Shellfire VPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,20 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android

ProPrivacy.com Rezultāts
7.1 no 10

Kopsavilkums

Šajā Shellfire VPN pārskatā es apskatīju “tradicionālos” uz programmatūru balstītos VPN pakalpojumus, ko piedāvā šis vācu pakalpojumu sniedzējs. Lūdzu, skatiet manu Shellfire Box pārskatu, lai apskatītu portatīvo VPN maršrutētāju, ko arī piedāvā šis uzņēmums. Kā redzēsim, šim Vācijas VPN pakalpojumam ir ko ieteikt, taču to galvenokārt kavē ļoti vājš savienojuma ātrums.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Vācija
 • Vienlaicīgi savienojumi
  1
 • Valstis
  35

 

Iespējas

 • OpenVPN
 • Var konfigurēt arī PPTP un L2TP / IPSec
 • Nav žurnālu
 • Nav IP noplūdes
 • Android un iOS lietotnes
 • Netflix un BBC iPlayer atbalsts
 • Cieta šifrēšana
 • Lieliska priekšu slepenība
 • P2P atbalsts

Ātrums un veiktspēja

Visi testi tika veikti, izmantojot manu Virgin UK 50 Mbps / 3 Mbps šķiedru savienojumu. Manos ASV un Nīderlandes testos tika izmantoti PremiumPlus serveri.

Manas AK pārbaudes tika veiktas uz “Premium” servera ar maksimālo ātrumu 10 Mb / s. Rezultāti, kurus es ieguvu, bija tuvāk 25 Mb / s. Diezgan satraucoši, lai gan es testēju arī Lielbritānijas “neierobežoto PremiumPlus” serveri un atklāju, ka tas ir ievērojami lēnāks nekā šeit pārbaudītais “Premium” serveris. Padariet to, ko jūs vēlēsities. Manuprāt, ir taisnīgi šos rezultātus raksturot kā vilšanos.

Shellfire darbojās daudz labāk, kad nonāca pie IP noplūdēm. Es neatklāju nevienu. Diemžēl mans ISP (Virgin Media) neatbalsta IPv6 savienojumus, tāpēc es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdi.

Viņu DNS serverus pārvalda Google. Tomēr tas nav privātuma murgs, kas sākotnēji varētu šķist, jo visus pieprasījumus aizstāv Shellfire, tāpēc Google nezina, kas ir iesniedzis DNS pieprasījumu.

Cenas un plāni

Shellfire VPN piedāvā trīs cenu plānus (neskaitot maršrutētāju, kuru es atsevišķi pārskatīju). Ir pieejams bezmaksas plāns, taču nepārsteidzoši tas ir diezgan ierobežots (jo visi šādi bezmaksas plāni ir).

 • Bezmaksas lietotāju joslas platums ir ierobežots ar ātrumu 1 Mb / s, un jūs esat ierobežots tikai ar serveriem tikai divās valstīs (Vācijā un ASV). Jums arī jāgaida 25 sekundes, līdz ikreiz, kad izveidojat savienojumu, aizvērts ekrāns aizveras. Shellfire paziņo, ka straumēšana nav pieejama bezmaksas lietotājiem, bet es varēju straumēt pat no ASV Netflix, izmantojot bezmaksas kontu.
 • Premium plāns maksā USD 4,00 mēnesī vai USD 3,20 mēnesī, ja tas tiek maksāts katru gadu. Augstākās kvalitātes lietotāju joslas platums ir ierobežots ar ātrumu 12 Mb / s, un viņiem ir piekļuve 20 serveriem
 • PremiumPlus plāns maksā USD 9,00 mēnesī vai USD 5,60 mēnesī, ja tas tiek maksāts katru gadu. PremiumPlus lietotājiem ir pieejams neierobežots joslas platums un serveri 31 valstī. Tajos ietilpst dažas neparastas iespējas, piemēram, Austrālija, Islande (lieliski piemērots privātumam) un Dienvidāfrika. Tomēr ņemiet vērā, ka pilns neierobežots “PremiumPlus” joslas platums ir pieejams tikai dažos serveros.

