Tunelis


 • Cenu noteikšana

  No plkst 5,00 USD
  mēnesī

Atjauninājums: Šis VPN pakalpojums vairs nedarbojas.

ProPrivacy.com Rezultāts
6.8 no 10

Kopsavilkums

Atjauninājums: Šis VPN pakalpojums vairs nedarbojas.

Tunnelr ir ASV izveidots VPN pakalpojums, kuru pārvalda Cloudsy.com. Uzņēmums savu identitāti glabā privātu, un ir ļoti grūti atrast informāciju par to. Pakalpojuma īpašnieku identitāte ir tikai viens no pakalpojuma aspektiem, ko nevar atklāt gadījuma rakstura vietnes apmeklētājs - arī cenas tiek turētas noslēpumā..

Šajā pārskatā mēs dziļi iedziļināmies, lai atklātu visus būtiskos datus par Tunnelr, lai palīdzētu jums izlemt, vai vēlaties izmantot šo VPN pakalpojumu.

Pros

 • Iespējama atmaksa
 • Nokļūst Netflix ASV
 • OpenVPN, L2TP, SSH tunelis un PPTP
 • Piecu vienlaicīgu savienojumu atļaušana
 • Divarpus stundu bezmaksas izmēģinājums

CONS

 • Serveri tikai piecās valstīs
 • Nav nogalināšanas slēdža

Tuneļa cenas un plāni

Tunnelr ir viena pakete, taču tā tiek piedāvāta trīs abonēšanas periodos. Pakalpojuma cena mēnesī iznāk lētāka, ja reģistrējaties uz ilgāku laiku. Tomēr jums ir jāmaksā par visu abonēšanas periodu.

Uzņēmums piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, kas ir neizbēgams. Jūs nevarat samaksāt par pakalpojumu, kamēr neesat pierakstījies uz bezmaksas izmēģinājumu, kas ilgst tikai divarpus stundas.

Maksājumu veic trešās puses uzņēmums ar nosaukumu stripe.com. Tas nozīmē, ka Tunnelr datoros nav jāglabā personīga klientu informācija. Sistēma pieņem maksājumus, izmantojot kredītkartes un PayPal. Reklāmas informācija par VPN paziņo, ka jūs varat norēķināties ar Bitcoin. Tomēr šī opcija neparādās, kad jūs faktiski abonējat.

Jūs saņemat piecu vienlaicīgu savienojumu pabalstu. Tomēr konta kopīgošana nav atļauta.

Tuneļa īpašības

Uzņēmuma paketes īpašības ir:

 • Divarpus stundu bezmaksas izmēģinājums
 • Piecu vienlaicīgu savienojumu atļaušana
 • OpenVPN, L2TP, SSH tunelis un PPTP protokoli
 • Nav žurnālu
 • Pieņem PayPal, kā arī kredītkartes
 • Nav datu caurlaidspējas ierobežojumu
 • P2P atļauts
 • Darbojas operētājsistēmās Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android un Linux
 • Var instalēt maršrutētājos un televizora pierīcēs

Pakalpojuma servera atrašanās vietas ietver tikai klātbūtni piecās valstīs. Amerikas Savienotajās Valstīs ir sešas serveru atrašanās vietas: Atlanta, Dalasa, Ņūarka, Ņujorka (kas faktiski atrodas Ņūdžersijā), Sietla un Sanfrancisko. Apvienotajā Karalistē ir divas vietas.

Pārsteidzoši ir tas, ka šajā sarakstā nav dažu galveno valstu, piemēram, Kanādas, Francijas un Japānas.

