Šifrēt.me


 • Cenu noteikšana

  No plkst 8,33 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • iOS

  • Android

  • Windows

  • MacOS
 • Atbloķēt:


  • iPlayer

ProPrivacy.com Rezultāts
3 no 10

Kopsavilkums

Encrypt.me ir ilgstošs ASV VPN pakalpojums, kas nesen kļuvis par grupas J2 Global dalībnieku. Izmantojot J2 Global atbalstu, Encrypt.me nākotnē var kļūt par pakalpojumu, uz kuru jāuzmanās. Bet šobrīd tas cīnās, lai atšķirtos no pūļa.

Ātra statistika

 • Valstis
  44
 • Jurisdikcija
  Savienotās Valstis
 • Vienlaicīgi savienojumi
  100

Cenu noteikšana

Encrypt.me nošķir “caurlaides” un abonementus, taču, izņemot vienas nedēļas caurlaides esamību, vienīgā atšķirība ir tā, ka samaksa par caurlaidēm netiek automātiski atjaunota, savukārt ar abonementiem tā notiek.

Neparasta Encrypt.me cenu noteikšanas iezīme ir tā, ka papildus personīgajiem plāniem tā piedāvā arī ģimenes un komandas plānus (līdz ļoti lielām grupām).

Encrypt.me norāda, ka vienā neierobežotā datu kontā varat izmantot “vairākas ierīces vienlaikus, ja vēlaties”. Liekas, ka norēķināšanās par ģimenes vai komandas kontu (domājams, ja komanda nav pārāk liela) lielākoties ir klientu godīguma jautājums.

Tas nozīmē, ka USD 12,99 mēnesī līdz pieciem ģimenes locekļiem ģimenes cena ir diezgan lēta.

Encrypt.me piedāvā arī Mini plānu par USD 2,99 mēnesī, kam ir 5 GB datu ierobežojums. Visi maksājumi tiek veikti tikai ar kredītkarti / debetkarti, un tos apstrādā Stripe.

Jaunie lietotāji var izmantot 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma iespēju, kuru mēs ar prieku atzīmējam, ka nav nepieciešama nekāda kredītkartes informācija. Lai reģistrētos, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, un Encrypt.me veic darbības ar vienreiz lietojamām.

Iespējas

 • Lietotnes, kas pieejamas operētājsistēmām iOS, Android, macOS un Windows
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Serveri 44 valstīs (ieskaitot “Āfriku”, kas izrādās Dienvidāfrika)
 • Automātiski droša
 • “OverCloak”
 • Satura filtrēšana
 • Drošības audits

Torrenting tiek bloķēts pēc noklusējuma un 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma laikā, taču maksājošie klienti var pieprasīt bloķēšanas atcelšanu. Īpaši pietrūkst visās platformās jebkura veida nogalināšanas slēdža.

Automātiski drošs

Kad tiek atklāts nezināms tīkls, VPN tiks automātiski aktivizēts, lai aizsargātu jūsu trafiku.

Pārejas laiks

Kad izveidojat savienojumu ar neuzticamu tīklu, šī funkcija automātiski ierobežo piekļuvi internetam, līdz tiek izveidots VPN savienojums. Šī funkcija ir pieejama tikai darbvirsmas klientiem.

Satura filtrēšana

Rakstīšanas laikā šī funkcija nav pieejama, taču paredzams, ka tās pirmizrāde notiks drīz. Tas izmanto DNS bloķēšanas sarakstus, lai bloķētu reklāmas, pieaugušajiem paredzētu saturu, ļaunprātīgu programmatūru, sociālos medijus un tamlīdzīgu nevēlamu saturu, kā jūs norādījāt.

Tas ir ļoti līdzīgs tam, ko dara lielākā daļa pārlūkprogrammu balstītu reklāmu bloķētāju, taču ir patīkami, ka ir pieejams risinājums “viss vienā”..

Drošības audits

Encrypt.me tika veikts drošības audits 2016. gadā, turpinājuma audits tika publicēts 2020. gada novembrī. Atšķirībā no dažiem citiem VPN pakalpojumiem, Encrypt.me savā tīmekļa vietnē ir padarījis pieejamu pilnu rediģēto audita tekstu, par ko mēs ļoti atzinīgi vērtējam . Revīzija aptver Encrypt.me lietojumprogrammas un ierobežotā mērā tās vietni. Ņemiet vērā, ka tas ir tehniskas drošības audits, un tas nerada procedūras jautājumus, piemēram, reģistrēšanu. Revīzijas rezultāti bija pozitīvi.

Nopietnas problēmas netika atrastas, un atklātās problēmas nosaka Encrypt.me izstrādātāji, jo šī problēma tiek rakstīta. Tas viss ir lieliski, bet nemaina faktu, ka mēs atklājām noplūdes Window klientā.

Vai Encrypt.me atbloķē Netflix?

Pārbaudēs ASV Netflix atklāja, ka mēs izmantojam VPN, un mūs bloķēja. Savienojums ar Lielbritānijas serveri tomēr ļāva mums skatīties BBC iPlayer.

