ProtonVPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 8,00 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • Android

  • Linux

  • iOS

Šajā ProtonVPN pārskatā mēs izskaidrojam, kāpēc Proton tiek uzskatīts par labāko bezmaksas VPN 2020. gadā, un mēs aplūkojam tā izcilo premium pakalpojumu.

ProPrivacy.com Rezultāts
9.1 no 10

Kopsavilkums

ProtonVPN ir Šveicē reģistrēts VPN pakalpojums bez reģistriem, ko nodrošina Proton Technologies AG - uzņēmums, kas atbalsta inovatīvu un ļoti ievērotu privātuma e-pasta pakalpojumu ProtonMail. Proton vada Hārvardas PhD kandidāts un CERN pētnieks Andijs Jens, tāpēc nav pārsteigums, ka ProtonVPN ir ļoti rūpīgi pārdomāts produkts.

Ātra statistika

 • Valstis
  16
 • Jurisdikcija
  Šveice
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  0 Mb / s

Tagad Šveicē bāzētais Proton Technologies AG ir ieviesis arī virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojumu. Ņemot vērā pelnīti labo ProtonMail reputāciju, nav pārsteidzoši, ka cerības uz ProtonVPN ir ļoti augstas. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, vai ProtonVPN atbilst šīm cerībām!

Cena

ProtonVPN piedāvā četrus atšķirīgus plānus, no kuriem katrs piedāvā 20 procentu atlaidi, ja iegādājaties gada abonementu (izņemot bezmaksas VPN plānu, protams).

12 mēneši

8,00 USD
mēnesī

Bezmaksas plāns

ProtonVPN laba iemesla dēļ ieguva mūsu balvu par labāko bezmaksas VPN 2020. Atšķirībā no vairuma citu “bezmaksas” VPN, tas nodrošina lielākoties neierobežotu pakalpojumu, kas ir tik labs, ka daudziem lietotājiem var šķist, ka ir jājaunina uz augstākas kvalitātes plānu.

Primārais ierobežojums ir piekļuve tikai septiņiem VPN serveriem, kas atrodas Japānā, Nīderlandē un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Nav joslas platuma vai ātruma ierobežojumu, lai gan neizbēgami pieaugošā bezmaksas servera slodze nozīmē, ka ātrumi nav tik labi kā tad, ja tiek izmantoti ProtonVPN premium serveri (vismaz teorētiski - praksē mēs atklājām, ka bezmaksas serveri ir gandrīz tikpat ātri kā premium). tie!).

Bezmaksas lietotāji šo VPN nevar izmantot straumēšanai. Ir atļauts tikai viens vienlaicīgs savienojums, taču nekas neliedz jums pierakstīties uz vairākiem bezmaksas kontiem.

Iepriekš bija nepieciešams verificēt bezmaksas kontus ar īsziņu, kas nosūtīta uz jūsu tālruni, tāpēc ar prieku atzīmējam, ka tagad kontus ir iespējams verificēt, izmantojot tikai e-pasta adresi. Un vienreizēja e-pasta adrese šajā gadījumā darbojas lieliski.

Pamatplāns

Galvenie ierobežojumi lielākajai daļai lietotāju, kuriem ir šis plāns, ir tikai divi vienlaicīgi savienojumi un nav piekļuves ProtoVPN speciālajiem straumēšanas serveriem. Pretējā gadījumā jūs piekļūstat visam ProtonVPN ātrgaitas standarta serveru tīklam, ieskaitot serverus, kur ir atļauta P2P torrentēšana..

Plus plāns

Šis ir galvenais plāns ar 5 vienlaicīgiem savienojumiem un piekļuvi visām ProtonVPN funkcijām.

Vīzijas plāns

Šis ir Plus plāns ar ProtonMail Visionary plāna abonēšanu un papildu pieciem vienlaicīgiem savienojumiem. Jāsaka, ka Visionary Plan lielākajai daļai lietotāju nav spēcīgas ekonomiskās nozīmes, kad skatāties uz ProtonMail parasto cenu, tāpēc tas, iespējams, ir pievilcīgs tikai uzņēmumiem un tiem, kuri vēlas atbalstīt Protonu virs un ārpus dežūras.