Tuneļa drošība

Tunnelr apgalvo, ka ir pasaules nosaukums "premier OpenSSH sniedzējs." Tomēr SSH protokols nav tik drošs kā SSL. Arī metode sistēmas ieviešanai caur Tunnelr ir sarežģīta un nenodrošina ērti lietojamu saskarni. Tātad, labāk ir izmantot OpenVPN ar šo pakalpojumu sniedzēju. OpenVPN drošības operācijām izmanto OpenSSL. SSL darbojas zemākā līmenī nekā SSH, kas nozīmē, ka to ir grūtāk pievīlēt - datorā ir mazāk pakalpojumu līmeņu, kurus varētu nolaupīt starp tīkla karti un drošības lietojumprogrammu. Tunnelr L2TP ieviešana faktiski ir drošāka nekā tā OpenVPN pakalpojums.

Tuneļa šifrēšana

Vietnē ProPrivacy.com mēs dodam priekšroku OpenVPN sistēmai. Tomēr OpenVPN ir procedūru bibliotēka, un tā piedāvā daudz dažādu šifrēšanas iespēju. Labvēlīgais OpenVPN šifrēšanas šifrs ir AES, kuru pasūtīja ASV valdība un kas ir visplašāk izmantotais šifrs VPN nozarē. Tunnelr savos L2TP VPN savienojumos izmanto AES šifrēšanu un izmanto to ar 256 bitu atslēgu. Tas piedāvā ļoti labu drošības līmeni un ir šifrēšanas sistēma, kuru OpenVPN ieviešanai izvēlas labākie VPN pakalpojumi..

Tunnelr savā OpenVPN neizmanto AES. Tā vietā tā izmanto Blowfish. Dažiem cilvēkiem ir aizdomas par AES, jo tas tika izveidots ASV valdībai. Viņi uztraucas, ka AES varētu būt slepena aizmugure, kas ļauj slepenajiem dienestiem iekļūt visos šifrētos ziņojumos. Blowfish ir laba alternatīva šifrs tiem, kuri labprātāk izvairītos no AES.

Blowfish ir kārtībā. Tomēr tas nav tik smalks kā AES. Jebkura šifrēšanas šifra galvenā drošības iezīme ir tās šifrēšanas atslēgas garums. Jo garāks taustiņš, jo grūtāk to uzlauzt, palaižot programmu, kas izmēģina visas iespējamās taustiņu kombinācijas. Daži apgalvo, ka 128 bitu atslēga ir pietiekami gara, un, lai to uzlauztu, būtu nepieciešams pārāk ilgs laiks. Parasti Tunelr savā OpenVPN sistēmā izmanto 128 bitu atslēgu Blowfish. Tomēr šaubas rada pakalpojuma savienojuma žurnāla faili. Tie izdod brīdinājuma ziņojumus, kas rodas savienojuma procedūras laikā. Šajos brīdinājumos teikts, ka atslēga, kas ir mazāka par 128 bitiem, ir nedroša. Viņi norāda, ka Tunnelr izmanto 64 bitu atslēgu. Tas ir ļoti nedrošs un ievērojami zemāks par drošības līmeni, ko piedāvā gandrīz katrs otrais VPN pakalpojums pasaulē.

Vēlaties uzzināt vairāk par VPN šifrēšanu, kāpēc neizskatiet VPN šifrēšanas rokasgrāmatu.

Gan Blowfish, gan AES izmanto to pašu atslēgu, lai šifrētu un atšifrētu ziņojumus. Tas nozīmē, ka gan sūtītājam, gan saņēmējam ir jābūt vienai un tai pašai atslēgai. Šifrēšanas atslēgu koordinēšana ir potenciāls drošības trūkums, jo šifrs nevar šifrēt ziņojumus, kas piegādā atslēgas. Šī iemesla dēļ OpenVPN izmanto sistēmu ar nosaukumu Transport Layer Security, lai aizsargātu datu šifrēšanas atslēgu izplatīšanu. TLS palīdz arī izveidot savienojumus un autentificē katra savienojuma datora identitāti.

TLS darbojas ar publiskās atslēgas šifrēšanas sistēmu, ko sauc par RSA. Izmantojot RSA, atslēga, kas atšifrē datus, atšķiras no atslēgas, kas tos šifrē. Atšifrēšanas atslēgu nevar iegūt, tikai zinot šifrēšanas atslēgu. Šifrēšanas atslēgu var publiskot, jo visas trešās puses, kas ar to jebkad varētu nodarboties, šifrē ziņojumu, kuru atšifrēt var tikai privātas atslēgas turētājs..

