SwitchVPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 9,95 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • Android

  • iOS
 • Atbloķēt:


  • Netflix

  • Hulu

  • iPlayer

ProPrivacy.com Rezultāts
7.5 no 10

Kopsavilkums

SwitchVPN ir VPN pakalpojums, kas apgalvo, ka to nodrošina 145+ ātrgaitas serveri 35 dažādās pasaules vietās. Turklāt SwitchVPN lepojas arī ar pieņemamām cenām, neierobežotu joslas platumu un dažādiem šifrēšanas protokoliem..

Ātra statistika

 • Valstis
  24
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Jurisdikcija
  Savienotās Valstis

Cenu plāns

SwitchVPN piedāvā divas dažādas abonēšanas iespējas. Lai arī iepriekš uzņēmums piedāvāja vairāk izvēles, abas atlikušās izvēles joprojām ir samērā dārgas:

 • 12 mēnešu VPN - USD 79,95 (USD 6,66 / m)
 • 1 mēneša VPN - 9,95 USD

Divās abonēšanas opcijās ietilpst visas SwitchVPN funkcijas un pilnīga 30 dienu naudas atdošanas garantija. Papildus tam SwitchVPN piedāvā arī vienas dienas bezmaksas izmēģinājumu. Lai gan tas nav ideāls testēšanas uzticamības ziņā, jūs varat vismaz pārbaudīt VPN veiktspēju.

Vienreiz dienā pieejamo bezmaksas izmēģinājumu ir arī nedaudz grūti atrast. Vietnē ProPrivacy.com mēs vēlamies padarīt lietu ar jums nedaudz vieglāku - izmēģiniet SwitchVPN 1 dienu
.

Turklāt SwitchVPN piedāvā arī dažādas maksāšanas iespējas, ieskaitot lielāko daļu kredītkaršu, PayPal un Bitcoin.

SwitchVPN funkcijas

SwitchVPN apgalvo, ka tas ir veidots uz 145+ ātrgaitas serveru tīkla 35 dažādās pasaules vietās. Serveru atrašanās vietas ir no Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas līdz Eiropai un Āzijas / Klusā okeāna reģionam. Turklāt SwitchVPN lepojas ar augstas drošības DNS tehnoloģiju, kas sasniedz pat Ķīnu.

Arī SwitchVPN apgalvo, ka piedāvā vairāku gigabitu ātrumu, kas ir ideāli piemērots spēļu un straumēšanai, kā arī iespēju vienlaikus savienot piecas ierīces. Vēl labāk, ka pakalpojums piedāvā bezmaksas piekļuvi visiem VPN protokoliem un neierobežotu joslas platumu.

Apvieno visu iepriekš minēto ar SwitchVPN apgalvojumiem, ka no jebkuras vietas pasaulē tiek atbloķēts ģeogrāfiski ierobežots saturs, un jūs esat ieguvis sev kaut ko tādu, kas izklausās pēc diezgan laba VPN nodrošinātāja..

SwitchVPN klientu atbalsts

SwitchVPN klientu atbalsts ir lielisks. Lai sāktu, uzreiz no mājas lapas tiek piedāvāti daudzi detalizēti iestatīšanas ceļveži. Pārejot uz priekšu, SwitchVPN piedāvā atbalstu 24/7/365 dažādos veidos, ieskaitot tiešraides tērzēšanu, kurai var piekļūt bez reģistrācijas.

Pārbaudot reakcijas laiku, biju patīkami pārsteigts, cik ātri man atbildēja tiešraides tērzēšanas klientu atbalsta pārstāvis - apmēram viena līdz divas minūtes. Turklāt informācija, ko viņi man sniedza, bija ļoti noderīga un atbildēja uz lielāko daļu manu jautājumu (ja ne uz visiem).

Pēc tiešās tērzēšanas klientu atbalsta nāk SwitchVPN informācijas banka. Tajā ir norādījumi par traucējummeklēšanu, juridiskā informācija un detalizēti bieži uzdotie jautājumi. Visbeidzot, papildus tiešajai tērzēšanai un informācijas bankai, SwitchVPN piedāvā arī uz biļetēm balstītu klientu atbalsta iespēju.

