Spotflux

 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,17 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
1 no 10

Kopsavilkums

Atjauninājums: Spotflux vairs nedarbojas.

Spotflux ir VPN, kas jau pašā sākumā šķiet daudzsološs. Pakalpojums tika izveidots 2012. gadā, un to uzsāka divi privātuma aizstāvji, kas cēlušies no spēcīgas desmitgades ilga infosec fona. Pirms pilnīgas darbības uzsākšanas pirms četriem gadiem Spotflux veica beta testu, un nepilna gada laikā tas bija piesaistījis 100 000 lietotāju no 121 valsts. Tas ir diezgan labi, un tas, protams, lika man ausīm saķerties, kad es ierados uz manu ciešo un personīgo VPN pakalpojuma pārbaudi. Spotflux arī apgalvo, ka ir “vismodernākais VPN pasaulē”, tāpēc apskatīsim pakalpojumu.

Kopumā Spotflux ir bezmaksas vai lēts VPN pakalpojums, kas ir pieejams operētājsistēmām Mac, Windows, iOS un Android. Tas ir atbilstošs pakalpojums ar dažām diezgan lieliskām funkcijām. Neskatoties uz to, ko tā risina, Spotflux nesalīdzina ar augstākās klases VPN pakalpojumiem. Kamēr jūs plānojat iegūt to, par ko maksājat, Spotflux nodrošina saprātīgu pakalpojumu, kas dažiem cilvēkiem varētu būt piemērots.


Iespējas

P2P lejupielāde

Diemžēl vienādranga vienībām nav atļauts izmantot Spotflux bezmaksas, mobilas vai premium klases versijas. No tās tīmekļa vietnes:

“Diemžēl mēs nevaram atbalstīt Bittorrent (vai līdzīgu P2P failu apmaiņas protokolu) izmantošanu mūsu tīklā, jo tā tiek plaši izmantota ļaunprātīgi, pārkāpjot autortiesību likumus. Spotflux ir pakalpojums, kas paredzēts, lai palielinātu jūsu privātumu un drošību tīmeklī, bet nav pakalpojums, kas nodrošina drošu darbību tiešsaistē no ļaunprātīgām vai nelikumīgām darbībām. ”

Turklāt bezmaksas versijā tiks šifrēti tikai jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas dati - arī citas programmas turpinās izmantot jūsu parasto savienojumu.

Ļaunprātīga programmatūra un sludinājumu bloķēšana

Viena no funkcijām, ar kuru var lepoties Spotflux, ir iebūvēta programmatūrā, kas meklē ļaunprātīgu programmatūru un vīrusus (ieskaitot ļaunprātīgas reklāmas). Šī programmatūra lietotājiem tiek teikta, atklāj draudus un tos novērš:

Spotflux arī regulāri atjaunina savus serverus, lai meklētu plaši izplatītu ļaunprātīgu programmatūru, piemēram, DNSChanger. Šī ir saprātīga īpašība, ko ne visi VPN piedāvā, un tāpēc to var uzskatīt par pakalpojuma priekšrocību.

Pārbaudes, lai pārliecinātos, vai tas patiešām bloķēja reklāmas, parādīja, ka tā veiksmīgi darbojas kā reklāmu bloķētājs.

Joslas platumu taupoša kompresijas tehnoloģija

Lai gan Spotflux ir daudz kas saistīts ar šo funkciju, gandrīz noteikti tā ir LZO saspiešana - kas ir standarta maksa visiem lielajiem vārdiem VPN biznesā. Kā tāds, neskatoties uz saprātīgu īpašību, tas nav nekas īpašs mazākajā mērā.

Kā Spotflux gūst peļņu no sava pakalpojuma?

Kamēr Spotflux apmaksātajās mobilajās un premium versijās jūs netiksit pakļauts trešo personu reklāmām, diemžēl tas tā nav, izmantojot bezmaksas versiju..

Lai nopelnītu naudu no bezmaksas versijas, Spotflux savā privātuma politikā atzīst:

Kā redzat, bezmaksas versija, iespējams, patiešām atver lietotājus tādām tehnoloģijām kā sīkfaili, javascript un tīmekļa bāksignāli. Tie tiek izmantoti, lai atlasītu reklāmas lietotājiem, un nodod jūsu IP adresi (kuru jūs cenšaties aizsargāt) šīm trešajām personām. Tas ir tālu no ideāla.