Vēlreiz RSA šifra stiprums slēpjas tā atslēgu garumā. RSA ir vajadzīgas daudz garākas atslēgas nekā AES un Blowfish. Parasti VPN izmanto RSA atslēgas ar 1024, 2048 vai 4096 bitiem. 1048 bitu RSA atslēga nenodrošina pietiekamu aizsardzību. Lielākā daļa VPN RSA šifrēšanai izmanto 2048 bitu atslēgu. Tunnelr ietilpst šajā kategorijā. Labākie VPN pasaulē izmanto 4098 bitu RSA šifrēšanu.

Tunnelr nenodrošina savu lietotni. Tas nozīmē, ka tā palaiž garām iespēju nodrošināt papildu drošības pasākumus, kurus ietver labākie VPN. Vissvarīgākās no šīm trūkstošajām funkcijām ir automātiska WiFi aizsardzība un iznīcināšanas slēdzis.

Automātiska WiFi aizsardzība neļaus ierīcei izveidot savienojumu ar WiFi karstajiem punktiem bez jūsu ziņas. Jebkurš VPN pasargās jūs no snooperiem un viltus WiFi karstajiem punktiem, tiklīdz ieslēgsit VPN. Tomēr hakeri izveido atvērtus tīklājus, kuriem nav nepieciešama parole, un jūsu ierīce, iespējams, automātiski izveidos savienojumu ar tiem bez jūsu ziņas. Tā kā VPN ir nepieciešams pastāvīgs savienojums, lai tas būtu efektīvs, vairāku karsto punktu signāla iziešana, ejot pa pilsētu, nozīmē, ka, izejot no mājām, VPN savienojums tiks pārtraukts..

Iznīcināšanas slēdzis darbosies arī kā automātiska WiFi aizsardzība, jo tas bloķē piekļuvi internetam jūsu ierīcē, kad VPN nav aktīvs. Šī funkcija ir noderīga arī scenārijos, kad īslaicīgi samazinās jūsu interneta savienojums. Lietotnes turpinās mēģināt saņemt atbildes uz viņu ziņojumiem, tāpēc, ja savienojuma pārtraukums neizzūd, viņi beidzot saņems savus ziņojumus. Ja internets samazinās pietiekami ilgi, jūs zaudēsit VPN savienojumu, tāpēc tās lietotnes, kas atsāks interneta sakarus, nosūtīs ziņojumus ar jūsu īsto IP adresi, tādējādi uzpūšot jūsu vāku. Nogalināšanas slēdzis būtu ļoti noderīga funkcija, kas padarītu Tunnelr drošāku.

Tunnelr privātums

Šķiet, ka tunelram ir ļoti labi privātuma pasākumi. Tomēr vietnē nav pilnīgi skaidrs, kāda informācija tiek glabāta. Viena lieta, kas ir labi komunicēta, ir fakts, ka Tunnelr neuztur maksājuma informāciju. Visus maksājumus apstrādā cits uzņēmums, un tātad visa informācija, kas atrodas jūsu bankas kontā, piemēram, jūsu adrese, netiek nokļūst Tunnelr. Tas izslēdz vienu kanālu, kuru prokurori varētu izmantot, lai izsekotu jums līdz jūsu durvīm.

Vietnē nav skaidri norādīts, ka pakalpojums neieraksta jūsu IP adresi, un saglabā to žurnālos kā identifikatoru. Ja dienests glabā šādus žurnālus, tiesas pavēste viņu lietvedībai nodrošinātu prokuroru ceļu, lai jūs varētu izsekot. Tas notiek tāpēc, ka jūsu IP adrese patiešām pieder jūsu ISP, un šī kompānija, tāpat kā klienta vārds un adrese, atteiksies no ierakstiem par to, kurš kurā laikā izmantoja šo IP adresi..