SwitchVPN privātums & Drošība

SwitchVPN piedāvā dažādas šifrēšanas iespējas; ieskaitot līdz 256 bitu šifrēšanu OpenVPN protokolam. Noklusējums OpenVPN ir 128 bitu Blowfish datu straumes šifrēšanai un RSA-1024 (ar 2048 bitu statisko atslēgu) rokasspiedienam..

Papildus OpenVPN, SwitchVPN pielāgotais klients piedāvā arī L2TP / IPsec. Turklāt, ja jūs atrodaties Ķīnā, jums ir pieejama arī SSTP - protokols, kas ir ideāli piemērots valstīm, kas bloķē VPN tehnoloģiju.

Pārejot, SwitchVPN piedāvā arī virtuālo ugunsmūri un iekšējo DNS sistēmu. Pēdējos gados SwitchVPN ir arī reģistrējis viņu uzņēmumu Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas nozīmē, ka uz viņiem vairs neattiecas Indijas sarežģītais likumu un noteikumu apvienojums.

Tā vietā SwitchVPN oficiāli piedāvā VPN, kurā nav absolūti nekādu žurnālu - nav savienojuma, nav joslas platuma, nekas! Tas ir ārkārtīgi ideāli; padarot SwitchVPN par fantastisku izvēli VPN sniedzējam. Turklāt SwitchVPN piedāvā arī P2P atbalstu.

Vietne SwitchVPN

Kaut arī SwitchVPN vietne ir vizuāli pievilcīga un pietiekami vienkārša, lai naviģētu, mēs dodam priekšroku viņu vecākai, klusākai versijai. Izslēdzot to, SwitchVPN mājaslapa parāda uzņēmuma vispārējo mērķi “saglabāt internetu bez maksas” tieši pie nūjas. Zem tā varat noklikšķināt uz “Uzzināt vairāk” vai “Izmēģināt SwitchVPN”.

Ritinot uz leju, jūs varat apskatīt cenu iespējas un informāciju par kopējo pakalpojumu. Lapas apakšā ir pieejams daudz saišu. Tajos ietilpst saite, lai pārbaudītu jūsu IP adresi, kā arī saites uz oficiālo un regulāri atjaunināto SwitchVPN emuāru un viņu sociālo mediju profiliem..

Vienīgā mūsu sūdzība ar SwitchVPN vietni ir par to, cik grūti ir atrast viņu vienas dienas bezmaksas izmēģinājumu. Lai gan jūs to varat viegli atrast, izmantojot Google, būtu noderīgi, ja viņi to brīvāk reklamētu savā vietnē.

Izmantojot SwitchVPN operētājsistēmā Windows

Reģistrēties SwitchVPN bezmaksas vienas dienas izmēģinājuma kontam ir samērā vienkārši. Pēc noklikšķināšanas uz bezmaksas izmēģinājuma saites, jūs ievadāt savu e-pastu un paroli. Uz jūsu norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīta aktivizācijas saite, kurā ir milzu poga Apstiprināt kontu. Pēc noklikšķināšanas uz pogas jūs tiekit novirzīts uz lapu, kurā ir jūsu izmēģinājuma konta lietotājvārds un parole.

Reģistrējoties pēc izmēģinājuma termiņa beigām, SwitchVPN ir ļoti anonīms; pieprasot tikai jūsu e-pastu (un paroli). Ja vēlaties, varat norādīt arī savu vārdu, valsti un uzņēmuma nosaukumu. Pēc reģistrācijas SwitchVPN jums nosūta e-pastu ar pieteikuminformāciju un noderīgiem padomiem, kā sākt darbu ar viņu pakalpojumu.

Izmantojot SwitchVPN

Pēc nolaišanās SwitchVPN izmēģinājuma konta lapā varat sākt ļoti vieglu SwitchVPN Windows klienta iestatīšanu.

