Perfekta privātums


 • Cenu noteikšana

  No plkst 8,95 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
9.2 no 10

Kopsavilkums

Perfekta privātums
ir bez reģistriem izveidots VPN nodrošinātājs Šveicē, kas pirmo reizi tika atvērts 2008. gadā. VPN ir pareizi nosaukts, jo tas nodrošina lielu skaitu privātuma un drošības elementu - ieskaitot dažus, kas ir nedaudz reti.

Nevainojamam privātumam ir lietotnes visām platformām, kas lietotājiem ļauj viegli noslēpt savu īsto IP adresi, lai atbloķētu saturu. Tas arī nodrošina ūdensnecaurlaidīgu privātumu, pateicoties robustajai OpenVPN šifrēšanas ieviešanai. Lai gan tajā ir daudz augstākās klases funkciju, Perfektu privātumu var uzskatīt par nedaudz dārgu, salīdzinot ar līdzīgiem konkurentiem.

Turklāt pakalpojums neatbloķē dažus galvenos pakalpojumus, piemēram, Netflix US. Neskatoties uz to, Perfect Privacy ir augstas kvalitātes VPN, kas var patikt noteiktiem interneta lietotājiem.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Šveice
 • Vienlaicīgi savienojumi
  1000
 • Valstis
  26
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  14,95 Mb / s

Cena

2 gadi

8,95 USD
mēnesī

1 gads

9,99 USD
mēnesī

1 mēnesis

12,99 USD
mēnesī

Perfect Privacy piedāvā abonentiem trīs iespējas, izvēloties abonēšanas plānu. Visi šie plāni ir identiski funkciju ziņā un atšķiras tikai ar to, ka, jo ilgāk abonējat, tie kļūst lētāki. Šī ir standarta maksa par piemaksu VPN, kas patīk mudināt patērētājus uz ilgāku laika periodu.

Tomēr atšķirībā no vairuma VPN - kuriem ir tendence ievērojami pazemināt cenu - Perfect Privacy piedāvā tikai nelielu atlaidi. Viens mēnesis atmaksās jums USD 12,99, un, ja jūs gadu apņematies, cena samazināsies tikai par 23% līdz USD 9,99 mēnesī. Lai izmantotu lielāko iespējamo atlaidi - 31%, lietotājiem abonēšana jāveic uz diviem gadiem. Tomēr pat tad tas tikai samazina cenu līdz USD 8,95 mēnesī.

Tas rada vilšanos un nozīmē, ka Perfect Privacy noteikti var uzskatīt par vienu no dārgākajiem premium VPN tirgū. Tas, vai ir vērts maksāt vairāk par šo VPN, galvenokārt attiecas uz personīgajām prasībām un izvēli.

Perfektas privātuma apmaksas iespējas

Atbalstītās norēķinu platformas

Ikvienam, kuru interesē abonements, ir iespēja pārbaudīt pakalpojumu, pateicoties tā 7 dienu VPN naudas atmaksas garantijai. Šī garantija ir noderīga un nozīmē, ka tie, kurus interesē pakalpojums, var to izmēģināt, ja vēlas.

Abonenti var izvēlēties maksāt, izmantojot kredītkarti vai debetkarti, Amex, PayPal vai kādu no 60 metodēm, kuras nodrošina pakalpojums PayWall. Firma pieņem arī Bitcoin un Bitcoin Cash maksājumus, kas tiek veikti, izmantojot labi zināmo pakalpojumu BitPay. Tas nozīmē, ka lietotāji pēc izvēles var maksāt par pakalpojumu salīdzinoši anonīmi.

Vai Perfect Privacy atbloķē Netflix?

Ja jūs meklējat VPN Netflix, iespējams, vēlēsities meklēt citur.

