Posteo

 • Cenu noteikšana

  No plkst 1,13 USD
  mēnesī

Posteo ir drošs atvērtā koda e-pasta pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Vācijā. Daži lietotāji dod priekšroku tam, kā patīk ProtonMail un Tutanota.

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Viena no šī apmaksātā e-pasta pakalpojuma priekšrocībām ir tā, ka tas neietilpst FiveEyes valstu jurisdikcijā. Turklāt Vācija mēdz būt vieta, kas tiek uzskatīta par labu digitālā privātuma tiesību ievērošanai.

Tomēr Vācijas federālais izlūkdienests Bundesnachrichtendienst (BND) ir ārkārtīgi sarežģīts. Pēdējos gados BND no Merkeles valdības ir saņēmusi lielāku finansējumu nekā jebkad agrāk. Turklāt ir zināms, ka BND jau iepriekš ir sadarbojies ar GCHQ un NSA (kā daļa no plašāka 14 acu režīma).


Neskatoties uz to, ir taisnīgi teikt, ka Vācija ir labāka vieta nekā Lielbritānijā, ASV vai Austrālijā (un daudzās citās tautās) privātuma pakalpojumam, kura pamatā ir.

Ātra statistika

 • Valsts
  Vācija

Cenu noteikšana

Pirmkārt, Posteo ir lēts - ienāk tikai ar vienu eiro (1,13 USD) mēnesī. Tas, ka tas ir maksas pakalpojums, noteikti nozīmē, ka tas var pastāvēt, nepaļaujoties uz reklāmu un izsekošanu kā ienākumu avotu. Rezultātā Posteo abonēšanas posmā no lietotājiem prasa ļoti maz informācijas. Faktiski viena no jaukākajām lietām Posteo ir tās biznesa ētika un datu samazināšanas politika, kas paredz pēc iespējas mazāk datu par abonentiem, lai novērstu nepareizas datu apstrādes un uzlaušanas risku..

Abonenti var izvēlēties maksāt ar skaidru naudu, izmantojot pastu, PayPal, bankas pārskaitījumu, kredītkarti vai izmantojot kuponu. Posteo piedāvā arī 14 dienu naudas atdošanas garantiju. Tātad, kaut arī jūs nevarat izmēģināt e-pasta pakalpojumu bez maksas - varat mainīt savas domas un saņemt atmaksu, ja jums tas nepatīk. Es jautāju Posteo, kāpēc tas nepieņem Bitcoin. Firma man teica: "Mēs esam ilgtspējīgs uzņēmums, ko nevar teikt par Bitcoin. Mēs skeptiski vērtējam blokķēdes enerģijas vajadzības, kā arī izmantotās enerģijas neskaidro izcelsmi. Mūsu bankas darījumi ir vairāk ekoloģiski un tiek dokumentēti kā ilgtspējīgi. Arī valūtas nepastāvība ir problemātiska. Tas nenozīmē ekonomisko ilgtspējību." Kas ir pietiekami taisnīgs.

Iespējas

Par eiro mēnesī lietotāji var piekļūt šādām galvenajām funkcijām:

 • Divas aizstājvārdu adreses (diemžēl nav pieejamas .com adreses)
 • 2 GB e-pasta krātuves konts (var jaunināt līdz 20 GB, maksājot 0,25 EUR mēnesī par katru papildu GB)
 • E-pasta pielikumi, kuru lielums nepārsniedz 50 MB
 • Augšupielādējiet vairākus failus
 • Saderība starp dažādām ierīcēm, pateicoties IMAP / POP3. abonenti var sinhronizēt e-pastu savos viedtālruņos, planšetdatoros vai personālajos datoros
 • E2E e-pasta šifrēšana ar PGP
 • un OpenPGP galvenes savietojamība
 • Surogātpasta un vīrusu filtrs (ar iespēju iekļaut baltajā sarakstā)
 • Pielāgojami filtri - e-pastu kārtošanai automātiski, tiklīdz tie pienāk
 • Neierobežotas filtru adreses, lai iesūtne būtu sakopta
 • Lietotāji var droši migrēt līdz trim ārējiem e-pasta kontiem uz
 • Saraksta vai sarunas skats
 • Paraksti
 • Automātiskā atbilde (piemēram, kad esat prom no brīvdienām)
 • Pārsūtīšana
 • Ātra meklēšana
 • HTML e-pasti
 • Kalendārs

Privātums

Lai atvērtu kontu, Posteo lietotājiem nav jānorāda vārds, adrese vai rezerves e-pasts. Datu samazināšanas politikas ietvaros Posteo sola nevākt nekādus lietotāja datus vai nesaglabāt nekādu trafika informāciju (piemēram, IP adreses) saistībā ar kontu. Posteo anonimizē visus abonēšanas maksājumus. Tas arī nodrošina, ka maksājuma informācija nekad netiek turēta līdzās paša e-pasta konta informācijai.

