Unlocator

 • Cenu noteikšana

  No plkst 4,96 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android
 • Atbloķēt:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Rezultāts
5 no 10

Kopsavilkums

Unlocator ir dāņu uzņēmums, kas koncentrējas uz metodēm, kas palīdz cilvēkiem izvairīties no interneta ierobežojumiem, cenzūras un ģeogrāfiskās bloķēšanas. Uzņēmums nodrošina gan viedo domēna vārdu sistēmu (Smart DNS), gan pilnvērtīgu VPN pakalpojumu. Uzziniet vairāk par Unlocator viedā DNS un virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojumiem, izlasot šo pārskatu, vai arī dodieties tieši uz uzņēmuma vietni, noklikšķinot uz zemāk esošās pogas.

Viedā DNS ir lielisks veids, kā piekļūt bloķētajiem tiešsaistes pakalpojumiem, tomēr, lai iegūtu privātumu, ir jāizmanto VPN. Labā ziņa ir tā, ka Unlocator nodrošina piekļuvi abām tehnoloģijām, lai abonentiem nodrošinātu visu nepieciešamo.


Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Dānija
 • Valstis
  36
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  49,2 Mb / s

Iespējas

Valstis 36
Vienlaicīgi savienojumi 5
Vētraina

Unlocator ir pieejams ar viedo DNS un VPN pakalpojumu izvēli, un tos var vienlaikus izmantot, lai straumētu saturu vienā valstī un VPN citā..

Unlocator VPN ir pieejams visām populārajām platformām, un tajā ir lietotnes, kas nodrošina OpenVPN šifrēšanu (iOS nodrošina tikai L2TP / IPSec un IKEv2, kas ir diezgan standarta maksa). Unlocator VPN lietotnēm ir pārslēdzējs un "vairogs" funkcija, kas neļauj jums izveidot savienojumu ar internetu, ja nav iespējots VPN. Tomēr killswitch ir paredzēts tikai galddatoriem.

Unlocator ir serveri 36 valstīs, kas ir liela valstu izvēle satura atbloķēšanai. BitTorrenting ir atļauts, un firma nenorāda konkrētus serverus P2P, tas nozīmē, ka jūs varat brīvi izmantot jebkuru.

Ātrums un veiktspēja

Unlocator VPN nozīmīgi neietekmēja ātrumu, kad mēs bijām pieslēgti tā serveriem. Tas nozīmē, ka šim VPN ir jābūt piemērotam, lai veiktu tādus datu ietilpīgus uzdevumus kā straumēšana un spēles. Tam ir jēga, jo VPN sevi pārdod tikpat labi, lai atbloķētu tādu saturu kā Netflix.

Netflix

Unlocator ir pakalpojums, kas var nodrošināt piekļuvi ASV Netflix. Lietotāji var atbloķēt Netflix, izmantojot viedos DNS serverus vai izmantojot VPN. Pakalpojums atbloķē arī daudzus citus populārus pakalpojumus, piemēram, BBC iPlayer, Hulu un daudzus citus.

Noplūdes testi

ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) 49.2
ProPrivacy.com SpeedTest (maks. / Pārsprāgt) 62. lpp
Tika atklāta WebRTC noplūde?
Konstatēta IPv4 noplūde?

Mēs pārbaudījām šo VPN attiecībā uz IPv4 savienojuma noplūdēm un secinājām, ka tam nav IP noplūdes, DNS noplūdes vai WebRTC noplūdes. Tas nozīmē, ka tas efektīvi aizsargās jūsu privātumu.

Tomēr mēs iesakām pašiem doties uz IPLeak.net, lai pārbaudītu noplūdes, it īpaši, ja jums ir IPv6 savienojums (mēs nevarējām pārbaudīt IPv6, jo pārskatīšanas laikā mūsu ISP to nenodrošināja mūsu atrašanās vietā). . Ja IPv6 rodas WebRTC vai DNS noplūde, mēs iesakām pilnībā atspējot IPv6 savā datorā.

