Privatorija


 • Cenu noteikšana

  No plkst 2,74 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
6.5 no 10

Kopsavilkums

Tas, ka Privatoria vispār neveic žurnālus, vienmēr ir labs veids, kā nokļūt labajā pusē. Tomēr ļaunprātīgas lejupielādes ātrums apgrūtina pakalpojuma ieteikšanu.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  8 Mb / s
 • Jurisdikcija
  Čehu Republika.
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  20

Kā mēs redzēsim šajā Privatoria pārskatā, šis Čehijā esošais VPN pakalpojumu sniedzējs piedāvā lētu pakalpojumu ar daudziem interesantiem zvaniem un svilpieniem, kas tiek iemesti bez maksas. Tam ir arī diezgan forša Android lietotne.

Apmeklējiet Privatoriju »

Iespējas

Privatoria piedāvā serverus 20 vietās visā pasaulē. Vairāk neparastas vietas ir serveri Krievijā, Brazīlijā un Indijā.

Funkcijas ietver:

 • Pakalpojuma izmantošanas laikā vienlaikus var savienot ne vairāk kā piecas ierīces
 • Papildus VPN Privatoria piedāvā Tor caur VPN, neizmantojot Tor pārlūku
 • Tīmekļa starpniekserveris
 • “Anonīms starpniekserveris”
 • “Anonīms e-pasts”
 • Android lietotne

Vilšanos satraucoši ir īpaši aizliegti. Tomēr Privatoria apgalvo, ka žurnālus neveic, tāpēc paliek atklāts jautājums par to, kā (un vai) tas ir izpildāms praksē..

VPN Plus Tor

Šī funkcija ļauj Tor izmantojot VPN.

Jūsu dators -> VPN -> Tor -> internets

Lūdzu, skatiet sadaļu VPN un Tor izmantošana kopā, lai iegūtu pilnu diskusiju par šī sekām. Ar Privatoria tas tiek panākts, pārredzami novirzot savienojumu no speciāli konfigurēta VPN servera uz Tor tīklu.

Tomēr jāatzīmē, ka Tor caur VPN var panākt arī vienkārši, izmantojot Tor pārlūku, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN. Tas ir daudz drošāk nekā izmantot caurspīdīgu starpniekserveri, kādu piedāvā Privatoria, jo:

 • Tor šifrēšana tiek veikta no vienas darbvirsmas uz Tor serveri. Izmantojot caurspīdīgus starpniekserverus, iespējams, ka jūsu VPN nodrošinātājs (piemēram, Privatoria) varētu pārtvert satiksmi, pirms to šifrē Tor serveri..
 • Tor pārlūks ir nocietināts pret dažādiem draudiem tādā veidā, kāds jūsu parastais pārlūks gandrīz nekad nav bijis.

Būtībā jums ir daudz labāk izmantot Tor pārlūku, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN.

Tīmekļa starpniekserveris Tor

Tas ir līdzīgs “VPN Plus Tor”, izņemot HTTP starpniekservera izmantošanu.

Anonīms e-pasts

Privatoria piedāvā savu e-pasta serveri (POP3 / IMAP). Ienākošie un izejošie e-pasti tiek šifrēti ar HTTPS savienojumu.

Pēc noklusējuma tie tiek saglabāti arī Privatoria serverī, izmantojot AES-256 šifrēšanu. Šo šifrēšanu veic Privatoria. Tas neļaus hakeriem piekļūt e-pastam un tā tālāk, bet Privatoria var tiem piekļūt un nodot tiesībaizsardzības iestādēm, ja to prasa likumīga prasība.

Labās ziņas tomēr ir tas, ka Privatoria e-pasts atbalsta pilnīgu PGP šifrēšanu. Tas ir ļoti drošs (kaut arī galvenes metadati joprojām ir redzami), un tam būtu jānodrošina, ka neviens, izņemot sūtītāju un paredzētos adresātus, nevar lasīt e-pastus (vai atvērt pielikumus)..

