Mēs mainījāmies, kā mēs vērtējam pārskatus!
Nesen esam atjauninājuši visu punktu ProPrivacy.com pārskatu vērtēšanas procesu. Sīkāka informācija par mūsu jaunajiem vērtēšanas kritērijiem atrodama šeit


SpēcīgsVPN

 • Cenu noteikšana

  No plkst 5,83 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android
 • Atbloķēt:


  • Amazon Prime

  • Hulu

  • Netflix

ProPrivacy.com Rezultāts
7.2 no 10

Kopsavilkums

StrongVPN ir VPN sniedzējs, kas atrodas ASV. VPN uzņēmums, kas dibināts 2005. gadā, ir ātri attīstījies - tagad atrodas veiksmīgās CDN firmas StackPath kontrolē. StrongVPN ir visām platformām piemērots pakalpojums, kas nodrošina īpaši labu savienojuma ātrumu. Papildiniet to ar iespēju atbloķēt tādus pakalpojumus kā Netflix, Prime un Hulu, un jums ir pakalpojums, kuru straumēšanai patiks lielākā daļa cilvēku. Klientu apkalpošanas nodaļa ir viena no labākajām, ar ko mēs jebkad esam saskārušies. Turklāt, pērkot katru gadu, šis pakalpojums ir diezgan izdevīgs. Varbūt vienīgais šī pakalpojuma trūkums ir tas, ka tam ir tikai Windows operētājsistēma. Tas nozīmē, ka, ja jūs plānojat veikt kaut ko sensitīvu, piemēram, P2P, lejupielādējot, tas pagaidām ir tikai Windows paredzēts pakalpojums..

Ātra statistika

 • Vienlaicīgi savienojumi
  12
 • Valstis
  26
 • Jurisdikcija
  ASV
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  64,02 Mbps

Cena

12 mēneši

5,83 USD
mēnesī

1 mēnesis

10,00 USD
mēnesī

Kopš mēs pēdējo reizi pārskatījām StrongVPN, tā ir pilnveidojusi savus plānus. Tagad firma reklamē tikai mēneša un gada paketi. Mūsuprāt, mēneša plāns ir pieskāriens dārgajai pusei. Tomēr jo īpaši Windows lietotājiem gada abonēšanas izmaksas ir konkurētspējīgas.

StrongVPN bez maksas izmanto viedo DNS funkciju ar visiem saviem plāniem, kas ir jauks papildinājums tiem, kas vēlas atbloķēt daudz satura.

Abonentiem tiek dota 30 dienu naudas atgriešanas garantija, kas nozīmē, ka ikviens var abonēt un mainīt savas domas. Maksājumu var veikt, izmantojot debetkarti, kredītkarti, American Express, PayPal un Alipay. Tomēr šobrīd netiek pieņemta kriptovalūta.

Iespējas

SpēcīgsVPN
NordVPN
ExpressVPN

Windows
MacOS
iOS
Android
Linux
Windows Phone
 • Nav ierobežojumu vai ierobežojumu

 • Baļķi bez nulles

 • Killswitch (tikai logiem)

 • Gudrs DNS pakalpojums

 • 12 vienlaicīgas ierīces

 • Atbloķējiet Netflix ASV

 • Maršrutētāja atbalsts daudziem modeļiem

 • Spēcīga OpenVPN šifrēšana

 • Ātri savienojuma ātrumi

 • Beta WireGuard protokols

Apmeklējiet vietni StrongVPN »

Atbloķējiet Netflix?

SpēcīgsVPN
NordVPN
ExpressVPN

Amazon Prime
Hulu
Netflix
iPlayer

Pārbaužu laikā mēs atklājām, ka StrongVPN spēj atbloķēt vairākus ļoti pieprasītus straumēšanas pakalpojumus, tostarp Netflix US. Bez problēmām nokļuvām arī Lielbritānijas Netflix. Tomēr tam diemžēl neizdodas atbloķēt Lielbritānijas BBC iPlayer. Tātad, ja tas rada bažas, meklējiet citur.

