ProxySH


 • Cenu noteikšana

  No plkst USD 3,33
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android

  • Linux

ProPrivacy.com Rezultāts
8.8 no 10

Kopsavilkums

Proxy.sh ir kompetents VPN pakalpojums, kuru varat izmantot, lai piekļūtu vietnēm daudzās valstīs. Vai arī varat izvēlēties versiju ar atlaidi ar ierobežotu piekļuvi serverim. Šo VPN pakalpojumu pārvalda bezpeļņas uzņēmums, kas atrodas Seišelu salās. Uzņēmuma VPN darbinieki ir izvietoti visā pasaulē, kas nodrošina pakalpojumu apmeklēšanu visu diennakti.

Ātra statistika

 • Valstis
  57
 • Vienlaicīgi savienojumi
  3
 • Jurisdikcija
  Seišelu salas
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  0 Mb / s

Iespējas

Vētraina
Kopējais serveru skaits 300
Valstis 57
Vienlaicīgi savienojumi 3
Maršrutētāja atbalsts
Atbalstīti maršrutētāji DD-WRT, tomāts, SH VPN, AsusWRT
Tīri metāla vai virtuālie serveri Kombinācija

Uzņēmuma paketes īpašības ir:

 • Iespējama atmaksa
 • Trīs vienlaicīgu savienojumu pieļaušana
 • OpenVPN, L2TP un PPTP protokoli
 • Pielāgota lietotne OpenVPN
 • Nav žurnālu
 • Anonīmas norēķinu iespējas
 • Nav datu caurlaidspējas ierobežojumu
 • P2P atļauts
 • Daudzvalodu vietne un lietotne
 • Darbojas operētājsistēmās Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android un Linux
 • Var instalēt maršrutētājos un televizora pierīcēs
 • Var izveidot savienojumu ar Tor

Pakalpojuma sniegšanas noteikumi Proxy.sh vietnē īpaši aizliedz lejupielādēt ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez autortiesību īpašnieka atļaujas. Šis aizliegums faktiski izslēdz iespēju izmantot VPN identitātes aizsardzībai, kopīgojot failus ar BitTorrent protokolu. Tomēr zināšanu bāzē ir raksti, kuros ir padomi, kā izmantot VPN ar uTorrent, Vuze un BitTorrent. Vietnes galvenajās lapās nav skaidra paziņojuma, kas norāda, vai ir atļauta failu apmaiņa.

Solid un Pro pakešu abonenti piekļūst visam pakalpojuma serveru tīklam 57 valstīs. Pamata pakotne nodrošina jums serverus ASV un Nīderlandē, bet Pamata pakotne - serverus ASV, Lielbritānijā, Nīderlandē, Francijā un Vācijā..

Apmeklējiet vietni Proxy.sh »

Ātrumi un veiktspēja

Lapā VPN ātruma pārbaude, kas izdarīta pa labi, ir pilns mūsu jaunās zinātniskās ātruma pārbaudes sistēmas skaidrojums.

DNS meklēšanas laiki var samazināt Web lapas ielādes ātrumu. Tas notiek tāpēc, ka katra tīmekļa adrese, kuru ierakstāt pārlūkprogrammā, DNS serveris ir jātulko interneta adresē, pirms dators var doties un ienest lapu..

ProxySH ātrumi

Proxy.sh tam bija ļoti labs, salīdzinot ar trim galvenajiem nozares dalībniekiem: ExpressVPN, Buffered un IPVanish. Iepriekš parādītajā datu kopā Proxy.sh konkurē ar ExpressVPN, lai būtu ātrākais, un tas bieži vien uzvar.

Tomēr diagramma par laika periodu, kas katram VPN pakalpojumam nepieciešams savienojuma izveidošanai, parāda, ka Proxy.sh šajā nodaļā ir bijušas dažas problēmas.

ProxySH augšupielādes ātrums

Jaunākie diagrammā parādītie dati norāda, ka uzņēmums, iespējams, ir izlīdzinājis savas savienojuma izveides problēmas, jo pēdējā pētījuma datumā tas ienāca tikai nedaudz lēnāk nekā IPVanish un ātrāk nekā ExpressVPN un Buffered..

