SaturnsVPN

 • Cenu noteikšana

  No plkst 1,40 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android

  • Linux

ProPrivacy.com Rezultāts
2.5 no 10

Kopsavilkums

SaturnVPN ir mazs VPN pakalpojums, kas atrodas Hjūstonā, Teksasā. Uzņēmējdarbību 2013. gadā uzsāka četri draugi, kuri visi bija tīkla inženieri. Tagad partnerība ir paplašinājusies līdz pieciem dalībniekiem, un VPN tiek pārvaldīts ar nelielu serveru skaitu par ļoti zemu abonēšanas maksu.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  United Staes
 • Vienlaicīgi savienojumi
  2
 • Valstis
  5

SaturnVPN ir mazs VPN pakalpojums, kas atrodas Hjūstonā, Teksasā. Uzņēmējdarbību 2013. gadā uzsāka četri draugi, kuri visi bija tīkla inženieri. Tagad partnerība ir paplašinājusies līdz pieciem dalībniekiem, un VPN tiek pārvaldīts ar nelielu serveru skaitu par ļoti zemu abonēšanas maksu.

Šis VPN varētu piedāvāt pietiekami daudz tiem, kuriem nav nepieciešama piekļuve serveriem daudzās dažādās valstīs. Tomēr, kā jūs lasīsit šajā ziņojumā, ir apšaubāmi, vai šis VPN varētu būt noderīgs ikvienam.


Apmeklējiet SaturnVPN »

Cenas un plāni

Visiem pakalpojuma piedāvātajiem VPN protokoliem var piekļūt ar vienu paketi. Uzņēmuma piedāvātie abonēšanas plāni ietver viena mēneša periodu vai trīs un sešu mēnešu abonementus. Ir arī viena gada un divu gadu plāns. Ilgāks abonēšanas periods mēnesī iznāk lētāks. Tomēr par visu periodu jums ir jāmaksā.

Cenas ir norādītas ASV dolāros, un jūs varat norēķināties ar kredītkartēm, PayPal, Bitcoin, Webmoney un Perfect Money..

Katrs abonements ļauj konta īpašniekam vienlaikus izveidot savienojumu ar tīklu divās atsevišķās ierīcēs.

Iespējas

Uzņēmuma paketes īpašības ir:

 • Serveri sešās valstīs
 • Trīs dienu naudas atdošanas garantija
 • Anonīmi konti
 • P2P atļauts lielākajā daļā serveru
 • Divu vienlaicīgu savienojumu pieļaušana
 • Nav datu caurlaidspējas ierobežojumu

Katram no tā atbalstītajiem protokoliem uzņēmumam ir serveri dažādās valstīs.

PPTP: ASV, Lielbritānija, Polija, Francija, Vācija

L2TP: ASV, Lielbritānija, Kanāda, Polija, Francija, Vācija

Kerio VPN: ASV, Lielbritānija, Vācija

Cisco AnyConnect: ASV, Lielbritānija

OpenVPN: Kanāda, Lielbritānija, Vācija

Apmeklējiet SaturnVPN »

Drošība

SaturnVPN piedāvātie VPN protokoli ir PPTP, L2TP, SSTP un OpenVPN. Pieejamas arī divas patentētas ieviešanas: Cisco AnyConnect un Kerio.

Diemžēl klientu atbalsta komanda nav ļoti zinoša par VPN izmantotajām metodēm, tāpēc visa informācija, kas nav atrodama vietnē vai kuru nevar secināt, apskatot žurnālfailus, vienkārši nav pieejama..

Uzņēmuma OpenVPN ieviešana nav ļoti veiksmīga. Tas izmanto Blowfish šifrēšanu ar 128 bitu atslēgu. Uzņēmums atslēgu apmaiņai izmanto Diffie Hellman, kas ir standarta metodika, ko izmanto OpenVPN. Sesiju izveidošanas procesus aptver 1028 bitu RSA šifrēšana. Tas ir ļoti vājš, un RSA neiesaka izmantot tik īsu šifrēšanas atslēgu, jo klīst baumas, ka vairākas iestādes, ieskaitot Ķīnas drošības dienestus, var uzlauzt šo šifrēšanas līmeni. Lielākā daļa VPN RSA izmanto 2048 bitu atslēgu, bet labākie VPN izmanto 4096 bitu atslēgu.

Privātums

SaturnVPN aizliedz P2P lejupielādi savos Lielbritānijas un ASV serveros, bet ļauj to izmantot uzņēmuma vācu serveros.

Diemžēl uzņēmums glabā savienojumu žurnālus, bet nenorāda, uz cik ilgu laiku šie ieraksti tiek turēti. Uzņēmums nodos šo informāciju, ja tai iesniegs tiesas rīkojumu. SaturnVPN konfidencialitātes politikā arī teikts, ka viņi uzraudzīs jūsu darbības, ja uzņēmumam tiks iesniegts tiesas rīkojums to darīt.

