Pasta žogs

Mailfence ir droša e-pasta pakalpojumu sniedzējs, kuru pirmo reizi 2013. gadā uzsāka ContactOffice Group. Parasti Mailfence ir izcila reputācija gan ar lietotājiem, gan ar drošības ekspertiem (jo tā šifrēšana ir balstīta uz atvērtā koda kriptogrāfijas pamatiem). Tomēr ir vērts paturēt prātā, ka satura licence ir patentēta; kas nozīmē, ka tā pilnajam pakalpojumu komplektam ir slēgta avota elementi (ieskaitot kalendāru, dokumentu glabāšanu un daudz ko citu).

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Šis šifrētā e-pasta pakalpojumu sniedzējs ir pilnībā piedāvāts pakalpojums, kam ir lieliska sadarbspēja ar visiem citiem ar OpenPGP saderīgiem šifrētiem e-pasta pakalpojumiem. Daudzi to uzskata par labāko alternatīvu pilnībā piedāvātajam G komplektam.

Ātra statistika

 • Valsts
  Beļģija

Atrodoties Beļģijā, pakalpojums neietilpst Five Eyes darbības jomā. No otras puses, Beļģija īsteno dažas obligātas datu saglabāšanas direktīvas, kuras, šķiet, attiecas uz e-pasta pakalpojumu sniedzējiem. Par laimi, šīs direktīvas ir stingras un atļauj iestādēm piekļūt ar orderi tikai ļoti īpašos apstākļos.


Tomēr Beļģijas uzstājība, ka vispārīga datu saglabāšana ir noderīga izmeklēšanas nolūkos (un tā pat var būt noderīga pilsoņu cilvēktiesībām!), Iespējams, ir pietiekama, lai dažus cilvēkus atbrīvotu no darba. Turklāt Beļģija ir daļa no lielākā 14 Eyes uzraudzības nolīguma.

Plusf pusē Mailfence “uztur aktuālu orderi un pārskatāmības ziņojumu sarakstu”, kas ļauj patērētājiem uzmanīgi novērot, vai varas iestādes ir pakļāvušas pakalpojumu pakalpojumam..

Mailfence logotips

Cik maksā Mailfence?

Mailfence ir drošs e-pasta pakalpojumu sniedzējs, kuram ir bezmaksas abonēšanas plāns. Lietotāji bez maksas var piekļūt kontam ar 500 MB krātuves. Bezmaksas pakalpojums stipri ierobežo kalendāra un kontaktu funkciju izmantošanu un nepieļauj sinhronizāciju dažādās ierīcēs. Turklāt tas ierobežo e-pasta pakalpojumu tikai vienai grupai ar diviem dalībniekiem.

Sākuma līmeņa abonēšanas plāns maksā tikai USD 2,77 mēnesī - tas, iespējams, ir pieejams lielākajai daļai cilvēku (un tas ir tas, kuru mēs pārbaudījām). Tomēr, salīdzinot ar populāro pakalpojumu Posteo - kas mēnesī maksā tikai 1,13 USD -, to var uzskatīt par nedaudz dārgu. Par 2,77 ASV dolāriem lietotāji saņem pilnīgu sinhronizāciju, kalendārus, kontaktus, trīs grupas ar 10 dalībniekiem un 12 GB krātuves (5 GB ziņojumiem un pārējo dokumentu un citu datu glabāšanai)..

Visbeidzot, abonentiem ir iespēja izvēlēties plānu “Pro”, kas paplašina atmiņas ietilpību līdz 20 GB ziņojumiem un 24 GB dokumentiem. Pro plāns nepievieno papildu funkcionalitāti sākuma līmeņa plānam, bet ļauj abonentiem izveidot piecas grupas ar ne vairāk kā 20 lietotājiem. Ir pieejams pilnīgs atbalsts gan ar sākuma līmeni, gan ar pro plāniem. Pro maksā 8,32 USD mēnesī, kas varētu šķist dārgi, bet patiesībā ir diezgan labs izmantošanai uzņēmumos.

