Tresorit

Tresorit ir viens no visiecienītākajiem pieejamajiem mākoņu glabāšanas risinājumiem, ar prioritāti stingri ievērojot privātumu un drošību.

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Pateicoties Šveice, pakalpojums piedāvā gandrīz nepārspējamu privātuma līmeni visā pasaulē, pateicoties valsts stingrajiem federālajiem likumiem un noteikumiem. Pēc paša uzņēmuma domām, Tresorit drošība ir nepārspējama, iegūstot 10 000 organizāciju uzticību visā pasaulē. To regulāri pārbauda atzītāko institūciju eksperti, un katra no tām nespēj izjaukt šifrēšanu.

Patīk

 • Bez zināšanu šifrēšana
 • Atrodas Šveicē
 • Klienta puses integritātes aizsardzība
 • Lietotāju draudzīgs
 • GDPR atbilstības rokasgrāmatas uzņēmumiem
 • 2 faktoru autentifikācija
 • Labs starp platformu atbalsts
 • Failu versijas

Nepatīk

 • Nav atvērtā koda
 • Dažas funkcijas ir bloķētas aiz lielas cenu zīmes

Cenu noteikšana

Bezmaksas

0,00 USD
mēnesī


Piemaksa

6,67 USD
mēnesī

Solo

16,00 USD
mēnesī

Tresorit ir vairākas paketes, kas piemērotas personīgiem, profesionāliem un biznesa lietotājiem. Cenu noteikšana aptver visus tirgus galus ar funkcijām, kuru mērogošana atbilst pieaugumam. Par laimi visos līmeņos ietilpst nulles zināšana, 2 faktoru autentifikācija, iebūvēta tieša šifrēšana un Outlook integrācija. Tresorit sola stingri noturēt rokas no šifrēšanas atslēgām.

Premium līmeņa personālais līmenis ir lētākais, nodrošinot piekļuvi 200 GB krātuves vietas līdz 5 atsevišķām ierīcēm, versiju atkopšanu līdz 10 versijām un darbību vēsturi 90 dienu garumā. Solo pakotne, kas paredzēta ārštata darbiniekiem un profesionāliem lietotājiem, noņem vāciņus versiju atkopšanai un darbību vēsturei, vienlaikus palielinot šifrētu krātuvi līdz 2000 GB 10 ierīcēs. Šis līmenis ļauj lietotājam arī kontrolēt atļaujas, koplietot failus ar ar paroli aizsargātām saitēm un piekļuves žurnālus izsekošanai.

Lietotāju komandas vēlēsies pievērst uzmanību dažādiem biznesa un uzņēmumu piedāvājumiem, kas ietver lielāko daļu iepriekš aprakstīto funkciju. Neatkarīgi no tā, vai meklējat iespēju integrēt aktīvo direktoriju, pievienot digitālo tiesību pārvaldību, attālināti noslaucīt sistēmu, pievienot administratora API vai spēlēt ar pielāgotajām funkcijām, ir vērts pārbaudīt paketes pašiem, jo ​​starp tām ir liela atšķirība.

Tresorit piedāvā bezmaksas paketi ar nosaukumu Basic, kā arī bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju Premium, Solo un Small Business paketes. Tiem, kas vēlas iziet visu Enterprise līmeni, būs tieši jāsazinās ar uzņēmumu. Diemžēl Tresorit nepieņem kriptovalūtas, maksājuma metodēs ietilpst kredītkartes (Visa, MasterCard un Amex) vai PayPal.

