VPN meistars

 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,95 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
2 no 10

Kopsavilkums

VPN Master ir neliels ASV virtuālā privātā tīkla (VPN) uzņēmums. Tas ir briesmīgs VPN, kas reģistrēts, lai izveidotu savienojumu, un nesniedz nekādas garantijas par privātumu un šifrēšanas ieviešanu. VPN cena tiek noteikta lētākā tirgus galā, taču tā noteikti nav tās naudas vērta, ko tā prasa. Pakalpojumam ir funkcijas, kuras uzņēmuma vietne nereklamē, un pat tiešsaistes tērzēšanas sistēmas klientu atbalsta personāls nezina par pieejamajām iespējām. Tomēr VPN funkcijas mēdz faktiski nedarboties.

Šajā pārskatā jūs uzzināsit labos un sliktos punktus par VPN Master, kā reģistrēties pakalpojumam un ko jūs varat sagaidīt, ja nolemjat to izmantot.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  5 Mb / s
 • Jurisdikcija
  ASV
 • Vienlaicīgi savienojumi
  1
 • Valstis
  14

Apmeklējiet VPN Master »


VPN galvenā cenu noteikšana un plāni

VPN Master nav šausmīgi dārgs, it īpaši, ja jūs ejat uz viena gada plānu. Tomēr, pakalpojumam nav puse no funkcijām, kas atrodamas VPN ar līdzīgu cenu, tāpēc mēs īpaši neieteiktu šo pakalpojumu.

VPNMaster cenu noteikšana

Mēneša likme tiek lētāka, ja pierakstāties uz ilgāku laiku. Tomēr jums ir jāmaksā par visu abonēšanas periodu.

Uzņēmums iekasē maksājumus caur PayPal, bet jūs varat norēķināties ar kredītkarti, izmantojot šo sistēmu, pat ja jums nav PayPal konta. Zemāk redzamais maksājuma veida logotipu saraksts tika ņemts no VPN Master vietnes.

Šajā maksājuma veidu sarakstā nav iekļauts Bitcoin, taču ar to jūs varat samaksāt par VPN Master pakalpojumu.

VPN galvenā funkcijas

Uzņēmuma paketes īpašības ir:

 • Serveri 14 valstīs
 • Patentēta lietotne, kas darbojas ar PPTP operētājsistēmai Windows
 • PPTP un 2. slāņa tunelēšanas protokols (L2TP) ir pieejams manuālai iestatīšanai
 • Nav darbību žurnālu
 • P2P ir atļauts Vācijas, Krievijas un Polijas serveros
 • Nav datu caurlaidspējas ierobežojumu

VPN Master serveru tīklam ir vietas ASV, Kanādā, Lielbritānijā, Nīderlandē, Vācijā, Francijā, Islandē, Zviedrijā, Šveicē, Spānijā, Austrijā, Polijā, Rumānijā un Krievijā..

Lielākā daļa VPN pakalpojumu ļauj vienlaikus savienot vairākas ierīces. Tomēr VPN Master vienlaikus ļauj savienot tikai vienu ierīci.

Apmeklējiet VPN Master »

Vai VPN Master ir drošs

VPN Master reklamē tikai savus PPTP serverus. Sistēma izmanto 128 bitu Microsoft point-to-point šifrēšanu (MPPE). PPTP nav ļoti drošs protokols. Tā bija viena no agrākajām sistēmām, kas izgudrota VPN, un tai ir diezgan daudz vājo punktu. Bažas par PPTP nedrošību lika Microsoft izgudrot Secure Socket Tunneling Protocol (SSTP), lai to aizstātu. Viena no PPTP priekšrocībām ir tā, ka jūs to varat instalēt gandrīz visur, tostarp viedajos televizoros, televizora pierīcēs un maršrutētājos. Tomēr šī pārnesamība tiek samazināta. Kad Apple nomainīja Mac operētājsistēmu no Mac OS X uz macOS, tā noņemja PPTP atbalstu.