PGP iestatīšana vienmēr ir nedaudz iesaistīts process, taču Privatoria to ir padarījusi pēc iespējas nesāpīgāku. Tas faktiski savam vadības panelim ir pievienojis izcilu PGP šifrēšanas rokasgrāmatu. Tas ir lieliski, bet kā vienmēr PGP gadījumā, gan sūtītājam, gan saņēmējam jāizmanto PGP, lai tas darbotos.

“Anonīms starpniekserveris”

Pirmkārt, jāatzīmē, ka šis starpniekservera pakalpojums faktiski nav “anonīms”. Tas ir HTTPS šifrēts HTTP starpniekserveris ar servera atrašanās vietu 15 valstīs.

Tāpat kā VPN gadījumā starpniekserveris slēps jūsu īsto IP adresi no visām jūsu apmeklētajām vietnēm. HTTPS savienojums arī nodrošinās, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevar redzēt to, kas jums ir pieejams internetā. Tas, kurš vada starpniekserveri (šajā gadījumā Privatoria), tomēr internetā var redzēt, ar ko jūs uzturaties. Tātad starpniekservera izmantošana gandrīz nav “anonīma”.

Tagad pārlūkam Chrome un Opera ir pieejams Privatoria starpniekservera pārlūka spraudnis. Lietojot to, es nekonstatēju nevienu DNS noplūdi, lai gan WebRTC atklāja manu īsto IP adresi. ASV Netflix mani bloķēja, bet es varēju izmantot spraudni, lai skatītos BBC iPlayer.

Lūdzu, skatiet Starpniekserveri un VPN. Kāda ir atšķirība? pilnvaru pilnvaru apspriešanai. Lielākajai daļai VPN lietotāju būs maz nepieciešams starpniekserveris, taču šī funkcija dažiem var būt noderīga. Acīmredzot Privatoria nākotnē plāno atbalstīt arī SOCKS pilnvaras.

Apmeklējiet Privatoriju »

Ātrums un veiktspēja

Privatoria lejupielādes ātrums

Privatoria augšupielādes ātrums

Visi testi tika veikti, izmantojot manu Lielbritānijas šķiedras savienojumu 50 Mbps / 3 Mbps.

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

Šie lejupielādes ātrumi ir atklāti briesmīgi!

Yay! Nav IP noplūdes! WebRTC noplūdēm jābūt bloķētām servera pusē. Ņemiet vērā, ka mans ISP (Virgin Media UK) neatbalsta IPv6, tāpēc es nevaru pārbaudīt, vai nav IPv6 noplūdes. Saskaņā ar oficiālo OpenVPN izmaiņu žurnālu IPv6 noplūdes tomēr ir novērstas.

ASV Netflix atteicās spēlēt, kad bija izveidots savienojums ar ASV Privatoria VPN serveri, bet BBC iPlayer to izdarīja, kad bija izveidots savienojums ar Lielbritānijas VPN serveri..

Cena

1 mēnesis

2,74 USD
mēnesī

Atšķirībā no vairuma VPN pakalpojumu, Privatoria prasa minimālu iemaksu trīs mēnešos. Ņemot vērā, ka trīs mēnešu plāns maksā ļoti draudzīgi kabatai USD 12,99 (USD 4,33 mēnesī), tas, visticamāk, neuztrauksies visvairāk.

Cenas pazeminās līdz smieklīgi zemiem USD 2,74 mēnesī, ja tiek nopirkts gada plāns.

Ja reģistrēšanās vismaz trīs mēnešus vienlaikus jūs satrauc, tad ir pieejama vienas stundas pilnīga bezmaksas izmēģinājuma versija. Par to nav nepieciešama maksājuma informācija.

Turklāt neierobežotam septiņu dienu bezmaksas izmēģinājumam vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamam, lai izlemtu, vai pakalpojums ir piemērots jums. Lai to izdarītu, ir nepieciešama maksājuma informācija, taču no jums tiks iekasēta maksa tikai tad, ja septiņu dienu laikā neatcelsit maksājumu.

Jūs varat arī pieprasīt atmaksu 30 dienu laikā, ja rodas tehniskas grūtības, kuras Privatoria klientu atbalsta komanda nevar atrisināt.

