ProxyServer


  • Cenu noteikšana

    No plkst 7,99 USD
    mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
6.4 no 10

Kopsavilkums

Atjauninājums: Šis VPN pakalpojums vairs nedarbojas. ProxyServer ir iegādājies NordVPN, un šī vietne novirza apmeklētājus uz NordVPN lapu.

ProxyServer kļūst par VPN pakalpojumu sniedzēju, veidojot savu zīmolu uz lietotājiem draudzīguma un klases izpildītāja divkāršajiem pīlāriem, ar dažiem acīmredzamiem trūkumiem, kas šķietami saistīti ar vecumu, nevis sliktu nodomu. ProxyServer, izmantojot jau iespaidīgu serveru tīklu un vienkāršu, taču funkcionālu klientu, varētu būt piemērots VPN, ar kuru augt.

Iespējas

Uz ProxyServer, kas dibināts 2012. gada vidū, attiecas ASV likumi un tā ir pakļauta minētajai jurisdikcijai, ieskaitot arvien uzmācīgo NSA. Viņi šobrīd vada 36 serverus 23 valstīs (atšķirību veido 13 ASV serveri) ar lielisku ģeogrāfisko pārklājumu lielākajā pasaules daļā. Serveri Honkongā, Austrālijā un Islandē, kā arī Eiropā un Izraēlā met plašu tīklu. Turpmākajos atjauninājumos, iespējams, tiks iekļauta Āfrika un Dienvidamerika.

Failu koplietošana un straumēšana pagaidām ir ļoti ok. Periodiski pārbaudiet tīkla servera lapu, jo jaunākie atjauninājumi, iespējams, var ierobežot failu koplietošanu noteiktiem serveriem, lai ņemtu vērā datplūsmu.

Ātrums un veiktspēja

Ātrumi tika pārbaudīti ar 30 Mb / s savienojumu, un kopumā tie bija virs vidējā vai superlatīvā. Savienojums ar jebkuru konkrētu serveri, papildus pārbaudītajiem, bija bez problēmām un gandrīz acumirklīgs (šajā gadījumā tas pats ar atvienošanu).

ProxyServer ātrumi

Diemžēl tika atklāts, ka ProxyServer klientam trūkst WebRTC kļūdas (kuru šeit varat ātri novērst), lai gan daudziem pakalpojumu sniedzējiem vēl ir jāatskaitās par šāda veida DNS noplūdi. No otras puses, bija brīnišķīgi neredzēt ne vienkāršu DNS, ne IPv6 noplūdi, par kuru pēdējiem vairumam konkurentu vēl nav jāatskaitās - šajā pusē apsveikumi ir pienācīgā kārtībā. Mēs iesakām periodiski pārbaudīt šeit IPv6 noplūdi (šeit) un DNS noplūdes, ieskaitot WebRTC kļūdu (šeit).

Cenas un plāni

Pašlaik jūs varat izvēlēties tikai vienu VPN paketi, jo ProxyServer šobrīd piedāvā Premium VPN paketi par USD 7,99 mēnesī. Vienlaicīgi savienojumi ir atļauti divās ierīcēs vienlaikus, lai gan jūs varat instalēt ProxyServer tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties. Vislabākais ir tas, ka jums ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, pirms izmēģināt kaut ko ilglaicīgu.

ProxyServer cenu noteikšana

Jauks “darījums” faktiski attiecas uz ziņošanu par kļūdām. Ja esat saskāries ar kļūdu, kas nav ņemta vērā viņu bieži sastopamajā kļūdu sadaļā BUJ, jūs saņemsit vienu mēnesi bez maksas! Nav slikts darījums (arī šis raksts, vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā šādu abpusēji izdevīgu darījumu).

Privātums un drošība

ProxyServer piedāvā savienojumu tikai caur OpenVPN protokolu, taču, skatot, kā tas ir visdrošākais šifrēšanas standarts, tas ir vairāk nekā pietiekams. Šifrēšana tiek apstrādāta, izmantojot 128 bitu atslēgu, kas neatrodas tajā pašā maksimālās drošības plaknē kā 256 bitu atslēga, lai gan, atkal, nav nekādu kļūmju.

