TurboVPN


TurboVPN ir bezmaksas VPN pakalpojums, kuram Google Play veikalā ir 4,7 no 5 zvaigznēm. Tas ir ārkārtīgi augsti, ņemot vērā, ka VPN ir pārskatīts gandrīz divus miljonus reižu. Šajā TurboVPN pārskatā mēs apskatīsim, vai TurboVPN nodrošina ūdensnecaurlaidīgu digitālo privātumu. Turklāt mēs pārbaudīsim tā darbību, lai redzētu, vai var konkurēt ar labākajiem bezmaksas VPN tirgū.

ProPrivacy.com Rezultāts
4 no 10

Kopsavilkums

TurboVPN ir tikai mobilais VPN, kas atrodas Singapūrā un Ķīnā un ir lejupielādēts aptuveni 50 miljonus reižu. Kā vienmēr notiek bezmaksas VPN pakalpojumi, ir svarīgi atcerēties, ka VPN uzturēšana un darbība prasa daudz naudas. Šī iemesla dēļ ir svarīgi rūpīgi izpētīt, kā VPN veido ieņēmumu plūsmu. Pārskatīšanas laikā mēs atklājām VPN, kas kalpo sludinājumiem un dalās ar datiem ar reklāmdevējiem, lai nodrošinātu bezmaksas VPN pakalpojumu.

Cena

Lai arī patērētāji tos galvenokārt izmanto kā bezmaksas VPN, viņi tomēr var izvēlēties jaunināt uz pakalpojuma VIP versiju. Ir pieejams arī 7 dienu bezmaksas VIP pakalpojuma izmēģinājums. Patērētāji var maksāt USD 11,99 mēnesī vai saņemt gada abonementu par USD 2,99 ekvivalentu mēnesī. Tomēr tādu iemeslu dēļ, kurus es apskatīšu vēlāk šajā pārskatā, es parasti ieteiktu nemaksāt par šo VPN.

Bezmaksas pakalpojums

TurboVPN nodrošina bezmaksas VPN pakalpojumu, kuru var izmantot bez ierobežojumiem. Tas ir tikai mobilajām ierīcēm paredzēts VPN, ko nevar izmantot galddatoros. Bezmaksas VPN izmaksas ir patiešām lieliskas. Tas nozīmē, ka cilvēki vietās, kur vietņu bloķēšana ir izplatīta, var atbloķēt internetu, lai atgūtu piekļuvi nepieciešamajām ziņām vai tiešsaistes pakalpojumiem.

Lai gan ir taisnība, ka bezmaksas VPN pakalpojumi privātuma ziņā mēdz būt neskaidri (vairāk par to vēlāk) - bezmaksas VPN var būt ārkārtīgi noderīgs cilvēkiem, kas dzīvo nepastāvīgā politiskā vidē un kuriem nepieciešama piekļuve bloķētām ziņām, lietotnēm vai sociālo mediju pakalpojumiem.

Atbloķējiet Netflix?

Tāpat kā vairumam bezmaksas VPN pakalpojumu, TurboVPN neatbloķē Netflix US vai BBC iPlayer.

Ikvienam, kurš vēlas maksāt par šo pakalpojumu, premium versija atbloķē Netflix US ar saviem VIP ASV serveriem. Turklāt tam ir Lielbritānijas serveris, kas spēj atbloķēt BBC iPlayer ārzemēs.

Iespējas

  • Serveri 9 valstīs (bez maksas) vai 16 valstīs (VIP)

  • Mobilās lietotnes Android un iOS (šo protokolu nepārbaudāma drošība)

  • OpenVPN, IPSec vai IKEv2 šifrēšana

  • Bezmaksas VPN izmantošana

  • Atbloķēt Netflix (tikai VIP)

Ātrums un veiktspēja

Šis VPN ir paredzēts tikai mobilajiem tālruņiem, kas nozīmē, ka mums šis VPN bija jāpārbauda, ​​izmantojot tiešsaistes ātruma pārbaudes rīku (pretstatā mūsu zinātniskajai serverim balstītai ātruma pārbaudes sistēmai)..

Mēs rūpīgi pārbaudījām šī bezmaksas VPN ātruma veiktspēju un secinājām, ka tas aptuveni uz pusi palēnina manu savienojumu darbību. Es pārbaudīju, izmantojot Apvienotajā Karalistē 50 Mbps Virgin Media savienojumu, un atklāju, ka VPN palēnināja manu savienojumu par aptuveni 26 Mbps.

