Pārklāšana


 • Cenu noteikšana

  No plkst 4,95 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
7.8 no 10

Kopsavilkums

OverPlay ir ASV bāzēts VPN uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Vinterparkā, Floridā. Lai arī pakalpojums atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, tas atbalsta mokas, ja lejupielādes ir paredzētas tikai personīgai lietošanai.

Šī kompānija piesaistīs ne tikai mocītājus, bet arī lielu interesi tiem, kas vēlas skatīties straumēšanas video, īpaši tiem, kuriem patīk izmantot Kodi.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Savienotās Valstis
 • Valstis
  50

Pros

 • Piecu dienu naudas atdošanas garantija
 • Lieliski Kodi
 • P2P atļauts
 • Labs ātrums
 • VPN serveri 45 valstīs

CONS

 • VPN nevar iekļūt Netflix UK vai BBC

Apmeklējiet OverPlay »

Cenas un plāni

Jūs nevarat izņemt OverPlay abonementu, ja atrodaties Kubā, Irānā, Lībijā, Ziemeļkorejā, Sudānā, Sīrijā, Nigērijā vai Ganā. Uzņēmumam ir gudrs DNS pakalpojums, un jūs varat to tikai abonēt. Otrajā plānā ir apvienots VPN un viedais DNS.

Jūs saņemat piemaksu par trim vienlaicīgiem savienojumiem ar VPN pakalpojumu, taču konta koplietošana nav atļauta.

Maksāt var ar PayPal vai kredītkartēm.

Iespējas

Uzņēmuma paketes īpašības ir:

 • Piecu dienu naudas atdošanas garantija
 • Septiņdesmit serveru atrašanās vietas 45 valstīs
 • OpenVPN L2TP un PPTP
 • AES šifrēšana
 • Pielāgota lietotne
 • Nav darbību žurnālu
 • Trīs vienlaicīgu savienojumu pieļaušana
 • Nav datu caurlaidspējas ierobežojumu
 • Avārijas poga
 • P2P atļauts
 • Viedais DNS video straumēšanai

P2P lejupielāde tīklā ir atļauta, ja vien tā paredzēta personīgai lietošanai. Uzņēmums neatļauj savienojumus ar pakalpojumu caur citu VPN sistēmu, caur Tor vai no virtuālā servera, piemēram, mākoņa pakalpojuma.

Overplay ir liels skaits serveru, kas atrodas 45 valstīs. Serveru tīklam ir vietas Eiropā, Āzijā, Āfrikā, Austrālijā un Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. ASV serveri atrodas deviņās pilsētās. Četrās Lielbritānijas pilsētās atrodas Overplay serveri, un Kanādas tīklā ir iesaistīti Monreāla, Toronto un Vankūvera. Katrā Austrālijā, Spānijā, Turcijā, Austrijā, Brazīlijā un Igaunijā ir serveri divās pilsētās.

Lai arī Krievijā nav serveru, klientus valsts rietumos apkalpo tuvākās vietas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā un Ukrainā. Ķīnas klienti var izveidot savienojumu ar serveriem Honkongā un Dienvidkorejā.

Šis nav viens no lielākajiem serveru tīkliem nozarē, taču tas ir ļoti labi izplatīts, un tas ir izplatīts valstīs, kuras daudzi VPN uzņēmumi ignorē.

Apmeklējiet OverPlay »

Drošība

Lietotnē OverPlay tiek ieviests OpenVPN, kas ir VPN protokols, kuru mēs atbalstām vietnē ProPrivacy.com. Lietotne ļauj izvēlēties šifrēšanas stiprumu un ļauj arī izlemt, vai izmantot TCP procedūras vai UDP metodes.