Iespējas

 • Nulle
 • Šifrēšana no vienas puses uz otru
 • Pilnīgi daudzplatformu ar mapes sinhronizāciju
 • Atbilst jaunākajiem ISO standartiem
 • Failu versijas
 • Failu koplietošanas atbalsts
 • OS integrācija (tikai operētājsistēmai Windows)

Failu versijas

Ir vairāki iemesli, kas var būt nepieciešami lietotājam, lai atjaunotu savu failu iepriekšējā versijā, vairākiem lietotājiem veicot nevēlamas izmaiņas ļaunprogrammatūrā, kas apdraud jūsu sistēmu. Tresorit seko katra faila versiju vēsturei, ļaujot lietotājiem atgūt piekļuvi iepriekšējām iterācijām. Ir vērts atzīmēt, ka šī funkcija darbojas uz katru failu un to nevar izmantot ar visu mapi, kas dažos gadījumos var būt laikietilpīga..

Uzņēmums patur failus pat pēc to izdzēšanas, kas varētu attiekties uz privātuma entuziastiem, kas tur atrodas, taču tas nozīmē, ka, pārdomājot, jūs varat atjaunot izdzēstos failus..

Failu koplietošanas atbalsts

Izmantojot Tresorit, ir neticami viegli koplietot failus ar citiem. Locekļus var tieši uzaicināt pievienoties mapei vai piekļūt, izmantojot saiti. Lai pievienotos mapei, izmantojot e-pastu, saņēmējam jāreģistrējas Tresorit, bet mapi var apskatīt ikviens, kuram ir pieeja saistītajai versijai. Administratori drošības vārdā šīm saitēm var uzlikt vairākus ierobežojumus, piemēram, padarīt paroles aizsardzību obligātu, pieprasīt e-pastu pārbaudi pirms piekļuves, noteikt derīguma termiņu vai ierobežot pašas saites izmantošanu.

Pārrobežu platforma

Tresorit ir neticami plašs atbalsta klāsts, katrs var sinhronizēt mapes un kaut ko pievienot izlasei. Darbvirsmas lietojumprogrammas ir pieejamas operētājsistēmai Windows 7, 8, 8.1 un 10, macOS un Linux. Mobilās lietojumprogrammas ietver Android un iOS, un Windows Phone atbalsts beidzas 2018. gada martā. Protams, lietotāji vienmēr var piekļūt informācijas panelim, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammas. Kā gaidīts, paziņojumi vienmēr tiek nosūtīti uz galveno e-pasta adresi, kad tiek veikta jauna pieteikšanās, ļaujot administratoriem sekot līdzi pieņemtajām ierīcēm un lietotājiem.

OS integrācija

Tresorit tiek integrēts ar Windows, izmantojot peles labo pogu noklikšķināšanu un Android tās koplietošanas izvēlnē. Opcija “Konvertēt uz Tresor” dara to, ko saka uz skārda, augšupielādējot failu vai mapi tieši Tresorit. “Kopīgot (izveidot saiti)” automātiski to augšupielādē platformā kā savu Tresor, ģenerējot saiti citiem lietotājiem, lai apskatītu mapi ar. Varat iestatīt visus dažādos parametrus, lai mape pirms tās pabeigšanas būtu privāta un droša.

trešās prioritātes ceļš

Privātums un drošība

Jurisdikcija

Jurisdikcija nav ļoti svarīga uzņēmumam, kura zināšanas nav zināmas un kurš mazgā visus kompromitējošos datus, taču tas var sniegt pārliecību, ja kaut kas izjaucas..

Lai gan Tresorit ir vairāki droši Microsoft Azure datu centri visā Īrijā, Lielbritānijā, Vācijā, Šveicē, Francijā, ASV un Kanādā, uzņēmums ir Šveices uzņēmums, un tāpēc tas galvenokārt atrodas Šveices jurisdikcijā. Tas ir apzināti, jo ungāru dibinātāji slavē Šveices nostāju attiecībā uz neitralitāti, privātumu un klientu aizsardzību

Nulle

Uzņēmums apsola vispārēju zināšanu trūkumu, un to pat apstiprināja EY, kas nozīmē, ka pat Tresorit nevar redzēt jūsu failu saturu. Drošības apsvērumu dēļ Tresorit pat neuzglabā paroles. Tas nozīmē, ka galvenajai parolei nav atkopšanas sistēmas, bet tā, savukārt, nodrošina vēl vienu drošības līmeni.

