VFEmail

VFEmail ir droša e-pasta pakalpojumu sniedzējs, kas tika dibināts 2001. gadā. Tas ir mazs neatkarīgs pakalpojums, kas bija ārkārtīgi populārs tā lietotāju vidū, līdz 2020. gada februārī cieta katastrofālu sagrāvi. Tajā laikā hakeris iefiltrējās pakalpojumā un izdzēsa katru serveri un dublējumu. no VFEmail. Tā rezultātā lietotāji zaudēja piekļuvi iesūtnei un visam sava konta saturam, ieskaitot ziņojumus, kontaktpersonas, pielikumus un saglabātos failus.

Pēc uzbrukuma ziņojumi parādīja, ka dienests, iespējams, nekad neatgriezīsies. Tomēr no šī brīža šķiet, ka tas darbojas un darbojas, un lietotāji var reģistrēties bez maksas vai maksāt par premium kontu.

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Jautājums par to, vai ir saprātīgi izņemt abonementu vai pat izmantot bezmaksas plānu, ir taisnīgs. Galu galā nav precīzi saprotams, kāpēc kāds nolēma uzbrukt un iznīcināt dienestu (nebija izpirkuma maksas, kā tas bieži notiek šāda veida uzbrukumos). Ņemot to vērā, VFEmail konta atvēršana šķiet riskanta un var izraisīt visas jūsu iesūtnes zaudēšanu.


Neskatoties uz acīmredzamām bažām - pakalpojums atkal darbojas un darbojas. Tātad, mēs domājām, ka vislabāk būtu pārbaudīt, vai mēs varam atklāt kaut ko, vai ir vērts to apsvērt.

Cik maksā VFEmail?

VFEmail ļauj lietotājiem bez maksas izbaudīt tā pakalpojumus. Bezmaksas abonēšanas plāns “Vara” nodrošina lietotājiem 10 MB e-pasta vietas; kas ir ļoti ierobežots krātuves vietas daudzums. Tomēr lietotāji var piekļūt tādām funkcijām kā kalendārs, piezīmju bloks, uzdevumu pārvaldnieks, kontaktu adrešu grāmata un mape failu augšupielādei un glabāšanai. Varš ir arī ar SMTP / POP / IMAP funkcionalitāti un neierobežotu vienreiz lietojamo adresi. Tomēr bezmaksas lietotājiem Webmail interfeisā būs jācieš no dažām reklāmām. Turklāt bezmaksas lietotāji var nosūtīt tikai 10 e-pastus dienā.

Piemaksu kontu var iegādāties gan bronzas, gan sudraba, gan zelta, gan platīna formā. Bronza nodrošina visu, sākot no vara plus: PGP šifrēšanu, pieredzi bez reklāmām, IP maskēšanu, 3 pastāvīgus aizstājvārdus, filtrēšanu servera pusē. Bronza maksā vienreizēju maksu tikai 24,95 USD un nodrošina 1 Gb krātuves vietas.

Sudraba konts paplašina to, ko jūs saņemat ar bronzu, iekļaujot 3 Gb krātuves, 400 e-pastu dienas ziņojumu kvotu, 8 maināmus pseidonīmus, izaicinājumu un reakcijas sistēmu, kas pārliecinās, vai sūtītājs ir reāls, Nīderlandē izvietotu pastkasti, kas nav mēs, un divi pielāgoti domēni pēc jūsu izvēles. Sudrabs maksā 15 USD gadā.

Zelta konts maksā 30 USD gadā un tiek uzlabots Silver kontā, pievienojot 12 maināmus pseidonīmus, 5 pielāgotus domēnus, 5 lietotāju kontus, metadatu mazinātāja funkciju, kas automātiski “pārraksta jūsu sūtītāja adresi, lai aizsargātu jūsu privātumu no žurnālu novākšanas”, FTP krātuve, melnā saraksta funkcija un IMAP sinhronizācija divām pilnām IMAP pastkastēm. Zelta kontam ir 5 GB krātuves, neierobežots joslas platums un 600 e-pastu dienā ziņojumu kvota.

Visbeidzot, platīns - kas maksā 50 USD gadā - nodrošina to pašu, ko zelts, bet ar 15 maināmiem aizstājvārdiem, 15 pielāgotajiem domēniem, 15 individuālajiem kontiem, 750 ziņojumiem dienā kvotu un 20 Gb krātuves.

