VikingVPN

  • Cenu noteikšana

    No plkst 9,99 USD
    mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
6.7 no 10

Kopsavilkums

Ar īpaši drošu AES 256 CBC bitu šifrēšana un ātrgaitas Gigabitu (1 Gbps) savienojumi, VikingVPN ir labs risinājums, ja meklējat VPN, kas galvenokārt koncentrējas uz efektivitāti. VikingVPN ir uzsācis lielisku sākumu 2018. gadā ar jaunas servera vietas un papildu drošības pasākumi.

Lai iegūtu papildinformāciju par VikingVPN, turpiniet lasīt mūsu VikingVPN 2018. gada pārskatu zemāk.


Iespējas

VikingVPN ir pieejams šādām ierīcēm: Windows PC, Mac, Android, iOS un / vai Ubuntu Linux. Turklāt jūs varat izmantot VikingVPN ar DD-WRT un tomātu maršrutētājiem. Diemžēl VikingVPN Windows versijai nedaudz trūkst funkcionalitātes, taču tā joprojām ir efektīva kopumā.

Runājot par servera iespējām, VikingVPN piedāvā grupētus serverus. Pieejamās servera atrašanās vietas ar nesen pievienotajām iespējām ir šādas: ASV Čikāga, ASV Losandželosa, ASV Dalasa, ASV Ņujorka, Sietla, ASV Maiami, Amsterdama Nīderlande un Bukareste Rumānija.

Ar jums automātiski tiks ievietots serverī labākais neapstrādāts joslas platums savienojuma izveidošanas laikā. Turklāt VikingVPN tikai izmanto tukša metāla serveri. Tas nozīmē, ka virtuālie serveri un virtuālās mašīnas ir no-go, dodot jums “100% no resursiem”.

Virzoties uz priekšu, VikingVPN ir labi pazīstams ar saviem lielajiem ātrumiem. Katrs serveris ir ņemot vērā savu 1 Gbps savienojumu. Visbeidzot piedāvā VikingVPN pilnībā optimizēti OpenVPN iestatījumi ar pastāvīgiem veiktspējas atjauninājumiem. Tāpēc VikingVPN lietošanas laikā mēs piedzīvojam dažus no labākajiem ātrumiem.

Apmeklējiet VikingVPN »

Ātrums un veiktspēja

Ir svarīgi pārbaudīt VPN ātrumu un noplūdes. Kā redzat zemāk esošajos lejupielādes testos, VikingVPN ir nedaudz jaukta soma. Eiropas serveri darbojās diezgan labi, un, iespējams, tas atļaus HD straumēšanu. Tomēr Ņujorkas serveris darbojās lēni, ar ātrumu tikai dažus megabaitus sekundē.

VikingVPN lejupielādes ātrums

Par laimi, arī testēšanas laikā netika atklāta IP, DNS vai WebRTC noplūde. Tas nozīmē, ka VPN darbojas labi privātuma ziņā.

Cena un plāni

VikingVPN piedāvā trīs dažādas abonēšanas iespējas. Cenu veido, pamatojoties uz abonēšanas periodu, kuru vēlaties iegādāties (viens mēnesis, seši mēneši, 12 mēneši). Cenas ir šādas:

  • Maksājot mēnesī katru mēnesi, USD 14,95 mēnesī
  • Maksājot ik pēc sešiem mēnešiem, USD 11,95 mēnesī vai 71,70 USD
  • Maksājot 9,99 USD / mēnesī vai 119,88 USD, maksājot katru gadu

Lai gan VikingVPN maksā nedaudz, tie ir patiesi pret viņu vārdu piedāvājot lielu ātrumu un neierobežotu izmantošanu. Vienā kontā vienlaikus var savienot ne vairāk kā piecas ierīces. Kā papildu bonuss VikingVPN ziedo arī USD 1 no katra abonēšanas plāna Elektronisko robežu fondam.

Turklāt VikingVPN arī piedāvā Bitcoin un Dash kā norēķinu iespējas (kā arī lielākās kredītkaršu firmas). Lai gan VikingVPN nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu, viņi piedāvā naudas atdošanas garantiju, ja jūsu ātrums vai savienojums nav optimāls.

Privātums un drošība

VikingVPN piedāvā dažas no labākajām drošības iespējām, kad runa ir par virtuālajiem privātajiem tīkliem. Ar super droša AES 256 CBC bitu šifrēšana un 4096 bitu RSA šifrēts rokasspiediens, VikingVPN tunelī nav iespējams iekļūt, pārtvert, pārveidot vai pat novērot.

Turklāt VikingVPN nodrošina jums arī parasto anonīmo IP adresi, vienlaikus regulāri izveidojot nepatiesu trafiku, lai vēl vairāk nostiprinātu jūsu tiešsaistes drošību. Vēl vairāk, VikingVPN nesen pievienoja viņu uzlabots 2048 bitu HMAC ugunsmūris lai novērstu nezināmus savienojumus.

Šis papildu drošības slānis apvienojumā ar VikingVPN nav žurnālu politikas, tikai vēl vairāk pierāda, ka VikingVPN ir lieliska VPN izvēle, ja meklējat privātumu un drošību.

