TunnelBear


 • Cenu noteikšana

  No plkst 4,17 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • Android

  • iOS

ProPrivacy.com Rezultāts
8.5 no 10

Kopsavilkums

TunnelBear ir virtuālais privātais tīkls (VPN) no Kanādas, kas darbojas jau kopš 2011. gada. Tas ir funkcijām atbilstošs VPN ar visu platformu programmatūru, kas uztur tikai minimālus, neinvazīvus savienojumu žurnālus par tā lietotājiem. VPN programmatūra ir ideāli piemērota iesācējiem, jo ​​to ir viegli lietot. Turklāt šim VPN pakalpojumu sniedzējam ir labi uzrakstīta privātuma politika, kas ir aktuāla un pārredzama. Šī VPN izmaksas ir lētas (īpaši, ja jūs apņematies gadu), un bezmaksas abonēšanas plāns ļauj ikvienam izmēģināt pakalpojumu ar pilnu jaudu. Tomēr 500 MB mēneša datu ierobežojums padara bezmaksas plānu pakalpojuma testēšanai mazāk realizējamu, un uzņēmums diemžēl ir atteicies no 30 dienu naudas atdošanas garantijas. Kopumā šajā TunnelBear pārskatā mēs atradām pakalpojumu, kas, lai arī labs, nekonkurē ar vislabākajiem premium klases pakalpojumiem naudas vērtības ziņā..

Ātra statistika

 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Jurisdikcija
  Kanāda
 • Valstis
  22
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  73,64 Mbps

Iespējas

Vētraina
Kopējais serveru skaits 1000
Vienlaicīgi savienojumi 5
Maršrutētāja atbalsts
Ostas ekspedīcija
Ostas izvēle
Tīri metāla vai virtuālie serveri Neapstrādāts metāls
Atbalstīti maršrutētāji -
Valstis 22

TunnelBear serveri

TunnelBear VPN nodrošina piekļuvi serveriem 22 valstīs. Tas ļauj abonentiem izlikties, ka atrodas jebkurā no šīm vietām, lai apietu ģeobloķējumus un vietēji ieviestu cenzūru. Apmaksāti plāni abonentiem ļauj piekļūt visiem serveriem. Tomēr jāatzīmē, ka nav iespējams izveidot savienojumu ar Austrālijas serveri, izmantojot bezmaksas plānu.

Abonenti var izmantot TunnelBear, lai izveidotu savienojumu ar tā serveriem, izmantojot galddatoru, klēpjdatoru, viedtālruni, planšetdatoru vai pat ar VPN draudzīgu maršrutētāju. Tā kā katrs premium konts ļauj veikt piecus vienlaicīgus savienojumus, jūs varat izveidot savienojumu, vienlaikus izmantojot lielāko daļu savu ierīču.

VigilantBear (slepenais slēdzis)

Slēdža slēdzis neļauj nošifrēt datus novirzīt uz jūsu ISP, ja nejauši pārtrūkst VPN savienojums. Lai aizsargātu jūsu privātumu, TunnelBear VPN nodrošina nogalināšanas slēdzi ar nosaukumu VigilantBear. Lai iegūtu papildinformāciju, vēlāk šajā pārskatā varat izlasīt sadaļu par konfidencialitāti un drošību.

Vienādranga (P2P)

TunnelBear atrodas Kanādā, kas agrāk nozīmēja, ka pakalpojums netika uzskatīts par piemērotu Torrenting. Par laimi, TunnelBear ir mainījis savu oficiālo nostāju un tagad paziņo, ka pakalpojumu var izmantot gan P2P lejupielādei, gan piekļuvei Tor.

Šīs sirds pārmaiņas nāk ar tik ļoti nepieciešamo pārliecību, ka TunnelBear vairs netur savienojumu žurnālus, padarot laika korelācijas uzbrukumus par pagātni. Tas arī nozīmē, ka uzņēmumam nav datu, ko nodot Kanādas varas iestādēm, ja viņi nāk klauvēt.