Ja jūs reģistrējaties bezmaksas plānam, jums automātiski tiek piedāvāts 7 dienu 100% bezmaksas Plus plāna izmēģinājums. Tas ir fantastiski, jo ir grūti panākt VPN bezmaksas izmēģinājumu, neievadot kredītkartes datus.

ProtonVPN pieņem maksājumus, izmantojot karti vai PayPal. Ir iespējams arī norēķināties, izmantojot Bitcoin, ja tam ir konts. Ne tik labi reklamēta ir iespēja norēķināties skaidrā naudā vai ar tiešu bankas pārskaitījumu, ja sazinaties ar atbalsta dienestu.

Atbalstītās norēķinu platformas


Visa / MasterCard


Amex


Kriptovalūta

Iespējas

Kopējais serveru skaits 140
Valstis 16
Maršrutētāja atbalsts
Ostas ekspedīcija
Ostas izvēle
Atbalstīti maršrutētāji DD-WRT, AsusWRT, AsusWRT-Merlin, OpenWRT, Tomato, pfSense, Sabai
Tīri metāla vai virtuālie serveri Neapstrādāts metāls
Vienlaicīgi savienojumi 5
Vētraina

ProtonVPN piedāvā dažādus plānus ar augstākas cenas plāniem, kas nodrošina piekļuvi lielākam skaitam funkciju, kā parādīts zemāk:

Šis ir ProtonVPN pārskata “Plus" plāns. Tas nodrošina pilnīgu piekļuvi visām ProtonVPN galvenajām funkcijām:

 • Nav žurnālu (sīkāku informāciju skatiet sadaļā Privātums un drošība)
 • 10 vienlaicīgi savienojumi
 • Atlasītajos serveros (ieskaitot ASV serverus) atļauta P2P torrentēšana
 • Pilnīga piekļuve visiem 395+ serveriem 33 valstīs
 • Pilnīga piekļuve Secure Core un sīpolu serveriem
 • Tor caur VPN
 • Pārredzamības ziņojums un orderi
 • Atbloķē ASV Netflix (tikai apmaksāti plāni)

Visi ProtonVPN izmantotie serveri ir vienkārša metāla fiziski serveri ar vienu nomu.

Drošs kodols

Šī ir “dubultā VPN” funkcija, kuras mērķis ir aizsargāt lietotājus no laika korelācijas uzbrukumiem, kas būtībā nozīmē tikai uzraudzīt savienojumus, kad viņi ieiet un iziet no servera, lai tos korelētu ar interesi interesējošo rīcību internetā..

Šādus uzbrukumus vienalga nav viegli izvilināt, taču savienojumu maršrutēšana caur diviem serveriem, kas atrodas dažādās jurisdikcijās, jau tā smago darbu padara vēl grūtāku..

ProtonVPN drošs kodols

Sākotnējā Secure Core serverī joprojām ir iespējams veikt trafika analīzi, taču ProtonVPN to ir mazinājis, lokalizējot tos tikai valstīs ar ļoti stingriem privātuma likumiem un aizsargājot tos ar ļoti augstu fiziskās drošības līmeni..

Turklāt “Secure Core serveri ir savienoti ar internetu, izmantojot mūsu pašu izveidoto tīklu ar IP adresēm, kuras pieder un kuras pārvalda mūsu vietējais interneta reģistrs (LIR).”

Drošs pamats neapšaubāmi ir nevajadzīgs pārspīlējums lielākajai daļai VPN lietotāju, taču tas nodrošina nozīmīgu papildu privātumu tiem, kurus uztrauc mērķtiecīga uzraudzība no valsts līmeņa dalībnieku puses.

Privāta VPN pakalpojuma zīme ir privātums pēc dizaina, un Secure Core parāda, ka, izstrādājot ProtonVPN, ir pārdomāts daudz.

