ShadeYou


 • Cenu noteikšana

  No plkst 2,16 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
7.6 no 10

Kopsavilkums

Lai arī ShadeYou ir dibināts Ukrainā, tas ir Lielbritānijā bāzēts VPN pakalpojums, kas 2017. gadā pārcēla savu bāzi uz Skotiju. Šim VPN ir lieliska pielāgota lietotne, taču tā ir pieejama tikai operētājsistēmai Windows.

Uzziniet vairāk par ShadeYou stiprajām un vājajām pusēm šajā padziļinātajā pārskatā.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  13 Mb / s
 • Jurisdikcija
  Ukraina
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  15

Iespējas

Uzņēmuma pakalpojumu īpašības ir:

 • Vienas dienas bezmaksas izmēģinājums
 • Septiņu dienu naudas atdošanas garantija
 • Viegli uzstādīt un lietot
 • Papildu drošība Ķīnai
 • Avārijas poga
 • Nokļūst Netflix ASV
 • P2P atļauts
 • Pieņem PayPal un Bitcoin, kā arī kredītkartes
 • OpenVPN, L2TP un PPTP
 • Pielāgota lietotne operētājsistēmai Windows
 • Trešās puses lietotne OpenVPN operētājsistēmai Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android, Linux un maršrutētājiem

ShadeYou VPN ir serveri 15 valstīs. Abonenti var piekļūt serveriem 12 valstīs: ASV, Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, Vācijā, Ukrainā, Kanādā, Spānijā, Honkongā, Francijā, Zviedrijā, Krievijā un Rumānijā..

ShadeYou serveriPremium plāna abonenti var piekļūt vienam papildu serverim ASV, Zviedrijā un Krievijā. Viņiem ir arī piekļuve serveriem Austrālijā, Singapūrā un Somijā.

Torrent lejupielāde ir atļauta serveros Kanādā, Honkongā, Nīderlandē un Zviedrijā. Lejupielādēšanai var izmantot vienu serveri katrā Apvienotajā Karalistē un Ukrainā, un divus no četriem serveriem ASV (Čikāgā un Ņujorkā) var izmantot P2P darbībai..

Ātrums un veiktspēja

Pārskatā VPN ātruma pārbaude, kas izdarīta pa labi, ir izskaidrota jaunā ProPrivacy ātruma pārbaudes sistēma.

Ievadot tīmekļa adresi pārlūkprogrammā, tai vispirms jāatrod un jāatrod atbilstošā resursdatora interneta adrese, kas saglabā šo lapu. Šo darbību veic, atsaucoties uz DNS serveri. Šīs savstarpējās atsauces ātrums var mainīt Web lapas ielādes laiku jūsu pārlūkprogrammā. Zemāk redzamajā grafikā parādīti ShadeYou VPN DNS piekļuves laiki, salīdzinot ar nozares līderiem ExpressVPN un IPVanish un citu vadošo VPN Buffer.

ShadeYou DNS piekļuves ātrums

Kā redzat, ātrumu, ko visi piedzīvojuši šiem VPN, katru dienu ir diezgan daudz. Shade Jums izdodas lielāko daļu testa perioda saglabāt tuvu ExpressVPN un IPVanish ātrumiem.

Tomēr ShadeYou VPN savienojuma izveidošanas ziņā nedarbojas ļoti labi. Lai gan nozares vadītāji prasa tikai dažas sekundes, lai VPN saite darbotos, ShadeYou aizņēma daudz ilgāku laiku, gandrīz burtiski izspiežot to no diagrammas..