Privātuma politikas spēku lielā mērā nodrošina VPN pakalpojumu sniegšanas noteikumi. Tas ir juridisks solījums, tāpēc parasti uzņēmumi, rakstot to, noteikti konsultējas ar juristu. Tunnelr savā FAQ lapā sniedz dažus paziņojumus, kas attiecas uz pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Faktiskajam dokumentam var piekļūt tikai ar nelielu drukas saiti pierakstīšanās veidlapas apakšā. Šajā paziņojumā ietvertā privātuma politika ir īsa un neskaidra.

Vēlaties uzzināt vairāk par VPN šifrēšanu, kāpēc neizskatiet Ultimate Privacy Guide.

Vietnē nevienā vietā nav minēts, vai ir atļauta P2P lejupielāde. Tomēr FAQ paziņojumā par privātumu tiek paziņots, ka uzņēmums nepraktizē dziļu pakešu pārbaudi. DPI būtu nepieciešams, lai uzņēmums varētu noskaidrot, vai klienti izmanto BitTorrent protokolu. Tātad, ja pakalpojumam nav failu koplietošanas darbību noteikšanas metodes, tam nav iespēju to aizliegt.

Jūsu dati ir neaizsargāti pret konfiskāciju visur, kur tie tiek glabāti. Tunnelr paziņo, ka tā VPN serveros netiek glabāti savienojumu žurnāli vai informācija par lietotāju. Tomēr pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanas nolūkā uzņēmums uzkrāj informāciju galvenajā mītnē. Līgumā ir jāietver iesaistīto pušu vārdi. Paziņojumus tīmekļa vietnē var interpretēt kā juridiski saistošus solījumus. Tomēr vietnē nav nekādas adreses vai pat uzņēmuma nosaukuma, tāpēc nav neviena, kas stāvētu aiz šiem solījumiem. Pakalpojuma noteikumos teikts, ka līguma jurisdikcija ir tā, kurā dzīvo Tunera īpašnieki. Tomēr tajā nav norādīts, kas ir šie cilvēki vai kur viņi atrodas.

Paziņojumā par autortiesībām vietnes Tunelr apakšā teikts, ka vietne pieder Cloudsy.com. Mākoņa adresē tiek mitināta vienas lapas vietne, kurā tikko teikts "Mēs (bieži) veidojam lietas." Abu vietņu domēna vārda reģistrācijas pārbaude liecina, ka tās pieder Kayla Selans no Apopka, Florida. Vietnes ir reģistrētas dzīvesvietas adresē. Tas nozīmē, ka pakalpojums varētu būt beidzies no rezerves telpas, kas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzējam, visticamāk, nebūs sava juridiskā departamenta.

ASV ir slikta vieta privātuma pakalpojumam, jo ​​īpaši attiecībā uz failu apmaiņu. Ar autortiesībām aizsargāta materiāla lejupielāde bez atļaujas Amerikas Savienotajās Valstīs ir nelikumīga, un par to var sākt kriminālvajāšanu. Maz ticams, ka viena tirgotāja darbība izturēs tiesībaizsardzības aģentūru vai autortiesību juristu spiedienu, ja tiek izdarīts spiediens. Tātad, mums labāk bija tikai cerēt, ka uzņēmums savos ierakstos neierakstīs IP adreses.

Tuneļa balsts

Lai nokļūtu vietnes FAQ lapā, jums nav jābūt abonentam.

FAQ sistēmā ir daudz informācijas, taču tajā nav norādīti daži svarīgi fakti, piemēram, vai ir atļauta P2P lejupielāde vai Blowfish šifrēšanas atslēgas garums..

Pamācību lapa tiek indeksēta pēc operētājsistēmas. Tomēr tas, ka Windows 10 nav kategorijas, liecina, ka vietne netiek atjaunināta ļoti bieži.

