Gliemežvāku kaste


 • Cenu noteikšana

  No plkst 6,25 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
6 no 10

Kopsavilkums

Tāpat kā citām līdzīgām ierīcēm, mazinošajam Shellfire Box VPN maršrutētājam ikdienas lietošanai ir milzīgas iespējas. Tomēr, kā mēs redzam šajā Shellfire Box pārskatā, citādi tas darbojas diezgan labi. Ņemot vērā, ka tas maksā tikai nedaudz vairāk nekā Shellfire PremiumPlus VPN plāns, tā iegāde Shellfire lietotājiem nav prātā. Tā kā ceļojuma maršrutētāja potenciāls, kas piemērots nevajadzīgiem uzdevumiem, var būt arī pietiekami, lai vilinātu citus VPN lietotājus uz pakalpojumu.

Cenas un plāni

Shellfire kaste maksā € 69,95 (aptuveni USD 75,00) ar Shellfire PremiumPlus VPN plāna abonementu uz vienu gadu. Tas izmaksā ļoti saprātīgi 6,25 USD mēnesī.

Ir vērts atzīmēt, ka šī cena ir tikai nedaudz mazāka par USD 5,60 mēnesī (ja maksā katru gadu). Shellfire parasti iekasē maksu par savu PremiumPlus VPN plānu. Tātad, ja jūs gatavojaties abonēt Shellfire, tas būtu diezgan muļķīgi arī nesaņemt maršrutētāju.

Box ir arī iespējams iegādāties ar divu gadu PremiumPlus VPN plānu. Tas ir aptuveni USD 5,30 mēnesī.

Shellfire Box Review cenu noteikšana

Maksājums notiek, izmantojot PayPal, kredītkarti / debetkarti, bankas pārskaitījumu, Paysafecard vai HiPay. Ir iespējams norēķināties ar bitcoiniem, bet, tā kā maršrutētājam ir jānogādā fiziskā adrese, ir grūti saprast, kādas privātuma priekšrocības tas rada..

VPN funkcijas

Lūdzu, skatiet manu Shellfire VPN pārskatu, lai skatītu pilnu šī pakalpojuma sniedzēja VPN pakalpojumu. PremiumPlus plāns nodrošina neierobežotu joslas platumu, taču tas ir pieejams tikai atsevišķos serveros.

PremiumPlus lietotājiem ir piekļuves serveri 31 valstī, bet tikai 24 no tiem bija pieejami caur Shellfire Box saskarni. Un atkal, ne visi no šiem piedāvā neierobežotu joslas platumu.

Shellfire lietotājiem parasti ir tikai viens vienlaicīgs savienojums. Tomēr, tāpat kā visiem VPN maršrutētājiem, Shellfire Box varat vienlaikus pievienot neierobežotu skaitu ierīču.

Ja jūs pērkat Shellfire Box, varat izmantot arī parasto Shellfire VPN pakalpojumu. Bet, pateicoties vienlaicīgajam savienojumam, jūs nevarat vienlaikus izmantot Box un programmatūras savienojumu.

Maršrutētāja aparatūras specifikācijas

Nelielais Shellfire Box izskatās ļoti līdzīgs Anonabox (izņemot to, ka tas ir balts). Tā izmērs ir tikai 6,5 x 4,5 x 2,8 cm un tā ir viegli gaiša, sver mazāk nekā 30 gramus.

Vai ir iespējams ievietot pietiekami jaudīgu aparatūru, lai izpildītu stingras apstrādes prasības, kas saistītas ar OpenVPN šifrēšanu un atšifrēšanu šādā mazvērtīgā lodziņā? Mēs redzēsim.

Pilna aparatūras specifikācija ir:

 • Mikroshēmā: MediaTek MT7620n
 • Centrālā procesora ātrums: 580MHz
 • RAM atmiņa: 64 MB DDR
 • Vadu tīkls: 2 x Ethernet 100 Mb / s (pārslēgts)
 • Ethernet mikroshēma: MediaTek MT7530 (SoC)
 • Ethernet slēdzis: MediaTek MT7530 (integrēts)
 • Bezvadu tīkls: 2,4 GHz 802.11b / g / n MiMo 2x2: 2
 • Bezvadu mikroshēma: MediaTek RT5390 (SoC)

Tas ir diezgan daudz, salīdzinot ar līdzīgu aparatūru, piemēram, Anonabox, PandaPow un Betterspot, kuras visas mūsu ātruma pārbaudēs veica nožēlojami..

