RememBear


RememBear ir paroļu pārvaldnieks, kuru jums atgādājuši VPN TunnelBear izstrādātāji. Tas ir Kanādas bāzēts paroļu pārvaldnieks, kas sola padarīt jūsu tiešsaistes kontu nodrošināšanu pārvaldāmāku. Līdzīgi kā pirms tam izstrādātas lietotnes TunnelBear VPN, RememBear galvenā misija ir padarīt drošu paroļu pārvaldību iesācējiem pietiekami vieglu.

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Tā rezultātā RememBear ir paredzēts, lai patērētāji varētu nodrošināt tiešsaistes kontus bez galvassāpēm, kas dažkārt saistītas ar esošajiem paroļu pārvaldniekiem. Tātad, vai šis pakalpojums ir tik vienkāršs, kā tam vajadzētu būt? Vai tas nodrošina naudas vērtību? Un vai tas ir tikpat drošs kā galvenie konkurenti, kad tiek aizsargāts paroles?

RememBear

Ātra statistika

  • Valsts
    Kanāda

RememBear pārskats

Lai gan tas ir pavisam jauns pakalpojums, kas tikko iznācis no beta versijas, RememBear jau ir pieejams operētājsistēmām Mac, Windows, iOS un Android. Turklāt jau ir izlaisti integrēti paplašinājumi pārlūkprogrammām Chrome, Firefox un Safari (lai gan, protams, Opera un Edge pašlaik nav pārstāvēti).

RememBear apgalvo, ka paroles aizsargā pilnīgi drošā un privātā veidā. Trešās puses drošības firma (Cure53) jau ir rūpīgi pārbaudījusi pakalpojumu, lai nodrošinātu, ka tiek pilnībā ieviesta kodēšana no vienas puses uz otru..

Ja jūs joprojām izmantojat vienu un to pašu paroli vairākiem kontiem, paroles pārvaldnieks, piemēram, RememBear, iespējams, ir laba izvēle, jo tas ļaus visiem kontiem iestatīt spēcīgas unikālas paroles - jums tās visas nevajadzēs atcerēties..

Cenu noteikšana

Labās ziņas ir tādas, ka - tāpat kā lielākajai daļai konkurentu - RememberBear ir pieejams bez maksas vienreizējai lietošanai. Bezmaksas plānu var izmantot viens abonents vienā ierīcē - tas ļauj šim lietotājam saglabāt un atsaukt neierobežotu skaitu paroļu. Tomēr bezmaksas lietotāji nemēģina dublēt savas paroles mākonī. Tā vietā viņu paroles tiek šifrētas un glabātas uz vietas - tas nozīmē, ka, pazaudējot ierīci vai sabojājoties vai sabojājoties, tās, iespējams, zaudēs visas paroles. Papildus rezerves kopiju trūkumam bezmaksas RememBear lietotāji nedrīkst sinhronizēt savas paroles dažādās ierīcēs.

Labā ziņa ir tā, ka visi lietotāji, reģistrējoties pirmo reizi, saņem 30 dienu piemaksu par brīvu, kas nozīmē, ka jūs varat izjust pilno versiju, nemaksājot par to. Tā kā bezmaksas RememBear lietotāji ir ierobežoti ar vienu ierīci, ir vērts atcerēties, ka paroles, kas sinhronizētas ar sekundāro ierīci, vairs nedarbosies pēc 30 dienu izmēģinājuma perioda beigām. Par laimi, tas ir neticami lēti, lai jauninātu uz premium līmeņa abonēšanas plānu tikai par USD 3 mēnesī, pēc kura viņi varēs dublēt paroles un droši sinhronizēt tās visās ierīcēs..

