Sabai-Technology


ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Sabai Technology ir pielāgota maršrutētāja programmaparatūras uzņēmums, ar kuru var daudz lepoties!

Līdzīgi kā FlashRouters, viņi pārdod pielāgotus maršrutētājus. Tomēr atšķirībā no viņiem Sabai piedāvā DD-WRT maršrutētājus un savus Sabai OS maršrutētājus. Pēdējo no kuriem mēs apspriedīsim vēlāk, bet tas ir absolūti lielisks.

Mēs esam lieli pielāgotas maršrutētāja programmaparatūras fani, jo tas ļauj jums gūt maksimālu labumu no tā. Sabai ir fantastiska alternatīva DD-WRT un Tomato (īpaši attiecībā uz atbalstu). Tāpēc, ja tas izklausās pēc jūsu tējas tases, turpiniet lasīt.

Cenas un plāni

Cenu noteikšana

Sabai ir pārdošanā trīs dažādu veidu produkti:

  • Mirgojoši maršrutētāji
  • VPN paātrinātājs
  • Piederumi

Pirmkārt, kā minēts, viņi pārdod Sabai OS un maršrutētāju DD-WRT. Viņu cenas tiem ir tajā pašā līgā, kā citiem maršrutētājiem, kurus varat iegādāties tiešsaistē.

Otrkārt, viņu visnovatoriskākais un oriģinālākais produkts - VPN paātrinātājs. Tas nāk ar dūšīgu cenu zīmi 449,99 USD. Tomēr, kā mēs tālāk apspriedīsimies, tā varētu būt jums ļoti noderīga ierīce.

Visbeidzot, pārdošanā ir arī virkne piederumu - no kuriem obligāti ir jāpievieno strāvas adapteris, jo tie maršrutētājus piegādā ar ASV (divu spriegumu) spraudni. Pārējos piederumus citur var atrast lētāk, taču jūs ietaupīsit apgrūtinājumus muitā un nosūtīšanas izmaksas. Visām pakotnēm ir arī lieliska 1 gada aparatūras garantija un premium (Sabai Freedom) atbalsts. Bezmaksas piegāde ir arī uz ASV armijas, diplomātiskajām un flotes pasta nodaļām.

Iespējas

Lielākajā daļā scenāriju Sabai OS neatšķiras no vidējās DD-WRT, Tomato un akciju programmaparatūras. Tomēr viņu programmaparatūra ir optimizēta VPN ātrumam un iestatīšanai - abus tos piegādā. Turklāt viņu ekskluzīvā “vārtejas” tehnoloģija ļauj izmantot maršrutētāju tādā veidā, ka viena ierīce izmanto VPN, bet otra - nevis. Lai gan šī funkcija kļūst populāra, tā joprojām nav ierasta parādība.

Drošība un privātums

Drošība, ko saņemat, izmantojot Sabai Technology, pilnībā ir atkarīga no jūsu izmantotā VPN nodrošinātāja. Viņu operētājsistēmas pamatā ir vairākas tomātu versijas, kuras viņi lielā mērā ir modificējuši, taču joprojām tas ir pilnībā atvērts avots, kas tikai padara šo uzņēmumu par daudz fantastiskāku.

Atbalsts

Atbalsts

Sabai saprot, ka maršrutētāji un to iestatījumi var būt sarežģīti, tāpēc viņi katram klientam visu gadu nodrošina brīvību Sabai. Tas nodrošina jūs ar tālruni, tērzēšanu, attālo pieteikšanos, biļešu un e-pasta atbalstu - pēdējos divus no tiem varat iegūt mūžīgi.

Viņiem ir arī zināšanu bāze, taču tas palīdzēs atrisināt tikai pamata jautājumus. Mēs esam noskaidrojuši, ka visi viņu atbalsta pakalpojumi un veidi ir ļoti efektīvi un lietotājam draudzīgi, un tie palīdzēs jums atrisināt visas problēmas.

Diemžēl attālais atbalsts ir jārezervē iepriekš, un atbildes saņemšana biļešu saņemšanai prasa dažas stundas. Tomēr viņu atbalsts pa tālruni vienmēr ir pieejams gandrīz tūlītējai palīdzībai. Šie pēdējie 3 atbalsta mehānismi, lai arī nav 24/7, taču to noteikti nosaka tā kvalitāte.

Skaidrs, ka ievērojama Sabai īpašība ir pārsteidzošais atbalsts pirms un pēc pārdošanas, ko saņemat, lai palīdzētu jums atrisināt lielāko daļu problēmu, kas jums varētu būt!

Maršrutētāja iegūšana

Maršrutētāja, akseleratora vai piederuma iegūšana ir tikpat vienkārša kā jebkura cita pasūtīšana tiešsaistē. Viņu vidējais piegādes laiks ir 3,5 dienas (maksimums 7 dienas), un Asus N66U mēs saņēmām tikai 2,5 dienās!

Pirms sākat lietot savu maršrutētāju, jums tas būs jāaktivizē (ja izmantojat Sabai OS). Tomēr tas tikai ievadīs jūsu e-pastu un noklikšķiniet uz Aktivizēt.

