SafeInCloud

SafeInCloud
ir patentēts paroļu pārvaldnieks, kas kļuvis populārs arvien lielākam Windows, Android un iOS lietotāju skaitam. Bezmaksas versija ir lejupielādēta no Play veikala vairāk nekā miljonu reižu, un vidējais vērtējums ir 4,4. Piemaksu versijai ir vairāk nekā 100 000 instalāciju, un vidējais vērtējums ir 4,8. Tie ir iespaidīgi rādītāji, tāpēc kas piesaista patērētājus izmantot šo paroļu pārvaldnieku? Bet kā šis paroļu pārvaldnieks salīdzina konkurentus, piemēram, Google Drive, Dropbox un OneDrive? Mēs to uzzinām šajā SafeInCloud pārskatā.

ProPrivacy.com Rezultāts
8.3 no 10

Kopsavilkums

SafeInCloud pirmo reizi tika atvērts 2012. gadā. Paroļu pārvaldnieku izstrādāja Andrejs Ščerbakovs, un slēgtā pirmkoda programmatūra ir aizsargāta ar šo personu. Lai gan mēs galīgi nezinām, Yandex paplašinājuma pieejamība (retums) liek domāt, ka Ščerbakovs ir Krievijas pilsonis.

Tiek teikts, ka paroļu pārvaldnieks ir viegli lietojams, un šķiet, ka tieši tas un spēja jaunināt par vienreizēju samaksu (nevis ar gada abonementu) vilina cilvēkus iegādāties pro versiju. Tātad, vai ir vērts izmantot bezmaksas versiju? Un vai jums vajadzētu apsvērt maksas jaunināšanu?


Pārskats

SafeInCloud ir programmatūras risinājums, kas ļauj interneta lietotājiem saglabāt vairākas noturīgas paroles, fiziski tās neatceroties. SafeInCloud lietotāji var atcerēties tikai vienu galveno paroli, lai piekļūtu neierobežotam skaitam unikālo paroļu. Šīs paroles tiek glabātas lokāli lietotāja datorā vai mobilajā ierīcē, tas nozīmē, ka tās nekad netiek glabātas tiešsaistē tur, kur tās varētu uzlauzt.

Vietne SafeInCloud

SafeInPassword ir pieejams visām populārajām platformām, un ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Android, iOS un Mac. Tomēr rakstīšanas laikā nav pieejama neviena Linux versija, un saskaņā ar tīmekļa vietni nav plānots to drīzumā attīstīt.

SafeInCloud nodrošina arī paplašinājumus pārlūkprogrammām Chrome, Firefox, Safari, Opera un Yandex. Šie paplašinājumi ļauj lietotājiem nemanāmi importēt paroles no lokāli šifrēta krātuves, lai automātiski aizpildītu paroles internetā.

Pakalpojumu velti var izmantot jebkurā no šīm platformām, un šī bezmaksas programmatūra ļaus jums saglabāt tik daudz paroļu, cik vēlaties. Tomēr lietotāji, kuri iemīlas pakalpojumā un vēlas nedaudz papildus, var maksāt vienreizēju maksu par jaunināšanu uz “Pro” versiju.

Lietotāji var iegādāties pro operētājsistēmai iOS vai Android par cenu 7,99 USD. Pro versija ļauj lietotājam koplietot paroļu pārvaldnieku piecās ierīcēs, lai citi komandas locekļi varētu piekļūt parolēm..

Privātpersonas var jaunināt uz profesionālo versiju, pievienojot to Apple ID vai Google kontam. Individuālais jauninājums maksā tikai 4,99 USD. Šīs cenas ir ārkārtīgi pieņemamas, ņemot vērā, ka tās ir vienreizējas maksas.

