Mailbox.org


Mailbox.org ir privāts e-pasta pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Vācijā - vieta, kas parasti tiek uzskatīta par lielisku privātumu. Tas Mailbox.org ieceļ tādu elitāru privātu e-pasta pakalpojumu sniedzēju grupā kā Tutanota un Posteo - kuri abi atrodas arī Vācijā. Mailbox.org iepriekš ieteica vācu patērētāju sargsuns Stiftung Warentest, kas ir ļoti cienījama neatkarīga organizācija.

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Neskatoties uz šo visnotaļ pozitīvo skatījumu, ir vērts atzīmēt, ka Vācijas Federālais izlūkdienests Bundesnachrichtendienst (BND) ir ļoti sarežģīts un ir zināms, ka tas sadarbojas ar NSA kā daļu no plašāka Nine Eyes uzraudzības līguma. Tas var radīt zināmas bažas par tā centrālo serveru atrašanos Vācijā (īpaši tiem patērētājiem, kuri lietošanas ērtībai nolemj izmantot servera puses šifrēšanu).

Mailbox.org lepojas ar ilgtspējīga, zaļa biznesa modeļa vadīšanu. Turklāt tās misijas pamatā ir privātums un anonimitāte, kā arī izvairīšanās no valdības uzraudzības. Pakalpojums ir labi noapaļots ar daudzām funkcijām, un to var uzskatīt par diezgan viegli lietojamu pēc dažām pierast.

Cik maksā Mailbox.org??

Mailbox.org ļauj potenciālajiem abonentiem bez maksas nodot e-pasta pakalpojumu 30 dienu garumā. Turklāt lietotājiem ir jāmaksā vai nu EUR 1 mēnesī par 2 GB pasta glabāšanu un 3 adresēm, vai EUR 2,50 mēnesī par 5 GB pasta glabāšanu un plašām 25 adresēm..

Ikvienam, kam ir specifiskākas vajadzības, ir pieejams arī pielāgojums abonēšanas plānam - tas ļauj uzņēmuma lietotājiem pēc vajadzības piekļūt vairāk krātuvei vai adresēm..

Kopumā mēs atklājām, ka 1 euro plāns būs piemērots lielākajai daļai cilvēku vajadzību, nodrošinot lietotājiem visas nepieciešamās funkcijas par īpaši konkurētspējīgu cenu. Faktiski, ņemot vērā to, cik pakalpojums ir bagāts ar īpašībām, mēs to uzskatām par kaut ko izdevīgu.

Iespējas

 • PGP šifrēšana (servera puse ērtākai lietošanai vai Mailvelope spraudņa izmantošanai)
 • PGP šifrēta pastkaste, lai nodrošinātu visus saglabātos e-pastus
 • Atrodas Vācijā
 • Var izvēlēties savu domēnu
 • 100% darbina videi draudzīga enerģija
 • Saderīgs ar GDPR
 • IMAP, POP un ActiveSync atbalsts sinhronizēšanai
 • Qualys SSL vērtējums: A + ar HSTS un PFS
 • Kalendārs
 • Krātuve (disks)
 • Tīmekļa čata funkcija
 • Izklājlapas
 • Viedā iesūtne
 • Surogātpasta filtrs un aizsardzība pret vīrusiem
 • Ģenerējiet lejupielādes saites lieliem pielikumiem
 • Adrešu grāmatas funkcija kontaktu pārvaldībai

Privātums

Reģistrējoties pastkastē, firma ātri atgādina lietotājiem, ka viņiem nav jālieto īstais vārds. Tas ir saskaņā ar firmas privātuma politiku, kas nosaka, ka lietotāji var sākt savu kontu anonīmi, ja viņi to vēlas.

Pierakstīties veidlapā

Savā privātuma politikā Mailbox.org atzīst, ka reģistrācijas laikā IP adrese tiek glabāta līdzās reģistrācijas datumam un laikam, kas faktiski apšauba iespēju anonīmi abonēt..

Firma skaidro, ka intelektuālā īpašuma tiesības tiek glabātas, lai ļautu firmai veikt kriminālizmeklēšanu, ja rodas tāda nepieciešamība. Sakarā ar to, ka IP adresi var izsekot tā patiesajam īpašniekam, izmantojot ISP, tas dažiem cilvēkiem var radīt bažas atkarībā no viņu draudu modeļa. Visiem lietotājiem, kuri vēlas slēpt savu īsto IP adresi no Mailbox.org gan pakalpojuma izmantošanas laikā, gan reģistrācijas laikā; iespēja ir izmantot VPN, lai slēptu šo svarīgo datu daļu. Tas lietotājiem ļaus piekļūt pakalpojumam privāti.