Lietotāji var izvēlēties maksāt, izmantojot kredītkarti (Visa vai Mastercard) vai izmantojot kriptovalūtas (Bitcoin vai Litecoin) par pievienoto privātumu. Lietotāji var arī izvēlēties maksāt, izmantojot PayPal.

Fakts, ka šo pakalpojumu finansē apmaksāti plāni, ļauj Mailfence pastāvēt bez reklāmas; tieši tāpēc šo drošā e-pasta pakalpojumu sniedzēju bieži izvēlas cilvēki, kuri vēlas izmantot Google kontu.

Funkciju pārskats

Par izmaksām 2,77 USD mēnesī lietotāji var piekļūt šādām funkcijām:

Nosūtiet šifrētus e-pasta ziņojumus no viena gala uz otru, izmantojot OpenPGP. Mailfence ļauj lietotājiem sūtīt drošus PGP e-pastus visiem galvenajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem. Var sūtīt gan parakstītus, gan šifrētus ziņojumus. Mailfence nodrošina arī pilnīgu OpenPGP atslēgu pārvaldības kontroli ar savu integrēto atslēgu krātuvi.

 • Atbalsta POPS, IMAPS un SMTPS. Tiek atbalstīti populārie e-pasta protokoli e-pastu sūtīšanai un saņemšanai no dažādiem pakalpojumu sniedzējiem.
 • Paroles šifrēti e-pasti. Šī funkcija ir balstīta uz simetrisku šifrēšanu un ļauj lietotājiem pārlūkā ar paroli šifrēt e-pastus (šifrēšana un atšifrēšana pēc sūtītāja un saņēmēja). Tas ļauj e-pastus sūtīt šifrēti ar atslēgu, kas nekad netiek koplietota ar Mailfence fona sistēmu (pazīstama kā nulles zināšanu sistēma). Šifrēšana ir balstīta uz auditētu atvērtā koda šifru bibliotēku un ļauj Mailfence lietotājiem sūtīt šifrētus ziņojumus lietotājiem, kas nav Mailfence.
 • Pilna sinhronizācija: Sinhronizējiet savus kontus, izmantojot galddatorus un mobilās ierīces.
 • Grupas: Droši pārvaldiet un koplietojiet failus, kontaktus, kalendārus un pastkastes ar citiem savu grupu dalībniekiem.
 • Kalendāra, kontaktu un dokumentu glabāšana: Šo funkciju pieejamība ļauj migrēt cilvēkiem, kuri ir pieraduši izmantot Google komplektu, saglabājot lielāko daļu funkcionalitātes, pie kuras viņi ir pieraduši..
 • Pielāgots domēna atbalsts: Lietotāji var izvēlēties. Mailfence vai unikālas domēna vārda e-pasta adreses pēc viņu izvēles.
 • Divu faktoru autentifikācija: Lietotāji var izmantot 2FA lietotnes, lai vēl vairāk aizsargātu savu kontu.
 • Qualys SSL Labs vērtējums: Mailfence vietne ir ļoti novērtēta ar šo neatkarīgo reitingu vietni: A + ar HSTS un PFS.
 • No nosūtītajiem e-pastiem noņem IP adresi: Tomēr privātuma politikā ir noteikts, ka Mailfence saglabā vairākus žurnālus, ieskaitot IP adreses - domājams, lai ievērotu Beļģijas likumus.

Privātums

Lietotājiem nav jānorāda īstais vārds, lai abonētu Mailfence, un, lai iestatītu kontu privātumā, ir iespējams izmantot ierakstītāja e-pasta adresi un maksāt kriptovalūtās. Tomēr konfidencialitātes politika rada zināmas bažas, kad tā paziņo:

"Mēs apkopojam IP adreses, ziņojuma ID, sūtītāja un saņēmēja adreses, tēmas, pārlūka versijas, valstis un laika zīmogus."