ShadeYou savienojuma izveides laiki

Es pieslēdzos VPN Apvienotās Karalistes 2 serverim no Notingemas Apvienotajā Karalistē, izmantojot dzīvojamo interneta pakalpojumu, ko nodrošina Virgin Media. Vietne IPLocation.net atsaucas uz piecām IP atrašanās vietas datu bāzēm, lai ziņotu par adreses faktisko atrašanās vietu. Šīs datu bāzes servera atrašanās vietu identificēja kā Londonu. Pēc tam es izveidoju savienojumu ar ShadeYou New York serveri. Četras no IPLocation atsauces datu bāzēm atradās šajā serverī Ņujorkā, bet viens teica, ka tas atrodas Nigērijā.

Pārbaudes vietne ipleak.net pārbauda DNS zvanus, ko dators veic internetā, kā arī tā paziņoto atrašanās vietu. Lielbritānijas serveris tika reģistrēts Londonā, un viens DNS serveris, kas tika pamanīts, atradās arī Lielbritānijā. Šis nebija mans parastais DNS serveris, tāpēc VPN bija labi slēpis manu identitāti. Pārbaudes vietne arī apstiprināja, ka ShadeYou Ņujorkas serveris manu atrašanās vietu ievietoja ASV un mana savienojuma izmantotais DNS serveris apstiprināja šo iespaidu. Cita testa vietne, doileak.com, apstiprināja vietnes ipleak.net rezultātus

Mans interneta pakalpojumu sniedzējs neizmanto IPv6 adreses, tāpēc es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes.

Cenas un plāni

ShadeYou VPN darbojas divi dažādi pakalpojumu plāni. Izmantojot Premium plānu, jūs piekļūstat visiem VPN serveriem. Standarta plāns ir daudz lētāks, un tas daudz neatšķiras no Premium plāna. Lētāks plāns nodrošina piekļuvi serveriem tikai 12 valstīs, nevis 15 valstīs. Turklāt ar standarta plānu jūs saņemat nedaudz vājāku šifrēšanu un saņemat atļauju tikai trīs vienlaicīgiem savienojumiem, nevis pieciem ar Premium plānu. Pretējā gadījumā abu pakalpojumu priekšrocības ir vienādas.

ShadeYou cenas

Kaut arī, maksājot par viena gada abonementu, starp diviem plāniem nav daudz atšķirību, mēneša abonēšanas plāns ar Standarta plānu ir nedaudz mazāks par pusi no Premium plāna cenas.

ShadeYou mēneša cenas

Uzņēmums pieņem iespaidīgu maksājumu veidu klāstu.

ShadeYou maksājuma veidi

No iepriekš redzētā attēla jūs redzēsit, ka jūs varat norēķināties ar Bitcoin, kas dod jums lielisku iespēju aizsargāt savu identitāti.

Privātums un drošība

Windows personālo datoru un klēpjdatoru īpašniekiem ir paveicies iegūt ShadeYou VPN pielāgotu lietotni. Šī lietotne nav pieejama citās operētājsistēmās. OpenVPN savienojumu ar VPN var panākt Mac datoros, mobilajās ierīcēs un Linux mašīnā, bet tikai izmantojot trešo pušu klientus. Šīm citām lietotnēm nav tik daudz funkciju kā ShadeYou VPN klientam, taču tās veiks darbu. Var tikai cerēt, ka viņi strādā pie citu operētājsistēmu versijām.

Šajā pārskatā galvenā uzmanība tiek pievērsta ShadeYou VPN pielāgotajai lietotnei. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka OpenVPN connect un OpenVPN GUI klienti ir ārkārtīgi efektīvi un ļaus ikvienam droši izveidot savienojumu ar ShadeYou..

ShadeYou klienti lietotājiem nodrošina piekļuvi L2TP un PPTP protokoliem, taču mēs koncentrēsimies uz OpenVPN, kas ir labākais no trim VPN protokoliem, kurus varat izmantot lietotnē. (PPTP tiek uzskatīts par nedrošu, tāpēc jums vajadzētu palikt prom no tā.)

