Mēs mainījāmies, kā mēs vērtējam pārskatus!
Nesen esam atjauninājuši visu punktu ProPrivacy.com pārskatu vērtēšanas procesu. Sīkāka informācija par mūsu jaunajiem vērtēšanas kritērijiem atrodama šeit

Surfshark

 • Cenu noteikšana

  No plkst 1,99 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Android

  • iOS

  • Windows

  • MacOS

  • Linux
 • Atbloķēt:


  • Netflix

  • iPlayer

  • Amazon Prime

  • Hulu

Atrodoties Britu Virdžīnu salās, Surfshark ir bezlocekļa VPN pakalpojums ar lielu tehnisko drošību, virkni noderīgu funkciju un lielisku diennakts atbalstu.

ProPrivacy.com Rezultāts
9.5 no 10

Kopsavilkums

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  77,26 Mb / s
 • Jurisdikcija
  Britu Virdžīnu salas
 • Vienlaicīgi savienojumi
  1000
 • Valstis
  60

Iespējas

Ostas izvēle
Vienlaicīgi savienojumi 1000
Kopējais serveru skaits 1000
Valstis 60
Maršrutētāja atbalsts
Atbalstīti maršrutētāji DD-WRT, tomāts, AsusWRT, Netgear, TP-Link, Linksys.
Tīri metāla vai virtuālie serveri Neapstrādāts metāls
Vētraina

Surfshark pārvalda vairāk nekā 1000 serverus vairāk nekā 60 novados. Iespaidīgi, ka tiek apgalvots, ka šie visi ir fiziski vienas vietas pūtēju metāla serveri. Papildus visām parastajām vietām Surfshark ir spēcīga klātbūtne Āzijā, Latīņamerikā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.


Vēl iespaidīgāk, Surfshark ļauj veikt neierobežotu vienlaicīgu savienojumu. Tas nozīmē, ka, izmantojot to pašu kontu, jūs varat pievienot tik daudz ierīces, cik vēlaties.

Surfshark lūdz lietotājiem ierobežot piekļuvi ģimenes locekļiem un nedalīties ar konta informāciju ar citiem, taču saka, ka tam ir jāuzticas saviem lietotājiem. Tajā nav žurnālu, kas šajā ziņā varētu identificēt ļaunprātīgu izmantošanu. Mēs esam lieli šī fani.

Torrenting ir atļauts visos serveros, un Surfshark automātiski novirza P2P trafiku uz saviem Kanādas vai Nīderlandes serveriem, kas ir speciāli konfigurēti šim mērķim.

Sadalīts tunelis (baltais saraksts un baltais baltais saraksts)

Dalītā tunelēšana ir noderīga funkcija, kas pašlaik ir pieejama Windows un Android lietotnēs. Tas ļauj caur VPN maršrutēt tikai atlasītās programmas / lietotnes vai atbrīvot tās no visas sistēmas VPN savienojuma. Windows lietotne ļauj atbrīvot no VPN arī vietnes un IP.

Dalītā tunelēšanas funkcija

Viedā DNS

Surfshark visiem lietotājiem piedāvā viedo DNS pakalpojumu. Tas ir ļoti noderīgi, lai krāptu savu atrašanās vietu ierīcēs, kuras nevar palaist VPN klientu. Piemēram, viedie televizori, spēļu konsoles un Apple TV. Tikai jāapzinās, ka tas nesniedz nekādas privātuma vai drošības priekšrocības.

Statiskā IP

SurfShark statiskā IP funkcija ir pieejama Windows un Android lietotnēs. Ja izveidojat savienojumu ar serveru sarakstu, kas atrodas Vācijā, Japānā, Nīderlandē, Lielbritānijā vai ASV, tad, izveidojot savienojumu ar to pašu serveri, jums tiks piešķirta tā pati IP adrese. Tas ir ļoti ērti, ja palaižat FTP serveri, spēļu serveri, multivides serveri vai kā citādi ir nepieciešams izveidot savienojumu ar datoru no interneta, kamēr darbojas VPN..

