SaferWeb


 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,99 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
6 no 10

Kopsavilkums

SaferWeb ir VPN nodrošinātājs, kurš vēlas piesaistīt iesācēju VPN lietotāju ar vienkāršu programmatūru un tiešu pieeju. Viņi darbojas tajā pašā uzņēmumā, kurā darbojas TotalVPN
, kuru mēs nesen pārskatījām. Pēc tam no lasītājiem mēs saņēmām diezgan daudz negatīvu atsauksmju par viņu pakalpojumiem. Kaut arī šī asociācija ar TotalVPN ir nedaudz satraucoša, es nolēmu dot SaferWeb godīgu iespēju atstāt iespaidu pirms vērtēt pakalpojumu. Lasiet šo SaferWeb pārskatu, lai redzētu, kā viņi darbojās.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Apvienotā Karaliste
 • Vienlaicīgi savienojumi
  1
 • Valstis
  30

Iespējas

SaferWeb pieder un to pārvalda Pseudio Ltd, uzņēmums, kas atrodas Lielbritānijā. Viņi ir arī tie paši cilvēki, kas atbild par TotalVPN (skatiet mūsu neseno pārskatu).

SaferWeb serveriem ir nedaudz skumju vietu, no kurām izvēlēties tikai 30 serverus. Lai gan sākotnēji šis skaitlis varētu nebūt tik mazs, tas ir daudz mazāks nekā ExpressVPN
(Vairāk nekā 136 vietās) vai IPVanish
(No 60 valstīm, no kurām izvēlēties). SaferWeb ir iekļauts daudz ģeogrāfisko apgabalu, ar serveriem gandrīz katrā lielākajā kontinentā.

SaferWeb piedāvā tikai vienu vienlaicīgu savienojumu ar viņu pakalpojumu. Ja vēlaties vienlaikus izmantot vairākas ierīces, divi papildu savienojumi ir 14,95 gadā.

Gan ASV Netflix (Ņujorkas pilsētas serveris), gan BBC iPlayer (Londonas serveris) pārbaudīja kā pilnībā funkcionējošus, kad ir izveidoti savienojumi ar SaferVPN pakalpojumu..

SaferWeb nepiedāvā daudz papildu funkciju, taču uzņēmums cenšas un pārdot lietotāju vienmēr, kad rodas izdevība. "Supermaksa" (piekļuve ātrākiem serveriem 24,95 gadā), "Prioritārs atbalsts" (9,95 gadā? C'mon!), Un pat a "Uzturēšanās drošībā tiešsaistē" e-grāmata (par 9,95!). SaferWeb cenšas, ka visgrūtāk ir sagraut katru santīmu no klienta, kurš nav pietiekošs.

Apmeklējiet vietni SaferWeb »

Cenas un plāni

SaferWeb savā mājaslapā reklamē divus plānus, no kuriem izvēlēties: Premium un Super Premium. Atšķirība starp tām ir vietu skaits (7 un 30) un vienlaicīgie savienojumi (atļauts viens un trīs). Tomēr šobrīd ir tā, kad visam vairs nav jēgas.

Ievada cenu noteikšana ir paredzēta, lai maldinātu vidējo pircēju, un SaferWeb to panāk. Pēc viena mēneša ievada termiņa beigām SaferWeb piedāvā ļoti atšķirīgas cenas. To var redzēt zemāk esošajā attēlā. Mans plāns lec no 8.98 mēnesī līdz 17.96!

SaferWeb cenu noteikšana

SaferWeb piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai gan tas nav viņu mēneša plāna risinājums, kas drīzāk pieveic objektu. SaferWeb arī nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumus, kas nozīmē piespiedu kārtā parakstīties uz kādu no plāniem, tikai izmēģināt pakalpojumu.

Maksāšanas iespējas ietver PayPal un parastos kredītkaršu zīmolus, taču es biju vīlusies redzot, ka trūkst Bitcoin norēķinu iespējas..

Privātums un drošība

SaferWeb klienti var izvēlēties starp klienta iekšējiem protokoliem OpenVPN, PPTP un IKEv2. Es priecājos redzēt IKEv2 atbalstu, kas ievērojami atvieglo mobilo ierīču ar VPN konfigurēšanu un lietošanu.