Tor pār VPN

ProtonVPN ļauj caurspīdīgi izveidot savienojumu ar Tor (sīpolu) serveriem, izmantojot VPN. Šajā konfigurācijā vispirms izveidojat savienojumu ar VPN serveri un pēc tam ar Tor tīklu, pirms piekļūstat internetam.

Tas padara savienojumu ar Tor tīklu ļoti vieglu un nozīmē, ka jums nav jāinstalē Tor pārlūks. Tas liedz jūsu ISP zināt, ka jūs izmantojat Tor, slēpj savu reālo IP adresi no Tor ievades mezgla un ļauj piekļūt Tor slēptiem pakalpojumiem (.onion tumšās tīmekļa vietnēs)..

Tomēr jāatzīmē, ka līdzīgu efektu var panākt, izmantojot Tor pārlūku, kad ir izveidots savienojums ar jebkuru VPN pakalpojumu. Patiešām, šī konfigurācija ir drošāka nekā ProtonVPN piedāvātā Tor over VPN iestatīšana.

Ātrums un veiktspēja

ProtonVPN
NordVPN
ExpressVPN

Konstatēta IPv4 noplūde?
Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi
Konstatēta IPv6 noplūde?
ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) Nav 70,28 82.77
Tika atklāta WebRTC noplūde?
ProPrivacy.com SpeedTest (maks. / Pārsprāgt) Nav 227.03 284.91

Rakstot šo pārskatu, ātruma testa rezultāti ir pieejami tikai dažu dienu laikā, tāpēc mums būs jāatjaunina šī sadaļa, kad būsim apkopojuši vairāk datu.

Tas, kas mums ir, parāda vidējo ātrumu 15,2 Mbit / s un maksimālo ātrumu 73,9 Mbit / s. Tās ir pilnīgi pieņemamas, taču ne tuvu nav tik labas kā visātrākie pakalpojumi. Tomēr, kā liecina mūsu neoficiālāki testi zemāk, sniegums reālajā pasaulē ir spēcīgs.

Vidējais DNS meklēšanas laiks 0,94 sekundes ir nedaudz lēns, savukārt 4,1 sekundes savienojuma laiks ir aptuveni vidējs.

Tas nav gandrīz tikpat zinātnisks kā pilna ātruma testi, jo mēs gribētu arī iegūt aptuvenu priekšstatu par to, kā bezmaksas pakalpojuma un Secure Core izmantošana ietekmē interneta veiktspēju. Pārbaudes tika veiktas no Lielbritānijas.

ProtonVPN ātruma pārskats

Kā redzam, atšķirība starp bezmaksas un bez servera izmantošanu Nīderlandē ir niecīga. Ņemot vērā, ka mūsu dati tika virzīti uz Beļģiju caur Islandi, mēs arī esam ļoti pārsteigti, cik ātrs ir drošs pamats.

Mēs neatklājām nekāda veida IP noplūdes operētājsistēmā Windows un macOS, ieskaitot WebRTC un IPv6 noplūdes. Pašlaik mēs nevaram pārbaudīt IPv6 mobilajās ierīcēs, bet mēs neatklājām IPv4 WebRTC noplūdes iOS vai Android VPN lietotnēs.

Lietošanas ērtums

Pielāgotas VPN lietotnes ir pieejamas operētājsistēmai Windows, macOS, Android un iOS. Komandrindas Linux skripts ir pieejams arī OpenVPN automātiskai konfigurēšanai un kontrolei (kas jāinstalē atsevišķi, kopā ar dažādām citām pakotnēm). Arī Linux ir pieejams rokasgrāmata IKEv2 iestatīšanas rokasgrāmata.

ProtonVPN Windows klients

Windows VPN klients ir izskatīgs un sniedz ļoti daudz noderīgas informācijas. Pārdomāti meklējamā servera karte galvenokārt paredzēta demonstrēšanai, taču pēc pievienošanas lietotne parāda noderīgu sesijas trafika statistiku. Windows lietotne izmanto OpenVPN protokolu (UDP vai TCP).

