UltraVPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,75 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Android

  • iOS

  • Windows

  • MacOS
 • Atbloķēt:


  • iPlayer

UltraVPN ir Lielbritānijā bāzēts VPN sniedzējs, kuru pirmo reizi 2006. gadā uzsāka Network Protect Limited. Tam ir lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android. Darbvirsmas lietotnēm ir visas svarīgākās VPN funkcijas - killswitch, DNS noplūdes aizsardzība un spēcīga OpenVPN šifrēšana. Mobilās lietotnes ir daudz vienkāršākas; nekas cits kā serveru izvēle.

ProPrivacy.com Rezultāts
3.9 no 10

Kopsavilkums

Ātruma ziņā šis VPN ir nedaudz lēns, salīdzinot ar dažiem pakalpojumiem ar līdzīgu cenu. Tomēr tam vajadzētu ļaut straumēt HD formātā. Un šis VPN atbloķē Netflix (izmantojot savus Ultraflix serverus) un BBC iPlayer - tāpēc tas ir labs straumējošs VPN. VPNUltra arī pieļauj torrenting, un tas noteikti ir VPN, ko var uzskatīt par lētu. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka šī VPN privātuma politika nosaka, ka tā saglabā savienojuma žurnālus blakus IP adresēm. Šajā UltraVPN pārskatā mēs padziļināti aplūkojam katru šī pakalpojuma aspektu, lai pārbaudītu, vai ir vērts tērēt savu naudu.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  UK
 • Vienlaicīgi savienojumi
  3
 • Valstis
  34

Cena

12 mēneši

3,75 USD
mēnesī

6 mēneši

5,99 USD
mēnesī

1 mēnesis

7,99 USD
mēnesī

Tāpat kā lielo vairumu VPN, UltraVPN var iegādāties trīs dažādos abonementos; mēneša plāns, ceturkšņa plāns un gada plāns.

Cenu noteikšana

Kā parasti, UltraVPN patērētājiem, kuri abonē ilgāku laika periodu, piešķir lielāku atlaidi. Šī cenu struktūra ir izstrādāta, lai apbalvotu klientus, kuri apņemas sniegt pakalpojumus. Izņemot šīs atlaides, visi abonēšanas plāni ir identiski, un visi lietotāji iegūst piekļuvi visiem serveriem un VPN funkcijām.

Šis VPN, maksājot 7,99 USD par mēnesi, ir ļoti konkurētspējīgs, un tā gada cena 45 USD vai 3,75 USD ekvivalenta dēļ padara UltraVPN par vienu no lētākajiem VPN tirgū..

Tomēr interesanti, ja noklikšķinot uz reģistrācijas lapas un kādu brīdi nogaidot - un pēc tam noklikšķinot atpakaļ - jums tiek piedāvāta vēl 70% atlaide. Tas samazina gada abonēšanas izmaksas līdz tikai USD 27 (vai līdzvērtīgām USD 2,25 mēnesī). Šī ir lieliska cena, tāpēc mēs ļoti iesakām gaidīt, kamēr lapa jums piedāvās šo automātisko atlaidi.

ultaVPN atlaides

Mums arī patīk, ka šis VPN nodrošina 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, kas nozīmē, ka varat to izmēģināt, neuztraucoties par savas naudas risku.

Visiespaidīgākais no visiem? UltraVPN nodrošina 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kas ir pieejams visiem lietotājiem, vienkārši lejupielādējot un instalējot programmatūru savā ierīcē. Kad esat izveidojis bezmaksas kontu, varat nekavējoties sākt izmantot VPN bez maksas, nesniedzot nekādu maksājuma informāciju. Tas notiek ārkārtīgi reti, un tas ir kaut kas, kas mums ļoti patīk šajā pakalpojumā.

UltraVPN norēķinu iespējas

Ikviens, kurš nolemj iegūt UltraVPN abonementu, var izvēlēties maksāt ar kredītkarti vai debetkarti. UltraVPN pieņem Visa, Mastercard, Amex un Discover. Abonenti var norēķināties arī caur PayPal. Diemžēl Ultra VPN nepieņem kriptovalūtas, kas nozīmē, ka jūs nevarat maksāt anonīmi par pakalpojumu.

Atbloķējiet Netflix?

