SmartDNSProxy

 • Cenu noteikšana

  No plkst 2,08 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android
 • Atbloķēt:


  • Amazon Prime

  • Hulu

  • Netflix

  • iPlayer

Viedais DNS starpniekserveris ir pakalpojums, kas abonēšanas cenā tagad ietver VPN pakalpojumu. Tas nozīmē, ka pakalpojums ir piemērots gan liela satura satura atbloķēšanai, gan arī privātuma un drošības iegūšanai, atrodoties publiskajā WiFi. Pakalpojums ir pieejams visām populārajām platformām, izmantojot lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android.

ProPrivacy.com Rezultāts
5.5 no 10

Kopsavilkums

Viedais DNS starpniekserveris ir viens no labākajiem SmartDNS pakalpojumiem, ko esam pārbaudījuši, un tas ir absolūti fantastisks straumēšanai! Ņemiet vērā, ka tas, kas ir SmartDNS pakalpojums, nesniedz tādu drošību kā VPN (par atšķirībām starp diviem pakalpojumu veidiem varat lasīt šeit). Tādējādi, lai iegūtu drošību un privātumu, jums būs jāabonē VPN pakalpojums.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Seišelu salas
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  17 Mb / s
 • Valstis
  37

Piezīme: mēs nesen esam izveidojuši visu vietni par SmartDNS. Lūdzu, pārbaudiet, lai iegūtu sīkāku informāciju par SmartDNS pakalpojumiem.


Cenas un plāni

Gudrajam DNS starpniekserverim, tāpat kā 90% VPN un SmartDNS pakalpojumu sniedzēju, ir viens noteikts plāns ar atlaidēm, kas palielinās atkarībā no tā, cik ilgi jūs reģistrējaties. 24 mēnešu plāns, kura cena ir tikai USD 2.08 mēnesī, ir ļoti lēta iespēja, kas konkurē ar dažiem lētākajiem VPN tirgū. Šī patiešām ir lieliska cena par SmartDNS un VPN kombinācijas pakalpojumu.

SmartDNSProxy_Pricing

Smart DNS starpniekserveris nodrošina arī fantastisku 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kurā nav jāievada sensitīva / maksājuma informācija. Gada abonementiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu bez maksas pārbaudīt pakalpojumu. Vienīgais, no kā jāuzmanās, ir tas, ka pēc gada abonementa termiņa beigām tas mainīsies uz atkārtotu mēneša plānu.

Iespējas

Viedais DNS starpniekserveris ir Global Stealth Inc zīmols, kas atrodas Seišelu salās, lai aizsargātu savus klientus. Global Stealth Inc ir daļa no Cakinberk Telekom, kurš iepriekš vadīja BoxPN, kā arī tam pieder GetFlix - tas nozīmē, ka viņiem ir liela pieredze VPN un DNS tīklu darbībā..

Viedais DNS starpniekserveris ļauj atbloķēt daudzas populāras vietnes, tostarp Facebook, Twitter, Vevo un YouTube. Līdztekus tie nodrošina piekļuvi 133 video un mūzikas straumēšanas pakalpojumiem 32 valstīs - ieskaitot, protams, Netflix, Hulu un BBC iPlayer.

Lai varētu sasniegt visu šo lielisko atbloķēšanu, viņiem ir 400 serveri visā pasaulē ar 4 DNS IP, kas ir slodzes līdzsvarotāji. Serveri palīdz arī ar dublēšanu un uztur ātruma uzticamību un pakalpojuma pieejamību

Jūs varat izmantot SmartDNS ar neierobežotu skaitu ierīču, ja vien jums ir viena un tā pati IP adrese (savienota ar to pašu tīklu), bet, ja vēlaties to izmantot vairākās vietās vienlaikus, jums būs jāiegādājas cits konts..