OpenVPN ir daudz labāks VPN protokols nekā PPTP, un vairums VPN pakalpojumu koncentrējas uz šo protokolu. Viena neparasta VPN Master PPTP ieviešanas iezīme ir tā, ka uzņēmums tam ir izveidojis lietotni. Parasti tiek sagaidīts, ka lietotājs izveidos VPN savienojumu, izmantojot ierīces tīkla iestatījumus.

OpenVPN ieviešana ietver tikai piekļuvi vienam serverim. Šķiet, ka tas ir jauns pakalpojums, un nevienam uzņēmumam nav daudz informācijas par tam izmantoto šifrēšanu. Pakalpojuma žurnālfails arī neuzrāda šo informāciju.

Galu galā es atklāju, ka sistēma izmanto uzlabotās šifrēšanas standarta (AES) šifrēšanu ar 256 bitu atslēgu. Tomēr bez jebkādas informācijas par rokasspiediena un autentifikācijas ieviešanu nav iespējams pateikt, vai OpenVPN ir drošs šajā platformā.

Vai VPN Master ir privāts?

Konfidencialitātes politikā pārsteidzoši klusē par to, kā tiek apstrādāti dati, kas iet caur VPN pakalpojumu. Visa konfidencialitātes politika attiecas uz datiem, ko VPN Master apkopo uz vietnes apmeklētājiem, un maksājuma informāciju, ko tā apkopo pirkšanas vietā. Tas attiecas, jo jūs vienkārši nevarat pateikt, vai šis VPN nodrošina datu privātumu vai nē.

VPN galvenā vietne

Vietne VPN Master nav īpaši pievilcīga. Mājaslapā ir parādīti svarīgākie pakalpojuma elementi, taču citās lapās nav sīkāku informāciju, tāpēc informācija par pakalpojumu ir ļoti maza..

VPN galvenā Webstie

Uzņēmumam ir trīs domēni: vpnmaster.com, vpnmaster.org un vpnmaster.info. Vietnes .com lapām ir VPN Master logotips, bet .info lapām ir galvene, kas nāk no Web pakalpojumu uzņēmuma, kas mitina VPN Master vietni. Tajās ietilpst norēķinu lapas un atbalsta lapas. Mājas lapa ir .com adresē, un .org lapās, kurās ir redzams arī VPN Master logotips, ir lapas Par mums, Privātuma politika un Pakalpojuma noteikumi..

Vietnē ietilpst dalībnieku zona, kurā varat pārbaudīt savu kontu.

Jūs nesaņemat piekļuvi šai vietnes sadaļai, kamēr neesat reģistrējies pakalpojumam. Lapa Servera statuss ir vēl viena vietnes daļa, kas paredzēta abonentiem. Šajā lapā nav uzskaitīti visi serveri un to statuss, bet tikai tiek paziņots par pakalpojumu pārtraukumiem.

VPN galvenais klientu atbalsts

Lai arī visas vietnes klientu atbalsta lapas atrodas vpnmaster.info domēnā, atbalsta e-pasta adrese ir [aizsargāta ar e-pastu].

Galvenais ātru atbilžu kanāls ir tiešsaistes tērzēšanas sistēma. Tam var piekļūt, izmantojot dzelteno paziņojumu vietnes apakšējā labajā stūrī. Katru reizi, kad apmeklēju vietni, es atradu šo palīdzības dienestu apkalpotu.

Lai sāktu sarunu, jums nav jāievada vārds vai e-pasta adrese, vienkārši ierakstiet jautājumu.

Atbalsta darbinieks nebija pārāk zinošs par sistēmu. Viņas atbilde uz tehniskajiem jautājumiem par sistēmā izmantoto šifrēšanu sastāvēja no ilgiem klusēšanas brīžiem. Ikreiz, kad es ierosināju, kādas VPN iespējas varētu būt pieejamas, viņa vienkārši piekrita man, kas prasīja vairāk viktorīnas, lai nonāktu pie patiesības..

Vēl viens atbalsta kanāls ir atbalsta biļetes veidlapa. Tas ir pieejams, galvenajā izvēlnē atlasot Atbalsts un pēc tam izvēlnē Atbalsts sazinieties ar mums.