Tas nozīmē, ka lietotāji var droši norēķināties ar kredītkarti vai PayPal. Vienīgais, ko iestādes kādreiz varēja uzzināt par jums, ir tas, ka jūsu PayPal konts (vai kredītkarte) noteiktā dienā atvēra Posteo kontu. Ir vērts atzīmēt, ka nodokļu likumi uzliek par pienākumu saglabāt maksājumu informāciju 10 gadus.

Drošība

Posteo ievieš spēcīgu AES šifrēšanu visos savos e-pasta serveros, lai aizsargātu pret hakeriem un citu nevēlamu ielaušanos. Pamatpiekļuve serveriem ir šifrēta (TLS ar Perfect Forward Secrecy [PFS] IMAP, POP3, webmail, CardDAV un CalDAV). Posteo īsteno arī IP noņemšanu. Tas garantē, ka ne jūsu vietējā, ne publiskā IP adrese nekad nav pievienota izejošajam e-pastam.

E-pasta metadati tiek pārsūtīšanas laikā aizsargāti, izmantojot TLS ar perfektu pārsūtīšanas slepenību (PFS) - ja vien saņēmēja e-pasts to arī atbalsta. TLS piegādes paziņošanas funkcija nodrošina e-pasta ziņojumu nesūtīšanu, ja saņēmēja konts neatbalsta TLS (lietotāji tiek informēti un viņiem tiek dota iespēja sūtīt e-pastu bez šifrēšanas).

PGP E2E e-pasta šifrēšana ir pieejama arī tīmekļa pasta klientā, taču jums būs jāinstalē papildinājums ar nosaukumu MailVelope. Lietotāji var arī izvēlēties šifrēt iesūtni, lai gan tam būs zināma ietekme uz funkcionalitāti (e-pasta meklēšana vairs nedarbojas). Ienākošos e-pastus var šifrēt, izmantojot savu privāto S / MIME vai OpenPGP atslēgu.

Tas nozīmē, ka jums nav jāuzticas Posteo iesūtnes šifrēšanai, ja nevēlaties. Visdrošākajam noteikti ir veids, kā turēt savas atslēgas. Visbeidzot, visiem faktoriem ir pieejama divu faktoru autentifikācija (2FA). Lietotāji var izvēlēties izmantot TOTP lietotnes, piemēram, Google Authenticator, bet Posteo iesaka Fedora FreeOTP, jo tā ir atvērtā koda. Lietotāji ar YubiKey var to izmantot 2FA, ja viņi to vēlas.

Process

Konta atvēršana Posteo ir ārkārtīgi vienkārša un neaizņem vairāk kā minūti vai divas.

<img data- lazyfied ="labi " klase ="frfic frbib " src ="https://cdn.proprivacy.com/storage/images/proprivacy/2018/12/posteo-sign-up-content_image-default.png " alt ="Posteo process ">

Vienīgie nepieciešamie dati ir:

 • Lietotājvārds (tas var būt anonīms pseidonīms)
 • Parole
 • Maksājuma veids (skaidrā naudā, Paypal, bankas pārskaitījumā, kredītkartē vai ar kuponu)

Pierakstīties

Viena lieta, par kuru es nedaudz sarūgtināju, bija .com adrešu pieejamības trūkums. .Com adrese ir priekšrocība jebkuram uzņēmumam vai indivīdam, kurš paļaujas uz to, ka cilvēki spēj atcerēties savu e-pasta adresi. Kamēr jūs esat apmierināts ar e-pasta adresi, kuras beigu vārds ir .net, .org, .de, .co.uk, .af, .jp - vai kādu no daudziem citiem, Posteo varētu būt jums..

Posteo Roundcube klients

Posteo tīmekļa pasta klienta pamatā ir atvērtā koda klients Roundcube. Tomēr Posteo Roundcube ieviešana nāk ar daudzām papildu funkcijām, salīdzinot ar parasto Roundcube klientu. Augšējā labajā stūrī tiek parādīta izvēlne ar šādām cilnēm: E-pasts; Adrešu grāmata, kalendārs, piezīmes, iestatījumi, palīdzība un atteikšanās.

Kā redzat no attēla iepriekš, Posteo ir pievilcīgs un tīrs izskata interfeiss. Jums arī Posteo būs ērti lietojams - neatkarīgi no tā, vai plānojat veikt tādas sarežģītas lietas kā šifrēt e-pastus - vai vienkārši vēlaties to izmantot kā purva standarta e-pasta klientu, lai izvairītos no Gmail izpratnes. Ja nevēlaties izmantot Roundcube klientu, jums ir iespēja izmantot Thunderbird, Android e-pastu vai jebkuru citu klientu, kuru vēlaties.