Es izveidoju savienojumu ar Proxy.sh Apvienotās Karalistes centru. Izmantojot IPLocation.net, es atklāju servera patieso atrašanās vietu. Šajā vietnē uzskaitīti piecu dažādu atrašanās vietu datu bāzu rezultāti. Visi šie pārskati atrodas serverī Londonā.

Noplūdes testi

Datu ierobežojumi
Tika atklāta WebRTC noplūde?
Joslas platuma ierobežojumi
Konstatēta IPv4 noplūde?
ProPrivacy.com SpeedTest (maks. / Pārsprāgt) Nav
ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) Nav

Pārbaudes vietnes ipleak.net un doileak.com ziņoja par mana savienojuma atklāto IP adresi un DNS serveriem, kuriem sistēma piekļuva. IPLeak uzskatīja, ka mana atrašanās vieta atrodas Londonā, taču atzīmēja zvanus uz 60 DNS servera adresēm, kas visas atrodas Beļģijā. DoILeak arī atrada mani Londonā, bet atzīmēja, ka visi DNS serveri, kuriem piekļūtu mans dators, atradās Nīderlandē. Šī ir izplatīta situācija ar IPLeak pārskatu sniedzēju DNS serveriem Beļģijā, bet DoILeak - izmantojot DNS serverus Nīderlandē. Tomēr neviens no šiem testiem neliecināja par manu patieso atrašanās vietu, kas atradās Dominikānas Republikā.

Mans interneta pakalpojumu sniedzējs neizmanto IPv6 adreses, tāpēc es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes.

Cenas un plāni

1 mēnesis

USD 3,33
mēnesī

Galvenā Proxy.sh piedāvātā pakete ļauj piekļūt tīklam, kura ātrums ir līdz 1Gbps. Jūs varat arī maksāt par dārgāku Pro paketi, kurai ir daži mezgli ar ātrumu 50 Gbps. Ja jums nav nepieciešama piekļuve visām 57 servera atrašanās vietas valstīm, ko piedāvā Solid pakotne, varat iegūt lētāku pakalpojuma versiju, kurā iekļautas tikai dažas atrašanās vietas. Pamata pakete ļauj piekļūt serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs, Lielbritānijā, Nīderlandē, Francijā un Vācijā. Vēl lētāks variants ir Quick pakotne, kurai ir piekļuve serveriem tikai divās valstīs - ASV un Nīderlandē.

ProxySH cenu noteikšana

Katrā paketē ir noteiktas abonēšanas perioda iespējas. Pro paketi var izņemt ikmēneša abonementā uz gada plānu. Izmantojot Solid un Basic paketes, jūs varat izvēlēties reģistrēties katru mēnesi, gadu vai divreiz gadā. Ātrā pakete ir pieejama tikai 72 stundu (trīs dienu) periodam.

Ja izņemat Solid paketi, jūs varat maksāt papildus par ātrākiem savienojumiem dažos maršrutos un arī iegūt iespēju nodot savienojumu caur diviem serveriem, to sauc "dubultā apiņa" - tas vēl vairāk traucē lietotāja reālajai atrašanās vietai. Šīs iespējas ir iekļautas Pro paketē.

Proxy.sh pieņem daudzus maksājuma veidus, no kuriem daži nodrošina jums anonimitāti. Varat arī izvēlēties pirkt "žetoni" kas ir kredīti, kurus var apdāvināt, tirgot vai izmantot. Žetonu gadījumā, veidojot VPN kontu, jūs vispār nesniedzat personisku informāciju. Proxy.sh neuztur nekādu informāciju par žetonu pircējiem, tāpēc nekas nav par šiem klientiem. Tomēr šī anonimitāte zaudē tiesības uz klientu atbalstu. Šis VPN pieņem daudz dažādu kriptovalūtu, ieskaitot Bitcoin, Litecoin, Ether un Dogecoin.