VikingVPN garantijas kanārijputniņš

Tā kā VikingVPN atrodas ASV, viņi ir spiesti ievērot ASV jurisdikciju. Tas nozīmē, ja uz VikingVPN ir attiecināma juridiska darbība, kurā ir ietverta aizturēšanas kārtība, mēs tiksim informēti caur viņu orderi.

Juridiski VikingVPN nevar runāt par veiktajām darbībām. Patiesībā viņi nevar atzīt, ka programma vai juridiska darbība pat pastāv. Par laimi, šajā vietā ienāk ordera kanārijputniņš. Ja VikingVPN kādreiz tiek apdraudēts, logotipa krāsa viņu mājaslapā mainīsies “ļoti acīmredzamā veidā”.

Turklāt ir noderīgi zināt, ka VikingVPN reģistrē servera datus tikai apkopes nolūkos. Kas attiecas uz P2P, tas netiek reklamēts atklāti, bet tas nav pretrunā arī ar VikingVPN politiku. Citiem vārdiem sakot: rīkojieties piesardzīgi.

Lietošanas ērtums

Vietne VikingVPN ir ļoti lietotājam draudzīga ar pieejamo informāciju un saitēm uzreiz no mājas lapas. Turklāt VikingVPN piedāvāto pakalpojumu klāsts ir ļoti caurspīdīgs. Tajā ietilpst emuārs, kurā aktīvi tiek sniegti padomi un ziņas par kiberdrošības pasauli.

Papildu lieta, ko VikingVPN nodrošina viņu mājas lapā, ir saite uz klientu atsauksmēm. Tas man īpaši patīk, jo tas ļauj jums redzēt, kā citi lietotāji jūtas attiecībā uz pakalpojumiem, pirms paši iztērējat naudu tiem.

VikingVPN & Klientu atbalsts

Sākumā VikingVPN piedāvā FAQ ar ļoti noderīgu informāciju par viņu pakalpojumiem un citām tēmām. Tas ir ērti, jo viena lieta, ko VikingVPN nepiedāvā, ir tiešsaistes tērzēšanas atbalsts. Tā vietā viņi piedāvā biļešu atbalsts. VikingVPN var veikt līdz 24 stundām lai sniegtu atbildi uz jūsu jautājumu.

Tas tiek teikts, viņu klientu atbalsta komanda joprojām ir ārkārtīgi izpalīdzīga un tikai ierobežo tiešraidi, lai sniegt klientiem vislabāko iespējamo atbalstu. Turklāt viņu vietne arī piedāvā detalizētas iestatīšanas rokasgrāmatas dažādām platformām, kurās ir pieejams viņu pakalpojums. Visbeidzot, VikingVPN ir arī Google+ konts, kas tiek aktīvi atjaunināts ar jaunumiem, atjauninājumiem un citu būtisku informāciju.

VikingVPN operētājsistēmai Windows

Reģistrēšanās VikingVPN bija ātra un nesāpīga, prasot apmēram 2 minūtes. Instalēšana prasīja nedaudz ilgāku laiku - apmēram 3–5 minūtes. Pats process prasīja minimālu informāciju: lietotājvārdu, paroli un maksājuma informāciju.

Izmantojot VikingVPN Windows klientu

VikingVPN lietošana ir ārkārtīgi vienkārša. Tas ir tikpat vienkārši kā izvēlēties kādu no uzskaitītajiem sakrautajiem serveriem un atlasīt savienojuma pogu. Savienojums ar VikingVPN serveri ir vienkāršs un ātrs, tāpat kā atvienošana - vienkārši atlasiet atvienošanas pogu!

Šis lietotājam draudzīgais VPN pakalpojums noteikti atrodas manā ieteikto VPN sarakstā - it īpaši, ja runa ir par ātrumu un vispārējo veiktspēju. Vietnē ProPrivacy.com mēs vēlamies, lai jūs atrastu jums vispiemērotāko VPN. Ja vēlaties uzticamu un drošu VPN, kas ļauj pārlūkot, lejupielādēt un straumēt - dažreiz vienlaikus -, nemeklējiet vairs! VikingVPN ir lielisks mačs.

VikingVPN platformas pieejamība

Kaut arī pielāgotais VikingVPN klients ir pieejams tikai operētājsistēmai Windows, jūs joprojām varat sasniegt tādu pašu rezultātu, sekojot vienam no VikingVPN sniegtajiem iestatīšanas ceļvežiem citām ierīcēm. Tas ir tikai OpenVPN instalēšana jūsu ierīcē un tās iestatīšana, izmantojot VikingVPN. Cerams, ka VikingVPN nākotnē apsvērs iespēju pievienot papildu klientus citām platformām.

Noslēguma domas

VikingVPN serveru atrašanās vietās ir zems, un to cena ir ļoti augsta, taču, neskatoties uz šiem negatīvajiem, tie joprojām ir lieliska izvēle VPN pakalpojumam. VikingVPN piedāvātā drošība un ātrums ir izcils un turpina pieaugt, gadiem ejot.

Ja efektīvs VPN pakalpojums ir tas, ko jūs meklējat, vairs nemeklējiet! VikingVPN ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Ja jūs nolemjat izmantot iespēju VikingVPN, dalieties pieredzē zemāk esošo komentāru sadaļā!

Apmeklējiet VikingVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me