Iespējas

 • SMTP / POP / IMAP saderība e-pasta kontu sinhronizēšanai
 • Neierobežotas pagaidu vienreizējās adreses
 • Pseidonīmi
 • Pielāgoti domēni
 • Kalendārs
 • Failu glabāšana
 • Kontakti
 • Anti-spam
 • PGP šifrēšana
 • Melnā saraksta funkcija
 • Līdz 20 Gb krātuves

Privātums

VFEmail lietotājiem neprasa jebkādu identifikāciju, lai reģistrētos. Nav nepieciešams atsevišķs e-pasta vai tālruņa numurs, kas nozīmē, ka varat reģistrēties, izmantojot VPN vai Tor, un reģistrējoties pakalpojumā iegūt privātumu vai anonimitāti.

Lai šifrētu e-pastus ar PGP, būs jāiegādājas abonements, kas konkrētajos apstākļos (ņemot vērā tā neseno hakeru), iespējams, nav saprātīgs. Bezmaksas e-pasta konts nesniegs nekādus noteikumus drošu e-pastu nosūtīšanai. Tomēr tajā tiek glabāti visi šifrētie e-pasti miera stāvoklī.

Tas pats attiecas uz IP adrešu tīrīšanu. Šī funkcija un VFEmail unikālā metadatu aizklāšanas tehnika ir pieejama tikai apmaksātajos kontos. Šajā apjukumā tiek izmantota sistēma, lai slēptu adresi un padarītu to grūtāk (bet ne neiespējami) izdomāt.

Mēs pārbaudījām privātuma politiku un ar prieku secinājām, ka pakalpojums nereģistrē īpašus datus par lietotājiem, kad viņi izveido savienojumu ar pakalpojumu un to izmanto. Tomēr firma tomēr norāda, ka risks ir pakļauts ikvienam, kurš izmanto PGP, izmantojot tā tīmekļa pasta saskarni, nevis patstāvīgu klientu, un ka tas atbildīs visiem ASV valdības likumīgajiem lūgumiem piekļūt saviem serveriem un lietotāju kontiem.

Drošība

Liekas, ka firma nodrošina drošu TLS / SSL (HTTPS) saziņai ar saviem serveriem, lai gan, pēc Qualys SSL Labs teiktā, firmas vērtējums ir tikai B. Tas ir zems vērtējums, salīdzinot ar lielāko daļu visaugstāko e-pasta pakalpojumu klāstu. . Qualys minētais iemesls ir tāds, ka “serveris atbalsta vājus diferenci-Helmana (DH) atslēgu apmaiņas parametrus”.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka, ciktāl mēs varam pateikt, šifru komplekti izskatās lieliski. Un tāpēc, ka DH tiek izmantots tikai FS (nevis pašas apmaiņas nodrošināšanai, tāpēc Logjam nevajadzētu būt problēmai); mēs neesam pārliecināti, kāpēc Qualys ir tik bargs.

Fakts, ka uzņēmums nesen piedzīvoja kritisku sagrāvi - tas ļāva iebrucējam izdzēst visu, ko firma bija saglabājusi savos serveros, drošības ziņā ir satraucoša zīme. Turklāt ar uzņēmuma atzīšanu, ka dati savā tīmekļa pastā, iespējams, ir neaizsargāti pret tāda sarežģīta dalībnieka kā NSA uzbrukumiem, iespējams, ir pietiekami, lai atlaistu daudzus cilvēkus (lai gan tas vismaz parāda, ka firma ir godīga).

Izmantojot šo e-pasta pakalpojumu sniedzēju, izmantojot PGP ar trešās puses klienta starpniecību, tas noteikti būs daudz drošāk un nozīmē, ka (ja vien jūs esat ar mieru riskēt, izmantojot pakalpojumu, kas nesen tika uzlauzts), tam jābūt drošam.

Ir pieejams arī apaļkoku klients, un lietotāji var iespējot Mailvelope ar šo opciju. Tas nozīmē, ka ar PGP šifrēšanu ir iespējams bez maksas sūtīt e-pastus, ja zināt, kā izveidot Mailvelope un palaist ar roundcube (ļoti viegli). Kad tas būs iestatīts, jūs varēsit koplietot un saņemt publiskās atslēgas, importēt tās uz atslēgu atslēgu un izmantot aploksnes ikonu no apaļā kuba klienta e-pasta, lai šifrētu un atšifrētu e-pastus, izmantojot savu paroli..

atšifrēt paroli

Tomēr, neskatoties uz šo noderīgo funkcionalitāti (kas nav nekas īpašs, jo Mailvelope jebkurā gadījumā ir savietojams ar lielāko daļu trešo personu e-pasta pakalpojumu sniedzēju); joprojām šķiet, ka ar VFEmail ir saistīts pārāk daudz risku, lai varētu to pārliecinoši ieteikt.