Pārraides kontroles protokols ir saziņas metodika, ko tradicionāli izmanto internetā. Tomēr tās sesiju veidošanas procedūras un pārraides secības pārbaude rada kavēšanos, kas palēnina interaktīvās lietojumprogrammas, piemēram, interneta telefoniju un liela apjoma sistēmas, piemēram, video straumēšanu. Šīs lietojumprogrammas labāk darbojas ar User Datagram Protocol, kas ir UDP - ļoti viegls pārsūtīšanas protokols, kuram ir ļoti maz procedūru.

Šifrēšana

OverPlay OpenVPN ieviešanā tiek izmantota AES šifrēšana. Varat izvēlēties šifram izmantotās atslēgas garumu. Garāka atslēga rada šifrēšanu, kuru ir grūtāk uzlauzt. Tomēr ilga šifrēšanas atslēga padara šifrēšanas procesu daudz sarežģītāku. Tas rada kavēšanos un saista vairāk procesora laika. Tātad, daži cilvēki ātruma un efektivitātes labprātāk izmanto īsāku taustiņu. Šifrēšanas iespējas lietotnē OverPlay ir AES ar 256 bitu atslēgu vai ar 128 bitu atslēgu.

AES pieprasa, lai gan šifrēta ziņojuma sūtītājam, gan saņēmējam būtu viena un tā pati šifrēšanas atslēga. Tas notiek tāpēc, ka šī pati atslēga šifrē un atšifrē ziņojumu. Šī nepieciešamība ir potenciāls vājums, jo ir jāaizsargā ziņojumi, kas izplata AES šifra atslēgu. Šim nolūkam OpenVPN izmanto RSA. RSA ir asimetriska sistēma. Šifrēšana un atšifrēšana tiek veikta ar atšķirīgu atslēgu. Atšifrēšanas atslēgu nevar iegūt no šifrēšanas atslēgas, tāpēc šifrēšanas atslēgu var publiskot.

OverPlay izmanto RSA ar 2048 bitu atslēgu. Tas ir raksturīgi nozarei. Tomēr labākajos VPN pakalpojumos tiek izmantota garāka atslēga - 4096 biti.

Privātums

OverPlay privātuma politika ir ļoti īss paziņojums: "Overplay, Inc. neapkopo un nereģistrē savu virtuālā privātā tīkla pakalpojuma trafiku vai izmantošanu." Tas nozīmē, ka uzņēmums neveic darbības žurnālus. Tomēr savienojumu žurnāli var būt tikpat atklājoši, un uzņēmums nepieļauj savas politikas piemērošanu šai ierakstu kategorijai.

Viena klientu aizsardzība ir tā, ka uzņēmums skaidri paziņo, ka ļauj P2P lejupielādei izmantot savu tīklu. Šis paziņojums neliks jums nonākt cietumā, ja tiesībaizsardzības aģentūrām izdosies izsekot jūs caur subpoenētiem savienojuma žurnāliem. Tomēr tas potenciāli inkriminē uzņēmumu kā līdzdalībnieku, tāpēc likumīgais melnais caurums motivēs uzņēmumu aizsargāt pakalpojumu, lai aizsargātu savu klientu identitāti. Galu galā vienīgā aizsardzība ir ierakstu neesamība, tāpēc cerēsim, ka uzņēmums uztur minimālu vai anonimizētu savienojumu reģistru. Tomēr garantijas nav.

Atbalsts

Atbalsta centram var piekļūt no vietnes augšējā izvēlnes vienuma Atbalsts. Atbalsta centra galveno lapu aizņem zināšanu bāze.

Šī bieži uzdoto jautājumu lapa ir labi sakārtota, un jautājumi ir sadalīti kategorijās. Katrā kategorijā ir uzskaitītas ne vairāk kā piecas problēmas ar saiti līdz garākam sarakstam katras sadaļas apakšā. Zināšanu bāze ir meklējama, kas palīdz sašaurināt atbalsta centra rakstus, lai atrastu tos, kas saistīti ar jūsu problēmu.