Uzņēmējdarbības un uzņēmējdarbības lietotāji iegūst piekļuvi uzlabotajai vadībai, kas ļauj administratoriem atjaunot lietotāju paroles.

Tehniskā drošība

Tresorit apgalvo, ka tā rīkotos, "Paveicot daudz vairāk nekā cilvēka mūžu, lai uzlauztu pat vienu Tresor, pateicoties nozares standarta drošības algoritmu izmantošanai".

Darījums sākas ar datu šifrēšanu ar AES-256-CFB šifru klienta pusē, kas pēc tam tiek autentificēts ar RSA-2048 parakstiem un ar integritāti sajaukts ar HMAC-SHA-512.

Pēc tam starp klienta mašīnu un mākoni tiek izveidots ATLS tunelis, lai augšupielādes un lejupielādes laikā nodrošinātu pilnīgu drošību. Visbeidzot, tas tiek autentificēts ar lietotāja digitālo parakstu, kas atdarina attālo direktoriju struktūru klienta pusē, lai novērstu attālos uzbrukumus.

Protams, tas viss tiek papildus aizsargāts, iespējot 2 faktoru autentifikāciju visās ierīcēs ar piekļuvi Tresorit.

Jautājumi

Pārlūka kriptogrāfija

Labojot iepriekšējo šī pārskata versiju, Tresorit savā pārlūkprogrammas versijā neizmanto novecojušu JavaScript kriptogrāfiju, bet gan WebCrypto API. Uzņēmums mums pastāstīja, ka atslēgu ģenerēšanu apstrādā platformas vietējā CSPRNG, kas ir drošāka nekā tā priekšgājējs. Pats klients pārbauda resursus ar apakšresursu integritāti un mazina datu ievadīšanas uzbrukumus, izmantojot pasākumu, kas pazīstams kā satura drošības politikas.

Lai gan tas palīdz ieviest nulles zināšanu politiku, no kuras zvēr Tresorit, un padara pārlūka versiju līdzīgi drošu kā tā darbvirsmas un mobilās ierīces, ir viens liels “bet”.

Lai gan Tresorit ir uzsvēris savu juridisko pienākumu saglabāt šifrēšanas standartus visās platformās, tīmeklis joprojām nav visdrošākā lietojumprogrammu piegādes platforma un liek lietotājam netieši uzticēties tiem, kas kontrolē serveri. Uzņēmuma vēlme komunicēt ir apbrīnojama, un mēs neapsūdzam Tresorit par uzmācīga vai ļaunprātīga koda virzīšanu, taču bez jebkādiem pārbaudes līdzekļiem un pagātnes incidentiem ar citiem uzņēmumiem, kas slepeni sastopas ar valdības amatpersonām neatkarīgi no likuma, mēs dodam priekšroku lietojumprogrammām, nevis mijiedarbībai ar pārlūkprogrammu..

Slēgts avots

Slēgtā pirmkoda lietojumprogrammu rakstura dēļ nav iespējams palūkoties, lai pārliecinātos par Tresorit cēls pretenzijām. Neskatoties uz to, uzņēmums bieži vien atzinīgi vērtē savas drošības un privātuma pārbaudi, rīkojot daudzus konkursus, kas izaicina pasaules slavenos ekspertus uzlauzt viņu datu šifrēšanas metodes..

Lietošanas ērtums

Tresorit lietošana ir tikpat vienkārša kā pieteikšanās Web pārlūka versijā vai lejupielāde un pierakstīšanās vienā no atbalstītajām lietojumprogrammām. Lietotāja saskarne ir neticami tīra, un es īpaši novērtēju to, ka Pārbaudes apmācības kontrolsaraksts ir izvēles un neuzbāzīgs.

