PrivateInternetAccess

 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,49 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • Android

  • Linux

  • iOS
 • Atbloķēt:


  • Netflix

  • iPlayer

Privātā interneta piekļuve ir ASV izveidots VPN, kas uztur nulles žurnālus; prasību, kuru tas ir pierādījis tiesā. PIA VPN ir serveri 33 valstīs, tas nodrošina spēcīgu OpenVPN šifrēšanu un ir viens no populārākajiem VPN starp Reddit lietotājiem. Šajā privātā interneta piekļuves pārskatā mēs padziļināti aplūkojam šo VPN un jautājam, vai tas ir jūsu naudas vērts.

ProPrivacy.com Rezultāts
8.9 no 10

Kopsavilkums

Privātā interneta piekļuve (PIA) ir VPN pakalpojums, kas daudzus gadus tiek ievērots VPN nozarē. Tas ir ASV bāzēts VPN, kas nodrošina augstu privātuma un uzticamības līmeni. VPN ir nulles žurnālu politika, ko tā ir pierādījusi tiesā. Tas nodrošina arī spēcīgu šifrēšanu un daudz serveru visā pasaulē. PIA ir arī lēts VPN pakalpojums, kas padara to par pievilcīgu iespēju ikvienam, kurš meklē privātumu un vietņu atbloķēšanas pakalpojumus.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  ASV
 • Valstis
  33
 • Vienlaicīgi savienojumi
  10
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  62,2 Mb / s

Cena

24 mēneši

3,49 USD
mēnesī


12 mēneši

5,99 USD
mēnesī

1 mēnesis

9,95 USD
mēnesī

Privātu piekļuvi internetam var iegādāties trīs dažādos abonēšanas plānos. Visi šie plāni piedāvā tādu pašu funkcionalitāti, tie atšķiras tikai ar to, ka cena kļūst lētāka, ja apņematies ilgāku laika periodu. Šis VPN ir USD 6,95 mēnesī par vienu lētāko viena mēneša VPN, ko jebkad esam pārskatījuši. Un tas, ka gadā maksājat USD 3,33 mēnesī, ir patiešām lieliska cena, kuru ir ārkārtīgi grūti pārspēt. Tiem, kas dod priekšroku sešu mēnešu apakšdaļai, pastāv iespēja maksāt USD 5,99 ekvivalentu mēnesī (vienā maksājumā USD 35,95). Ņemot vērā, ka šis VPN tagad apgalvo, ka atbloķē straumes, tas ir ārkārtīgi lēts VPN pakalpojums.

PIA abonementus var iegādāties, izmantojot kredītkarti, PayPal un vairākas tiešsaistes norēķinu sistēmas. Abonenti var arī izvēlēties maksāt, izmantojot dažādas dāvanu kartes, ieskaitot Starbucks, Bestbuy un Walmart. Tas ir lieliski piemērots norēķiniem ar lielāku anonimitāti (jūs varat pierakstīties, izmantojot rakstītāja e-pastu). Turklāt PIA pieņem Bitcoins un Z-cash.

Tiem, kas vēlas izmēģināt PIA, firma nodrošina stabilu 7 dienu naudas atdošanas garantijas periodu. Tas ļauj ikvienam pārbaudīt VPN bez riska visu nedēļu.

Mēs tiešām nevaram uzsvērt, cik lēts ir viena mēneša PIA plāns. Tas ļauj jums izmēģināt VPN veselu mēnesi (vai atgūt naudu 7 dienu laikā), lai pārliecinātos, ka jums tas patīk, pirms apņemties smieklīgi lēto divu gadu plānu, ko piedāvā arī PIA. Iespaidīgi.

Atbloķējiet Netflix?

2020. gada oktobrī PIA paziņoja, ka ir atguvusi piekļuvi lielākajām straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix un BBC iPlayer. Šīs patiešām ir lieliskas ziņas un nozīmē, ka tagad PIA vajadzētu būt lieliskam VPN straumēšanas pakalpojumam. Ja jūsu vēlme ir VPN, lai piekļūtu straumējošām vietnēm, piemēram, bloķētājiem, 123 filmām, Viooz utt., Tad šis VPN aizsargās jūsu privātumu un ļaus straumēt saturu bez maksas visas dienas garumā..

