SlickVPN

 • Cenu noteikšana

  No plkst 4,00 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
8.5 no 10

Kopsavilkums

SlickVPN piedāvā lielisku visaptverošu paketi ar daudzām serveru vietām, jaudīgu klientu un augstu drošību.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  15 Mb / s
 • Jurisdikcija
  ASV
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  46

Iespējas

SlickVPN piedāvā VPN serverus 142 pilsētās 46 pasaules valstīs. Viņiem ir sarežģīta biznesa struktūra ar vairākām ārzonu kontrolakciju sabiedrībām, meitas holdinga sabiedrībām un darbojošām sabiedrībām. Mārketinga nolūkos tie atrodas ASV, bet viņu darbības vienība atrodas Nevisas salā, kas ir neatkarīgas Rietumu Indijas salu federācijas daļa. Ir vērts atzīmēt, ka personiskā informācija, kuru jūs piegādājat uzņēmumam SlickVPN, tomēr tiek apstrādāta Savienoto Valstu sistēmās un ir pakļauta tās likumiem.

Kā SlickVPN klients jums ir atļauts ne vairāk kā pieci vienlaicīgi savienojumi ar VPN no ne vairāk kā divām dažādām IP adresēm vienlaikus. Tas nozīmē, ka jūs vienlaikus varētu izveidot savienojumu, piemēram, ar mājas datoru un planšetdatoru, kā arī ar mobilā tālruņa datu tīklu..


Ātrumi un veiktspēja

SlickVPN serveri mūsu testos darbojās labi. Mums neregulāri radās problēma, izveidojot savienojumu ar vienu vai diviem serveriem, un pamanījām, ka klients kļūst lēns un nereaģē, kad rodas kļūda. Tomēr kopumā savienojumi notika ātri un bez starpgadījumiem, un mēs baudījām lielus vidējos ātrumus, nezaudējot lielu ātrumu: ASV serveri, kurus mēs pārbaudījām, bija īpaši labi, ar nemainīgi lielu ātrumu un gandrīz nekādu kritienu, salīdzinot ar mūsu pamata testa savienojumu..

slickvpn_download
slickvpn_upload.
Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

DNS un IP pārbaude bija pareiza, un, kā minēts iepriekš, klients veic labu darbu, lai brīdinātu jūs par iespējamu noplūdi un norādītu pareizajā virzienā, lai to labotu. Ir arī patīkami redzēt iebūvēto WebRTC aizsardzību.

Cenas un plāni

SlickVPN piedāvā vienu VPN paketi ar iespēju maksāt viena, trīs, sešu vai divpadsmit mēnešu laikā ar arvien labāku cenu mēnesī. Maksājot katru gadu, lētākais ir apmēram USD 4 mēnesī, turpretī maksājot katru mēnesi, šis skaitlis var sasniegt USD 10: šīs cenas ir zemākas nekā VPN pakalpojumu sniedzēji bieži iekasē un atspoguļo diezgan labu naudas vērtību..

Maksājumu var veikt ar BitCoin, kā arī ar PayPal vai kredītkarti, turklāt SlickVPN ar cieņu pieprasa neko vairāk kā tikai e-pasta adresi un paroli. Lai izmantotu kredītkarti, vienkārši jānodod karte: tips, numurs, derīguma termiņš, verifikācijas numurs - nav nepieciešams vārds vai rēķina adrese. SlickVPN piedāvā iespēju pieprasīt atmaksu 30 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas.

Drošība un privātums

SlickVPN standarta veidā piedāvā 256 bitu OpenVPN savienojumus, izmantojot AES šifru, kas ir ļoti drošs; Ir pieejami arī 128 bitu IPSec un PPTP savienojumi, taču SlickVPN pamatoti iesaka lietotājiem, ja iespējams, pieturēties pie OpenVPN. Hash autentifikāciju apstrādā SHA-1, bet rokasspiedienu - 2048 bitu RSA; tas ir lielisks drošības līmenis.

Nesenā atjauninājumā ir iekļauta Hydra, “multi-hop” vārteja caur serveriem Vašingtonā, DC - vai citās portālu zonās -, kas pēc tam novirza jūsu savienojumu uz citu portālu, no kura tas tiek nepārtraukti izveidots, pirms tiek izveidots savienojums ar internetu, vēl vairāk izjaucot jūsu IP adresi. . Šī funkcija vēl vairāk šifrē jūsu savienojumu līdz tādam punktam, lai tas būtu tuvu nesagraujamam (lai arī tas ir pietiekami spēcīgs valdības pretinieks, bet ļoti labi to varētu arī izdarīt)..