Tas ir patiešām iespaidīgi un nozīmē, ka patērētāji var izmantot šo VPN, lai straumētu saturu tiešsaistē un atbloķētu YouTube videoklipus, kas ir ierobežoti jūsu valstī, vai citas straumes no visas pasaules. Tas arī nozīmē, ka šis VPN, iespējams, izdosies, lai veiktu VoIP zvanus.

IP noplūdes

Mēs pārbaudījām Virgin Media IPv4 savienojuma noplūdes un konstatējām, ka VPN nav IP noplūdes vai WebRTC noplūdes. Tas ir lieliski.

Diemžēl testa vietne (ipleak.net) Beļģijā atklāja 61 DNS serveri - tie visi bija Google DNS. Iespējams, ka VPN starpina šos pieprasījumus, un tas nozīmētu, ka Google nekad nezina, kas šos pieprasījumus veic.

No otras puses, ir arī iespējams, ka Turbo VPN vispār nepiedāvā šos pieprasījumus. Ja tas tā ir, Google precīzi zinās, kuras vietnes apmeklējat. Labs VPN apstrādā DNS pieprasījumus ar saviem serveriem vai vismaz starpniekserverē DNS pieprasījumus, pirms tos nosūta trešajai pusei, piemēram, Google.

Mēs mēģinājām sazināties ar firmu, izmantojot tās e-pasta ziņojumu (tam nav atbalsta), lai noskaidrotu, vai tas proksicē šos DNS pieprasījumus, tomēr mēs nevarējām saņemt nekādu atbildi no VPN. Lai būtu drošs, nevis žēl, mums jāpieņem, ka Google apstrādā šos DNS pieprasījumus.

Privātums

Šis ķīniešu VPN ir reģistrēts Singapūrā, un to parasti uzskata par labu privātumam. Tomēr tā privātuma politika dod tai atļauju sūtīt visus datus, ko tā apkopo, uz serveriem, kas atrodas Ķīnā. Tas nedaudz satrauc, jo Ķīnas valdība ir viena no invazīvākajām jurisdikcijām pasaulē. Turklāt Ķīnas VPN uzņēmumiem ir jābūt valdības izsniegtai licencei, kas ļauj valdībai piekļūt datiem uz šiem serveriem. Tas rada nopietnas bažas, īpaši Ķīnas pilsoņiem.

Iespējams, ka TotalVPN, būdams Singapūras VPN, nav nepieciešams iegūt datus atpakaļ uz Ķīnu. Tomēr tas, ka politikā teikts, ka datus patiešām var nodot atpakaļ Ķīnas serveriem, noteikti ir pelēkā zona.

Privātuma politika

Turbo VPN apgalvo, ka katras sesijas beigās tiek dzēsti visi lietošanas žurnāli. Tas ir labi, jo tas nozīmē, ka šis VPN, iespējams, nodrošinās atbilstošu drošību lielākajai daļai cilvēku vajadzību.

Tomēr pārējā privātuma politika rada dažus trauksmes signālus, un ir taisnība, ka jums ir jāuzticas, ka VPN faktiski izdzēš žurnālus, par kuriem tiek teikts, ka tas netur.

Privātuma politikā teikts, ka nekādi personas dati (piemēram, IP adreses) netiek tieši koplietoti ar reklāmdevējiem. Tomēr VPN atzīst, ka reklāmdevēji, iespējams, vāc datus par lietotājiem un ka jūsu pārlūkprogrammā viņi var ievadīt arī sīkfailus. Tas nozīmē, ka reklāmdevēji varētu reāli izsekot tam, ko jūs darāt tiešsaistē, un piekļūt jūsu IP adresei ārpus paša VPN. Šī iemesla dēļ mums jāpieņem, ka, lietojot TurboVPN, notiek zināms korporatīvās uzraudzības līmenis.

Zemāk varat redzēt ekrānuzņēmumu, kāda veida datus šis VPN reģistrē. Kā redzat, laika spiedogi tiek glabāti blakus IP adresēm. Tas nozīmē, ka ir iespējams sākt laika korelācijas uzbrukumu TurboVPN lietotājiem. Turklāt VPN pats atļauj savākt milzīgu daudzumu invazīvu datu par cilvēku ierīcēm, vietējo tīklu, ISP, reklāmas identifikatoriem, ierīces identifikācijas numuriem un daudz ko citu..

turbovpn privātuma politika

Tas ir milzīgs datu saglabāšanas apjoms, kas noteikti ļauj TurboVPN piekļūt daudz vairāk datu, nekā jūs varētu cerēt. Tā rezultātā mums ir ārkārtīgi grūti ieteikt TurboVPN maksājošiem klientiem. Tirgū ir daudz VPN, kas glabā vai nu neinvazīvus savienojumu žurnālus; vai vispār nav žurnālu. Paturot to prātā, maksāt par šo pakalpojumu šķiet bezjēdzīgi.