Viena no iezīmēm, kuras man šķita nedaudz apgrūtinošas, bija Posteo sarunu vītne ar vītnēm. Lai arī tas ir jauks papildinājums, tas nav tik labi ieviests kā pakalpojumā Gmail. Tas ir tāpēc, ka tajā nav iekļautas jūsu atbildes - tas sniedz jums tikai pavedienus no jums nosūtītajiem e-pastiem. Turklāt tas dažreiz kontaktus izslēdz no kopiju saraksta - tas nozīmē, ka sarunas var sadalīties vairākos pavedienos.

Vēl viena vilšanās ir fakts, ka tīmekļa klients nav piemērots mobilajām pārlūkprogrammām. Tas nozīmē, ka ikviens, kurš labprātāk piesakās savā e-pastā, izmantojot mobilo pārlūkprogrammu (lai personas drošības nolūkos neļautu personīgos datus izmantot mobilajā tālrunī), negaidīs savu Posteo pieredzi. Es mēģināju to izmantot pārlūkā Chrome savā planšetdatorā, bet es atklāju, ka man uz visiem laikiem ir jātuvina un jāsamazina, jo teksta lielums ir nepareizs.

PGP šifrēšana

Lai izmantotu PGP šifrēšanu, man vispirms bija jāinstalē papildinājums MailVelope. Pārlūkprogrammas Chrome lietotāji to var iegūt Chrome interneta veikalā, un Firefox lietotāji to var lejupielādēt no vietnes Mailvelope. Labā ziņa ir tā, ka MailVelope ir iepriekš konfigurēts Posteo klientā, un, tiklīdz esat to instalējis, tīmekļa pasta saskarnē parādās jauna poga ar tekstu “Rakstīt un šifrēt”..

Lai pārbaudītu, vai tas darbojas, noklikšķiniet uz tā un, ja teksta laukā ir redzams MailVelope bloķēšanas simbols, instalēšana bija veiksmīga. Viena no MailVelope problēmām (atšķirībā no klienta vietējās end-to-end šifrēšanas) ir tā, ka tā nav savietojama ar visiem populārajiem e-pasta klientiem.

Vēl jāatceras, ka jūsu MailVelope privātā atslēga ir ārkārtīgi jutīga. Iestatot OpenPGP šifrētus e-pastus, jūsu privātā atslēga tiek šifrēta ar ieejas frāzi. Ir svarīgi, lai jūs izvēlētos spēcīgu ieejas frāzi un rūpētos nekad, nekad un nekad nevienam to neatklātu.

Jūs savu privāto atslēgu izmantojat tikai to ziņojumu atšifrēšanai, kuri jums ir nosūtīti no cilvēkiem, kuriem ir jūsu publiskā atslēga. Ja kāds iegūst piekļuvi jūsu privātajai atslēgai, viņš varēs lasīt jūsu šifrētos ziņojumus un parakstīt ziņojumus tā, lai tie šķistu no jums.

Ikviens, kurš dod priekšroku Enigmail izmantošanai vietnē Thunderbird, to var izdarīt, un Posteo sniedz lieliskus ceļvežus tam un gandrīz visam citam, ko jūs varat iedomāties.

Migrācija

Lai pārbaudītu migrēšanu uz Posteo, es importēju Gmail kontu. Es izmantoju pārskatu vietnes palīdzības sadaļā, un man nebija nekādu problēmu. Ikviens, kurš vēlas importēt no AOL, Gmail, GMX, Hotmail, iCloud, Office 365, Outlook.com vai Yahoo! tas būtu jādara viegli, jo jūs varat pārsūtīt savu adrešu grāmatu uz Posteo, noklikšķinot tikai uz vienas pogas.

DANE pirkstu nospiedumu autentifikācija

DANE ir izcila DNS balstīta autentifikācijas metode, kas pārbauda citu e-pasta pakalpojumu sniedzēju digitālā sertifikāta pirkstu nospiedumus. Tas ļauj Posteo atklāt krāpnieciskus sertifikātus, ko aizstājuši kibernoziedznieki vai valsts sponsorēti dalībnieki. Šī ir lieliska funkcija, taču tā ir saderīga tikai ar citiem e-pasta klientiem, kas to atbalsta, piemēram, Tutanota un ProtonMail.

izveidojot e-pastu

Ja jūs izmantojat DANE, virs paredzētās adresāta adreses parādās maza zaļa izvēles rūtiņa, kas ļauj jums zināt, vai serveris, ar kuru jūs sazināties, ir draudzīgs DANE.