Atbalsts

Izmantojot tiešraides tērzēšanu, varat runāt ar klientu atbalsta dienestu. Lai redzētu, vai tērzēšana notiek, apskatot ziņojumu lodziņu ekrāna apakšējā labajā stūrī.

Noklikšķinot uz šīs ziņas, tiek atvērts tērzēšanas ekrāns. Vispirms ir jāidentificē sevi un jāraksta jautājums.

Kad ir pieejams atbalsta operators, jūsu saruna var turpināties.

Diemžēl 1. līnijas atbalsta darbinieki nav ļoti zinoši, tāpēc, ja rodas sarežģīts jautājums, jums būs jāsazinās ar tehnisko atbalstu. Vietnes Kontaktpersonu lapa norāda atbalsta e-pasta adresi, un no šīs lapas varat arī nosūtīt ziņojumu.

Lai izmantotu bezmaksas izmēģinājumu, vietnē nav nepieciešams konts. Tomēr jūs varat izveidot kontu, ar kuru jūs nokļūsit vietnes klientu apgabalā.

Tomēr klientu zonā nav nevienas lietošanas iespējas.

Citas vietnes atbalsta funkcijas ietver FAQ lapu.

Vietnē ir arī liela izveidoto ceļvežu bibliotēka.

Process

Bezmaksas konts

SaturnVPN piedāvā divus bezmaksas konta līmeņus. Pirmais ir pieejams, noklikšķinot uz "Bezmaksas VPN konts" vietnes galvenajā izvēlnē.

Tomēr šī opcija ļauj jums piekļūt tikai PPTP un L2TP, kas ir jāiestata manuāli. Lai iegūtu pareizu priekšstatu par SaturnVPN pakalpojumu, jums jāpāriet pie otrā veida bezmaksas izmēģinājuma, kuru jūs iegūstat, aizpildot veidlapu, kas ir pieejama bezmaksas VPN konta lapā. Noklikšķiniet uz "Pieprasiet bezmaksas izmēģinājumu uz 1 dienu" pogu, lai nokļūtu tajā.

Pusotras stundas laikā saņēmu e-pastu ar pieteikšanās akreditācijas datiem vienas dienas bezmaksas izmēģinājumam, kas precīzi modelē pilnu pakalpojumu.

SaturnVPN Windows VPN klients

SaturnVPN ir trīs vilinošas lietotnes ar augsti attīstītu šifrēšanu. ProPrivacy.com iecienītā VPN metodika ir OpenVPN - kuru piedāvā SaturnVPN. Uzņēmums nav izveidojis savu lietotni, bet tā vietā aicina lietotājus lejupielādēt OpenVPN GUI programmu. Šī ir ļoti vienkārša saskarne, kuru izveidoja organizācija, kas pārvalda OpenVPN standartu. Šajā saskarnē nav nekā slikta, izņemot to, ka tā darbojas tikai minimizētā režīmā no sistēmas teknes. Pēc saskarnes lejupielādes jums no SaturnVPN vietnes ir jālejupielādē konfigurācijas faili un pēc tam tie jāpārvieto uz apgabalu, kurā tiek glabāta OpenVPN programmatūra, konfigurācijas direktorijā..

Man jau bija instalēta OpenVPN GUI, tāpēc es tikko lejupielādēju konfigurācijas failus. Tas man ļāva piekļūt vienam serverim Kanādā, vienam serverim Apvienotajā Karalistē un diviem serveriem Vācijā. Diemžēl ar izmēģinājuma kontu, kuru man sniedza atbalsta personāls, es nevarēju izveidot savienojumu ar Kanādas serveri. Man bija iespēja izveidot savienojumu ar Lielbritānijas un Vācijas serveriem, taču tie pilnībā bloķēja manu piekļuvi internetam un es nevarēju izveidot savienojumu ar nevienu vietni, kamēr man bija izveidots VPN savienojums..

VPN savienojuma žurnāla faili parādīja kļūdu, mēģinot autentificēt Apvienotās Karalistes un Vācijas serverus savienojuma procedūru laikā. Kad es mēģināju apmeklēt jebkuru vietni ar ieslēgtu VPN, Web laikā piekļuve neizdevās "Droša savienojuma izveidošana" tīmekļa piekļuves fāze.

Es pārcēlos un tā vietā nolēmu pārskatīt Cisco AnyConnect ieviešanu. Tomēr instalēšanas rokasgrāmatā esošā lejupielādes saite tika pārtraukta, un es nevarēju iegūt programmatūru savā datorā.