Konfidencialitātes politika ir skaidri uzrakstīta kā atbilstoša GDPR, kas nozīmē, ka patērētāji var būt pārliecināti, ka viņu personas dati tiks apstrādāti un glabāti tikai ar apstrādes likumīgu pamatu vai ar tiešu piekrišanu. Mums patīk, ka politikā ir skaidri noteikts, kuri metadati tiks turēti, kādiem mērķiem un cik ilgi (lai gan ir vērts atzīmēt, ka šķiet, ka visi metadati tiks turēti apmēram 7 dienas; tas dažiem cilvēkiem var liegt iespēju).

Konfidencialitātes politika skaidri norāda, ka firma neuztur datus nekādiem nolūkiem, kurus varētu uzskatīt par apšaubāmiem, un nenodod personīgi identificējamus datus trešajām personām, saistītajiem uzņēmumiem, biznesa partneriem vai reklāmdevējiem. Visi metadati, kas tiek turēti uz tā serveriem, tiek turēti tikai īsu laiku (no četrām līdz septiņām dienām) - un tiek uzskatīts, ka tie tur ir tikai, lai nodrošinātu apmierinošu lietotāja pieredzi.

Visbeidzot, Mailbox.org savā vietnē publicē pārskatāmības ziņojumu. Tas lietotājiem ļauj saprast pieprasījumu līmeni, kas uzņēmumam tiek pakļauts iestāžu rīcībā. Mailbox.org skaidri norāda, ka 2018. gadā tika iesniegti 72 informācijas pieprasījumi, no kuriem 13 tika galīgi noraidīti.

Trīs reizes firma bija spiesta pārtvert telekomunikāciju. Diemžēl tomēr ir grūti noskaidrot šo pārkāpušo būtību no pārskatāmības ziņojuma, kurš faktiski ir nedaudz mazs faktiskās detaļas ziņā

Drošība

Drošības nolūkos visa saziņa ar Mailbox.org serveriem notiek ar spēcīgu SSL / TLS šifrēšanu (HTTPS). Firma izmanto arī (EC) DHE algoritmus perfektas pārsūtīšanas slepenībai (PFS), kas ir tur, lai novērstu jebkādu iespējamo reģistrēto datu trafika atšifrēšanu nākotnē..

Turklāt firma nodrošina savu domēnu ar DNSSEC un DANE / TLSA; tehnoloģija, kas izstrādāta, lai nodrošinātu, ka trešās personas neveic manipulācijas ar datiem. Turklāt Mailbox.org izmanto HSTS, CAA, CSP, MTA-STS un X-XSS, lai efektīvi novērstu uzbrukumus cilvēkiem vidē (MitM) - palielinot savu SSL / TLS sakaru kanālu drošību..

Kas attiecas uz e-pasta šifrēšanu, firma ļauj lietotājiem vai nu aizsargāt e-pastus ar pārlūkprogrammu balstītu PGP, vai servera puses PGP, lai atvieglotu lietošanu. Ikvienam, kurš vēlas izmantot spēcīgāku tiešo šifrēšanu (E2EE), būs nepieciešams lejupielādēt spraudni Mailvelope. Šis ir salīdzinoši ērti lietojams spraudnis, kas lietotājiem ļauj pārlūkprogrammā veikt visu PGP šifrēšanu.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka pārlūka šifrēšana tiek īstenota, izmantojot JavaScript; kas satur noteiktas iedzimtas ievainojamības, kas var ļaut veikt MitM uzbrukumu. Ikvienam, kurš vēlas izvairīties no šīs iespējamās JavaScript izmantošanas, būs jāizvēlas īpaša e-pasta klienta izmantošana.

Servera puses PGP šifrēšanas pieejamība lietotājiem ļauj baudīt papildu lietošanas ērtumu. Tomēr, neskatoties uz firmas uzstājību, ka tā faktiski nevar piekļūt parolēm, kuras izmanto e-pastu šifrēšanai un atšifrēšanai; to nevar uzskatīt par tik drošu kā E2EE. No otras puses, tīmekļa saskarne ļauj cilvēkiem sūtīt PGP šifrētus e-pastus adresātiem, kuriem pašiem faktiski nav PGP (nodrošinot viņiem ar https nodrošinātu viesu iesūtni pastkastes serveros). Tas ir jauks papildinājums, ja vien uzticaties Mailbox.org servera puses drošībai.

Patīkama funkcija, kas tiek iestrādāta pakalpojumā Mailbox.org, ir spēja veikt TLS pārbaudi pirms faktiski nosūtīt e-pastu. Tas ļauj cilvēkiem pārbaudīt ne tikai tranzīta drošību, bet arī saņēmēja servera šifrēšanas kvalitātes līmeni. Teorētiski tas ļauj lietotājiem pamanīt neatbilstības pirms e-pasta nosūtīšanas.