UltraVPN ir viens no arvien mazākajiem VPN pakalpojumiem, kuriem joprojām izdodas atbloķēt populāros straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix US un BBC iPlayer. Ar apmaksātu kontu jūs varat piekļūt Ultraflix UK Londonā, Ultraflix US Ņujorkā, kā arī Ultraflix Japan un Ultraflix Canada. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka jūs nevarēsit piekļūt Netflix 7 dienu bezmaksas izmēģinājumā, jo “Ultraflix” serveri ir pieejami tikai maksas kontos.

Mēs atradām, ka BBC iPlayer ir pieejams visos tās Lielbritānijas serveros, kas ir lieliski. Turklāt mēs mēģinājām piekļūt hulu tā ASV serveros, taču mums ir skumji ziņot, ka UltraVPN pašlaik nevar atbloķēt šo pakalpojumu. Tātad, ja hulu jūs interesē, jums vajadzēs iepirkties citur.

Tomēr kopumā mēs esam pārsteigti par šo salīdzinoši lēto VPN spēju atbloķēt straumes, kas noteikti būs pārdošanas punkts daudziem lietotājiem.

Iespējas

Ostas izvēle
Ostas ekspedīcija
Vienlaicīgi savienojumi 3
Kopējais serveru skaits 100
Valstis 34
Maršrutētāja atbalsts
Atbalstīti maršrutētāji Tomāts, DD-WRT
Tīri metāla vai virtuālie serveri Sajauc
Vētraina

UltraVPN ir pakalpojums, kas ir ārkārtīgi vienkāršs. Tajā ir maz funkciju, un tajā nav nevienas augstākās klases funkcijas, ko varat atrast, izmantojot daudzus VPN pakalpojumus.

Mēs jautājām pakalpojumu sniedzējam, vai Torrenting ir atļauts, un tas mums teica, ka Torrenting ir iespējams visos tā serveros (lai gan tas aktīvi nereklamē un nereklamē, izmantojot Torrenting pakalpojumu). Neskatoties uz to, P2P nav ierobežots, un BitTorrent, utorrent utt. Viss darbojas lieliski ar UltraVPN. Tādējādi tas, vai jūs nolemjat BitTorrent izmantot šo pakalpojumu, ir atkarīgs no jūsu personīgā draudu modeļa (tas ir uz Lielbritāniju balstīts VPN un saskaņā ar savu privātuma politiku tas uztur savienojumu žurnālus). Tomēr kopumā Torrenting nevajadzētu radīt problēmas.

Zemāk varat redzēt visas funkcijas, kuras UltravPN nodrošina saviem lietotājiem:

 • Serveri vairāk nekā 50 valstīs

 • Spēcīga OpenVPN un IKEv2 šifrēšana

 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

 • Lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac, Android, iOS un Amazon Firestick

 • Killswitch abās darbvirsmu lietotnēs

 • Atbloķējiet Netflix ASV

 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija (nav nepieciešama karte)

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Ātrums un veiktspēja

Mēs testējam VPN ātrumus, izmantojot zinātnisku, uz serveriem balstītu ātruma pārbaudes sistēmu. Tas ļauj trīs reizes dienā pārbaudīt dažādus VPN serverus - iegūt precīzus, atjauninātus rezultātus par šo VPN darbību.

Publicēšanas laikā mēs tomēr gaidām UltraVPN testa serveros datu sniegšanu. Šī iemesla dēļ mēs VPN pārbaudījām ar rokām, izmantojot speedtest.net. Mēs pārbaudījām Austrijas serveri ar 50 Mb / s savienojumu un secinājām, ka lejupielādes ātrums ir samazināts uz pusi līdz 20 Mb / s. Lielbritānijas / Londonas serveris samazināja mūsu interneta ātrumu līdz tikai 8,76 Mb / s, tas ir ļoti lēni - tas nozīmē kritumu par 43 Mb / s. Tālāk mēs pārbaudījām ASV Easy Coast serveri Vašingtonā. Tas atkal samazināja mūsu interneta savienojumu līdz tikai 13 Mb / s. Lai gan tas ir ātrāks nekā Lielbritānijas serveris, tas joprojām rada vilšanos, jo mēs zaudējām aptuveni trīs ceturtdaļas no mūsu bāzes savienojuma ātrumiem.