RememBear cenu noteikšana

Augstākās kvalitātes lietotāji arī saņem prioritāru klientu apkalpošanu, lai gan jāatzīst, ka paroļu pārvaldnieki nav tas pakalpojums, kas parasti prasa daudz roku. No otras puses, tā kā tas ir paredzēts iesācējiem un ne-tehniķiem, šī palīdzība var būt noderīga cilvēkiem, kuri vēlas iemācīties dublēt, sinhronizēt, automātiski aizpildīt un automātiski saglabāt paroles lidojuma laikā.

Kopumā 36 USD gadā nešķiet pārāk dārgi. Tā ir tieši tāda pati cena kā, piemēram, populārajam paroļu pārvaldniekam LastPass. Cena ir taisnīga, ņemot vērā, ka šis pakalpojums ir pārbaudīts, un tam ir visas svarīgās funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no augstākās klases paroļu pārvaldnieka. Un jums ir iespēja to izmantot bez maksas uz nenoteiktu laiku, ja vien jūs neesat enerģijas lietotājs ar daudzām ierīcēm.

No otras puses, ilgstoša bezmaksas versijas izmantošana var izraisīt diezgan sliktas galvassāpes, ja esat mobilo vai planšetdatoru lietotājs, kurš bieži veic jauninājumus vai ir pakļauts pazaudēt un sabojāt savu ierīci. Un to, ka bezmaksas versijai nav rezerves kopijas, var uzskatīt par nepatīkamu - jo tādi konkurenti kā NordPass un Myki nodrošina dublējumus pat to bezmaksas, vienas ierīces versijās..

Turklāt RememBear piedāvā bezmaksas lietotājiem atlīdzības shēmu, kuru var izmantot, lai no apmaksāta abonementa iegūtu 6 USD. Šo atlaidi var iegūt, atbloķējot 5 sasniegumus - kas ietver RememBear kopīgošanu sociālajos tīklos - un dažādas citas pozitīvas aktivitātes, piemēram, uzaicinot draugus uz paroļu pārvaldnieku..

Visbeidzot, lietotāji var izvēlēties maksāt, izmantojot Mastercard, Visa vai AMEX. Tomēr Paypal un Bitcoin nav pieejamas norēķinu metodes, kas dažiem cilvēkiem var liegt iespēju.

Iespējas

Uzstādīt

Konta iegūšana RememBear ir tikpat vienkārša kā pāriešana uz vietni un nepieciešamās versijas lejupielāde. Mēs izvēlējāmies Windows versiju un instalējām Chrome paplašinājumu, lai pārbaudītu automātiskās aizpildes un automātiskās saglabāšanas paroles funkcijas.

RememBear hroma pagarinājums

Autonoms Windows klients tika lejupielādēts dažu sekunžu laikā, un, piekrītot diezgan standarta pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, tas tika instalēts bez problēmām. Kā vienmēr notiek TunnelBear produktu gadījumā, instalāciju pavadīja uzjautrinoši lāču saistīti puni.

Pēc instalēšanas lietotājiem tiek lūgts izveidot kontu. Lai to izdarītu, jums būs jānorāda e-pasta adrese un galvenā parole.

izveidot kontu

Kā tas vienmēr notiek ar nulles zināšanu paroļu pārvaldniekiem, RememBear daudz atgādina jums, lai pārliecinātos, ka atcerieties galveno paroli, jo pazaudēšanas vai aizmāršības gadījumā to nevar atgūt. Turklāt tas nodrošina rezerves kodu, kas papildus galvenajai parolei ir pievienots kontam. Tas ļauj atgūt paroles, ja tomēr aizmirstat galveno paroli.

sagatavot rezerves komplektu

Vienkārši ņemiet vērā: ja kāds iegūst piekļuvi šim atkopšanas kodam, viņi var viegli atiestatīt jūsu kontu un piekļūt visām jūsu parolēm. Tādējādi tas, kur un kā jūs glabājat šo kodu, būs svarīgs jūsu paroļu drošībai, un mēs parasti iesakām to pierakstīt vai izdrukāt un glabāt kaut kur diskrēti bezsaistē..

