VPN.Āzija

 • Cenu noteikšana

  No plkst 4,17 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
7.9 no 10

Kopsavilkums

VPN.asia ir stabils VPN nodrošinātājs ar parasti labvēlīgu serveru izplatīšanu visā pasaulē. Lietotājiem, kuriem nav vajadzīgas īpaši sarežģītas vai uzlabotas funkcijas, tā ir laba izvēle, kuru ir samērā viegli izmantot. Diemžēl tomēr ir daži trūkumi, kas jums jāzina pirms abonēšanas. Apskatīsim ...

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Beliza
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  30
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  61,06 Mbps

Iespējas

VPN.asia piedāvā tādas pašas funkcijas visos plānos. Saskaņā ar viņu vietni tie ietver:

 • Vairāk nekā 40 serveru 30 valstīs Ziemeļamerikā, Eiropā, Āzijā un Austrālijā
 • VPN klienta programmatūra
 • Maskēšanās VPN režīms
 • Militāras pakāpes 256 bitu šifrēšana
 • Nav mežizstrādes
 • Pieejamie protokoli ietver PPTP, L2TP, OpenVPN (TCP / UDP)
 • Atsevišķs abonements ļauj savienot vienu no jebkura veida personālajām ierīcēm
 • Klientu atbalsts ar interneta tērzēšanas pieejamību visu diennakti

Lielākā daļa no iepriekš minētajiem piedāvājumiem ir standartaprīkojums no jebkura VPN, tomēr šis funkciju kopums ir ļoti visaptverošs - kas ir labi. Ja viņi ir pārliecināti par savu vārdu, šim VPN sniedzējam ir pienācīgi jāaptver vairums lietotāju prasību. Ciktāl tas attiecas uz P2P pakalpojumiem, lai gan vietnē nav uzreiz skaidrs, vai ir atļauta vai atbalstīta straumēšana, tomēr mēs esam pārbaudījuši, vai tas tā ir. Dažas papildu ievērības cienīgas funkcijas ir šādas:


Pilnīga aizsardzība

Interesanta VPN klienta īpašība ir Pilnīga aizsardzība režīms. Lai gan tas nav aprakstīts nekur tīmekļa vietnē, pārbaudot klientā pieejamos parametrus un veicot visaptverošus testus, mēs esam pārliecinājušies, ka šī funkcija jūsu ierīci papildina ar aizsardzību pret iespējamiem noklausītājiem vietējā LAN tīklā..

Kad ir iespējota Pilnīga aizsardzība, savienojums ar lokālajām LAN ierīcēm tiek bloķēts. Izņēmumu pievienošana šim režīmam ļauj iekļaut baltajā sarakstā savienojumu ar konkrētām jūsu izvēlētām vietējām ierīcēm.

DNS vadība

DNS vadība ļauj izmantot izvēlētu DNS serveru kopu, pārspējot noklusējuma DNS, ko izmanto VPN.asia. Ja jūs to nekonfigurējat, VPN.asia izmantos savu DNS serveri.

Iespēja izmantot trešās puses DNS serveri dažiem lietotājiem varētu patikt, taču parasti mēs dodam priekšroku stabilam VPN, kas DNS pieprasījumus aizstāj ar saviem serveriem (jo tas ir labāk privātums)..

Viena no svarīgākajām VPN pakalpojuma izmantošanas iezīmēm ir nodrošinātā privātums. Tas, protams, var ļoti atšķirties atkarībā no tā VPN servera atrašanās vietas, ar kuru jūs izveidojat savienojumu, jo to ietekmē attiecīgajā valstī spēkā esošie likumi.

Kas attiecas uz viņu privātuma politiku, tajā skaidri norādīts, ka VPN.asia nevāc un nereģistrē trafiku vai izmanto savu VPN pakalpojumu. Vienīgā saglabātā informācija ir konta dati, kas ietver vārdu, e-pasta adresi, lietotājvārdu un maksājuma informāciju. Ir arī skaidri noteikts, kā šī informācija tiek izmantota.

Politika ietver sīkdatņu sadaļu, kurā paskaidrots, vai un kā viņi vai trešās puses tos var izmantot, piemēram, Google Analytics. Visbeidzot, VPN.asia ietver drošības pasākumu kopumu, kas tiek ieviests, lai aizsargātu viņu sistēmas no ārējiem uzbrukumiem.

Politika ir visaptveroša un skaidra, saprotamā valodā skaidri aprakstot sniegto. Pieņemot, ka firma stingri ievēro šo politiku, sniegtie pakalpojumi šķiet pietiekami hermētiski.