Šī kolekcija tiek veikta, lai ievērotu Beļģijas datu saglabāšanas direktīvas, kas stājās spēkā 2016. gadā. Tomēr firma lietotājiem atgādina, ka (atšķirībā no ASV un Apvienotās Karalistes) Beļģija neizpilda rīkojumus par rupjību, kas nozīmē, ka, ja to kādreiz lūgs nododot visus datus, tas varētu informēt savus lietotājus. Tam ir arī garantijas kanārijputniņš un tas publicē pārskatāmības ziņojumu, kas atkal ļauj lietotājam rūpīgi sekot līdzi tam, ko firma dara.

Neskatoties uz šiem mēģinājumiem saglabāt pārredzamību attiecībā uz tā procesiem; noteikti būs daži patērētāji, kuri dod priekšroku e-pasta pakalpojumu sniedzējam bez žurnāliem (un, godīgi sakot, tādi pastāv). Tomēr pastāv iespēja izmantot VPN kombinācijā ar šo e-pasta pakalpojumu sniedzēju; kas paslēptu lietotāja patieso IP adresi no Mailfence.

Visbeidzot, Mailfence paziņo, ka visus tās darbiniekus saista konfidencialitātes līgums, kas liek viņiem aizsargāt visus savāktos datus. Turklāt nav minēts, ka klienta dati tiktu koplietoti ar trešajām pusēm, reklāmdevējiem, filiālēm vai biznesa partneriem.

“Mēs nepārdodam, netirgojam vai kā citādi nenododam trešajām personām jūsu personiski identificējamo informāciju, izņemot gadījumus, kad to pieļauj Beļģijas likumi”

Drošība

E-pasta nodrošināšanai Mailfence īsteno vienkāršu “viena klikšķa” OpenPGP šifrēšanu. Tas ir paredzēts, lai PGP šifrēšanas izmantošana būtu mazāk sarežģīta. E-pasti, kas nosūtīti kolēģiem Mailfence, nekad neatstāj Mailfence serverus, un tos var šifrēt vai nu ar PGP, vai ar paroles šifrēšanas opciju. E-pastus dalībniekiem, kas nav dalībnieki, var nosūtīt nešifrētus vai nešifrētus, bet parakstīt ar digitālu PGP atslēgu. Turklāt lietotāji var izvēlēties sūtīt e-pastus, kas ir pilnībā šifrēti un parakstīti.

Saziņa ar Mailfence serveriem notiek, izmantojot transporta slāņa drošības (SSL / TLS) šifrēšanu. Tas attiecas gan uz tīmekļa pakalpojumiem, gan uz IMAP / POP / SMTP e-pasta klienta piekļuvi. Tādējādi tiek pārtraukta krāpšanās, viltošana un ziņu viltošana tranzītā.

Pakalpojums nodrošina arī perfektu priekšu slepenību (PFS) šifrētiem savienojumiem (HTTPS). Tas nodrošina, ka drošības pārkāpuma laikā nevar atšifrēt iepriekšējos sakarus. Visbeidzot, visās savās tīmekļa lapās tiek aktivizēta HTTP stingrā transporta drošība (HSTS) un pakalpojums saņem A ++ punktu skaitu ar Qualys.

Mailfence izmanto standarta OpenPGP ieviešanu ar pilnīgu atslēgu pārvaldību, kas pieejama, izmantojot iebūvētu taustiņu krātuvi.PGP atslēgas tiek ģenerētas pārlūkprogrammā un tiek glabātas Mailfence serveros, izmantojot AES-256 šifru, tas parasti tiek uzskatīts par drošu (neskatoties uz slēgtā avota raksturu Mailfence patentētais klients).

Iespēja ir arī turēt e-pastu ar simetrisku šifrēšanu (droša ziņojuma darījums); kuru var izmantot, lai kopā ar Mailfence netiktu dalīta neviena atslēga. Lai izmantotu šo funkciju, lietotājiem ir droši jādalās ar paroli ārpus lietotnes (piemēram, klātienē). S / MIME kādreiz bija pieejama ienākošā paraksta validācijai, tomēr firma man teica, ka viņi vairs neatbalsta šo funkciju.