No otras puses, ja jūs esat kāds, kurš nevar atļauties premium VPN abonementu, un jūs dotu priekšroku TurboVPN, reklāmdevējiem (un varbūt pat Ķīnas valdībai), lai viņi zinātu, ko jūs darāt tiešsaistē, nevis savējos ISP un valdība - šis bezmaksas VPN var sniegt jums dažas patiesas priekšrocības.

Tomēr ir iespējams, ka arī šis VPN šo konfidencialitāti faktiski nenodrošina.

Šifrēšana

TurboVPN apgalvo, ka nodrošina OpenVPN gan Android, gan iOS. Tas šķiet ārkārtīgi maz ticams, jo lielais vairums iOS VPN lietotņu nenodrošina OpenVPN šifrēšanu. Saskaņā ar tās vietni, tā īsteno AES-256 šifrēšanu. Tā kā tajā nav .ovpn failu un tam nav klientu atbalsta, mēs to pilnībā nevarējām pārbaudīt.

Mēs nevarējām uzzināt nekādu informāciju par šifru, rokasspiedienu, autentificēšanu vai par to, vai ir ieviesta perfekta pārsūtīšanas slepene. Šādos apstākļos es nevaru pārliecinoši apgalvot, ka tā īsteno OpenVPN šifrēšanu. Ja jūs izmantojat šo VPN, jums būs pilnīgi tumsā par to, kādu drošību jūs saņemat.

Tas nozīmē, ka ir iespējams, ka šis VPN faktiski jūsu datus nekodē, tas nozīmē, ka šis VPN var sniegt jums nepatiesu drošības sajūtu - kad faktiski jūsu ISP joprojām izseko visu, ko jūs darāt tiešsaistē.

Klientu apkalpošana

VPN vietnē nav resursu, tā nesniedz noderīgu informāciju, tai nav tieša tērzēšanas atbalsta un tā nedod iespēju tieši sazināties ar VPN. Tīmekļa vietne būtībā kalpo kā reklāma, un, kas nomākta, ir tas, ka vietne skaidri norāda, ka ir pieejams klientu atbalsts; tas nav.

Šis VPN nesniedz traucējummeklēšanas norādījumus, lai VPN darbotos, un tajā nav informācijas par to, kā patērētāji var atbloķēt saturu. Biļešu sistēma, lai uzdotu jautājumus, uz kuriem tiek atbildēts pa e-pastu, nebūtu piemērota, taču diemžēl VPN nesniedz neko tādu.

Atkal bez maksas, tā nav pārāk liela problēma - jo jums nav jāmaksā par pakalpojumu. Tomēr tas ir vēl viens iemesls neatjaunināties uz apmaksātu šī VPN versiju, kuru mēs patiesībā nekādā gadījumā neiesakām. Mēs pat mēģinājām sazināties ar atgriezeniskās saites e-pasta adresi tās privātuma politikā, taču nesaņēmām atbildi.

Lietotāja pieredze

Mēs pārbaudījām gan lietotnes iOS, gan Android versiju un secinājām, ka tās labi darbojas, lai maldinātu manu atrašanās vietu. Tos ir viegli lejupielādēt, un jums nav jānodod e-pasta adrese vai citi dati.

Android

Lietotnē Android Android lietotāji var izvēlēties starp OpenVPN šifrēšanu un IPSec. Lietotāji var arī izvēlēties automātiski izveidot savienojumu, tiklīdz tiek palaists VPN.

Mēs pārbaudījām caur IPsec savienotos VPN ātrumus, lai redzētu, vai tas varētu paātrināt manu savienojumu izveidi. Viņi palika identiski, kas ir nedaudz pārsteidzoši. Mēs būtu gaidījuši savienojuma ātruma izmaiņas ar atšķirīgu šifrēšanas protokolu, tas man liek domāt, vai tas tiešām maina šifrēšanas iestatījumus.