Statiskā IP funkcija

Netflix un iPlayer atbloķēšana

Netflix
iPlayer
Amazon Prime
Hulu

Surfshark atbloķē plašu straumēšanas pakalpojumu klāstu, ieskaitot Netflix 16 dažādās valstīs. Kas ir diezgan liels sasniegums. Mūsu testos tas atbloķēja ASV Netflix un BBC iPlayer, kā reklamēts.

Ja piekļuve šiem pakalpojumiem ir jūsu galvenais mērķis, pārliecinieties, ka izlasiet Labākie VPN Netflix un Labākie VPN BBC iPlayer, lai iegūtu papildinformāciju.

Ātrums un veiktspēja

ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) 77,26
Konstatēta IPv6 noplūde?
Tika atklāta WebRTC noplūde?
Konstatēta IPv4 noplūde?
Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi
ProPrivacy.com SpeedTest (maks. / Pārsprāgt) 202.87

Šī pārskata atjaunināšanas laikā Surfshark ir ātrākais VPN mūsu grāmatās vidējā ātruma ziņā. Kas ir labs. Max eksplozijas ātruma veiktspēja nav tik iespaidīga, taču par to nav jāsūdzas, un gandrīz visiem VPN lietotājiem tā būs pietiekami ātra..

IP noplūdes testi

Mēs atklājām nulles IPv4, IPv6, WebRTC vai DNS noplūdes (IPv4 vai IPv6). Augstākās atzīmes.

Ir vērts atzīmēt, ka Surfshark garantē WebRTC aizsardzību pret noplūdi tikai tad, ja izmantojat tā pārlūka Chrome un / vai Firefox papildinājumus, lai gan bez tiem mēs neesam atklājuši noplūdes..

Lai iegūtu papildinformāciju par IP noplūdes radītajām briesmām, lūdzu, skatiet mūsu pilnīgo IP noplūdes rokasgrāmatu.

Cenu noteikšana

24 mēneši

1,99 USD
mēnesī

12 mēneši

5,99 USD
mēnesī

Kā jau šajās dienās ierasts, visiem Surfshark klientiem ir vienādas iespējas. Mēneša cena ir nedaudz augstākajā mērogā, taču 1 un 2 gadu abonementiem ir pieejamas lielas atlaides. Arī tad, ja reģistrējaties pakalpojumam, izmantojot šo saiti
tiek piedāvāta papildu atlaide.

Ja esat MacOS, Android vai iOS lietotājs, varat piedalīties 7 dienu bezmaksas izmēģinājumā, lai gan, lai izmantotu šo iespēju, jums ir jāpierakstās uz kontu un jāsniedz maksājuma informācija. Maksājums faktiski netiks veikts, ja atcelsit 7 dienu laikā.

Surfshark tagad piedāvā funkcijas HackLock un BlindSearch (kuras mēs aplūkosim vēlāk šajā pārskatā) kā papildus piestiprināmas ekstras par papildu USD 0,99 mēnesī par tām abām.

Visi lietotāji var izmantot arī dāsno 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Surfshark mums pārliecina, ka tam nav nekādu ierobežojumu, kas ir lieliski, taču ņemiet vērā, ka maksājumi tiek automātiski atjaunoti, tāpēc, lai tos atceltu, jums jāsazinās ar atbalsta dienestu..

Atbalstītās norēķinu platformas

Surfshark pieņem maksājumus, izmantojot PayPal, kredītkarti / debetkarti un Alipay, kurus apstrādā Stripe. Citas maksājuma metodes tiek atbalstītas, izmantojot Tenpay un Unionpay maksājumu apstrādes pakalpojumus.

Bitcoin, Litecoin un Etherium maksājumi tiek atbalstīti arī caur Coingate vai CoinPayments. Maksāšana Bitcoin vai Litecoin var nodrošināt zināmu anonimitāti, taču atcerieties, ka Surfshark vienmēr varēs redzēt jūsu IP adresi.