Bažas? Tā kā šifrēšana notiek pārlūkprogrammā (E2EE), Mailfence tiek uzskatīts par drošu. Tā kā tā ir JavaScript lietojumprogramma, ir dažas drošības problēmas (kas attiecas uz visiem JavaScript pasta klientiem un ne tikai uz Mailfence). Ikvienam, kurš vēlas izvairīties no šīm JavaScript ievainojamībām (kas var ļaut vidējam uzbrukumam piespiest apdraudētas šifrēšanas atslēgas gan sūtītāja, gan saņēmēja pārlūkprogrammās), būs jāizmanto e-pasta pakalpojumu sniedzējs ar speciālu e-pasta klientu.

Visbeidzot, Mailfence arī īsteno IP noņemšanu no ziņojumiem. Tas nozīmē, ka jūsu IP adrese nekad nav pievienota izejošajam e-pastam.

Lietošanas ērtums

Mailfence konta atvēršana ir ārkārtīgi vienkārša, un ikviens var sākt procesu bez maksas, lai uzzinātu, kā darbojas šī programmatūra. Kad konts ir reģistrēts, lietotājs saņem e-pastu, kas ļauj viņam pārbaudīt savu kontu. Tas var būt rakstītāja e-pasts, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka uzņēmums sazināsies ar jums pa šo e-pastu, ja jums kādreiz radīsies kādas problēmas.

Kad esat pieteicies pakalpojumā no savas pārlūkprogrammas, varat turpināt darbu un izvēlēties e-pasta adresi. Lietotāji, kas jaunina uz apmaksātu plānu, var izvēlēties pielāgotu domēnu.

izvēloties savu e-pasta adresi

Iestatot e-pasta kontu, jūs varat bez problēmām sākt lietot e-pasta pakalpojumu. Sākot ar 2020. gada septembri, uzņēmums ir ieviesis pavisam jaunu lietotāja saskarni, kas paredzēta pakalpojuma vēl ērtākai izmantošanai!

Ar Mailfence apstiprināts e-pasts

Lai sāktu testēšanu, mēs bez izdošanas nosūtījām vairākus PGP šifrētus e-pastus uz otrreizējiem uzņēmuma kontiem.

šifrēšana

Mēs arī gājām uz priekšu un bez satraukuma importējām e-pasta kontaktpersonas, izmantojot funkciju “Ārējās adreses”. Kopumā mēs atklājām, ka klients ir stabils, un mūsu izmēģinājumu laikā nav pieredzējuši nekādus trūkumus vai kļūdas.

importējot e-pasta adreses

Kas attiecas uz lietošanas ērtumu, Mailfence ir kļūda, jo tas neprasa lietotājiem lejupielādēt un instalēt programmatūru. Turklāt atšķirībā no dažiem e-pasta klientiem nav stāvas mācīšanās līknes. Pat PGP šifrēšana, ko parasti uzskata par sarežģītu, ir padarīta vienkārša, pateicoties viena klikšķa funkcijai.

Mums patika arī tas, ka visas primārās funkcijas tiek iebūvētas bez nepieciešamības instalēt sekundāros spraudņus vai papildinājumus. Tas padara Mailfence ideālu lietotājiem, kuri nav moderni, bet kuri vēlas iekļūt un sākt aizsargāt e-pastus ar šifrēšanu.

Mailfence kontaktpersonu funkciju ir viegli izmantot, un tā ļauj lietotājiem ātri importēt kontaktpersonas no Google vai cita e-pasta pakalpojumu sniedzēja.

importa formāts

Mums patika arī iespēja sinhronizēt dažādās ierīcēs, kas ir daudz vienkāršāk nekā ar dažiem citiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem. Mailfence arī ļauj lietotājiem viegli migrēt visus savus kontaktus, šifrētos atslēgu pāri un šifrētos datus uz citu e-pasta pakalpojumu sniedzēju, ja rodas tāda nepieciešamība..

Tuvāk apskatot iestatījumus, atklājas, ka Maifence ir daudz noderīgu funkciju.