Lielisks drošības elements, kas iebūvēts klientā, ir iespēja ieslēgt nogalināšanas slēdzi. Slepkavības slēdzis pārtrauc datu pārvietošanos ārpus VPN tuneļa: tas novērš jebkādu nešifrētu datu noplūdi jūsu ISP. Tas arī nozīmē, ka jūsu reālā IP adrese vienmēr tiek slēpta

Šifrēšana

OpenVPN izmanto divu veidu šifrēšanu - vienu savienojuma drošības noteikšanai, izmantojot publiskās atslēgas šifrēšanas sistēmu - RSA. Un galvenā datu kanāla šifrs, kas tiek izmantots datu šifrēšanai un atšifrēšanai. ShadeYou VPN datu šifrēšanai izmanto AES šifrēšanu.

ShadeYou VPN vietne apgalvo, ka standarta plāna RSA šifrēšanā tiek izmantota 2048 bitu atslēga un Premium līmeņa dalībnieki saņem 4096 bitu RSA atslēgu. Tomēr, izmantojot standarta pakalpojumu, es pārbaudīju žurnālfailu, un tas parādīja, ka savienojumam ir izmantota 1024 bitu atslēga. Tā ir problēma, jo 1024 bitu atslēgu vairs neuzskata par drošu.

Datu AES šifrēšanā tiek izmantota 256 bitu atslēga. Tas ir ļoti labi un atbilst drošības līmenim, ko izmanto labākie VPN. Tomēr vājā drošība, kas tiek izmantota vadības kanāla RSA šifrēšanai, nozīmē, ka ikviens, kurš var uzlauzt sesijas izveidošanas šifrēšanas atslēgu, varēs notvert AES atslēgu, tiklīdz tā tiek nosūtīta klientam, padarot visus pārraides pieejamus snoopers, neskatoties uz šķietami spēcīga datu šifrēšana.

Politikas

Pakalpojuma konfidencialitātes politikā ir pilnīgi skaidrs, ka tajā vispār nav žurnālu. Tas izskaidro, kāpēc uzņēmumam ir pietiekama pārliecība, lai ļautu P2P lejupielādēt serveros ASV, Lielbritānijā un Kanādā. Šajās valstīs ir ļoti aktīvas tiesībaizsardzības aģentūras, kas ir gatavas vērsties tiesā ar dalītāju, un tās arī palīdz autortiesību īpašniekiem vajāt tos, kuri piekļūst izklaidei, nemaksājot.

Cilvēki, kuri nelegāli lejupielādē failus, uzņemas risku. Lai arī filmas lejupielāde var šķist diezgan nekaitīga darbība, tā pārkāpj likumu. Torrenters ir jāaptver viņu dziesmas, un VPN ir ideāls rīks šāda veida identitātes aizsardzībai. Tomēr, ja VPN uztur klientu savienojumu un aktivitātes žurnālus, šie ieraksti var aizsegt jūsu vāku. Nav svarīgi, vai VPN uzņēmuma darbinieki paziņo, ka viņi nekad nenodos šos ierakstus, jo, ja viņiem tiek uzrādīts tiesas rīkojums, viņiem.

ShadeYou VPN radītā situācija ir ideāla. Ja autortiesību advokāti vai policija nāk klauvēt pie durvīm, nav informācijas, ko izmantot. Tātad jūsu VPN pakalpojums efektīvi aizsargā jūsu identitāti.

Lietošanas ērtums

Vietnes sākumlapa ir pievilcīga, un tajā ir slaidrāde ar biedējošiem faktiem, lai vietnes apmeklētājus motivētu izņemt VPN abonementu..

ShadeYou pārskats

Vietnes informācija skar visus svarīgos privātuma jautājumus un izskaidro apstākļus, kādos cilvēkiem būtu nepieciešams VPN, un kā pakalpojums varētu palīdzēt. Sākumlapas pārdošanas izdevumos nav iedziļinājies VPN darbībā, taču pārdošanas lapā tas nav negaidīti. Vietne ir labi izplānota, un to acīmredzot ir izveidojis profesionāls tīmekļa dizaina uzņēmums. Vietnes galvenais navigācijas kanāls ir īsa izvēlne katras lapas augšpusē. Daži no izvēlnes elementiem noved pie nolaižamām apakšizvēlnēm, kurās ir vairāk navigācijas vienumu.