Ātrums un veiktspēja

Pārbaudes tika veiktas, izmantojot TestMy.net, izmantojot Apvienotās Karalistes šķiedru savienojumu 50mbps / 3mbps. Rezultāti bija diezgan saprātīgi, un sniegums kopumā nebija milzīgs. Kā redzat, daži serveri darbojās labāk nekā citi, taču kopumā mani pārsteidza šī lētā pakalpojuma savienojuma ātrums.

Labā ziņa ir tā, ka operētājsistēmā Android netika konstatētas IPv4 DNS noplūdes. Diemžēl tie tika atklāti operētājsistēmā Windows, un tika atklāts, ka WebRTC noplūdes notiek abos klientos. Ja jūs izvēlaties izmantot Spotflux, jums ieteicams šo problēmu novērst pats. Diemžēl es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes, jo šis savienojums nav pieejams manam ISP.

Cena

1 mēnesis

3,17 USD
mēnesī

Spotflux ir vienkāršs, bez piepūles VPN pakalpojums iOS, Mac, Android un Windows. Lieliski, ka bezmaksas lietotājus neierobežo tas, cik daudz datu viņi var izmantot. Kā tāds Spotflux ir lielisks veids, kā šifrēt tīmekļa trafiku, kas pārvietojas sistēmā un ārpus tās, ja tas ir tas, kas jums nepieciešams.

Bezmaksas lietotāji var izveidot savienojumu tikai ar dažiem serveriem, kas atrodas Austrālijā, Apvienotajā Karalistē, Frankfurtē un ASV austrumu un rietumu piekrastē. Lai arī tas ir diezgan ierobežots, bezmaksas pakalpojumam tas joprojām piedāvā daudz straumēšanas iespēju un garantē piekļuvi vietnēm, piemēram, Facebook un Twitter, reģionos, kur tās ir bloķētas..

Papildus bezmaksas VPN šifrēšanas pakalpojumam lietotājiem tiek piedāvāta jaunināšanas iespēja uz Premium. Tas maksā USD 37,99 gadā par 5 vienlaicīgām ierīcēm vai USD 29,99 par tikai mobilajām ierīcēm paredzētu versiju.

Tikai mobilajām ierīcēm paredzētā opcija ir diezgan ērts iekļaušana cilvēkiem, kuriem nepieciešams tikai VPN vienā ierīcē, piemēram, tālrunī vai planšetdatorā. Ja jums ir nepieciešams tikai Spotflux vienā mobilajā ierīcē, tas vidēji iznāk divarpus dolāru mēnesī, kas noteikti ir ļoti lēta VPN iespēja. Pat pie USD 37,99 Spotflux izmaksas nav precīzi zemes satricinošas. Faktiski daži varētu teikt, ka tas ir gandrīz nekas.

Mēneša plāns

Spotflux piedāvā arī mēneša plānu cilvēkiem, kuri nevēlas uzņemties saistības pilnu gadu. Tas maksā 4,99 USD mēnesī un dod jums pilnu piekļuvi premium klases pakalpojumam katru mēnesi. Acīmredzot, maksājot par gadu vienlaikus, tas izdosies ievērojami lētāk, ietaupot kopumā 21,89 USD.

Premium un mobilie iepakojumi

Maksas abonenti gūst labumu no šādām funkcijām:

 • Piekļuve visām Spotflux serveru vietām Francijā - Parīzē, Vācijā - Frankfurtē, Japānā - Tokijā, Nīderlandē - Amsterdamā, Singapūrā, Lielbritānijā - Londonā, ASV - Ņujorkā, ASV - Maiami un ASV - Silīcija ielejā.
 • Mobilo datu saspiešana, lai palīdzētu ietaupīt joslas platumu.
 • Nav reklāmu.
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi (premium kontā nevis lētāks mobilais pakalpojums, kur jūs to iegūstat).
 • Uzlabota privātums, ieskaitot iespēju bloķēt sīkdatņu un citu interneta spiegprogrammatūru izsekošanu.
 • Piemaksa par atbalstu (pretstatā praktiski nav).

Lietošanas ērtums

Spotflux Windows VPN klients

Windows VPN klients ir diezgan vienkāršs. Izņemot papildu funkcijas, kuras varat redzēt zemāk esošajā ekrānuzņēmumā, tam nav tādu funkciju kā iznīcināšanas slēdzis vai portu pāradresācija utt. Sliktā ziņa ir tā, ka DNS klientam, šķiet, nav iebūvēta aizsardzība pret noplūdi. Tika atklātas arī WebRTC noplūdes. Patiesi slikti abos kontos.