Ātrums un veiktspēja

Lūdzu, pārbaudiet mūsu ātruma pārbaudes lapu, lai iegūtu jaunākos svērtos rezultātus, taču rakstīšanas laikā Encrypt.me ir vienpadsmitā vieta mūsu ātrāko VPN sarakstā. Kas nepavisam nav pārāk slikts, kaut arī tam neatbilst diezgan parasts maksimālais eksplozijas ātruma rezultāts 198,8 Mb / s.

DNS meklēšanas laiki ir diezgan vidusceļa, lai gan īslaicīgs vidējais savienojuma laiks, kas ir tikai 2,7 sekundes (maksimums 4,0 s), nozīmē, ka, palaižot VPN, jūs nepaliksit piekārts..

IP noplūdes

Izmantojot MacOS, mēs ar prieku atklājām, ka nav IP noplūžu. Tomēr operētājsistēmā Windows mēs atklājām regulāras DNS noplūdes un arī IPv6 noplūdes, izmantojot WebRTC. Pašlaik mēs nevaram pārbaudīt IPv6 noplūdes mobilajās platformās, taču Android vai iOS operētājsistēmā mēs neesam atklājuši nekādu IPv4 noplūdi..

Lietošanas ērtums

Vietne

Vietne izskatās pietiekami gudra, taču tajā ir diezgan trūcīgas informācijas. Un, kad informācija ir pieejama, tā bieži vien ir novecojusi - daži raksti ir atrodami 2011. gadā! Mēs noteikti ceram, ka gadu gaitā lietas ir mainījušās!

Emuārs tērē daudz digitālās tintes, izskaidrojot, kāpēc VPN nekad nevajadzētu uzskatīt par kaut ko tuvu “anonīmam”. Lai gan tas daudzējādā ziņā ir taisnība, un tā norādīšana ir nedaudz slavējama VPN pakalpojumam, tas mums arī izklausās, piemēram, šifrēt. es ļoti vēlos atbrīvoties no saviem pienākumiem kā VPN nodrošinātājam.

Nē, VPN nekad nevajadzētu uzskatīt par simtprocentīgi drošu, un tas negarantē anonimitāti. Bet, darīts labi, VPN var ļoti daudz paveikt, lai tiešsaistē aizsargātu jūsu privātumu. Kā mēs redzam pārējā šajā pārskatā, Encrypt.me vienkārši nav veikusi daudzus pasākumus, kas nepieciešami, lai VPN privātums būtu labs (mēs skatāmies uz jums, savienojuma žurnālus un bez iznīcināšanas slēdžiem)..

Atbalsts

Vietnē ir atrodami vairāki BUJ, taču tie neatbildēja uz visiem mūsu jautājumiem. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams, tiklīdz esat saņēmis atbildi, bet galvenokārt atbalsta atbalsta komanda. atrodas Austrālijā. Ja sazinātos ar atbalsta dienestu ārpus Austrālijas darba laika, atbildes uz e-pastu tiks saņemtas vēlāk.

Kā redzam vēlāk šī pārskata tehniskās drošības sadaļā, mūsu saņemtās atbildes nebūt nebija apmierinošas.

Pierakstīties

Reģistrēties Encrypt.me kontam ir ļoti viegli. Lai izmantotu 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma iespējas, vienkārši dodiet derīgu e-pasta adresi un paroli un dodieties prom. Apstiprinājuma e-pastā ir saite uz lejupielādes lapu vietnē.

Programmatūra

Lietotnes ir pieejamas MacOS, iOS un Android. Ir pieejama arī Windows (7+) lietotne, taču tā ir paredzēta tikai beta versijai, tāpēc Encrypt.me nesniedz solījumus par tās stabilitāti vai drošību. Kas, kā mēs redzējām, ir tikpat labi.

Ir arī “Fire OS lietotne”, lai gan šī ir tikai parastā Android (nevis Android TV) lietotne, kas pieejama caur Amazon App Store..

Manuālai iestatīšanai neatbalstītās ierīcēs vai trešo personu VPN klientiem nav pieejami iestatīšanas ceļveži vai OpenVPN konfigurācijas faili..

MacOS klients

MacOS klients ir diezgan vienkārša lieta, taču darbu var paveikt tikai lieliski.

Encrypt.me Mac OS Client

Auto-Secure un OverCloak funkcijas ir pieejamas arī MacOS. Lietotne arī ļauj pārslēgties starp UDP un TCP režīmiem, kas gandrīz noteikti norāda, ka tā izmanto OpenVPN protokolu.

Mobilās lietotnes

Izņemot Android lietotņu drošības bloķēšanu, kas nodrošina lietotni ar paroli, šķiet, ka Android un iOS lietotnes ir identiskas. Android tomēr izmanto OpenVPN, bet iOS lietotne izmanto IKEv2.

Encrypt.me mobilais klients

Viņiem abiem ir automātiska drošība WiFi tīkliem un tie parasti darbojas labi. Lai arī nevienā lietotnē nav slēdža, jaunākās Android versijās tagad ir iebūvēts nogalināšanas slēdzis pašā operētājsistēmā.