Piekļuve kontaktinformācijas veidlapai ir pieejama caur saiti Atbalsta centra lapas labajā pusē. Šis ir vienīgais pieejamais kanāls, lai sazinātos ar atbalsta dienestu.

Atbildes uz jautājumiem tiek piegādātas pa e-pastu. Jūs varat sagaidīt atbildi pusstundas laikā pēc pieprasījuma nosūtīšanas.

Process

Pierakstīties

Lai abonētu OverPlay, jums jāiet uz cenu noteikšanas lapu vai noklikšķiniet uz vienas no pogas Reģistrēties sākumlapā. Noklikšķiniet uz "Atlasiet Plāns" poga vēlamā pakalpojuma aprakstā - vai nu viedais DNS pakalpojums, vai VPN un viedais DNS pakotne.

Nākamajā ekrānā jums jāizlemj, vai vēlaties izmantot pakalpojumu uz vienu mēnesi vai vienu gadu.

Ievadiet savu e-pasta adresi un pēc tam atlasiet, vai vēlaties maksāt ar kredītkarti vai ar PayPal palīdzību. Reģistrēšanās veidlapas maksājuma sadaļa paplašinās, tiklīdz esat izvēlējies maksājuma veidu.

Es izvēlējos maksāt ar PayPal.

Maksājuma posms ir diezgan taisns. Ja jums ir reklāmas kods, tas jāievada šeit. Tiem, kas maksā ar kredītkarti, jāievada kartes dati. Tiem, kas maksā ar PayPal, vienkārši jāklikšķina uz pogas Abonēt, lai turpinātu. Pēc maksājuma veikšanas jums tiks parādīta Paldies lapa. Šajā posmā svarīgs dokuments ir e-pasts, kuru jūs saņemsit, lai apstiprinātu savu kontu. Lai aktivizētu abonementu, jums jānoklikšķina uz pogas šajā e-pastā.

E-pasts satur arī jūsu lietotājvārdu, kas ir jūsu e-pasta adrese, un ģenerēto paroli. Šī parole man nederēja, tāpēc pēc lietotnes instalēšanas man jāiet uz sadaļu Mans konts un jāmaina parole, pirms es varētu piekļūt.

Windows VPN OverPlay klients

Kad esat instalējis Windows VPN, darbvirsmā atklāsit jaunu saīsni. Noklikšķiniet uz šī, lai atvērtu lietotni OverPlay.

Pirmoreiz atverot lietotni, jums jāievada lietotājvārds un parole.

Izmēģinot pakalpojumu, es nevarēju pieteikties, kamēr es devos uz vietnes klientu zonu un nomainīju paroli no ģenerētās nejaušās rakstzīmju virknes, kas man tika nosūtīta uz sveiciena e-pastu..

Pēc pirmās pieteikšanās lietotnē jums vairs nebūs jāpierakstās. Nākamajos apmeklējumos jūs nonāksit tieši lietotnes galvenajā ekrānā. Tas ir, ja vien jūs īpaši neatsakāties no lietotnes. Atteikšanās funkcijai var piekļūt, izmantojot ikonu, kas izskatās kā durvis ar bultiņu, kas iziet no tām pa labi, un atrodas lietotnes augšējā malā..

Iestatījumu ekrāna cilne Savienojums nodrošina piekļuvi dažām svarīgām funkcijām. Šajā lapā jūs varat izvēlēties, vai savienojumiem izmantot TCP vai UDP, un jums ir portu izvēle - 443 vai 1194. Šajā lapā varat arī ieslēgt nogalināšanas slēdzi. Šī ir funkcija, kas neļaus citām datora lietotnēm izveidot savienojumu ar internetu, pirms VPN nav aktivizēts.

Lielais lēmums, kas jums jāpieņem pirms VPN ieslēgšanas, ir izvēlēties VPN serveri. Lai nokļūtu servera izvēles sarakstā, jums jānoklikšķina uz atrašanās vietas lauka.