Tālāk RememBear dod jums iespēju importēt pieteikumvārdus no datora. Tas ir labs veids, kā ietaupīt laiku un nodrošināt, ka visas iepriekšējās paroles tiek ieslodzītas RememBear no get-go. Lietotājiem ir iespēja importēt no pārlūka vai importēt no iepriekšējā paroļu pārvaldnieka, izmantojot CSV failu. Mēs izvēlējāmies importēt, izmantojot CSV.

velciet un nometiet csv failu

Mums patika, ka daļa no šī procesa ietvēra CSV failu eksportēšanas rokasgrāmatu, kas ir apliecinājums tam, ka paroles pārvaldnieks koncentrējas uz iesācējiem. Kad paroles tika veiksmīgi importētas (un vēl viens jautrs lāča joks tika pārņemts), paroļu pārvaldnieks pamudināja mūs instalēt pārlūka paplašinājumu. Tāpēc mēs gājām uz priekšu un instalējām Chrome paplašinājumu.

Kad ir instalēts Chrome paplašinājums, jums tiek lūgts apstiprināt, ka abi kodi (viens lietojumprogrammas logā un otrs pārlūka logā) sakrīt. Šī ir drošības funkcija, kas izstrādāta, lai nodrošinātu, ka lietojumprogrammu pāriem nav ārējas ietekmes. Pēc tam instalēšana ir pabeigta, un jūs esat gatavs sākt lietot RememBear, lai aizsargātu savus kontus.

Lietošanas ērtums

RememBear klients ir labi izstrādāts un viegli aplūkojams. Noklikšķinot uz “logins” labajā pusē, jūs varat redzēt visus pieteikumvārdus, kas tika importēti instalēšanas posmā. Tālāk mēs nolēmām turpināt, redzot, cik labi RememBear izturējās ar paroļu automātisku saglabāšanu velvē. Lai to izdarītu, mēs devāmies uz Facebook un ar prieku uzzinājām, ka paplašinājums veic savu darbu (redzams, jo pieteikšanās veidlapās bija parādījusies lāča ikona). Ievadot mūsu e-pastu un paroli, paplašinājums pamudināja mūs saglabāt paroli glabātuvē.

facebook ieiet

Saglabājot paroli, mēs atgriezāmies Facebook, lai pārbaudītu automātiskās aizpildes funkciju, un esam priecīgi redzēt, ka noklikšķināšana uz pieteikšanās veidlapu mums nekavējoties ļāva piekļūt parolei no mūsu glabātuves.

piesakieties facebook

RememBear arī dod jums iespēju izveidot jaunas drošas paroles, izmantojot savu paroļu ģeneratoru. Mēs nolēmām izdzēst mūsu Facebook paroli no glabātuves, lai to pārbaudītu.

Šīs paroles var izveidot no rakstzīmēm vai vārdiem, un lietotāji var izvēlēties, lai parolēs, kas nepārsniedz 50 rakstzīmes, iekļaut pēc iespējas vairāk lielo un mazo burtu, simbolu un numuru. Šī ir lieliska funkcija, kas noteikti padarīs ārkārtīgi vieglu kontu drošu paroļu izveidi.

paroļu ģenerators

Vēl viena funkcija, kas mums patika, bija spēja pārbaudīt jūsu glabātuvē esošo paroļu stiprumu. Kā redzat zemāk, parole, kas pilnībā izgatavota no mazajiem burtiem, kas ir tikai četras rakstzīmes gara, tiek parādīta ar sarkanu joslu, lai norādītu, ka šī parole ir steidzami jāuzlabo..

paroles pārbaudītājs

Tiem, kam tas nepieciešams, ir pieejama arī paroles koplietošanas funkcija. Tomēr, ja jūs izmantojat bezmaksas versiju, noklikšķiniet uz Dalies ar Lāci ļaus dalīties tikai ar lāča GIF. Lai koplietotu paroles, jums būs jājaunina uz piemaksu plānu. Turklāt paroles var koplietot tikai ar citiem RememBear lietotājiem, tāpēc, lai saņemtu paroli no jūsu apmaksātā konta, viņiem būs jālejuplādē un jāinstalē bezmaksas versija..