Kopumā šo VPN tagad var uzskatīt par lielisku iespēju ikvienam, kurš meklē Netflix VPN, lai gan, protams, ir zināms, ka VPN spēja atbloķēt Netflix ir temperamentīga, jo Netflix smagi strādā, lai bloķētu VPN IP. Tādējādi joprojām ir jānovērtē, vai PIA var veiksmīgi nodrošināt piekļuvi oficiālajām vietnēm, kas specializējas tīmekļa vietnēs. Jūs varētu uzņemties risku, taču tirgū ir arī citi VPN, kas ir pierādījuši, ka gadu no gada turpina atbloķēt Netflix un citus popualr straumēšanas pakalpojumus....

Iespējas

Vētraina
Kopējais serveru skaits 3500
Maršrutētāja atbalsts
Ostas ekspedīcija
Ostas izvēle
Atbalstīti maršrutētāji DD-WRT, Tomato, PfSense, LEDE, Merlin, AsusWRT
Tīri metāla vai virtuālie serveri Neapstrādāts metāls
Valstis 33
Vienlaicīgi savienojumi 10

PIA VPN ir pilnībā aprīkots VPN, kam ir daudz priekšrocību:

 • Nav žurnālu VPN

 • Lietotnes visām platformām

 • P2P Torrenting ir atļauta

 • 3236 serveri 33 valstīs

 • Daudz šifrēšanas iespēju

 • OpenVPN šifrēšana

 • SOCKS5 starpniekserveris

 • 10 vienlaicīgas ierīces

 • Noblīvēti serveri / slepeni

 • Killswitch visās platformās

 • Ostas pāradresācija

 • Automātiskā savienojuma funkcija

Kaut kas īpašs, ko dara šis VPN, ir unikāls, jo savā vietnē ir serveru skaits, atrašanās vietas un joslas platuma statistika. Lietotāji var arī izvēlēties katru atsevišķu VPN serveri un veikt ātruma pārbaudi, lai redzētu, kā tas darbojas.

Ātrums un veiktspēja

Mēs testējam VPN ātrumu trīs reizes dienā, izmantojot zinātnisku, uz serveriem balstītu ātruma pārbaudes sistēmu. Mūsu serveri testē serverus Honkongā, Austrālijā, Lielbritānijā un ASV, lai iegūtu eksplozijas (maksimālo) ātrumu un vidējos lejupielādes parametrus. Jaunākie testa rezultāti par 2019. gada martu ir parādīti zemāk.

PIA VPN ātrums

Vidējais lejupielādes ātrums 23 Mb / s nav slikts, ņemot vērā šī VPN cenu. Šie lejupielādes ātrumi ļaus straumēt saturu HD formātā. Tomēr ir godīgi teikt, ka tirgū ir pieejami daudz ātrāki VPN.

Plus plusā tika pārbaudīts, ka eksplozijas ātrumi, kas tika pārbaudīti no Apvienotās Karalistes servera uz vietējo Lielbritānijas testa serveri (87 Mb / s), kas palīdz vēl vairāk apstiprināt, ka šis VPN darbosies lielākajai daļai cilvēku apmierinātības..

Mēs salīdzinājām savus ātruma rezultātus ar PIA tiešsaistes ātruma pārbaudes sistēmas rezultātiem. Saskaņā ar PIA datiem lejupielādes ātrums bija 42,93 Mbit / s. Mūsu testa serveri (mēs uzstādījām vidējo rādītāju uz pēdējām 24 stundām) parādītie rezultāti 21.1 Mbit / s. Tādējādi mēs atradām PIA funkciju pārvērtēt VPN ātrumu salīdzinājumā ar mūsu OpenVPN ātruma testiem. Tomēr ir iespējams, ka PIA pārbauda savu savienojumu ar citu protokolu - kas varētu radīt lielāku ātrumu (bet, ja tas tos dubulto, var būt patiesi satriekts).