Juridiskā situācija

VPN.asia ir serveri visdažādākajās valstīs. Tie, par kuriem ir zināms, ka tie ir visbrīvākie un visvairāk VPN draudzīgi, ir Šveice, Nīderlande Eiropā, Meksika Ziemeļamerikā un Malaizija un Singapūra Āzijā.

VPN.asia ir serveri visās šajās valstīs, kā arī citās, kas jūs varētu interesēt. Jebkurā gadījumā “drošā patvēruma” vietu klāsts ir vairāk nekā pietiekams.

Maksājumu apstrādātāji

Lai apstrādātu maksājumus, VPN.asia izmanto PayPal un PayWall. Kā jau minēts iepriekš, galvenajā lapā parādītās maksājuma metodes ir nedaudz maldinošas. Kaut arī ir uzskaitītas daudzas kredītkartes, maksājums var notikt tikai caur šiem diviem trešo personu maksāšanas pakalpojumiem.

PayWall nodrošina augstāku anonimitātes līmeni neatkarīgi no tā, vai izmantojat kredītkarti, bitcoin vai pat Mint. Tas ir tāpēc, ka saskaņā ar PayWall vietni tas “tūlīt pēc veiksmīga darījuma izdzēš slepenus klientu datus”.

Tomēr ņemiet vērā, ka neatkarīgi no tā, cik anonīmi jūs reģistrējaties vai maksājat, VPN sniedzējam - kā arī jūsu izmantotajam maksājumu pakalpojumam - vienmēr būs jūsu patiesais IP, kā arī daļa no jums darījuma laikā iegūtās informācijas. Jums ir pienākums uzticēties viņu pretenzijām par klientu datu dzēšanu un viņu sniegto privātuma līmeni.

Tagad paturiet prātā, ka, neskatoties uz to, ka VPN.asia atrodas Belizā, Centrālamerikā un uz to attiecas šīs valsts likumi, sniegtie maksājumu pakalpojumi atrodas ASV un ir pakļauti ASV likumiem.

Protams, VPN abonementa pirkšana lielākajā pasaules daļā nav pretlikumīga, tāpēc tas nerada nekādas juridiskas problēmas. Tomēr tiem, kuriem ir ārkārtīgi bez kompromisiem attiecībā uz personas privātumu, ir svarīgi zināt, ka maksājumu pakalpojumi atrodas ASV..

Ātrums un veiktspēja

Zemāk mēs pārskatīsim paša VPN pakalpojuma veiktspēju. Šie ātruma testi tika veikti, izmantojot mūsu atjaunināto ātruma testa metodiku.

Konkrēti, ar vidējo lejupielādes ātruma vērtību, kas tuvojās 23 Mb / s, tas bija krietni virs NordVPN ātruma 17,8, bet piekabināmos CyberGhost un VyprVPN par aptuveni 10 Mb / s. Tas nekur nebija tuvu ExpressVPN fenomenālajam 41,7 Mbps. Tomēr VPN.asia testēšanas dienās nodrošināja šo ātrumu salīdzinoši stabili atšķirībā no CyberGhost un VyprVPN, kas bija nedaudz neparasti..

No otras puses, DNS meklēšanas ātrums bija cits stāsts. Izņemot pašu pēdējo pārbaudes dienu, VPN.asia bija ļoti ātra ar DNS meklēšanas laiku, kas mazāks par 0,3 sekundēm. Kā redzams attēlā zemāk, šī vērtība bija vienmērīgi un vienmērīgi ātrāka nekā pārējiem pārbaudītajiem pakalpojumu sniedzējiem. Tā rezultātā VPN.asia nodrošina lielisku reakcijas laiku, kas ir ideāli piemērots tīmekļa pārlūkošanai un Web lapu reakcijas laikiem.

Visbeidzot, reģistrētās savienojuma laika vērtības, kas ir laiks, kas paiet no brīža, kad jūs nospiežat savienojuma pogu, līdz brīdim, kad jums ir piekļuve internetam caur VPN, bija lieliski piemēroti VPN.asia. Vēlreiz, izņemot pēdējo pārbaudes dienu, VPN.asia pārspēja visus pārējos pakalpojumu sniedzējus, kas iekļauti šajā salīdzinājumā.

IP noplūdes testi

Šim testam mēs izmantojām CH Cīrihes serveri Šveicē. Izmantojot ipleak.net sniegtos pakalpojumus, mēs varējām pārliecināties, ka IP adrese tiešām ir bijusi VPN servera adrese Cīrihē un vai nav konstatēts pārsūtīts IP. WebRTC pieprasījumi nebija noplūdi, kā arī DNS pieprasījumi. Testu izturēja arī torrent adreses noteikšana, kā arī ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana.