L2TP ir plānots turpmākiem atjauninājumiem, ja, iespējams, esat orientēts uz veiktspēju, nevis drošību, piemēram, spēlēm vai straumēšanu. Par citiem protokoliem vēl nav vārdu.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi un Privātuma politika ir pietiekami standarta maksa, ar tipiskām atbildības atrunām, kuras jūs atradīsit, atkārtojot jebkuru no tām. Patīkami, paturiet prātā, ka ProxyServer apkopo gan lietojuma, gan savienojuma žurnālus, kas būtu ideāli atcelti, virzoties uz priekšu. Neskatoties uz to, ka it kā ir jāuzlabo pakalpojumu kvalitāte un jāuzrauga kļūdu novēršana, politikas, kas saistītas ar bezkontaktu, ir kaut kas tāds, ko ProPrivacy mēs neatlaidīgi atbalstām, un mēs labprāt redzētu, ka tā tiek ieviesta visā nozarē. Tomēr šķiet, ka ProxyServer nepievienos personiskos identifikatorus datiem, ko viņi savāc, tāpēc uzticības zvans ir jāveic jums..

“Turklāt mēs varam apkopot šādu informāciju: laiki, kad ir izveidots savienojums ar mūsu pakalpojumu, servera atrašanās vietas izvēle un kopējais dienā pārsūtīto datu apjoms. Mēs to saglabājam, lai varētu sniegt vislabāko iespējamo tīkla pieredzi. Mēs analizējam šo informāciju vispārīgi un saglabājam datus drošībā. ”

Lietošanas ērtums

ProxyServer vietne nodrošina funkcionalitāti, vienlaikus neaizraujoties ar dizaina palīdzību - tā ir efektīva bez papildu aizmugures. Mājas lapas augšējā reklāmkaroga redzamā vietā izvieto pakalpojumu sadaļu, atbalsta un klientu zonas, tāpēc medības netiek iesaistītas. Lietotāji, kas abonējuši pakalpojumu, var iekļūt klienta apgabalā, lai skatītu informāciju par rēķiniem un konta stāvokli.

Viena maza problēma parādās, kad esat noklikšķinājis uz jebkuru no galvenajām izvēlnēm no mājas lapas līdz vietnes otrajam līmenim. Noklikšķinot uz jebkura pakalpojumu, atbalsta vai norēķinu nolaižamās izvēlnes, faktiskā izvēlne tiek parādīta zem mājas virsraksta, un noklikšķināšana var būt nedaudz apgrūtinoša. Nav liela problēma, navigācijas ziņā, tā, iespējams, tiks novērsta ar laiku, kad jūsu acis sastapsies ar šo pārskatu.

Neraugoties uz to, navigācija kopumā nav problemātiska, jo ar lejupielādēm, abonentu saitēm un atbalstu tiek nodrošināta tikai viena pieskāriena attālumā. Pagaidām vēl nav neviena emuāra, lai gan paziņojumu sadaļa izskatās pieņemama likme, lai beidzot Morph iekļautu dažus nozares jaunumus un piedāvājumus papildus pakalpojumu PSA. ProxyServer pārvalda kontus Twitter, Facebook un Google+. Visiem trim ir vienādas ziņas ar paziņojumiem par pakalpojumiem un saitēm uz informatīviem rakstiem.

Atbalsts

Atbalsts var būt kļūdains, ja trūkst 24 stundas diennaktī esoša Livechat sistēmas, taču pašreizējais ir diezgan pamatīgs. Ir pieejama ātra un noderīga iestatīšanas rokasgrāmata, lai sāktu darbu ar speciālo ProxyServer Pro VPN klientu operētājsistēmā Windows (atcerieties, ka ProxyServer VPN pašlaik ir tikai Windows).

Zināšanu bāze ir informatīva, nepārspīlējot. Tomēr lietotāju forums noteikti būtu vērtīgs, un tas ir kaut kas visiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas veicina pārredzamību un palīdz pārvaldīt atgriezenisko saiti, nezaudējot potenciāli izdevīgus jautājumus lielam skaitam lietotāju, izmantojot atbalsta plūsmas vienam pret vienu..

