SecureVPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 7,99 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
6.5 no 10

Kopsavilkums

Mūsu SecureVPN pārskatā tika atklāts jauns pakalpojumu sniedzējs ar lieliem nodomiem, bet dažas nopietnas nepilnības saistībā ar Windows lietotni un šifrēšanu. Mēs sagaidām, ka SecureVPN ar laiku uzlabosies, taču šobrīd tas ir pārāk dārgs VPN, kas netiek piegādāts. Labi operētājsistēmā Android, taču no Windows tas ir jāizvairās!

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  29 Mb / s
 • Jurisdikcija
  ASV
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  5

Iespējas

SecureVPN vēl nav daudz serveru, no kuriem izvēlēties. Iespējas ir ierobežotas ASV, Nīderlandē, Luksemburgā, Krievijā vai Singapūrā. Tas skumji nozīmē, ka jūs nevarat izlikties, ka atrodaties tādās vietās kā Austrālija, Lielbritānija, Dienvidamerika un vairums citu. Ņemot vērā cenu, tā ir slikta. Uzņēmums ir reģistrēts ASV Teksasas juridiskajā jurisdikcijā, bet dīvainā kārtā tam ir zināma saistība ar “Californi (a)”, kā parādīts Pakalpojuma noteikumos un Privātuma politikā, kas jums noteikti ir jāizvērtē. Atrodoties no ASV, tālu no tā nav ideāli, jo ir orderi un rīkojumi par rīkojumiem.

Nav uzreiz skaidrs, vai SecureVPN ir atvēlēti vai koplietoti IP, ir pieļaujama domu vilināšana, neraugoties uz zemāk rakstīto juridiskiem mērķiem. Tomēr bažas par mežizstrādi saglabājas zināmā mērā - par ko mēs tālāk diskutēsim. Noklikšķiniet uz saites, lai apmeklētu SecureVPN. Lai iegūtu papildinformāciju par torrentu, skatiet mūsu labāko torrent vietņu VPN rokasgrāmatu.

Apmeklējiet vietni SecureVPN »

Ātrumi un veiktspēja

Man radās sarežģījumi, mēģinot palaist ātruma testus, izmantojot testmy.net. Pirmkārt, ātrums nebija pietiekams testa vadīšanai. Faktiski vienīgais veiksmīgais pārbaudījums, kuru vadīju, uzrādīja ātrumu kilobaitos, bet atlikušais laika dēļ nolaida lapu. Faktiski tas nozīmē, ka SecureVPN ātrums nav pietiekams, lai pārlūkotu vairāk nekā vienkāršākās Web lapas.

Vēl vairāk satraucoša bija šī: es izmēģināju ātruma testus visos piecos pieejamos serveros (ASV, NL, LX, SA, RU), lai tikai uzzinātu, ka VPN izejas mezgls vienmēr tika atrasts Teksasā, tāpēc vienīgais strādājošais VPN serveris atrodas ASV. Tas nozīmē, ka ikviens, kurš domā, ka ir savienots jebkur citur, var sajust rupju pārsteigumu. Es ceru, ka šī nopietnā lieta tiks risināta pēc iespējas ātrāk.

Tomēr, par laimi, netika atklāta DNS noplūde - tas ir labi. Tomēr, ņemot vērā iepriekš minēto, vienmēr ir laba prakse veikt periodiskas pārbaudes un pārliecināties, ka viss ir darba kārtībā, kā tam vajadzētu būt. Jūs varat izmantot ipleak.net, lai pārbaudītu DNS noplūdes un WebRTC kļūdu, savukārt test-ipv6.com meklē IPv6 noplūdes. Ir pieejams arī doileak.net, apvienojot pārējo divu testu bitus un gabalus, lai nodrošinātu mieru.

Cena un plāni

SecureVPN piedāvā divus cenu līmeņus kā daļu no freemium modeļa. Bezmaksas plāns neatļauj P2P izmantošanu, un mēnesī tas tiek pārsūtīts 1 GB. Tas arī ļauj tikai vienai ierīcei jebkurā laikā būt savienotai ar VPN pakalpojumu. Ja jūs uzreiz vai pēc izmēģinājuma perioda izvēlaties Premium kontu, jums nebūs P2P ierobežojumu, neierobežota piekļuve datiem un ne vairāk kā 5 ierīces savienojumi. tas nozīmē, ka jūs varat segt visas savas ierīces vai dalīties ar ģimeni par USD 7,99 mēnesī vai USD 49,99 par gada saistībām.

SecureVPN cenu noteikšana

Cenu noteikšana noteikti nav visekonomiskākā, taču tā atbilst vairumam augstākā līmeņa VPN (šī definīcija ir nedaudz atkarīga no jūsu individuālajām vēlmēm)..

Privātums un drošība

"Mēs varam apkopot un izpaust personisko informāciju, ieskaitot jūsu lietojuma datus, valdības iestādēm vai aģentūrām, ieskaitot tiesībaizsardzības aģentūras, pēc to pieprasījuma vai saskaņā ar tiesas rīkojumu, pavēsti vai citu tiesisku procesu, ja ir ticība, ka šāda vākšana vai atklāšanu pieprasa likums."

