PrivatePackets.io


 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,00 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
7.1 no 10

Kopsavilkums

Kā mēs redzēsim šajā PrivatePackets.io pārskatā, tas nav parasts VPN pakalpojums, kurā jūs izveidojat savienojumu ar internetu, izmantojot VPN serveri, kuru vada un pārvalda VPN pakalpojumu sniedzējs. Tā vietā PrivatePackets.io padara ļoti vienkāršu sava privātā VPN iestatīšanu virtuālajā privātajā serverī (VPS), kuru vada mākoņu pakalpojumu sniedzējs DigitalOcean.

Iespējas

Instalācijā PrivatePackets.io kā operētājsistēma tiek izmantots Linux Ubuntu, un tā it kā atbalsta OpenVPN, L2TP / IPsec, SSL un SSTP protokolus. Iestatīšanas instrukcijas tomēr ir pieejamas tikai L2TP / IPsec, un nav norādījumu par SSL vai SSTP iestatīšanu..

Jūs varat izvēlēties vienu no 7 atrašanās vietām (Ņujorka, Amsterdama, Sanfrancisko, Singapūra, Londona, Frankfurte un Toronto), kurā var izveidot “pilienu”. Ņemiet vērā, ka tiklīdz šī atrašanās vieta ir izvēlēta, tā tiek fiksēta - jūs esat to noīrējis. Atšķirībā no parastā VPN pakalpojuma, jūs nevarat vienkārši pāriet starp dažādiem serveriem.

Tāpēc ir svarīgi rūpīgi izvēlēties VPS servera atrašanās vietu. Tā kā tas ir jūsu serveris, vienlaicīgi pievienojamo ierīču skaitam nav ierobežojumu, kas padara to par lielisku drošības iespēju lielai ģimenei, mazam uzņēmumam vai paplašinātai draugu grupai..

Ātrumi un veiktspēja

Ātruma testi tika veikti ar 50Mbps / 3Mbps Lielbritānijas platjoslas savienojumu.

PrivatePackets.io ātrumi

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

Ar ievērojami mazāk nekā pusi no lejupielādes ātruma, ja netiek izmantots neviens VPN, šie rezultāti atklāti saka, ka sarūgtina.

Ņemiet vērā, ka tāpat kā VPN izveidei šajā iestatīšanā nav iekļauta DNS izšķirtspēja, tāpēc DNS pieprasījumus atrisina jūsu noklusējuma nodrošinātājs (parasti jūsu ISP). Pārejot uz Google DNS (8.8.8.8), tiks izmantots Google DNS serveris, kas atrodas netālu no vietas, kur norādīta jūsu VPN IP adrese, vai arī jūs varat izvēlēties savu DNS servera atrašanās vietu, izmantojot OpenNIC. Arī jums būs jānovērš visas WebRTC IP noplūdes problēmas. Kā gaidīts, man nebija problēmu piekļūt BBC iPlayer, kad bija izveidots savienojums ar VPN

Cenas un plāni

1 mēnesis

3,00 USD
mēnesī

Cenu veido divas daļas:

 • Vienreizēja maksa par PrivatePackets.io iestatīšanu 3 USD vērtībā
 • VPS noma no DigitalOcean (ņemiet vērā, ka DigitalOcean atsaucas uz VPS kā “pilienu”). Ja jūs jau īrējat DigitalOcean pilienu, varat to izmantot vai īres maksa mēnesī ir USD 5.

Jaunajiem PrivatePackets.io klientiem tiek nodrošināts nodošanas kods 10 ASV dolāru (2 mēneši) bezmaksas kredītam ar DigitalOcean, kas noteikti ir darījums..

Ņemiet vērā, ka, ņemot vērā ļoti zemās izmaksas, ko iekasē PrivatePackets.io, maksa 3 USD netiek atmaksāta.

