VortexVPN


ProPrivacy.com Rezultāts
1 no 10

Kopsavilkums

Tagad VortexVPN vairs nepastāv. Lai redzētu labākos Android VPN, izmantojiet šo lapu.

Cenu noteikšana & Plāni

VortexVPN plāns atšķiras no tā, ko mēs esam redzējuši iepriekš, tā vietā, lai iekasētu maksu par laika periodu, par kuru jūs iekasējat maksu par jūsu izmantotajiem datiem, kas, mūsuprāt, ir diezgan izgudrojoši - tam, protams, ir plusi un mīnusi. Nav pārsteigums, ka, jo vairāk datu pierakstās, jo lētāk tas kļūst. Lejupielādējot Android lietotni, jūs iegūstat 250 MB, lai to novērtētu bez maksas. Turklāt paturiet prātā, ka visi jūsu iegādātie dati zaudē spēku pēc gada, bet tas, mūsuprāt, ir pietiekami ilgs laiks.

VortexVPN_Pricing

Iespējas

VortexVPN no citiem pakalpojumu sniedzējiem atšķiras ar to, ka tas ir paredzēts tikai vislabākā pakalpojuma sniegšanai Android lietotājiem. Pašlaik tie nodrošina tikai 4 serverus 4 dažādās valstīs, tāpēc piekļuve ir ierobežota, taču to atrašanās vietas dēļ tie ir diezgan labi piemēroti ģeobloķētiem pakalpojumiem. Viņi savā vietnē lepojas ar tīmekļa lapu saspiešanu, lai samazinātu jūsu datu izmantošanu, un tas tiešām darbojas, un pārsteidzoši jūsu datu izlietojums tiek aprēķināts pēc saspiešanas. Salīdzinot ar mazajiem izmēriem, viņiem ir jauks, vispusīgs pakalpojums, kā mēs paskaidrojam zemāk, vai arī jūs varat doties un pārbaudīt tos tūlīt:

Drošība & Privātums

Atšķirībā no vairuma citu pakalpojumu sniedzēju, tie nodrošina tikai OpenVPN šifrēšanas pakalpojumu, kas, mūsuprāt, nav jāuzskata par trūkumu, jo mēs uzskatām, ka tas jebkurā gadījumā ir visdrošākais - un viņi tajā izmanto 1024 bitu!

Viņi ir Jaunzēlandes uzņēmums ar galveno serveri Šveicē, tāpēc likumi tiem ir ļoti ierobežoti, taču viņi joprojām reģistrē jūsu pierakstīšanās un iziešanas laikus tīkla statistikai, bet neuzrauga nevienu tīkla trafiku.

Vietne

Viņiem ir ļoti vienkārša vietne, kurā ir viegli orientēties, tomēr mēs uzskatām, ka varbūt viņi varētu iekļaut sīkāku informāciju par pakalpojumiem & drošība un ziņu lapa, kurā lietotāji var apskatīt solīto attīstību.

VortexVPN_Home

Atbalsts

Tāpat kā lielākajai daļai citu mazu VPN pakalpojumu sniedzēju, arī VortexVPN ir maza komanda, un tas nevar nodrošināt pilnu atbalstu visu diennakti. Viņu biļešu atbalsts ir ļoti efektīvs, un mēs vienmēr saņēmām atbildi 24 stundu laikā no viņiem.

VortexVPN_Support

Process

Pierakstīties

Reģistrēšanās kontā ir tikpat vienkārša kā jebkuram citam uzņēmumam, taču maksājums var būt vairāk kā farss, jo tie pieņem tikai BitCoin maksājumus (karšu maksājumi būs pieejami nākotnē).

Vortex_Account

Android klients

Tā kā viņu galvenā uzmanība tiek pievērsta Android, šī ir platforma, kurā mēs veikām lielāko daļu savu testu. Lietotni ir vienkārši instalēt un lietot. Šeit ir ļoti maz, lai jūs apspriestu vai informētu, jo viss, ko jūs varat darīt, ir izvēlēties serveri un izveidot savienojumu - vienkārši.

Vortex_AndroidHome Vortex_Server Vortex_Connected

Lietotnes galvenā lapa

Servera izvēle - parāda signālus, kas ir noderīgs ātruma indikators

Savienots ar Dublinas serveri

Veiktspēja (ātruma, DNS un IP pārbaude)

Visi DNS un IP testi atgriezās lieliski, un ātruma testi bija ļoti labi, kā redzams tabulā zemāk.

Vortex_SpeedNoVPN Vortex_SpeedOpenVPN
Nav VPN OpenVPN savienojums

Tā kā viņu vietnē viņi apgalvo, ka viņu mērķis ir samazināt jūsu datu izmantošanu un lapu ielādes laiku, mēs veicām vairākas tīmekļa darbības ar aktīvu VPN pakalpojumu un bez tā (pārliecinoties, ka starp tām ir jāiztīra kešatmiņa un citi pārlūkošanas dati). Šajā laika posmā mēs reģistrējām savu datu izmantošanu un secinājām, ka patiesībā ar aktīvo VPN pakalpojumu mums izdevās izmantot saprātīgi mazāk - tas, protams, būs atkarīgs no jūsu izmantoto vietņu veidiem. Mēs pamanījām arī nedaudz ātrākus iekraušanas laikus, kas arī bija lieliski.

Citas platformas

Diemžēl mēs nevaram apspriest Windows klientu, jo tāda nav. Viņu vietnē jūs varat lejupielādēt OpenVPN konfigurācijas failus, kurus varat izmantot vairākām ierīcēm, un viņi jums palīdzēs uzzināt, kā to iestatīt ar OpenVPN programmatūru (operētājsistēmās iOS, Linux un Windows) - ko mēs esam paveikuši..

Veiktspēja (ātruma, DNS un IP pārbaude)

Lai arī viņi to optimizēja operētājsistēmai Android, mēs tik un tā to izmēģinājām operētājsistēmā Windows. Mēs bijām mazliet pārsteigti un vīlušies par rezultātiem, salīdzinot ar Android, taču tas joprojām darbojās labi. Viņu izmantotā attēlu saspiešana uz daudz lielāka ekrāna bija daudz redzamāka un kaitinošāka (mēs to pārbaudījām arī planšetdatorā, un tas bija panesams).

Vortex_NoVPN Vortex_VPN
Nav VPN Izmantojot programmatūru OpenVPN

Secinājums

Mums patika

  • Vienkārša lietotne
  • Lielisks ātrums operētājsistēmā Android
  • Samazināts tīkla lietojums
  • Bezmaksas izmēģinājuma versija

Mēs nebijām tik pārliecināti par to

  • Izmantojot to citās platformās
  • Klientu apkalpošanas ātrums
  • Nevar pielāgot saspiešanas pakāpi

Mēs ienīdām

  • Neliels serveru skaits

Lai arī tas nav tik liels PC platformās, kopumā mēs atradām VortexVPN par lielisku pakalpojumu, ja meklējat īpašu Android VPN pakalpojumu sniedzēju, kas samazina jūsu datu izmantošanu un palielina akumulatora darbības laiku.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me