Vienīgā kritika, kas šeit jāpiebilst, ir fakts, ka DNS kontroles opcija, šķiet, nedarbojās. Kaut arī mēs manuāli pievienojām alternatīvu DNS, ipleak.net norādīja, ka VPN.asia noklusējuma DNS serveris joprojām tiek izmantots. Tā nav liela problēma, jo mēs dodam priekšroku DNS pieprasījumiem, kurus apstrādā VPN. Varbūt VPN būtu labāk zaudēt šo lieko funkciju.

Izņemot šo DNS vadības funkciju, VPN.asia izturēja visus noplūdes testus ar lidojošām krāsām. Kā tādu mēs varam dot īkšķus par privātumu.

VoD pakalpojumi

VPN.asia tika pārbaudīta arī ar BBC iPlayer, kā arī ar ASV Netflix pakalpojumu. BBC iPlayer nekavējoties guva panākumus, bet ASV Netflix pakalpojums sākotnēji nebija. Netflix to norādīja "šķiet, ka jūs izmantojat atbloķētāju vai starpniekserveri." Tas nozīmē, ka tika atklāta VPN izmantošana. Pēc vairāku ASV VPN serveru, kas pieejami no VPN.asia, testēšanas es tomēr veiksmīgi izveidoju savienojumu. Nav skaidrs, cik stabila ir šī iestatīšana, jo tādi pakalpojumi kā Netflix var mainīt vai uzlabot VPN noteikšanas paņēmienus un bloķēt vienā reizē pieejamu pakalpojumu.

Cena

VPN.asia piedāvā izvēlēties trīs plānus: mēneša, pusgada un gada plānu. Pirmais ir pieejams par USD 5,99 mēnesī, savukārt gada plāns, kas ir visrentablākais no trim, tiek aprēķināts līdz USD 4,17 mēnesī..

Pakalpojumu līmenis visiem trim plāniem ir vienāds. Tiem tiek pievienota septiņu dienu naudas atdošanas garantija, kas ļauj jums pārbaudīt un novērtēt VPN.asia pakalpojumus pirms pilnīgas saistības ar viņu pakalpojumiem.

Kad pirms pāris gadiem mēs pārskatījām VPN.asia, viņi piedāvāja 24 stundu bezmaksas VPN izmēģinājuma versiju, kurai nav pievienotas virknes. Kopš tā laika šī iespēja ir noņemta.

Saskaņā ar viņu galveno vietni samaksu var veikt, izmantojot vairākas metodes.

Tomēr, kad reāli maksājat, vienīgās pieejamās iespējas ir PayPal un PayWall maksājumu pakalpojumi. Lai arī iepriekšminētās maksāšanas metodes ir netieši pieejamas, izmantojot šos divus pakalpojumus, ir kaitinoši, ka jums nepareizi rada iespaidu, ka jums ir iespēja norēķināties tieši, neizmantojot starpnieku maksājumu pakalpojumu.

Lietošanas ērtums

Darbvirsmas klients

Klients ir vienkārša un ērti lietojama lietojumprogramma, kas sākotnēji parāda pieejamo serveru sarakstu, to iespējas un pašreizējos reakcijas laikus. Lietotāji var izvēlēties savus favorītus un saglabāt tos atsevišķā sarakstā. VPN programmatūra izvēlas a "ieteicams" serveri, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu un saņemtajiem ping atbildes laikiem.

Ir vērts atzīmēt, ka tika atklātas dažas tīkla klienta nestabilitātes. Ja kāda iemesla dēļ neizdodas izveidot savienojumu ar noteiktu serveri, nav norādīts, kāpēc tas neizdevās. Statuss atgriežas stāvoklī “nav savienots”. Tātad, ja rodas savienojuma problēma ar kādu no serveriem, problēmu novēršanu parasti ir diezgan grūti.

Turklāt, mēģinot izmantot DNS vadības opciju, tā nešķita veiksmīga. Sīkāk tas ir aprakstīts IP noplūdes testa sadaļā (vēlāk šajā pārskatā).

Var būt vērts atzīmēt, ka klientā ir vairākas pareizrakstības un gramatikas kļūdas. (Brisele, nevis Brisele, “mainot šos iestatījumus”, nevis “mainot šos iestatījumus”). Tagad tas acīmredzami neietekmēs pakalpojuma funkcionalitāti, tomēr tas var radīt šaubas par sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Ja es pamanu tik vienkāršas kļūdas - kādas slēptās nezināmās kļūdas šī firma var pieļaut, faktiski īstenojot pakalpojumu? Kopumā tā, iespējams, ir tikai valodas barjera, taču mani jautājumi šķiet pamatoti.