Instalācijas rokasgrāmatas neaptver visu iestatīšanas procesu. Piemēram, nav informācijas par to, kā iegūt visus OVPN failus OpenVPN sistēmai datora pareizajā mapē. Es atteicos no mēģinājuma instalēt Viscosity, jo nebija instrukcijas par to, kā sistēmā nokļūt konfigurācijas failus.

Lai nosūtītu ziņojumu klientu atbalsta komandai, jums nav jābūt abonentam. Vietnes kājenē ir saite uz biļešu ekrānu. Kad esat izveidojis kontu, kontaktinformācijas veidlapai varat piekļūt, izmantojot informācijas paneli.

Kad esat nosūtījis pieprasījumu, jūs saņemsit e-pastu ar apstiprinājumu par tā iesniegšanu. Lai pārbaudītu biļetes statusu, noklikšķiniet uz saites e-pastā. Tomēr piekļuve ierakstiem ir nedaudz sarežģīta. Jums jāievada sava e-pasta adrese un biļetes numurs un pēc tam jāpieprasa, lai jums tiktu nosūtīta piekļuves saite.

Pēc tam jūs saņemat e-pastu ar saiti uz biļeti.

Es nekad neesmu saņēmis atbildi uz iepriekš minēto jautājumu. Patiesībā es nekad neesmu saņēmis atbildi uz kādu no savām atbalsta biļetēm, neskatoties uz to, ka pirms šīs pārskatīšanas pabeigšanas gaidīju trīs nedēļas.

Process

Pierakstīties

Pat ja esat nolēmis parakstīties uz apmaksātu abonementu, jums ir jāizmanto bezmaksas izmēģinājuma versija. Noklikšķiniet uz vienas no vietnes bezmaksas izmēģināšanas pogām, lai izveidotu kontu.

Kad esat aizpildījis šo veidlapu, jūs nokļūsit konta informācijas panelī. Lietotājvārds un parole, ko izveidojāt reģistrēšanās formā, ir jūsu pieteikumvārds informācijas panelī un VPN lietotnē. Pirmoreiz nokļūstot informācijas panelī, jums tiek paziņots, kad bezmaksas izmēģinājuma laiks beigsies - tas ilgs divarpus stundas.

Kad esat gatavs pirkt, jums jādodas uz "Veikt maksājumu" lapu, kurai piekļūstat, izmantojot saiti "Norēķini & Maksājumi" izvēlne.

Izvēlieties abonēšanas periodu un nospiediet pogu Tālāk. Pēc tam ievadāt maksājuma informāciju. Maksāt var ar kredītkarti vai caur PayPal.

Kad jūsu maksājums ir apstrādāts, jūs saņemat apstiprinājuma e-pastu un apmaksāts rēķins kļūst redzams "Skatīt apmaksātos rēķinus" informācijas paneļa sadaļa. Ja jūs piekritāt atkārtotam maksājuma līgumam, tas ir redzams sadaļā "Pārvaldīt abonementus" informācijas paneļa sadaļa.

Tunnelr Windows VPN klients

Jūs izvēlaties lietotnes, kas ir OpenVPN GUI un Viscosity. Viskozitāte ir bez maksas 30 dienas, bet tad jums tas ir jāpērk par 9 USD. Lai arī viskozitātei ir labāks izskats un izjūta nekā OpenVPN GUI programmai, to nav tik viegli iestatīt. Arī OpenVPN GUI nav viegli iestatīt.

Jūs sekojat saitei informācijas panelī uz FAQ lapu, kas izskaidro instalēšanas procesu. Tam ir vairākas saites, lai lejupielādētu programmu OpenVPN GUI. Labākais risinājums ir noklikšķināt uz pirmās no šīm saitēm.

Šī saite novirza uz lapu OpenVPN organizācijas vietnē. Tabulā, kas parādīta šīs lapas apakšējā daļā, noklikšķiniet uz .exe faila. Tiek lejupielādēts instalēšanas fails.