Serveru sarakstā ir metrika, kas parāda katras mašīnas pašreizējo slodzi un standarta ziņojuma turp un atpakaļ laiku uz to (ping). Nospiežot Saglabāt, pašreiz atlasītais serveris tiks kopēts atrašanās vietas laukā lietotnes galvenajā logā. Varat arī izlemt, vai izmantot AES šifrēšanu ar 256 bitu atslēgu vai 128 bitu atslēgu. Varat arī izvēlēties, lai savienojumam nebūtu šifrēšanas.

Nospiediet pogu Savienot, lai ieslēgtu VPN. Kad savienojums ir izveidots, poga Pieslēgties mainās uz pogu Atvienoties. Jūs redzēsit arī dažus datus par savienojuma statusu.

Lietotnē nav laika vai datu caurlaides rādītāja, tāpēc jums nav jāuztraucas par ieslēgtu VPN.

Veiktspēja (ātruma, DNS, WebRTC un IPv6 testi)

Es izveidoju savienojumu ar VPN no vietas Spānijā un izmantoju OpenVPN lietotni ar UDP protokolu.

Kad esmu izveidojis savienojumu ar Londonas serveri, reģistrējos vietnē IPLocation.net. Šajā vietnē apskatītas piecas atsevišķas atrašanās vietu datu bāzes. Šajā gadījumā viens serveris ziņoja, ka mana IP adrese atrodas man Londonā. Tomēr neviens no atlikušajiem četriem mani tur nevietoja - divi nevarēja norādīt nevienu atrašanās vietu, viens mani ievietoja kaut kur ES, bet otru ievietoja Fair Lawn, Ņūdžersijā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Es izveidoju savienojumu ar Ņujorkas serveri un pēc tam vēlreiz pārbaudīju IPLocation.net. Divi no piecu atrašanās vietu datu bāzu paneļa ievietoja manu atrašanās vietu Ņujorkā. Pārējie trīs nevarēja pateikt, kur esmu.

IP un DNS noplūžu pārbaudei izmantoju ipleak.net un doileak.com. Abi ziņoja par manu atrašanās vietu kā Lielbritānijā. Vietnes ipleak.net testi nevarēja novietot manu atrašanās vietu un konstatētus zvanus tikai uz vienu DNS serveri, kas atradās tuvu atklātās IP adreses diapazonam un kuru arī nevarēja novietot uz ģeogrāfisko atrašanās vietu. Pārbaudes vietnē doileak.com ievietoja IP adresi ASV un atklāja zvanus uz DNS serveriem ASV.

Šī ir sarežģīta situācija, jo, ja doileak.net novērtējums bija pareizs un manu atrašanās vietu nevarētu izsekot, šī situācija man apgrūtinātu nokļūšanu ierobežotos pakalpojumos. Ja doileak.com bija pareiza, mans savienojums ar serveri Londonā mani neiesaistītu Lielbritānijas video straumēšanas pakalpojumos. Tomēr nebija IP noplūžu, kas atņēma manu īsto atrašanās vietu, un Spānijā netika zvanīti uz DNS serveriem, lai pievērstu uzmanību identitātes maskēšanas pakalpojuma izmantošanai..

Straumēšanas pakalpojumi

Es pārbaudīju piekļuvi ārvalstu straumēšanas pakalpojumiem, vienlaikus izmantojot OverPlay VPN pakalpojumu. Tie bija straumēšanas pakalpojumi Lielbritānijā un ASV, kas pretējā gadījumā nedotu man piekļuvi video no Spānijas.

Diemžēl BBC serveris pamanīja, ka neesmu Lielbritānijā, un atteicās ļaut man skatīties tā raidījumus. ITV centrmezglam un 4. kanālam bija mazāk stingras atrašanās vietas pārbaudes, un es varēju skatīties videoklipus šajās vietnēs, pateicoties savam savienojumam caur OverPlay. Netflix UK ir plašas atrašanās vietas noteikšanas procedūras, kā arī skenē pieprasījumus pierādījumiem par VPN darbību. Šī vietne man nepiegādātu videoklipus, kamēr es biju savienots no Spānijas caur OverPlay serveri Londonā.