Lietošanas ērtums

VPN VS VPS

VPS ir vairāk vai mazāk precīzi tāds, kā izklausās - jūs noīrējat dažus resursus fiziskā serverī, kuru vada VPS uzņēmums (šajā gadījumā DigitalOcean). Tas nodrošina slēgtu vidi, kas darbojas tā, it kā būtu pilnībā attāls fiziskais serveris. VPS var instalēt jebkuru operētājsistēmu (ja vien pakalpojumu sniedzējs to atļauj) un izmantot VPS kā personīgo attālo serveri.

Es jau iepriekš esmu apskatījis, kā jūsu VPN iestatīt VPS, un, izmantojot PrivatePackets.io, tiek nodrošinātas lielākās daļas šo pašu priekšrocību un trūkumu, salīdzinot ar regulāra VPN izmantošanu..

Virtuālā privātā servera priekšrocības

 • Jūs pārvaldāt savu VPN serveri, tāpēc jums nav jāpaļaujas uz trešajām pusēm (lai gan fizisko serveri pārvalda un uztur DigitalOcean).
 • VPN darbojas kā starpniekserveris, tāpēc ir lieliski piemērots piekļuvei ģeogrāfiski ierobežotiem pakalpojumiem, ja vien VPS atrodas valstī, kurai vēlaties piekļūt no
 • VPS nodrošina privātu IP adresi. Tas padara to par lielisku anticenzūras iespēju (un labi darbosies pret IP blokiem tādās vietās kā Ķīna, lai gan tas neaizstāvēs pret citiem cenzūras pasākumiem, piemēram, dziļu pakešu kodināšanu)
 • Visa satiksme starp datoru un VPS notiek caur šifrētu VPN tuneli. Kamēr VPS atrodas ārpus pretinieka ietekmes zonas (piemēram, ja kāds Irānā vēlas izvairīties no valdības cenzūras un tādējādi izveido VPS serveri, kas atrodas Eiropā), tas nodrošinās augstu privātuma līmeni.
 • VPS VPN aizsargā arī no hakeriem, kad tiek izmantoti publiskie WiFi tīklāji
 • Jūs esat vienīgais lietotājs, tāpēc servera joslas platums teorētiski ir 100% no jūsu pašu, kaut arī joslas platuma ierobežojumi un DigitalOcean datu centra piedzīvotā slodze to var ietekmēt (kā šķiet DigitalOcean serveriem, ņemot vērā mūsu ātruma rezultātus!).

Trūkumi VPS

 • Tā kā VPS nodrošina statisku IP adresi, kas jums pieder, globāls pretinieks (piemēram, NSA vai policijas spēki ar starptautisku mērogu) var viegli izsekot interneta darbībām pie jums (ti, viņi var pieprasīt, lai DigitalOcean nodotu visu apkopoto informāciju )
 • Nav piemērots autortiesību pirātismam - autortiesību īpašnieki nosūtīs DMCA paziņojumus (un līdzīgus) uzņēmumam DigitalOcean. Atšķirībā no VPN pakalpojumu sniedzējiem, kuri bieži vien neveic žurnālus un izmanto koplietotus IP, lai pasargātu klientus no tiem, DigitalOcean gandrīz visi uztvers ļoti vāju pirātismu un, iespējams, slēgs jūsu kontu (un ļoti iespējams, nodos jūsu informāciju autortiesību īpašniekam).
 • DNS izšķirtspēja ir atkarīga no jūsu ISP vai trešās puses (piemēram, Google DNS vai OpenNIC).

Protams, liela atšķirība starp sava VPN izveidošanu ir tā, ka PrivatePackets.io visu smago darbu veic jūsu labā. Tas nav nekas, kas jāšņauc, jo VPN iestatīšana VPS ir tehniski ļoti sarežģīta.

Vietne

Vietne PrivatePackets.io ir salīdzinoši vienkārša lieta, taču tā izskatās gudra un izskaidro lielāko daļu no tā, kas jums jāzina veidā, kas paredzēts ikdienas lietotājiem, nevis tehniķiem (labāk vai sliktāk). Ir pieejami FAQ, kas atbild uz daudziem jautājumiem, vai arī varat pa e-pastu saņemt atbalstu. Atbildes laiks tomēr ir diezgan lēns (nākamajā dienā), un mani jautājumi par izmantoto šifrēšanu tika vienkārši ignorēti.