Pats Sabai OS klients ir tāds pats kā jebkura standarta maršrutētāja programmaparatūra. Pamatiem ir viegli piekļūt un tos mainīt, un navigācija ir vienkārša. Papildu iestatījumus var mainīt arī vienkāršām lietām, piemēram, USB iespējošana, sarežģītākiem apgabaliem, piemēram, skriptiem. Papildus tam ir iespējams instalēt arī savas paketes tāpat kā ar parasto DD-WRT un Tomātu programmaparatūru..

Veiktspēja (ātruma, DNS un IP pārbaude)

Šie rezultāti - it īpaši DNS un IP pārbaude - atšķirsies atkarībā no tā, kādu VPN pakalpojumu sniedzēju izmantojat. Mēs pārbaudījām, izmantojot VyprVPN, jo tam ir vieni no labākajiem ātrumiem tirgū. Izmantojot mūsu maršrutētāju, mēs pamanījām tikai ātruma kritumu par 10%. Izmantojot VPN paātrinātāju, ātrums netiek absolūti zaudēts.

Atcerieties, ka šie ātrumi būs atkarīgi ne tikai no VPN nodrošinātāja, bet arī no maršrutētāja CPU ātruma, tāpēc iegūstiet ātrāko, ko varat atļauties..

Visi maršrutētāja ātrumi tika mērīti caur vadu savienojumu. Izmantojot bezvadu, rezultāti bija saprotami nedaudz zemāki. Mēs arī apskatījām, vai vārtejas iestatīšana dažās ierīcēs, kurās darbojas VPN, un citās, kas darbojas normāli, kaut ko mainīja, un vai mēs nepamanījām būtiskas ātruma izmaiņas.

Citi pakalpojumi

VPN paātrinātājs

VPN paātrinātājs

Pats VPN paātrinātājs ir paredzēts tikai vienam un tikai vienam uzdevumam. Tas ir, lai palielinātu VPN ātrumu caur jūsu maršrutētāju. Tas nozīmē, ka 6 USB porti un HDMI ports nedod nekādas funkcijas un jūs to nevarat izmantot NAS, printera koplietošanai vai citiem līdzīgiem uzdevumiem.

VPN paātrinātājs darbojas ar jebkuru maršrutētāju, taču tas ir optimizēts lietošanai ar Sabai maršrutētājiem. Tas būtībā ir dators ar neapbruņotu kauliņu, kas datora vai maršrutētāja vietā veic visu VPN apstrādi. Tā kā nekas cits tajā nedarbojas, tas to var izdarīt ļoti efektīvi.

Ātrums un veiktspēja

Šī ir vissvarīgākā sastāvdaļa, apsverot VPN paātrinātāja iegādi, tāpēc mēs esam pārliecinājušies, ka esam pielikuši daudz pūļu, lai pārbaudītu to dažādās vidēs, un kopumā mēs esam pārliecinājušies, ka tas ļoti labi pilda solījumus paātrināt jūsu VPN savienojumu . Kā jau iepriekš tika atzīmēts, izmantojot VPN paātrinātāju, VPN ātrums nemaz nebija samazinājies!

Negatīvie bija tas, ka ping ievērojami pieauga un dažos gadījumos tas izraisīja nobīdi. Tomēr straumēšanas kvalitāte un buferizācija bija ievērojami labāka nekā tad, kad mēs savā maršrutētājā izmantojām VPN. Mainot VPN pakalpojumu sniedzējus, tika nedaudz uzlaboti ping rezultāti, taču tas ietekmēja ātrumu, tāpēc, izvēloties VPN paātrinātāju, jums būs jāveic dažas pārbaudes, lai atrastu jums labāko VPN..

Lielās ping atšķirības iemesls ir fakts, ka savienojums notiek nevis kā dators -> Maršrutētājs -> Internets, tas iet uz datoru -> Maršrutētājs -> Paātrinātājs -> Maršrutētājs -> Internets.

Vēl viena priekšrocība, vadot VPN maršrutētājā vai paātrinātājā, ir fakts, ka jūs netiksit pakļauts lielai WebRTC noplūdei..

Sabai brīvība

Šī ir viņu pielāgotā atbalsta pakete, kā aprakstīts sadaļā atbalsts. Tas ir fantastiski, un jūs to visu gadu iegūstat bez maksas, kas ir absolūti pārsteidzoši.

Sabai Technology Review secinājums

Ja jums ar maršrutētāju ir savienotas tikai dažas ierīces, iespējams, pietiks, ja maršrutētājā darbināt VPN vai izvēlēties VPN sniedzēju, kas ļauj daudz vienlaicīgu savienojumu.

Tomēr, ja jums ir liela mājsaimniecība vai vēlaties, lai visi jūsu uzņēmumā būtu savienoti ar VPN tīklu, tad Sabai ir lieliska izvēle.

Kopumā Sabai tehnoloģija (viņu produkti un īpaši serviss) ir lieliska. Viņi piegādā visu svarīgo, un mēs tos pilnībā iesakām, ja meklējat maršrutētāju, ko izmantot kopā ar VPN, un jums nepatīk DD-WRT un Tomato alternatīvas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me