StrongVPN mūs veiksmīgi iekļāva arī ABC.com un NBC.com. Mēs arī varējām piekļūt Channel 4 pieprasījuma pakalpojumam no Lielbritānijas.

Ātrums un veiktspēja

Mēs testējam VPN, izmantojot uz serveriem balstītu zinātnisku ātruma pārbaudes sistēmu. Mūsu patentētā sistēma ir viena no veida VPN salīdzināšanas tirgū, un tā ļauj patērētājiem iegūt precīzu momentuzņēmumu par to, kas sagaidāms attiecībā uz VPN veiktspēju. Mūsu sistēma trīs reizes dienā testē StrongVPN, un rezultāti rāda, ka tas ir ātrs VPN, kas vairāk nekā spēj nodrošināt pietiekami labu ātrumu augstas kvalitātes 4K video straumēšanai. Tā savienojuma ātrums arī padara StrongVPN par elitāru VPN kategoriju, kas var tikt galā ar tādiem datu ietilpīgiem uzdevumiem kā spēle.

StrongVPN lejupielādes ātrums

Lai pārbaudītu StrongVPN privātumu, mēs pārbaudījām gan IPv4, gan IPv6 noplūdes, izmantojot Windows virtuālo mašīnu. Mēs pārbaudījām, izmantojot inkognito logu, lai pārliecinātos, ka nav kešatmiņas problēmu. Mūsu testi neatklāja IPv4 vai IPv4 WebRTC noplūdes. Rezultāti atklāja, ka StrongVPN patiešām apstrādā DNS pieprasījumus ar saviem serveriem.

Tomēr diemžēl VPN cieš no IPv6 WebRTC noplūdēm. Tas nozīmē, ka, lai veiksmīgi izmantotu šo VPN privātuma nolūkos, jums būs pilnībā jāatspējo IPv6. Godīgi sakot, StrongVPN atzīst, ka tas tā ir, un pēc IPv6 atspējošanas VPN darbojas kā šarms. Tas ir kaut kas, kas jums jāpievērš uzmanība, bet tas nebūt nav darījuma pārkāpējs, jo ir ļoti viegli atspējot IPv6.

Privātums un drošība

SpēcīgsVPN
NordVPN
ExpressVPN

Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantija
Naudas atdošanas garantijas ilgums 30 30 30

Atrodoties ASV, nav liels privātums. ASV ir NVD un CIP mītne, un ASV izpilda ordeņus un rīkojumus par rīkojumiem, kas var piespiest firmas atteikties no datiem par lietotājiem un turēt tos noslēpumā uz nenoteiktu laiku. Neskatoties uz šo trūkumu, StrongVPN ir pakalpojums, kas reklamē stingru politiku bez žurnāla. Tas nozīmē, ka VPN neuzglabā nekādus žurnālus par datiem, kas iet caur tā serveriem.

Šifrēšanas gadījumā šis VPN nodrošina protokolu izvēli. IKEv2, SSTP, L2TP / IPSec un OpenVPN ir pieejami, izmantojot tās dažādās lietotnes. Mūsu ieteicamais protokols ir OpenVPN, un tas ir pieejams gan galddatoru versijās, gan Android. Mēs pārbaudījām StrongVPN OpenVPN ieviešanu, lai pārliecinātos, ka tā ir pietiekami spēcīga, lai aizsargātu abonenta datus no uzbrukumiem. Mēs noskaidrojām, ka tā šifrēšanas ieviešana pārsniedz mūsu obligātās privātuma un drošības prasības, kas nozīmē, ka šis VPN ir drošs.

AES 256 šifrs ar RSA-2048 rokasspiedienu un SHA-1 (HMAC) hash autentifikācijai. Es nevarēju noskaidrot, vai tiek ieviesta perfekta pārsūtīšanas slepene. Kopumā lielākajai daļai cilvēku šī šifrēšana ir vairāk nekā pietiekami stabila.

