SuperVPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 8,00 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
1 no 10

Kopsavilkums

SuperVPN ir tiešsaistes privātuma pakalpojums, kas atrodas Vilmingtonā, Delavēras štatā. Neskatoties uz nepilnīgajiem angļu valodas solījumiem pakalpojuma vietnē, šim virtuālajam privātajam tīklam (VPN) ir dažas problēmas. Tas gluži neatbilst augstiem VPN pakalpojumu sniedzēju augstākā līmeņa standartiem. Labāki pakalpojumi, piemēram, CyberGhost, NordVPN, VPNArea vai ibVPN, piedāvā daudz vairāk iespēju nekā SuperVPN par daudz zemākām cenām. Ja jūs joprojām vēlaties uzzināt vairāk par šo VPN, izlasiet tālāk, lai uzzinātu tā stiprās un vājās puses.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  16 Mb / s
 • Jurisdikcija
  ASV
 • Vienlaicīgi savienojumi
  3
 • Valstis
  48

Vietne SuperVPN sola bezmaksas versiju. Tomēr, izpētot šo iespēju, tiks atklāts viens no trūkumiem šī pakalpojuma vietnes kodēšanā. Šī poga tikai atkārtoti ielādē sākumlapu. Mēs izpētījām atlikušās SuperVPN iespējas un novērtējām, vai par pakalpojumu ir vērts maksāt.

Plusi par SuperVPN

 • Plānu klāsts
 • Punkta tunelēšanas protokola (PPTP) vai OpenVPN izvēle
 • Viena, trīs vai piecu vienlaicīgu savienojumu izvēle
 • Trešās puses lietotne OpenVPN operētājsistēmai Windows, Mac OS X, macOS, Linux, iOS un Android
 • Īpašs konts vienādranga (P2P)

CONS

 • Ļoti dārgs
 • Manuāla maksājuma apstrāde
 • Varētu saturēt ļaunprātīgu programmatūru
 • Nav nogalināšanas slēdža
 • Nav WiFi aizsardzības
 • Nezināma šifrēšanas metode
 • Atkārtojiet norēķinus
 • Klientu atbalsts argumentēts un lēni reaģē
 • Jācīnās par naudas atmaksu

Apmeklējiet SuperVPN »

Cenas un plāni

Dažādu plānu cenas ir augstas, salīdzinot ar konkurentu cenām. Katrs plāns piedāvā atšķirīgu pakalpojumu komplektu ar pakāpeniski lielāku cenu zīmi. Augšējais iepakojums ir neticami dārgs. Tas ir par 250% augstāks nekā mēneša cena, ko piedāvā ExpressVPN, kas ir nozares līderis. Turklāt vairums VPN uzņēmumu, tostarp ExpressVPN, piedāvā ilgāka termiņa abonēšanas periodus, kas klientiem nodrošina zemāku tarifu mēnesī.

Uzņēmums piedāvā naudas atdošanas 15 dienu garantiju. Tomēr pēc tam vairākās savas vietnes lapās tas izskaidro, ka, iespējams, jums tas neatmaksās. FAQ lapā norādītais atmaksas periods ir septiņas dienas. Bieži uzdoto jautājumu lapā teikts, ka jums ir tiesības uz naudas atmaksu, ja pakalpojums nedarbojas vai neesat apmierināts. Tomēr tas parāda arī aizdomas par ikvienu, kurš varētu lūgt naudas atmaksu: "ir daudz klientu, kuri pāris dienas mēģina izmantot mūsu pakalpojumus un pēc tam mēģina atmaksāt naudu un tāpat rīkojas ar nākamo VPN sniedzēju."

Šī ir vēl viena brīdinājuma zīme, ka šis VPN nav ieinteresēts sekot konkurentu piedāvātajiem standartiem - it īpaši tāpēc, ka slikti uzrakstīts labojums.

Maksājumu apstrāde

Trešās puses uzņēmums SWREG apstrādā maksājumus. SWREG pieder Digital River, un tā darbojas caur vietni plimus.com. Abonēšanai pieņemtie maksājuma veidi ir Visa, Mastercard, bankas pārskaitījums, čeks un PayPal. Tomēr vietnē var norēķināties tikai ar kredītkarti. Ja vēlaties norēķināties ar PayPal, jums jāsazinās ar palīdzības dienestu, kurš jums nosūtīs e-pastu saitei uz PayPal rēķinu..