Kopumā es atklāju, ka VPN ir vienkāršs un samērā intuitīvs / viegli lietojams VPN klients.

Platformas

VPN.asia nodrošina VPN klientus Windows, Linux, Apple galddatoriem, kā arī iOS un Android mobilajām ierīcēm. Pašlaik nav pieejami neviens pārlūka paplašinājums.

Android lietotne ir samazināta darbvirsmas lietojumprogrammas versija ar mazāk iespējām. Mūsu testi tika veikti ar Samsung Galaxy S8 +. Sākuma ekrāns nodrošina laukus, lai ievadītu lietotājvārdu un paroli, kā arī protokolu un izmantoto portu. Mūs pārsteidza, ka lietotājiem tiek dota iespēja pārlūkot ostas iestatījumus pat android klientam - tā kā šī ir nedaudz retāka funkcija.

Pēc tam tas vienkārši sniedz jums serveru, to atrašanās vietu un spēju sarakstu.

Jūs izvēlaties serveri, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, un tad jums tiek parādīts brīdinājums par jūsu trafika uzraudzību.

Visbeidzot, kad esat izveidojis savienojumu, ekrāna apakšdaļā tiek parādīta savienojuma informācija un atvienošanas poga. Kad izvēlaties, pieskarieties, atvienojiet. Tieši tā!

Vienīgās papildu iespējas, ko nodrošina lietotne, ir atbalsta lapa ar informāciju par klienta izmantošanu.

Klientu apkalpošana

Diemžēl salīdzinājumā ar reklamēto, šķiet, ka atbalsta trūkst. VPN.asia skaidri norāda, ka viņu pieczvaigžņu klientu atbalsts nodrošina visu diennakti interneta tērzēšanas pārstāvjus. Tomēr mana pieredze bija tāda, ka, lai arī atbalsta lapā bija Live Chat opcija ar indikatoru - Online: YES -, patiesībā neviens tur nebija.

Noklikšķinot uz tiešraides pogas, man tika parādīts ziņojums "neviens nav pieejams, lai ar jums tērzētu." Pēc tam mani informēja, ka man jāatstāj ziņa, kurā aprakstīts mans jautājums vai problēma, un viņi atbildēs 24 stundu laikā. Es saņēmu atbildi pa e-pastu nedaudz vairāk kā 72 stundas pēc mana sākotnējā pieprasījuma. Es biju uzdevis divus jautājumus, un viņi daļēji atbildēja tikai uz vienu no tiem. Tu esi tiesnesis.

Privātums un drošība

Privātums

VPN.asia privātuma politikā ir skaidri noteikts, ka “mēs neizsekojam lietotāju darbības ārpus mūsu vietnes, kā arī neizsekojam to lietotāju pārlūkošanas darbības, kuri ir pieteikušies mūsu VPN pakalpojumā.” Tomēr tie norāda, ka “Mēs varam iesaistīt trešās puses , piemēram, Google Analytics, lai izsekotu un analizētu vietnes datus, kas nav personīgi identificējami. ”

Viņi skaidri norāda, ka tas tiek darīts tikai viņu tīmekļa vietnē un ka lietotāju informācija netiek izplatīta. Lietotājiem tiek dota arī iespēja atteikties no Google Analytic izsekošanas, noklikšķinot uz saites. Tomēr interesanti ir tas, ka, lai arī viņi “var iesaistīt trešās puses”, viņi dod iespēju tikai atteikties no Google izsekošanas. Vai ir citas trešās personas, kuras netiek minētas??

Mēs pārbaudījām vietni, izmantojot Privacy Badger, un atradām 24 potenciālos izsekotājus, tostarp gan Facebook, gan Google Analytics. Tas nebūt nav privātuma pārkāpums, jo VPN.asia to skaidri norāda savā privātuma politikā un ir pienākums ievērot drošības pasākumus, ko viņi paši ir izveidojuši.

Ja viņi paliek uzticīgi savam vārdam, par to nav jāuztraucas, tomēr ir svarīgi zināt, kāda informācija var tikt apkopota.

Apmeklējiet VPN.asia »

Drošība

Kā vienmēr, mēs izmantojam informāciju par OpenVPN šifrēšanu, ko pakalpojumu sniedzējs izmanto, lai novērtētu tā drošības līmeni. Mēs pārbaudījām OpenVPN savienojuma iestatījumus, ko nodrošina savienojums ar VPN serveri, kas atrodas Cīrihes Šveicē.