Tāpat kā citu paroļu pārvaldnieku gadījumā, drošu piezīmju funkcija ļauj jums saglabāt piezīmes sev glabātuvē. Šī funkcija darbojas bez problēmām un ļauj veikt pierakstus, kuru garums nav noteikts.

drošas piezīmes

Kredītkartes funkcija (tieši zem Drošas piezīmes) ļauj saglabāt kartes informāciju, lai to izmantotu tiešsaistē, un tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par kartes informācijas ievadīšanu katru reizi, kad rodas tiešsaistes iepirkšanās forma.

Visbeidzot, noklikšķinot uz Pievienojiet jaunu ierīci ļauj sinhronizēt kontu citā mašīnā. Lai pārbaudītu šo sinhronizācijas funkciju, mēs nolēmām instalēt iOS versiju. Par laimi, mēs viegli varējām izmantot Windows klienta QR kodu, lai sinhronizētu paroles šifrētā formātā - gatavs lietošanai mūsu iPad.

skenēt konta informāciju

Lai gan iestatījumos ir pieejama eksporta funkcija, bezmaksas lietotāji nevar dublēt paroles, izmantojot šo funkciju, padarot mākoņa dublējumus un CSV failu eksportu pilnīgi nepieejamu, ja vien jūs nemaksājat par abonementu. Un ir vērts atzīmēt, ka eksporta funkcija pat 30 dienu izmēģinājuma versijā nav pieejama.

atcerieties piemaksu

Kopumā mēs atklājām, ka RememBear ir programmatūra, kas viegli izpilda solījumus par piemērotu paroļu pārvaldnieku iesācējiem.

Visas vissvarīgākās funkcijas ir uzreiz pieejamas, un pateicoties nemanāmai integrācijai starp paplašinājumu un atsevišķo klientu, lietotāji var bez pūlēm sākt glabāt un atsaukt savas paroles veidlapās..

Paroles koplietošanas un mākoņa dublējuma trūkums bezmaksas lietotājiem ir nedaudz sāpīgs. Tomēr tas ir saprotams un diezgan parasts visiem bezmaksas paroļu pārvaldniekiem, kas nozīmē, ka būtu negodīgi kritizēt šo paroļu pārvaldnieku. Tomēr mēs aicinām ikvienu, kam ir vajadzīgas šīs funkcijas (un piemēram, izmantojot RememBear), saņemt apmaksātu abonementu.

Privātums un drošība

E2EE

RememBear ir nulles zināšanu pakalpojums ar pilnīgu šifrēšanu (e2ee)

RememBear ir nulles zināšanu pakalpojums ar pilnīgu šifrēšanu. Paroles tiek glabātas šifrētā formātā vai nu lietotāja vietējā mašīnā, vai mākoņa serveros, ko kontrolē RememBear. Bezmaksas lietotāji nesaņem tiešsaistes dublējumus, kas nozīmē, ka paroles vienmēr tiek droši glabātas lokāli. Šīs paroles tiek šifrētas, izmantojot spēcīgu AES-256 šifrēšanu.

Papildus galveno paroli iestatīšanai paroļu pārvaldniekam lietotājiem tiek automātiski piešķirta jauna ierīces atslēga (NDK). Šis sarežģītais kods ļauj lietotājiem atgūt paroles, ja gadās aizmirst galveno paroli. Papildu drošībai lietotāji var pieteikties savā kontā un pieprasīt jaunu NDK. Tas ir noderīgi, ja lietotājs uzskata, ka viņa rezerves kods kaut kādā veidā ir ticis apdraudēts.

