CounterMail

 • Cenu noteikšana

  No plkst 29,00 USD
  mēnesī

CounterMail ir droša e-pasta pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Zviedrijā. Šī ir tauta, kurā valdība lēnām kļūst invazīvāka un kur privātuma pakalpojumiem ir iespējams piespiest izsniegt orderi atklāt informāciju par viņu lietotājiem. Tā ir arī tauta, kas ir pakļauta darbam ar ASV valdību.

ProPrivacy.com Rezultāts
7 no 10

Kopsavilkums

Neskatoties uz to, šim e-pasta pakalpojumu sniedzējam ir spēcīga reputācija. Firma apgalvo, ka koncentrējas uz vienkārša Webmail pakalpojuma nodrošināšanu, kas ir gan drošs, gan ērti lietojams. Teorētiski tas padara pakalpojumu par labu iesācējiem, kuri vēlas pāriet uz šifrētu e-pastu no Outlook vai Gmail.

Turklāt šķiet, ka gadījuma rakstura apskats tās vietnē atklāj pakalpojumu sniedzēju, kurš datu konfidencialitāti un drošību izvirza pirmajā vietā. Tātad, vai šis e-pasta pakalpojumu sniedzējs ir viss, kas tam ir uzlauzts? Un vai ir vērts tērēt grūti nopelnīto naudu??


Ātra statistika

 • Valsts
  Zviedrija

Cik maksā CounterMail?

CounterMail ļauj lietotājiem izmēģināt pakalpojumu septiņas dienas bez maksas. Tomēr firma norāda, ka pastāv zināmi ierobežojumi:

pretstatu izmēģinājuma konti

Premium kontus var iegādāties trīs abonēšanas periodiem, visiem šiem plāniem ir vienādas iespējas un 4 GB šifrēta krātuves vieta. Sešu mēnešu abonements maksā 29 USD, viena gada abonements maksā 49 USD un divu gadu abonements atmaksās jums tikai USD 79.

Šīs cenas nav pārāk dārgas. Tomēr tie ir dārgāki nekā citi ievērojami pakalpojumi, piemēram, Tutanota un Posteo; kas abi savus pakalpojumus sniedz par USD 13,68 gadā.

Ikvienam, kurš vēlas izmantot pielāgotu domēnu, būs jāmaksā vienreizēja maksa 15 USD. Tas nav nekas neparasts, jo daudzi droši e-pasta pakalpojumi iekasē fiksētu likmi par pielāgotu domēna vārdu iesūtņu pārsūtīšanu (vai jaunu iestatīšanu).

Ikvienam lietotājam, kurš cīnās ar 4 GB atmiņas ietilpību, ir iespēja paplašināt iesūtni. Lietotāji var izvēlēties no 250 MB līdz 1,75 GB papildu vietas. Tas tiek iekasēts kā vienreizēja vienota likme, lai palielinātu atmiņas ietilpību, un maksā 19 USD par 250 MB, 35 USD par 500 MB, 59 USD par GB vairāk un 89 USD par 1,75 GB. Tas nenozīmē, ka tas ir vienreizējs maksājums.

Maksājumus par abonementiem var veikt, izmantojot kredītkarti, Paypal, pārskaitījumu vai Bitcoin. Iespēja izmantot Bitcoin var ļaut cilvēkiem abonēt privāti, ja vien viņi arī izmanto VPN, lai slēptu savu IP.

pretstata vietne

Funkciju pārskats

 • OpenPGP šifrēšana
 • Atbalsts PGP / MIME
 • Bez disku tīmekļa serveri
 • Drošas formas
 • Android, Windows, MacOS X un Linux atbalsts
 • Dinamiski pseidonīmi
 • Ziņu filtrs / automātiskais atbildētājs
 • Anonīmas e-pasta galvenes
 • IMAP trešo personu klientu izmantošanai
 • USB atslēgas opcija
 • Paroļu pārvaldnieks
 • Tiek atbalstīti pielāgoti domēni
 • XMPP tērzēšanas serveris
 • Bitcoin maksājumi tiek pieņemti
 • XMPP tērzēšanas serveris

Privātums

CounterMail ir droša e-pasta pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas un atrodas Zviedrijā - vietā, kas netiek uzskatīta par izcilu privātumu sakarā ar spēkā esošajām obligātajām datu saglabāšanas direktīvām, kas interneta pakalpojumu sniedzējiem liek sešus mēnešus glabāt tīmekļa pārlūkošanas vēsturi un metadatus. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka šīs direktīvas tieši neietekmē e-pasta pakalpojumu sniedzējus, un faktiski šķiet, ka Zviedrijas interneta pakalpojumu sniedzēji atsakās sadarboties.