Lietošanas ērtums

Papildus informācijai par maksājumiem, reģistrējoties pakalpojumam, vienīgā prasītā informācija ir jūsu vārds un e-pasta adrese. Ja vēlaties reģistrēties anonīmi, to varat izdarīt, norēķinoties anonīmi nopirktā Bitcoin vai Litecoin un izmantojot vienreiz lietojamo e-pasta adresi.

Jums tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts ar noderīgām saitēm, taču viss nepieciešamais jebkurā gadījumā ir viegli pieejams vietnē.

Windows klients

Visās Surshark lietotnēs nesen ir veikts nozīmīgs lietotāja interfeisa dizains, un tagad tās izskatās lieliski. Windows VPN lietotne pēc noklusējuma izmanto IKEv2, bet atbalsta arī OpenVPN.

Windows klients

Klientam ir nogalināšanas slēdzis, dalīta tunelēšana ("Baltais saraksts"), “CleanWeb” un multihop. Tas atbalsta arī Hacklock un BlindSearch, ja esat samaksājis par šīm funkcijām.

pievienotās funkcijas

Mēs domājam, ka jaunais Mini režīms ir diezgan riebīgs.

savienots ar Čīles serveri

IPv4 un IPv6 aizsardzība pret noplūdi ir iebūvēta, lai gan Surfshark saka, ka, lai novērstu WebRTC noplūdes, jums vajadzētu izmantot tā pārlūkprogrammas papildinājumus. Lai gan testēšanā mēs neatklājām nekādas noplūdes, tas joprojām ir labs padoms.

Nogalināšanas slēdzis nav iespējots pēc noklusējuma, taču labi darbojās mūsu testos. Imitēts avārijas tests parādīja, ka iznīcināšanas slēdzis modificē Windows sistēmas ugunsmūra noteikumus, kas nozīmē, ka tas turpina darboties pat tad, ja Surfshark klients un OpenVPN dēmons cieš negaidītu avāriju..

Lietotāji var pārslēgties no OpenVPN UDP uz OpenVPN TCP (443. ports), lai VPN trafiks izskatās kā parasts HTTP trafiks. Tas ir noderīgi, lai izvairītos no VPN blokiem, taču nemulsinās sarežģītākas atklāšanas metodes.

MacOS klients

Surfshark macOS VPN lietotne ir pieejama vietnē Apple App Store un kā atsevišķs .dmg fails no vietnes. Lietotne izmanto IKEv2. Pašlaik funkcijas ir diezgan gaišas, lai gan Surfshark stāsta, ka tās tiks pievienotas tik ātri, cik tās var atļaut ar ierobežojošām App Store politikām.

Mēs priecājamies redzēt, ka Mac lietotnē ir ieslēgšanas slēdzis. Tāpat kā Windows klienta gadījumā, tiek izmantoti sistēmas ugunsmūra noteikumi, un tas joprojām ir efektīvs, pat ja Surfshark klients cieš avāriju. Tāpat kā visas pārējās Surfshark lietotnes, Mac klients piedāvā savu funkciju “CleanWeb”. Tas arī raksturo "WiFi savienojums."

Android lietotne

Arī Surfshark Android VPN lietotnē Android pēc noklusējuma tiek izmantota IKEv2, taču tā atbalsta arī OpenVPN (UDP un TCP). Un tas dara to, ko saka uz skārda. Nogalināšanas slēdzis (kas pēc noklusējuma nav iespējots), baltais saraksts, CleanWeb un Shaodowsocks ēda visus klātesošos un pareizi.

Android lietotne

Ļoti forša ir funkcija, kas ignorē jūsu Android ierīces iebūvēto GPS atrašanās vietas noteikšanas funkciju, liekot lietotnēm, kuras izmanto GPS, domāt, ka atrodaties VPN atrašanās vietā.

Citas platformas

Pielāgotas lietotnes ir pieejamas operētājsistēmai Windows, macOS, Android, Android TV / Amazon Fire TV un iOS. Interesanti, ka iOS VPN lietotnei ir kill slēdzis, un tagad tā atbalsta gan IKEv2, gan OpenVPN. Visas lietotnes (ieskaitot pārlūka papildinājumus) tagad izmanto to pašu viedā izskata lietotāja saskarni, kuru mēs redzam iepriekš.