Noplūdes testi

Konstatēta IPv4 noplūde?
Konstatēta IPv6 noplūde?
Tika atklāta WebRTC noplūde?
Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi
ProPrivacy.com SpeedTest (maks. / Pārsprāgt) 254.93
ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) 62.2

Mēs pārbaudījām PIA noplūdēm, izmantojot ipleak.net. Mūsu testi atklāja, ka tas ir ciets VPN, kam nav IPv4 IP noplūžu, WebRTC noplūžu vai DNS noplūžu. Pārbaudot IPv6 savienojumu, Mac datorā netika atklātas nekādas noplūdes.

Tomēr mēs atklājām IPv6 WebRTC noplūdi operētājsistēmā Windows. Par laimi tas rada mazas bažas, jo to var viegli pieslēgt, pārlūkā atspējojot WebRTC vai izmantojot paplašinājumu Easy WebRTC Block. Noplūdi var arī novērst, atspējojot IPv6 savienojumus tīkla un koplietošanas centrā.

Kopumā diezgan labs rezultāts, un ir patīkami redzēt, ka šim VPN ir killswitch visās platformās.

Privātums

Apjukums (Maskēšanās)
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi
Avārijas poga
Pašpiegludināts / pilnvarots DNS Starpniekserveris

Atrodoties ASV, nav ideāli piemērots privātuma pakalpojumam. ASV valdība ir pieņēmusi tiesību aktus, kurus tā var izmantot, lai piespiestu ASV bāzētus uzņēmumus sniegt viņiem visu informāciju, kas iet caur viņu serveriem (ne tikai ASV serveriem, bet serveriem visā pasaulē). Par laimi, tomēr PIA ir nulles žurnālu VPN, kas nozīmē, ka tai nav ierakstu, ko dot iestādēm, pat ja uz to vēršas..

No otras puses, iespējams, ka ASV varas iestādes varētu apkalpot PIA ar orderi un rīkojumu par rīkojumu sākt žurnālu kārtošanu. Tas rada bažas ikvienam, kam nepieciešama ūdensnecaurlaidīga privātuma aizsardzība. Tomēr ir arī taisnība, ka PIA ir viens no nedaudzajiem VPN, kas tiesā ir pierādījis savu prasību par žurnālu neesamību; vairākas reizes.

Šis VPN atļauj P2P lejupielādi, izmantojot BitTorrent, kas vienmēr ir VPN sniedzēja pazīme, kas neuztraucas par to, ka žurnāli ir norobežoti no varas iestādēm.

Šifrēšana

IKEv2
OpenVPN
Citi protokoli Cisco iPsec
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP

PIA ir viens no nedaudzajiem VPN, kas saviem klientiem nodrošina lielu skaitu šifrēšanas iestatījumu. Ir pieejama PPTP, L2TP / IPsec un OpenVPN šifrēšana.

Abonenti var pārslēgties, izmantojot daudz dažādu OpenVPN šifru stiprinājumu, dodot viņiem iespēju padarīt VPN drošību stingrāku vai vājāku (lai iegūtu labāku veiktspēju). VPN nodrošina visu, sākot no spēcīgas līdz smieklīgi spēcīgai OpenVPN ieviešanai (tas nozīmē, ka tam patiešām nav vāju iestatījumu).

Killswitch visās platformās garantē arī cilvēku privātumu. Šie ir OpenVPN šifrēšanas standarti:

Datu kanāls: AES-256 šifrs ar spēcīgu SHA256 atļaujas saņemšanai un RSA 4096 rokasspiediens.

Vadības kanāls: AES-256 šifrs ar SHA384 autentifikāciju. Perfekta nosūtīšanas slepenība tiek piegādāta ar DHE + RSA apmaiņu RSA rokasspiedieniem vai ECDHE + ECDSA ECC rokasspiedieniem..

Šī ir ārkārtīgi spēcīga šifrēšana, kas nodrošinās militāra līmeņa privātumu un datu tuneļa drošību. Lai arī daudz šifrēšanas iespēju iesācējiem var radīt neskaidrības, patiesībā ir ļoti viegli iestatīt VPN. Turklāt šī pakalpojuma priekšrocība noteikti ir papildu iespēju pieejamība.