Kad es izveidoju savienojumu ar OverPlay serveri Maiami, es varēju skatīties videoklipus Netflix. ABC pamanīja VPN, bet NBC ļāva man skatīties.

Es mēģināju piekļūt Netflix un citiem ģeogrāfiski ierobežotiem video pakalpojumiem caur Kodi. Mani sevišķi interesēja redzēt, vai VPN caur Kodi ļaus man piekļūt BBC kanāliem.

Izmantojot Kodi, es nevarēju piekļūt videoklipiem ne ar Netflix UK, ne ar Netflix USA, izmantojot OverPlay Londonas un Ņujorkas VPN serverus. Londonas serveris man ļāva piekļūt BBC One un BBC 2 tiešraidei caur TVPlayer papildinājumu Kodi.

Citas platformas

Pielāgotā OverPlay lietotne ir pieejama Windows datoriem. Windows ierīču lietotāji var arī izvēlēties izveidot savienojumu ar pakalpojumu, izmantojot PPTP un L2TP VPN protokolus. Šie savienojumi ir jāiestata manuāli.

Mac OS X lietotāji var instalēt pielāgoto OpenVPN klientu vai izmantot lietotni Tunnelblick, lai piekļūtu OpenVPN pakalpojumam. L2TP un PPTP var iestatīt arī manuāli. Šīs opcijas ir vienādas Mac VPN, izņemot to, ka PPTP nav pieejams.

Android VPN un iOS VPN ierīces var piekļūt VPN ar L2TP un PPTP, taču šie savienojumi ir jāiestata manuāli.

OpenVPN var iestatīt maršrutētāju DD-WRT un Tomato ietvaros.

Citi pakalpojumi

Viedais DNS pakalpojums ir OverPlay galvenais produkts. Abonējot VPN, jūs arī piekļūstat viedajam DNS pakalpojumam. Dažreiz viedajām DNS sistēmām ir lielāki panākumi vietņu ģeogrāfiskās atrašanās vietas ierobežojumu novēršanā nekā VPN. Tomēr viedās DNS sistēmas neietver šifrēšanu un identitātes aizsardzību, ko piedāvā VPN. Tātad viedais DNS pakalpojums jums nepiedāvā aizsardzību, lejupielādējot ar P2P tīkliem. Tie arī nav īpaši efektīvi, lai apietu valdības kontroli par piekļuvi internetam, piemēram, Ķīnā, Irānā un Saūda Arābijā noteikto..

Atkarībā no jūsu apstākļiem var šķist, ka jums dažreiz noder VPN un viedais DNS citās situācijās.

Lai lietotu viedo DNS, jums jāmaina parastā interneta adaptera DNS iestatījumi. Šis ir vienkāršs uzdevums, un vietnē ir visaptverošas instrukcijas, kas palīdzēs jums veikt šo uzdevumu. Pēc tam jums jāpiesakās vietnes OverPlay klientu zonā. Reklāmkarogs zem cilnes Viedā DNS norāda, ka jūsu dators nav iestatīts. Noklikšķiniet uz "Pārbaudi vēlreiz" saite. Kad reklāmkarogs kļūst zaļš, viedā DNS sistēma ir ieviesta.

Cilnei Viedā DNS klienta apgabalā ir lieliska funkcija, kas ļauj izvēlēties atrašanās vietu piekļuvei dažādām vietnēm. Šis līdzeklis atrisina vienu no lielajām viedo DNS utilītu problēmām - dažām vietnēm, piemēram, Netflix, ir viena universāla tīmekļa adrese. Viedās DNS sistēmas selektīvi novirza trafiku uz starpniekserveriem dažādās valstīs atbilstoši vietnei, kuru vēlaties apmeklēt. Tātad, ja atrodaties Vācijā un vēlaties skatīties videoklipus BBC vietnē, viedais DNS pieprasījumu nosūtīs caur serveri Lielbritānijā. Ja pēc tam vēlaties apmeklēt ABC vietni, viedais DNS novirzīs šo datplūsmu caur starpniekserveri ASV. Jums nav jāieceļ valsts, jo viedā DNS sistēma par to visu rūpējas par jums.