No otras puses, VPN aizsargā jūsu datus tikai tik ilgi, kamēr ir pievienots VPN, un tā kā killswitch ir pieejams tikai operētājsistēmā Windows, šis VPN var nebūt piemērots visiem. Turklāt, lai droši izmantotu šo VPN, ir jāatspējo IPv6.

Lietotāja pieredze

Vietne

StrongVPN vietne ir noderīga, taču tai trūkst svarīgu datu par šifrēšanas ieviešanas standartiem. Tā sadaļa BUJ ir noderīga, bet tajā ir sniegtas tikai nepieciešamās lietas. Labā ziņa ir tā, ka StrongVPN savā vietnē ir 24/7 tiešsaistes tērzēšanas logs. Es atklāju, ka tā pārstāvji ir ārkārtīgi noderīgi. Tomēr tehnoloģiju nodaļa bija pieejama tikai nedēļas laikā.

Abonēšana ir vienkārša, un, sarunājoties ar tiešraides tērzēšanu, viņi var jūs saistīt ar daudz noderīgas informācijas, kas ir apglabāta vietnē. Kopumā labs.

Process

Pierakstīties ir viegli, un jums netiek prasīts sniegt daudz datu. Tas ir labi, un, reģistrējoties ar rakstītāja e-pastu, jūs varat saņemt abonementu ar lielu privātuma daudzumu. Diemžēl kriptovalūtas nav pieejamas. Jāatzīmē viena lieta, ka, pirmo reizi lejupielādējot klientu, tas automātiski piešķir jums a "mājas" serveris. Šis serveris ir PPTP - novecojusi šifrēšanas forma, kuru mēs neiesakām. Šī iemesla dēļ pirmā lieta, ko jūs varētu darīt pēc StrongVPN instalēšanas, ir mainīt tā šifrēšanas iestatījumus klienta opcijās..

StrongVPN Windows VPN klients

Tas ir labākais StrongVPN klients, un mēs uzskatām, ka Windows lietotājiem StrongVPN ir daudz labāks nekā patērētājiem, kuri izmanto jebkuru citu operētājsistēmu. Ir pieejams OpenVPN, programmatūru ir viegli izmantot, un tā ir pilnībā aprīkota ar IPv4 DNS aizsardzību pret noplūdi un killswitch. VPN apmulsināšana ir pieejama arī ar funkciju, ko sauc par motokross. StrongVPN man teica, ka šī funkcija VPN iestatīšanu uz TCP nodrošina portā 443 (lai maskētu OpenVPN trafiku kā parastu HTTP).

Citas platformas

StrongVPN ir arī lietotnes, kas ir pieejamas operētājsistēmām Mac OS X, iOS un Android. Visām šīm platformām ir pieejamas arī manuālas iestatīšanas instrukcijas. Linux, Ubuntu un Chromium OS operētājsistēmas var arī integrēt StrongVPN pakalpojumu, manuāli instalējot trešās puses OpenVPN klientu. Varat arī piekļūt VPN no maršrutētājiem, kuros darbojas DD-WRT, Tomato un Sabai maršrutētāju operētājsistēmas.

Killswitch nav pieejams nevienā no šīm platformām, kas regulē StrongVPN, lai veiktu straumēšanu operētājsistēmās Mac, Android un iOS. Tomēr, ja galvenā straumēšana un satura atbloķēšana ir jūsu galvenā vēlme, tad šis VPN ir uzticams visās platformās.

WireGuard

Wireguard ir nākamās paaudzes atvērtā koda VPN protokols, kas ir izveidots gan izturīgs, gan viegls. Tas pēc noklusējuma ievieš slepenu darbību un ir balstīts uz vairākām spēcīgām mūsdienu kriptogrāfijas primitīvām. Tikai daži VPN ir sākuši nodrošināt piekļuvi WireGuard, taču StrongVPN to pašlaik izmēģina Beta versijā.