Spēcīga transporta slāņa drošība

Papildus spēcīgajai tiešajai šifrēšanai, kas tiek izmantota paroļu drošībai un sinhronizēšanai, RememBear izmanto spēcīgu transporta slāņa drošību (https). Mēs pārbaudījām RememBear, izmantojot Qualy SSL Labs, un mēs priecājamies, ka tā ieguva A + atzīmi. Tas nozīmē, ka firma ievieš spēcīgu SSL šifrēšanu, kas palīdzēs saglabāt jūsu datus vēl drošākus, tos pārsūtot uz RememBear serveriem, kad tie tiek dublēti vai sinhronizēti..

Slēgts avots, bet profesionāli pārbaudīts

Jāatzīst, ka RememBear ir slēgta avota platforma, kas nozīmē, ka to nevar revidēt brīvi vai pastāvīgi. Lai izvairītos no slēgtā pirmkoda programmatūras radītajām sekām, uzņēmums sadarbojās ar profesionālu auditoru firmu no Vācijas ar nosaukumu Cure53. Šī apsardzes firma revidēja RememBear platformu, lai pārbaudītu tās lietotņu, infrastruktūras, serveru un šifrēšanas ieviešanu - lai pārliecinātos, ka tas viss darbojas kā vajadzētu.

Saskaņā ar ziņojumu, kas ir pieejams Cure53 vietnē, audita laikā tika atklāts tikai viens kritisks trūkums. Šī kļūda varēja ļaut uzbrucējam izmantot automātiskās aizpildes funkciju. Tomēr mēs runājām ar RememBear, un viņi mūs informēja, ka šī ievainojamība kopš tā laika ir novērsta, pateicoties Cure53 ieguldītajam darbam..

Speciālistu, piemēram, Cure53, īpašs iespiešanās tests ir daudz rūpīgāks, tūlītējs un pēc pieprasījuma.

RememBear

Šīs revīzijas rezultātā šķiet taisnīgi apgalvot, ka, neskatoties uz slēgtu avotu, lietotāji var justies pārliecināti, ka šī platforma ir pienācīgi pārbaudīta no patiesas revīzijas firmas. Kā norāda RememBear, “specializētu iespiešanās pārbaude, piemēram, Cure53, ir daudz rūpīgāka, tūlītēja un pēc pieprasījuma” nekā atklātā pirmkoda pārbaude - tas var aizņemt daudz vairāk laika, lai precīzi noteiktu ievainojamības (jo faktiski nevienam netiek maksāts par rūpīgu auditu platforma).

Protams, daži cilvēki joprojām var izvēlēties izmantot pilnīgi atvērtu avotu platformu. Tomēr šķiet godīgi secināt, ka šīs platformas nodrošinātais privātums un drošība ir vairāk nekā pietiekama lielākajai daļai cilvēku vajadzību.

Privātuma politika

Pēc tam mēs pārbaudījām konfidencialitātes politiku, lai pārliecinātos, ka tā satur neko tādu, kas šķita nevietā. Pirmkārt, ir vērts pieminēt, ka TunnelBear (RememBear mātes uzņēmums) atrodas Kanādā, un šī iemesla dēļ tai ir jāievēro šīs valsts likumi. Šī nav ideāla vieta uz privātumu orientētam uzņēmumam, tomēr tas RememBear rada mazas bažas, pateicoties tā nostājai bez zināšanām.

Politika nosaka, ka RememBear lietotājiem viņu IP adrese būs reģistrēta - gan tad, kad viņi izmanto RememBear vietni, gan arī tad, kad viņi izmanto pakalpojumu RememBear. Tas nebūt nav problemātiski, taču ir vērts to atcerēties, ja esat arī TunnelBear lietotājs (kā VPN lietotājs jūs varat dot priekšroku viņiem vispār nepiesakīties jūsu IP). Tomēr kopumā, kamēr IP nekad nav tieši piesaistīti jūsu VPN savienojuma žurnāliem - nevajadzētu būt problēmām.