Kopumā šie rezultāti nedaudz ietekmē, un mēs būsim ļoti ieinteresēti redzēt, kā tā uzvedas, rūpīgi pārbaudot to ar mūsu serveru balstīto sistēmu. Tātad, lūdzu, pēc dažām nedēļām pārbaudiet, vai nav atjaunināto rezultātu. Tikmēr esiet piesardzīgs attiecībā uz šo VPN - jo Apvienotās Karalistes serverī tik mazais savienojuma ātrums ir slikta zīme.

Noplūdes testi

Konstatēta IPv6 noplūde?
Tika atklāta WebRTC noplūde?
Konstatēta IPv4 noplūde?

Jāpārbauda, ​​vai VPN darbojas pareizi. Jebkādas noplūdes varētu nozīmēt, ka VPN sniedz maldīgu drošības sajūtu, nepiedāvājot tajā pieprasīto privātumu.

Lai nodrošinātu, ka VPN darbojas pareizi, mēs pārbaudījām, vai tam nav IP noplūdes, DNS noplūdes un WebRTC noplūdes datorā, kurā darbojas operētājsistēma Windows 10. Pārbaudījām VPN gan IPv4, gan IPv6 savienojumos, lai pārliecinātos, vai VPN nerada noplūdes nevienā no abiem..

Pārbaužu laikā mēs atklājām ļoti nopietnas DNS noplūdes gan IPv4, gan IPv6. Tas nozīmē, ka jūsu ISP var precīzi redzēt vietnes, kuras apmeklējat, kad izmantojat šo VPN. Tomēr mēs neaicinājām uz IPv4 vai IPv6 IP noplūdi vai WebRTC noplūdi. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka ugunsmūris ir jāaktivizē, lai izvairītos no IPv6 noplūdes uz IPv6 (ja šo iestatījumu neatļausit, IPv6 IP noplūde notiks tieši).

Zemāk varat redzēt DNS noplūdes, ar kurām mēs saskārāmies, pārbaudot IPv6 savienojumu:

DNS noplūde 1

Lai gan šis VPN cieš tikai no DNS noplūdēm, tā joprojām ir milzīga problēma, jo tas nozīmē, ka jūsu ISP var izsekot visiem jūsu DNS pieprasījumiem un tāpēc precīzi zina, kuras vietnes apmeklējat..

Zemāk varat redzēt, kā tas darbojās ar IPv4, kad mēs manuāli atspējojām IPv6:

DNS noplūde 2

Par daudz priecīgāku piezīmi, ka mums bija iespēja pārbaudīt Android klientu par noplūdēm IPv4 savienojumā un secinājām, ka tas nerada noplūdes. Tādējādi UltraVPN šķiet daudz drošāks operētājsistēmā Android nekā Windows darbvirsmā (ja vien jūs to izmantojat IPv4 savienojumā).

Lai pats pārbaudītu UltraVPN noplūdes un pārbaudītu mūsu atradumus, vienkārši apmeklējiet tādas vietnes kā ipleak.net, test-ipv6.com vai doileak.net.

Privātums un drošība

UltraVPN atrodas Apvienotajā Karalistē, kas tehniski nozīmē, ka Lielbritānijas likumos ir noteikts pienākums veikt uzskaiti par to, ko dara tā lietotāji, kad viņi ir savienoti ar tā serveriem. Šie obligātie datu saglabāšanas žurnāli ir noteikti Apvienotās Karalistes Likumā par izmeklēšanas pilnvarām. Tas ir satraucoši, jo tas nozīmē, ka Lielbritānija ir briesmīga vieta, kur atrodas VPN.

Neskatoties uz šīm likumīgajām prasībām, UltraVPN savā vietnē apgalvo, ka ir VPN pakalpojums, kurā nav reģistrēts. Ko mēs varam secināt, aplūkojot UltraVPN konfidencialitātes politiku?

Mēs rūpīgi pārbaudījām politiku un secinājām, ka tā ir saderīga ar GDPR. Tomēr politikā ir daži elementi, kas rada diezgan lielas bažas. Pirmkārt, firma paziņo:

“Mēs jūsu personas datus kādreiz izmantosim tikai tad, kad likumi to atļaus. Parasti jūsu personisko informāciju izmantosim šādos gadījumos:

 • Kur mums jāpilda līgums, kuru mēs gatavojamies noslēgt vai esam noslēguši ar jums.