GhostBear

GhostBear ir TunnelBear VPN aptumšošanas tehnoloģija (dažreiz to dēvē arī par “slepeno režīmu”). Aptumšošana slēpj OpenVPN trafiku no jūsu ISP un palīdz cilvēkiem apiet VPN ugunsmūrus tādās vietās kā Irāna un Ķīna. Tas tiek darīts, izmantojot TCP izvēli, izmantojot portu 443, vai izmantojot obfsproxy (lietotājiem ir iespēja izvēlēties vienu no tiem). Tas padara VPN šifrēšanu mazāk detektējamu valdībām, ISP un uzņēmumiem, padarot to šķietamu kā parastu HTTPS trafiku..

Atstājot GhostBear atspējotu, tas jūs tiešām padara mazāk drošu, taču tā ir lieliska papildu funkcija cilvēkiem, kuriem ir jāslēpj VPN izmantošana no sava ISP, vai lietotājiem, kuriem ir jāizvairās no ISP droseles vietās, kur VPN lietošana ir ierobežota vai bloķēta valdība (Ķīna, Irāna utt.) Ir vērts atzīmēt, ka GhostBear potenciāli nedaudz palēninās jūsu interneta savienojumu, nekā izmantojot VPN bez tā.

Vai TunnelBear atbloķē Netflix?

Nē, diemžēl TunnealBear neatbloķē Netflix US, Netflix UK vai pat BBC iPlayer. VPN ātrums ir vairāk nekā pietiekams, lai straumētu saturu no jūsu vietējiem pakalpojumu sniedzējiem, taču uzņēmums ir skaidri norādījis, ka tas neļauj piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam. Tas ir diezgan neapmierinoši, ņemot vērā VPN izmaksas, un lielā mērā ļauj mums ieteikt meklēt citur, ja jums nepieciešams VPN, kas var piekļūt Netflix US.

Cenas un plāni

12 mēneši

Ietaupiet 58% ar 1 gada plānu

58% atlaide

4,17 USD
mēnesī

1 mēnesis

9,99 USD
mēnesī

TunnelBear VPN nodrošina trīs dažādas abonēšanas iespējas: 1 mēneša, 1 gada un ekskluzīvu 2 gadu plānu ProPrivacy lasītājiem. Bezmaksas plāns ļauj abonentiem katru mēnesi lejupielādēt 500 MB bezmaksas datu. Bezmaksas lietotājiem tiek piešķirta piekļuve visiem serveriem, izņemot Austrāliju (kopā 21 atrašanās vieta).

Apmaksātos plānus var iegādāties lietošanai mēnesī vai gadā. Mēneša plāns atmaksās jums USD 9,99 mēnesī, un tas atkārtojas, tāpēc jums tas būs jāatsauc manuāli, ja vēlaties pārtraukt maksāt par tā izmantošanu. Ja vēlaties maksāt avansā, ietaupot ievērojamu naudas daudzumu, izmantojot 1 gada plānu, kas ir vienāds ar 4,99 USD mēnesī (59,88 USD gadā) un ekskluzīvo 2 gadu plānu 4,17 USD mēnesī (99,99 USD abiem) gadi).

Diemžēl TunnelBear ir atteicies no 30 dienu naudas atdošanas garantijas, tā vietā izvēloties neatmaksājamus pirkumus. Atsevišķos gadījumos uzņēmums varētu piešķirt atmaksu, taču pirms pirkuma izdarīšanas mēs iesakām izmēģināt pakalpojumu, izmantojot tā bezmaksas līmeni..

Maksājumu var veikt, izmantojot kredītkarti vai bankas karti, un Tunnelbear ļoti precīzi norāda, kā tā savā privātuma politikā apstrādā maksājuma informāciju (darbojas vienīgi ar PCI saderīgiem maksājumu apstrādātājiem). Diemžēl PayPal nepieņem TunnelBear VPN (jā, mēs zinām, ka citas VPN salīdzināšanas vietnes apgalvo, ka tā ir, bet tās ir nepareizas). Plus pusē lietotāji tomēr var izvēlēties maksāt, izmantojot Bitcoin, ja viņi to vēlas.