Ir vērts atzīmēt, ka lietotāji piekļuvi profesionālajām funkcijām iegūst pirmo divu nedēļu laikā pēc lietotņu lejupielādes. Pēc tam lietotājiem būs jāmaksā, lai viņi turpinātu izmantot šīs funkcijas. Pro funkcijas, kuras izzudīs, ir uzskaitītas zemāk (ņemtas tieši no tās zināšanu bāzes):

 • Mākoņu sinhronizācija
 • Neierobežota karšu glabāšana
 • Tīmekļa vietņu ikonas kartēm
 • Paroļu ģenerators
 • Attēlu pielikumi
 • Ātra atbloķēšana
 • Pieteikšanās ar pirkstu nospiedumu
 • Kopējiet paziņojumu panelī
 • Automātiski aizpildiet pārlūku Chrome
 • Tukšs starpliktuve pēc noildzes
 • Lietotne Android Wear

Uzstādīt

Saņemt SafeInCloud paroļu pārvaldnieku un strādāt ir viegli neatkarīgi no tā, kura ierīce jums ir. Windows versiju var lejupielādēt tieši no tās mājas lapas. Mac, iOS un Android versijas var lejupielādēt attiecīgajos lietotņu veikalos.

Mēs pārbaudījām Windows un Android versijas, lai izmantotu tādas funkcijas kā dažādu ierīču sinhronizācija. Darbvirsmas lietotne ārkārtīgi ātri tika lejupielādēta un instalēta, izmantojot vedni. Instalācijā bija iekļauts pakalpojumu sniegšanas noteikumu līgums, kas ir ļoti kodolīgs un padara visu par pakalpojumu skaidru.

Kad instalēšana ir pabeigta, vienkārši automātiski startējiet programmatūru, lai sāktu lietot paroļu pārvaldnieku. Pirmā iegūtā opcija ir vai nu sākt jaunu datu bāzi, vai arī atjaunot iepriekšēju datu bāzi no mākoņa (ja iepriekš to dublējāt, izmantojot mākoņa krātuves pakalpojumu, piemēram, Dropbox). Mēs izvēlējāmies izveidot jaunu datu bāzi, kas nozīmēja, ka mums bija jāievada galvenā parole.

Ir izveidota SafeInCloud datu bāze

SafeInCloud darbojas bez zināšanām parolēm vai datiem. Šī iemesla dēļ tas var sniegt pakalpojumu bez maksas (vai par ļoti zemām izmaksām). Tā kā visa jūsu parole un dati tiek glabāti lokāli un tikai jūs pats varat kontrolēt savu galveno atslēgu - ir svarīgi, lai nepazaudētu šo paroli. Ja to pazaudējat, nekādā gadījumā nevarēsit atgūt kontu.

izveidota datu bāze SafeInCloud

Operētājsistēmā Android mēs šai lietotnei piekļāvām tieši no Google Playstore. Lietotne ir instalēta mazāk kā 5 sekundēs. Lai iestatītu šī klienta sinhronizāciju ar darbvirsmas versiju, ir svarīgi noklikšķināt uz Atjaunojiet datus no mākoņa opcijas. Tas prasa, lai darbvirsmas versija būtu iestatīta darbam ar mākoņa pakalpojumu, piemēram, Google Drive.

Iestatīt to programmatūrā ir viegli, jo tā ir pirmā lieta, ko programmatūra lūdz jums darīt. Atlasiet vēlamo opciju un noklikšķiniet uz autentificēt. Ja jūs (tāpat kā mēs) nevēlaties izmantot mākoņa pakalpojumu, varat importēt kontaktpersonas, izmantojot CSV, TXT vai XML failu. Jūs varat arī importēt paroles tieši no plašas paroli pārvaldnieku izvēles. Lai to izdarītu, vienkārši noklikšķiniet failu > eksportēt un atlasiet vēlamo iespēju.

syncincloud eksporta vērtības

Kad CSV ir eksportēts, vienkārši nokopējiet to uz otru ierīci, izmantojot USB kabeli os SD karti. Mēs izmantojām šo metodi un izdevās importēt CSV kontaktpersonas, kuras eksportējām gan no KeePass, gan no SafeInCloud darbvirsmas versijas. Tomēr lielākajai daļai cilvēku šifrēto paroļu saglabāšanas iespēja būs milzīga svētība, kas nozīmē, ka viņi var atgūt paroles, ja ierīces nozaudētu..

