RoboForm

 • Cenu noteikšana

  No plkst 1,79 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

RoboForm ir ļoti noslīpēts un visaptverošs paroļu pārvaldnieks, kurš, neskatoties uz slēgtā avota (bet no viena gala līdz galam šifrētu), tomēr izdodas radīt iespaidu.

Ātra statistika

 • Valsts
  ASV

Cenu noteikšana

Primārais personīgais RoboForm produkts ir RoboForm visur, viņu lētākais plāns maksā 1,99 USD mēnesī, par kuru katru gadu tiek izrakstīts rēķins. Šis plāns nodrošina indivīdam pilnīgu piekļuvi visām RoboForm galvenajām funkcijām. Ģimenes plāns paplašina plānu Visur, aptverot līdz pieciem cilvēkiem.


3 gadu

1,79 USD
mēnesī

12 mēneši

1,99 USD
mēnesī

RoboForm piedāvā arī bezmaksas plānu. Tam trūkst tiešsaistes dublējuma, kopīgošanas pieteikšanās un dažu atbalsta funkciju. Tomēr galvenais ierobežojums ir tas, ka tas neatbalsta sinhronizāciju dažādās ierīcēs.

Tas ir diezgan liels ierobežojums, taču fakts, ka RoboForm neuzliek termiņus vai ierobežojumus glabājamo paroļu skaitam, padara to par perfekti funkcionējošu bezmaksas paroļu pārvaldnieku tiem, kuri galvenokārt izmanto tikai vienu ierīci.

Vietnē nav minēts, ka, reģistrējoties RoboForm Free, jūs 30 dienu laikā tiksiet jaunināts uz RoboForm visur visur. Maksājums notiek ar karti (ieskaitot Amex), PayPal vai USD čeku vai naudas pārvedumu.

Papildus personīgajiem plāniem RoboForm piedāvā biznesa plānus. To centrā ir centralizēta vadības konsole paroļu izvietošanai komandas locekļu starpā, atļauju pārvaldīšanai un tamlīdzīgi. Tomēr šajā pārskatā galvenā uzmanība tiek pievērsta personiskajam plānam visur.

Funkcijas (RoboForm visur)

 • Klienta puses (e2ee) šifrēšana
 • Starp platformu sinhronizācija
 • Pārlūka integrācija
 • Aizpildiet lietojumprogrammu paroles
 • Tiešsaistes rezerves kopija
 • Droši kopīgojiet pieteikšanās
 • Grāmatzīmes
 • Safenotes
 • Kontakti
 • Identitātes / veidlapu aizpildīšana
 • 2FA atbalsts

Starp platformu sinhronizācija

RoboForm ir pieejams ar pilnu Windows, macOS, Android un iOS / iPadOS funkcionalitāti. Ir pat Apple Watch lietotne, lai gan mēs to vēl neesam izmēģinājuši.

Linux un ChromeOS lietotāji var izmantot īpašas pārlūkprogrammu papildinājumu versijas, taču viņiem nav piekļuves drošības centram. Protams, jaunāku Chromebook datoru īpašniekiem ir arī iespēja izmantot Android lietotni.

Bez visa tā, parolēm, piezīmēm, kontaktpersonām un visam citam, kas glabājas jūsu RoboForm kontā, var piekļūt, izmantojot tīmekļa konsoli uz jebkuras platformas, kas atbalsta tīmekļa pārlūku.

Pārlūka integrācija

Operētājsistēmā Windows RoboForm tiek integrēts ar pārlūkprogrammām Firefox, Chrome un Edge, nodrošinot rīkjoslu piekļuvei visām RoboForm funkcijām.

broswer integrācija

Windowed režīmā šī rīkjosla ērti atrodas ārpus ceļa zem pārlūka loga, bet pilnekrāna režīmā tā aizņem zināmu vietu pārlūka apakšā.

Tas ir jautājums par personisko izvēli, bet mēs uzskatām, ka tas ir nedaudz uzmācīgs. Par laimi, jūs varat atspējot rīkjoslu, un parastie pārlūka papildinājumi nodrošina visas rīkjoslas funkcijas, vienlaikus neuzkrītoši atrodoties ārpus ceļa, kad tie netiek izmantoti..

Operētājsistēmā macOS RoboForm izmanto tikai regulārus pārlūka papildinājumus Firefox un Chrome. Tas arī piedāvā Safari papildinājumu, kas diskrēti atrodas macOS izvēlnes joslā.

strādā pārlūkā

Lielākā daļa RoboForm pamatfunkciju ir pieejamas rīkjoslā un pārlūka papildinājumos. Tas ietver drošu paroļu ģeneratoru, ko var pielāgot, lai izveidotu paroles vietnēm ar stingrām prasībām.

Paroļu ģenerators

Tālāk šajā pārskatā mēs apspriedīsim mobilo pārlūku integrāciju.