Klientu apkalpošana

Naudas atdošanas garantija
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Bezmaksas izmēģinājuma versija
Naudas atdošanas garantijas ilgums 7

Runājot par klientu apkalpošanu, jūs saņemat to, ko maksājat ar PIA. Atšķirībā no daudziem premium VPN, tās tīmekļa vietnē nav tiešsaistes tērzēšanas atbalsta funkcijas. Tas dažus cilvēkus var atlaist. Tomēr ar tik uzticamu VPN maz ticams, ka cilvēki ļoti bieži piedzīvos problēmas, un tas, ka ir iespējams saņemt atbalstu pa e-pastu (biļešu sistēma), iespējams, būs OK lielākajai daļai cilvēku.

Citu resursu ziņā privātā interneta piekļuves VPN ir izcils. Vietnei ir FAQ sadaļa un emuārs, kas kopumā krietni pārsniedz vidējo līmeni VPN nozarei. Tas nav pārsteigums, ņemot vērā tā saistību ar privātuma guru un Zviedrijas politisko figūru Riks Falkvinge.

Iespējams, ka mana vienīgā ķīla ar PIA atbalstu ir tā, ka tā vietnē tiek reklamēta 24/7.

Pia atbalsta prasība

Mēs uzskatījām, ka tas ir nedaudz negodīgi, jo man bija jāgaida apmēram septiņas stundas (un vienā reizē līdz dienai), lai saņemtu atbildi, kad mēs to pārbaudījām..

Atkal jūs saņemat to, par ko jūs maksājat dzīvē, un šis VPN ir lēts. Tā kā lielākajai daļai cilvēku, iespējams, nekad nevajadzēs atbalstu, tas nebūt nav darījuma pārkāpējs. Mēs noteikti iesakām dot šim VPN izmēģinājuma braucienu, izmantojot viena mēneša izmēģinājumu un 7 dienu naudas atdošanas garantiju. Ja tas mēnesi darbojas nevainojami, tas, visticamāk, lieliski darbosies jūsu sistēmā divus gadus.

Lietotāja pieredze

Windows
MacOS
Android
Linux
iOS
Windows Phone

Mēs atklājām, ka šī VPN pakalpojumu sniedzēja pieredze ir fantastiska no getgo. PIA ir VPN, kas faktiski ievieto svarīgu informāciju savā vietnē, lai jūs precīzi zinātu, ko saņemat funkciju un šifrēšanas ieviešanas ziņā. Šī ir svaiga gaisa elpa nozarē, kur parasti tiek slēpta detaļa.

Ciktāl tas attiecas uz programmatūru, PIA ir viegli lietojamas lietotnes visām populārajām platformām, ieskaitot Android, Windows, Mac, iOS un Linux. Tam ir arī ceļvežu instalēšanas ceļveži (DD-WRT, Tomato, PfSense, LEDE, Merlin, AsusWRT)..

PIA nodrošina arī iestatīšanas rokasgrāmatas un konsultācijas par katru platformu, kas iesācējiem var palīdzēt iegūt VPN, ja rodas neskaidrības.

SOCKS5 starpniekserveris ir pieejams arī visiem abonentiem VPN vietnē (visām platformām).

Windows lietotne

Viņu Windows VPN lietotnei ir Killswitch un obfuscation tech, lai apietu VPN ugunsmūrus. Tas arī ļauj cilvēkiem slēpt savu VPN izmantošanu valstīs, kur viņi tiek sarauti pieri. Diemžēl, pārbaudot šo klientu, mēs atklājām IPv6 WebRTC noplūdi - tāpēc jums būs jāatspējo IPv6 savienojumi vai jāatspējo WebRTC, lai VPN varētu droši darboties..

Kopumā mēs atklājām, ka šis VPN klients ir stabils un uzticams. Tas nodrošina spēcīgu OpenVPN šifrēšanu, šifrēšanas stiprumu izvēli, kā arī gan OpenVPN UDP, gan TCP. Mēs atradām ātrumu, kas ir pietiekams, lai bloķētu YouTube videoklipus un citas platformas. Un tas ir uzticams klients lejupielādei, izmantojot P2P.

Mac lietotne

Šis Mac VPN klients nekontrolēja IPV4 vai IPv6. Tas ir lieliski un nozīmē, ka VPN var nodrošināt spēcīgu privātumu un drošību tieši no kastes. Ir pieejams slepkavības slēdzis, un šim klientam ir aizklāšanas tehnika. Lielisks VPN for Mac, kurā ir viss nepieciešamais Mac lietotājiem, lai pasargātu sevi gan mājās, gan publiskajā WiFi.