Iespējas

 • Ļoti viegli izmantot, izmantojot dažādu ierīču sinhronizāciju
 • Lietotnes visām populārajām platformām (bez Linux)
 • Tumša AMOLED melna tēma
 • Spēcīga šifrēšana (256 bitu uzlabots šifrēšanas standarts)
 • Mākoņu sinhronizācija (Google Drive, Dropbox, OneDrive, Yandex Disk, NAS, ownCloud, WebDAV)
 • Pirkstu nospiedumu pieteikšanās
 • Lietotņu automātiskā aizpildīšana (Android 8+)
 • Pārlūka paplašinājumi
 • Lietotne Android Wear
 • Paroles stipruma analīze
 • Paroļu ģenerators
 • Automātiska datu importēšana
 • Cross-Platform

Lietošanas ērtums

SafeInPassword ir viegli apskatīt visās platformās, un tāpēc, ka programmatūra ir gandrīz identiska visām platformām, ir ļoti maza mācīšanās līkne. Automatizētas uzvednes, kas mudina veikt dublējumu mākonī, padara šo darbību ļoti vienkāršu vairākās ierīcēs.

Kaut arī pakalpojums galvenokārt ir paredzēts paroļu pilnīgai drošībai ar vietējo krātuvi, lietotāji arī iegūst iespēju uzglabāt savas šifrētās paroles izvēlētajā mākoņa pakalpojumā (OneDrive, Yandex Disk, Google Drive, Dropbox utt.).

Kad tas ir izveidots un darbojas, kā arī ir sinhronizēts visās ierīcēs, izmantojot mākoni, jūs varat brīvi sākt ievadīt, izveidot vai automātiski aizpildīt paroles. Mēs nolēmām pārbaudīt paroļu automātisko aizpildīšanu pārlūkā Chrome un šim nolūkam instalējām paplašinājumu.

Paplašinājums pieprasa jūsu paroli un no šī brīža sāk automātiski aizpildīt paroles no darbvirsmas lietotnes. Lai importētu šīs paroles, vienkārši dodieties uz jebkuru lapu ar pieteikumvārdu un noklikšķiniet uz paplašinājuma ikonas blakus URL joslai. Mēs patiesi atklājām, ka šī funkcija darbojas ārkārtīgi labi, un mūs pārsteidza procesa vienkāršība. Šis paroļu pārvaldnieks noteikti ir piemērots iesācējiem.

Tā kā paroles automātiskā aizpilde darbojas, mēs nolēmām pārbaudīt dažas citas funkcijas. Īpaši mums patika automātiskās bloķēšanas funkcija, kas nodrošina, ka, aizverot lietotnes logu, tas tiks bloķēts un būs nepieciešama parole. Mēs to uzstādījām uz vienu minūti.

Mēs arī ieslēdzām to bloķēšanu, kad tas atrodas fonā (tikai gadījumā, ja mēs nejauši aizmirsām to samazināt). Šīs drošības funkcijas ir ļoti noderīgas, lai nodrošinātu, ka paroles nav pieejamas, ja atrodaties prom no ekrāna.

Automātiskais paroļu ģenerators ir labs cilvēkiem, kuri mēdz skatīties uz savu ekrānu, kad viņiem tiek lūgts nākt klajā ar spēcīgu paroli. Tomēr ģenerators nav labākais, kādu mēs jebkad esam redzējuši. Iespēja izgatavot paroles, kuru garums ir tikai 31 rakstzīme, šķiet mazliet par īsu, un tāpēc, ka paroļu pārvaldnieks atcerēsies jūsu paroles, mēs neredzam, ka tās būtu jāiegaumē. Tomēr tā tomēr ir noderīga funkcija.

Tiem, kam patīk, ja viņi, iepērkoties tiešsaistē, var automātiski aizpildīt savu kartes informāciju, varat to izdarīt. Lietotājiem ir arī iespēja saglabāt šifrētas piezīmes un dažādus datu tipus. Automātisko aizpildīšanu var iespējot vai atspējot katram datu veidam atkarībā no tā jutīguma un no tā, vai jums ir nepieciešama automātiskā aizpildīšana.

