprogrammām.

Kad iestatījumi ir sakārtoti, noklikšķiniet uz pogas Savienot, lai ieslēgtu VPN.

Lietotnes cilnē Papildu ir iekļauta virkne drošības iestatījumu. Vissvarīgākie no tiem ir nogalināšanas slēdzis un Ķīnas lietotāja karodziņš. Slēdža slēdzis neļauj datora lietojumprogrammām izveidot savienojumu ar internetu, ja VPN nav ieslēgts. Šī ir svarīga funkcija, ja atrodaties vietā, kur jūsu interneta darbību atklāšanai varētu būt likumīgas sekas.

"cenzēta valsts" karogs sniedz jums papildu aizsardzību pret atklāšanu, kad atrodaties Ķīnā vai citā represīvā valstī.

Ja minimizējat lietotni, VPN turpina darboties, un tam var piekļūt, izmantojot ikonu darbvirsmas sistēmas teknē, ekrāna apakšējā labajā stūrī, netālu no datuma. Lai kontrolētu VPN, jums lietotne nav jāatved atpakaļ. Sistēmas vadības ierīces ir pieejamas kā uznirstošās izvēlnes pie šīs ikonas.

Noklikšķiniet uz ikonas, lai atvērtu VPN.ac vadības izvēlni. Izmantojot izvēlnes opciju Savienojumi, tiek parādīts pilns pieejamo serveru saraksts. Jūsu pašreizējais tiešais savienojums tiek parādīts treknrakstā. Lai mainītu uz citu serveri, vienkārši noklikšķiniet uz šīs jaunās atrašanās vietas nosaukuma.

Citas platformas

Lietotne VPN.ac ir pieejama operētājsistēmām Windows, Mac OS X, iOS un Android. Vietne VPN.ac satur instrukcijas, kā iestatīt pakalpojumu maršrutētājos, kuros darbojas DD-WRT, Tomato, pfSense un AsusWRT. VPN var arī manuāli instalēt Linux datoros un Kodi kastēs.

Privātums un drošība

Apjukums (Maskēšanās)
Pašpiegludināts / pilnvarots DNS
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi
Avārijas poga

Rumānija ir piemērota vieta VPN pakalpojumu sniegšanai, un tajā atrodas trīs no labākajiem - CyberGhost, ibVPN un VPN.ac. Valsts Augstā tiesa atcēla valdības datu saglabāšanas likumus. Šie likumi tika pieņemti, piespiežot ES direktīvu. Rezultātā Rumānija neuzliek prasības par datu saglabāšanu un izpaušanu, ko uzliek citas ES valstis.

VPN darbības prasībām ir nepieciešama kartēšana starp klienta IP adresi un aizstājēju adresi, kuru VPN serveris šim klientam piešķir sesijai. Tāpēc visiem VPN ir jāreģistrē lietotāja aktivitātes sesijas laikā. Galvenais, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties VPN, ir tas, vai uzņēmums saglabā šo informāciju failā, kad sesija tiek atvienota. VPN.ac neveic darbības žurnālus. Tomēr uzņēmums veic savienojumu žurnālus, lai uzraudzītu ļaunprātīgas darbības.

Šifrēšanas protokoli

IKEv2
OpenVPN
Citi protokoli starpniekserveris, izmantojot HTTPS
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP

Sistēmas Windows, Mac OS X un Android pielāgotās lietotnes lietotāji interfeisa iekšpusē var izvēlēties vēlamo VPN protokolu. Tas dod iespēju izvēlēties OpenVPN, PPTP un L2TP ar IPSec. Klientiem, kuri vēlas izmantot VPN iOS ierīcē, ir jāielādē standarta OpenVPN klients, kas bez maksas ir pieejams no organizācijas vietnes, kas pārvalda OpenVPN protokolu. Lietotnei iOS VPN.ac ir IKEv2 protokola ieviešana.

Lietotnē varat izvēlēties OpenVPN ieviešanas drošības līmeņus. Mēs iesakām izvēlēties 256 bitu atslēgas versiju. Tas izmanto uzlabotā šifrēšanas standarta (AES) šifrēšanas sistēmu. Jūs varat izvēlēties izmantot īsāku taustiņu. Tas ir mazāk drošs, taču tas patērēs mazāk akumulatora enerģijas, ja sistēmu lietosit viedtālrunī.

RSA šifrēšana ar 4096 bitu atslēgu piedāvā ļoti spēcīgu šifrēšanu, ko šobrīd piedāvā tikai visdrošākie VPN. Tas ir īpaši svarīgi tiem, kas vēlas VPN Ķīnā, kur tiek baumots, ka varas iestādes strādā pie VPN sistēmu sesiju veidošanas šifrēšanas novēršanas..

Noslēguma domas

Kopš darbības uzsākšanas VPN.ac ir uzlabojis savu pakalpojumu, un tas turpina uzlaboties. Spēcīgās serveru tīkla darbības Eiropā padara to par lielisku šī kontinenta VPN. Ātrumu uz ASV nedaudz mazināja VPN. Tomēr, ja vēlaties tikai izvairīties no reģionālajiem ASV straumēšanas pakalpojumu ierobežojumiem, SecureProxy pārlūka paplašinājums varētu jūs nokļūt izvēlētajā vietnē, nepalēninot savienojumus.

Rumānijai ir trīs lieliski VPN: CyberGhost, ibVPN un VPN.ac. Lai gan es šobrīd liktu šo VPN ieņemt trešajā vietā, nepārtraukti uzlabojumi VPN.ac pakalpojumā nozīmē, ka šī kompānija ir ceļā uz slotu numur viens..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me