Tiešsaistes rezerves kopija

Bezmaksas klienti var dublēt savas datubāzes lokāli, bet visur lietotāji arī saņem automātisku tiešsaistes dublējumu.

tiešsaistē dublēt

Tomēr nekas neliedz lietotājiem automātiski dublēt RoboForm konteinerus mapē Dropbox...

Droši kopīgojiet un nosūtiet pieteikumvārdus

Daudz reklamēta funkcija ir spēja viegli un droši koplietot pieteikšanās datus ar citiem RoboForm lietotājiem. Ja adresāts nav RoboForm lietotājs, viņš saņems e-pastu ar aicinājumu pievienoties (bezmaksas konts ir piemērots e-pastu saņemšanai).

Ja sinhronizējat pieteikuminformāciju, tā tiks sinhronizēta saņēmējiem, ja to mainīsit, un piekļuvi var atsaukt jebkurā laikā. Alternatīvi varat izvēlēties nosūtīt pieteikuminformāciju, pēc kuras tā vairs nav jūsu kontrolē.

Grāmatzīmes, Safenotes un Kontakti

Papildus pieteikuminformācijai RoboForm var saglabāt un sinhronizēt grāmatzīmes, atsevišķus “Safenotes” un kontaktus dažādās platformās un pārlūkprogrammās. Piezīmes var pievienot arī pieteikuminformācijai un lielākajai daļai citu ierakstu veidu.

Identitātes

Identitātes ir tīmekļa formas automātiskās aizpildes funkcija ar visa veida noderīgām veidnēm, piemēram, personisko informāciju, adresi, bankas informāciju un automašīnas informāciju. Kā norāda nosaukums, jūs varat iestatīt tik daudz “identitāšu” vai personu, cik vēlaties, lai veidlapas automātiski aizpildītu dažādos veidos.

identitātes tīmekļa forma

Privātums un drošība

Jurisdikcija

RoboForm ir izstrādājis ASV uzņēmums Siber Systems. Pateicoties šokējošajam apjomīgajam masveida novērojumam, kas tiek veikts ASV tehnoloģiju kompāniju klientiem (gan ASV, gan ne ASV pilsoņiem, kā to atklāj bijušais NSA ziņotājs Edvards Snowdens), mēs parasti iesakām nelietot ASV uzņēmumus, ja privātums rada lielas bažas.

Tomēr...

Šifrēšana no vienas puses uz otru (e2ee)

Teorētiski jurisdikcijai nevajadzētu būt pārāk lielai, jo visas paroles un citi dati ir šifrēti un atšifrēti tikai klienta pusē. Citiem vārdiem sakot, tas nekad neatstāj jūsu ierīces nešifrētas. Tātad bez jūsu paroles tas ir bezjēdzīgi pat tad, ja NSA par to saņems savus pirkstus!

Slēgts avots

RoboForm programmatūra izmanto patentētu slēgtā pirmkodu.

Vienīgais ziedes lidojums ir tāds, ka visa RoboForm programmatūra izmanto patentētu slēgtā pirmkodu. Tas nozīmē, ka mums vienkārši jāuzticas Siber Systems, ka tā programmatūra ir droša un viss ir līmenī.

Nav īpaša iemesla neuzticēties tam, izņemot to, ka vispārēja neuzticēšanās ASV (vai jebkuram šajā jautājumā) tehnoloģiju uzņēmumam ir veselīga.

Baļķi

Kā jau minēts, jūsu paroles un citi dati, kas tiek glabāti RoboForm konteineros, ir droši šifrēti no viena gala līdz otram, lai tiem varētu piekļūt tikai jūs (un tie, ar kuriem esat izvēlējies tos koplietot). Tos var uzglabāt Siber Systems serveros, bet Siber Systems tiem nevar piekļūt.

Tajā tomēr tiek glabāti dažādi žurnāli, kas attiecas uz brīvprātīgu klientu datiem un maksājuma informāciju. Papildus tam tiek saglabāti:

“Unikālais ID (GUID), datora ID (no dažu datora atribūtu ģenerēts, izmantojot vienvirziena funkciju), diska ID (ģenerēts, izmantojot vienvirziena funkciju no sistēmas diska ID), licences aktivizēšanai un periodiskai licences pārbaudei.”

Tātad Siber Systems noteikti zina diezgan daudz par saviem klientiem. Ja esat pēc anonīmas paroļu pārvaldības, RoboForm nav paredzēts jums. Bet, tā kā tas faktiski nevar redzēt jūsu paroles, mēs nedomājam, ka Siber Systems reģistrētie žurnāli patiešām rada bažas par privātumu lielākajai daļai cilvēku

Tehniskā drošība

Līdzīgi kā KeePass .kbdx faili, RoboForm visus jūsu datus glabā autonomā konteinerā. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, kur konteiners tiek novietots, tas paliek droši šifrēts.

Katrs konteiners ir šifrēts, izmantojot AES-256. Taustiņi tiek šifrēti, izmantojot PBKDF2, kas atkārtots 4000 reizes, ar SHA-256 jaucējfunkciju un garu nejaušu sāli (32 baiti). Pārsūtīšana uz RoboForm serveri tiek nodrošināta, izmantojot HTTPS.