Neskatoties uz šī VPN augsto cenu, diemžēl tas nav labs pakalpojums, kad runa ir par populāru straumju atbloķēšanu. Pārbaužu laikā šim VPN neizdevās nodrošināt piekļuvi ne ASV, ne Lielbritānijas Netflix katalogiem. Turklāt mēs nevarējām izveidot savienojumu ar Hulu vai BBC iPlayer. Tas ir žēl un, iespējams, nozīmē, ka šis VPN nav aktīvs mēģinājumos meklēt tīras IP adreses, kuras nebloķē šie populārie pakalpojumi.

Tādējādi, lai arī šo pakalpojumu var uzskatīt par progresīvu privātuma un drošības funkciju ziņā, tiem, kas vēlas vienkāršu straumju atbloķēšanas pakalpojumu, labāk ir meklēt citur.

Iespējas

Perfekta konfidencialitāte ir pakalpojums, kas ir īpaši labi noapaļots, runājot par uzlabotajiem drošības līdzekļiem. Šī iemesla dēļ tā ir interesanta VPN izvēle, kas varētu interesēt noteiktus VPN lietotājus. Zemāk varat redzēt visaptverošu šī VPN piedāvāto funkciju sarakstu, kā arī tā unikālo atribūtu aprakstus.

 • Serveri 26 valstīs
 • Lietotnes visai platformai
 • OpenVPN vai IPsec šifrēšanas izvēle
 • Avārijas poga
 • DNS noplūdes aizsardzība
 • Vairāku apmaiņu VPN ķēde (manuāli var izvēlēties līdz 4 serveriem)
 • Neierobežots vienlaicīgu savienojumu skaits
 • Neizmantoti serveri, lai apietu ISP ugunsmūrus un slēptu VPN izmantošanu
 • SSH pārvaldnieks HTTP vai SOCKS5 starpniekservera savienojumu izveidošanai
 • Tor pār VPN
 • Ostu ekspedīcija
 • Specializēti tukšā metāla serveri visā tīklā
 • Pilns IPv6 atbalsts
 • TrackStop filtrs nodrošina reklāmu bloķēšanu, izsekošanu un pret ļaunprātīgu programmatūru (servera pusē).

NeuroRouting funkcija. Šī unikālā servera puses multi-hop funkcija automātiski atlec jūsu datus caur vairākiem Perfect Privacy serveriem, lai pievienotu privātumu.

Kā redzat, Perfect Privacy ir liels skaits interesantu funkciju, ieskaitot tās TrackStop un NeuroRouting funkcijas; abas var būt iestatīšanas servera puses. Zemāk mēs aprakstīsim dažas no šīm retāk sastopamajām funkcijām, lai precīzi izskaidrotu, kā tās var jums sniegt labumu.

TrackStop

Jauka lieta par TrackStop ir tā, ka lietotāji to var iestatīt, lai filtrētu nevēlamus datus, kas rodas no jūsu datora. Tas var palielināt interneta pārlūkošanas ātrumu, samazinot lapu ielādes laiku un CPU slodzi. Lietotāji var izvēlēties manuāli iestatīt filtru, lai bloķētu vietnes un datus atbilstoši viņu īpašajām vajadzībām.

Tas ietver arī vecāku spēju iestatīt vecāku bloķēšanu no VPN; unikāla funkcija, kas vecākiem dod iespēju aizsargāt savus bērnus no pieaugušajiem paredzēta satura, vienlaikus ļaujot viņiem iegūt digitālo privātumu, ko nodrošina VPN. Tā kā šo funkciju var iestatīt servera pusē, tā attiecas uz visām ierīcēm VPN tīklā, kas nozīmē, ka to var iestatīt, izmantojot maršrutētāju, lai tā darbotos kā visaptverošs vecāku bloks visai mājai..