Maksājuma procesa beigās ir vēl viens pārsteigums. Ja jums ir bankas konts vai PayPal konts ES valstī, cenas, ko redzat vietnē, tiks pievienota šīs valsts PVN likme..

Ņemiet vērā, ka maksājumu procesors jūsu kontā iestatīs atkārtotu maksājuma rīkojumu. Noteikti atceliet to, ja vēlaties pārtraukt abonēšanu. Maksājumu apstrāde tiek veikta manuāli, tāpēc lietotnes programmatūra pēc maksājuma nav uzreiz pieejama.

Iespējas

SuperVPN piedāvātajām pakotnēm ir dažādi pakalpojumu līmeņi un dažādi šifrēšanas veidi.

Galvenās paketes funkcijas ietver:

 • Iespējama 15 dienu naudas atdošanas garantija (ar stingriem noteikumiem)
 • Neierobežota datu caurlaidspēja, izņemot augšējā iepakojuma datus
 • Ostas ekspedīcija
 • Trešās puses lietotne SSL (Secure Sockets Layer) savienojumiem
 • Manuāla PPTP iestatīšana

SuperVPN vada serverus sešās ASV pilsētās. Lētākais plāns piedāvā PPTP aizsardzību caur serveriem 22 valstīs. Lētākais plāns, kas ietver OpenVPN aizsardzību, darbojas caur serveriem 26 valstīs. Augstākas cenas OpenVPN plāns nodrošina piekļuvi serveriem 28 valstīs un ļauj veikt trīs vienlaicīgus savienojumus. Visdārgākais plāns dod piekļuvi serveriem 36 valstīs, lai gan vietnes mājas lapā tiek apgalvots, ka tas darbojas serveros 48 valstīs.

Apmeklējiet SuperVPN »

Drošība

Lētākajā SuperVPN plānā tiek izmantots tunelēšanas protokols no viena punkta uz otru. Šī ir vecākā komerciālā VPN sistēma apkārt. Tas netiek uzskatīts par ļoti drošu. Vietnē nav izskaidrots, kuru šifrēšanas metodi izmanto šis VPN pakalpojums. Klientu atbalsta operators tikai varēja man pateikt, ka tas izmanto 128 bitu Generic Routing Encapsulation (GRE). Tomēr GRE protokola definīcijā nav iekļauta nekāda šifrēšanas metodika, tāpēc tā nevar būt pareiza.

PPTP parasti izmanto šifrēšanas metodi, ko sauc par Microsoft point-to-point Encryption (MPPE). Microsoft izgudroja MPPE šim protokolam (kas arī ir Microsoft izgudrojums). Tomēr jūs varat izmantot GRE protokolu bez šifrēšanas. Tā kā neviens SuperVPN nevarēja man pateikt, kurš šifrēšanas šifrs tiek izmantots PPTP ieviešanai, pastāv iespēja, ka šifrēšana vispār nav iesaistīta..

OpenVPN

Visos atlikušajos plānos tiek izmantots OpenVPN, kuru SuperVPN vietne dēvē par SSL. Tas notiek tāpēc, ka OpenVPN izmanto drošības funkciju bibliotēku ar nosaukumu OpenSSL. Tas faktiski ievieš transporta slāņa drošību (TLS), kas ir SSL pēctecis.

Sesijas izveidošanai un atslēgu izplatīšanai TLS izmanto asimetrisku šifrēšanas sistēmu ar nosaukumu RSA. Saskaņā ar TLS klients vispirms atsaucas uz sertifikātu, kas tiek turēts trešās puses serverī, lai pārbaudītu servera identitāti. Šajā sertifikātā ir servera šifrēšanas atslēga. Klients šifrē ziņojumu serverim ar RSA, izmantojot servera publisko atslēgu, kas bija norādīta drošības sertifikātā. Serverim vajadzētu būt iespējai atšifrēt šo ziņojumu un pierādīt, ka tas faktiski ir dators, uz kuru norādīts drošības sertifikāts. Serveris arī pārbauda klienta sertifikātu un nosūta atpakaļ šifrētu ziņojumu. Klients savu identitāti pierāda ar spēju atšifrēt šo ziņojumu.

