SpyOff


 • Cenu noteikšana

  No plkst 11,50 USD
  mēnesī

UPDATE: SpyOff vairs nepieņem jaunu klientu reģistrāciju.

ProPrivacy.com Rezultāts
6.2 no 10

Kopsavilkums

Šķiet, ka SpyOff cenšas nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu. Diemžēl mēs tomēr nevarējām iegūt nepieciešamo šifrēšanas informāciju, lai mēs varētu ieteikt šo VPN privātumam. Pēc mūsu pieredzes pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir uzmanīgi par šifrēšanas detaļām, parasti ir ko slēpt. Tika atzīts, ka savienojuma ātrums ir pietiekams, un VPN klientu ir viegli izmantot visās platformās.

Iespējas

Sareta S.r.l (SpyOff mātes uzņēmums) atrodas Sanmarīno. Sanmarīno tiek uzskatīts par labu privātumam, jo ​​tā nav 5 acu tauta. Sareta ir vācu biroji un darbinieki, un SpyOff vietne un VPN klienti ir pieejami angļu vai vācu valodā.

 • Nav žurnālu
 • Trīs vienlaicīgi savienojumi
 • Vairāk nekā 21 000 IP adrešu 21 valstī
 • Avārijas poga
 • Lietotnes visām platformām
 • Šifrēšanas izvēle, ieskaitot OpenVPN
 • Uzticama veiktspēja (atbloķē Netflix US)

Ātrums un veiktspēja

Ātrumi tika pārbaudīti ar 30 Mb / s interneta savienojumu. VPN izraisīja savienojuma ātruma samazināšanos par divām trešdaļām, gan Lielbritānijas, gan Francijas serveriem vidēji bija zem 10 Mb / s. ASV serveri uzrādīja līdzīgu kritumu līdz aptuveni 9 Mbps. Lai gan šie ātrumi ir piemēroti straumēšanai, tie diez vai rada prātu un, iespējams, radīs dažas problēmas saistībā ar spēlēm un intensīvu HD. Tādējādi tas varētu nebūt labākais risinājums Netflix.

Izmantojot šo VPN, netika konstatētas IP noplūdes, DNS noplūdes vai WebRTC noplūdes. Tomēr es nevarēju pārbaudīt IPv6, jo mans ISP nenodrošina IPv6 savienojumus.

Cena

1 mēnesis

11,50 USD
mēnesī

SpyOff ir trīs abonēšanas plāni, kas atšķiras tikai pēc cenas. USD 11,50 jūs nopirksit viena mēneša laikā "Starteris" apkalpošana. Ja maksājat katru gadu, cena nokrītas līdz USD 8,10 mēnesī. Katrā plānā ir visi pieejamie serveri. Alternatīvi, jūs varat izvēlēties maksāt USD 12,50 par Premium Plus plānu - arī par rēķinu vienu reizi gadā - kas ietver Premium atbalstu un "VPN triki" (nešķiet vērts papildus naudu).

Kopumā SpyOff var uzskatīt par dārgu VPN pakalpojumu, kas šķiet lielisks. Personīgi. Es labprātāk iegūtu labāko VPN pasaulē par lētāku cenu. Vai arī viens no labākajiem, par vairāk nekā pusi no izmaksām.

Abonenti par SpyOff var norēķināties tikai ar lielu kredītkarti. Nav atļauts izmantot Bitcoin vai Paypal. Visbeidzot, neskatoties uz 30 dienu naudas atdošanas garantijas piedāvāšanu, ir vērts atzīmēt, ka daudzi abonenti ir sūdzējušies, ka VPN atsakās ievērot savu atmaksas politiku, tā vietā atsaucoties uz patērētājiem uz smalko druku savā politikā.

Privātums un drošība

SpyOFF ir nulles žurnālu politika. Tas nozīmē, ka tai nav nekādu datu, ko nodot iestādēm, ja pret to vēršas ar orderi.

SpyOFF VPN lietotāji var izvēlēties starp PPTP, L2TP un OpenVPN šifrēšanu. Diemžēl mans pieprasījums pēc precīzas informācijas par OpenVPN ieviešanu tika noraidīts, kas nozīmē, ka es nevaru pārbaudīt, vai šis VPN ir piemērots privātuma mērķiem.

"Savienojums ar SpyOFF tiek nodrošināts ar SSL šifrēšanu katrā sistēmā. Mēs nevaram nodrošināt jūs ar pilnu šifrēšanas komplektu."

Noslēguma domas

Ņemot vērā šī VPN izmaksas, ir grūti nebūt kritiskam. Ātrumi bija labi, bet noteikti ne ātri. Un, neskatoties uz to, ka tika konstatēts, ka veiksmīgi atbloķē Netflix, iespējams, būtu pārāk lēni izbaudīt HD straumes. Atrodoties Sanmarīno un izmantojot nulles žurnālu politiku, ir ieguvējs, taču bez īpašas informācijas par tā OpenVPN ieviešanu es nekādā gadījumā nevaru spriest, vai šis VPN ir piemērots privātumam..

Neskatoties uz abonēšanas izmaksām astronomiskajā laikā, klientu atbalsts nav pieejams tiešraidē. Es arī atklāju, ka firma lēnām reaģē uz e-pasta pieprasījumiem, kas bija nomākta. Klienti ir ērti lietojami, un viņiem ir nogalināšanas slēdzis - tāpēc tas viss nav slikti. Un es neatklāju nekādas noplūdes, kas ir daudzsološi.

Mans kopējais iespaids ir tāds, ka šim jaunajam VPN ir potenciāls. Tomēr šobrīd par to, ko jūs saņemat, ir mežonīgi pārspīlēta cena. Iespējams, ar laiku VPN sapratīs, kāpēc ir svarīgi būt caurspīdīgam par tā šifrēšanu; kas noteikti uzlabotu šo pārskatu. Var tikai cerēt.

Visbeidzot, mēs aicinām VPN sākt ievērot savu atmaksas politiku, to nedarot, tas tikai nopietni sabojās tā reputāciju.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me