Iepriekš minētais citāts apvienojumā ar faktu, ka SecureVPN reģistrē jūsu iekšējās un ārējās IP adreses, liekas, ka straumēšana šķiet nepiemērota šim VPN. SecureVPN saka, ka tā atklās informāciju tikai saskaņā ar tiesas direktīvu, kas rada bažas, jo tā atrodas ASV. Diemžēl šifrēšanas komplekts tieši nepaaugstina uzticību. Noklusējums gan mobilajās, gan galddatoru lietotnēs ir 3DES-EDE3-CBC 192 bits. Atzīmēt novecojušās DES šifrēšanas ievainojamību nav vienkārši. Kad tas ir savienots ar diffija-Helmaņa taustiņiem, tas ir mazliet labāks, pēc tam samazināts ar 192 bitu taustiņiem, atstājot zemāko kopsaucēja garšu drošības aukslējās. Būtībā šis VPN nav īpaši drošs. Atkal par samaksāto naudu - tā ir neveiksme.

Lietošanas ērtums

SecureVPN tīmekļa vietnes ir minimālisma lieta, ar saitēm uz klientu zonu, atbalstu un pakalpojumu priekšrocībām ir skaidri norādīts mājas lapas augšējā panelī. Tieši zemāk ir saite uz "sāc" vai "lejupielādējiet Windows klientu SecureVPN."

Mājas lapas apakšējā daļā ir papildu saites uz PP un TOS, kā arī uz BUJ sadaļu un sociālo mediju vietām. SecureVPN vietnē kā labi noapaļotas vietnes ir arī emuārs, kurā apkopoti drošības un privātuma nozares jaunumi, kā arī pakalpojumu atjauninājumi un VPN padomi..

SecureVPN atbalsts

Pašlaik atbalsts ir ierobežots ar vaicājumiem, kas saistīti ar biļetēm. Turklāt atbildes var aizņemt pat vairākas dienas, kas nav lieliski. Tomēr saņemtās atbildes bija pieklājīgas un informatīvas.

Pierakstīšanās uz SecureVPN

Lai reģistrētos SecureVPN, ir nepieciešams jūsu vārds, darba e-pasta adrese un kredītkartes informācija. Pēc tam jūs vienkārši lejupielādējat sev atbilstošo lietotni un pēc tam izpildiet instalēšanas instrukcijas. Viss process ilga aptuveni desmit minūtes.

SecureVPN Windows VPN klients

Atbilstoši citiem pakalpojumu aspektiem drošais VPN Windows klients nav tik plašs. Zemāk redzamajā nolaižamajā izvēlnē jūs varat izvēlēties, ar kuru serveri izveidot savienojumu. Pieskarieties pogai Savienot / atvienot, lai izveidotu savienojumu ar serveri.

Šķiet, ka savienojums ar kādu konkrētu serveri neradīja problēmas. Nav tādu papildu noderīgu (un bieži vien nozares standartiem atbilstošu) funkciju kā killswitch gadījumā, ja savienojums pārtrūkst, vai automātiskās sāknēšanas opcijas, lai izveidotu savienojumu ar SecureVPN brīdī, kad ieslēdzat datoru. Tas nozīmē, ka SecureVPN klients ir piemērots, lai gan tas noteikti būtu ieguvums no dažiem atjauninājumiem, jo ​​mēs to izpētīsim tālāk snieguma sadaļā. Atkal tas ir diezgan plāns klients, ņemot vērā to, ko jūs maksājat.

SecureVPN: citas platformas

SecureVPN ir paredzētas lietotnes operētājsistēmām Mac OSX, iOS, planšetdatoriem un Android OS papildus Windows platformai, kuru mēs apskatījām iepriekš.

SecureVPN for Android

SecureVPN Android klients daudz neatšķiras no darbvirsmas versijas. Savādi, ka šķita, ka savienojums ar pareizajiem serveriem ir atšķirīgs no Windows versijas. Es joprojām neesmu pārliecināts, kāda bija problēma ar Windows klientu. Cerams, ka tas drīz tiks risināts.

Noslēguma domas

SecureVPN neatbrīvojas no sarežģījumiem, kas atrodami daudzos citos pakalpojumu sniedzējos, taču tas šķietami notiek uz robustās šifrēšanas rēķina, ko jūs varētu gaidīt no visaugstākā līmeņa VPN pakalpojumu sniedzēja. Tāpat minimālisma pievilcība var būt tikai dažu lietotāju iepirkuma modeļa kritēriju vai tiem, kas meklē atbloķēšanu. Šis VPN nedarbojās labi operētājsistēmā Windows, bet operētājsistēmā Android tas bija labi. Tomēr kāpēc maksāt tik daudz par kaut ko tik sliktu?

Apmeklējiet vietni SecureVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me