Cena

2 gadi

4,96 USD
mēnesī

Unlocator ir diezgan dārgs VPN pakalpojums, salīdzinot ar premium VPN vidējām cenām šajās dienās. Ja jūs abonējat gadu, jūs maksājat 98,75 USD (ar PVN), kas ir ekvivalents USD 8,30 mēnesī. Mēs uzskatām, ka tas, ka tā norāda cenu bez PVN, ir nedaudz maldinošs.

Mēneša plāns maksā 12,49 USD. Šīs ir augstākās klases cenas, kuras var viegli pārspēt. Tātad, ja jums ir svarīgi iegūt izcilu VPN, kas ir arī lēts, mēs iesakām meklēt citur.

Visos plānos ir iekļauta 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu rūpīgi pārbaudīt pakalpojumu, lai redzētu, vai tas dara visu nepieciešamo. Tas ir ļoti dāsni, jo īpaši tāpēc, ka Unlocator VPN nodrošina arī 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kuru varat izmantot pakalpojuma pārbaudei. Bezmaksas izmēģinājuma versija nodrošina pilnīgu piekļuvi Unlocator pakalpojumiem, tostarp VPN un viedajam DNS pakalpojumam.

Uzņēmums pieņem visas galvenās kredītkartes un debetkartes, un jūs varat arī norēķināties, izmantojot Bitcoin. Tomēr PayPal nav iespējams norēķināties par pakalpojumu.

Lietošanas ērtums

Windows
MacOS
iOS
Android

Pierakstīties

Septiņu dienu bezmaksas izmēģinājumam vajadzētu dot daudz laika, lai jūs varētu ērti izmantot Unlocator un rūpīgi to pārbaudīt. Visā vietnē ir bezmaksas izmēģinājuma pogas, tāpēc jums nevajadzētu sagādāt grūtības nokļūt pierakstīšanās formā.

Jūsu e-pasta adrese kļūst par jūsu sistēmas lietotājvārdu. Uzņēmums nosūtīs visu paroles atiestatīšanas informāciju uz reģistrēto e-pasta adresi. Sistēmu ir iespējams izmantot ar viltotu e-pasta adresi, jo konta aktivizēšanas procesā nav e-pasta verifikācijas darbības. Tomēr labāk ir norādīt īstu e-pasta adresi. Vienkārši izveidojiet jaunu anonīmu tīmekļa pasta kontu, ja nevēlaties piešķirt Unlocator savu īsto e-pasta adresi.

Pēc reģistrēšanās jūs tiksit novirzīts tieši uz jūsu konta lapu.

Uzstādīšana

Lietotnes ir pieejamas visām platformām, tas nozīmē, ka varat izveidot un palaist VPN lietotni operētājsistēmās Windows, Mac, Android un iOS. Visas platformas nodrošina OpenVPN, izņemot iOS, kas darbojas ar drošas IKEv2 vai L2TP šifrēšanas izvēli. Killswitch ir pieejams abiem galddatoru klientiem, bet nav pieejams mobilajās lietotnēs.

Mēs atklājām, ka lietotnes ir viegli pārvietojamas un ērti lietojamas, ar jauku viena klikšķa funkcionalitāti, lai izveidotu savienojumu ar izvēlētiem serveriem visā pasaulē..

Klientu apkalpošana

Bezmaksas izmēģinājuma versija 7
Naudas atdošanas garantijas ilgums 30
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantija

Nokļūstot vietnes Unlocator atbalsta centrā, vietnes augšējā izvēlnē noklikšķiniet uz pogas Atbalsts. Ja jums ir jāuzdod jautājums no atbalsta komandas, noklikšķiniet uz "Sazinieties ar atbalsta dienestu" pogu atbalsta lapā. Atbalsta biļetes atvēršana ietver standarta tīmekļa veidlapas aizpildīšanu. Atbilde tiks nosūtīta uz jūsu reģistrēto e-pasta adresi.