Jums ir arī iespēja sazināties ar atbalsta komandu pa e-pastu. Paaugstinot atbalsta biļeti vietnē, jūs varat piekļūt atbildēm uz jūsu jautājumiem, izmantojot vietnes klientu zonu. Jums tiks nosūtīts e-pasts arī tad, kad tiks nosūtīta atbilde. Tehniskā atbalsta personāls ir ļoti ātrs, un atbildes vienmēr uz savām problēmām saņēmu pusstundas laikā pēc pieprasījuma nosūtīšanas.

Vietnes zināšanu bāze nav ļoti informatīva.

Process

Pierakstīties

Sākumlapā noklikšķiniet uz trim cenu lodziņiem uz interesējošo abonēšanas periodu. Tādējādi tiek sākts pirkšanas process.

Abonēšanas formā ir nepieciešama jūsu adrese un tālruņa numurs, kā arī vārds un e-pasts. Ir svarīgi ievadīt īstu e-pasta adresi, jo vietnē nav lejupielādes lapas, tāpēc pa e-pastu saņemsit saites uz programmatūru un servera adrešu sarakstu..

Ritiniet uz leju, lai aizpildītu maksājuma informāciju, un pēc tam noklikšķiniet uz "Pilns pasūtījums" pogu.

Pēc samaksas par pakalpojumu jūs saņemsit e-pastu ar jūsu konta informāciju un saitēm uz programmatūras lejupielādēm.

VPN galvenais Windows VPN klients

Jūs varat lejupielādēt divas lietotnes operētājsistēmai Windows. Viens no tiem ir pielāgota lietotne PPTP. Instalēšanas failam vajadzētu izveidot saīsni PPTP lietotnei uz darbvirsmas.

Jums jāpiesakās, izmantojot akreditācijas datus, kas iekļauti sveiciena e-pastā.

Ir ļoti maz iestatījumu, ar kuriem rīkoties.

Lietotnes augšpusē esošajā nolaižamajā sarakstā jāizvēlas serveris. Tas dod jums iespējas izveidot savienojumu ar 14 valstīm. Lielbritānijā ir divi serveri, bet desmit - ASV.

Kad VPN savienojums tiks izveidots, jūs saņemsit sistēmas paziņojumu.

Pēc mēģinājuma izveidot savienojumu ar abiem Lielbritānijas serveriem, visiem ASV serveriem, kā arī Kanādas serveri, es nevarēju izveidot darba savienojumu ar šo lietotni.

Piekļūstat OpenVPN lietotnei, izmantojot tīmekļa lapu. Pēc instalēšanas faila lejupielādes noklikšķiniet uz tā, lai instalētu lietotni. Instalētājam uz darbvirsmas jāievieto saīsne uz OpenVPN Connect.

Lietotne darbojas samazinātā režīmā. Darbvirsmas sistēmas teknē atrodiet atslēgas cauruma ikonu. Noklikšķiniet uz ikonas, lai atvērtu lietotnes izvēlni.

Izvēlnei ir iespējas atlasīt, vai vēlaties palaist, izmantojot lietotāja datugrammas protokolu (UDP) vai pārraides vadības protokolu (TCP). Izvēlnes valodu var mainīt arī ekrānā Iestatījumi.

Jums ir pieejams tikai viens serveris, kas atrodas Nīderlandē.

Veiktspēja (ātruma, DNS, WebRTC un IPv6 testi)

Es mēģināju pārbaudīt VPN PPTP pakalpojumu. Tomēr, neskatoties uz mēģinājumiem pieteikties divos serveros Apvienotajā Karalistē, vienā Kanādā un desmit ASV, es nevarēju no pakalpojuma iegūt nozīmīgus savienojumus. Es nevarēju izveidot savienojumu ar Kanādas serveri un trim no desmit ASV serveriem. Pēc tam, kad man bija izveidots savienojums ar VPN, pārlūkprogrammā netiks ielādēta neviena vietne.