Tagad ir pieejama arī komandrindas lietotne operētājsistēmai Linux. Labas rokasgrāmatas iestatīšanas rokasgrāmatas ir arī visām platformām, ieskaitot macOS un Linux (Ubuntu, izmantojot NetworkManager). Papildus tam ir pieejami iestatīšanas ceļveži DD-WRT, Tomato un daudzām populārām maršrutētāju ierīcēm, kurās ir iebūvēti OpenVPN klienti (AsusWRT, Netgear, TP-Link un Linksys).

Pārlūka papildinājumi

Papildus platformas atbalstam Surfshark piedāvā pārlūkprogrammu papildinājumus pārlūkam Chrome un Firefox, kurus drošības firma Cure53 ir neatkarīgi pārbaudījusi, vai nav ievainojamību. Tie pārlūkā izveido drošus HTTPS starpniekservera savienojumus ar Surfshark serveriem.

Tie arī nodrošina WebRTC aizsardzību. Tagad ... mēs patiešām vēlamies, lai VPN pakalpojumi darītu vairāk, lai brīdinātu klientus par WebRTC problēmu un brīdinātu viņus, ka, izmantojot VPN, viņiem jāaizsargā sevi no neapzinātas viņu IP adreses atklāšanas tiešsaistē.

Tas ietver Surfshark, lai gan mēs nevaram būt pārāk bargi, jo, izmantojot tās programmatūru, jebkurā gadījumā mēs neatklājām WebRTC noplūdes. Tomēr visdrošāk joprojām ir instalēt šos papildinājumus vai manuāli atspējot WebRTC pārlūkprogrammā.

Pārlūka papildinājumu funkcija “CleanWeb” kā opcija (skatīt vēlāk).

Klientu apkalpošana un atbalsts

Bezmaksas izmēģinājuma versija 7 dienas (macOS un mobilās lietotnes)
Naudas atdošanas garantija
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantijas ilgums 30

Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti, vai arī varat nosūtīt biļetes e-pasta pieprasījumu. Mēs atklājām, ka Live Chat reakcijas laiki ir gandrīz tūlītēji, un mūs pārsteidza atbilžu kompetence un kvalitāte.

Ir arī zināšanu bāze. Tas nav milzīgs, taču satur noderīgus FAQ, rakstus par iestatīšanu un citus noderīgus bitus un apļus.

Privātums un drošība

Pašpiegludināts / pilnvarots DNS Pašnodrošināts
Avārijas poga
Apjukums (Maskēšanās)
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi

Jurisdikcija

Surfshark ir reģistrēts Lielbritānijas Virdžīnu salās (BVI), un tā pakalpojumu sniegšanas noteikumi skaidri norāda, ka visi strīdi tiks atrisināti BVI tiesās. Britu Virdžīnu salas ir Lielbritānijas aizjūras teritorija. Tas regulē pašas iekšējās lietas, un tajā nav obligātu datu saglabāšanas likumu, taču tas joprojām ir Apvienotās Karalistes valdības jurisdikcijā un suverenitātē. Tas nozīmē, ka ir pamatoti uzskatīt, ka AK varētu izdarīt spiedienu uz BVI valdību un uz visiem tur esošajiem uzņēmumiem.

Kaut arī atrasties BVI, iespējams, ir drošāk nekā atrasties valstī, kurā ir 14 acis, tā tomēr nav ideāla.

Baļķi

Surfshark viegli atbilst mūsu prasībām par VPN bez žurnāliem:

"Mēs neapkopojam IP adreses, pārlūkošanas vēsturi, sesiju informāciju, izmantoto joslas platumu, savienojuma laika zīmogus, tīkla trafiku un citus līdzīgus datus."

Tās lietotnes pēc noklusējuma apkopo dažus anonīmus diagnostikas un avārijas datus, lai gan tos var atspējot. Tas ietver apkopotus veiktspējas datus, cik bieži jūs izmantojat tā pakalpojumus, neveiksmīgus savienojuma mēģinājumus un citu līdzīgu informāciju, kas nav personīgi identificējama.