Shellfire Box izmanto 300 Mbps 802.11n bezvadu standartu (maks.). Tas ir aptuveni trīs reizes lēnāk nekā pašreizējais 802.11ac standarts.

Ir arī vērts atzīmēt, ka 100 Mb / s Ethernet porti ir ne tikai ļoti lēnāki par pašreizējo Gigabit (1 GigE) standartu, bet arī ir lēnāki par 300 Mb / s Ethernet portiem, kurus izmanto vairums citu ierīču savā klasē..

Apvalka Shellfire Box darbību nodrošina mikro-USB ports (bez akumulatora).

Fiziskais dizains

2. apvalka uguns

Tā ir maza balta plastmasas kaste ar diviem Ethernet portiem un mikro-USB barošanas pieslēgvietu vienā pusē. Ierīce darbojas arī ar pilna izmēra USB portu, lai gan tā mērķis nav skaidrs. Kad strāvas avots ir pievienots, iedegas zils gaismas diode

1. apvalks

Komplektā ietilpst arī 30 cm Ethernet kabelis, 1 m USB barošanas kabelis (bez tīkla savienotāja) un salokāms Ātras uzstādīšanas ceļvedis (angļu un vācu valodā).

Privātums

Shellfire paziņo: “Mēs neveicam nekādu savienojuma datu reģistrēšanu.” Bet atkal tas arī norāda: “Jūs sērfojat absolūti droši un anonīmi!” Es tiešām vēlos, lai VPN pakalpojumu sniedzēji pārstātu to teikt..

Shellfire precīzi zina, kas jūs esat, izmantojot savu IP adresi, un varētu saglabāt žurnālus jebkurā laikā, kad to izvēlas, tāpēc jūs nekādā gadījumā neesat anonīms, izmantojot pakalpojumu.

Sīkāk apskatot savu privātuma politiku, Shellfire to saka,

“Savienojuma un lietošanas dati (piemēram, failu pārsūtīšana, savienojuma laiki) tiek apkopoti tikai tad, ja tie ir nepieciešami kā grāmatvedības līdzekļi. Tas neattiecas uz vienotas likmes tarifiem. ”

Ņemot vērā, ka visi tā VPN plāni (ieskaitot šo maršrutētāju) izmanto vienotas likmes tarifus, šķiet, ka Shellfire ir īsts bez žurnālu pakalpojums. Yay!

Shellfire atrodas Vācijā, kur ir vieni no spēcīgākajiem privātuma likumiem pasaulē. Jaunie uzraudzības un obligātie datu saglabāšanas likumi tomēr to zaudē. Daudzi baidās, ka situācija pasliktināsies. Lūdzu, skatiet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Cik es saprotu, tomēr jaunie obligātie datu saglabāšanas likumi uz VPN pakalpojumu sniedzējiem pašlaik neattiecas.

Papildus iepriekšminētajam jautājumam Vācijas izlūkdienests (BND) aktīvi uzrauga Vācijas pilsoņus un cieši sadarbojas ar GCHQ un NSA.

Tāpēc Vācija parasti tiek uzskatīta par ideālu vietu, lai balstītu uz privātumu vērstu VPN pakalpojumu. Tomēr, ņemot vērā privātuma likumu reputāciju, par šo jautājumu notiek dažas debates.

P2P ir atļauts, bet tikai Somijas serverī.

Drošība

Shellfire izmanto koplietotas IP adreses.