 • Ja tas ir nepieciešams mūsu (vai trešās puses) likumīgajām biznesa interesēm, un jūsu intereses un pamattiesības nepārsniedz šīs intereses.

 • Kur mums jāievēro juridiskas vai reglamentējošas saistības. ”

Kā redzat, UltraVPN paziņo, ka izmantos jūsu personas datus, lai izpildītu visas likumdošanas reglamentējošās saistības. Tas uzreiz atskan trauksmes zvani, jo Apvienotās Karalistes noteikumi prasa VPN glabāt visus jūsu savienojuma žurnālus blakus IP adresei.

Vēlāk politikā firma paziņo, ka veiks zināmu automātisku datu vākšanu:

“Automātiska informācija. Mēs varam apkopot informāciju par ierīci, no kuras piekļūstat Pakalpojumiem, piemēram, IP adresi vai citus unikālus ierīces identifikatorus. Ja piekļūstat savam kontam, izmantojot mobilo ierīci, šī mobilā ierīce mums var arī sniegt informāciju par jūsu atrašanās vietu. Lielākā daļa mobilo ierīču ļauj atspējot šo funkcionalitāti. ”

Tie ir tieši tādi žurnāli, kurus teorētiski var izmantot, lai piesaistītu lietotājus viņu tīmekļa pārlūkošanas paradumiem, jo ​​savienojuma laika zīmogus blakus IP adresei var izmantot, lai uzstādītu laika korelācijas uzbrukumu. Tas diezgan pārliecinoši pierāda, ka UltraVPN nav nulles žurnālu VPN (saskaņā ar tās privātuma politiku).

Turklāt vēlāk politikā firma sāk izskaidrot, kā UltraVPN izmanto jūsu personisko informāciju

 • “Ģenerēt un pārskatīt pārskatus un datus par mūsu lietotāju bāzi un pakalpojumu lietošanas modeļiem,

 • analizēt Pakalpojumu precizitāti, efektivitāti, izmantojamību vai popularitāti,

 • uzlabot Pakalpojumu saturu un funkcijas un

 • ļauj mums personalizēt saturu un reklāmas, ko redzat Pakalpojumos. ”

Kā redzat, firma atzīst, ka izmantos abonenta datus, lai personalizētu saturu un reklamēšanu. Tas atkal ir pretrunā ar apgalvojumu par nulles žurnāliem, kas atrodams tās “funkciju” lapā, kas parādīta zemāk.

nulles mežizstrāde

It kā ar to nebūtu pietiekami, firma atzīst, ka dalīsies tavā personīgajā informācijā ar:

 • “Rūpīgi atlasītas trešās puses, kuras sniedz mums pakalpojumus, lai atbalstītu mūsu pamatdarbības, piemēram: mūsu pasta apstrāde, saziņa ar klientiem un potenciālajiem klientiem mūsu vārdā (ieskaitot ar sociālo mediju starpniecību), akciju rīkošana, IT sistēmu un administratīvo pakalpojumu nodrošināšana un iekšējo sistēmu un procesu attīstību un uzlabošanu;

 • Kompetentās iestādes (likumā noteiktās struktūras, pārvaldes iestādes, pilnvarotās iestādes, kurām ir likumā noteikta loma);

 • Citas organizācijas, kurās mums ir juridiski noteikts pienākums atklāt jūsu personisko informāciju (piemēram, pieprasījumus, lai novērstu un atklātu noziegumus) vai kur informācija ir nepieciešama, lai aizsargātu mūsu un mūsu darbinieku īpašumu, tiesības un drošību vai ievērotu likumus , regulu vai valdības vai tiesas rīkojumu, likumu, rīkojumu vai pavēsti;

 • Trešās puses, kurām mēs varam izvēlēties pārdot, nodot vai apvienot mūsu biznesa vai aktīvu daļas. Kā alternatīvu mēs varam mēģināt iegādāties citus uzņēmumus vai apvienoties ar tiem. Ja izmaiņas notiek mūsu biznesā, tad jaunie īpašnieki var izmantot jūsu personas datus tādā pašā veidā, kā noteikts šajā konfidencialitātes politikā;