Zviedrija ir daļa no lielākā 14 Eyes uzraudzības nolīguma, kas nozīmē, ka tā sadarbojas ar 5 Eyes locekļiem, lai veiktu uzraudzību. Turklāt 2009. gadā pieņemtais likums (Försvarets radioanstalt, FRA) ļauj Nacionālās aizsardzības radio pārvaldei fiksēt visu telefona un interneta trafiku, kas šķērso Zviedrijas robežas nacionālās drošības apsvērumu dēļ. Lai arī likumus paredzēts piemērot tikai starptautiskai interneta trafikai, FRA tika izmantota, lai attaisnotu bez atlases lielapjoma datu vākšanu.

Zviedrijas varas iestādes ir arī pilnvarotas piespiest šifrētu pakalpojumu sniedzēju “pasūtīt personai, kurai ir zināšanas par datorsistēmu funkcijām vai pasākumiem, kas tiek izmantoti [vēlamās] informācijas aizsardzībai, sniegt informāciju, kas nepieciešama izpildes nodrošināšanai. orderi. ”Tātad, iespējams, ka CounterMail teorētiski varētu tikt izsniegts orderis, kas liek tai atšifrēt visus e-pastus, kas ir šifrēti miera stāvoklī..

Par laimi, CounterMail savam pakalpojumam nodrošina pilnīgu šifrēšanu, kas nozīmē, ka lietotāji var izvēlēties paši kontrolēt sava e-pasta datu atslēgas. Tas atņem tiesības atšifrēt e-pastus no CounterMail rokām un nozīmē, ka Zviedrijas valdība nespēs piespiest firmu nodrošināt piekļuvi šiem e-pasta datiem..

No otras puses, jums ir jāuzticas, ka CounterMail ar šifrēšanas atslēgām dara to, ko sola (un ka programmatūra slepeni nenodod jūsu paroli un atslēgas firmai). Diemžēl tas ir aklais ticības lēciens, jo CounterMail darbojas ar slēgta avota programmatūru, kas nav publiski pieejama un ko nekad nav pārbaudījusi trešā puse. Kā tas ir visiem slēgtā avota privātuma pakalpojumiem, ar to var pietikt, lai dažus cilvēkus pārtrauktu no pakalpojuma.

Turklāt CounterMail lietotājiem pieprasa no saviem serveriem izdzēst privāto atslēgu (tas nozīmē, ka ir jāsāk ar to, kas noteikti zvana dažiem trauksmes zvaniem). Turklāt mēs jautājām firmai par manu PGP atslēgu atjaunināšanu uz tām, kuras mums jau ir, un firma man teica:

counter pasta klientu apkalpošana

Vienkāršs ieteikums, ka viņi vēlas, lai mēs viņiem pa e-pastu nosūtītu mūsu privāto atslēgu, ir dīvains, PGP būtība ir tāda, ka tikai jūs turat savu privāto atslēgu, novēršot nepieciešamību uzticēties trešajām pusēm. Kāpēc CounterMail, šķiet, ir nodomājis ieviest šo uzticības elementu?

Kā tas vienmēr notiek e-pasta gadījumā, daži metadati (tēma, IP adrese, uz / no, DKIM paraksta informācija, atsauču galvene utt.) Ir pieejami e-pasta pakalpojumu sniedzējam, lai sniegtu e-pastu un šo datu nosūtīšanas pakalpojumu. teorētiski varētu novākt vai nodot varas iestādēm.

Lai kaut nedaudz mazinātu šo problēmu, CounterMail noberž visu IP adresi no e-pastu galvenes. CounterMail arī sola nekad neielogot klientu IP adreses savos serveros. Tādējādi tas ir viens no nedaudzajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, ko var uzskatīt par žurnālu neesamību. Lai to panāktu, CounterMail izmanto bez disku starpnieku serverus, lai berzētu IP adreses, pirms nodod šifrētus ziņojumus saviem tukša metāla serveriem. Šī “filtru” sistēma nodrošina, ka uzņēmuma cietajā diskā nejauši nekad netiek ierakstītas IP adreses.

Tiešsaistē pārbaudījām, vai tiek ievērota firmas konfidencialitātes politika, taču vietnes kājenē esošā saite neveido saiti uz pareizu politiku, kas ir vairāk nekā triviāla. Pilnīga, ar GDPR saderīga politika padarītu šo pakalpojumu daudz vieglāku, īpaši ņemot vērā, ka tas ir ES uzņēmums.