Ātrums un veiktspēja

Mēs pārbaudām TunnelBear savienojuma ātrumu, izmantojot mūsu zinātnisko serveru balstīto VPN ātruma pārbaudes sistēmu. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā darbojas mūsu ātruma testi, varat izlasīt visu mūsu rakstu šeit. Mūsu ātruma pārbaudes sistēma tiek automātiski atjaunināta 3 reizes dienā, kas nozīmē, ka mums vienmēr ir pieejami atjaunināti ātruma dati reāllaikā.

Pārbaužu laikā mēs atradām Tunnelbear, lai nodrošinātu ātru savienojuma ātrumu, kas ir piemērots straumēšanai HD formātā un citu datu ietilpīgu uzdevumu veikšanai.

TunnelBear ātruma pārbaude

Saskaņā ar mūsu testiem pēdējos sešos mēnešosTunnelBear nodrošina vidējo lejupielādes ātrumu 40,8Mbit / s un maksimālo ātrumu / eksplozijas rezultātus - 411 Mbit / s. Šie ātrumi padara TunnelBear starp labākajiem VPN tirgū, un, lai arī tas nav ātrākais VPN tirgū, tas ir ārkārtīgi labi darbojošs pakalpojums.

Noplūdes testi

Konstatēta IPv4 noplūde?
Tika atklāta WebRTC noplūde?
Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi
ProPrivacy.com SpeedTest (maks. / Pārsprāgt) 189.99
ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) 73,64

Izmantojot ipleak.net, mēs pārbaudījām IP un DNS noplūdes. Labā ziņa ir tā, ka TunnelBear lietošanas laikā mēs neatklājām IP vai domēna vārdu sistēmas (DNS) noplūdes. Mēs arī nekonstatējām IP noplūdi IPv4 vai IPv6.

Tomēr, izmantojot IPv6, mēs atklājām WebRTC noplūdes gan Windows, gan Mac, kas nozīmē, ka, ja vēlaties droši izmantot šo VPN, pārlūkprogrammā būs jāatspējo WebRTC (vai jāizmanto WebRTC bloķējošs paplašinājums). Alternatīvi, jūs savā ierīcē varat atspējot IPv6 savienojumus.

Tunnelbear apgalvo, ka WebRTC noplūžu novēršanas process tiek izstrādāts, tomēr rakstīšanas laikā problēma joprojām pastāv.

Lietošanas ērtums

Windows
MacOS
Android
Linux
iOS
Windows Phone

Pierakstīties

Reģistrēšanās TunnelBear VPN ir vienkāršs process viscaur. Lai piekļūtu bezmaksas versijai, lietotājiem jāievada e-pasta adrese un parole. Pēc tam vietne automātiski novirza lietotājus uz lejupielāžu lapu. Šajā brīdī lietotāji var izvēlēties programmatūru savai platformai. Abonējot apmaksātu plānu, būs nepieciešams papildu maksājums, izmantojot kredītkarti vai Bitcoin (PayPal vairs netiek atbalstīts).

Kad esat nokļuvis lejupielādes lapā, vienkārši lejupielādējiet TunnelBear klientu vajadzīgajai platformai. Programmatūra tiek ātri lejupielādēta, un iestatīšanas vednis bez aizķeršanās iepazīstina jūs ar instalēšanas procesu. Pēc instalēšanas jūs varat pieteikties, izmantojot savu e-pastu un paroli.

Pēc pieteikšanās TunnelBear nodrošina ātru pārskatu, lai izskaidrotu VPN iespējas. Visbeidzot, tas lūdz abonentus pārbaudīt iesūtni, lai saņemtu konta apstiprināšanas e-pastu. Kamēr konts ir verificēts, lietotāji var sākt izmantot VPN programmatūru (bezmaksas vai maksas).