Atbildes laiks uz atbalsta biļetēm nebija ilgāks par stundu, un atbildes bija tūlīt noderīgas. Tas parāda, kad ļaudis otrā galā ir ieinteresēti sniegt visaptverošu klientu apkalpošanu, nevis izturēties pret tevi kā seju bez sejas.

Process

Pierakstīties

Diemžēl, reģistrējoties ProxyServer bezmaksas izmēģinājuma Premium VPN plānā (vienīgais, ko viņi šobrīd piedāvā), tiek norādīts jūsu vārds (jūs varat izmantot viltotu), e-pasts, kredītkartes informācija, mājas adrese un tālruņa numurs - lai arī jūs varat izvēlēties viltot pēdējie divi, papildus savam vārdam - tikai atcerieties, ka nākamajā maksājuma ekrānā jums būs atkārtoti jāievada derīga informācija norēķinu vajadzībām. Īsi sakot, šis process šķiet nedaudz lieks un neatbilst nozares standartiem, kas vērsti uz privātumu. Būtu lieliski redzēt kopējo procedūru pilnveidotu - darījumu sajaukumam pievienotu mazāk invazīvas iespējas, piemēram, Bitcoin.

Pēc maksājuma veikšanas ir jāveic dažas darbības, līdz pārlūkošana ir iespējota VPN. Vai nu pārbaudiet iesūtni un izpildiet norādījumus. Vai arī dodieties uz lejupielāžu sadaļu, dodieties uz Windows klientu, lejupielādējiet un instalējiet (tas aizņēma apmēram trīs minūtes, taču es pārbaudīju īsziņu, kas, iespējams, bija aizķērusies no 30 sekundēm līdz minūtei, līdz pamanīju pabeigšanu).

ProxyServer Windows VPN klients

Daži VPN klienti kļūdās nepatīkamā pusē, un daži ir tik funkcionāli, ka nonāk nedaudz neveikli, lai gan ProxyServer tas tā nav. Klients ir spartakiķis, taču vienlīdz stilīgs un jūtas intuitīvs, lai noklikšķinātu. Ir pat iebūvēta ērta atbalsta saite.

Serveru saraksts tiek izvirzīts priekšplānā nolaižamajā izvēlnē, un tur ir ērts valsts grafiks ar jūsu reālā IP karogu un ar pievienotā VPN servera karogu. Pieslēgšanas / atvienošanas poga ir skaidri redzama un diezgan atsaucīga. Kompliments ir arī tāpēc, ka metāliskā tranzistora fona tēma ir jauks pieskāriens - tā ir vienkārši forša. Kopējā Windows klienta pieredze noteikti bija patīkama, un ar turpmākajiem atjauninājumiem (apspriestiem līdz beigām) bija tikai jāuzlabo to tālāk.

Citas platformas

ProxyServer pašlaik atjauno atjauninājumus attiecīgi iOS un Android ierīcēm. Pagaidām ir tikai pielāgots Windows VPN Pro klients vai praktiskas OpenVPN konfigurācijas. Killswitch, DNS noplūdes aizsarga pārslēgšana un, iespējams, slepeni serveri būtu lieliski papildinājumi gaidāmajām lietotnēm, izmantojot mobilo operāciju un paturot prātā pāreju uz WiFi. Šīs funkcijas šajā jautājumā būtu noteiktas pašreizējam Windows klientam.

Noslēguma domas

ProxyServer zināmā mērā trūkst pielāgotas programmatūras, taču tas, kas viņiem ir izpildīts, tiek labi izpildīts, šķietami klases gadījumā, kad tā ir arvien pieaugoša, bet vienmērīga kvalitāte, nevis ātrs, tomēr nejaušs daudzums. Lai arī reģistrācijas un reģistrēšanas politikas ir nedaudz nebaudāmas, mēneša bezmaksas izmēģinājuma piedāvājums, zema abonēšanas cena un lielisks ātrums var ProxyServer iestatīt kā jums piemērotāko VPN. Nospiediet zemāk esošo lēciena pogu, lai dotu viņiem iespēju doties tālāk.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me