Kad ritiniet lapu uz leju, izvēlne paliek nemainīga logā. Vietnes kājenē ir vairāk saišu un kontaktinformācijas.

ShadeYou kājene

Kopumā vietnei ir pārliecinoši profesionāls tonis. Vēl viena jauka īpašība ir spēja pārslēgt vietnes valodu no angļu uz krievu.

Vietnē ir emuārs, kuram var piekļūt no apakšizvēlnes Atbalsts, kur tas tiek dēvēts "Jaunumi."

Emuārs netiek izmantots kā ziņu pakalpojums, taču tajā ir daži interesanti raksti par drošības un privātuma nozari, kā arī paziņojumi par pakalpojuma paplašināšanu.

Reģistrējoties pakalpojumam, jūs varat pieteikties vietnē. Tomēr atšķirībā no daudziem VPN pakalpojumiem ShadeYou VPN nav klienta zonas. Viss, ko nodrošina pieteikšanās, ir piekļuve lietotnes lejupielādes saitei, kas parādās vietnes augšpusē virs izvēlnes. Tā nav liela priekšrocība, jo lietotni var lejupielādēt no lapas, kas ir pieejama ikvienam "Pievienojieties" augšējās izvēlnes apgabals.

Atbalsts

Izvēlnes vienums Atbalsts dod piekļuvi visai vietnes informācijai un kontaktu lapām. Šeit var atrast saiti uz emuāru. Varat arī nokļūt FAQ lapā no apakšizvēlnes Atbalsts.

BUJ lapa būtu lieliska vieta, kur uzņēmumam sniegt dziļāku, tehniskāku informāciju par pakalpojumu - informāciju, kas būtu neatbilstoši detalizēta mājas lapas pārdošanas mērķiem. Tomēr FAQ atbildēs nav šādas detaļas.

Kājenē ir ietverta atbalsta nodaļas e-pasta adrese. Tomēr jūs varat arī nosūtīt ziņojumu no vietnes. Apakšizvēlnē Atbalsts atrodama vienkārša kontakta forma.

Jūs varat sagaidīt atbildi pa e-pastu vienas dienas laikā.

ShadeYou VPN vietnē ir pieejama tiešsaistes tērzēšanas iespēja. Tam var piekļūt, izmantojot zaļu cilni, kas ir redzama lapas labajā apakšējā stūrī. Šī cilne paliek vietā, kad ritiniet vietnes lapas augšup un lejup. Kad neviens nedarbojas uz palīdzības dienesta, tērzēšanas cilnes etiķete skan "Nosūtiet mums ziņojumu." Diemžēl pēc vietnes apmeklējuma vairākas dienas es nekad neesmu redzējis, ka tērzēšanas iespēja ir aktīva.

Noklikšķinot uz zaļās cilnes, atveras ziņojumu logs.

Šis ziņojums atbalsta komandai nenonāks ātrāk nekā tie ziņojumi, kurus ievadīsit lapā Atsauksmes. Jūs saņemsit e-pasta atbildi uz jautājumiem, kurus ievadāt tērzēšanas logā.

Bezmaksas izmēģinājuma versija

Varat izmēģināt standarta pakalpojumu 24 stundas, izmantojot tā bezmaksas izmēģinājumu. Lai to iegūtu, sākumlapā noklikšķiniet uz bezmaksas izmēģinājuma pogas.