Papildus iepriekšminētajām priekšrocībām VPN šifrēšana tiek uzlabota ar katru plāna jauninājumu (vairāk par to zemāk). Nepievilinoši visi Shellfire lietotāji var izmantot tikai vienu vienlaicīgu savienojumu.

Šis pārskats ir paredzēts PremiumPlus plānam.

Privātums un drošība

Shellfire paziņo, ka “mēs nereģistrējam nekādus savienojuma datus.” Bet atkal tas arī norāda, ka “jūs sērfojat absolūti droši un anonīmi!” Es tiešām vēlos, lai VPN pakalpojumu sniedzēji pārstātu to teikt..

Shellfire precīzi zina, kas jūs esat, izmantojot savu IP adresi, un varētu turēt žurnālus jebkurā laikā. Tātad, lietojot pakalpojumu, jūs nekādā gadījumā neesat anonīms.

Sīkāk apskatot savu privātuma politiku, Shellfire to saka,

“Savienojuma un lietošanas dati (piemēram, failu pārsūtīšana, savienojuma laiki) tiek apkopoti tikai tad, ja tie ir nepieciešami kā grāmatvedības līdzekļi. Tas neattiecas uz vienotas likmes tarifiem. ”

Ņemot vērā, ka visos tā VPN plānos tiek izmantoti vienotas likmes tarifi, šķiet, ka Shellfire ir īsts bez žurnālu pakalpojums. Yay!

Shellfire atrodas Vācijā, kur ir vieni no spēcīgākajiem privātuma likumiem pasaulē. Jaunie uzraudzības un obligātie datu saglabāšanas likumi tomēr to zaudē. Daudzi baidās, ka situācija pasliktināsies.

Cik es saprotu, tomēr jaunie obligātie datu saglabāšanas likumi uz VPN pakalpojumu sniedzējiem pašlaik neattiecas.

Papildus iepriekšminētajam jautājumam Vācijas izlūkdienests (BND) aktīvi uzrauga Vācijas pilsoņus un cieši sadarbojas ar GCHQ un NSA.

Tāpēc Vācija parasti tiek uzskatīta par ideālu vietu, lai balstītu uz privātumu vērstu VPN pakalpojumu. Tomēr, ņemot vērā privātuma likumu reputāciju, par šo jautājumu notiek dažas debates.

P2P ir atļauts Shellfire, bet tikai Somijas serverī.

Shellfire izmanto koplietotas IP adreses.

“Mēs izmantojam OpenVPN ar AES-256-CBC kā mūsu Premium Plus šifru, AES-192-CBC Premium un AES-128-CBC mūsu bezmaksas kontiem. Mēs izmantojam 2048 bitu RSA atslēgas un sertifikātus. DHE tiek izmantota priekšlaicīgai slepenībai. ”

.Ovpn konfigurācijas failos nav precizēts rokasspiediens, tāpēc pieņemšu, ka tas ir parastais HMAC SHA-1, kas ir absolūti precīzs.

Šie šifrēšanas iestatījumi nav nekas, kas par to ļoti satrauktu. PremiumPlus šifrēšana atbilst mūsu minimālajam ieteikumam par “drošu” VPN savienojumu, kam pārskatāmā nākotnē jābūt izturīgam pret visiem zināmiem uzbrukuma veidiem..

Šifrēšanai, ko izmanto citiem plāniem, vajadzētu būt pietiekami labai lielākajai daļai mērķu.

Noslēguma domas

Shellfire VPN pakalpojums gandrīz nepiedāvā zvanus un svilpes. Bet tas vispār neveic žurnālus, izmanto pienācīgu šifrēšanu, un es to lietojot nekad neatklāju IP noplūdes. Tās nav lietas, par kurām jāšņaukājas.

Fakts, ka es varēju straumēt ASV Netflix, izmantojot pat bezmaksas plānu, padara šo pakalpojumu sniedzēju cienīgu apsvērumu tiem, kas cīnās, lai atrastu bloķētu VPN pakalpojumu. Pārsteidzoši nepatiesi ir tikai viena vienlaicīga ierīce (daudzi konkurenti atļauj piecus vai vairāk!), Un šie ātruma rezultāti ir ļoti slikti.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me