 • Citi uzņēmumi, kur mēs izmēģinām produktus un pakalpojumus, kurus mēs uzskatām, var uzlabot mūsu piedāvājumu klientiem un / vai biznesa procesus; un

 • Citas trešās puses, ja jūs esat devis skaidru piekrišanu vai ja mēs pamatoti domājam, ka trešā persona rīkojas jūsu vārdā. ”

Tādējādi jāsecina, ka no politikas ir skaidrs, ka šis VPN glabā daļu no jūsu personiskās informācijas, un, lai gan politikā teikts, ka tas "var" Ja savienojuma žurnālus glabājat blakus IP adresei, mums tas nozīmē, ka tas notiks. Tā rezultātā mēs nevaram ieteikt šo VPN konfidencialitātes nolūkos.

Ir vērts atzīmēt, ka UltraVPN pie mums ir ieradušies apgalvot, ka viņi netur šos žurnālus, un, ja tas tā ir, būtu ieteicams tai pilnībā pārstrādāt savu politiku, jo, tā kā šobrīd tā ir rakstīta, tās apgalvojumiem nav iespējams ticēt tieši pretēji. Ir arī vērts pieminēt, ka firma apgalvo, ka īrē savus serverus no Kanādas VPN; Vējraksts. Lai gan tas viss ir labi un labi, tas nemaina faktu, ka atšķirībā no Windscribe, UltraVPN ir Apvienotajā Karalistē reģistrēta korporācija, un šī iemesla dēļ tai ir jāievēro Apvienotās Karalistes likumi (ieskaitot Likumu par izmeklēšanas pilnvarām)..

Fakts, ka UltraVPN ir atzinis par “Windscribe” balto etiķeti, šķiet interesants, un mēs parasti iesakām ikvienam, kas interesējas par šo pakalpojumu, pieturēties pie paša Windscribe (kuram ir labāka politika un tas atrodas nedaudz labākā jurisdikcijā).

Šifrēšanas protokoli

UltraVPN nodrošina divus šifrēšanas protokolus IKEv2 un OpenVPN. Šie abi ir uzskatāmi par drošiem protokoliem, kuriem vajadzētu aizsargāt jūsu datus no ziņkārīgo acīm. Operētājsistēmās Mac un Windows lietotāji var izmantot IKEv2 vai OpenVPN. Operētājsistēmā Android ir pieejams tikai OpenVPN. Tikai operētājsistēmā iOS ir pieejams IKEv2. Šiem konkrētajiem klientiem tā ir diezgan ierasta kārtība.

Lai gan šeit, vietnē ProPrivacy.com, mēs neesam pret IKEv2 - un tas ir ātrāks nekā OpenVPN (tas nozīmē, ka daži patērētāji var izvēlēties to izmantot) - mēs parasti dodam priekšroku OpenVPN. Tas ir tāpēc, ka OpenVPN ir daudzkārt ticis revidēts, un šobrīd tiek uzskatīts, ka tas ir VPN privātuma un drošības zelta standarts..

Šī iemesla dēļ mēs mēdzam ieteikt cilvēkiem, kur vien iespējams, izmantot OpenVPN. Ņemot to vērā, taisnība ir arī tas, ka OpenVPN var ieviest un konfigurēt daudzos veidos; un tas ne vienmēr tiek ieviests droši. Tāpēc mēs vienmēr pārbaudām, vai katrs VPN sniedzējs īsteno OpenVPN, lai pārliecinātos, vai tas atbilst vai pārsniedz mūsu minimālos standartus. Zemāk mēs esam precīzi aprakstījuši, kā UltraVPN īsteno šo svarīgo protokolu:

Vadības kanāls: šifrs: AES-256-GCM, rokasspiediens: TLS ar RSA 4096 bitu noklusējuma atslēgas garumu, auth: HMAC SHA (nezināma atslēgas izmēra - bet, tā kā HMAC SHA1 ir drošs, tas nav svarīgi).

Datu kanāls: šifrs: AES-256-CBC, auth: HMAC SHA: 512

Kontroles kanāls arī ievieš Perfect Forward Secrecy, izmantojot ECDHE, lai nodrošinātu papildu drošību un ātrumu. Jāsecina, ka šie ir stingri ieviešanas standarti, kas parāda, ka VPN tunelis ir drošībā no hakeriem.