TunnelBear Windows VPN klients

TunnelBear Windows VPN ir izveidots ļoti uzmanīgi. Klients izskatās lieliski un to ir jautri izmantot: tas notiek diezgan reti. Atbilstoši savam tēlam programmatūra ir piepildīta ar lāču jokiem un uzjautrinošu lāču grafiku. Pēc noklusējuma TunnelBear izveido savienojumu ar nejaušu serveri, kas atrodas tuvu jums. Ja jums nepieciešama noteikta atrašanās vieta, tad tā būs jāizvēlas no servera atrašanās vietu saraksta un noklikšķiniet uz savienot.

Kreisajā augšējā stūrī lietotāji var piekļūt nolaižamajai izvēlnei, kur viņi var mainīt VPN iestatījumus. Iekšā "Vispārīgi", abonenti var izvēlēties, lai tunelBear darbosies, startējot datoru. Turklāt viņi var lūgt klientam nosūtīt viņam paziņojumus par dažādām lietām (pārtraukumiem, pakalpojumu pārtraukumiem un tīkla statusa informāciju)..

Cilnē Drošība lietotāji var iespējot VigilantBear (iznīcināšanas slēdzi) un GhostBear (slepens režīms), lai apietu ugunsmūrus. Lai apturētu datu noplūdi uz jūsu ISP, vienmēr ir ieteicams izmantot slēdzi: tas garantē jūsu privātumu. GhostBear ir nepieciešams tikai tiem cilvēkiem, kas dzīvo vietās, kur nepieciešama VPN apjukšana (lai apietu ugunsmūri vai apietu ISP droseles). GhostBear faktiski ir TunnelBear Obfsproxy ieviešana.

Sadaļā Uzticamie tīkli lietotāji var pievienot zināmus tīklus un ļaut TunnelBear izveidot savienojumu ar VPN serveri katru reizi, kad tiek izveidots savienojums ar nezināmu tīklu (lieliski piemērots cilvēkiem, kuri regulāri izmanto izlases publiskos WiFi tīklājus).

Visbeidzot cilni Konts var izmantot, lai pārvaldītu abonementu, pieprasītu atbalstu, izmantojot biļešu sistēmu, vai arī, lai atteiktos no TunnelBear VPN.

Citas platformas

Kā arī Windows, TunnelBear piedāvā iOS VPN lietotni. IOS klients nodrošina L2TP / IPsec šifrēšanu, nevis OpenVPN šifrēšanu, tāpēc, ja jums nepieciešama OpenVPN, jums būs jāizmanto arī trešo personu OpenVPN savienojuma programmatūra (TunnelBear var jums palīdzēt iegūt šo iestatījumu).

TunnelBear nodrošina arī Android VPN lietotni, kas izmanto OpenVPN, un tās dizains ir līdzīgs iPhone versijai. Tunnelbear darbosies kā Linux VPN, tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka Linux lietotājam būs nepieciešams trešās puses OpenVPN klients..

Kopumā lietotnes ir ļoti līdzīgas visās platformās, ir viegli lietojamas un nodrošina līdzīgu savienojuma ātrumu visā klāstā.

TunnelBear ir arī pārlūka paplašinājums, kuru var bez maksas lejupielādēt un kuru var izmantot gan ar Chrome, gan ar Opera (bet ne ar Firefox). Pārlūka paplašinājums ir jauks papildinājums, taču atcerieties, ka tas ir starpniekservera pakalpojums pretstatā pilnam VPN pakalpojumam (tas tikai aizstāj datus pārlūkā). Pārlūka paplašinājums ir vairāku platformu (darbojas ar Linux, Chrome OS, OS X un Windows).

Klientu apkalpošana

Naudas atdošanas garantija
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Bezmaksas izmēģinājuma versija Jā - 7 dienas
Naudas atdošanas garantijas ilgums 30

TunnelBear ir īpaša palīdzības lapa, kuru var atrast mazajā izvēlnē jebkuras lapas apakšā. Šis resurss sastāv no informācijas par "Statusa atjauninājumi", "Darba sākšana", "Konti & Maksājumi", "Pārlūka paplašināšanas palīdzība", "Windows lietotnes palīdzība", "Mac OS X lietotņu palīdzība", "iOS lietotņu palīdzība", un "Android lietotnes palīdzība". Šos rakstus var viegli atrast, izmantojot lapas meklēšanas pogu.