Kopumā SafeInCloud uztur lietas vienkāršas un pieturās pie tā, kā paredzēts, piemēram, paroļu un automātiskās aizpildes datu atcerēšanās. Lai arī tas var nebūt tik iesaiņots kā daži citi pakalpojumi, tas noteikti dara visu, ko mēs varētu cerēt no paroļu pārvaldnieka, un tāpēc, ka tas ir gan lēts, gan ērti lietojams; tas ir pakalpojums, kas ir labi piemērots iesācējiem un ko var ieteikt ikviens, kurš vēlas vairāku platformu funkcionalitāti ar stabilām automātiskās aizpildes iespējām.

Privātums

Tā kā šis pakalpojums darbojas pilnīgi bez zināšanām, privātuma ziņā par to būtu jāuztraucas. Tomēr SafeInCloud ir slēgts avots, kas nozīmē, ka jums ir jāuzticas konfidencialitātes un drošības līmeņiem, ko tā apgalvo.

Teorētiski paroļu glabāšana lokāli ar atslēgu, kuru jūs tikai zināt, nozīmē, ka jums nav jāuzticas nevienam citam. Ja izveidojat rezerves kopiju trešās puses mākoņa pakalpojumam, tas palielina risku, ka jūsu paroles tiek uzlauztas. Tomēr SafeInCloud šīs paroles vienmēr augšupielādē šifrētā formātā, kas nozīmē, ka, ja kāds nozagt jūsu dublējumu, viņam būs jāzina arī jūsu galvenā parole, lai piekļūtu datiem. Kamēr jūs vispirms izveidojat spēcīgu paroli, tam nevajadzētu būt iespējamam.

Pati privātuma politika ir īsa, un tā tehniski nav saderīga ar GDPR (jo tajā nav īpaši minēts GDPR un cilvēku tiesības). Tomēr politika skaidri norāda, ka:

“Aplikācija neapkopo personisko informāciju un nenodod personisko informāciju nevienai trešajai pusei. Lietojumprogramma var pārsūtīt izstrādātājam anonīmu lietošanas statistiku un avāriju žurnālus. Šo pārsūtīšanu var izslēgt lietojumprogrammas iestatījumos (Par > Privātums). ”

Patiesi apzinoties privātumu, var būt vērts izslēgt tik minimālu reģistrēšanās daudzumu.

Politika arī nosaka, ka:

“Dati vienmēr tiek glabāti un pārsūtīti caur internetu šifrētā veidā. Lietojumprogramma nesūta lietotāja datus nevienam citam. ”

Tas ir saskaņā ar glabāšanas lokalizēto raksturu, ko izmanto SafeInCloud, un mums nav reāla iemesla neticēt, ka pakalpojums darbojas, kā tiek apgalvots. Tomēr, kā tas vienmēr notiek gadījumos, kad programmatūra nav atvērts avots, klientus nevar revidēt trešās puses, un tās apgalvojumus nav iespējams pārbaudīt.

Drošība

Visas paroles, kuras SafeInCloud glabā jūsu cietajā diskā, vispirms tiek šifrētas ar spēcīgu AES 256. Tas tiek uzskatīts par militārā līmeņa šifrēšanu, kas nozīmē, ka jūsu paroles faili ir pietiekami robusti, lai izturētu ilgstošu sagraušanu nākotnē (izmantojot šobrīd saprotamas metodikas)..

Ja jūs nolemjat izveidot savu paroļu dublējumu mākonī, paroles būs šifrētā formātā, un tās tiks pārsūtītas uz pakalpojumu, izmantojot HTTPS. Tādējādi viņi būs droši gan miera stāvoklī, gan tranzīta laikā.