Operētājsistēmā Android lietotāji var izvēlēties starp 9 serveriem, kas atrodas Apvienotajā Karalistē, ASV (Ņujorkā vai Sanfrancisko), Kanādā, Indijā, Singapūrā, Nīderlandē, Francijā un Vācijā.

iOS

Viņu iOS VPN lietotni var lejupielādēt iTunes lietotņu veikalā. Turbo VPN lejupielādē ātri un bez piepūles. Lietotāji var izvēlēties starp IKEv2 protokolu (noklusējums), OpenVPN UDP vai TCP. Lai izmantotu lietotni, lietotājiem ir jāpiekrīt konfidencialitātes politikai, taču, tiklīdz tas ir izdarīts, pieredze ir diezgan laba. Tas tiešām kalpo sludinājumiem, bet man nebija pieredzes, ka manus pārlūkošanas paradumus dēļ tiktu piegādāti nekādi sludinājumi, par kuriem man būtu aizdomas, ka tie tiek rādīti..

Diemžēl iOS lietotājiem netiek dotas nekādas servera iespējas. Lietotājiem ir jāpieslēdzas serverim, kuru tas automātiski piešķir tiem. Man tas dažreiz bija serveris Vācijā un serveris Nīderlandē. Tas nedod cilvēkiem iespēju atbloķēt noteiktu saturu. Tomēr tas ļaus patērētājiem izvairīties no jebkādas lokalizētas cenzūras, kuru viņi piedzīvo.

Sludinājumi tiek piegādāti gandrīz katru reizi, kad kaut ko veicat izvēlnē, un šie sludinājumi mēdz piespiest jūs skatīties apmēram 5 sekundes. IOS lietotnē, izmantojot IKEv2, un abus OpenVPN iestatījumus pārbaudījām ātrumu; tāpat kā Android ierīcēs, iestatījuma mainīšana neko nedarīja manā ātrumā.

Mums tas šķiet ļoti aizdomīgi, un tas patiesi liek aizdomāties, vai lietotnes iestatījumi ir tikai parādīšanai. Ja tas tā ir, iespējams, ka šis VPN nodrošina PPTP šifrēšanu visos tā iestatījumos. Fakts, ka tik maz iOS lietotņu tirgū (pat vadošo VPN pakalpojumu sniedzēju) īsteno OpenVPN šifrēšanu, rada milzīgas aizdomas.

Protams, mēs varam cerēt, ka tas nodrošina IKEv2, kas būtu lieliski. Tomēr šajos apstākļos mums jāsaka, ka vienkārši nav iespējams droši apgalvot, ka iOS vai Android VPN lietotnēm var uzticēties privātuma nolūkos..

Noslēguma domas

Kā bezmaksas VPN, kas atbloķē saturu, šis VPN noteikti ir noderīgs. Šķiet, ka reklāmas, kuras tiek rādītas, netiek mērķētas uz cilvēku pārlūkošanas paradumiem. Tomēr konfidencialitātes politika skaidri norāda, ka reklāmdevēji var ievietot sīkdatnes jūsu pārlūkprogrammā, lai apkopotu datus un veiktu korporatīvo izsekošanu.

Neskatoties uz to, mēs atklājām, ka TurboVPN ir noderīgs tāda satura atbloķēšanai, kam es parasti nevarētu piekļūt, tomēr diemžēl mums atliek domāt, kādu privātumu šis VPN nodrošina, un jāatzīst, ka tas vispār varētu būt tāds..

Vairākas lietas saistībā ar VPN šķita pārāk labas, lai būtu patiesība, un tas noteikti radīja aizdomas. Šī iemesla dēļ mēs iesakām šo bezmaksas VPN izmantot tikai satura atbloķēšanai, nevis privātumam. Operētājsistēmā Android ātrumi bija nedaudz lēnāki nekā iOS. Tomēr iOS lietotāji nevar izvēlēties, kur viņi izveido savienojumu; funkcija, kas noteikti padara Android VPN pievilcīgāku.

Sakarā ar slikto privātumu, neeksistējošo klientu atbalstu, nepārbaudāmām DNS pieprasījuma apstrādes procedūrām un aizdomīgajām šifrēšanas iespējām mēs nekādos apstākļos nevaram ieteikt šī VPN maksas versiju. Turklāt mēs neiesakām izmantot šo bezmaksas VPN, ja vēlaties, lai jūsu ISP tiktu nodrošināta konfidencialitāte. Tomēr, ja vēlaties kādu saturu atbloķēt bez maksas; šis VPN izdarīs triku.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me