Konta un norēķinu pamatinformācija tiek glabāta, pilnībā ievērojot GDPR Eiropas klientiem.

Vietņu izsekošana

Lai gan tīmekļa darbība netiek izsekota, izmantojot pašu VPN, Surfshark vietne veic diezgan daudz izsekošanas. Tas ietver IP adrešu reģistrēšanu un pārlūka pirkstu nospiedumu noņemšanu apmeklētājiem.

Surfshark izmanto vairākus trešo pušu izsekotājus, tostarp Google Analytics.

Tehniskā drošība

IKEv2
OpenVPN

Surfshark ir liels IKEv2 ventilators, kuru tas izmanto kā noklusējuma VPN protokolu visās savās lietotnēs. IKEv2 nav tik kaujas pārbaudīts kā OpenVPN, bet tiek uzskatīts par ļoti drošu un arvien populārāku VPN pakalpojumu vidū, jo tas ir daudz ātrāks nekā OpenVPN šifrēšana.

Kā vienmēr, mēs sīki aplūkojam OpenVPN iestatījumus, kurus izmanto šis pakalpojumu sniedzējs. Tie ne tikai sniedz labu rādītāju par to, cik rūpes pakalpojums pārņem šifrēšanu, bet arī ir labākais veids, kā salīdzināt, piemēram, ar visiem VPN pakalpojumiem. Lietotnēs, kas to atbalsta, Surfshark izmanto šādus OpenVPN iestatījumus:

Datu kanāls: AES-256-GCM šifrs. Papildu autentifikācija nav nepieciešama, jo autentifikāciju apstrādā AES-GCM.

Vadības kanāls: AES-256-GCM šifrs ar TLS atslēgu apmaiņu, kas nodrošināta, izmantojot RSA-2048. Papildu autentifikācija nav nepieciešama, jo autentifikāciju apstrādā AES-GCM, un nevainojamu priekšlaicīgu slepenību nodrošina ECDH (384?) Atslēgu apmaiņa..

Šī ir ļoti droša iestatīšana. Plašāku informāciju par šo tēmu skatiet sadaļā VPN šifrēšana: pilnīga rokasgrāmata. Kā jau tika apspriests, visām Surfshark Windows, macOS un iOS lietotnēm ir visi slēptie slēdži. Mēs nevienā platformā arī nekonstatējām nekādu IP noplūdi,

Ir vērts atzīmēt, ka Surshark ir kaut kas saistīts ar drošības auditu, ko veic Cure53, bet tikai lai būtu skaidrs: tikai Chrome un Firefox pārlūku paplašinājumi ir revidēti šādā veidā.

Citas drošības funkcijas

Lieliska ziņa ir tā, ka nevienā pārbaudītā platformā mēs nekonstatējām nekādu IP noplūdi, lai gan joprojām ir drošākais izmantot kādu no Surfshark pārlūka paplašinājumiem, lai nodrošinātu WebRTC noplūdes. Windows, macOS un iOS klientiem ir sistēmas līmeņa nogalināšanas slēdži.

Surfshark izmanto neapstrādātus metāla serverus. Dažas atrašanās vietas ir virtuālas atrašanās vietas bez fiziska servera klātbūtnes, taču tās ir a) skaidri iezīmētas lietotnēs un b) tiek darbinātas uz serveriem, kurus pārvalda Surfshark, un tāpēc no privātuma viedokļa tos uzskata par tukša metāla serveriem. Tas arī pats atrisina visus DNS pieprasījumus serverī, ar kuru izveidojat savienojumu, kas ir ideāli.

CleanWeb

Visai Surfshark programmatūrai ir opcija “CleanWeb”. Tas tiek reklamēts kā reklāmu, izsekotāju, pikšķerēšanas, uzbrukumu un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana, un tas gandrīz noteikti ir ugunsmūra noteikumu kopums, kas bloķē savienojumus, pamatojoties uz vienkāršu bloķēšanas sarakstu. Kam vajadzētu darboties pietiekami labi.