Privātums un drošība

Apjukums (Maskēšanās)
Avārijas poga
WebRTC aizsardzība pret noplūdi
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
Pašpiegludināts / pilnvarots DNS

Proxy.sh ir ieguldījis daudz darba, lai padarītu savas procedūras savietojamas ar privātumu. Uzņēmums aicināja uz pieredzi no Electronic Frontier Foundation un Hārvarda Berkman centra, lai uzlabotu savu privātuma politiku.

Uzņēmuma privātuma politika vairāk attiecas uz datiem, kas apkopoti par vietnes apmeklētājiem, nevis uz informāciju, kas tiek saglabāta par lietotāju savienojumiem. Uzņēmums paziņo, ka savus lietojuma ierakstus pakārt identifikatorā, ko veido lietotāja e-pasta konts un maksājuma veids. Tas nozīmē, ka tie, kas rada "deglis" tīmekļa pasta konti vai tie, kas maksā ar žetoniem, nav izsekojami. Uzņēmums neuzglabā savus žurnālus, atsaucoties uz klienta IP adresi. Šīs ir ļoti labas ziņas. Ja spēlējat gudri, maksājat ar anonīmu maksājuma veidu un izmantojat neizsekojamu e-pasta kontu, teorētiski jūs nekad nevarat izsekot.

Tas ir kauns, ka uzņēmums neatļauj failu apmaiņu. Tomēr, ņemot vērā, ka uzņēmums paziņo, ka tas neseko lietotāju darbībām, ir grūti noteikt, kā tas zinātu, kad klienti lejupielādē failus ar BitTorrent sistēmu. Liekas, ka viņi to nedara un ka noteikums ir tikai tur, lai likumīgi segtu viņu muguru.

Nogalināšanas slēdzis aizsargā jūsu identitāti, jo tas bloķē jūsu ierīces internetu, ja nedarbojas VPN. Tas izklausās kā neērtības, taču patiesībā tas kādreiz ietekmēs jūsu piekļuvi internetam tikai dažas minūtes vienlaikus. Šī funkcija ir īpaši nepieciešama, ja interneta savienojums samazinās un pēc tam ātri atgriežas. Ar šo pakalpojumu pārtraukumu var pietikt, lai atvienotu VPN. Tomēr visas lietotnes, kas sazinājās internetā, turpinās darbu. Ja VPN nav savā vietā, šie pārsūtījumi tiks nosūtīti ar jūsu reālo interneta adresi, nevis ar viltoto adresi, kuru jums piešķīris VPN. Nogalināšanas slēdzis tur visus šos ziņojumus, līdz tos var nosūtīt no jauna izveidotā tunelī uz VPN serveri. Tātad, lai arī jūs varat izgriezt lietotni Safejumper un izmantot OpenVPN saskarni, tā nav laba ideja..

Šifrēšanas protokoli

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
Citi protokoli ECC, čūska

Pakalpojumam Proxy.sh ir daudz drošības iespēju, ieskaitot PPTP un L2TP VPN protokolus, kurus var manuāli iestatīt datorā vai mobilajā ierīcē. Labākā šifrēšanas opcija, ko uzņēmums piedāvā, ir OpenVPN. Šī ir labākā VPN šifrēšana tirgū un mūsu ieteiktais protokols vietnē ProPrivacy.com.

Proxy.sh ir sava lietotne ar nosaukumu Safejumper. Tomēr tam ir jāinstalē standarta OpenVPN saskarne, kuru ražo organizācija, kas pārvalda OpenVPN standartu. Jūs vienkārši varētu piekļūt VPN, izmantojot šo saskarni, un neuztraucieties par lietotni Safejumper. Tomēr, apejot programmu Safejumper, jums tiek liegta pieeja svarīgam papildu drošības pasākumam, kuru Proxy.sh iebūvēja viņu pielāgotajā lietotnē - nogalināšanas slēdzim..