Lietotne ProtonVPN logiem

Izvēloties valsti, tas automātiski tiks savienots ar serveri šajā valstī - jūs varat norādīt ātrumu vai nejauši. Alternatīvi, jūs varat izvēlēties atsevišķus serverus. Tie visi ir skaidri marķēti attiecībā uz to, vai tie ir pieejami bezmaksas lietotājiem, vai tos var izmantot vai P2P, vai atbalsta Tor, izmantojot VPN. Tie arī parāda servera slodzi, lai palīdzētu jums izvēlēties ātru serveri.

ProtonVPN operētājsistēmas Windows iestatījumiem

Nogalināšanas slēdzis ir balstīts uz ugunsmūri, bet neizmanto Windows sistēmas ugunsmūri. Tas nozīmē, ja OpenVPN dēmons cieš avāriju, tiks atklāts jūsu reālais IP. Nogalināšanas slēdzis citādi darbojas labi. DNS noplūdes aizsardzība ir iespējota pēc noklusējuma, un, kā mēs redzējām, tā darbojas labi.

Unikāla Windows lietotnei ir sadalīta tunelēšana. Tas ļauj jums izlemt, kuras lietotnes izmanto vai nelieto VPN, un izslēgt vai iekļaut norādītos IP. Ir vērts atzīmēt, ka izlijusi tunelēšana nedarbojas ar vietnēm vai pakalpojumiem, kas izšķir vairākus domēnus, tostarp Netflix, Amazon, BBC iPlayer un daudzus citus populārus straumēšanas pakalpojumus. Bet tas ir kauns, bet ir raksturīgs tehnoloģijas ierobežojums. Šis VPN ļaus arī atbloķēt Youtube videoklipus, kuru darbība jūsu reģionā ir ierobežota,

Citas platformas

MacOS, iOS un Android lietotnēs tiek izmantots IKEv2 VPN protokols. Viņu MacOS VPN lietotnē tagad ir slejas slēdzis. Mobilajām lietotnēm nav, bet tām ir “vienmēr ieslēgts VPN”, kas ātri un automātiski izveido pārtrauktu VPN savienojumu.

Noplūde joprojām ir iespējama, kamēr tas notiek, lai gan Android 7.0 vai jaunākas versijas lietotāji var arī manuāli iespējot bloķēt savienojumus bez VPN savos sistēmas iestatījumos, lai izveidotu pareizu iznīcināšanas slēdzi.

Klientu apkalpošana

Atbalsta lapa, kas nav bieži uzdota jautājumu sadaļa, kas nav plaša, taču šķiet noderīga, atbalsts ir pieejams tikai pa e-pastu un atbildēšanai var aizņemt dienu vai divas (mūsu pieredze ir aptuveni viena diena). Tomēr mēs esam pārsteigti par kvalitātes kvalitāti. atbildes, kad viņi ieradās.

Privātums un drošība

ProtonVPN
NordVPN
ExpressVPN

Apjukums (Maskēšanās)
Pašpiegludināts / pilnvarots DNS
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi
Avārijas poga

Mežizstrādes politika

ProtonVPN reģistrē pēdējā veiksmīgā pieteikšanās mēģinājuma laika zīmogu. Tas tiek glabāts uz nenoteiktu laiku, bet tiek pārrakstīts katru reizi, kad piesakāties. Pēc noklusējuma IP netiek reģistrēti. Šī reģistrēšanas iestatīšana atbilst mūsu VPN žurnālu kritērijiem, jo ​​tas minimāli apdraud lietotāju privātumu.

Jurisdikcija

Pateicoties stingriem privātuma likumiem, faktam, ka uz to neattiecas ES tiesību akti un ka tā nav piecu acu (vai pat četrpadsmit acu) ASV vadīta spiegošanas locekle, Šveice parasti tiek uzskatīta par labu vietu privātuma uzņēmuma izveidošanai. alianse.

No otras puses, Šveice ir pieņēmusi dažus satraucošus jaunus uzraudzības likumus. Tas prasa, lai interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP) un telekomunikāciju operatori 12 mēnešus glabātu detalizētus metadatu savienojuma žurnālus. Nav skaidrs (jo pašu likumu teksts nav skaidrs) - vai šīs reģistrēšanas prasības attiecas uz e-pastu un VPN pakalpojumiem.