Šīs savienojuma fāzes skaidrojums ir svarīgs, jo tas ir centrālais TLS drošībā. Tas neļauj hakeriem izvietot kā paredzēto serveri. Savienojuma žurnāli parāda, ka SuperVPN savienojumi nepārbauda servera sertifikātu, tāpēc ir grūti noteikt, kā abas savienojuma puses var apmainīties ar taustiņiem..

Klientu atbalsta komanda neuzskata šo drošības nepilnību par pietiekamu atmaksas iemeslu.

Šifrēšana

Vietnes cenu lapā ir paskaidrots, ka VPN izmanto 4096 bitu šifrēšanu. Plāna atribūtu tabulā nav izskaidrots, kurai šifrēšanas sistēmai tā tiek izmantota. Tomēr RSA šifrēšanai ir raksturīgs 4096 bitu lielums. Neskatoties uz to, vietnes FAQ lapā vienuviet ir rakstīts, ka šifrēšanas atslēga ir 1024 bitu gara. Citur tajā pašā lapā tas norāda, ka atslēgas garums ir 2048 biti.

Kad jautāju tehniskā atbalsta operatoram, kādu atslēgas garumu sistēma izmanto, viņš vispirms man pateica 2048 bitus. Vēlāk viņš man teica 1024 bitus. Kad es norādīju, ka lapā Cenas ir norādīts, ka atslēgas garums ir 4096 biti, viņš teica, ka tā ir pareiza. Viņš apgalvoja, ka lietotājs var izvēlēties atslēgas garumu. Tomēr OpenVPN GUI programmas iestatījumos, kas tiek izmantoti kā šī VPN pakalpojuma lietotne, nav iespēju, kas lietotājam ļauj noteikt sesijas izveidošanai izmantotās atslēgas garumu..

Tīmekļa vietnē nav minēts šifrs, ko izmanto, lai šifrētu datus, kas nodoti caur VPN tuneli. Klientu atbalsta operators uzstāja, ka šai šifrēšanai tika izmantota RSA sistēma. Kad es viņam paskaidroju, ka tas nav iespējams, un nosūtīju viņam saiti uz OpenSSL sistēmas definīciju, kurā bija uzskaitītas datu šifrēšanas iespējas, viņš vienkārši slēdza.

OpenVPN GUI

Daudzi VPN pakalpojumi izmanto OpenVPN GUI saskarni. Kā tāds es esmu pieradis lasīt šīs sistēmas konfigurācijas failus un žurnālu failus. Šifrs, kas jāizmanto datu šifrēšanai VPN, ir norādīts konfigurācijas faila rindā. Žurnāla fails parasti parāda arī to, kurš šifrēšanas šifrs tiek izmantots savienojuma laikā. Šīs līnijas neparādās SuperVPN konfigurācijas failos. Arī žurnāla failu sesijās, kuras vada VPN, nav ziņots par šifru.

Sadraudzības zinātniskās un rūpnieciskās pētniecības organizācija Austrālijā publicēja Google Play pieejamo VPN izpēti. Ziņojuma virsraksti tika izveidoti 2017. gada sākumā. SuperVPN šajā pētījumā iegūst izcilu pozīciju. Pētnieki atklāja, ka šis bija trešais sliktākais Android tīklā pieejamais VPN vīrusu ziņā. Pētījumā tika apskatīts katrs no 283 VPN, izmantojot tiešsaistes pārbaudītāju ar nosaukumu VirusTotal. Tas apkopo vairāk nekā 100 pretvīrusu rīku ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas sistēmas.

13 no VirusTotal antivīrusu dalībniekiem atklāja ļaunprātīgu programmatūru SuperVPN. Tikai OKVPN un Easy VPN darbojas sliktāk nekā SuperVPN. Kopš tā laika abi no tiem ir izņemti no tirgus.

Lietotnei nav nogalināšanas slēdža, tīkla bloķēšanas, ugunsmūra vai automātiskas WiFi aizsardzības.

Privātums

Uzņēmums paziņo, ka tas neizseko lietotāju aktivitātes, taču tas uztur savienojumu žurnālus. Tas saglabā šos ierakstus piecas dienas pēc savienojuma slēgšanas. Šī ir problēma, jo autortiesību advokāti varētu izmantot informāciju par jūsu patieso IP adresi un savienojuma laiku, lai izsekotu jūsu lejupielādes darbībām caur šo VPN uzņēmumu un jūsu ISP. Tas varētu novest pie tā, ka viņi iegūs jūsu vārdu un adresi. Tādējādi jūs varat saukt pie atbildības par ar autortiesībām aizsargāta materiāla lejupielādi.