Bloķēšanas funkcija

Visbeidzot, RememBear ir pieejama bloķēšanas funkcija, kas nodrošina, ka paroļu pārvaldnieks netiek atstāts pieteicies ilgu laiku. Lietotāji var manuāli bloķēt paroļu pārvaldnieku vai arī izvēlēties to bloķēt, kad viņu dators maina stāvokli, piemēram, bloķēšanu, gulēšanu vai izslēgšanu..

Turklāt lietotāji var izvēlēties RememBear bloķēšanu pēc noteikta laika. Šim testam mēs to uzstādījām uz 5 minūtēm, lai iegūtu pēc iespējas lielāku drošību. Tāpat pārlūka paplašinājumi ir iestatīti tā, lai pēc 5 minūtēm automātiski tiktu pieprasīta galvenā parole, un katru reizi, restartējot pārlūku, būs nepieciešama galvenā parole..

Nav divu faktoru autentifikācijas

Diemžēl RememBear šobrīd neļauj lietotājiem iestatīt divu faktoru autentifikāciju. Šī ir lieliska funkcija, kas lietotājiem ļauj saviem kontiem pievienot spēcīgu papildu drošības līmeni.

Klientu atbalsts

Kad runa ir par klientu atbalsta pieprasīšanu viegli lietojamam paroļu pārvaldītājam, patiesībā ir maz, kas, iespējams, var noiet greizi. RememBear ir izveidots, lai palīdzētu jums paroļu importēšanas un saglabāšanas glabātuvē, un vietnē ir pieejams daudz emuāru, kas izskaidro dažas modernākas detaļas, kā arī pakalpojuma lietošanas pamatus..

atbalstu

Tam vajadzētu būt pietiekamam resursam, lai vairums lietotāju varētu saņemt pakalpojumu bez problēmām. Tiem, kam tas vajadzīgs, vietnē ir pieejams e-pasta atbalsts (ar prioritāru atbalstu lietotājiem, kas maksā). Mēs uzdevām jautājumu un saņēmām atbildi 14 stundu laikā, izmantojot bezmaksas paketi.

Secinājums

RememBear ir paroļu pārvaldnieks, kas padara paroļu glabāšanu un atsaukšanu drošu un vieglu. Šis paroļu pārvaldnieka dizains noteikti padara to par labu iespēju iesācējiem un ikvienam, kurš pārlūkojot tīmekli meklē bez problēmām, automātiski aizpildot paroli..

Paplašinājumu un patstāvīgu klientu pieejamība populārākajām platformām padara to par labu iespēju lielākajai daļai patērētāju. Un tā kā RememBear ir pieejams bez maksas, vairums cilvēku var sākt kārtot paroles uzreiz. Tomēr paturiet prātā, ka, ja ilgstoši to izmantojat bez maksas, iespējams, jūs riskējat pazaudēt savas paroles, jo tās tiek saglabātas tikai lokāli un nekad netiek dublētas..

Fakts, ka šis paroļu pārvaldnieks ir slēgts avots, dažiem cilvēkiem var liegt iespēju. Slēgto pirmkodu nevar brīvi analizēt, kas nozīmē, ka ir grūti pārbaudīt, vai RememBear ir labojis Cure53 audita laikā atklātās ievainojamības. Tas nozīmē, ka jums ir jāuzticas firmai, ka tā ir izdarījusi to, ko tā apgalvo (attiecībā uz šo iepriekš atklāto problēmu novēršanu). Tomēr mēs atsaucamies uz RememBear pie vārda, kad tā teica, ka tā ir labojusi šos jautājumus, jo šķiet neproduktīvi tos neizlabot. Tas, vai jūs piekrītat, ir pilnībā atkarīgs no jums.

Kopumā mēs uzskatījām, ka tas ir lielisks paroļu pārvaldnieks, kurš veic darbu ar spēcīgu tiešo šifrēšanu un ir vērts pārbaudīt, izmantojot bezmaksas kontu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me