Protons saka, ka ir saņēmis apliecinājumus gan no Šveices valdības, gan no saviem juristiem, ka jaunie likumi neattiecas uz valstī esošajiem VPN vai e-pasta pakalpojumiem, taču abos gadījumos tas nav spējis sniegt stingrus pierādījumus par to..

Protokoli un šifrēšana

Windows klients un Linux skripts izmanto OpenVPN, savukārt macOS, Android un iOS VPN lietotnes izmanto IKEv2. Ir zināms, ka OpenVPN ir ļoti drošs, ja tas ir pareizi konfigurēts, savukārt IKEv2 teorētiski ir ļoti drošs un parasti ir ātrāks nekā OpenVPN. ProtonVPN izmanto šādus OpenVPN iestatījumus:

Datu kanāls: AES-256-CBC šifrs ar HMAC SHA-512 hash autentifikāciju.

Kontroles kanāls: ProtonVPN atbalsta vairākas šifru paketes, no kurām vājākais ir AES-256 šifrs ar RSA-2048 rokasspiediena šifrēšanu un HMAC SHA-1 hash autentifikāciju. Perfektu priekšlaicīgu slepenību nodrošina Diffie Hellman atslēgu apmaiņa (atslēgas garums nav zināms).

Pat visvājākajos iestatījumos šī iestatīšana ir droša. IKEv2 izmanto AES-256 šifru ar RSA-2048 rokasspiediena šifrēšanu, kas, atkal, ir drošs.

Citas lietas

Kā jau minēts, ProtonVPN izmanto tikai neapstrādātus metāla serverus, un neviena no mūsu pārbaudītajām programmatūrām neradīja jebkāda veida IP noplūdes. Ir arī iespējams norēķināties par pakalpojumu Bitcoin un pat skaidrā naudā.

Aptumšošanas tehnoloģija, lai izvairītos no VPN blokiem, ir ierobežota ar OpenVPN TCP izmantošanu (iespējams, 443. ports), lai slēptu VPN trafiku kā parastu HTTPS trafiku. Tas var būt diezgan efektīvs, taču tas tiek uzvarēts, izmantojot pat diezgan pamata dziļās pakešu pārbaudes metodes.

Vietne izmanto vairākus izsekotājus, tostarp Google Analytics (GA). Protons mums tomēr ir teicis, ka GA netiek izmantots jutīgās lapās.

ProtonVPN publicē pārskatāmības ziņojumu un darbojas garantijas kanāriju. Pārredzamības ziņojums ir jauks, taču joprojām ir jāuzticas Proton, lai ziņotu par visiem gadījumiem. Saskaņā ar ProtonMail līdzīgo pārskatāmības ziņojumu Proton ir izpildījis pāris datu pieprasījumus, kuri nav pamatoti ar derīgu tiesas rīkojumu. Abos gadījumos apstākļi, šķiet, attaisno šādu lēmumu. Liekas, ka ProtonMail jebkurā gadījumā spēja sniegt ļoti maz informācijas.

Mēs esam nedaudz apšaubāmi par ordera kanāriju patieso vērtību, taču daudziem cilvēkiem tie šķiet pārliecinoši.

Noslēguma domas

Ir ļoti grūti atrast reālu ProtonVPN vainu. Tas ir ātrs un drošs VPN pakalpojums ar daudz serveriem, dažām novatoriskām idejām un lielisku programmatūru. Tas arī parāda stingru centību ievērot privātumu, jo tas ir piemērots baismīgajai reputācijai, kuru šajā sakarā ir uzbūvējusi ProtonMail.

Vienīgā patiesā kritika ir tā, ka mēs vēlamies redzēt pareizus iznīcināšanas slēdžus MacOS un iOS, lai gan šo problēmu zināmā mērā mazina “vienmēr ieslēgts VPN” līdzeklis abās lietotnēs.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me