Atšķirībā no SmartDNS pakalpojuma, VPN pakalpojums nav bloķēts jūsu IP adresē, tas nozīmē, ka varat to izmantot, lai izveidotu savienojumu ar publisku WiFi vai jebkuru citu vietu, kuru izvēlaties. VPN var izmantot ne vairāk kā 5 ierīcēs vienlaicīgi, un torrenting ir atļauts tiem, kas vēlas lejupielādēt caur P2P.

Apmeklējiet viedo DNS starpniekserveri »

Drošība un privātums

Smart DNS pakalpojums nenodrošina nekādu šifrēšanu, tāpēc, lai iegūtu privātumu no sava ISP un jūsu apmeklētajām vietnēm, būs jāizmanto viss VPN..

Gan privātuma politika, gan lietošanas noteikumi ir labi izstrādāti un sniedz lielu skaidrību par uzņēmuma darbību. Tajā firma skaidri izceļ informāciju, kuru viņi vāc, un kāpēc. Jāatceras, ka ir vērts iekasēt jūsu IP adresi, kad pievienojaties, lai Smart DNS pakalpojumu bloķētu šai dzīvesvietai..

Lai jūs izsekotu, savienojuma laikā vienmēr jāpārbauda jūsu IP adrese. Šie savienojuma žurnāli varētu ļaut varas iestādēm uzstādīt laika korelācijas uzbrukumu pakalpojumam, kas iznīcinātu jūsu privātumu. Lai gan tas ir ārkārtīgi mērķtiecīgs uzbrukums, kuru nozieguma izmeklēšanas laikā īstenotu tikai varas iestādes, atkarībā no jūsu draudu modeļa var būt pietiekami, lai jūs izslēgtu no dienesta.

Interesanti ir arī tas, ka tās advokātu birojs atrodas Kanādā, un tieši tur tiks atrisināti visi strīdi. Tas nozīmē, ka, neskatoties uz to, ka Seišelu salās ir reģistrēts uz papīra, tas faktiski ir beidzies no Kanādas. Atkal tas var likt dažiem cilvēkiem pārtraukt dienesta darbību Kanādas invazīvās uzraudzības likumu dēļ.

Šifrēšana

Smart DNS Proxy VPN pakalpojums nodrošina piekļuvi vairākiem dažādiem šifrēšanas protokoliem; PPTP, L2TP / IPSec, SSTP, IKEv2 un OpenVPN. Gan Mac, gan iOS nodrošina piekļuvi IKEv2 un L2TP / IPSec natīvā veidā, kas nozīmē, ka, lai izveidotu savienojumu, izmantojot OpenVPN, jums būs jāizmanto trešās puses klients..

Gan Windows, gan Android nodrošina piekļuvi OpenVPN šifrēšanai no pielāgotajiem klientiem, un lietotāji var izvēlēties starp UDP un TCP. Lietotāji var arī izvēlēties pārslēgties uz TCP, izmantojot portu 443, lai slēptu VPN izmantošanu kā parastu HTTPS trafiku.

Šīs šifrēšanas iespējas ir spēcīgas, un .ovpn failu pieejamība nozīmē, ka ikviens var izveidot savienojumu ar tā serveriem, izmantojot OpenVPN, ja viņi to vēlas. OpenVPN tiek ieviests ar standarta noklusējuma iestatījumiem, kas nozīmē, ka tas ir piemērots privātuma un drošības mērķiem, bet nav tik drošs kā citi tirgū esošie VPN. Šie iestatījumi ir:

Datu kanāls: Blowfish-128 ar HMAC SHA1 hash auth
Kontroles kanāls: Blowfish-128 ar RSA-2048 rokasspiedienu un HMAC SHA1 hash auth. Nav pilnīgas slepenības.

Vietne

Vietne Smart DNS Proxy ir patiešām labi izstrādāta - tajā ir ne tikai ērti orientēties, bet arī viegli atrast daudz noderīgas informācijas par pakalpojumu. Viņi arī regulāri atjaunina savus sociālos tīklus ar noderīgu informāciju par pakalpojumu, kā arī straumēšanas un ar TV seriāliem saistītās ziņas.