VPN.asia izmanto šādus OpenVPN šifrēšanas iestatījumus:

Datu kanāla AES-256-CBC šifrs un SHA256 hash autentifikācija.

Vadības kanāla šifru, vadības automātisko apstiprināšanu, rokasspiediena un pārsūtīšanas slepenību nevar noteikt no klienta iestatījumiem vai pakalpojuma sniegtajiem .opvn failiem..

Es izsniedzu atbalsta biļeti, uzdodot visus atbilstošos jautājumus, lai uzzinātu vairāk, tomēr uz mani nekad netika saņemta apmierinoša atbilde - sīkāku informāciju par šo mazo piedzīvojumu skatiet sadaļā Atbalsts.

Pieņemot, ka ir spēkā noklusētie OpenVPN iestatījumi, vadības kanāla šifrs izmanto nedaudz apšaubāmu Blowfish-128, Control Auth HMAC SHA1, stingru RSA-2048 rokasspiediena veikšanai un diemžēl neviens Forward Secrecy nav konfigurēts. Ja VPN pakalpojums nodrošina kaut ko vairāk nekā šie noklusējuma iestatījumi, jūs domājat, ka viņi to vēlas reklamēt efektīvāk.

Tas, ko mēs ar zināmu pārliecību varam teikt, ir tas, ka datu kanāls ir ļoti spēcīgi šifrēts, tas varētu nozīmēt, ka arī vadības kanāls tiek stingri ieviests (tas to nozīmē), bet mēs vienkārši nezinām konkrētu.

VPN.Asia žurnāli

Saskaņā ar viņu privātuma politiku, VPN.asia nevāc un nereģistrē trafiku vai sava virtuālā privātā tīkla pakalpojuma izmantošanu. Mēs saprotam "izmantot" kā savienojuma žurnālus, taču tas ir jāuztver ar nelielu skepsi, tādējādi dodot zaļu gaismu, nevis zvaigzni.

Visbeidzot, bizness atrodas Belizā - valstī, kas parasti tiek atbalstīta tādiem uzņēmumiem kā VPN sniedzēji, jo tiek nodrošināts augsts interneta brīvības līmenis, kā arī stingra tiesu uzraudzība, kas nepieciešama jebkuras tiešsaistes komunikācijas pārtveršanai..

Lai iegūtu sīkāku tehnisko informāciju par VPN drošības jautājumiem un lai labāk izprastu iepriekšminēto terminoloģiju un tehnoloģijas, apskatiet VPN šifrēšanu: pilnīgu rokasgrāmatu, lai uzzinātu vairāk.

Noslēguma domas

Mums patika:

 • Ātras un vienkāršas pasūtīšanas, apmaksas un uzstādīšanas procedūras
 • Intuitīvi un ērti lietojami klienti
 • Nav problēmu ar BBC iPlayer
 • Privātuma politika ir skaidra, kodolīga un viegli saprotama
 • Konfidencialitātes politika pietiekami sedz svarīgas drošības problēmas

Mēs neesam pārliecināti par:

 • Nedaudz (sākotnēji) traucējošs savienojums ar ASV Netflix pakalpojumu
 • Maldinoša informācija par maksājuma iespējām
 • Trūkst informācijas par visām pakalpojuma funkcijām tā vietnē
 • Retas FAQ un atbalsta lapas

Mēs ienīdām:

 • Trūkst reklamētā tērzēšanas atbalsta pakalpojuma 24 stundas diennaktī
 • Neatbilstošas ​​un nepilnīgas atbildes uz mūsu jautājumiem
 • Nepieņemams apmaiņas laiks reaģēšanai uz atbalsta biļetēm

VPN.asia ir VPN pakalpojums, kas veic lielāko daļu lietu, ko tas paredz darīt. Klienti uzvedas, kā paredzēts, un nodrošina visaptverošu drošības līmeni, ieskaitot militāras pakāpes 256 bitu šifrēšanu un pietiekami labu straumēšanas ātrumu. Izņemot atbalstu - kuru, ņemot vērā VPN cenu, mēs sagaidīsim daudz labāk, - VPN.asia ir apmierinošs VPN, kas lielākajai daļai cilvēku nodrošina atbilstošu privātumu un drošību. Ar serveriem, kas atrodas visā pasaulē, un ar labiem privātuma līmeņiem šis VPN ir labs atbloķēšanai un mocīšanai.

Apmeklējiet VPN.asia »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me