VPN Master pakalpojuma ātruma testi tika veikti, izmantojot OpenVPN virs UDP. Tomēr šis pakalpojums piedāvā serveri tikai vienā vietā (Nīderlandē). Es pārbaudīju regulāru savienojumu ar Lielbritāniju, pēc tam to pašu savienojumu ar VPN Master serveri, kas pārvalda sakarus. Abos gadījumos es veicu piecus testa braucienus ar testmy.net no vietas Karību jūras reģionā. Es izmantoju IPLocation.net, lai pārbaudītu VPN Master servera faktisko atrašanās vietu. Tas atradās Hārlemā, Ziemeļholandē.

Vpnmaster lejupielādes testsGrafiki parāda katra servera un atrašanās vietas lielāko, zemāko un vidējo ātrumu.

VPN darbība bija laba, taču rezultāti bija anomāli (VPN nekad nedrīkst padarīt jūsu interneta ātrumu ātrāku).

Kamēr biju izveidojis savienojumu ar VPN Master serveri Nīderlandē, pārbaudīju, vai nav noplūdusi domēna vārdu sistēma (DNS), izmantojot ipleak.net. Šis tests parādīja piecus DNS zvanus. Divas no šīm DNS atsaucēm tika veiktas uz serveriem Nīderlandē, bet pārējie trīs sazinājās ar serveriem Dominikānas Republikā, kas atdeva manu patieso atrašanās vietu.

Pārbaudes vietne doileak.net arī atklāja DNS zvanus Dominikānas Republikā. Šī vietne arī pamanīja, ka manas operētājsistēmas laika joslas iestatījums atšķiras no manas domājamās atrašanās vietas laika joslas.

Es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes, jo mans interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) neizmanto IPv6 adreses.

Kamēr izveidoja savienojumu ar VPN Master serveri, es mēģināju piekļūt Netflix. Lai gan es varēju iekļūt vietnē un pārlūkot pieejamos videoklipus, satura piegādes sistēma pamanīja VPN un bloķēja piekļuvi.

Citas platformas

Lietotne VPN Master PPTP ir pieejama operētājsistēmām Windows un Android. Mac OS X, iOS un Linux sīkrīku īpašnieki var manuāli iestatīt PPTP vai L2TP VPN. Manuālai iestatīšanai MacOS datoros ir pieejams tikai L2TP.

Jūs varat instalēt OpenVPN Connect lietotni operētājsistēmā Windows.

VPN Master Review: Secinājums

Tā kā PPTP savienojumi nedarbojas un OpenVPN pakalpojums piedāvā tikai vienu atrašanās vietu, ir grūti saprast, kā kāds varētu gūt labumu no šī VPN abonēšanas..

Man patika:

 • Lietotne PPTP
 • Pieņem PayPal un Bitcoin
 • Tiešsaistes tērzēšana, lai saņemtu atbalstu
 • Ļoti ātrs tehniskais atbalsts

Es nebiju tik pārliecināts par:

 • Tiešsaistes tērzēšanas saimnieks neko nezināja

ES ienīdu:

 • PPTP nedarbojās
 • Tikai viena OpenVPN atrašanās vieta
 • Atmaksas laiks tikai 24 stundas
 • Vienlaicīgi atļauts tikai viens savienojums

VPN Master personālā ir pieklājīgi un mīļi cilvēki. Tāpēc ir kauns, ka pakalpojums nedarbojas un ka ir pieejams ļoti maz informācijas par nodrošināto šifrēšanas un privātuma līmeni.

Vietne nepaskaidro, ka OpenVPN ir pieejams, un nav minēts Bitcoin, kamēr neesat nokļuvis līdz norēķinu vietai.

VPN meistaram vajadzētu atmest savu bezjēdzīgo un novecojušo PPTP VPN pakalpojumu un koncentrēties uz tā OpenVPN ieviešanas paplašināšanu. Pirms sākt naudas vākšanu no klientiem, uzņēmumam tas ir rūpīgi jāpārbauda.

Apmeklējiet VPN Master »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me