Noklikšķiniet uz lejupielādētā faila, lai instalētu programmu. Noklikšķiniet uz instalēšanas vedņa, lai pabeigtu.

Atgriezieties informācijas panelī un noklikšķiniet uz "Lejupielādējiet paketi." Tiek sākta lejupielāde. Noklikšķiniet uz lejupielādētā faila, lai atvērtu zip mapi, kurā ir OpenVPN savienojuma iestatījumi. Izņemiet četrus failus, kas sākas ar "tunelis" mapē C: \ Program Files \ OpenVPN \ config.

Instalētājam uz darbvirsmas jāizveido OpenVPN saīsne.

Noklikšķiniet uz šī, lai palaistu lietotni. Jūs neredzēsit, ka programma ir atvērta darbvirsmas logā. Tā vietā lietotne darbojas samazinātā režīmā. Sistēmas teknē pēc laika un datuma redzēsit ikonu, kas izskatās kā datora ekrāns ar piekaramo atslēgu. Ja jūs to neredzat, noklikšķiniet uz augšupvērstās bultiņas sistēmas teknē, lai atklātu slēptās ikonas.

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas, lai atvērtu lietotnes izvēlni.

Jūs neredzēsit servera atrašanās vietu sarakstu, jo šajā brīdī esat lejupielādējis tikai viena servera konfigurācijas failu. Šis pirmais konfigurācijas fails savieno jūs ar Tunelr serveri Ņujorkā, kas ir noklusējuma iestatījums.

Noklikšķiniet uz Savienot, lai sāktu VPN. Parādās logs, kurā jāievada lietotājvārds un parole, kuru norādījāt, izveidojot kontu.

Ja vēlaties izvēlēties izveidot savienojumu ar citu serveri, Tunnelr vietnes padoms ir rediģēt OVPN failu, kuru esat nokopējis OpenVPN \ config direktorijā, kad tas tiek iegūts no lejupielādētā zip faila. Rokasgrāmata iesaka jums apskatīt servera statusa lapu, lai iegūtu servera vārdu un IP adresi, aizstājot šo informāciju OVPN failā. Jūs nokļūsit failā, atlasot "Rediģēt konfigur" no lietotnes izvēlnes.

Divas informācijas vienības, kas virza serveri, lai izveidotu savienojumu, ir izceltas iepriekš. Faktiski jums jāmaina tikai servera nosaukums, kas augšējā attēlā ir nyc.tunnelr.com.

Jauno servera nosaukumu iegūstat no vietnes Tunerr klienta zonas servera statusa.

Tas nav ļoti praktisks risinājums, un tas var būt laikietilpīgs process, kas palēnina serveru pārslēgšanas procesu.

Atsevišķu failu izveidošanai ir divas labākas metodes, lai jums būtu visi serveri, kas uzskaitīti izvēlnē OpenVPN GUI.

Pirmais no tiem ir doties uz zip failu un OVPN failu izkopēt jaunā mapē. Pārdēvējiet oriģinālo failu uz tunelr-nyc.ovpn. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila un atlasiet "atvērt ar" no konteksta izvēlnes un nominējiet Notepad. Aizstājiet servera nosaukumu un IP adresi failā tiem, kas parādīti servera statusa lapā citam serverim. Noklikšķiniet uz Izvēlne un pēc tam "Saglabāt kā," dodot jaunu vārdu, kas aizvieto "nyc" ar jaunā servera atrašanās vietas identifikatoru. Pārliecinieties, vai faila tips ir iestatīts uz "Visi faili." Atkārtojiet šo procesu, līdz katram serverim jums ir OVPN fails. Pēc tam šie 11 faili jāpārvieto uz mapi OpenVPN \ config direktorijā Program Files.

Alternatīvi iegūstiet Tunnelr vietni, lai jūs pārrakstītu visus šos OVPN failus. Dodieties uz informācijas paneli un laukā virs lejupielādes sadaļas atlasiet servera atrašanās vietu.