Izmantojot Qualys SSL Labs, mēs pārbaudījām SafeInCloud vietni, lai redzētu, kā darbojas tās TLS, un bija skumji, ka tā ieguva tikai B. Tas ir mazs vērtējums. Tomēr, tā kā jūs faktiski tik un tā nepārsniedzat svarīgus datus (paroles) no programmatūras uz šiem serveriem, tam nevajadzētu būt problēmai.

No otras puses, pakalpojums ir slēgta avota, tāpēc tas varētu darīt jebko (ieskaitot AES atslēgu nosūtīšanu atpakaļ SafeInCloud pilnībā nešifrētu). Ja tas tā būtu, slikta SSL drošība varētu ļaut šīs atslēgas nozagt jebkurai trešajai pusei, izmantojot uzbrukumu Cilvēks vidienē.

Klientu atbalsts

Ikvienam, kam ir jautājums par klientu atbalstu, būs jāsazinās ar firmu, izmantojot e-pasta adresi, kas norādīta tās vietnē. Firma apgalvo, ka atbildēs uz šiem pieprasījumiem divu darba dienu laikā. Šis nav ātrākais tirgū pieejamais klientu serviss, tomēr, tā kā pakalpojums ir bezmaksas (un ārkārtīgi zemas izmaksas, pat ja jūs maksājat), to var uzskatīt par uzslavu, ka tas vispār spēj atbildēt uz jautājumiem.

Turklāt pakalpojumam ir ļoti labi izstrādāta zināšanu bāze ar daudzām rokasgrāmatām un rakstiem, kas atbild visvairāk, ja ne visus uzdotos jautājumus, ja iespējams. Šī iemesla dēļ lielākajai daļai cilvēku vajadzētu būt iespējai paroļu pārvaldītājam strādāt bez problēmām.

Tomēr ikvienam, kurš vēlas paroļu pārvaldnieku ar labi pārvaldītu klientu apkalpošanu, varbūt labāk meklēt citur.

Secinājums

Ja paroļu pārvaldnieks, kas ir ērti lietojams un maksā ļoti nelielu vienreizēju maksu, ir tas, ko vēlaties, SafeInCloud šķiet lieliska iespēja. Fakts, ka paroles nekad netiek pārsūtītas uz uzņēmuma serveriem, ir pluss, un lieliska ir pilnīga kontrole pār jūsu taustiņiem. Programmatūru ir viegli izmantot visās platformās, un sinhronizācijas funkcija ir iestatīta darbam ar vieglu darbību

Lai gan tas nav precīzi izliekts ar papildu funkcijām, šis paroļu pārvaldnieks ne tikai pārvalda paroles. Spēja ģenerēt spēcīgas paroles ir forša, un automātiskās aizpildes funkcija darbojas nevainojami, kad esat instalējis paplašinājumu. Tas ne vienmēr notiek, un tas tikai parāda, ka šī ir labi uzrakstīta programmatūra.

Koda slēgtā koda raksturs noteikti rada vilšanos, jo tas nozīmē, ka jums ir jāuzticas dienestam, lai aizsargātu savus datus, kā tas tiek apgalvots. Tomēr lielākajai daļai cilvēku šis paroļu pārvaldnieks var nodrošināt nepieciešamo drošības līmeni.

Mēs varētu pieņemt, ka izstrādātājs nolēma paturēt to slēgtā avotā, vienkārši pārtraucot tā klonēšanu, taču tas tomēr rada uzticības problēmu. Ikviens, kurš vēlējās, varēja pārbaudīt SafeInCloud prasības, analizējot visu savu datplūsmu, izmantojot WireShark. Tas viņiem ļautu redzēt, vai paroļu pārvaldnieks pārsūta datus atpakaļ uz saviem serveriem, kad tam nevajadzētu būt. Tomēr tam vajadzētu būt ilgtermiņa projektam, jo ​​programmatūra jebkurā brīdī varētu nosūtīt datus atpakaļ.

Visbeidzot, tas, bez šaubām, ir viens no vienkāršākajiem paroļu pārvaldītājiem, ko mēs jebkad esam izmantojuši, un šī iemesla dēļ mēs to varam ieteikt iesācējiem..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me