Satraukumu rada arī tas, ka SuperVPN ir reģistrēts ASV. Tā ir valsts, kurā autortiesību īpašnieki ir visaktīvākie, mēģinot lejupielādēt lejupielādētājus. Uzņēmums paziņo, ka savienojuma žurnālus nenodotu bez tiesas rīkojuma. Tomēr tas nav īsts aizsardzības pasākums, jo jebkurš autortiesību jurists var viegli iegūt tiesas rīkojumu par šo informāciju.

Atbalsts

Jūsu labākā iespēja ātri saņemt atbildi uz jūsu jautājumiem ir sazināties ar atbalsta komandu, izmantojot tiešraidi. Piekļūstat tērzēšanas sistēmai, izmantojot pogu vietnes augšējā labajā stūrī.

Tērzēšanas pogai ir komentārs ar stundām, kad sistēma tiek pārvaldīta. Neskatoties uz to, ka mēģināju norādītajās stundās, es netiku pie palīdzības aģenta. Tā vietā tas pārsūtīja mani uz tīmekļa pasta lapu.

Pēc veidlapas nosūtīšanas savā Yahoo Mail iesūtnē saņēmu paziņojumu par kļūmi. Acīmredzot SuperVPN e-pasta sistēma bloķē Yahoo e-pasta adreses. Es atkārtoti iesniedzu veidlapu, izmantojot Hotmail adresi.

SuperVPN "Par mums" lapā norādīts:

"Mūsu tehniskā atbalsta komanda ir viena no labākajām tīmekļa mitināšanas, IT un VPN nozarē. Mēs esam vieni no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas gandrīz jebkuru būtisku tehnisku problēmu atrisina mazāk nekā 15 minūtēs. Super VPN izvēlas savus darbiniekus starp talantīgākajiem datoru un IT speciālistiem."

Diemžēl 15 minūšu laikā nesaņēmu atbildi.

Es citā dienā noķēru atbalsta tehniķi.

Vispirms jums jāizvēlas, vai vēlaties runāt ar kādu no klientu apkalpošanas nodaļas vai tehniskā atbalsta nodaļas. Neatkarīgi no tā, kuru nodaļu izvēlaties, jūs saņemat vienu un to pašu puisi: Ian.

Ians nespēja sniegt man jēgpilnu informāciju par šifrēšanu, ko izmanto SuperVPN. Es lūdzu viņu pārbaudīt šo informāciju un nosūtīt man faktus pa e-pastu. Diemžēl viss, ko viņš man varēja pateikt e-pastā, bija tas, ka PPTP ieviešanā tiek izmantota 128 bitu GRE šifrēšana. Tas nav ticami, jo GRE nav šifrēšanas šifrs. Likās, ka viņš neko daudz nezina par pakalpojuma darbību vai neko par VPN kopumā.

Process

Pierakstīties

Uzņēmums nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Pat cenu faktu lapā tas uzskaita šo faktu:

Tādējādi jums var rasties jautājums, kāpēc mājaslapā ir poga Bezmaksas VPN. Bieži uzdoto jautājumu lapas autors arī to īsti nevarēja noskaidrot, tāpēc aptvēra visas bāzes ar šādām divām atbildēm:

Šī saite uz bezmaksas izmēģinājumu tikai atgriež jūs atpakaļ mājas lapā, tāpēc, ja jūs patiešām vēlaties izmēģināt SuperVPN, jums ir jāmaksā.

Vietnē nevar samaksāt par pakalpojumu, ja vēlaties maksāt ar PayPal. Ja plānojat norēķināties ar kredītkarti, labāk arī nemaksāt vietnē. Tas ir tāpēc, ka jūs saņemat zemāku cenu, ja dodaties pa maršrutu, kas tiek piedāvāts PayPal lietotājiem.