Kā jau minēts iepriekš, SaferWeb atrodas Lielbritānijā un ir spiests stingri ievērot valsts stingros datu saglabāšanas un uzraudzības likumus. Lielbritānija ir viena no nevēlamākajām valstīm VPN pakalpojumu sniedzējam, un ienākošie tiesību akti, piemēram, Snūpera harta, ir vēl vairāk pasliktinājuši vispārējo privātumu.

Viens no lielākajiem faktoriem man ir VPN nodrošinātāja šifrēšanas stiprums. Neatkarīgi no tā, vai tas ir Blowfish-128 vai AES-256, šifrēšanas stiprums ir ļoti svarīgs VPN. Diemžēl SaferWeb nenosaka, kādu šifrēšanu viņi izmanto. Mēģinājumi mēģināt pieprasīt šo informāciju no SaferWeb bija neveiksmīgi. Es pat mēģināju mazliet tālāk pārbaudīt viņu Windows klientu (apskatot konfigurācijas failus), bet joprojām neko neatradu.

SaferWeb izlaišana pakalpojuma šifrēšanas metodēs lika man domāt, ka viņi viena vai otra iemesla dēļ nevēlas atklāt šo informāciju. Joprojām nav redzams, vai tas ir saistīts ar vāju šifrēšanu vai tikai nepietiekamu caurspīdīgumu.

SaferWeb neuztur lietošanas žurnālus, bet viņi tomēr glabā dažus savienojuma žurnālus, kā noteikts viņu konfidencialitātes politikā. Šajos žurnālos esošā informācija ietver laika zīmogus, lietotāja IP adresi, VPN lietotājvārdu un izmantoto protokolu. SaferWeb politika ir acīmredzami labāka nekā lietošanas žurnālu glabāšana, taču tā joprojām ir tālu no ideāla (it īpaši, apsverot jebkādas nelikumīgas darbības!).

SaferWeb Nīderlandē ir viens serveris, kas ir stingri ieviests P2P darbībai. Pirms SaferWeb ieteikšanas P2P darbībām, es vēlētos redzēt dažas citas iespējas attiecībā uz atrašanās vietām.

Tā kā SaferWeb ir salīdzinoši jauns uzņēmums, ir grūti zināt precīzu lietotāja datu politiku.

Lietošanas ērtums

SaferWeb vietne ir nedaudz ierobežota, taču tas padara to arī ļoti vienkāršu navigāciju. Klientu apgabalā ir norādīta informācija par kontu, savukārt ir pieejami klientam specifiski klienti un konsultācijas.

Man patika, ka jūs varat apskatīt reāllaika slodzes uz visiem viņu serveriem, kas lietotājiem ļauj izvēlēties serveri ar mazāku trafiku.

SaferWeb arī pārvalda emuāru savā tīmekļa vietnē, taču, veicot papildu pārbaudi, šķiet, ka tas pēdējo reizi ir atjaunināts vairāk nekā pirms gada. Lai gan tas nav svarīgs jautājums, tas neskartu redzēt nedaudz vairāk uzņēmuma iesaistes.

Atbalsts

SaferWeb piedāvā standarta e-pasta / biļešu sistēmas un tiešsaistes tērzēšanas kombināciju, kad runa ir par klientu atbalstu.

Šī SaferWeb pārskata ietvaros es veica ātrā atbalsta pārbaudi, izmantojot tiešās tērzēšanas funkciju. Kamēr es ātri tiku izveidots savienojums ar rep, manie sekojošie ar šifrēšanu saistītie jautājumi neatbildēja un pēc dažām minūtēm mani pēkšņi atvienoja. Ļoti neapmierinoši sakot.

SaferWeb atzīmē visas sociālo mediju izvēles rūtiņas ar klātbūtni Facebook, Google Plus un Twitter. Šie profili tiek regulāri atjaunināti ar noderīgu informāciju par SaferWeb pakalpojumu.

Process

Pierakstīties

Tiem, kas vēlas reģistrēties SaferWeb pakalpojumā, konta izveidošanā jums būs nepieciešams vārds, e-pasta adrese un parole. Process ir diezgan viegls, taču paturiet prātā ēnas norēķinu prakses, kuras es minēju iepriekš!