Android lietotne

Android VPN klients ir tieši tāds pats kā tā Windows un Mac kolēģi. Tam ir visas tās pašas privātuma funkcijas, ieskaitot slēdzi un plašu šifrēšanas iespēju izvēli. Automātiskās savienošanas funkcija ir noderīga arī cilvēkiem, kuri vēlas, lai VPN tiktu izveidots savienojums katru reizi, kad viņi izmanto internetu (piemēram, lieliski piemērots cilvēkiem, kas pārvietojas un daudz izmanto publisko WiFi).

Lietotāji var izvēlēties starp pārraides vadības protokolu (TCP) un lietotāja datu diagrammas protokolu (UDP), kas ir parocīgs cilvēkiem, kuri vēlas straumēt savās Android ierīcēs. Es atklāju, ka Android lietotne ir stabila, un ātrumi neatšķīrās no tiem, kas pieredzēti darbvirsmas versijās.

iOS lietotne

IOS VPN lietotne pēc noklusējuma nodrošina L2TP / IPsec šifrēšanu. Tā ir lieliska lietotne, kurai ir funkcija Pievienoties pēc pieprasījuma, kas darbojas saskaņojot ar automātiskā savienojuma funkciju, lai sniegtu killswitch funkciju. Tas darbojas, apturot jebkādu trafiku no iPhone aiziešanas, ja VPN atvienojas.

Tomēr ir vērts paturēt prātā, ka šī ir reaktīva funkcija lietotnē, tāpēc iespējams, ka klienta avārijas gadījumā var noplūst dati uz jūsu ISP. Kopumā mēs uzskatījām, ka tas ir lielisks VPN klients, kas ir labs digitālās privātuma iegūšanai gan mājās, gan publiskajā WiFi.

Noslēguma domas

PIA ir augsti abonēts VPN pakalpojums, ko bieži slavē personas, kas apzinās privātumu, izmantojot Reddit. Tas ir VPN ar augstas kvalitātes klientiem, kas var nodrošināt stabilu privātuma līmeni.

VPN programmatūru ir viegli izmantot visās platformās, un tai ir nepieciešamās funkcijas, lai aizsargātu patērētāju datu privātumu. Klientu aprūpe dažreiz tiek kritizēta ar šo VPN, un 24 stundas diennaktī notiekošās tiešsaistes tērzēšanas trūkums mūsdienās to padara zemāku par daudziem premium VPN pakalpojumiem. Tomēr atcerieties, ka šis VPN ir lētāks nekā vairums šo pakalpojumu - un tas ir uzticams, kas nozīmē, ka jums, visticamāk, bieži nevajadzēs atbalstu.

Skaidrs ir tas, ka PIA ir ideāli piemērots pieredzējušākiem VPN lietotājiem, kuri var gūt labumu no dažiem ietaupījumiem, izmantojot bezmaksas pakalpojumus bez mazāk aktīva atbalsta portāla..

Ātruma dēļ šis VPN neapžilbina, tāpēc, ja jūs maksājat par ātru interneta savienojumu un esat viens no tiem, kam patīk visu laiku izmantot VPN, iespējams, vēlēsities kaut ko nedaudz ātrāku. Plus pusē ātrumi ir stabili un tie ir pietiekami ātri straumēšanai HD.

PIA VPN tagad atbloķē Netflix US vai BBC iPlayer. Tādējādi šim VPN vajadzētu dot jums to, kas jums nepieciešams, lai no 2020. gada oktobra veiksmīgi atbloķētu šos un citus straumēšanas pakalpojumus. Turklāt, ja priecājaties skatīties bezmaksas saturu tādās vietnēs kā izlikšanas bloķētāji - vai lejupielādējot no Pirātu līča - šis VPN ir arī ideāls.

Lielisks VPN, kas ir reāls darījums, ņemot vērā, cik labi tas ir aprīkots, lai nodrošinātu digitālo privātumu. Diemžēl tomēr šķiet, ka Comcast ASV izturas pret PIA lietotājiem, kas nozīmē, ka šie ASV klienti varētu vēlēties meklēt citur.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me