Nav surogātpasta mapes

Varbūt visvairāk kaitinošais Posteo ir tas, ka tam ir automatizēta surogātpasta reaģēšanas sistēma bez surogātpasta kastes. Tas nozīmē, ka jūs nevarēsit pārbaudīt, vai gaidītais e-pasts ir nejauši filtrēts kā mēstule. Lai gan kontaktpersonas var iekļaut baltajā sarakstā, lai nodrošinātu, ka tās nekad netiek izdzēstas kā surogātpasts, jūs nevarat iekļaut baltajā sarakstā kontaktus, kurus nezināt, un mēs negaidījām, ka saņemsiet.

Lai gan tas ir trūkums, labā ziņa ir tā, ka e-pasta sūtītājam, kurš tiek noraidīts kā surogātpasts, tiek paziņots par to, kāpēc tas tika klasificēts kā surogātpasts, dodot viņiem iespēju mēģināt vēlreiz. Laika gaitā ir iespējams, ka daži pat var nolemt, ka šī ir pakalpojuma priekšrocība.

Vietne un klientu apkalpošana

Personīgi es atklāju, ka Posteo vietne ir absolūti fantastiska. Man tas patika gan vizuāli, gan tāpēc, ka tas sniedz daudz vērtīgas informācijas par pakalpojumu. Burtiski nekas, ko nevar uzzināt par pakalpojumu vietnē, un tā iestatīšanas rokasgrāmatas un pārskati ir ļoti labi salikti.

Ciktāl tas attiecas uz klientu apkalpošanu, es atklāju, ka aģenti ir ļoti noderīgi. Lai gan viņu darbu, protams, atvieglo bagātīgā satura pieejamība vietnē, uz kuru viņi var novirzīt lietotājus. Viens neliels trūkums ir tas, ka tajā nav biļešu sistēmas. Tas nozīmē, ka jums paliks jautājums, vai uz jūsu jautājumu tiek atbildēts. Tomēr man nebija jāgaida ilgāk par 24 stundām, lai saņemtu atbildi. Es ieteiktu nedaudz pacietīgi rīkoties, ja jums tas nepieciešams kādu reizi pret vienu.

Saziņas veidlapa

Secinājums

Posteo ir viegli salīdzināms ar populāriem privātajiem e-pasta pakalpojumiem, piemēram, Tutanota un ProtonMail. Lai arī ProtonMail daži uzskata par privātā e-pasta ķēniņu, patiesībā ProtonMail to nevar izdarīt daudz, ko nevar izdarīt Posteo. Faktiski Posteo ir iespēja šifrēt visus metadatus - kaut ko ProtonMail faktiski nedara. Vēl vairāk, ja ProtonMail maksā piecas reizes vairāk (jūs saņemat lielāku iesūtnes pabalstu - bet, ja tas jums tiešām ir nepieciešams, vienmēr varat samaksāt vairāk ar Posteo).

Izmantojot ProtonMail, jums nav nepieciešams atsevišķs paplašinājums, lai Webmail klientā apstrādātu šifrēšanu no vienas puses uz otru. Tā ir arī taisnība, ka daži e-pasta klienti nav saderīgi ar Posteo MailVelope ieviešanu. Tas nozīmē, ja jūs plānojat izmantot Roundcube Posteo klientu - jums var būt problēmas nosūtīt un saņemt e2e šifrētus e-pastus dažiem kontaktiem. Protams, jūs varētu vienkārši izmantot Posteo kopā ar citu klientu, piemēram, Thunderbird, lai izvairītos no šīs problēmas.

Tāpat kā Posteo, Tutanota atrodas Vācijā. Tutanota ir tajā pašā cenu diapazonā kā Posteo, un, lai arī Tutanota ir dažas papildu funkcijas (piemēram, spēja nosūtīt saites uz ar paroli aizsargātām ziņām), tās ir ļoti, ļoti līdzīgas. Turklāt Posteo priekšrocība ir tā, ka tas ir vairāk nodibināts nekā Tutanota.

Noslēgumā jāsaka, ka Posteo ir lielisks e-pasta pakalpojums, kuru ir vērts meklēt ikvienam, kurš vēlas izvairīties no invazīvākiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Google un Hotmail.

Plusi:

 • Izmaksā tikai 1 EUR mēnesī
 • POP3 vai IMAP, kas paredzēts jebkuram klientam operētājsistēmās OS X, iOS, Android, Windows vai Linux
 • Uzsvars uz privātumu, datu samazināšanu, nulles izsekošanu, zaļo enerģiju, ilgtspējību, sociālo taisnīgumu
 • Pilnībā piedāvāts: servera puses e-pasta šifrēšana, kalendārs un kontakti, E2E ar citiem klientiem / lietotājiem, ja nepieciešams, savietojamība starp klientiem
 • E-pasta metadatus var arī šifrēt

Mīnusi:

 • Droši vien ir jāizsaka '@posteo' ikvienam, kurš mutiski prasa jūsu e-pasta adresi
 • Nevar izmantot savu domēnu
 • Nav pieejamas .com adreses
 • Atrodas valstī '14 Eyes '
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me