SaferWeb nepiedāvā Bitcoin kā maksājuma veidu, taču tie tomēr ļauj norēķināties ar PayPal (kas arī atvieglo naudas atmaksas pieprasīšanu). Reģistrēšanās laikā SaferWeb ir arī daudz un nevēlami mēģinājumi pārpludināt viņu pakalpojumus.

Pēc pierakstīšanās es nedaudz apjuku, jo SaferWeb nosūtīja e-pastu, kurā man paziņoja, ka kā bezmaksas lietotājs mans ātrums būs ierobežots. Šis e-pasts ir nedaudz smieklīgs tieši SaferWeb dēļ nepiedāvājot bezmaksas pakalpojumus nevienā formātā!

SaferWeb pārskats: Windows VPN klients

SaferWeb Windows klients ir salīdzinoši mazs - tikai 6 MB. Kad esat instalējis, jūs vienkārši pierakstāties ar saviem akreditācijas datiem, un tas sāk justies tāpat kā jebkurš cits VPN klients, kas darbojas, pamatojoties uz OpenVPN.

SaferWeb Windows klientam ir divi skatīšanas režīmi, "viegli" un "uzlabotas". Vienkāršais režīms ir domāts vairāk pirmo reizi VPN lietotājiem ar vienu pogu, lai izveidotu savienojumu ar tuvāko iespējamo serveri. Papildu režīms ļauj jums izvēlēties VPN protokolu (OpenVPN, IKEv2 un PPTP) un atlasīt atrašanās vietas no serveru saraksta.

Ātrums un veiktspēja

Es veica dažus vienkāršus ātruma testus, lai iegūtu labāku priekšstatu par SaferWeb VPN pakalpojuma darbību. Visi ātruma testi tika veikti no mūsu Budapeštas biroja.

SaferWeb lejupielādes ātrums

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

Kā redzat, rezultāti bija diezgan slikti. Pieslēdzoties Vācijas serverim, mēs piedzīvojām gandrīz par 90% ātruma kritumu. Lielbritānijas un ASV rezultāti bija nedaudz labāki, kaut arī viņi atradās tālāk. Šie rezultāti liek domāt, ka ne visas atrašanās vietas darbojas vienā līmenī.

Pārbaudot WebRTC vai DNS noplūdes, neradīja nekādas problēmas, lai gan vienmēr ieteicams to pārbaudīt, izmantojot ipleak.net

Citas platformas

SaferWeb ir arī Mac operētājsistēmas klients, kā arī Android planšetdatoriem un viedtālruņiem paredzētas lietotnes. Viņi arī apgalvo, ka drīzumā atbrīvos ChromeBook klientu. iPhone un iPad lietotājiem nav nepieciešams neko lejupielādēt, jo, lai izveidotu savienojumu ar SaferWeb VPN, viņi var izmantot iOS pielāgotās VPN konfigurācijas priekšrocības..

Šīs SaferWeb pārskatīšanas ietvaros es nolēmu izmēģināt SaferWeb izmēģināt operētājsistēmu iOS, lai redzētu, cik viegli būtu viņu pakalpojumu izveidot un turpināt. VPN konfigurācijas pievienošana operētājsistēmai iOS ir neticami vienkārša, un man izdevās veiksmīgi izveidot savienojumu ar SaferWeb.

Noslēguma domas

Kamēr es pirms šī SaferWeb pārskata veikšanas es devu šim uzņēmumam tīru šīfera materiālu (ņemot vērā viņu saistību ar TotalVPN), viņi mani sarūgtināja gandrīz uz katra soļa. Neatkarīgi no tā, vai tā ir apšaubāma norēķinu prakse, surogātpastu pārdošana vai atteikšanās atklāt šifrēšanas stiprumu, SaferWeb ir vienkārši VPN sniedzējs, no kura jums vajadzētu izvairīties. Es ieteiktu iepazīties ar mūsu ikmēneša populārākajiem VPN ieteikumiem.

SaferWeb, kas ir uzņēmums, kas atrodas Lielbritānijā, vajadzētu būt arī brīdinājuma zīmei tiem, kas tīklā meklē pilnīgu privātumu. Neskatoties uz to, ja jūtaties piedzīvojumu pilns, nekautrējieties izmēģināt SaferWeb un paziņojiet mums par savu pieredzi zemāk!

Apmeklējiet vietni SaferWeb »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me