Lietotāja pieredze

UltraVPN ir pakalpojumu sniedzējs, kas acīmredzami ir pavadījis daudz laika savas vietnes estētikas attīstīšanai. Navigācijas izvēlne ir veidota tā, lai lietotāji ātri tiktu novirzīti uz informāciju par VPN funkcijām, un uzdot jautājumu tiešajā tērzēšanā ir patīkami un vienkārši. Atšķirībā no daudziem VPN, arī vietne izskatās glīta, kas noteikti piešķir zināmu profesionalitāti.

UltraVPN vietne

Katras lapas apakšā ir vēl viena izvēlne, kas var viegli novirzīt jūs uz informāciju par VPN dažādās platformās, kurām tai ir paredzēta programmatūra. Šeit jūs varat atrast arī saites uz svarīgiem pakalpojuma aspektiem, piemēram, privātuma politiku un pakalpojuma noteikumiem.

Tiem, kas meklē atbalstu, ir saistīta zināšanu bāze, un lietotāji var pārlūkot dažādus emuārus par VPN izmantošanu. Šī zināšanu bāze ir pilna ar bieži uzdotajiem jautājumiem, padomiem un trikiem, kā arī dažādiem ceļvežiem VPN iestatīšanai. Mēs kādu laiku meklējām, bet atkal nevarējām atrast sīkāku informāciju par drošības ieviešanu platformā. Šīs modernās detaļas ir svarīgas, un būtu jauki, ja tās tiktu apskatītas FAQ

Emuārs, kura nosaukums ir “UltraVPN ziņas”, ir lielisks resurss, kurā atrodami visādi raksti par VPN un privātuma tēmām. Mēs atklājām, ka tas ir labi organizēts emuārs, kuru ir vērts pārbaudīt.

UltraVPN drošības jaunumi

Kopumā mēs uzskatījām, ka vietne ir patīkama, pat ja tai pilnībā trūkst tehniskas informācijas par VPN (piemēram, kāda šifrēšana to nodrošina un kā tā tiek ieviesta).

Mūsuprāt, šāda veida dati ir ārkārtīgi svarīgi, un šī iemesla dēļ vietni var saprast, jo tā kalpo pārdošanas nolūkam, nevis faktiski informē potenciālos lietotājus par pakalpojumu līmeni, ko viņi var sagaidīt.

Windows klients

Mēs nolēmām veikt Windows klientu izmēģinājuma operācijai ar operētājsistēmu Windows 10. Mēs atradām šo programmatūru pieejamu tās tīmekļa vietnē bez liekām grūtībām un, pateicoties 7 dienu izmēģinājumam, mēs to varējām sākt izmantot bez maksas..

Noklikšķinot uz iestatījumiem, rodas priekšstats par to, kas ir pieejams zem pārsega. Mēs nolēmām sākt, pārbaudot cilni Savienojums.

savienojuma izveide ar VPN lietotnē

Kā redzat, VPN pēc noklusējuma ir iestatīts uz IKEv2. Šī ir droša šifrēšanas forma, kas, kā zināms, nodrošina labu ātrumu un ir laba iespēja lielākajai daļai cilvēku.

Noklikšķinot uz lejupvērstās bultiņas, tiek parādītas vēl divas iespējas - UDP un TCP. Abi šie iestatījumi attiecas uz spēcīgu VPN šifrēšanas protokolu, ko sauc par OpenVPN. Privātuma nolūkos OpenVPN faktiski ir mūsu vēlamais protokols, šī iemesla dēļ mēs parasti iesakām pārslēgties uz UDP (kas ir ātrākā no divām pieejamajām OpenVPN opcijām).

UltraVPN iestatījumi

Noklikšķinot uz UDB, tiek parādīta jums pieejamo portu opciju nolaižamā izvēlne. Lielākajai daļai cilvēku 443 ir labākais risinājums, jo tas nozīmē, ka trafiks ir maskēts kā parasts HTTPS. Kad esat izvēlējies vēlamo portu, VPN jums lūgs atļauju TAP draiveru instalēšanai - tie ir nepieciešami, lai izveidotu OpenVPN savienojumu.