Proxy.sh OpenVPN ieviešanā izmantotā šifrēšana ir ļoti spēcīga. OpenVPN standarts piedāvā daudz šifrēšanas iespēju, un Proxy.sh izvēlējās labāko variantu. AES pasūtīja ASV valdība, kurai bija jāatrod metode jutīgu sakaru aizsardzībai. Dažiem cilvēkiem ir aizdomas par AES, jo viņi uzskata, ka metodikā ir iebūvēti slepeno dienestu spoki, kas būtu pasūtījuši aizmugures durvis. Ja jums ir šaubas, tā vietā jums vajadzētu izmantot L2TP pakalpojumu. Šis VPN protokols ir pieejams tikai manuālai iestatīšanai. Otra Proxy.sh piedāvātā sistēma ir PPTP. Šī ir vecā VPN metodika, kuru vairs neuzskata par drošu.

Lietošanas ērtums

Windows
MacOS
iOS
Android
Linux

Vietnes Proxy.sh mājas lapa ir pārsteidzoša, taču īsa. No šīs lapas jūs nesaņemsiet daudz informācijas, jo tā ir pakalpojuma galvenā vieta. Vietne Proxy.sh neuztur konsekventu izkārtojumu. Mājaslapai ir īsa izvēlne, kas nav fiksēta logā, tāpēc, ritinot lapu uz leju, to pazaudējat. Ir saites uz daudz vairāk lapām, kurām var piekļūt, noklikšķinot uz galvenās izvēlnes vienuma Vairāk.

Lai arī galvenā izvēlne varbūt ir nedaudz par īsu, šī papildu izvēlne, iespējams, ir pārāk sīka. Lapas Kā tas darbojas, izcenojumi un Par mums visu laiku redz augšējo izvēlni. Šajās lapās ir arī ļoti liela kājenes sadaļa. Visās kājenēs ir iespēja mainīt vietnes valodu. Valodas maiņa piesaista Google tulkojumu - tāpēc tas, iespējams, nav lieliski.

Izvēlnei Klientu zona var piekļūt tikai tie, kas ir abonējuši šo pakalpojumu. Tomēr klientu zonas iespējām var piekļūt no izvēlnes Vairāk vai no pēdējās lapas kājenes - tas viss, izņemot "Mans Konts" lappuse. Viena no klientu zonas iespējām, kurai var piekļūt ikviens, ir uzņēmuma emuārs. Šī ziņu funkcija tiek atjaunināta sporādiski ar skaidrojumiem par pakalpojumu pārtraukumiem un paplašinājumiem.

Atbalsts

Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantija

Viena no klientu zonas lapām, kurai ikviens var piekļūt, izmantojot kājeni vai izvēlni Vairāk, ir vietnes zināšanu bāze..

Zināšanu bāzē ir integrēta FAQ sadaļa, kurā ir īsas atbildes uz daudzām izplatītām problēmām. Ir arī garāki raksti ar detalizētiem norādījumiem par VPN iestatīšanu un lietojumprogrammu pareizu izmantošanu.

Kontaktforma ir vienkārša, un tas ir vienīgais kanāls, kas jums jāsaņem. Palīdzības dienests nereaģē ātri, un, iespējams, nāksies gaidīt dienu pirms atbildes saņemšanas.

Process

Pierakstīties

Kad esat gatavs reģistrēties pakalpojumam, dodieties uz cenu lapu un noklikšķiniet uz "Atlasiet paketi" poga zem plāna, kas jūs interesē. Tas ļaus jums iesaistīties norēķinu procesā. Pirmajā kases ekrānā jāizvēlas norēķinu cikls.

Jums parādīs kopsavilkumu par jūsu izvēli. Ja pasūtījuma kopsavilkums izskatās pareizs, nospiediet pogu Izrakstīšanās, lai iegādātos paketi. Vispirms jums ir jāizveido konts vai jāpiekļūst esošajam kontam. Pēc tam jums jāizvēlas maksājuma veids. Nospiežot pabeigtā pasūtījuma procesu, jums jāievada maksājuma informācija. Pasūtījuma apstiprinājums tiks nosūtīts pa e-pastu. Kad jūsu konts ir aktīvs, varat doties uz lejupielādes lapu, lai piekļūtu lietotnes instalētājam.