Izvēlieties serveri un nospiediet "Lejupielādējiet paketi" pogu. Noklikšķiniet uz lejupielādētā zip faila un ekstrahējiet OVPN failu pagaidu mapē. Pārdēvējiet šo failu tā, lai tam būtu norādīts servera atrašanās vietas nosaukums. Atkārtojiet šo procesu visām vietām. Mapē Lejupielādes jums būs daudz zip failu. Tomēr tos var izdzēst, kad no katra esat ieguvis OVPN failu. Kopējiet visus OVPN failus OpenVPN \ config direktorijā.

Šis process nopietni samazina pakalpojumu. Citos VPN uzņēmumos, kas paļaujas uz OpenVPN GUI kā saskarni, katram serverim ir atsevišķi OVPN faili. Tos varētu viegli izveidot Tunnelr un iekļaut tos konfigurācijas paketē, kuru tie padara pieejamus savas vietnes informācijas panelī..

Ja jums ir vairāki OVPN faili, izvēlne OpenVPN izskatās atšķirīga. Tajā ir izvēlņu ieraksti par visām servera vietām ar apakšizvēlnēs pieejamajām VPN vadīklām.

Tuneļa ātrums (DNS, WebRTC un IPv6 testi)

Es veica Tunnelr VPN ātruma testus, izmantojot OpenVPN. Es izmantoju IPLocation.net, lai noteiktu testēšanai pieejamo serveru fizisko atrašanās vietu. IPLocation ziņoja, ka Ņujorkas VPN serveris atradās Ziemeļbergenā, uz ziemeļiem no Union pilsētas Ņūdžersijā, pāri Hudsonam no Ņujorkas. Tika apstiprināts, ka Atlanta serveris atrodas Atlantā. Visi Ziemeļamerikas testi tika mērīti savienojumā no Dominikānas Republikas ar testa serveri Maiami. Testa braucieni uz Maiami bez aktīva VPN nodrošināja VPN veiktspējas pamatlīmeni.

Lai pārbaudītu transatlantisko veiktspēju, es izveidoju savienojumu ar testa serveri Londonā. Pēc testu veikšanas, lai atrastu savienojuma bez VPN vidējo ātrumu, es pārbaudīju savienojuma ātrumus, kas darbojas caur Londonas Tunnelr serveri, par kuru IPLocation tika ziņots, ka tas atrodas Londonā.

Katrā ziņā ar testmy.net tika veikti pieci testa braucieni.

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai.

Tunnelr uzstājās ļoti labi. Ziemeļamerikas testos ātrums tika samazināts tikai par aptuveni desmit procentiem. Transatlantiskajā pārbaudē uz Londonu VPN aizsargātais savienojums bija mazāk nekā par pieciem procentiem lēnāks nekā neaizsargātais savienojums..

Pārbaudes vietnes ipleak.net un doileak.com ir labi rīki, lai pārbaudītu, vai VPN nav mainījis lietotāja IP adresi. Tie parāda arī DNS serverus, kurus jūsu dators izmanto. Tas ir svarīgi, jo šai informācijai vajadzētu mainīties arī ieslēdzot VPN.

IPLeak ziņoja, ka mana IP adrese ir mainījusies, kad izveidoju savienojumu ar VPN pakalpojuma Londonas serveri. Diemžēl tas parādīja, ka mans dators joprojām piekļūst tam pašam DNS serverim. Savienojums ar Ņujorkas serveri no Lielbritānijas veiksmīgi nomainīja manu IP adresi uz vienu no šīs vietas. Tomēr IPLeak joprojām atklāja piekļuvi manam parastajam DNS serverim Apvienotajā Karalistē un nezvana uz nevienu DNS serveri Amerikas Savienotajās Valstīs. DoILeak apstiprināja visus šos rezultātus un arī pamanīja, ka mana datora laika josla nav saderīga ar manas paziņotās atrašanās vietas laika joslu..

Mans interneta pakalpojumu sniedzējs neizmanto IPv6 adreses, tāpēc es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes.

