TotalVPN

 • Cenu noteikšana

  No plkst 5,99 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
4 no 10

Kopsavilkums

TotalVPN ir jauns pakalpojumu sniedzējs, kurš vēlas padarīt slavenu VPN tirgū. Pateicoties vienkāršībai un labajai vērtībai, mēs nebūtu pārsteigti, ja dažu gadu laikā tas sasniegtu izvirzīto mērķi. Kopš 2017. gada marta TotalVPN, kā arī māsas uzņēmums SaferWeb nepieņem jaunus lietotājus. Neatkarīgi no tā, vai tas nozīmēs TotalVPN un SaferWeb galīgo izbeigšanos, joprojām ir jāredz, taču tikmēr mēs ļoti iesakām pārbaudīt dažus uzticamus, alternatīvus VPN. Noklikšķiniet uz pogas zemāk, lai skatītu mūsu labākos ieteikumus!

ATJAUNINĀT 2017. gada 8. martu: Kopš šī datuma TotalVPN, kā arī māsas uzņēmums SaferWeb nepieņem jaunus lietotājus. Neatkarīgi no tā, vai tas nozīmēs TotalVPN un SaferWeb galīgo izbeigšanos, joprojām ir jāredz, taču tikmēr mēs ļoti iesakām pārbaudīt dažus uzticamus, alternatīvus VPN. Noklikšķiniet uz pogas zemāk, lai skatītu mūsu labākos ieteikumus!


ATJAUNINĀT 2016. gada 11. augustu: Kopš mēs pārskatījām šo pakalpojumu, mēs esam saņēmuši vairākus satraucoši negatīvus komentārus, no kuriem daži saistīti ar neparedzētiem maksājumiem, kas tiek ņemti no klientu kontiem. Mēs plānojam to izpētīt un pārskatīt šo pakalpojumu vēlreiz. Tikmēr mēs iesakām jums pilnībā izlasīt zemāk esošo pārskatu, kā arī ieskatīties komentāru sadaļā, lai pieņemtu apzinātu lēmumu.

Ja jūs meklējat bezmaksas VPN pakalpojumu, mums šeit ir bezmaksas VPN saraksts ar dažām labām alternatīvām.

Iespējas

 • 25 serveru atrašanās vietas
 • 3 vienlaicīgi savienojumi
 • Bezmaksas opcija
 • OpenVPN
 • SmartDNS
 • Nav lietošanas žurnālu
 • Visu ierīču atbalsts
 • Nav joslas platuma vai datu ierobežojumu

Ātrums un veiktspēja

Par laimi, pārbaudot DNS noplūdes, ieskaitot IPv6 un WebRTC kļūdu, nekas nebija kļūdains. Pārbaudes abiem periodiski jāveic kā drošības līdzeklis un jāpārbauda, ​​vai jūsu VPN pakalpojums darbojas atbilstoši standartam, par kuru maksājāt.

Ātruma testi bija mazliet dīvaini. Veiktspēja vienmēr bija diezgan laba līdz lieliskai, taču, kad tika iegūti faktiskie dati, ātrums no viena līdz diviem Mbps nebija nekas neparasts (kas saprotams nedaudz satraucoši). Tad atkal Soundcloud, vairākas cilnes un filmu straumēšana tiešsaistē ilgāk par divām stundām notika bez vairāk kā neliela žagara šur un tur (un tādu bija maz un tālu starp). Atkal ir vērts izmantot bezmaksas plānu, lai apskatītu lietas, ja jūs par to uztraucaties, periodiski pārbaudot, izmantojot testmy.net. Tas, visticamāk, ir tāpēc, ka TotalVPN anonīmi uzrauga tā tīklu izmantošanai un nodrošina tikai nepieciešamo joslas platumu..

Cenas un plāni

TotalVPN abonentiem piedāvā divas iespējas: Bezmaksas vai 7,79 USD mēnesī par kopējo prēmiju plānu. Pirmajam ir tikai trīs serveru izvēles iespējas, savukārt otrajā ir 30+ serveri, un to nekavē ātruma ierobežojums, kas iesaistīts bezmaksas opcijā. Abus plānus sīkāk izpētīs vēlāk šajā pārskatā.

Ja jūs nolemjat doties kopā ar kopējo prēmiju plānu, jums tiks piemērota īpaša ProPrivacy.com 20% atlaide! Tomēr šī reklāmas cena ir ierobežota līdz pirmajai apmaksas kārtai. Pēc tam no jums tiks iekasēta standarta summa.

Tomēr neviens plāns, visticamāk, neizjauks banku. Brīvais plāns - lai arī ierobežots - neapšaubāmi ir pievilcīgs, savukārt kopējais piemaksu plāns ir viens no viskonkurētspējīgākajām cenām tirgū. Izmantojot kredītkarti, jūs varat abonēt un maksāt par abiem. Kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, diemžēl vēl nav izvēles iespēja.

Ja jūs nolemjat doties kopā ar kopējo prēmiju plānu, jums tiks piemērota arī naudas atdošanas garantija 30 dienu laikā. Šī garantija apvienojumā ar bezmaksas plānu dod jums iespēju divreiz pārbaudīt pakalpojumu, lai pārliecinātos, ka tas jums ir piemērots. Diezgan glīts!

Privātums un drošība

TotalVPN piedāvā četrus šifrēšanas protokolus: IKEV2, IPsec, PPTP un OpenVPN - pēdējos no tiem mēs visvairāk iesakām drošībai un visam, izņemot ārkārtējas ātruma problēmas. P2P failu apmaiņa nav tieši aizliegta un nav īpaši mudināta, taču tā ir atļauta, ja jūs piekrītat viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Uzņēmuma atrašanās vieta Apvienotajā Karalistē rada dažus karodziņus par ievērošanu varas iestādēs, un TotalVPN to darīs, ja to iesniegs valdības aģentūra. Tomēr, ja jūs tiešsaistē nenodarbojaties ar nelegālas šķirnes bīstamām darbībām, jums vajadzētu būt kārtīgam.

Jāatzīmē arī tas, ka pārdošanas strīdus regulē ASV likumi saskaņā ar Masačūsetsas štata precedentu. Savienojumu reģistrēšana nav ideāla, taču daudziem cilvēkiem tā ir pietiekami pieņemama, un diemžēl tā ir izplatīta.

Šifrēšana, izmantojot OpenVPN, tiek veikta, izmantojot AES-128 bitu CBC, ar 4096 autentifikācijas sertifikātu. Būtu jauki nākotnē redzēt AES 256 un SHA-1 jauninājumu, kaut arī pieejamā šifrēšana nekādā ziņā nav nobružāta..

Noslēguma domas

Katram bērnam ir arvien lielākas sāpes, tāpat kā ikvienam biznesam, ieskaitot Total VPN. Lai gan, kā rāda mūsu pārskats, šajā agrīnajā posmā tas pārspēj cerības, izmantojot pieejamu klientu, veicot dažus uzlabojumus, nevainojamu tīmekļa vietni, ļoti ekonomiskas cenu iespējas un bezmaksas plānu. Apmeklējiet tās vietni šodien, lai uzzinātu, vai TotalVPN ir jums piemērots VPN pakalpojums!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me