Ikvienam, kurš nevar atrast atbildi TunnelBear palīdzības lapā, ir iespējams tieši sazināties ar TunnelBear. Diemžēl uzņēmumam nav tiešās tērzēšanas iespējas, tāpēc jums būs jāizmanto tiešsaistes saziņas forma. Abonenti un neparakstītāji var izmantot šo funkciju, lai uzdotu jautājumus par pakalpojumu.

Lai pārbaudītu TunnelBear klientu atbalstu, es nosūtīju viņu pārstāvjiem jautājumu par šifrēšanu platformā, lai noskaidrotu, vai kaut kas nav mainīts vai uzlabots kopš pēdējās reizes, kad tos pārskatīju pagājušajā gadā. Kā tas bija pagājušajā reizē, kad es saņēmu e-pastu, kurā man teikts, ka ceru saņemt atbildi 24 stundu laikā.

Mana atbilde ieradās 24 stundu laikā, taču man bija jālūdz paskaidrojumi par vienu punktu, uz kuru netika skaidri atbildēts. Neskatoties uz šo nelielo aizķeršanos, es atklāju, ka viņi ir ļoti draudzīgi un labprāt palīdz. Turklāt otrajā atbildē es saņēmu vajadzīgo informāciju. Nav labākais klientu atbalsts pasaulē, bet arī nav slikts.

Privātums un drošība

Apjukums (Maskēšanās)
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi
Avārijas poga
Pašpiegludināts / pilnvarots DNS

TunnelBear mēnesī glabā dažus minimālus žurnālus. Tas ir tas, ko TunnelBear saka par pienākumu ievērot Kanādas iestādes:

“Gadījumā, ja“ TunnelBear ”tiek prasīts ievērot tiesībaizsardzības pasākumus, ja ir iesniegti tiesas pavēsti, orderi vai citi juridiski dokumenti, kas ir derīgi Kanādas jurisdikcijā, atklāšanas apjoms ir ierobežots ar personisko informāciju, kuru jūs sniedzāt reģistrējoties, kā arī ar kopējo savienojumi, kopējais tajā mēnesī izmantoto MB skaits. ”

Tā ir fantastiska privātuma politika, kas nozīmē, ka dati par VPN izmantošanu vai lietotāju IP adresi nav saistīti ar kontu un tos var izmantot laika korelācijas uzbrukuma uzstādīšanai:

Tunelbear Privacy1

Tuneļa operācijas dati

TunnelBear glabātais ļoti minimālais raksturs nozīmē, ka abonentiem tiešām nekad nav jāuztraucas par to, kam viņi izmanto VPN. Pat ja iestāžu izsniegtu orderi izsniegtu, TunnelBear VPN būtu ļoti maz, kam nodot jebkādu reālu vērtību.

TunnelBear pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Ir vērts atzīmēt, ka TunnelBear atrodas Kanādā, valstī, kas ir daļa no draņķīgā Piecu acu līguma. Pēdējos gados Kanāda ir vairākkārt atrasta šņācoši pēc pilsoņiem, taču tas neattur TunnelBear no jūsu datu aizsardzības.

Lai gan tunelBear tiek prasīts nodot datus, ja ar tiem vēršas iestādes, tajā nav nekādu savienojuma žurnālu vai identificējamu žurnālu. Kā tāds, visvairāk, ko iestādēm vajadzētu iegūt no uzņēmuma, ir jūsu vārds, e-pasta adrese un maksājuma informācija. Tas ir arī viens no vienīgajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas regulāri veic pilnu sistēmu, kodu un infrastruktūras auditu, ko veic uzticamas trešās puses firmas, un publicē rezultātus.