Kā redzat, servera opcijas atrodas nolaižamajā izvēlnē augšējā kreisajā stūrī.

Citas platformas

Spotflux Android versija ir laipna acīm. Tāpat kā Windows versijai, tai nav papildu iespēju runāt. Bezmaksas versija tikai šifrē tīmekļa pārlūkprogrammas trafiku, turpretī maksas versijas ļauj visas jūsu lietotnes nodrošināt ar Android ierīcē esošo VPN (lai gan paturiet prātā, ka, lietojot mobilās lietotnes ar jebkuru VPN, jūs nevarat gaidīt nekādu anonimitāti).

Pārbaudot DNS noplūdi viņu Android VPN klientā, neviens no tiem netika atklāts. Vismaz tas ir labāk nekā Windows klientā. Diemžēl WebRTC noplūdes atkal tika atklātas Android klientā.

Klientu apkalpošana

Diemžēl drīzāk trūkst atbalsta Spotflux. Es pierakstījos ar savu e-pasta adresi, lai varētu sazināties ar viņu atbalsta komandu, bet diemžēl saņēmu tikai šādu atbildi (mans izcēlums pievienots),

Neskatoties uz viņu atbalsta foruma (zināšanu bāzes) pārbaudi un meklēšanas funkciju, es nevarēju iegūt vajadzīgo informāciju. Tas noveda pie tā, ka man nekavējoties lika sazināties ar viņu atbalsta komandu, kas līdz šim ir bijusi neauglīga piepūle.

Tiešraides tērzēšana tomēr ir pieejama premium lietotājiem, kuri saņem daudz labāku ārstēšanu nekā bezmaksas lietotāji (saprotams). Kopumā, neskatoties uz apgalvojumiem, ka tie ir pieejami caur Facebook, Twitter un biļešu atbalsta sistēmu, mēs atklājām, ka tas ir kaut kas melīgs, ja esat brīvs lietotājs - pat ja jūs viņiem norādāt savu e-pasta adresi.

Privātums un drošība

ASV bāzēta firma

Spotflux ir reģistrēts ASV, kas ir NVD mājas. Izmantojot jebkuru ASV reģistrētu VPN, konfidencialitāte kļūst par problēmu. Viens plus ir tas, ka, izmantojot bezmaksas pakalpojumu Spotflux, ir iespējams izmantot VPN, faktiski nepierakstoties ar vārdu vai e-pastu. Tas tomēr pilnībā sakrīt, ja jums nepieciešama palīdzība - jo pat lai nosūtītu atbalsta pieprasījumu, jums jāreģistrē e-pasts

Privātums

Privātuma politika un lietošanas žurnāli

Pakalpojuma vadīšanai, lejupielādējot Spotflux, firma jūsu mašīnai pievieno unikālu identifikatoru. Pēc uzņēmuma domām, tas tiek izmantots “, lai diagnosticētu sistēmas problēmas un atbildētu uz atbalsta pieprasījumiem”. Tomēr, kā minēts iepriekš, mana pieredze bija diezgan atšķirīga, jo es nevarēju sākt atbalsta pieprasījumu, vispirms pakalpojumu nepiesaistot e-pasta kontu..

Papildus tam Spotflux atzīst, ka izveidos jūsu kontam pievienotu failu, kurā glabā jūsu e-pastus,

“Ja lietotājs mums sūta personīgu korespondenci, piemēram, e-pastus vai vēstules, mēs varam apkopot šādu informāciju šā lietotāja īpašā failā, lai palīdzētu vai sazinātos ar šo lietotāju.”

Spotflux turpina raksturot unikālā identifikatora izmantošanu šādi:

Unikālais identifikators netiek izmantots jūsu interneta pārlūkošanas darbību izsekošanai. Kad jūs piesakāties spotflux, jums tiek piešķirta jauna unikāla IP adrese mūsu iekšējā tīklā. Šī iekšējā IP adrese jums nav unikāla, un to neizmanto jūsu interneta pārlūkošanas darbību izsekošanai. ”

Savienojumu žurnāli

Noslēgumā jāsaka, ka tas ir VPN pakalpojums, kurā tiešām ir reģistrēti daži lietotāja dati, ieskaitot korespondences e-pastus. Turklāt dažus savienojuma žurnālus uzņēmums glabā iekšējai lietošanai. Par laimi uzņēmums nelieto nevienu lietošanas žurnālu - tāpēc sīkāka informācija par to, ko jūs darījāt tiešsaistē, tiek turēta privāta.