Mēs nolēmām pārbaudīt, kā StrongVPN īsteno WireGuard protokolu, lai redzētu, kā tas darbojas. Abonentiem, kuri vēlas izmantot WireGuard, jāpiesakās vietnē noteiktā lapā. Turpmāk lietotāji var izvēlēties platformu, kurai nepieciešams WireGuard klients. Tas tos pārsūtīs uz WireGuard vietni, lai instalētu trešās puses klientu.

Mēs lejupielādējām Android klientu, lai tam varētu veikt izmēģinājumu - jo to ir viegli iestatīt, izmantojot QR kodu. Tomēr, ja vēlaties, to ir iespējams iestatīt operētājsistēmai Windows, Mac, Linux un iOS.

Lai sāktu, mēs izvēlējāmies tā servera atrašanās vietu, ar kuru vēlējāmies izveidot savienojumu (Londona). Mēs pārbaudījām WireGuard IPv4 savienojumā, jo IPv6 ieviešana vēl nav pieejama.

Pēc savienojuma ar WireGuard mēs pārbaudījām IP noplūdes, izmantojot ipleak.net, un atklājām, ka mums nav IP noplūžu, DNS noplūžu vai WebRTC noplūžu. Tas nozīmē, ka tunelis ir izveidots veiksmīgi un bez problēmām. Mūs pārsteidza ātrums, ar kādu tiek nodibināts savienojums.

StrongVPN noplūdes testa rezultāti

Tālāk mēs pārbaudījām Wireguard ātrumu ar 50 Mbps Virgin Media savienojumu Lielbritānijā. Mēs atklājām, ka tā darbojas ārkārtīgi labi. Diez vai bija atšķirības starp mūsu savienojumu ar un bez VPN. Tas ir patiesi iespaidīgi un noteikti padara StrongVPN WireGuard ieviešanu patiešām interesantu.

Ir vērts paturēt prātā, ka WireGuard joprojām tiek uzskatīts par eksperimentālu un tas nav pilnībā pārbaudīts. Tas nozīmē, ka joprojām ir pāragri sākt to lietot drošības nolūkos. Tomēr ir patīkami redzēt tādus komerciālus VPN kā Spēcīgs eksperimentēt ar šo labi reklamēto jauno protokolu. Desmit no desmit par piepūli.

Klientu apkalpošana

SpēcīgsVPN
NordVPN
ExpressVPN

Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantija
Naudas atdošanas garantijas ilgums 30 30 30

Mēs ilgi runājām ar StrongVPN klientu atbalsta komandu un secinājām, ka viņi ir ārkārtīgi noderīgi. Vienā posmā mēs dzīvojām tiešajā tērzēšanā ar diviem viņu aģentiem vienlaikus, un tas ir kaut kas tāds, ko mēs nekad iepriekš neesam pieredzējuši. Tehnoloģiju komanda bija zināma, taču patiesi veiklie puiši bija pieejami tikai darba dienās. Neskatoties uz to, mēs atradām, ka StrongVPN ir viena no labākajām tiešsaistes tērzēšanas klientu atbalsta komandām, ar kuru mēs jebkad esam saskārušies. Ja vēlaties, lietotāji var arī sazināties ar StrongVPN pa e-pastu.

Noslēguma domas

StrongVPN ir pakalpojums, kas labi darbojās mūsu testu laikā. Lai gan jums būs jāatspējo IPv6, lai nodrošinātu, ka tam nav noplūžu, šis pakalpojums tomēr ievieš spēcīgu šifrēšanu un tam ir ūdensnecaurlaidīga privātuma politika. Atrodoties ASV, nav ideāli, un tas, ka tai nav killswitch nevienā platformā, izņemot Windows, šo VPN nedaudz ierobežo. Tomēr, ja jūs esat Windows lietotājs, šis VPN ir diezgan labs un neizjauks banku, ja apņemsities gadu.

Apmeklējiet vietni StrongVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me