Precīza SlickVPN pakalpojumu juridiskā situācija nav skaidra, jo operācija ir sadalīta dažādos meitasuzņēmumos, ārzonu uzņēmumos un apkalpojošos uzņēmumos. Tomēr šķiet, ka ievērojama viņu darbības daļa ir pakļauta ASV likumiem un jurisdikcijai. Lai mazinātu visas bažas, kas lietotājiem varētu rasties saistībā ar iespējamo ASV valdības iejaukšanos, SlickVPN darbojas gan stingri bez loģikas, gan - iespaidīgi - uztur Warrant Canary lapu. Tas tiek atjaunināts ik pēc 14 dienām un parakstīts PGP. Tas ļauj uzņēmumam paziņot lietotājiem brīdinājumu par valdības iejaukšanos pat tad, ja tiek saņemts federāls rīkojums. Ir ne tikai patīkami redzēt, ka viņi uztur šo funkciju, bet arī ir lieliski zināt, ka viņi šo jautājumu uztver tik nopietni.

Nevienam no viņu serveriem nav ierobežojumu attiecībā uz vienādranga trafiku vai failu apmaiņu, lai gan, tāpat kā daudziem VPN pakalpojumu sniedzējiem, savienojuma laikā nevarēsit nosūtīt e-pastu, izmantojot SMTP..

Vietne

SlickVPN vietne izskatās laba un tajā ir viegli orientēties. Dažu klikšķu laikā ir pieejama daudz noderīgas informācijas; īpaši priecājāmies redzēt redzamo saiti, kas izskaidro, kādus protokolus, šifrus un atslēgas stiprumus izmanto VPN, kā arī lapu, kurā uzskaitītas visas VPN servera atrašanās vietas. Visi lietošanas noteikumi un konfidencialitātes politika ir spēkā un pareizi, un ir arī lapa, kurā izskaidroti arī atmaksas nosacījumi.

slickvpn_homepage_600

Jūs atradīsit arī emuāru ar jaunumiem par pakalpojumu, dāvanām un konkursiem, kā arī gadījuma funkciju par VPN izmantošanu, lai uzlabotu savu drošību. Vienīgais nelielais sajukums ir tas, ka navigācijas joslu, kurā emuāru, kā arī citas svarīgas lapas, piemēram, saites Kontakti un Konts, ir viegli palaist garām un tā pazūd, tiklīdz lietotājs ritina lapu uz leju..

Atbalsts

SlickVPN piedāvā atbalstu visu diennakti, lai gan mēs bijām vīlušies, ka šī informācija ir balstīta tikai uz biļetēm, un tai ir pieejama tikai konta apgabalā, kad esat pieteicies. Pēc biļetes nosūtīšanas jums tomēr nevajadzēs gaidīt pārāk ilgi. par atbildi. Mēs uzskatījām, ka atbalsta aģenti ir pieklājīgi, izpalīdzīgi un zinoši, un mēs nekad nejutāmies, ka viņiem būtu jāuzdod jautājumi. Būtu vēl labāk, ja šo pakalpojumu līmeni varētu paplašināt, izmantojot tiešraides tērzēšanas iespēju un padarīt to pieejamu ieinteresētiem apmeklētājiem uzdot gadījuma jautājumus pirms reģistrēšanās..

slickvpn_support_600

Kas attiecas uz tīmekļa resursiem, SlickVPN piedāvā dažas lieliskas iestatīšanas rokasgrāmatas, taču to nav daudz kā atsauces materiāla klientiem, kuriem ir problēmas vai jautājumi.

Programmatūra

Pierakstīties

Konta iegūšana vietnē SlickVPN ir vienkārša. Kad esat izvēlējies cenu plānu un maksājuma veidu, jums tiek lūgts ievadīt e-pasta adresi kontam, kurā jāreģistrējas, un paroli, kuru izmantot, lai pieteiktos - un, ja jūs maksājat ar BitCoin vai PayPal, tas ir tas.

Kad esat reģistrējies, SlickVPN jums nosūtīs apsveikuma e-pastu, kurā būs iekļauta pieteikšanās informācija, kuru izmantosit viņu VPN pakalpojumam, kā arī saites, kas palīdzēs sākt darbu, lejupielādējot klientu, apskatot dažas apmācības vai nosūtot atsauksmes par pakalpojumu. . Ir vērts atzīmēt, ka jūsu nosūtītā parole nav nekādā veidā neizjaukta, tāpēc, iespējams, vēlēsities to mainīt pēc reģistrācijas.