Ar šo pogu var nokļūt ļoti vienkāršā formā. Lai reģistrētos, jums vienkārši jāizveido lietotājvārds, jāievada e-pasta adrese un jāizveido parole. Ja nevēlaties norādīt parasto e-pasta adresi, varat iestatīt jaunu tīmekļa pasta kontu. Tomēr ne tikai ierakstiet gatavu e-pasta adresi. Tam jābūt e-pasta kontam, kuram varat piekļūt.

Jūs saņemsit e-pastu. Lai aktivizētu kontu, noklikšķiniet uz apstiprināšanas saites e-pastā.

Jūs varat lejupielādēt un instalēt lietotni pirms reģistrēšanās bezmaksas kontam vai apmaksātiem plāniem. Tomēr jūs nevarēsit lietot šo lietotni, kamēr jums nebūs tieša konta.

Pierakstīties

Lai izņemtu abonementu, jums ir jāizveido konts. Ja esat izmēģinājis bezmaksas izmēģinājumu, jums jau ir konts. Ja nē, šis ir pirmais uzdevums, kad nospiežat taustiņu "Pievienojieties VPN" pogu zem vajadzīgā plāna apraksta. Tie ir parādīti sākumlapas apakšā, pa kuru var ātri nokļūt, noklikšķinot uz "Cenas" izvēlnē. Thesign-upp forma ir tieši tāda pati kā bezmaksas izmēģinājuma versija.

Pēc konta izveides vai pierakstīšanās jūs atkal nokļūsit plānu aprakstos. Izvēlieties vajadzīgo ilgumu un plānu un pēc tam nospiediet "Pievienojieties VPN."

Izvēlieties vēlamo maksājuma veidu, lai turpinātu. Šis ekrāns ir atkarīgs no jūsu izvēlētā maksājuma veida. Pēc maksājuma saņemšanas jūs saņemsit maksājuma apstiprinājuma e-pastu.

Ja vēl neesat lejupielādējis lietotni, tas jādara šajā posmā.

ShadeYou Windows VPN klients

Instalēšanas programma izveido saīsni uz darbvirsmas. Noklikšķiniet uz šīs, lai atvērtu lietotni.

Pirmoreiz atverot lietotni, jums būs jāpiesakās. Noklikšķiniet uz "Atceries mani" lodziņu, lai turpmāk jums nebūtu jāievada akreditācijas dati.

Lietotne ir ļoti maza, taču tai ir visas nepieciešamās funkcijas.

Lielais slīdnis lietotnes augšpusē ir tā vispievilcīgākā īpašība. Tomēr, pirms ieslēdzat VPN, jums jāpārbauda daži iestatījumi. Pirmais VPN aspekts, kas jums jāmaina, ir šifrēšanas protokols. Iespējas ir OpenVPN, PPTP un L2TP. Jums labāk ir atstāt to kā OpenVPN.

Tālāk apskatiet porta iestatījumu. Ja lejupielādējat, spēlējat tiešsaistes spēles, skatāties straumēšanas videoklipus vai izmantojat interneta telefonijas lietotni, labāk iestatiet šo iestatījumu uz UDP portu, jo UDP ir ātrāks nekā TCP.

ShadeYou ostas izvēle

Jūsu izvēlētā servera atrašanās vieta ir svarīga, ja vēlaties iekļūt vietnēs, kuru atrašanās vieta ir ierobežota. Jums jāizvēlas serveris, kas atrodas tajā pašā apgabalā kā vietne vai video pakalpojums, kuram vēlaties piekļūt.

ShadeYou servera izvēle

Ja vēlaties lejupielādēt, izmantojot BitTorrent sistēmu, pārliecinieties, vai esat izvēlējies serveri, kurā ir vārds "torrent" blakus tam.

Pirms VPN ieslēgšanas ir jāņem vērā vēl daži iestatījumi. Tie atrodas prom no citas lietotnes lapas, un jūs nonākat pie tiem, nospiežot cog simbolu loga apakšējā labajā stūrī. Cog izvēlnē atlasiet Iestatījumi.