“Mēs izmantojam OpenVPN ar AES-256-CBC kā mūsu šifru ... Mēs izmantojam 2048 bitu RSA atslēgas un sertifikātus. DHE tiek izmantota priekšlaicīgai slepenībai. ”

Rokas paspiešana, iespējams, ir HMAC SHA-1, kas ir lieliski. Šie šifrēšanas iestatījumi nav par ko ļoti satraukties, taču tie atbilst mūsu obligātajam ieteikumam par “drošu” VPN savienojumu, kam pārskatāmā nākotnē jābūt izturīgam pret visiem zināmiem uzbrukuma veidiem..

Lai iegūtu papildinformāciju par šo tēmu, lūdzu, skatiet šeit.

Vietne

Esmu redzējis skaistākas vietņu tēmas, bet darbs Shellfire ir paveikts. Tomēr tīmekļa vietnē nav daudz informācijas. Angļu valodas versiju (vietne ir pieejama arī vācu un franču valodā) nepārprotami neraksta dzimtā valoda, taču tā ir pietiekami viegli saprotama.

Atbalsts

Papildus ātrajai instalēšanas rokasgrāmatai, kas pievienota tās iesaiņojumam, ir pieejams demonstrācijas video, kurā sniegts norādījums par iestatīšanas procesu. Visas šādas instrukcijas ir paredzētas tikai Windows. Bet, godīgi sakot, iestatīšana ir tik vienkārša, ka tam nevajadzētu būt nozīmei.

Atbalsts ir atkarīgs no Shellfire nosūtīšanas pa e-pastu. To var izdarīt, izmantojot tīmekļa veidlapu, e-pastu, Facebook vai Twitter. Ir pieejams forums, kurā varat uzdot jautājumus, taču šobrīd gandrīz viss saturs ir vācu valodā.

Shellfire uz maniem jautājumiem atbildēja diezgan ātri (dažu stundu laikā), un tās atbildes bija zinošas un noderīgas.

Process

Pierakstīties

Lai pasūtītu Shellfire Box, ir jāsniedz pilna kontaktinformācija. Kā jau minēts, piegādei ir nepieciešama fiziska adrese, tāpēc jebkurā gadījumā šeit ir maz jēgas no izvairīšanās.

Piegāde uz Vāciju ilgst divas līdz trīs dienas (gaidiet ilgāku laiku, ja ārpus Vācijas, un it īpaši, ja ārpus ES).

Savienojums ar Shellfire Box

Maršrutētājs ir iepriekš konfigurēts Shellfire PremiumPlus pakalpojumam. Lai izmantotu, vienkārši pievienojiet to modemam, izmantojot Ethernet kabeli (iekļauts komplektā), un ieslēdziet to, izmantojot USB spraudni vai barošanas avotu. Pēc tam jūs varat savienot ierīces ar lodziņu, izmantojot tā Ethernet portu vai WiFi, kā vienu savienojumu ar parastu maršrutētāju.

Tas tiešām nevarētu būt vienkāršāk (taču atcerieties, ka modemam pievienojiet WAN portu, nevis LAN, kā es to darīju sākotnēji!).

Maršrutētāja saskarne

Tāpat kā lielākajā daļā VPN maršrutētāju, arī Shellfire Box tiek pārvaldīts, izmantojot tīmekļa saskarni. Vienkārši piesakieties norādītajā tīmekļa lapā pārlūkprogrammā un izmantojiet pievienoto paroli.

Korpusa uguns interfeiss 1

OpenWRT interfeiss tiešām ir tik vienkāršs, cik vien iespējams. Serveru sarakstu var kārtot pēc atrašanās vietas un veida (ātruma).

Jūs varat izvēlēties starp OpenVPN over UDP vai TCP. “Slēpts TCP savienojums” gandrīz noteikti nozīmē izmantot TCP portu 443. Lai iegūtu informāciju par šo, lūdzu, skatiet Kā apiet VPN blokus..

WiFi veiktspēja

Shellfire Box izmanto 2,4 GHz frekvenču joslu ar divkāršām MIMO telpiskām plūsmām. Tas dod teorētisko maksimālo ātrumu 300 Mb / s. Es pārbaudīju vietējā tīkla WiFi veiktspēju, izmantojot Android ierīcē paredzēto WiFi Speed ​​Test lietotni, tālruni novietojot blakus maršrutētājiem. Diapazons bija apmēram pieci metri.

