SmartVPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 6,95 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
1 no 10

Kopsavilkums

Mūsu SmartVPN pārskatā uz vietas tika atrasts jauns pakalpojumu sniedzējs ar lielisku ātrumu un labu cenu, lai gan dažiem lietotājiem šaubas par šifrēšanu un jautājumi par atbalsta uzticamību var izrādīties nepatīkami. Pārbaudiet pakalpojumu, izmantojot zemāk esošo saiti, vai lasiet, lai iegūtu vairāk analīzes.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  13 Mb / s
 • Jurisdikcija
  Maroka
 • Vienlaicīgi savienojumi
  1
 • Valstis
  14

Iespējas

SmartVPN juridiskā reģistrācija atrodas Marokā (kurai ir līdzīgi DRD likumi kā ES) zem precīzi nosaukta Anonīma uzņēmuma vadītāja. Premium plānā var izvēlēties 15 serverus, aptverot 13 vietas galvenokārt Eiropā, pa vienai ASV, Kanādā, Japānā un Singapūrā. Tad pārklājums ir nedaudz niecīgs tiem, kas dzīvo vai ceļo cauri Āfrikai, Dienvidamerikai un Austrālijai, lai gan ir gaidīti atjauninājumi ar jauniem Brazīlijas, Īrijas, Lietuvas, [Dienvidu] Korejas un Austrālijas (papildus dažiem noslēpuma serveriem). , paredzēts līdz nākamās nedēļas beigām.

Diemžēl jums vienlaikus var būt tikai viena ierīce, kas savienota ar VPN, lai gan tā drīz var mainīties, atbrīvojot speciālus mobilos klientus operētājsistēmai Android un iOS. Apmeklējiet SmartVPN, izmantojot zemāk esošo saiti, vai arī turpiniet lasīt dažas domas par drošību.

Apmeklējiet SmartVPN »

Ātrums un veiktspēja

Neoficiālajā testēšanā visos serveros ātrums vienmēr bija liels, un to skaits atbalstīja anekdotiskos veiktspējas iespaidus. Gan Apvienotās Karalistes, gan Vācijas savienojumiem vidējie ātrumi ir 15 Mb / s diapazonā. Arī ASV ātrums bija pārsteidzoši lielisks - neskatoties uz lielo attālumu ģeogrāfiski - vidēji 12 Mbps diapazonā pa straumi.

Šīs SmartVPN pārskatīšanas laikā netika atklātas DNS noplūdes, IP noplūdes vai WebRTC noplūdes. To sakot, vienmēr ir labi pašiem pārbaudīt lietas, izmantojot ipleak.net

Cenas un plāni

SmartVPN piedāvā trīs plānus, kas atšķiras gan pēc cenas, gan tajā esošajām funkcijām. Šajā pārskatā mēs koncentrēsimies uz Premium plānu, jo pamatplāna serveru ierobežojumi (DE, NL) var padarīt to ģeogrāfiski nepievilcīgu daudziem lietotājiem, kas neatrodas šo valstu tuvumā, vai tiem, kuriem ir atbloķēšanas problēmas . Cenu pieaugums no 3 USD līdz 6 USD mēnesī nav pārāk straujš cenu pieaugums vairākām serveru vietām. Varat arī izvēlēties kopējo cenu par USD 13 mēnesī, ja vēlaties īpašu IP, lai gan tas nedaudz mazina jūsu anonimitāti - atstājot jūs neaizsargātu pret visaptverošu laika uzbrukumu.

SmartVPN cenu noteikšana

Katrā plānā var izvēlēties lielākos šifrēšanas protokolus, par kuriem mēs sīkāk apspriedīsimies zemāk, pietiek ar to, ka lielākajā daļā gadījumu OpenVPN vajadzētu būt jūsu izvēlētam. Pastāv arī atlaides tieši proporcionāli jūsu saistību ilgumam, palielinoties par 5% atlaidēm, kā parādīts attēlā iepriekš. Jūs varat ietaupīt 5%, reģistrējoties ceturksnī, 10% - pusgada laikā, un 15%, ja jums patīk pakalpojums un vēlaties to uzņemties gadu. Lai pilnīgāk saglabātu savu anonimitāti, jūs varat norēķināties ar jebkuru galveno kredītkarti, PayPal vai pat ar Bitcoin, izmantojot bitpay. Pastāv arī 7 dienu naudas atdošanas garantija ar dažiem brīdinājumiem, kas daļēji reproducēti zemāk.

"Visas atmaksas, kas veiktas pēc 7 dienu perioda iegādes, pēc SmartVPN izvēles var izskatīt tikai tad, ja abonents ir zvērējis pierādīt pakalpojuma nepieejamību vai arī tas, ka abonēšanas laikā tas ir ticis izmantots, vai arī ja ir veikti daudzi pamatoti centieni. veikti, lai sazinātos ar SmartVPN, lai atrisinātu problēmu."