PrivatePackets.io pārskats

Ja rodas problēmas ar VPN iestatīšanu, varat vai nu pa e-pastu atbalstīt, vai atjaunot VPN serveri no jauna attēla, izmantojot saiti, kas nosūtīta iestatīšanas e-pastā.

Process

Pierakstīties

Pirmais solis ir reģistrēšanās DigitalOcean kontā, izmantojot novirzīšanas saiti. Kad tas būs izdarīts, jums tiks lūgts apstiprināt savu e-pasta adresi, no kuras jūs nokļūsit DigitalOcean maksājuma lapā, kur jums vai nu jāievada kredītkartes informācija (bez maksas), vai arī jāveic maksājums USD 5 apmērā, izmantojot PayPal, pirms jūsu konts tiek aktivizēts..

Vienkārši atkārtojot, DigialOcean servera vietas izmantošana noteikti nav anonīma!

Kādu iemeslu dēļ DigitalOcean nebija apmierināta ar manu reģistrēšanās informāciju un pieprasīja, lai pirms autorizācijas savam kontam (10 stundas vēlāk) man būtu jāsūta personu apliecinošs fotoattēls. Lieki piebilst, ka tas mani nepārsteidza. Pēc aktivizēšanas jūs saņemsit e-pastu ar VPS pieteikuminformāciju utt.

Pēc tam varat lūgt PrivatePackets.io iestatīt VPN serveri. Portāla lapā tiek lūgta jūsu atļauja piekļūt jūsu VPS, kurā servera atrašanās vietā vēlaties iestatīt VPS, un kredītkartes informācija par tās 3 ASV dolāru maksu.

Šai pārskatīšanai es izvēlējos Londonas serveri, lai sniegtu vislabāko norādi par manu AK veikto ātruma testu veiktspēju (skatīt vēlāk)

Pēc tam jūs saņemsit e-pastu ar jūsu VPN pieteikšanās informāciju (vienkāršā tekstā) un saiti uz lejupielādējamiem iepriekš konfigurētiem OpenVPN konfigurācijas failiem (.ovpn) serverim..

Izmantojot PrivatePackets.io VPN

Lai gan privātajā vietnē Packets.io ir teikts, ka SSL un SSTP tiek atbalstīti, par to netiek sniegti nekādi norādījumi (pat pēc tam, kad es pa e-pastu saņēmu atbalstu pa e-pastu). Vietnē ir sniegti norādījumi par L2TP / IPsec konfigurēšanu, taču, atstājot OpenVPN iestatīšanas iespēju, izmantojot sniegtos .ovpn failus, jums paliek diezgan daudz laika..

Šāda OpenVPN dokumentācija, kāda tā pastāv, ir smaga žargonā, un mani mulsināja, kurš fails man būtu jāizmanto (un esmu simtiem reižu konfigurējis OpenVPN!). Windows operētājsistēmā, izmantojot vispārīgo atvērtā koda OpenVPN klientu, vienkārši izsaiņojiet .ovpn failus mapē OpenVPN “config” (instrukcijas ir pieejamas šeit).

Pēc neliela izmēģinājuma un kļūdas es atklāju, ka “Remote Access L3” konfigurācija ir tāda, kādu mēs vēlamies. Tātad šeit mēs esam savienoti ar manu VPN serveri, kas atrodas Londonā esošajā DigitalOcean VPS.

Citas platformas

Sīki izstrādātas L2TP / IPsec iestatīšanas rokasgrāmatas savienojumam ar VPN ir pieejamas operētājsistēmai Windows, Mac OSX, iOS, Android un vispārējam Linux. Ir iespējams arī izveidot savienojumu, izmantojot SoftEther VPN klientu, un teorētiski jebkuru ierīci, kas atbalsta L2TP / IPsec, var iestatīt līdzīgā veidā.

Kā minēts iepriekš, SSL vai SSTP konfigurācijas tomēr netiek nodrošinātas, un OpenVPN atbalsts gandrīz nepastāv (izņemot neapstrādātus .ovpn failus).