Derības fails lietotnē

Darbvirsma (Windows 7+, MacOS un Linux)

Pirmais, ko Tresorit iesaka, ir lejupielādēt programmu darbvirsmā. Neatkarīgi no versijas, nākamais solis ir izveidot jaunu “Tresor”. Šī ir mākoņu bāzes mape, kuru var sinhronizēt visās savienotajās ierīcēs, ja lietotājs izvēlas.

Mapes koplietošana ir īpaši vienkārša, izmantojot iespējas, kas parādītas labajā pusē. Alternatīvi, lietotāji var ar peles labo pogu noklikšķināt uz faila vai mapes Tresorit un atlasīt Koplietot. Izkārtojums ir identisks visās uz darbvirsmu balstītās operētājsistēmās, ieskaitot cilni Administratoru centrs, novirzot lietotājus uz noklusējuma pārlūku. Pašlaik šķiet, ka Windows ir vienīgā OS integrācijas platforma.

faili, kas parādīti Windows un Mac klientiem

Mobilais (Android un iOS)

Tresorit mobilā versija ir līdzīga tās darbvirsmas versijai, kaut arī nedaudz vienkāršota. Tas ļauj piekļūt visiem Tresors, lai augšupielādētu un lejupielādētu jebkuru izvēlēto mapi. Drošības nolūkā lietojumprogramma novērš ekrānuzņēmumu uzņemšanu mobilajās ierīcēs, taču mēs esam pievienojuši attēlu, lai parādītu, ko gaidīt.

Android un iPhone lietotne

Diemžēl mobilo lietojumprogrammu pašlaik nevar sinhronizēt ar mapēm, kas izveidotas viedtālruņos un planšetdatoros, tas nozīmē, ka ir ļoti daudz manuāla darba, lai saglabātu papildinājumus. Tomēr tas automātiski atļauj augšupielādi no ierīces kameras.

Pārlūks

Tresorit piedāvā pārlūkprogrammās galvenokārt pilnu pakalpojumu versiju, lai gan sinhronizācija un tiešā faila atvēršana šobrīd nav pieejama. Lietotāji var tieši piekļūt administrēšanas centram, ļaujot administratoriem redzēt, kuras ierīces un lietotāji ir savienoti, pievienot divpakāpju verifikāciju, pielāgot zīmolu no logotipiem līdz krāsu shēmām un mainīt dažādus iestatījumus. Kā minēts pārlūkprogrammas kriptogrāfijas sadaļā, tas nav tik drošs kā lietojumprogrammas.

Trešās puses ceļveži

Noslēguma domas

Tresorit ir viens no funkcijām bagātākajiem mākoņpakalpojumiem, un privātuma entuziasti noteikti svin tās neitrālo Šveices operāciju bāzi. Lai arī uzņēmumam izdodas apmierināt lielāko tirgus daļu, tas nenoliedzami ir dārgs piedāvājums, salīdzinot ar konkurenci ar dažām funkcijām, kas aprobežojas ar augstākiem iepakojumiem.

Pastāv plašs atbalsta klāsts pašreizējām un novecojušajām operētājsistēmām, kurām visām ir vienlīdz izsmalcināta estētika un veiktspēja. Mobilās sinhronizācijas trūkums ir piedodams, ja to salīdzina ar pārējo tirgu, kurā līdzīgi tiek izlaista šāda funkcija, taču mēs nevaram palīdzēt, tikai jācer, ka nākotnē tas mainīsies.

Tomēr jūs noteikti saņemat to, par ko maksājat, kas ir ļoti droša, ļoti privāta alternatīva Dropbox un Google diskam. To atbalsta uzticams atbalsts, kas cenšas savlaicīgi atbildēt uz jautājumiem. Jo īpaši mēs iesakām savienot pārī Tresorit ar uzticamu paroļu pārvaldnieku, lai pēc iespējas labāk izmantotu failus.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me