Windows VPN klients

SlickVPN nodrošina jaudīgu, funkcijām bagātu klientu Windows, kura pamatā ir OpenVPN. Savienojuma izveide ar VPN ir vienkārša, un iespējas ir viegli atrast, un to labi izskaidro tīmekļa apmācība. Interesanti ir tas, ka serveri ir jāpievieno “grupas” profilam, pirms jūs varat izveidot savienojumu ar tiem. Tā priekšrocība ir serveru izvēles procesa paātrināšana, ja, piemēram, jums nav vienalga, ar kuru ģeogrāfisko atrašanās vietu jūs izveidojat savienojumu, bet vienkārši vēlaties ātrākos serverus, vai arī, ja jums nav prātā, kur beidzat Amerikas Savienoto Valstu daļu tik ilgi, kamēr jūs varat skatīties ASV Netflix. Kopā ar preferencēs atrodamo automātiskās grupas funkciju un balansēšanas funkciju tas arī ļauj automātiski izvēlēties vai nu tuvāko, vai vismazāk ielādēto serveri, ar kuru izveidot savienojumu jebkurā valstī bez papildu piepūles. Negatīvie ir tas, ka tas rada papildu sarežģījumu slāni, ja lietotājs vēlas izveidot savienojumu ar noteiktu serveri noteiktā vietā. Tomēr kopumā šī funkcija mums patīk.

slickvpn_client_connected

Ātra preferenču pārlūkošana atklāj vairākas noderīgas funkcijas. Ir iespēja startēt klientu un, ja vēlaties, arī VPN savienojumu ar Windows. Papildus DNS un IP noplūdes aizsardzības opcijām cilnē “Tīkls” klients parādīs brīdinājumu, ja lietotāja Windows iestatīšana var izraisīt DNS noplūdi, pievienojot dažus pamata norādījumus, kā šo problēmu novērst: tas ir lieliski , bet vēl labāk būtu, ja iebūvētā DNS aizsardzība pret noplūdi būtu pietiekami jaudīga, lai padarītu to nevajadzīgu.

Šeit jūs varat arī izvēlēties, vai izveidot savienojumu, izmantojot TCP vai UDP, kā arī izvēlēties sava porta numuru. Tas ir noderīgi, lai VPN darbotos dažādos tīkla iestatījumos - piemēram, publiskajā WiFi tīklājā. Ir arī iespēja paaugstināt drošību un anonimitāti, izmantojot vēl vienu iecirtumu, automātiski mainot jūsu IP adresi noteiktā laika posmā. Visbeidzot, patiešām pieredzējuši lietotāji var arī norādīt pielāgotus OpenVPN parametrus, kas ir patīkama iezīme, lai redzētu - it īpaši saistībā ar savienojuma žurnālu, kas tiek parādīts galvenajā cilnē. Ja mums būtu aizraušanās, iespējams, ka klients noteiktos laikos var lēnām reaģēt uz lietotāja ievadīto informāciju, taču kopumā mēs uzskatījām, ka tā ir laba programmatūra, kas savienojumu ar SlickVPN padara vieglu un nesāpīgu.

Citas platformas

SlickVPN nodrošina pielāgotu klientu operētājsistēmām Windows un Mac OSX. Papildus tam ir uzstādīšanas rokasgrāmatas vairākām galvenajām platformām, ieskaitot iOS, Android, Ubuntu un Tomato / DD-WRT maršrutētājus. Ir arī rokasgrāmatas, kā manuāli iestatīt VPN operētājsistēmās Windows un OSX, ja jūs to sliecaties. Rokasgrāmatas ir dāsni ilustrētas un viegli izsekojamas, un vienmēr ir patīkami redzēt dažādus protokolus, kas paredzēti arī.

Noslēguma domas

SlickVPN ir ar funkcijām bagāts VPN pakalpojums ar plašu piedāvājumu. Kā arī lielais serveru skaits visā pasaulē, lielisks klients un labs ātrums, tam ir arī papildu priekšrocības, piedāvājot augsta līmeņa anonimitāti un drošību - mēs esam īpaši priecīgi redzēt, ka viņi uztur šo Warrant Canary lapu. Ar zemām cenām un 30 dienu naudas atdošanas politiku varbūt SlickVPN ir jūsu meklētais VPN pakalpojums. Noklikšķiniet uz zemāk esošās saites, lai apmeklētu viņus.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me