SmartDNSProxy_HomePage

Emuāra sadaļā varat lasīt rakstus, kas apkopoti no visiem tīmeklī, un noderīgas rokasgrāmatas ļauj iestatīt viedo DNS vai VPN pakalpojumu ierīču skaitam.

Atbalsts

Smart DNS starpniekserverim ir 2 atbalsta veidi: tiešraides tērzēšana un biļete / e-pasts.

Tiešajā tērzēšanā ir ļoti ātri atbildēja un tā ir ļoti noderīga, tomēr viņi ir mazāk informēti par uzņēmuma tehniskajiem aspektiem un galvenokārt ir paredzēti vispārīgiem jautājumiem. Biļešu atbalsts aizpilda šo plaisu, izmantojot daudzpakāpju atbalsta sistēmu, un tas ir tikpat noderīgs un atbalstošs.

SmartDNSProxy_Support

Process

Pierakstīties

Lai reģistrētos Smart DNS Proxy, ir nepieciešams pilns vārds, e-pasta adrese un parole. 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijā jums nav jāievada nekāda maksājuma informācija, bet pēc tam tā būs jāveic. Bitcoin netiek pieņemts, tāpēc jums būs jāmaksā vai nu caur Paypal, vai ar debetkarti vai kredītkarti.

Windows VPN klients

Atšķirībā no dažiem citiem SmartDNS pakalpojumu sniedzējiem, Smart DNS Proxy nav sava DNS krāpšanas klienta. Tas ir labi, jo tas nozīmē, ka jūsu dators nav aizsērējis ar nevajadzīgu programmatūru, bet gan slikti, jo, ja mainās jūsu IP (kuru biežums ir atkarīgs no jūsu ISP), jums jāapmeklē viņu vietne. Lai atrisinātu pēdējo problēmu, viņiem ir izveidota tīmekļa lapa, varat pievienot grāmatzīmi, kas automātiski atjauninās jūsu IP.

Lieliska viedās DNS starpniekservera iezīme, ko mēs vēl neesam redzējuši, ir tāda, ka, izveidojot savienojumu ar izvēlēto serveri, jūs varat skatīties visus straumēšanas pakalpojumus, nemainot iestatījumus. Kā minēts, viņiem ir vairāki serveri visā pasaulē, lai palīdzētu jums nodrošināt vislabāko ātrumu.

SmartDNSProxy_Setup

Attiecībā uz VPN pakalpojumu ir pieejams pielāgots Windows klients, un, par spīti tam, ko saka savā vietnē, tas vairs nav beta versijā.

Klients ļauj lietotājiem viegli pārslēgties starp šifrēšanas protokoliem un izveidot savienojumu ar serveriem 37 valstīs. Turklāt lietotnei ir pievienots automātiskais pārslēgs, lai apturētu jebkādu datu noplūdi uz jūsu ISP, ja VPN savienojums nejauši pārtrūkst. DNS noplūdes aizsardzība ir iekļauta pēc noklusējuma, un lietotāji var izveidot savienojumu, izmantojot TCP, izmantojot portu 443, lai slēptu VPN izmantošanu kā HTTPS un apietu ISP ugunsmūrus, kas paredzēti VPN bloķēšanai..

Citas platformas

Gudrajam DNS starpniekserverim ir lietotnes operētājsistēmām macOS, iOS un Android. Android klients nodrošina pilnīgu piekļuvi OpenVPN šifrēšanai un ļauj cilvēkiem pārslēgt protokolus un portus. Mac un iOS lietotājiem, lai izmantotu OpenVPN, būs jāizmanto trešās puses OpenVPN klients (TunnelBlick vai OpenVPN Connect). Vietējie Apple klienti nodrošina tikai l2TP un IKEv2.