Tomēr ir vērts paturēt prātā, ka TunnelBear pakalpojumu sniegšanas noteikumos diezgan daudz nomazgā rokas no jebkādas atbildības par vairākām lietām:

Tuneļa lāse Tos

Kā redzat, TunnelBear atbrīvo sevi no atbildības par gandrīz visu. Turklāt TunnelBear skaidri norāda, ka lietotāji nevar:

Pirātisms nav atļauts

Tas arī lūdz lietotājus vienmēr ievērot savas valsts un tās valsts likumus, kurā viņi iekāpj. Visi punkti, kas noteikti ir vērts atcerēties (īpaši tāpēc, ka tas atrodas Kanādā).

Šifrēšanas protokoli

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
Citi protokoli -

Runājot par šifrēšanu, TunnelBear nodrošina piekļuvi diviem dažādiem VPN protokoliem. Visi Windows, Android un Mac OS X klienti ievieš OpenVPN. iOS lietotāji var izvēlēties L2TP / IPsec) vai IKEv2. Tādējādi ikvienam, kas vēlas izveidot savienojumu, izmantojot iOS, izmantojot OpenVPN, tas būs jādara, izmantojot trešās puses programmatūru OpenVPN Connect (kas ir bezmaksas)..

Spēcīga 256 bitu uzlabotā šifrēšanas standarta (AES) šifrēšana ar SHA256 autentifikāciju tiek izmantota visās platformās, izņemot iOS 8 un vecākas (kas ir šifrēts ar 128 bitu AES šifrēšanu un datu autentifikācijai izmanto SHA-1).

Visa šī informācija ir pieejama TunnelBear emuārā, kas ir fantastisks caurspīdīguma līmenis. Arī pozitīvi: TunnelBear nenodrošina tieša tunelēšanas protokolu (PPTP) - novecojušu VPN šifrēšanas formu, kas tagad tiek uzskatīta par nedrošu, un mēs vienmēr iesakām.

Papildus spēcīgai šifrēšanai un stingrai privātuma politikai pagājušajā gadā TunnelBear ieguldīja savu lietotņu (bet ne serveru tīkla) trešās puses revīzijā. Šis profesionālais drošības audits ļauj TunnelBear pārliecinoši reklamēt privātumu un drošību, ko nodrošina tā programmatūra.

Ir arī vērts atzīmēt, ka TunnelBear tagad ir izlaidusi atjauninātu programmatūru, kas aizsargā pret IPv6 noplūdēm, un mēs atklājām, ka tā darbojas veiksmīgi (pēdējo reizi mēs pārskatījām pakalpojumu, kas tie bija Beta versijā)..

Modrs lācis

Noslēguma domas

Šajā TunnelBear pārskatā mēs atklājām salda izskata un ērti lietojamu VPN pakalpojumu, kas ir ideāli piemērots iesācējiem. Bezmaksas plāns ļauj lietotājiem izbaudīt pakalpojumu, lai gan 500 MB mēnesī noteikti nebūs pietiekami, lai izmantotu pakalpojumu kaut kam ievērojamam (piemēram, filmu straumēšanai ar privātumu). Bezmaksas versija ir noderīga cilvēkiem, kuri dzīvo konfliktu zonās vai vietās, kur ir intensīva cenzūra. Tas viņiem ļaus piekļūt ziņu vietnēm un vajadzības gadījumā veikt citus ar datiem nesaistītus uzdevumus.

TunnelBear VPN ir laba konfidencialitātes politika un triviāli savienojumu žurnāli, kurus firma glabā, ir paredzēti iekšējai lietošanai, un tos nevar izmantot, lai traucētu abonentu privātumu. Papildus tam, ka esmu Kanādā, vienīgais, kas mani uztrauc, ir “TunnelBear” pakalpojumu sniegšanas noteikumi, kas noliedz atbildību par gandrīz jebko un visu. Kopumā apmaksātie plāni ir stabili un nodrošina krietni virs vidējā savienojuma ātruma. Tomēr šis VPN nenodrošina piekļuvi ģeogrāfiski bloķētam saturam no svarīgiem straumēšanas pakalpojumiem, un šī iemesla dēļ ir iespējams iegūt labāku VPN par tādu pašu cenu (un pat mazāk).

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me