Visbeidzot, firma savā vietnē neizmanto sīkfailus, un privātuma Badger nekonstatēja nevienu izsekotāju. Firma arī sola izdzēst visus darījumu datus divu nedēļu laikā. Tomēr, ja jūs maksājat ar PayPal vai karti, pierādījumi par darījumu pastāvēs citur.

Drošība

Tiek uzskatīts, ka CounterMail ir SquirrelMail (kas ir atvērtā koda GPL) pielāgota ieviešana. Tomēr firma ātri norādīja, ka to modificētā versija ir slēgts avots.

Pakalpojums ļauj lietotājiem parakstīt un šifrēt e-pastus savā pārlūkprogrammā, izmantojot pilnībā auditētus OpenPGP šifrēšanas standartus. Pielikumus var arī šifrēt. Plus Countermail vienmēr šifrē visu, kas tiek saglabāts miera stāvoklī uz tā serveriem (ieskaitot vienkāršās īsziņas).

CounterMail izmanto OpenPGP standarta ieviešanu. Kontaktpersonām ir pieejama pilna atslēgu pārvaldība, taču tā ir neparasta, lai atjauninātu savu. Countermail ir viegli sadarbspējīgs ar visiem citiem PGP e-pasta pakalpojumiem un ir gatavs sūtīt šifrētus e-pastus, tiklīdz atvērsit kontu. PGP atslēgas tiek ģenerētas jūsu pārlūkprogrammā un tiek glabātas šifrētos CounterMail serveros.

Ir vērts atzīmēt, ka CounterMail pēc noklusējuma saglabā jūsu privāto šifrēšanas atslēgu (šifrētā stāvoklī).

Tomēr tas nekad neuzglabā jūsu paroli, kas nepieciešama atslēgas atšifrēšanai, lai piekļūtu ziņojumiem. Tas izklausās saprātīgi un ērtībai varētu būt taisnīgs kompromiss, lai gan atslēgai noteikti ir drošāk nekad neatstāt savu darbvirsmu. Lietotāji var izvēlēties izdzēst savu atslēgu no firmas serveriem, lai saglabātu to lokāli, ja viņi to vēlas.

Ir vērts atzīmēt, ka CounterMail kontu nav iespējams atgūt, ja esat pazaudējis paroli. Privātā atslēga tiek šifrēta, izmantojot jūsu paroli, un abi ir nepieciešami, lai piekļūtu kontam. Šī iemesla dēļ ir svarīgi vienmēr atcerēties savu paroli.

CounterMail ir Java vides tīmekļa pasta programma, kas darbojas jūsu pārlūkprogrammā. Tas nozīmē, ka pakalpojums ir neaizsargāts pret noteiktiem Java uzbrukumiem (servera operators var ievietot ļaunprātīgu kodu, kuru pārlūks vienkārši pieņems). Lai būtu taisnīgi attiecībā uz Countermail, tas attiecas uz visām Java un Javascript tīmekļa pasta saskarnēm. Lai izvairītos no iespējamās izmantošanas, būs nepieciešams izmantot IMAP vai SMTP, lai piekļūtu pakalpojumam ar atsevišķu trešo personu e-pasta klientu, piemēram, Thunderbird vai Enigmail..

Ir vērts atzīmēt, ka savam kontam ir iespējams iestatīt e-pasta aizstājvārdus, tas ļauj iestatīt izlases adreses, kuras pārsūta uz jūsu galveno iesūtni. Tos var izveidot domēna vārdi countermail.com vai cmail.nu. Šos pagaidu aizstājvārdus var izdzēst, kad vien vēlaties, un tos var izmantot, lai aizsargātu galveno iesūtnes adresi.

Tomēr pastāv drošības problēma, kas saistīta ar aizstājvārdiem, kurus lieto CounterMail. Atšķirībā no dažiem citiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri melnajā sarakstā aizstājvārdu vairs nekad neizmanto pēc tā izveidošanas, CounterMail ļauj tos pārstrādāt. Tas nozīmē, ka pēc aizstājvārda aizvēršanas kāds cits varētu izveidot tādu pašu aizstājvārdu un beigties ar e-pasta ziņojumu saņemšanu, kas sākotnēji bija domāti jums. Tas rada ievērojamus drošības un privātuma riskus.