Lietotājiem, kas to izvēlas, tās vietnē ir pieejams 24 stundas diennaktī dzīvu tērzēšanas pakalpojums. Mēs noskaidrojām, ka atbalsta aģenti kopumā ir labi. Tomēr viens aizgāja no mūsu sarunas, kad mums vēl bija vairāk jautājumu, ko mēs gribējām uzdot, kas nozīmēja, ka mums bija jāsāk cita tērzēšanas saruna; mēs domājam, ka viņai kaut kur bija svarīgāk būt. Nākamais kungs bija daudz labāks un apmeklēja tērzēšanu, līdz mēs bijām pabeiguši visus savus jautājumus.

Mūs pārsteidza tehnisko zināšanu līmenis, ko viņi spēja sniegt, kad viņus stumja. Mums patika arī iestatīšanas ceļveži, kas ietver iestatīšanas rokasgrāmatu Windows 10 un citām mūsdienu platformām. Kā arī rokasgrāmatas VPN manuālai iestatīšanai.

Privātums un drošība

IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
Avārijas poga
WebRTC aizsardzība pret noplūdi

Unlocator atrodas Dānijā, kas ir Eiropas valsts, kurā ļoti stingri tiek ievērots privātums. Dānijas likumos valstij nav mežizstrādes prasību, kas attiecas uz VPN, un Dānijā ir vieni no visspēcīgākajiem patērētāju un privātuma aizsardzības likumiem pasaulē..

Turklāt firma glabā tikai apkopotu statistiku, kuru nevar saistīt ar IP adresi, un šie savienojuma žurnāli tiek iztīrīti 24 stundu laikā. Tas nozīmē, ka pat tad, ja uz uzņēmumu vērsīsies ar orderi, tam nebūs nekā būtiska, ko nodot tā lietotājiem.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka jums ir jāsniedz uzņēmumam sava IP adrese, ja jūs nolemjat izmantot Smart DNS funkciju.

Šifrēšanas protokoli

IKEv2
OpenVPN
L2TP / IPsec

VPN šifrē visus datus, kas nāk un nonāk no jūsu ierīcēm. Un Unlocator lietotnes nodrošina spēcīgu šifrēšanu visās platformās, ieskaitot OpenVPN (visās platformās, izņemot iOS). Mēs lūdzām firmai sniegt mums informāciju par OpenVPN ieviešanu, un viņi mums teica, ka tā izmanto:

Šifrs: AES-256-CBC. Rokasspiediens: RSA-2048 taustiņš. Hash autentifikācija: SHA-512. PFS: Jā

Šī ir ļoti spēcīga OpenVPN ieviešana, kas ir droša nākotnē.

VPN reģistrēšana

Unlocator paziņo, ka tas izdzēš visus darbību ierakstus 24 stundu laikā pēc sesijas beigām. Turklāt tas nekad neapkopo datus par to, ko lietotāji dara, kad ir izveidots savienojums ar tā serveriem (lietošanas žurnāli). Tas ir tikpat tuvu nulles žurnālam kā VPN, jo tas tiek iegūts, un tas ir lielisks privātums vairuma cilvēku vajadzībām.

Noslēguma domas

Unlocator ir pakalpojums, kas tiek tirgots gan cilvēkiem, kuri vēlas atbloķēt vairāk satura tiešsaistē, gan cilvēkiem, kuri vēlas privātumu. Mēs noskaidrojām, ka pakalpojums ir labs abiem. Tomēr tas ir nedaudz par dārgu pusi, un tirgū ir VPN, kas nodrošinās identiskas funkcijas ar vairāk serveru vietām par aptuveni pusi no cenas. Neskatoties uz to, tas ir diezgan labs VPN pakalpojums, kuru ir vērts izmēģināt.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me