Mana nākamā iespēja bija Kerio VPN, ko piedāvā SaturnVPN. Lai gan esmu pārskatījis daudzus VPN pakalpojumus, es nekad nebiju dzirdējis par Kerio, tāpēc šī man bija jauna pieredze. Es nolēmu apskatīt Kerio vietni, lai uzzinātu vairāk par VPN metodiku. Lapa netiks ielādēta.

Es sekoju instalēšanas norādījumiem SaturnVPN vietnē un ieguvu interfeisu datorā. Pierakstoties man vajadzēja atsaukties uz servera nosaukuma lapu SaturnVPN vietnē.

Es izmēģināju visus serveru nosaukumus, taču man neizdevās izveidot savienojumu ar akreditācijas datiem, kas man tika izsniegti bezmaksas izmēģināšanai. Kad es par to brīdināju atbalsta komandu, man teica, ka viņiem šī pieeja ir jāieslēdz man. Pēc visu pārējo testu pabeigšanas es tomēr atgriezos Kerio, un tas joprojām nedarbojās.

Likās, ka kaut kas nav kārtībā ar servera identifikācijas sertifikātu.

Pārbaudīju sertifikātu un atklāju, ka tā derīguma termiņš jau sen ir beidzies.

Man bija vēl viena iespēja. SaturnVPN piedāvā SSTP. Šī ir laba VPN sistēma, kas tika izveidota, lai aizstātu PPTP. Tātad, es noklikšķināju uz saites, lai iegūtu instalēšanas instrukcijas operētājsistēmai Windows 10, un tas ir tas, ko es ieguvu:

Visas iepriekš minētās sistēmas izmanto transporta slāņa drošības procedūras, lai izveidotu savienojumu ar serveri. TLS pieprasa serverim sevi identificēt ar sertifikātu, un katrā ziņā SaturnVPN serverim nebija derīga sertifikāta. Tātad, tas droši vien izskaidro, kāpēc es nevarēju izveidot savienojumu ar OpenVPN vai Kerio. SSTP gadījumos, pat ja man būtu izdevies iegūt savienojuma izveides programmatūru datorā, šīs sertifikāta problēmas dēļ es joprojām nebūtu varējis droši izveidot savienojumu..

No atbalsta galda saņēmu Cicso AnyConnect lejupielādes saiti un varēju to instalēt. Tomēr, mēģinot izveidot savienojumu ar to, es saskāros ar drošības kļūdas ziņojumu.

Es noraidīju kļūdu un turpināju savienojumu. Tas ļāva man veikt ātruma testu SaturnVPN Cisco AnyConnect ieviešanai.

Lietotnes iestatījumu sistēmas lapā Statistika tika sniegta interesanta informācija, ieskaitot savienojumam izmantoto šifru - AES ar 128 bitu atslēgu.

Veiktspēja (ātruma, DNS, WebRTC un IPv6 testi)

ProPrivacy.com veiktspējas testos parasti ietilpst ātruma testi, kas savienojas ar VPN serveriem trīs dažādās valstīs. Parasti šie testi tiek veikti OpenVPN ieviešanā. Lietotne Cisco AnyConnect drošības pasākumiem izmanto OpenSSL bibliotēku, kas ir tieši tāda pati sistēma, kuru izmanto OpenVPN. Tātad, šie testi tika veikti ar Cisco AnyConnect ar visiem SaturnVPN serveriem, kas bija veltīti šai metodoloģijai - viens ASV un divi Lielbritānijā.

Ātruma testi tika veikti ar testmy.net pakalpojumiem. Apvienotās Karalistes testi devās uz serveri Londonā un ASV testi - uz serveri Maiami.

Es izmantoju IPLocation.net, lai atklātu pārbaudīto SaturnVPN serveru faktisko atrašanās vietu. ASV serveris cisco2.saturnvpn.com atradās Kanzassitijā, Misūri štatā. IPLocation parāda piecu dažādu pakalpojumu atrašanās vietas rezultātus. Apvienotajā Karalistē tika ziņots, ka cisco3.saturnvpn.com un cisco4.saturnvpn.com atrodas vienā un tajā pašā vietā. Tomēr abu serveru rezultātu sarakstā divi no IPLocation atbalstošajiem pakalpojumiem nevarēja noteikt precīzu atrašanās vietu, divi izvietoja serverus Gosportā, Hempšīrā, un viens domāja, ka serveri atrodas Kentā..

Droši vien jūsu mājās būs ātrāks interneta pakalpojums. Tomēr, ja dodaties atvaļinājumā uz nabadzīgāku valsti, šo testu neaizsargātajos savienojumos parādītais interneta ātrums parāda apstākļus, kādus jūs varat sagaidīt, kamēr esat prom. Laikā, kad esat atvaļinājumā, jums būs vairāk jāpaļaujas uz VPN, lai jūs varētu nokļūt TV vietnēs no aizmugures mājas.