Straumēšanas pakalpojumi

Pieslēdzoties Londonas Tunelr serverim, es pārbaudīju, vai ģeogrāfiski ierobežoti video straumēšanas pakalpojumi ļaus man skatīties saturu. BBC iPlayer neļāva man skatīties nevienu video. Tomēr, pārejot no pārlūka uz Kodi, es varēju skatīties BBC iPlayer caur Live Hub papildinājumu. Gan ITV, gan Channel 4 ļāva man skatīties videoklipus, bet man nebija veiksmes ar Netflix UK.

Pēc pārslēgšanās uz Ņujorkas VPN serveri es mēģināju piekļūt videoklipiem ASV vietnēs. Video varēju skatīties Netflix USA, bet ne ABC. Gan NBC, gan CBS ļauj man skatīties izklaidi viņu vietnēs.

Citas platformas

Liela priekšrocība, ka nav vietējās lietotnes, ir tāda, ka Tunnelr var instalēt gandrīz jebkurā operētājsistēmā. Pēc 10. laidiena PPTP netiek atbalstīts MacOS vai iOS versijās. Tomēr jūs varat manuāli iestatīt PPTP savienojumu operētājsistēmā Mac OS X, Windows, iOS pirms 10. versijas, Android, Linux, televizora pierīces un maršrutētāju mirgošanas. L2TP var manuāli iestatīt operētājsistēmās Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android un Linux.

Jūs varat izmantot OpenVPN, izmantojot Windows OpenVPN GUI un Viscosity lietotnes. Varat arī izmantot Viscosity uz Mac vai izvēlēties Tunnelblick. Linux īpašnieki var instalēt OpenVPN GUI. OpenVPN Connect darbojas iOS ierīcēs, un no Google Play Android ierīcēm varat arī iegūt OpenVPN lietotnes versiju. Jūs varat izmantot OpenSSH Windows datoros un Mac.

Tuneļa pārskata secinājums

Lai gan nav "Par mums" Vietnes Tunnelr vietnē pakalpojuma īpašniecei Kayla Selans ir lapa about.me. Tur viņa paskaidro, ka 2010. gadā atteicās no datora darba, lai koncentrētos uz savu fotogrāfa karjeru, un pēc bērna piedzimšanas 2012. gadā bija vēl mazāk laika IT vajadzībām. Tā kā VPN, iespējams, izskrien no viņas mājas, tur droši vien nav daudz darbinieku. Tas varētu izskaidrot, kāpēc emuārs, Twitter plūsma un Facebook lapa tiek ļoti reti atjaunināti. Tas izskaidro arī to, kāpēc vietnes palīdzības lapas nav atjauninātas, lai ņemtu vērā operētājsistēmu Windows 10, un kāpēc uz atbalsta biļetēm nekad netiek atbildēts.

man patika

 • Piecu vienlaicīgu savienojumu atļaušana
 • Īss bezmaksas izmēģinājums
 • Pieņem PayPal
 • Konta anonimitāte
 • Nav žurnālu
 • Nokļūst Netflix ASV

Es nebiju tik pārliecināts par to

 • Atrašanās vieta ASV

ES ienīdu

 • Nav nogalināšanas slēdža
 • Grūti uzstādīt
 • Nepilnīgas instrukcijas
 • No palīdzības dienesta netiek saņemta atbilde

Tunnelr ir saprātīga cena, taču tas nebūtu piemērots tādām valstīm kā Francija, Spānija, Kanāda vai Austrālija, ja viņi ārzemēs vēlas iekļūt mājas televīzijā. Ņemot vērā VPN operatīvās bāzes atrašanās vietu un acīmredzami nelielo apkalpi, kas to vada, nebūtu liela aizsardzība tiem, kuri vēlas lejupielādēt ar straumēm.

Lielāks serveru tīkls, pielāgota lietotne un vietējais īpašnieks padarītu šo VPN pakalpojumu daudz pievilcīgāku.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me