TAP Windows instalēšana

Noklikšķinot uz Startup, jūs varat iestatīt VPN, kas tiek palaists, palaižot Windows. Ir arī iespējams izvēlēties, lai VPN automātiski izveidotu savienojumu vai nu ar ātrāko serveri, vai ar pēdējo serveri, ar kuru esat izveidojis savienojumu. Mēs parasti dodam priekšroku VPN, lai izveidotu savienojumu ar pēdējo izmantoto atrašanās vietu, tāpēc izvēlējāmies to.

ultravpn palaišana

Noklikšķinot uz ugunsmūra, jūs varat iestatīt Killswitch. Killswitch ir paredzēts, lai neļautu jums nošifrēt satiksmi ārpus VPN tuneļa, ja VPN savienojums neizdodas. Šī ir svarīga funkcija, kas neļauj jums noplūst datus uz jūsu ISP (piemēram, kamēr jūs mocat).

ugunsmūris ir aktivizēts

Mēs nolēmām pārbaudīt killswitch, lai redzētu, vai tas ir visas sistēmas mērogā. Mēs to panācām, piespiežot lietotni aizvērties un pārbaudot, vai mūsu savienojums ir atspējots. Labā ziņa ir tā, ka killswitch tiek ieviests, izmantojot Windows filtrēšanas platformu, un, ja lietojumprogramma atteici, ugunsmūris atsāks darbību un neļaus jums noplūst satiksme.

Visbeidzot, cilne Vispārīgi ļauj jaunināt uz premium kontu un mainīt valodas iestatījumus. Kopumā tas ir ļoti minimāls iespēju daudzums, un ir godīgi apgalvot, ka UltraVPN ir lielisks VPN, kas nāk ar vienkāršām vajadzībām. Tas, vai tas jums pievilks, lielā mērā būs atkarīgs no tā, kam vēlaties izmantot VPN.

Ja esat iesācējs, kurš vēlas iegūt konfidencialitāti un atbloķēt saturu, neizmantojot papildu funkcijas, šis VPN var jums patikt. Tas ir iestatīts un gatavs darbam, un viss, kas jums jādara, ir izvēlēties servera atrašanās vietu un noklikšķināt uz savienot. Visu citu jūsu vietā dara VPN.

ultavpn savienots

Mēs atradām VPN savienojumu ārkārtīgi ātri, kas bija patīkami, salīdzinot ar lēnajiem VPN, kuru savienojums prasa pusminūti. Lai pārbaudītu, kā tas darbojas ar Netflix, mēs nolēmām pieteikties premium kontā un pārbaudīt UltraFlix ASV serveri (tas nav pieejams bezmaksas 7 dienu plānā).

Citi klienti

Mēs ātri vien apskatījām citus klientus, lai pārbaudītu, vai starp viņiem ir liela atšķirība. Labā ziņa ir tā, ka abi galddatoru klienti ir identiski, un, izņemot nedaudzas funkcijas, tie darbojas lieliski.

Kā tas ir operētājsistēmā Windows, Mac lietotāji iegūst pārslēdzēju un iespēju pārslēgties starp OpenVPN un IKEv2. Nav citu funkciju, par kurām varētu runāt, izņemot automātisko savienojumu palaišanas laikā.

Android klients ir tikai OpenVPN, un tam pilnīgi nav citu iespēju, izņemot iespēju izveidot savienojumu (un automātisku savienojumu) ar UltraVPN serveriem. Pēc mūsu pieredzes savienojums tika izveidots veiksmīgi un ātri, tomēr mēs esam redzējuši cilvēkus sūdzamies, ka viņiem tas neattiecas.

ultravpn serveru saraksts

Jāatzīst, ka programmatūra nedaudz nereaģē. Mēs noskaidrojām, ka, noklikšķinot uz jebkuras funkcijas, bija nepieciešams laiks, lai programmatūra varētu to atpazīt, tas noteikti palielina neapmierinātību ar programmatūras lietošanu.

Plus zīmes pusē, kad pārbaudījām šo klientu par noplūdēm, vietējās DNS adreses neredzējām, un IPv4 nebija IP noplūdes vai WebRTC noplūdes. Diemžēl mēs nesaņēmām iespēju pārbaudīt Android klientu IPv6; tāpēc mēs iesakām to darīt, ja jūs regulāri izmantosit šo Android klientu, izmantojot IPv6.