Dati tiek koplietoti, izmantojot publiskās atslēgas kriptogrāfiju, kurā lietotāju publiskās atslēgas tiek glabātas un sinhronizētas RoboForm serverī, lai citi lietotāji varētu viņiem nosūtīt pieteikšanās vai mapes, izmantojot savas privātās atslēgas..

Baltā grāmata, kas izskaidro garo RoboForm kriptogrāfijas praksi, ir pieejama šeit.

Divfaktoru autentifikācija (2FA)

Ja vēlaties datus aizsargāt ne tikai ar galveno paroli, tad RoboForm atbalsta divu faktoru autentifikāciju, izmantojot vienreizēju paroli (OTP). To var nosūtīt pa e-pastu, SMS vai Google autentifikatoru (visdrošākā opcija, kaut arī autentifikatora alternatīvām, piemēram, atvērtā koda unOTP, vajadzētu darboties).

Klientu atbalsts

RoboForm vietne sniedz milzīgu daudzumu profesionāli sagatavotas informācijas. Tās centrā ir izsmeļoša tiešsaistes rokasgrāmata, kurā ir sīki aprakstītas visas RoboForm iespējas, un tā ir pielāgota katrai pilnībā atbalstītajai platformai..

Papildus tam ir plašs palīdzības centrs, kurā ir ļoti daudz rakstu, kas satur gandrīz katru tematu, par kuru mēs varētu iedomāties.

Ja jums joprojām ir nepieciešama palīdzība, tad e-pasta atbalsts uz formām ir pieejams visiem lietotājiem visu diennakti. Visur klienti saņem prioritāru tiešsaistes atbalstu un Live Chat atbalstu EST darba laikā.

Lietošanas ērtums

Izmantojot eksportēto CSV failu, paroles var importēt no pārlūka Chrome, Firefox, iCloud atslēgu piekariņa un no vairuma paroļu pārvaldnieku. No Safari var importēt tikai grāmatzīmes. Paroles var eksportēt kā CSV failu.

Windows & MacOS

Kā mēs jau redzējām, lielākajai daļai RoboForm funkciju var piekļūt no pārlūka rīkjoslas un / vai pārlūka papildinājumiem. RoboForm plaukstošā sirds uz darbvirsmas, tomēr (izņemot Linux mašīnām), ir Drošības centrs.

Windows lietotne

No šejienes jūs varat pilnībā piekļūt visām RoboForm funkcijām un funkcijām.

Android un iOS / iPadOS

Android un iPhone lietotnes būtībā ir identiskas viena otrai, un iPad lietotnei ir tikai nelielas modifikācijas, lai nodrošinātu tās lielāku formas koeficientu. Lietotnes var nodrošināt ar PIN koda un / vai pirkstu nospiedumu atbloķēšanu, sinhronizēt ar visām citām ierīcēm, kas savienotas ar jūsu kontu, un nodrošināt pilnīgu piekļuvi visām RoboForm funkcijām.

Ja lietotnē izvēlaties pieteikšanos, tā tiks atvērta iebūvētajā pārlūkā (skat. Zemāk).

ios lietotne

Interesanta mobilajām ierīcēm raksturīga funkcija ir spēja piestiprināt iecienītos vienumus (piemēram, pieteikšanās) sākuma lapai.

piesprausti vienumi lietotnē

Mobilā pārlūka un OS integrācija

RoboForm ir integrēts ar operētājsistēmas Android 8+ automātiskās aizpildes ietvara pakalpojumu un iOS 12+ autentifikācijas pakalpojumu sistēmu, lai vairumā pārlūkprogrammu un daudzās lietotnēs nodrošinātu nevainojamu automātisko aizpildīšanu jaunākās ierīcēs..

Alternatīvi, un tas ir īpaši noderīgi vecāku ierīču lietotājiem, RoboForm lietotnes pārlūkā ir iebūvēta automātiskās aizpildes funkcionalitāte..

pieteikšanās formā

Noslēguma domas

RoboForm ir visaptverošs, stilīgs un ļoti slīpēts produkts, kas visu (ieskaitot virtuves izlietni) ved uz paroļu pārvaldnieka tabulu.

Tas arī izmanto spēcīgu visaptverošu šifrēšanu un nemanāmi sinhronizē visās jūsu ierīcēs, un tai nav nepieciešama papildu ievade, izņemot programmatūras instalēšanu.

Tas nav bez maksas, taču cenas ir ļoti saprātīgas. Mūs uztrauc tikai tas, ka tas ir slēgta avota komerciāls produkts, tāpēc, ja valsts līmeņa dalībnieki ir daļa no jūsu draudu modeļa, iespējams, vēlēsities aplūkot atvērtā koda KeePass vai Bitwarden.

Bet, ja slēgtais avots jūs neuztrauc, RoboForm ir ļoti ieteicams.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me