Drošība un privātums

Pirmkārt, jāuzsver, ka, lai arī VPN iestatīšana VPS ir diezgan laba drošībai (jo savienojums starp jūsu ierīcēm un VPS / VPN serveri ir droši šifrēts), tas nav lieliski piemērots privātumam..

PrivatePackets.io neveic nevienu jūsu darbību reģistru (un jūs varat atsaukt tās piekļuvi VPS, tiklīdz iestatīšana ir pabeigta), taču jūs īrējat VPS no DigitalOcean, kam nav motivācijas aizsargāt jūsu privātumu. Tas arī nozīmē, ka šī iestatīšana nav piemērota P2P lejupielādei.

PrivatePackets.io atrodas Apvienotajā Karalistē, taču tam lielākoties nav nozīmes, jo DigitalOcean pārvalda jūsu serveri, un DigitalOcean galvenā mītne atrodas ASV (slavena ar NSA uzraudzību)..

Visa trafiks uz jūsu VPN serveri un no tā tiks šifrēts, tāpēc DigitalOcean nevar zināt, ko jūs izmantojat internetā (tātad nav lietošanas žurnālu), taču tas reģistrēs visa veida metadatus (savienojuma žurnālus)..

Maksājums Digital Ocean tiek veikts ar kredītkarti vai PayPal, un maksājums vietnē PrivatePactets.io tiek veikts tikai ar kredītkarti. Tas gandrīz nav anonīms, bet, tā kā privātums tomēr nav šīs iestatīšanas mērķis, es neuzskatu to par būtisku problēmu.

Tehniskās drošības jomā OpenVPN izmanto 128 bitu AES šifrēšanu, bet citādi par to nav nekā liela sajūsma. Lai gan vajadzētu būt iespējai AES šifrēšanu palielināt līdz 256 bitiem, rediģējot .ovpn konfigurācijas failu.

Sīkāka informācija par L2TP / IPsec šifrēšanu nav sniegta, izņemot to, ka tajā tiek izmantota iepriekš koplietota atslēga (es pieprasīju atbalstu, lai iegūtu vairāk informācijas, bet nesaņēmu atbildi).

Lūdzu, ņemiet vērā vēlāk arī manus komentārus par DNS izšķirtspējas vai WebRTC aizsardzības trūkumu. Būtu netaisnīgi kritizēt PrivatePackets.io par šīm problēmām, jo ​​tās ietekmē visus, kas pārvalda savu VPN, taču jums tie jāzina..

Noslēguma domas

Rezultāts ir šāds:… ja vēlaties izvietot VPS īrētā VPS, tad to nav vieglāk izdarīt. Par vienreizēju maksu tikai USD 3. PrivatePackets.io darīs gandrīz visu, kas jūsu labā, - jums nevajadzēs satraukties ar SSH klientiem un nesaudzīgām Linux termināļa komandām! Tas ir gandrīz tikai plug-and-play.

Vai tas ir labāks risinājums “regulārā” VPN pakalpojuma izmantošanai? Tas ir atkarīgs no tā, kādas ir jūsu prioritātes ... Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā piekļūt straumēšanas pakalpojumiem ar nelieliem blokiem, piemēram, BBC iPlayer (bet ne Netflix). Tas ir lieliski piemērots arī tiem, kuri vēlas neierobežotu vienlaicīgu savienojumu vai kuriem patīk pilnīga kontrole pār savu VPN tīklu. Tas nav par labu privātumam vai tiem, kuriem ir nepieciešams ģeogrāfiski krāpt dažādas atrašanās vietas, taču tas viss ir jūsu VPN vadīšanas būtība..

Ja vēlaties pārvaldīt pats savu VPN, PrivatePackets.io piedāvā patiesi lielisku pakalpojumu. Vienīgais reālais nomākums ir saistīts ar servera vietu, ko piegādā DigitalOcean, un tas man šķita ļoti lēns. Ja PrivatePackets.io var paplašināt savu pakalpojumu, iekļaujot citus (ātrākus) VPS sniedzējus, tad tam rokās būs ļoti unikāls un pārliecinošs produkts..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me