Lietošanas ērtums

Konta sākšana ar VFEmail ir vienkārša, un to ir iespējams izdarīt, nenododot nekādu personīgu informāciju. Lietotāji bez maksas var piekļūt e-pasta kontam ar šifrēšanu miera stāvoklī, bet bez iebūvētas PGP funkcionalitātes.

Tika konstatēts, ka tīmekļa pasta saskarne ir viegli pārvietojama, un bezmaksas lietotāji izmanto kalendāru, adrešu grāmatu, uzdevumu funkciju, piezīmes un failu pārvaldnieku, lai droši augšupielādētu un uzglabātu failus uz saviem serveriem..

kontaktpersonu importēšana

Kontaktpersonu importēšanu var veikt no adrešu grāmatas, un lietotāji var importēt, izmantojot CSV failu, no jebkura cita pakalpojumu sniedzēja.

importēt kontaktpersonas

Abonējot kādu no apmaksātajiem plāniem, lietotāji var sākt izmantot klientu ar PGP šifrēšanu no tīmekļa pasta saskarnes. Tomēr lietotāji var izvēlēties izmantot PGP šifrēšanu, izmantojot atsevišķu klientu, izmantojot POP vai IMAP (pat bezmaksas kontā). Tas lietotājiem ļaus lokāli rīkoties ar taustiņiem un izmantot pakalpojumu daudz drošāk.

Lietotājiem tiek dota arī iespēja pierakstīties un izmantot tīmekļa pasta saskarnes RoundCube versiju. Šis ir atvērtā koda tīmekļa pasta klients, kuram var dot priekšroku daudzi privātuma lietotāji.

apaļa kuba e-pasta saskarne

Apaļā kuba klientā netiek ievietota PGP šifrēšana, tāpēc jums būs jāizmanto Mailvelope, lai nosūtītu PGP šifrētu e-pastu (un lietotāji to var darīt bez maksas)..

Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošana ir pieejama tikai pa e-pastu, un, neskatoties uz divreizēju mēģinājumu, mēs pilnībā nespējām gūt nekādu atbildi no firmas. Šī ir slikta zīme, kas, iespējams, pierāda, ka, lai arī dienests atkal darbojas un darbojas, tas nav atbilstoši nodrošināts ar personālu kopš haka, kuru tas cieta februārī.

Vietnei ir virkne ceļvežu un FAQ sadaļu. Tomēr, nespējot pārliecināties, vai firma ir pārliecināta, ka tā ir novērsusi visu ievainojamību, kas ļāva to izmantot, ir ļoti grūti ieteikt šo pakalpojumu.

Parasti mēs iesakām neizmantot šo pakalpojumu - pat ja jūs esat pietiekami prasmīgs, lai to lietotu bez jebkādas komunikācijas ar firmu.

VFEmail secinājums

Kopumā mēs atradām šo e-pasta kontu salīdzinoši viegli lietojamu, un, ja tas vēl nesen nebūtu piedzīvojis katastrofālu sagrāvi, tas, iespējams, būtu pakalpojums, kuru mēs varētu ieteikt ikvienam, kurš vēlas attālināties no Google vai citiem invazīviem e-pasta pakalpojumiem.

Kas attiecas uz privātumu un drošību, nesenais hakeris rada trauksmes zvanus, un tas, ka tas atrodas ASV - un atzīst, ka sadarbosies ar ASV varas iestādēm, ja viņam izsniegs orderi - ir problemātisks. Pat datu glabāšana savos Nīderlandes serveros vairs nav droša iespēja Microsoft VS ASV lietas iznākuma dēļ.

Noslēgumā jāsaka, ka šajā pakalpojumā ir pārāk daudz caurumu, lai šobrīd varētu to ieteikt. Ikvienam, kurš nolemj izmantot VFEmail, jāapzinās, ka viņu e-pasta dati var tikt pakļauti nevēlamas ielaušanās vai iespējama datu pazaudēšanas iespējamībai citas uzlaušanas dēļ..

Turklāt šķiet, ka e-pasta pakalpojums ir pilnīgi bez personāla. Un nav iespējams nevienu saķert, lai saņemtu atbildes par pakalpojuma statusu pēc tā nesenā uzlaušanas. Ņemot vērā to, kas citur ir pieejams par līdzīgu cenu, mums jāiesaka meklēt citur labāku e-pasta pakalpojumu sniedzēju.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me