Atbalstītās norēķinu platformas

Lietošanas ērtums

Pierakstīties

Lai reģistrētos, jums tiek prasīts tikai lietotājvārds un e-pasta adrese. Jums tiek piešķirta parole, taču tiek ieteikts izvēlēties jaunu. Tas ir drošs iestatījums, un tas arī nozīmē, ka e-pasta adresei, kuru norādāt palaišanas laikā, nav jābūt derīgai (pat īslaicīgi). Tas ir lieliski!

Pirmoreiz reģistrējoties, jums par pirmo stundu nav jāmaksā. Tas var nebūt ilgs laiks, taču ar to vajadzētu pietikt, lai pārbaudītu, vai pakalpojums darbojas jūsu labā. Kā minēts iepriekš, bezmaksas izmēģinājumu varat pagarināt līdz septiņām dienām, kad būsit norādījis maksājuma informāciju.

Privatoria Windows VPN klients

Vai drīzāk - tā trūkuma. Iestatīšanas rokasgrāmatas ir paredzētas L2TP / IPSec konfigurēšanai, izmantojot Windows iebūvētu VPN klientu, un OpenVPN konfigurēšanai, izmantojot oficiālo OpenVPN klientu.

Tagad tas sākotnēji mani uztrauca. Oficiālais OpenVPN klients daudzējādā ziņā vienmēr ir bijis labs programmatūras elements, taču tas nenodrošināja nekādu IPv4 vai IPv6 DNS aizsardzību pret noplūdi. Tomēr kopš OpenVPN versijas 2.3.9 tā ir mainījusies.

Nedaudz kaitinoši, katrs .ovpn konfigurācijas fails tiek lejupielādēts ar nosaukumu “openvpn”, un tas ir manuāli jāpārdēvē, lai tas būtu noderīgs.

Protams, oficiālajam OpenVPN klientam nav neviena no izdomātajiem zvaniņiem un svilpieniem, kas atrodami daudzās speciālajās lietotnēs (no kurām vissvarīgākais ir nogalināšanas slēdzis). Tas ir arī nedaudz grūtāk iestatāms nekā lielākajai daļai pielāgoto klientu. Bet tas dara darbu un labi to arī dara.

Platformas

L2TP / IPsec iestatīšanas rokasgrāmatas ir paredzētas Windows, Mac OSX, Android un iOS ierīcēm. Tiek nodrošināti OpenVPN iestatīšanas ceļveži operētājsistēmai Windows un Linux (komandrinda).

OpenVPN konfigurācijas faili tiek nodrošināti operētājsistēmai Windows un Mac OSX / Linux, un nav iemesla, kāpēc tos nevar izmantot nevienā sistēmā, kas var darbināt OpenVPN klientu..

Kā arī rokasgrāmatas vietnes dalībnieku apgabalā, emuārā ir arī papildu iestatīšanas rokasgrāmatas. Piemēram, par to, kā iestatīt OpenVPN operētājsistēmā Mac OSX, izmantojot klientu Viscocity.

Android lietotne

Lai gan Privatoria nav pielāgota darbvirsmas klienta, tam ir arī Android lietotne. Papildus darbībai kā VPN klientam, lietotnē ir arī drošs tērzēšanas klients un e-pasta klients savam Anonīmajam e-pasta pakalpojumam (skatīt zemāk)..

Privatoria Android lietotne lietotājiem ir pilnīgi bez maksas, lai gan tā lietošanai ir nepieciešams izveidot papildu kontu.

Neatkarīgi no tā, Android lietotne ir diezgan laba. Tas izskatās gudrs, darbojas labi, un tā lietošanas laikā es neatklāju DNS vai WebRTC noplūdes.

Klientu apkalpošana

Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams Centrāleiropas darba laikā. Uz maniem jautājumiem tika atbildēts ātri, un darbinieki bija draudzīgi un labprāt palīdzēja. Frontes līnijas personāla padziļinātās tehniskās zināšanas šķita nedaudz niecīgas, taču sarežģītie jautājumi tika uzdoti tehniskajai komandai un parasti tika atbildēti dažu minūšu laikā..