Multihop

Šī funkcija ir pieejama Windows klientā. Tas ļauj “ķēdēt” VPN serverus, lai jūsu dati tiktu novirzīti starp diviem VPN serveriem, pārvietojoties starp jums un internetu.

Jūsu dators -> 1. VPN serveris -> 2. VPN serveris -> Internets

Surfshark piedāvā vairākas dubultās VPN kombinācijas, taču jūs nevarat ķēdi nevienu no tā serveriem.

serveru saraksts

Multihop VPN var nodrošināt zināmu aizsardzību pret laika gala uzbrukumiem pret gala serveri, taču tas vienmēr ievērojami zaudēs ātrumu. Mēs domājam, ka vairāku apiņu VPN privātuma / drošības priekšrocības ir ierobežotas, taču mēs zinām, ka tas dažiem lietotājiem var būt svarīgāks nekā citiem.

Ēnu zeķes

Atkal šo neparasto cenzūras novēršanas funkciju atbalsta Windows un Android lietotnes. Pūtītes "ir atvērtā koda starpniekservera lietojumprogramma, ko plaši izmanto kontinentālajā Ķīnā, lai apietu interneta cenzūru. ”Būtībā tā ir SOCKS5 starpniekserveris. Lai to izmantotu, jums ir jālejupielādē atvērtā pirmkoda lietotne Shadowsocks un jākonfigurē tā, lai jūs izveidotu savienojumu ar Shadowsocks, izmantojot Surfshark VPN serveri. Šis process ir nedaudz viltīgs, taču tam vajadzētu būt efektīvam, lai izvairītos no VPN blokiem.

WiFi savienojums

Šī Windows klientā pieejamā funkcija ļauj jums izlemt, kā darbojas VPN lietotne, kad izveidojat savienojumu ar jauniem WiFi tīkliem - jautāt, aizsargāt vai vienmēr aizsargāt.

HackLock

Pieejams ar BlindSearch kā papildus ieslēdzamu, HackLock skenē tīmekli, meklējot, vai jūsu e-pasta adrese nav bijusi saistīta ar datu pārkāpumiem. Kā tāds tas ir ļoti līdzīgs mūsu pašu datu pārkāpumu rīkam, izņemot to, ka tas nodrošina regulāru automatizētu skenēšanu. Tas ir pieejams Windows un Android lietotnēs.

BlindSearch

Šī ir privāta meklētājprogramma Surshark klientiem, kurai nav reklāmu un kurā netiek reģistrēti jūsu meklējumi. Mēs domājām, ka tā ir SearX instance, un tā darbojas labi.

Neredzīgo meklēšana

Uzticieties DNS

Šī Android lietotne ir pieejama bez maksas ikvienam no Play veikala. Tas nosūta DNS pieprasījumus no jūsu ierīces uz Surfshark, nevis jūsu ISP, lai uzlabotu privātumu un palīdzētu pieveikt cenzūru. Šie vaicājumi tiek aizsargāti no nevēlamiem skatieniem, izmantojot DNS over HTTPS (DoH) (pēc noklusējuma) vai DNS over TLS (DoT) šifrēšanas protokolus.

Secinājums

Surfshark ir lielisks VPN pakalpojums. Tas neglabā žurnālus, ir samērā ātrs un piedāvā lielisku tehnisko drošību bez IP noplūdēm. Fakts, ka tas piedāvā lielu serveru izvēli, ir labs, bet vēl labāks ir tas, ka tie visi ir droši tukša metāla serveri.

Neierobežots vienlaicīgs savienojums ir arī fantastisks, un mēs esam pārsteigti par Surfshark 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsta kvalitāti.

Piedāvātās ekstras, piemēram, multihop VPN, “Cleanweb” un WiFi-connect, ir pienācīgi papildinājumi. Lai arī neviena no tām nav slepkavas funkcijas, tās ir patīkami iegūt, un kolekcija visu laiku aug, kas uzlabo Surfshark jau tā lielo vērtību piedāvājumu.

Surfshark ir ļoti labs privātumam draudzīgs VPN pakalpojums, kas viegli iezīmē visas svarīgās rūtiņas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me