Lietotnes ShadeYou iestatījumi

Nogalināšanas slēdzis ir pieejams šajā ekrānā. Jums tas jāieslēdz. Šajā ekrānā varat arī mainīt lietotnes valodu. Klikšķiniet uz "Droši" (kam droši vien vajadzētu būt "Saglabāt"), lai atgrieztos lietotnes galvenajā ekrānā. Tagad varat noklikšķināt uz slīdņa, lai ieslēgtu VPN.

Lietotne ShadeYou ir savienota

Vēlreiz noklikšķiniet uz slīdņa, lai izslēgtu VPN.

Straumēšanas pakalpojumi

Kamēr esmu izveidojis savienojumu ar ShadeYou Apvienotās Karalistes 2 serveri, es pārbaudīju piekļuvi Lielbritānijas video vietnēm. VPN apsteidza BBC iPlayer starpniekservera atklāšanas sistēmas. Man bija iespēja skatīties videoklipus arī ITV un Channel 4 vietnēs. Diemžēl Netflix UK neļāva man skatīties videoklipus.

Izveidots savienojums ar ShadeYou Ņujorkas serveri un pēc tam izmēģinātas amerikāņu video vietnes. Man izdevās iekļūt Netflix ASV. Tomēr ABC atklāja VPN un bloķēja mani. Gan NBC, gan CBS ļauj skatīties video.

Citas platformas

Lietotne ShadeYou ir pieejama tikai operētājsistēmai Windows. Windows lietotāji var arī manuāli iestatīt L2TP un PPTP operētājsistēmas tīkla iestatījumos, un viņi var arī izvēlēties izmantot trešās puses lietotni ar nosaukumu OpenVPN GUI. Šo lietotni uzrakstīja cilvēki, kuri izstrādāja OpenVPN protokolu, kas nozīmē, ka tā ir ļoti droša. Tomēr tam nav ļoti laba lietotāja saskarne, un tajā nav iekļauts slēdzis.

ShadeYou operētājsistēmas

Ja jums ir Mac OS X, L2TP un PPTP var iestatīt manuāli. Izmantojot macOS, jums nevar būt PPTP, taču L2TP VPN savienojumu var izveidot manuāli. Izmantojot abas šīs operētājsistēmas, jūs varat bez maksas instalēt Tunnelblick, lai izmantotu OpenVPN.

Operētājsistēmās Android un iOS varat instalēt OpenVPN Connect, kuru, tāpat kā OpenVPN GUI, izveidoja OpenVPN organizācija. Varat arī manuāli iestatīt PPTP un L2TP savienojumus abās šajās operētājsistēmās, izņemot iOS versiju 10 un jaunāku versiju, kas neatbalsta PPTP.

OpenVPN versiju var iestatīt Linux mašīnās. Varat iestatīt OpenVPN savienojumu DD-WRT un Tomato maršrutētājos, un Synology maršrutētāju manuālai iestatīšanai ir pieejami L2TP un PPTP VPN protokoli..

Noslēguma domas

ShadeYou ir lieliska maza lietotne, un tā būs lieliska, kad tā tiks ieviesta visās operētājsistēmās. Uzņēmums drosmīgi piedāvā P2P aizsardzību serveros ASV, Kanādā un Lielbritānijā, taču viņu privātuma politika ir pietiekami visaptveroša, lai aizsargātu mocītājus..

Klientu atbalsta nodaļa samazina šo VPN pakalpojumu. Tiešsaistes tērzēšanas iespēja ir lieliska iespēja, vai beidzot tā būtu, ja to kādreiz apmeklētu. Liekas, ka atbalsta komanda nedarbojas visu diennakti, un atbildes saņemšana no viņiem prasa pārāk ilgu laiku.

ShadeYou ir izcila servisa kodols, un, ja viņi var pievienot vēl dažus serverus, viņi, ļoti iespējams, iegūs lielu klientu bāzi.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me