Visbeidzot, mēs pārbaudījām pakalpojumu, izmantojot Qualys SSL Labs, lai pārbaudītu tā SSL / TLS ieviešanas kvalitāti, un ar prieku secinājām, ka firma vērtē A +. Firma arī nodrošina aizsardzību pret SSL cilvēka vidus uzbrukumiem, pievienojot RSA un AES-CBC šifrēšanu zem standarta SSL protokola. Kā tāds Countermail nodrošina četrus lietotāju datu aizsardzības slāņus: SSL šifrēšanu, sesiju šifrēšanu, OpenPGP šifrēšanu un servera puses diska šifrēšanu miera stāvoklī esošiem datiem..

Arī pieminēšanas vērts; jūs varat izvēlēties iegādāties USB atmiņu, kurā ir atslēgas fails, lai pieteiktos savā kontā. Tas nodrošina, ka pat tad, ja kāds izzudīs vai uzminēs jūsu paroli, viņš nekad nevarēs piekļūt jūsu kontam bez fiziska sargspraudņa. Šī ir vienīgā divu faktoru autentifikācijas forma, ko firma nodrošina.

Lietošanas ērtums

Abonēt CounterMail ir viegli, un bezmaksas e-pasta konta iestatīšanai nav nepieciešama iepriekšēja e-pasta adrese, tālruņa numurs, īstais vārds vai citi personiski identificējami dati. Kad 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma laiks būs beidzies, jums būs jāsniedz maksājums, un, ja jūs to izdarīsit, firma zinās, kas jūs esat. Tomēr tas solās izdzēst šos darījuma datus tikai pēc divām nedēļām, kas ir labi. Turklāt jūs varat izvēlēties maksāt ar Bitcoin par pievienoto privātumu.

Iekļūstot tīmekļa pasta saskarnē, navigācija ir vienkārša, un lietotāji tiek sveikti ar sveiciena e-pastu, kas pienāk šifrētā veidā ar PGP. Šis ziņojums tiek automātiski atšifrēts, izmantojot PGP atslēgu, kas tiek ģenerēta, reģistrējoties. Ikviens, kam ir PGP atslēga, var atjaunināt savas atslēgas, nosūtot pa e-pastu firmai un piegādājot publisko atslēgu. Šī pakalpojuma puse ir lieliski piemērota iesācējiem.

Kontaktpersonu importēšana ir tikpat vienkārša. Vienkārši noklikšķiniet uz kontaktiem un pēc tam tos importējiet. CounterMail atbalsta CSV un vCard formātus, lai jūs varētu importēt no gandrīz jebkura iepriekšējā e-pasta pakalpojumu sniedzēja. Izmantojot CSV funkciju, tika noskaidrots, ka funkcija darbojas bez aizķeršanās.

pretstatu importa kontakti

Šifrēšanas atslēgu importēšana un eksportēšana no CounterMail iestatījumiem ir arī vienkārša, un ir arī ceļveži, ja tie jums nepieciešami. Nosūtot kādam e-pastu, izmantojot pretpastu, ziņojums tiek automātiski šifrēts ar atslēgu, kas atrodas jūsu atslēgas apzīmējumā. Ja atslēga netiek atrasta, jums tiek paziņots, ka jums tā jāpievieno.

Turklāt, nosūtot ziņojumus citiem Countermail lietotājiem (vai Hushmail lietotājiem), nav nepieciešams, lai jums jau būtu adresāta atslēga jūsu atslēgas atslēgā. Tā vietā pakalpojums automātiski ielādē atslēgu jums. Tas noteikti ietaupa jūsu laiku un ļauj ērti nosūtīt drošus e-pastus citiem lietotājiem, kas atkal ir ideāli piemērots iesācējiem..

Ir vērts atzīmēt, ka, drošības apsvērumu dēļ nolemjot izdzēst privāto šifrēšanas atslēgu no Countermail servera, nevarēsit skatīt ziņojumu tieši tīmekļa pasta saskarnē (galvenā kļūda, par kuru ziņo lietotāji). Tā vietā jums vajadzēs lejupielādēt ziņojumu kā pielikumu, saglabāt to kā tekstu un pēc tam atšifrēt to lokāli.

Tas ir nedaudz laikietilpīgs, taču ir vienīgais veids, kā izmantot CounterMail ar 100% kontroli pār savu privāto atslēgu. Atkal šķiet, ka CounterMail piespiež cilvēkus nodot viņu privāto atslēgu, kas mani padara nemierīgu.