Jums jāpasaka klientu atbalsta operatoram (Ian), kuru plānu vēlaties reģistrēt. Viņš jums nosūtīs saiti uz rēķinu. Jūs varat izvēlēties apmaksāt rēķinu ar kredītkarti, tāpēc PayPal nav vienīgā izvēle. Es pieprasīju Deluxe SSL plānu, kura cena vietnē ir 15 USD. Tomēr rēķinā tas tika uzskaitīts 14 USD vērtībā. Tādējādi es ietaupīju dolāru, saņemot manuālu rēķinu, nevis maksājot caur vietni. Šajā ekrānā zemāk ir lauki, kas ļauj maksāt ar kredītkarti.

Nevēlami papildinājumi

Jūsu rēķinam tiks pievienota papildu prece, kas nav pieprasīta. Šis ir paplašināts lejupielādes pakalpojums, kas saka, ka tas saglabās programmatūru, kuru jūs gatavojaties lejupielādēt mākonī, divus gadus, ja jūs maksājat 3,95 USD. Lai uzzinātu vairāk par šo piedāvājumu, noklikšķiniet uz "Kas tas ir?" saite.

Jūs varat atbrīvoties no šīs rindas vienības, noklikšķinot uz miskastes ikonas. Jums nav jāmaksā 14 ASV dolāru cena, jo, noklikšķinot uz pogas PayPal, lai samaksātu, vietne domā, ka atstājat lapu bez pirkšanas, un sniedz jums atlaižu piedāvājumu.

Noklikšķiniet uz pogas uznirstošajā logā, lai pārrēķinātu rēķinu.

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas PayPal Checkout. Jums būs jāpiesakās PayPal, no kura norēķinu sistēma iegūs jūsu mājas adresi. Rēķinam tiks pievienots tās valsts PVN, kurā jums ir jūsu PayPal konts.

Pēc tam, kad esat nospiedis "Pērc tagad" poga, kā pirkuma pierādījums jums tiks parādīts kvīts.

Skatieties iesūtnē Superb VPN “sveiciena” e-pastu (uzvārda maiņa). Tajā ir saites uz instalēšanas rokasgrāmatu un programmatūras OpenVPN GUI lejupielādes.

SuperVPN Windows VPN klients

Ja esat izmēģinājis citus VPN pakalpojumus, iespējams, ka datorā jau ir OpenVPN GUI sistēma. Tādā gadījumā, lai izveidotu savienojumu, vienkārši pārvietojiet SuperVPN konfigurācijas failus OpenVPN konfigurācijas direktorijā.

Palaižot saskarni, ekrānā netiks parādīta lietotne. Tā vietā pievērsiet uzmanību darbvirsmas sistēmas teknei. Lietotne tiek parādīta kā ikona, kas attēlo datora ekrānu ar piekaramo atslēgu.

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas, lai piekļūtu VPN izvēlnei, kurā uzskaitīti visi pieejamie serveri. Virziet kursoru virs servera atrašanās vietas nosaukuma, lai piekļūtu komandu apakšizvēlnei.

Noklikšķinot uz Savienot, tiks atvērts logs ar pieteikšanās pārklājumu. Par laimi šī VPN lietotājvārds un parole netiek ģenerēti, bet ir neaizmirstami vārdi. Katru reizi, piesakoties serverī, jums būs jāievada lietotājvārds un parole.

Kad VPN ir izveidots, OpenVPN ikona jūsu sistēmas teknē kļūs zaļa.

Veiktspēja (ātruma, DNS, WebRTC un IPv6 testi)

Es pārbaudīju SuperVPN savienojumus, izmantojot testmy.net. Es pārbaudīju savienojumus ar testmy.net Maiami un Londonas serveriem. Maiami testi vispirms notika bez VPN iesaistīšanās. Tas izveidoja darbības novērtējuma bāzes punktu. IPLocation.net ziņoja par SuperVPN ASV servera atrašanās vietu kā Wilmington, Delaware. Tika konstatēts, ka Kanādas serveris atrodas Monreālā, bet Lielbritānijas serveris Londonā.

Mans vietējais interneta pakalpojums nav lielisks. Šie ir apstākļu veidi, ar kuriem jūs varētu saskarties, dodoties atvaļinājumā uz ārzemēm, un, lai izveidotu savienojumu ar mājas TV pakalpojumiem, ir nepieciešams VPN. Lai arī SuperVPN pakalpojums palēnināja savienojumus Ziemeļamerikā, Lielbritānijas servera veiktspēja bija salīdzināma ar ātrumu neaizsargātā līnijā. Visos gadījumos SuperVPN lejupielādes veiktspēja bija pietiekami laba HD video straumēšanai.