Ārpus Čehijas darba laika ir izveidota biļešu e-pasta sistēma. Atbilde tiek garantēta 48 stundu laikā.

Privātums un drošība

Privatoria atbalsta L2TP un OpenVPN VPN protokolus. Kā vienmēr, iesaku iespēju robežās izmantot OpenVPN. OpenVPN šifrēšanā tiek izmantots AES-128 šifrs ar RSA-4096 rokasspiedienu un HMAC SHA-1 datu autentifikāciju..

Šajās dienās Biežāk tiek izmantots AES-256, bet, ciktāl tas zināms, AES-128 joprojām ir drošs. Faktiski tam ir spēcīgāks atslēgu grafiks nekā AES-256, pēc dažu ekspertu domām, tas padara to drošāku.

OpenVPN konfigurācijas failā nav norādītas diffija-Helmaņa atslēgas, taču Privatoria atbalsts man apliecina, ka tiek atbalstīta perfekta pārsūtīšanas slepene. HMAC SHA-1 autentifikācija ir laba, un Privatoria man saka, ka tā plāno drīzumā pāriet uz HMAC SHA-256. RSA-4096 rokasspiediens ir lielisks.

Pārskatu par OpenVPN šifrēšanu un lietotajiem terminiem, lūdzu, skatiet šeit.

OpenVPN šifrēšanas komplekts ir ļoti labs. Privātuma jomā Privatoria arī veicas labi:

“Privatoria.net neveic lietotāju aktivitāšu žurnālus. Tas ietver pārlūkošanu, lejupielāžu vēsturi un visus citus datplūsmas žurnālus. ”

Privatoria atrodas Čehijas Republikā. Saskaņā ar OpenDemocracy,

"Čehijas valstij nav iespējas izstrādāt masveida interneta uzraudzības programmu, bet tā izmanto vairāk" vecās skolas "uzraudzības metožu."

Bez obligātiem datu saglabāšanas likumiem, īpašām saitēm ar NSA vai GCHQ un neveicot plaša mēroga valsts uzraudzību, Čehijas Republika ir laba vieta, kur balstīt uz privātumu orientētu VPN pakalpojumu. Privatoria pieņem maksājumus, izmantojot Bitcoins, kas arī var uzlabot privātumu.

Noslēguma domas

man patika

 • Baļķu vispār nav
 • Lieliska OpenVPN šifrēšanas pakete
 • Nav IP noplūdes
 • Lēts
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi
 • Labi izmēģinājuma piedāvājumi
 • Mobila Android lietotne
 • Lielisks atbalsts
 • E-pasta pakalpojums atbalsta PGP
 • Jauki starpniekservera pārlūka spraudņi
 • Pieņem Bitcoins

Es nebiju tik pārliecināts par to

 • VPN ar Tor ir drošāks, izmantojot Tor Bowser, kamēr tas ir savienots ar VPN

ES ienīdu

 • Šausmīgi lejupielādes ātrumi
 • P2P aizliegts

Privatoria ir daudz ko ieteikt. Vissvarīgākais ir tas, ka tajā vispār nav žurnālu, un tas ir smieklīgi lēts. Lai gan tas nepiedāvā pielāgotu darbvirsmas lietotni, oficiālais OpenVPN klients darbojas ļoti labi, un es neesmu saskāries ar IP noplūdēm (vismaz operētājsistēmā Windows).

OpenVPN šifrēšana ir lieliska, un Android lietotne ir arī diezgan bailīga.

Papildu bezmaksas pakalpojumi ir jauki, un dažiem tie var būt noderīgi. Tomēr visos gadījumos ir labāki pakalpojumi, kas dara vienu un to pašu darbību (vai Tor gadījumā labāk ir vienkārši izmantot Tor pārlūku, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN).

Tomēr milzīgā muša ziedes laikā ir lejupielādes ātruma testa rezultāti, kas ir absolūti briesmīgi. Patiešām, lai padarītu šo VPN pakalpojumu visu, izņemot nelietojamu ...

Apmeklējiet Privatoriju »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me