 1. Lejupielādēt & instalējiet Windows klientu SwitchVPN
 2. Tiek parādīts SwitchVPN interfeiss
 3. Ievadiet lietotājvārdu & parole no jūsu izmēģinājuma konta lapas
 4. Rezultāts Login
 5. SwitchVPN parādīs jūsu pašreizējo IP
 6. Nospiediet milzu barošanas pogu
 7. Jūsu pašreizējais IP atspoguļos izmaiņas
 8. Izmantojiet SwitchVPN, lai droši pārlūkotu!

Kopumā pielāgotais SwitchVPN Windows klients ir lietotājam draudzīgs un acij pievilcīgs. Ir daži dažādi konfigurācijas iestatījumi, ieskaitot dažādas protokola iespējas. Vietnē ProPrivacy.com mēs ļoti iesakām izmantot OpenVPN.

Citas noderīgas SwitchVPN iespējas, kuras vērts pieminēt, ietver iznīcināšanas slēdzi, automātiskās atkārtotas savienošanas funkciju un vietņu izņēmumu sarakstu.

SwitchVPN veiktspēja (ātruma / noplūdes pārbaude)

Iepriekšējās pārbaudēs ir pierādīts, ka SwitchVPN lejupielādes / augšupielādes ātrums ir ātrs un uzticams (skat. Attēlu iepriekš). Savā nesenajā testēšanā es priecājos redzēt SwitchVPN sekošanu to lielajam ātrumam un uzticamībai.

Izmantojot savienojuma laikā ieteicamo ASV serveri, mana SwitchVPN lejupielādes ātrums bija 33,90 Mb / s. Augšupielāde bija arī iespaidīga ar ātrumu 5,53 Mb / s. Par laimi straumēšanas, lejupielādes un pārlūkošanas laikā šis ātrums palika patiess.

Kas attiecas uz noplūdes pārbaudi, es arī priecājos redzēt, ka nav noplūžu. Lai pārbaudītu, vai jūsu SwitchVPN nav noplūžu, apmeklējiet tādas vietnes kā ipleak.net, test-ipv6.com un / vai doileak.net.

Ierīces SwitchVPN pieejamība

SwitchVPN ir pieejams Windows, Mac, iOS un Android lietotājiem.

SwitchVPN operētājsistēmai iOS

IOS operētājsistēmas lietotne SwitchVPN ir gandrīz identiska Windows lietotnei gan izskata, gan lietošanas ziņā. Lai izmēģinājuma kontā izmantotu iOS lietotni, lejupielādējiet lietotni un ievadiet izmēģinājuma pieteikumvārdu un paroli. Lai izveidotu savienojumu ar serveri, izvēlieties vietu.

Jūsu tālrunis lūgs jūsu atļauju pievienot VPN konfigurāciju - viss, kas jums jādara, ir jādara ar jā un pēc tam atlasiet milzīgo barošanas pogu. Bam! Jūs esat gatavs doties!

SwitchVPN apskats: secinājums

Mums patika

 • Piedāvāti vairāki protokoli
 • Liela izvēle iestatīšanas rokasgrāmatu
 • Liels ātrums
 • Plašs servera iespēju klāsts
 • Nav saglabātu žurnālu

Mēs nebijām tik pārliecināti par to

 • Atjauninātā vietne, salīdzinot ar veco, rada vilšanos

Mēs ienīdām

 • Nekas

SwitchVPN ir lieliska VPN iespēja ar plašu serveru klāstu un uzticamu, ātru ātrumu. Turklāt klientu atbalsts ir lielisks, un drošības protokoli ir labi. Neskatoties uz viņu netīro atjaunināto vietni, SwitchVPN noteikti ir vērts pārbaudīt un noteikti ir pietiekami pieņemams. Ja jūs nolemjat izmēģināt SwitchVPN, noteikti atstājiet savu lietotāja pieredzi komentāru sadaļā zemāk!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me