Vietas atlasītājs vietnes SmartPlay viedajā DNS lapā rūpējas par dažiem gadījumiem, kad viedajā DNS sistēmā nav iespējams zināt, kurā valstī jums jāatrodas. Netflix ir piemērs tam. Ja atrodaties Vācijā un vēlaties piekļūt Netflix UK, vieda DNS sistēma, iespējams, nevar zināt šīs valsts izvēli, jo Netflix.com nodrošina piekļuvi video straumēm visās pasaules valstīs, izņemot Ziemeļkoreju un Sīriju. Tātad atrašanās vietas atlasītājā jūs iestatāt vēlamo Netflix atrašanās vietu, un pēc tam viedā DNS sistēma OverPlay novirzīs jūsu pieprasījumus caur jūsu nominētās valsts serveri..

Es pārbaudīju piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotiem video straumēšanas pakalpojumiem, izmantojot OverPlay viedo DNS pakalpojumu, un tas deva labākus rezultātus nekā VPN. Man bija iespēja skatīties videoklipus BBC, ITV un Channel 4 Lielbritānijas televīzijas staciju vietnēs, izmantojot viedo DNS. Man bija iespēja iekļūt arī Netflix UK, jo es Overflay vietnes atrašanās vietas atlasītājā šo valsti nominēju Netflix. Pēc tam es pārslēdzu šo iestatījumu uz ASV un ieguvu piekļuvi Netflix USA, vienkārši ierakstot to pašu tīmekļa adresi kā iepriekš, kad es nokļuvu pakalpojuma Lielbritānijas versijā. Es arī varēju iekļūt ASV ABC un NBC vietnēs, kurās VPN man nevarēja palīdzēt.

Gudrais VPN Kodī nedarbojās tik labi. Lai arī tas mani iekļāva katrā ģeogrāfiski ierobežotā kanālā, kuru es izmēģināju, šai izrādei bija viens izņēmums. Caur Kodi tas mani nespēja iekraut Netflix ne uz Lielbritāniju, ne ASV.

OverPlay pārskata secinājums

Man patika lietot OverPlay lietotni. Sīkāka informācija saskarnē ir pietiekama, lai dotu jums kontroli pār VPN atribūtiem, nepieprasot, lai jūs to izmantotu tīkla tehnoloģiju kursā. Arī serveru izvēles sarakstā sniegtā informācija ir lieliska, it īpaši tajās valstīs, kur uzņēmums daudzās vietās pārvalda serverus.

Pakalpojums neietver tūlītējas tiešraides iespējas saziņai ar klientu atbalsta komandu. Tomēr manas izmeklēšanas tika veiktas ātri un kompetenti.

man patika

 • Piecu dienu bezmaksas izmēģinājums
 • Pieņem PayPal
 • Labi Kodi
 • P2P atļauts
 • Kompetents viedais DNS pakalpojums

Es nebiju tik pārliecināts par to

 • Nav tiešsaistes tērzēšanas atbalsta

ES ienīdu

 • Nevar iekļūt Netflix on Kodi

OverPlay piedāvā labu viedā DNS un VPN sajaukumu. Lietojot, tipisks lietotājs izveidos kārtību, kā izlemt, kad izmantot VPN un kad izmantot viedo DNS. Šī pakete nodrošinās jums drošību un aizsardzību, kad jums tā būs nepieciešama, un veiklību internetā visos citos laikos.

Apmeklējiet OverPlay »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me