Sargājiet sevi!

Viena no iespējām būtu lietotājiem izveidot vienreizlietojamu, anonīmu e-pasta kontu saziņai ar Spotflux. Tas ļaus jums uzturēt kontaktus ar viņu komandu bez vajadzības atklāt savu īsto e-pasta kontu un identitāti ar to.

Drošība

Runājot par drošību, Spotflux nodrošina diezgan labu šifrēšanu pat bezmaksas versijā. Izmantojot bezmaksas versiju, jūs saņemat SSL128 bitu šifrēšanu, lai nodrošinātu visu pārlūkošanas darbību drošību. Tomēr ir iemesls nesākt svinēt tikai vēl. Neskatoties uz kvalitātes šifrēšanas līmeņiem, bezmaksas Spotflux versija tikai šifrē jūsu interneta pārlūka tīmekļa datus. Rezultāts ir tāds, ka neviena jūsu izmantotā trešo personu lietotne nav aizsargāta ar Spotflux.

Labā ziņa ir tā, ka maksas mobilajā un Premium versijā tas tā nav. Šīs pakalpojuma versijas šifrē visas jūsu darbības internetā, pat ja interneta saziņa notiek caur atsevišķu lietotni.

Šifrēšanas iespējas

Papildu labā ziņa ir tā, ka pat pakalpojuma bezmaksas versijā lietotājiem tiek piedāvātas šādas iespējas: PPTP, OpenVPN un L2TP / IPSec.

Iespējams, ka iPhone VPN lietotnei tiek izmantots IPSec. Diemžēl to es nevarēju apstiprināt tāpēc, ka Spotflux neatbildēja uz maniem atbalsta jautājumiem, izņemot to, ka man lika apskatīt viņu vietnes sadaļu “zināšanu bāze”..

Turklāt, tā kā viņi nav sazinājušies, es nevaru jūs informēt par sīkāku informāciju par šifrēšanu, kas tiek izmantota OpenVPN savienojumiem. Tajos ietilpst šifra lielums, rokasspiediena atslēgas šifrēšanas lielums, autentifikācijas metode vai arī, ja vietā ir nevainojama priekšu noslēpums..

Noslēguma domas

man patika

 • Bezmaksas pakalpojumam nav datu ierobežojumu
 • Premium klases pakalpojums ir lēts
 • Operētājsistēmā Android nav DNS noplūdes (bet WebRTC noplūde)
 • Aizsardzība pret reklāmām un ļaunprātīgu programmatūru (maksas pakalpojumi)
 • Joslas platuma taupīšanas saspiešanas algoritms (maksas pakalpojumi)
 • Nav slikti ātrumos (ņemot vērā izmaksas)
 • 5 vienlaicīgi savienojumi (tikai Premium)
 • Nav lietošanas žurnālu, bet…

Es nebiju tik pārliecināts par to

 • Savienojumu žurnāli
 • Savienojuma ātrums nebija diezgan iedvesmojošs (lai gan mēs esam redzējuši lēnākus bezmaksas pakalpojumus)
 • Bezmaksas versija šifrē tikai tīmekļa trafiku jūsu pārlūkprogrammā (nevis trešo pušu lietotnes)
 • Bloķēts ASV Netflix un BBC iPlayer

ES ienīdu

 • Bezmaksas lietotājiem klientu atbalsts neeksistē
 • Šifrēšanas gandrīz noteikti trūkst (neskatoties uz daudzām iespējām)
 • ASV ir briesmīgas privātumam (NSA mājas) un nav labi sajaucamas ar VPN firmu, kas uztur žurnālus
 • DNS noplūde Windows klientā

Noslēgumā jāsecina, ka Spotflux ir lieliski piemērots, ja vēlaties ģeogrāfiski krāpt savu atrašanās vietu, apiet vienkāršus ugunsmūrus vai piekļūt bloķētām vietnēm. Turklāt tas nodrošinās jūs drošību publiskajos karstajos punktos. Tomēr, ja patiesa drošība ir tāda, kāda jūs esat pēc tam, tad jums labāk būtu doties citur (augstākā līmeņa, dārgāks VPN pakalpojums). Kā vienmēr notiek VPN, jūs patiešām iegūstat to, par ko maksājat.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me