Nozīme: SmartVPN nedrīkst darboties jūsu ierīcēs pirms un pēc sazināšanās ar SmartVPN atbalsta dienestu, jo tas ir saraustīts, jo dažiem tas var šķist. Tomēr pat Bitcoin maksājumi - tāpat kā visi pārējie - tiek atmaksāti USD. Nav slikts darījums, jo vairums pakalpojumu sniedzēju nepiedāvā Bitcoin atmaksas.

Pastāv arī uzticības (novirzīšanas) plāns, kurā jūs, iespējams, iegūstat kredīta formu bezmaksas pakalpojumam katram draugam, kurš pierakstās pēc jūsu ieteikuma, un par jūsu pašu abonementa atjaunošanu..

Privātums un drošība

Diemžēl drošība ir jaukta soma, ja tikai tāpēc, ka mēs neesam saņēmuši atbildi par tieši to, kādas šifrēšanas metodes tiek izmantotas, izņemot iespējamo noklusējuma OpenVPN pakotnes 256 bitu AES, kā norādīts vietnes protokolu sadaļā, bet tas vēl nav Nav ko citu teikt, bet tikai spekulācijas, kamēr SmartVPN dizaina komanda neuzņemsies komentēt.

Būtu arī jauki noskaidrot attēlus, kas atrodas augšpusē un zemāk par reģistrēšanu, jo ir skaidrs, ka savienojumu reģistrēšana notiek, taču tas, cik ilgi tie tiek glabāti, ir nedaudz noslēpums. Ideālā gadījumā nebūtu savienojuma žurnālu, kas virzītos uz priekšu, bet tas nav īsti neparasts prakses veids nozarē.

No jūsu puses vienmēr pastāv kāds ticības elements, ka SmartVPN - vai kāds cits VPN pārbaudītājs - nekompromitēs jūsu datus un nenodos jūs. Tā kā tas ir salīdzinoši jauns pakalpojums, nav daudz ko komentēt šo lietu, nekā jūs redzat iepriekš, un šī raksta bilance.

Lietošanas ērtums

SmartVPN vietne ir Spartan, taču efektīva, un to noteikti nav jāredz. Ir ērts rīks valūtas konvertēšanai no eiro uz dolāru uz GBP. Ir skaidri izveidotas saites uz pakalpojumu funkcijām, atbalstu un emuāru sadaļu.

Tikmēr apakšējā reklāmkarogā ir sociālo mediju saites un servera informācijas lapa, kā arī labajā apakšējā stūrī darbojas twitter plūsma.

Emuārā ir dažas noderīgas ziņas par atbloķēšanu un drošības informāciju uzņēmumiem. Tas izskatās kā daudzsološs infosec satura avots, kas virzās uz priekšu.

Atbalsts

Atbalsts ir divās formās: LiveChat un biļešu bāzes. Atbalsta aģenti atbildēja uz maniem jautājumiem pēc iespējas labāk, ja reizēm pēkšņi. No otras puses, niansēti jautājumi tika novirzīti uz biļešu atbalstu, un atbildēšanai vajadzēja vairākas dienas (joprojām nav vārda par šo rakstu, kā tas tika apspriests iepriekš sadaļā “Drošība”).

Bieži uzdoto jautājumu sadaļa nav pārāk informatīva, taču tajā tiek uzdoti vienkārši jautājumi. Būtu jauki nākotnē redzēt daudz paplašinātu FAQ sadaļu, taču tā mēdz parādīties laika gaitā.

Process

Pierakstīties

Pierakstīšanās ietver sava vārda un e-pasta adreses pievienošanu, norēķinu informāciju - vai nē, atkarībā no tā, vai izmantojat Bitcoin, un pēc tam sekojot iestatīšanas norādījumiem klienta apgabalā, lai sāktu.

SmartVPN Windows VPN klients

Speciālais SmartVPN Windows klients vēl nav nekļūdīgs, taču viss, kas ir vietā, ir diezgan labs, ja ne tieši identisks no vizuālā viedokļa. Jūs vienkārši izvēlaties savu serveri un nospiediet savienojumu, lai izveidotu VPN savienojumu - atvienojiet, lai to atspējotu. Pagaidām vēl netiek piedāvāts neviens killswitch, taču DNS aizsardzība izskatās laba (nav redzama, bet ir iebūvēta), kā aprakstīts nākamajā sadaļā. Lai izveidotu savienojumu ar optimālo VPN portu, jūs varat izvēlēties automātisko savienojumu startēšanas laikā vai izmantot pavisam jauno funkciju “Smart Connect”..

Citas platformas

SmartVPN pašlaik ir pieejams operētājsistēmās Windows, OSX, Linux, Android un iOS, lai gan ir tikai OSX paredzēts klients (vai iepriekšminētā Windows lietotne, kas apspriesta iepriekš)..

Noslēguma domas

SmartVPN ir vieni no labākajiem neapstrādātiem ātrumiem, ar uzticamiem savienojumiem sāknēšanas laikā. Diemžēl dažas bažas par šifrēšanu rada satraucošu sajūtu, tāpat kā izmēģinājuma vai atmaksas politikas trūkums. Izmantojiet zemāk esošo saiti, lai izmēģinātu SmartVPN.

Apmeklējiet SmartVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me