Es pārbaudīju IP noplūdes, izmantojot ipleak.net, kad esmu izveidojis savienojumu ar SuperVPN ASV serveri. Šī vietne konstatēja, ka mana atrašanās vieta atrodas ASV, bet nevarēju noskaidrot precīzu atrašanās vietu. Visi domēna vārdu sistēmas (DNS) zvani tika veikti uz serveriem Kalifornijā un Ajovā. Nekas neliecināja par manu patieso atrašanās vietu, kas atradās Dominikānas Republikā. Tīmekļa reāllaika komunikācijas (WebRTC) pārskatā neatklāja manu īsto atrašanās vietu.

doileak.net nāca klajā ar līdzīgiem rezultātiem. Tas mani ievietoja ASV, bet nevarēja precīzi noteikt pilsētu. Nebija DNS noplūžu, un WebRTC pārskatā nebija norādīts, kur es īsti esmu.

Mans interneta pakalpojumu sniedzējs neizmanto interneta protokola versijas 6 (IPv6) adresēšanu, tāpēc es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdi.

Straumēšanas pakalpojumi

Es izveidoju savienojumu ar SuperVPN ASV serveri un pārbaudīju VPN spējas iekļūt vairākos ASV balstītos video straumēšanas serveros. Netflix pamanīja VPN un neļāva man skatīties video. Arī ABC.com bloķēja piekļuvi. Man bija iespēja noskatīties video vietnē NBC.com.

Kamēr esmu izveidojis savienojumu ar SuperVPN UK serveri, es pārbaudīju Lielbritānijas televīzijas kanālu vietnes un arī vēlreiz izmēģināju Netflix. Netflix UK neļautu man skatīties videoklipus, kā arī BBC iPlayer. Gan ITV centrs, gan 4. kanāls ļauj man skatīties to saturu.

Citas platformas

Jūs varat instalēt OpenVPN GUI izmantošanai ar SuperVPN operētājsistēmās Windows, Android, Mac OS X, macOS un iOS. Varat arī instalēt SuperVPN OpenVPN ieviešanu Linux Ubuntu.

Atmaksas saņemšana

Vietne SuperVPN skaidri parāda, ka, ja vēlaties saņemt atmaksu, jums būs jācīnās uz rokām.

Tā kā šķiet, ka VPN neietver nekādu šifrēšanu, jums vispirms nevajadzētu reģistrēties pakalpojumam. Tomēr, ja jūs pieļaujat kļūdu, lūk, ko jūs varat sagaidīt, kad prasīsit atmaksu.

Es pieprasīju atmaksu, izmantojot saziņas veidlapu SuperVPN vietnē, taču tā man tikai saņēma atbildi, ka konts darbojas labi, kas nebija tas, ko es biju pieprasījis.

Es samaksāju par pakalpojumu caur PayPal, un es iesaku jums rīkoties tāpat. Abonēšanas process izveido atkārtotu norēķinu līgumu jūsu kontā, tāpēc vispirms jums tas jāpārtrauc.

1. solis

Piesakieties PayPal un noklikšķiniet uz Profils ekrāna augšējā labajā stūrī. Izvēlieties Profils un iestatījumi nolaižamajā izvēlnē Profils. Tādējādi jūs nokļūsit mana profila lapā.

2. solis

Klikšķiniet uz Mana nauda kreisās puses izvēlnē un pēc tam Atjaunināt iekš "Mani iepriekš apstiprinātie maksājumi" sadaļa. Jūs saņemsiet atkārtotu norēķinu līgumu sarakstu.

3. solis

Noklikšķiniet uz vārda MyCommerce Inc - šis ir norēķinu līgums, kas jums ir noslēgts par SuperVPN.

4. solis

Ekrānā Norēķinu informācija noklikšķiniet uz Atcelt rindā Status.

Kad esat atcēlis līgumu, SuperVPN zinās, ka jūs domājat biznesu. Vietne paziņo, ka uzņēmumam jums ir jāpiešķir atmaksa tikai tad, ja pakalpojums nedarbojas. Šo paziņojumu izpilda informācija, ka "nav atmaksas" par politiku vienojas maksājumu apstrādātājs SWREG. Tāpēc atsakieties no mēģinājuma atbrīvot savu naudu no SuperVPN un dodieties uz SWREG.