Veiktspēja (ātruma, DNS un IP pārbaude)

Izmantojot Smart DNS funkciju, pakalpojums nenodrošina nekādu privātumu. Tādējādi mēs redzējām savu IP adresi, kad pārbaudījām noplūdes, izmantojot ipleak.net. Tomēr mēs ļoti priecājāmies par DNS noplūdes testu, jo atšķirībā no dažiem citiem pakalpojumu sniedzējiem vienīgais rezultāts bija DNS adrese, ko mums sniedza pakalpojums.

Tā kā viedajā DNS pakalpojumā nav šifrēšanas, nebija pārsteigums, ka sistēmā praktiski nebija vērojams ātruma kritums, un tas palika nemainīgs neatkarīgi no tā, kādu ierīci vai straumēšanas pakalpojumu mēs izmantojām..

SmartDNSProxy_PureSpeed SmartDNSProxy_SmartDNS_Speed
Vietējais ātrums SmartDNS ātrums

Attiecībā uz VPN ātrumu patērētāji mēdz sūdzēties par to, ka pakalpojums darbojas lēni. Šī iemesla dēļ, ja vēlaties VPN, kas var nodrošināt zibens ātru savienojuma ātrumu, mēs parasti ieteiktu meklēt citur. Tirgū ir daudz ātrāki VPN par līdzīgām izmaksām.

Gudrs DNS visām ierīcēm

SmartDNS lielā priekšrocība salīdzinājumā ar VPN ir tā, ka tā spēj atbalstīt lielāku ierīču klāstu, jo tā ir ikdienišķa lietošana. Viedais DNS starpniekserveris pilnībā izmanto šo faktu un tāpēc ir izveidojis rokasgrāmatas plašam ierīču klāstam, ieskaitot maršrutētājus, datorus, televizora pierīces, spēļu konsoles un pat viedos televizorus..

Mēs tam pārbaudījām gan mūsu SmartTV, gan maršrutētāju, kurus abus bija viegli uzstādīt, un, kā paredzēts, tas neradīja nekādas problēmas, un mēs nepamanījām atšķirības interneta ātrumā vai straumēšanas kvalitātē..

Secinājums

Kopumā Smart DNS starpniekserveris, iespējams, ir labākais SmartDNS uzņēmums, kuru esam pārbaudījuši, pateicoties tā zemām cenām, ērtai lietošanai un lieliskajam atbalstam. Lai gan daži cilvēki var tikt kavēti ar programmatūras / lietotņu trūkumu attiecībā uz SmartDNS (īpaši kā viņi to ir ieviesuši), mēs domājam, ka tas ir lieliski.

Turklāt tas, ka tiek pievienots pilns VPN pakalpojums, kas iekļauts tajās pašās abonēšanas izmaksās, ir milzīgs šī pakalpojuma pateicība, kas padara to lieliski piemērotu ikvienam, kam nepieciešams VPN, lai iegūtu privātumu un drošību, atrodoties publiskajā WiFi. Lai gan iespējamā firmas bāze Kanādā dažus cilvēkus var atlaist, realitāte ir tāda, ka šis VPN, iespējams, nodrošinās atbilstošu privātumu lielākajai daļai cilvēku.

Tomēr savienojuma žurnāli, kas tiek glabāti blakus IP adresēm, var izraisīt dažu cilvēku izslēgšanu atkarībā no viņu draudu modeļa. Kopumā mēs varam ieteikt šo pakalpojumu ikvienam, kurš vēlas atbloķēt daudz satura no 37 valstīm, kurās tam ir serveri.

Varbūt vienīgais šī pakalpojuma trūkums ir lēnais savienojuma ātrums, par kuru ziņots VPN. Tomēr, ja galvenā nepieciešamība ir lēti atbloķēt saturu, izmantojot viedo DNS, un jūs, iespējams, izmantosit tikai VPN, lai iegūtu drošību publiskajā WiFi, šo pakalpojumu ir vērts apsvērt.

Apmeklējiet viedo DNS starpniekserveri »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me