Mums patīk arī tas, ka pastkastīte nodrošina PGP šifrēšanu visiem saņemtajiem ziņojumiem, ieskaitot ziņojumus, kas nonāk nešifrēti. Visbeidzot, ir vērts atzīmēt, ka Mailbox.org visās savās tīmekļa lapās izmanto HTTP stingru transporta drošību (HSTS) un pakalpojums saņem A + punktu skaitu ar Qualys.

Lietošanas ērtums

Mailbox.org konta atvēršana ir vienkārša, un lietotājiem nav nepieciešams izmantot īsto vārdu. Pēc veidlapas aizpildīšanas un Google Captcha aizpildīšanas lietotājiem tiek ieteikts neaizmirst savu paroli, un viņiem tiek dota iespēja atgūt kontu, norādot tālruņa numuru. Drošības apsvērumu dēļ mēs noraidījām šo ielūgumu.

Pēc tam lietotāji tiek aicināti apmeklēt ekskursiju pa gidu.

sveiciena ziņojumu pastkaste

Mēs uzskatījām, ka apmācība ir noderīgs veids, kā jaunie lietotāji var uzzināt, kas viņiem ir pieejams. Tas noteikti ir pārdošanas punkts lietotājiem, kuri nav moderni, un apmācība ir pieejama jebkurā laikā, pakalpojuma augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz burbuļa.

nokļūstiet gida pavadībā, noklikšķinot uz sava konta

Kontaktpersonu importēšana no cita tīmekļa pakalpojuma sākotnēji nav acīmredzama. Faktiski mums to izdevās izdomāt tikai sazinoties ar palīdzības dienestu. Lai to izdarītu, vispirms būs jāizveido jauna publisko adrešu grāmata. Kad tas ir izdarīts, jūs varat noklikšķināt uz hamburgera izvēlnes blakus adrešu grāmatai un atlasīt importēt. Lietotāji var importēt kontaktpersonas, izmantojot vCard vai CSV formātu (to mēs izmantojām).

importēt kontaktpersonas

Importējot kontaktpersonas, lietotāji var sākt sūtīt un saņemt e-pastus, kā parasti. Ikviens, kurš vēlas importēt savus ziņojumus no cita e-pasta klienta, to var izdarīt, izmantojot IMAP migrāciju vai manuāli, atverot abus kontus vienā trešās puses e-pasta klientā, piemēram, Thunderbird.

Turklāt ir izveidots četrdesmit migrācijas pakalpojums ar nosaukumu Audriga, ka pastkastes lietotāji var samaksāt 3 eiro, lai no sava vecā pakalpojumu sniedzēja uz pastkasti importētu visus savus e-pastus, kalendāru, kontaktinformāciju un uzdevumus (Gmail ir viens no pakalpojumiem, ko var migrēt šādā veidā). Iespējams, ka šī funkcija nav visiem, jo ​​jums jāpiekrīt šīs trešās puses konfidencialitātes politikai. Tomēr tas varētu būt diezgan noderīgi tiem, kas ir mazāk tehniķi.

Mobilo ierīču lietotājiem šim pakalpojumam nav īpašu mobilo lietotņu. Ja tas ir kaut kas, ko vēlaties, iespējams, ir vērts meklēt citur. Tomēr Mailbox.org atbalsta IMAP un POP lietošanai ar trešo pušu e-pasta lietotnēm - tas nozīmē, ka varat tos izmantot mobilajās ierīcēs, ja vien nedomājat par trešās puses klientu.

E-pasta pakalpojums Mailbox.org ir izveidots tā, lai nodrošinātu PGP šifrēšanu, izmantojot “Guard” - ērtu Web balstītu PGP risinājumu, kas ļauj pastkastes serveriem droši glabāt atslēgas jūsu vārdā. Ikvienam, kam ir aizdomas par šo uz serveri balstītu šifrēšanu, ir iespēja pārslēgties uz spraudni Mailvelope. Lai to izdarītu, vispirms instalējiet paplašinājumu pārlūkā Chrome vai Firefox. Pēc tam augšējā navigācijas ierīcē noklikšķiniet uz iestatījumu koda, pēc tam Webmailer - PGP. Šajā logā jūs varēsit izvēlēties Mailvelope.

PGP šifrēšana

Tiklīdz būs aktivizēta Mailvelope, jūs varēsit izmantot savu pārlūkprogrammu balstīto PGP atslēgu, lai šifrētu un atšifrētu e-pastus no pastkastes pakalpojuma iekšpuses..

Kopumā, neskatoties uz dažiem ar zobu pieskārieniem saistītiem jautājumiem, mums bija viegli izmantot šo e-pasta pakalpojumu sniedzēju. Jāatzīst, ka mums vajadzēja sazināties ar atbalsta dienestu, lai izdomātu dažas lietas, tas var atcelt dažus lietotājus, kas nav lietpratīgi, no pakalpojuma.