E-pasts [aizsargāts ar e-pastu], norādot klienta pasūtījuma ID no PDF kvīts, kuru jums nosūtīja uzņēmums. Vienkārši norādiet: "Vēlos anulēt savu kontu un saņemt naudas atmaksu, jo pakalpojums nav tāds, kā tiek reklamēts."

SWREG nosūtīs e-pastu uz SuperVPN un nokopēs jūs. Šī ziņojuma tēmas rindiņa būs SWREG 1ST atmaksas pieprasījums. SuperVPN jums nosūtīs pāris e-pastus, mēģinot jūs atkal instalēt programmatūru. Ignorējiet tos. Atstājiet to dažas dienas un pēc tam nosūtiet citu e-pastu SWREG, sakot "Es pieprasīju atmaksu, kur tā ir?" Pilna atmaksa jums jāsaņem apmēram četru stundu laikā.

SuperVPN apskats: secinājums

SuperVPN ir daudz aizdomīgu aspektu, kas mani padarīja neērtu. VPN pakalpojumam ir adrese un tālruņa numurs Vilmingtonā, Delavēras štatā, bet klientu atbalsta personāls strādā Centrāleiropas laikā. Rēķinos uzņēmums atrodas Īrijā.

Pakalpojumu visā vietnē sauc par SuperVPN, taču tā atbalsta e-pasta ziņojumos paraksta līnija attiecas uz Superb VPN. Šī mainīgā identitāte šķiet nedaudz dīvaina.

Tas, ka nevienam uzņēmumam nav ne mazākās nojausmas, kādas šifrēšanas metodes izmanto VPN, ir acīmredzami dīvaini. OpenVPN GUI saskarnes konfigurācijas failiem trūkst koda līniju, kuras ietver standarta OpenVPN ieviešana. Turklāt savienojumu žurnālfailos netiek reģistrēta nekāda šifrēšana.

Klienta savienojuma programmatūra nepārbauda to serveru sertifikātus, kuriem tas ir izveidots savienojums, tādējādi nodrošinot visus savienojumus atvērtus vidusmēra uzbrukumiem. Šī ir milzīga uzraudzība uzņēmumam, kas darbojas ar interneta drošības un privātuma pakalpojumu.

Uzņēmums ir atvērts savienojumu žurnālu glabāšanai piecas dienas. Šis faktors padara šo VPN par sliktu izvēli tiem, kuri vēlas identitātes aizsardzību, lejupielādējot ar straumēm. Pakalpojuma nespēja iekļūt daudzos video straumēšanas pakalpojumos nozīmē, ka daudz lētāki VPN, piemēram, NordVPN vai VPNArea, piedāvātu daudz labāku darījumu.

Man patika:

 • Daudzvalodu lietotne
 • Vispārējs OpenVPN interfeiss
 • Iesaiņoti konfigurācijas faili
 • Atkarībā no plāna ir atļauti līdz pieciem vienlaicīgiem savienojumiem
 • Labs ātrums

Es nebiju tik pārliecināts par:

 • Personāls, kurš nezina VPN protokolus

ES ienīdu:

 • Savienojuma žurnāla saglabāšana
 • Ziņots par ļaunprātīgas programmatūras saturu
 • Šaubīga šifrēšana
 • Trūkst servera sertifikāta validācijas
 • Neskaidra korporatīvā identitāte
 • Nav nogalināšanas slēdža
 • Nav automātiskas WiFi aizsardzības

Tas attiecas tikai uz visdārgāko VPN biznesā. Tomēr jūs to nevēlaties izmantot P2P lejupielādei, video straumēšanai, identitātes aizsardzībai, hakeru novēršanai vai WiFi aizsardzībai. Ir iespējams, ka klienti, kurus iegūst šis VPN, nezina neko labāku. Ir grūti iedomāties, ka ikviens, kurš ir apmeklējis tādu vietni kā ProPrivacy.com un noklikšķinājis uz ieteiktajiem VPN, pēc tam izvēlas izņemt SuperVPN abonementu..

Apskatiet ExpressVPN un pēc tam apskatiet SuperVPN. Kuru jūs izvēlētos??

Apmeklējiet SuperVPN »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me