Proxy.sh Windows VPN klients

Jūs saņemat iespējas lejupielādēt OpenVPN saskarni vai lietotni Proxy.sh, kuru sauc par Safejumper. Izvēlieties Safejumper, kā aprakstīts iepriekš. Instalēšanas programma darbvirsmā izveidos lietotnes saīsni.

Pirmoreiz atverot lietotni, jums būs jāpiesakās sistēmā. VPN pieteikšanās akreditācijas dati ir tādi paši kā klienta apgabalam vietnē Proxy.sh. Jūsu e-pasta adrese ir jūsu lietotājvārds, un parole ir tā, kuru jūs norādījāt, iestatot kontu.

Pārliecinieties, ka "Atceries mani" rūtiņa ir atzīmēta, tāpēc jums šī informācija nav jāievada vēlreiz. Lietotne ir maza, un tajā ir tikai daži informācijas lauki. Lai mainītu vērtību kādā no šiem laukiem, jums jānoklikšķina uz tā. Noklikšķinot uz servera atrašanās vietas lauka, tiksit atvērts aizmugurējā ekrānā, kur var pielāgot lielāko daļu galvenā ekrāna iestatījumu. Vienīgais galvenā ekrāna lauks, ko šeit nevar mainīt, ir šifrēšanas sistēma. Noklikšķinot uz tā, jūs tiksit atvērts ekrānā Iestatījumi.

Galvenajā pielāgojumu ekrānā redzēsit pasaules karti ar tajā norādīto pašreizējo servera atrašanās vietu. Pirmais atlasītais saraksts šajā ekrānā dod jums iespēju izvēlēties, uz kuru servera portu tiks izveidoti savienojumi un kurš transporta protokols jāizmanto - TCP vai UDP.

Šim iestatījumam ir labāk izvēlēties UDP portu. Otra funkcija, kas jāiestata šajā ekrānā, ir servera atrašanās vieta. Kad serveru sarakstā izvēlaties jaunu atrašanās vietu, marķieris kartē mainīsies, lai parādītu, kur pasaulē šī vieta atrodas. Lai atgrieztos lietotnes galvenajā ekrānā, noklikšķiniet uz krāsainā apļa logotipa. Noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi, lai apskatītu citas iespējas. Starp šī ekrāna opcijām ir izslēgšanas slēdzis, kas neļaus jūsu datora lietotnēm izveidot savienojumu ar internetu bez VPN atrašanās vietas. Viena otra opcija šajā ekrānā ir iespēja izvēlēties sesijas šifrēšanas standartu.

Savādi, ka šifrēšanas veidu nevar izmantot VPN savienojuma datiem, tikai kontrolkanālam, kurš uztur savienojumu. Lai gan šajā sarakstā ir dažas interesantas iespējas, piemēram, Tor, jums labāk ir atstāt šo iestatījumu kā "RSA 4096 bitu."

Noklikšķiniet uz Safejumper logotipa, lai atgrieztos galvenajā ekrānā. Lai aktivizētu VPN, vienkārši jānospiež poga Savienot. Noskatieties statusa ziņojumus lietotnes augšpusē, lai redzētu, kad ir pievienots VPN. Poga Pievienoties tiek aizstāta ar pogu Atcelt, kas ir jānospiež, lai pārtrauktu VPN savienojumu.

Lietotnes poga Pārlēkt ir unikāla programmas Safejumper lietderība, un tā ir lietotnes paraksta funkcija. Tas jūs savienos ar nejauši izvēlētu serveri. Tomēr maz ticams, ka jūs kādreiz gūtu labumu no šīs funkcijas. Lielākajai daļai cilvēku nepieciešams VPN, lai tie atrastos noteiktā vietā, un, izvēloties opciju Pārlēkt, jūs zaudējat kontroli pār to, kur VPN izveidos savienojumu ar.