WiFi ātruma pārbaude

Shellfire Box VPN veiktspēja (ātruma, DNS, WebRTC un IPv6 testi)

Visi testi tika veikti, izmantojot manu Lielbritānijas 50 Mbps / 3 Mbps šķiedru savienojumu, kas savienots ar Shellfire Box. Es izmantoju UDP režīmu. Salīdzinājumu ar rezultātiem, ko sasniedzu, izmantojot uz programmatūru balstītu Shellfire VPN pakalpojumu, lūdzu, skatiet manu Shellfire VPN pārskatu.

Korpusa ugunsdzēsības kaste uz leju

Korpusa ugunsdzēsības kaste

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

Izmantojot Shellfire Box, jūs varat sagaidīt, ka lejupielādes ātrums samazināsies par 85–90%. Tas pilnībā saskan ar citām tās pašas klases ierīcēm un skaidri parāda, ka šajos sīkajos lodziņos esošā aparatūra vienkārši nav pietiekami jaudīga, lai jebkurā ātrumā apstrādātu VPN signālu..

Ņemiet vērā, ka Shellfire programmatūras VPN rezultāti, kurus es sasniedzu, jebkurā gadījumā bija sarūgtinoši, taču es stingri uzskatu, ka galvenā Box problēma ir nepietiekama aparatūra..

Shellfire Box noplūde

Izmantojot Shellfire Box, es neatklāju IPv4 DNS noplūdes vai WebRTC noplūdes, kas ir lieliski! Ņemiet vērā, ka mans ISP (Virgin Media UK) neatbalsta IPv6, tāpēc es nevaru pārbaudīt, vai nav IPv6 noplūdes. Cerams, ka šī situācija tuvākajā laikā mainīsies.

Ņemiet vērā, ka WebRTC ir atklājis mana iekšējā tīkla adresi (kas arī parāda, ka maršrutētājs izmanto NAT vārteju, tātad [RFC1918] privāto adresi). Tomēr to nevar izmantot, lai identificētu mani, tāpēc tas nenozīmē IP noplūdi.

Man bija iespēja piekļūt gan BBC iPlayer, gan ASV Netflix, izmantojot maršrutētāju.

Citas platformas

Kā jau tika atzīmēts, jebkura ar internetu saistīta ierīce var gūt labumu no VPN, vienkārši izveidojot savienojumu ar maršrutētāju.

Shellfire Box pārskats: secinājums

Man patika:

 • Mazs un viegls (lai gan tam ir svarīgas sekas)
 • Tikai par dažiem dolāriem gadā vairāk, nekā maksājot tikai par programmatūru
 • Nav žurnālu (vispār)
 • Nav IP noplūdes
 • Darbojas BBC iPlayer un ASV Netflix
 • Laba šifrēšana ar perfektu noslēpumu

Es nebiju tik pārliecināts par:

 • Vācija, iespējams, nav ideāla vieta

ES ienīdu:

 • Ļoti sloooowww
 • Ierobežots skaits PremiumPlus (pilna ātruma) serveru

Galvenā Shellfire Box problēma ir tā pati problēma, kas nomoka visas līdzīgās ierīces. Jūs vienkārši nevarat ievietot aparatūru, kas nepieciešama, lai ātri apstrādātu VPN savienojumu tik niecīgā un zemu cenu kastē. Rezultāts ir 85-90% lejupielādes ātruma zudums.

Ikdienas lietošanai tas būs nepieņemami lielākajai daļai lietotāju. Tomēr, ja jūs jebkurā gadījumā plānojat iegādāties Shellfire VPN PremiumPlus plānu, Shellfire Box nav prāts. Galu galā tas maksā mazāk par 6 USD vairāk nekā PremiumPlus plāna pirkšana atsevišķi!

Izņemot ātruma problēmas, Shellfire Box darbojas labi. To ir smieklīgi viegli iestatīt, un tas neizpludina jūsu IP adresi. Tāpēc tas varētu būt noderīgs kā ceļojuma maršrutētājs, kas var nodrošināt jūs drošību, veicot nevajadzīgus uzdevumus internetā.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me