IOS klients visādā ziņā ir līdzīgs Android, izņemot to, ka tas ir tikai IKEv2. Tas, ka iOS nav OpenVPN, nav pārsteigums, jo, lai izbaudītu OpenVPN iPhone, parasti ir jāpieslēdzas, izmantojot trešās puses programmatūru. Šajā klientā mēs neesam saskārušies ar nekādām lēnībām, kas nozīmē, ka tas, iespējams, ir nedaudz labāks par tā Android versiju. Protams, gan Android, gan iOS klienti, šķiet, sniedz jums to, kas jums nepieciešams, lai saglabātu drošību publiskajā WiFi, un spēja atbloķēt Netflix var patikt daudziem patērētājiem.

Klientu atbalsts

Tāpat kā daudzi tirgū esošie VPN, UltraVPN ir pakalpojums, kas nodrošina atbalstu gan caur e-pasta biļešu sistēmu, gan izmantojot tiešās tērzēšanas atbalstu. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti, taču mēs esam secinājuši, ka viņu klientu atbalsta aģents ir pilnīgi nemācīts un maz izmantojams.

Aģents nevarēja mums pateikt, kādām platformām tam ir klienti, vai šie klienti nodrošina OpenVPN šifrēšanu. Faktiski aģents šķita nezinājis, kas ir OpenVPN. Mēs jautājām: kurai no jūsu lietotnēm ir OpenVPN? Uz kuru viņu pārstāvis atbildēja:

"Tā ir bezmaksas programmatūra un nepieder mums, tāpēc es baidos, ka nezinu, kādas funkcijas viņiem ir."

Mēs uzstājām uz atbildēm, bet aģents neko vairāk nevarēja darīt, kā vien pateikt, ka UltraVPN ir pieejams visā pasaulē. Kad viņš uzdeva pat pamatjautājumus, viņš nevarēja neko darīt, lai palīdzētu, un vienkārši pārsūtīja mani uz zināšanu bāzi, lai pats meklētu atbildes. Es mēģināju meklēt informāciju par šifrēšanu platformā, bet aģents nolēma slēgt tērzēšanu,

Tas rada milzīgu vilšanos un nozīmē, ka tiešraides tērzēšanai nav lielas nozīmes, ja vien jums nav problēmu maksāt par VPN.

Pati zināšanu bāze ir piemērots resurss, kas sniedz daudz labāku atbildi uz tehniskiem jautājumiem nekā aģenti. Bieži uzdotie jautājumi ir noderīgi, un uzstādīšanas rokasgrāmatas ir uzrakstītas saskaņoti.

Noslēguma domas

Tā kā šim VPN nav funkciju un nav konfidencialitātes problēmu, ir taisnīgi teikt, ka tas ir pakalpojums ar pārāk augstu cenu. Tirgū ir pieejami arī citi VPN, kuriem ir liels privātuma funkciju klāsts par ļoti līdzīgām izmaksām un dažreiz pat lētāk. Šis VPN patiešām atļauj Torrenting, taču daži cilvēki var uzskatīt, ka žurnāli, kurus tas apkopo, rada pārāk lielu risku Torrent.

Saglabātie savienojumu žurnāli ir satraucoši, un, tā kā tas atrodas Apvienotajā Karalistē, šis VPN ir privātuma pienākums. Jāatzīst, ka OpenVPN šifrēšana ir spēcīga, un VPN apgalvo, ka neuzglabā nekādus lietošanas žurnālus. Tomēr šajos apstākļos nav iespējams ieteikt šo VPN privātuma nolūkos. IPv4 un IPv6 DNS noplūde atklāj šo VPN risku, un mēs ļoti iesakām meklēt citur, ja meklējat galddatora VPN. Tomēr šim VPN operētājsistēmā Android nebija noplūdes - tāpēc, ja jūs meklējat tikai Android VPN, šis VPN varētu būt labs.

No otras puses, ņemot vērā visas lietas, mēs parasti iesakām lietotājiem meklēt citur. Par šo VPN vienkārši nav vērts maksāt, ja vien vienīgais, kas jums nepieciešams, ir piekļuve Netflix US. Ņemot vērā to, ka ar vairākiem konkurentiem varat iegūt Netflix piekļuvi un arī spēcīgu privātumu, ir grūti saprast, kāpēc kāds izvēlas šo VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me