Ja jūs, piemēram, mēs, jūs vēlaties izdzēst savu privāto atslēgu no tā serveriem, to varat izdarīt, pārejot uz sadaļu Iestatījumi > Preferences > Drošība un atslēgas. Šeit jūs varat izvēlēties lejupielādēt atslēgas un izdzēst privāto atslēgu.

pretstata preferences

Kaut arī CounterMail ir nedaudz īss par funkcijām, salīdzinot ar daudziem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, tajā ir dažas ekstras, kuras ir vērts pieminēt. Seifa funkcija ļauj droši glabāt piezīmes, ir pieejams kalendārs, un lietotāji izmanto XMPP tērzēšanas serveri, kas ir savietojams ar Jabba klientiem..

pretstata seifa ieraksts

Jāatzīst, ka, salīdzinot ar daudziem citiem pakalpojumiem (pat tiem, kuru izmaksas ir apmēram puse), tas ir nedaudz uz vietas.

Klientu apkalpošana

Visi klienti var lūgt palīdzību klientu apkalpošanas komandai, izmantojot biļešu sistēmu savā vietnē. Uz jūsu iesūtni tiek nosūtīts paziņojums par atbildi. Mēs uzdevām vairākus vieglus un sarežģītus jautājumus no iesācēja viedokļa, lai redzētu, kā komanda reaģēs.

Atbildes parasti nāca trīs līdz četru stundu laikā, un komanda šķita dedzīga gan patiesa, gan izpalīdzīga. Šī ir pakalpojuma sastāvdaļa, kas noteikti ir arī plus. Tomēr paturiet prātā, ka no mūsu pieredzes klientu atbalsts ir pieejams tikai Eiropas darba laikā, tāpēc, iespējams, jums būs jāgaida ilgāk.

Tās vietnē ir pieejama FAQ un zināšanu bāze, kurā ir dažādas rokasgrāmatas un atbildes uz svarīgiem jautājumiem. Emuāri, kas izskaidro tāda pakalpojuma aspektus kā servera bez diskiem un sesiju šifrēšana, ir labi uzrakstīti un sniedz noderīgu informāciju.

Secinājums

Domājams, ka CounterMail ir viegli lietojams, un daudzējādā ziņā tas arī ir. Automātiska PGP atslēgas piešķiršana pierakstīšanās laikā ir lieliska, un tas noteikti nozīmē, ka lietotāji var ienākt dziļākajā galā un sākt sūtīt citiem CounterMail (un Hushmail) lietotājiem šifrētus ziņojumus tieši no kastes..

Tomēr ikvienam, kam jau ir PGP atslēga, aizstāt atslēgas firma automātiski piešķir jums - ar vienu, kuru jau esat pavadījis, lai koplietotu ar saviem kontaktiem, tas nav uzreiz acīmredzams. Tas pats attiecas uz CounterMail iestatīšanu darbam ar trešās puses klientu, izmantojot IMAP, tas ir iespējams, taču pat ievērojot norādījumus, tas var justies mazliet biedējoši..

Attiecībā uz papildu iespējām; viss ir pieejams dažu klikšķu laikā. Tomēr mēs nevaram palīdzēt sajust, ka saskarnē ir kaut kas tāds, kas nerada iesācējam justies kā mājās. Tam noteikti nav dažu konkurentu patīkamas estētikas. No otras puses, nevajadzētu aizņemt ilgu laiku, līdz kāds nokļūst uz vietas, jo firma patiešām piedāvā daudz atbalsta iespēju un ceļvežu.

Kopumā šis pakalpojums, ņemot vērā izmaksas, šķiet nedaudz funkcionāls. Fakts, ka slēgts avots, noteikti rada vilšanos, ņemot vērā uzsvaru, kas visā tās vietnē tiek likts uz privātumu un drošību.

Ja tas viss darbojas, kā apgalvots, var teikt, ka CounterMail ir ārkārtīgi drošs un efektīvs e-pasta pakalpojumu sniedzējs. Bez IP reģistrēšana ir nestandarta funkcija, kas šo pakalpojumu sniedzēju apvieno salīdzinoši nelielā drošu e-pasta pakalpojumu sniedzēju grupā. Bet jums ir jālieto CounterMail pēc tā vārda, un, ja esat paranoiķis, tas ir drošs darījuma pārkāpējs.

No otras puses, cilvēkiem, kuri vēlas atvienoties no Google un vēlas pakalpojumu, kas ļauj sākt sūtīt PGP šifrētus e-pastus, neko nemācot par atslēgu pārvaldību (ja vien viņi var pārliecināt visus savus draugus, ģimenes locekļus un kontaktpersonas) izmantot arī CounterMail), tas varētu sniegt ļoti efektīvu risinājumu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me