Window klients

Windows klients ir ļoti līdzīgs macOS klientam un ietver atbalstu automātiskajai drošībai un OverCloak. Tomēr tas izmanto IKEv2, nevis OpenVPN.

Encrypt.me Windows klients

Neskatoties uz vietnes teikto, mēs esam ticami informēti, ka Windows klients vairs nav beta versijas. Tāpēc IPv6 un WebRTC noplūdes, kuras mēs atklājām, ir maz attaisnojums.

Privātums

Jurisdikcija

Encrypt.me atrodas Dalasā, Teksasā, bet tagad pieder ASV jumta uzņēmumam J2 Global, kam oficiāli pieder arī septiņi citi VPN zīmoli. Tie ietver IPVanish un StrongVPN un SaferVPN. Papildus šiem pakalpojumiem tas nodrošina baltas etiķetes pakalpojumus vairākiem citiem VPN produktiem.

Amerikas Savienotajās Valstīs nav obligātu datu saglabāšanas likumu, bet NSA un citu valdības aģentūru veiktās masveida uzraudzības mērogs un apjoms, kā to atklāja Edvards Snowdens, nozīmē, ka ir saprātīgi uzskatīt, ka visi tehnoloģiju pakalpojumi, kas piedāvā privātumu, ir apdraudēti. kaut kādā veidā.

Baļķi

Encrypt.me uztur pilnu savienojuma (metadatu) žurnālu komplektu sava VPN pakalpojuma lietotājiem.

 • Nosūtīto un saņemto baitu skaits
 • Pievienotā laika ilgums
 • IP adrese, kas savienota no, un (virtuālais) IP, kuru mēs piešķiram
 • Izejošā savienojuma avota ports ar sākuma un beigu laiku

Tomēr to nedaudz mazina, jo pirms dzēšanas tos glabā tikai 16 dienas. Tas nav pārāk ilgs laiks, taču, iespējams, ka tas ir pietiekami ilgs laiks, lai saņemtu tiesas rīkojumu, ja tam tiek piešķirta pietiekama prioritāte.

Pakalpojumā tiek izmantota arī plaša vietņu izsekošana, tostarp izsekotāju izmantošana no Google Analytics. Lietotņu analītiskos datus apkopo trešās puses Fabric.io un Google Firebase pakalpojumi, lai gan no šīs lietotnes ir iespējams atteikties..

Klientiem no ES vai pastāvīgajiem dzīvesvietām ir parastās privātuma priekšrocības, kas noteiktas GDPR.

Tehniskā drošība

Windows un iOS lietotnēs tiek izmantots IKEv2 VPN protokols, savukārt macOS un Android lietotnēs tiek izmantots OpenVPN. Izmantotie OpenVPN iestatījumi (cik mēs tos varam noteikt) ir:

Datu kanāls: AES-256-CBC šifrs ar SHA256 datu autentifikāciju.

Kontroles kanāls: pilnīga informācija nav pieejama, lai gan bija īss pieminējums par AES-GCM izmantošanu. Tā kā tas nav norādīts OpenVPN konfigurācijas failos, mēs riskējam, ka TLS apmaiņas laikā AES-256-GCM tiek izmantots gan kā šifrs, gan datu autentificēšanai..

Mēs nezinām, kā tiek nodrošināta atslēgu apmaiņa un vai tiek izmantota pilnīga priekšu noslēpums.

Lai iegūtu papildinformāciju par šo tēmu, lūdzu, skatiet mūsu galīgo rokasgrāmatu VPN šifrēšanai. Mēs arī jautājām atbalstu, ja Encrypt.me izmanto vienreizējās lietošanas tukša metāla VPN serverus vai virtuālos serverus (programmatūras bāzes VPS gadījumi koplietotos serveros). Vai arī sajaukums

“Sarežģīts jautājums. Tīkls ir milzīgs. Galvenokārt mūsu pašu serveri, bet mēs neiznomājam VPS no mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem un iebūvējam to tīklā, ja tas ir tas, ko jūs jautājat. ”

Kas, godīgi sakot, mūs neliek prātīgākus. Kā jau tika atzīmēts, nevienā no lietotnēm nav nekāda veida slēdža slēdža, tāpēc, ja VPN savienojums neizdodas, jūsu IP adrese tiks pakļauta internetam.

Kā arī tika atzīmēts, un neatkarīgi no nesenajiem drošības audita rezultātiem, mēs atradām Windows klientu kā Windows diezgan noplūdušu.

Noslēguma domas

Neatkarīgi no tā, ka viņi atrodas ASV un tur daudz vairāk žurnālu, nekā mums patīk, Encrypt.me nav nekā ļoti slikta, izņemot ļoti noplūdušu Windows klientu.

Dienas beigās Encrypt.me ir pietiekami piemērots VPN pakalpojums. Bet šodienas ļoti konkurētspējīgajā tirgus telpā tā salīdzinoši augstā prasītā cena un funkciju trūkums padara tā vērtības piedāvājumu par kaut ko smagu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me