Klientu atbalsts

Saziņa ar atbalstu tiek panākta, apmeklējot vietni Mailbox.org. Noklikšķinot uz Atbalsts, jūs varat izvēlēties no vairākām iespējām, tostarp “Tehniskais atbalsts”. Kad esat izvēlējies vēlamo, jums tiks lūgts ievadīt savu e-pasta adresi un paroli. Pēc tam jūs varēsit aizpildīt veidlapu ar saviem jautājumiem.

Atbildes uz pieprasījumiem tiek apstrādātas, izmantojot uz biļetēm balstītu sistēmu, uz kuru atbildes nonāks jūsu iesūtnē. Pat bezmaksas lietotājiem ir atļauts izmantot šo pakalpojumu, un mēs atklājām, ka tas ir ārkārtīgi ātrs. Kopumā mēs iesniedzām trīs pieprasījumus un piecu minūšu laikā pēc jautājuma saņemšanas saņēmām atbildes. Atbildes vienmēr bija noderīgas, un tās pat tika piegādātas ar ekrānuzņēmumiem, kas mums parādīja, kur tieši atrodas importēšanas funkcija IMAP un pāreja uz pasta aploksni..

Papildus ērtajai biļešu sistēmai vietnē Mailbox.org ir arī vairāki emuāri un ceļveži, lai palīdzētu lietotājiem. Viens no šīs sistēmas trūkumiem ir tas, ka mēs bieži atradām atbildes uz lietotājiem, kuri nejauši bija snieguši nepareizu informāciju. Tas var būt nepatīkami, un var likt aizdomāties, kāpēc kaut kas jums nedarbojas. Tomēr kopumā tīmekļa vietnes resursi, iespējams, ir diezgan noderīgi, it īpaši, ja tos izmanto kopā ar atbalsta punktu.

Secinājums

Mailbox.org ir labi noapaļots e-pasta pakalpojums, kas lietotājiem ļauj bez maksas izmantot lielāko daļu tā funkciju. Tas ir lieliski, jo tas ļauj patērētājiem pareizi izbaudīt piedāvāto, pirms tiek pieņemts lēmums iegādāties abonementu. Lai arī salīdzinājumā ar dažiem citiem e-pasta pakalpojumiem (piemēram, Mailfence un Posteo), pastkaste sākumā var šķist nedaudz mulsinoša - realitāte ir tāda, ka, nedaudz spēlējoties apkārt, ir iespējams atrast visas nepieciešamās funkcijas.

Vienkāršā servera pusē esošā PGP šifrēšanas funkcija “Guard” ļauj pat neprātīgiem lietotājiem pāriet tieši uz šifrētu e-pastu pasauli. Tiem, kas labprātāk kontrolē savas atslēgas lokāli, pastāv iespēja izmantot Mailvelope vai pat īpašu e-pasta klientu, piemēram, Thunderbird.

Ar iebūvētu krātuvi, kalendāru, adrešu grāmatu, izklājlapām un pat klientā iebūvētu tīmekļa tērzēšanas funkciju - šo e-pasta pakalpojumu sniedzēju var viegli salīdzināt ar funkcionalitāti, kuru iegūstat Google. Šis e-pasta pakalpojumu sniedzējs maksā tikai EUR 1 mēnesī, lai palielinātu e-pasta glabāšanas vietu līdz 2 GB un 3 adresēm. Šis e-pasta pakalpojumu sniedzējs ir lēts risinājums, un lietotāji var viegli izvēlēties pielāgotus domēnus, kuriem šim pakalpojumu sniedzējam ir lielākā daļa cilvēku vajadzību..

Viens no šī konkrētā e-pasta pakalpojuma mīnusiem (piemēram, salīdzinot ar Tutanota) ir tas, ka tas lietotājiem neļauj šifrēt ziņojumu metadatus. Tomēr tas ir normāli PGP šifrētiem e-pastiem (kas vienmēr atklāj dažus metadatus), un Tutanota to panāk tikai tad, ja izmanto AES. Tas nozīmē, ka fakts, ka pastkastīte faktiski ļauj lietotājiem izspiest savu IP adresi no izejošo ziņojumu galvenes, ir lieliska.

Jāsecina, ka tas ir ar funkcijām bagāts budžeta e-pasta pakalpojums, kam ir vairāk funkciju nekā dažiem no tā lielākajiem konkurentiem. ProtonMail - kurā ir salīdzinoši maz funkciju, jums izmaksās apmēram trīs reizes dārgāk nekā pakalpojums Mailbox.org. Mūsuprāt, tas Mailbox.org padara to par īpaši izdevīgu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me