Mailfence izvēlne

Iespēja izveidot ziņojumu Away ļauj lietotājiem automātiski atbildēt, kad viņi ir ārpus biroja vai atvaļinājumā.

Virtuālais disks ļauj lietotājiem piekļūt dokumentiem tieši no īpaša datora mapes. Šī mape ir aizsargāta ar pieteikumvārdu un paroli. Virtuālā diska iestatīšanas rokasgrāmatas ir pieejamas visām platformām no iestatījumu izvēlnes. Lietotāji var arī iestatīt virtuālo disku iOS vai Android ierīcēs.

Mums arī patīk, ka pakalpojumā tiek iebūvēta divu faktoru autentifikācija, kas klientam piešķir papildu drošības līmeni.

divu faktoru autentifikācija

Visbeidzot, spēja nosūtīt ar paroli šifrētus e-pastus (kas lietotājiem, kuri nav prasmīgi lietotāji, var aizsargāt ziņojumus bez nepieciešamības izprast šifrēšanas atslēgas) ir pievienota prēmija, kas padara Mailfence ideālu iesācējiem vai lietotājiem, kas nav tikuši pie tehnoloģijām.

Klientu atbalsts

Mailfence nodrošina atbalstu visiem lietotājiem (uzlabots atbalsts maksājošiem lietotājiem); kas nozīmē, ka jūs varēsit saņemt palīdzību pakalpojuma iestatīšanā vai izlīdzināt visas iespējamās saiknes.

Turklāt firma piedāvā detalizētu emuāru, kurā ir daudz noderīgu rakstu un padomu, lai izdarītu visu, sākot no vecā kontaktpersonu saraksta migrēšanas uz Mailfence - līdz rakstiem par drošības līdzekļiem un ieviešanu platformā.

Mēs uzskatījām, ka resurss ir visaptverošs un, protams, ir pietiekams, lai vairumam bezmaksas lietotāju sniegtu informāciju, kas nepieciešama pakalpojuma izmantošanai.

klientu atbalsts

Arī labi; bezmaksas lietotājiem tiek dota arī iespēja uzdot jautājumus, izmantojot e-pasta atbildes sistēmu.

Secinājums

Mailfence ir stabils un ērti lietojams e-pasta pakalpojumu sniedzējs, kas ir ideāli piemērots iesācējiem. Šifrēšana ir noturīga, un, tā kā tā ir balstīta uz pārlūkprogrammu, nav nepieciešams lejupielādēt programmatūru. Uzņēmuma saistības ar privātumu - kas nozīmē, ka 15% no sava Pro konta tiek ziedoti Elektronisko robežu fondam un Eiropas Digitālajām tiesībām - ir slavējama.

Varbūt vienīgais nelielais šī pakalpojuma trūkums ir tas, ka tas ir slēgts avots. Tomēr visi kriptogrāfijas pamati ir atvērtā koda avoti, un tie ir rūpīgi pārbaudīti. Turklāt firma jau iepriekš ir apsolījusi padarīt savu programmatūru par atvērto avotu, kas firmai būtu lielisks solis.

Galvenā atšķirība starp Mailfence un daudziem tās konkurentiem ir tā, ka tā piedāvā ideālu vienas pieturas alternatīvu Gmail, Google kalendāram un Google Docs. Tā kodētais e-pasta risinājums ir integrēts komplektā ar daudzām funkcijām; Mailfence kontaktpersonas, Mailfence Docs, Mailfence kalendārs un Mailfence grupas. Tas ir lieliski piemērots visiem, kas izmanto atcelšanu no Google, kuri vēlas drošu e-pasta sūtīšanu, neatsakoties no visām citām Google Suite funkcijām, kuras viņi ir pieraduši izmantot.

Šis e-pasta pakalpojumu sniedzējs ir bez maksas. Lai arī salīdzinājumā ar apmaksātajiem plāniem tas ir diezgan ierobežots. Ikvienam, kurš meklē ērti lietojamu e-pasta klientu, kuram ir daudz funkciju, bet kuram ir minimāla mācīšanās līkne, tomēr noteikti var ieteikt apmaksātos plānus.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me