HBO iesaka ātrumu 2 Mb / s, lai ērti skatītos SD video internetā. HD video straumēšanai tiek ieteikts 3 Mb / s - visa HBO tiešsaistes bibliotēka tiek atveidota HD formātā. Žēl, ka Saturna VPN serveris samazināja līnijas ātrumu. Tomēr, kā jūs redzēsit šī pārskata sadaļā Straumēšanas video, tā īsti neradīja problēmu.

Vairāk laika tika veikts ar ipleak.net, kamēr es biju pieslēgts SaturnVPN Cisco serverim Kanzassitijā, lai pārbaudītu DNS noplūdes un WebRTC kļūdu. Vietne ziņoja par manu atrašanās vietu Kanzassitijā. Tā arī pārbaudīja visus mana DNS pārlūka izdotos DNS zvanus un atklāja piekļuvi 71 dažādiem DNS serveriem. Visi šie serveri atradās Kalifornijā un Ajovā, un tie visi atbilst atrašanās vietai Kanzassitijā, tāpēc SaturnVPN veiksmīgi slēpa manu patieso atrašanās vietu, kas atradās Dominikānas Republikā.

Kamēr es joprojām esmu savienots ar SaturnVPN serveri Kanzassitijā, es piekļūstu testa vietnei doileak.net, kas arī atrada manu atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs. Šajā pārskatā tika pārbaudīta arī atšķirība starp manas operētājsistēmas laika joslu un manas paziņotās atrašanās vietas laika joslu un konstatēts, ka tā ir konsekventa. Šis ir anomālijas veids, kas var atdot noslēpumu, ka izmantojat VPN. Tomēr SaturnVPN veiksmīgi atrisināja šo problēmu, un nekas neliecināja, ka es faktiski nebiju Kansas City.

Mans interneta pakalpojumu sniedzējs neizmanto IPv6 adreses, tāpēc es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes.

Straumēšanas pakalpojumi

Es pārbaudīju katru no trim SaturnVPN Cisco AnyConnect serveriem, lai redzētu, vai viņi varētu mani iesaistīt video straumēšanas pakalpojumos Lielbritānijā un ASV. Savienojot ar SatuenVPN ASV serveri, es varēju skatīties video, kas straumēti no Netflix, ABC un NBC. Šī ir izcila izrāde.

Abiem Lielbritānijas VPN serveriem bija tieši tādi paši rezultāti ar Lielbritānijas straumēšanas pakalpojumiem. Neviens nevarēja man piekļūt videoklipiem Netflix, taču abi mani ielenca BBC iPlayer un videoklipus Channel 4 vietnē.

Citas platformas

SaturnVPN piedāvā vairākus dažādus klientus, kā arī ir VPN serveri, kuriem var piekļūt, izmantojot dažādus protokolus, izmantojot manuālu iestatīšanu. Zemāk redzamajā tabulā parādīts, kura sistēma darbosies.

PPTP L2TP SSTP Kerio OpenVPN GUI Cisco AnyConnect
Windows
Mac OS X X
MacOS X X
Android X X
iOS X X
Linux X X X X

SaturnVPN pārskata secinājums

SaturnVPN ir lielisks līdzeklis, lai nokļūtu ārzemju straumēšanas video vietnēs. Tomēr savienojuma žurnālu saglabāšana nenoteiktu laiku nozīmē, ka, lejupielādējot ar autortiesībām aizsargātu materiālu, jums nevajadzētu paļauties uz šo VPN identitātes aizsardzībai..

man patika

 • Vienkārši lietojams Cisco AnyConnect
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Laba DNS un IP aizsardzība pret noplūdēm
 • Nokļūst Netflix ASV

Es nebiju tik pārliecināts par to

 • Savienojumu žurnāli
 • Tikai divi vienlaicīgi savienojumi

ES ienīdu

 • Drošības sertifikāta kļūda
 • Savienojumi, kas nedarbojas
 • Zems ātrums

Autentifikācijas sertifikāta kļūmes visos savienojuma mēģinājumos ar visām lietotnēm uz visiem SaturnVPN piedāvātajiem serveriem nozīmē, ka jums nevajadzētu izmantot šo pakalpojumu. Šī kļūme pakļauj jums uzbrukumu vidusdaļā risku, ja serveris ir personāla bloķētājs. Šie krāpnieki varētu būt hakeri, kas cenšas nozagt jūsu bankas datus, vai autortiesību juristi vai policija, kas spiego jūsu darbības..

Iepazīstieties ar citu VPN pakalpojumu sniedzēju pārskatiem vietnē ProPrivacy.com, lai atrastu labāku pakalpojumu.

Apmeklējiet SaturnVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me