Ja jūs noklikšķiniet uz "X" lietotnes augšējā labajā stūrī programma netiek izslēgta. Tā vietā tas pārslēdzas uz samazinātu režīmu. Apskatiet sistēmas teknē ikonu Safejumper. Jums, iespējams, būs jānoklikšķina uz bultiņas augšup, lai to atrastu. Ja veicat dubultklikšķi uz ikonas, jūs atkārtoti atverat lietotni. Ja jūs vienreiz noklikšķiniet uz ikonas, tiek parādīta samazinātā izvēlne.

Pirmā redzētā izvēlne nodrošina piekļuvi VPN, izmantojot tā noklusējuma iestatījumus. Šeit varat arī piekļūt lietotnes ekrānam Iestatījumi. Ja jūs novietojiet kursoru virs "Pievienot," jūs iegūsit garu serveru atrašanās vietu sarakstu. Lietotne parāda katru atrašanās vietu tikai kā "rumbas." Tomēr minimizētā režīma izvēlnē varat veikt vēl vienu soli tālāk, lai izvēlētos atsevišķu serveri. Noklikšķinot uz kāda no šiem serveriem, tiek sākts savienojuma process. Kad savienojums ir izveidots, blakus aktīvajam serverim parādās pārbaudes simbols.

Straumēšanas pakalpojumi

Es pārbaudīju Proxy.sh pakalpojuma iespējas, lai redzētu, vai savienojums ar tā Apvienotās Karalistes serveri mani aizrauj britu video straumēšanas pakalpojumos. VPN nevarēja tikt garām Netflix un BBC starpniekservera atklāšanas sistēmām. Tomēr es varēju skatīties videoklipus, kas tika piegādāti no Channel 4 un ITV vietnēm.

Es pārbaudīju Proxy.sh veiktspēju ar ASV video straumēšanas pakalpojumiem, izveidojot savienojumu ar Ilinoisas centru. Netflix USA pamanīja VPN un tāpat arī ABC vietni, tāpēc es nevarēju skatīties video no šīm divām vietnēm. Man tomēr labāk veicās NBC un CBS vietnēs. Abas šīs vietnes uzskatīja, ka esmu Amerikas Savienotajās Valstīs un neatklāja VPN.

Apskatiet mūsu ceļvežus zemāk, lai atbloķētu iepriekš minētos straumēšanas pakalpojumus

 • Labākais VPN BBC iPlayer 2018
 • VPN, kas darbojas ar Netflix
 • Labākais VPN Hulu

Citas platformas

PPTP un L2TP pakalpojumus var iestatīt gandrīz jebkurā operētājsistēmā. Tomēr PPTP nav pieejams MacOS vai iOS pēc 10. versijas, jo operētājsistēmas atbalsts šajās sistēmās nav pieejams.

--ProxySh OS--

Lietotne Safejumper ir pieejama operētājsistēmai Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android un Linux. Iepriekš redzamajā grafikā redzams, ka jūs varat arī izmantot OpenVPN GUI operētājsistēmās Windows un Linux. Mac datoriem ir pieejama arī lietotne Tunnelblick, kas ir vispārējs OpenVPN interfeiss. Uzņēmums to nemin, bet jūs varat arī piekļūt OpenVPN iOS ierīcēs, izmantojot lietotni ar nosaukumu OpenVPN Connect. Ar Android Schwabe palīdzību Android lietotāji var lejupielādēt OpenVPN for Android no Google Play.

Atvērtos maršrutētājus var instalēt arī OpenVPN, PPTP un L2TP.

Noslēguma domas

Proxy.sh ir lieliskas privātuma funkcijas, un uzņēmums, kas pārvalda pakalpojumu, šķiet vairāk apņēmies ievērot interneta brīvību, nevis gūt labumu no tā, jo tas ir bezpeļņas organizācija.

Pakalpojums Proxy.sh ir pārdomāts. Tam ir visas VPN nepieciešamās funkcijas. Galvenās paketes Solid plāna cena ir saprātīga, ņemot vērā pakalpojuma īpašības.

Apmeklējiet vietni Proxy.sh »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me