Zemāk mēs esam uzskaitījuši visus dažādos filtrēšanas veidus, kurus var sasniegt, izmantojot TrackStop:

 • Izsekošana un Adblock melnie saraksti vairāk nekā 30 000 izsekošanas un reklāmas domēnu
 • Krāpšanās filtrs bloķē vairāk nekā 45 000 zināmu ļaunprātīgas programmatūras domēnu un 20 000 pikšķerēšanas domēnu
 • Bloķējiet Facebook domēnus un Facebook izsekotājus visās vietnēs
 • Bloķēt visus Google domēnus (vairāk nekā 400)
 • Sociālo mediju filtrs: bloķējiet visus lielos sociālo mediju domēnus
 • Vecāku filtrs, lai bloķētu pieaugušajiem paredzētu saturu, azartspēļu vietnes, vardarbīgas vietnes un reklāmas, kas nav piemērotas bērniem
 • Viltus ziņu filtrs, kas bloķē zināmu viltus ziņu vietņu sarakstu (izmantojot sarakstu, kas tiek publicēts un atjaunināts vietnē GitHub)

NeuroRouting

Šī funkcija izmanto atvērtā pirmkoda mašīnmācību (TensorFlow), lai pirms iziešanas, izmantojot vislabāko iespējamo servera atrašanās vietu, automātiski atmīnētu trafiku Perfect Privacy tīklā. Šis dinamiskais vairāku apiņu maršrutēšana nodrošina, ka abonenta izmantotais izejas mezgls atšķiras atkarībā no tā, kuram pakalpojumam ir piesaistīta viņu trafika. Tā rezultātā VPN IP adrese, kas ir redzama katram viņu izmantotajam interneta pakalpojumam, ir atšķirīga.

NeuroRouting var iestatīt darbam ar OpenVPN vai IPsec, un tas jāiestata servera pusē. Tas nozīmē, ka NeuroRouting var iestatīt darbam uz visiem VPN gadījumiem, un tas darbosies pēc noklusējuma visai trafikai, ja tieši savā WiFi maršrutētājā instalēsit Perfect Privacy VPN.

Lai gan daži recenzenti šo funkciju iepriekš ir salīdzinājuši ar Tor (sakarā ar to, ka tā darbojas dinamiski un automātiski, lai atgrieztu lietotāja trafiku caur dažādiem mezgliem), jāņem vērā, ka šī funkcija palīdz nodrošināt papildu privātumu; bet ne anonimitāte. Tas ir tāpēc, ka atšķirībā no Tor, Perfect Privacy visu maršrutēšanu veic uz tā kontrolē esošajiem neapstrādātiem metāla serveriem. Un, lai gan tajā netiek saglabāti žurnāli par to, ko dara lietotāji, kad ir izveidots savienojums ar serveriem - iespējams, ka firma varētu uzraudzīt trafiku reāllaikā, kad tas iet caur savu tīklu.

Kāpēc šī funkcija ir interesanta? Izmantojot NeuroRouting, jums nav nepieciešams pastāvīgi atvienoties un izveidot savienojumu ar dažādām serveru vietām, lai šajās valstīs izmantotu ģeogrāfiski ierobežotus pakalpojumus. Tā vietā (ja vien Perfect Privacy ir serveris šajā vietā), jūs automātiski iegūsit vietējo IP, kas ļauj jums atrasties valstī, kurā atrodas pakalpojums. Šāda veida automatizētais multihop ir unikāls ar Perfect Privacy, un tas ir lieliski abonentu ērtas lietošanas ziņā.

Ātrums un veiktspēja

Vietnē ProPrivacy.com mēs izmantojam pielāgotu, uz serveriem balstītu ātruma pārbaudes sistēmu, lai reāllaikā uzraudzītu VPN savienojuma ātrumu. Mūsu unikālais uz serveriem balstītais risinājums pārbauda VPN maksimālo (eksplozijas) ātrumu un vidējo lejupielādes ātrumu četrās serveru vietās - četras reizes dienā.

Šie savienojuma ātrumi tiek atjaunināti reāllaikā, lai novērtētu, kādi ātrākie pakalpojumi ir mūsu ātrākā VPN lapā. Mūsu pielāgotā ātruma testēšanas sistēma testē VPN ar iespējotu OpenVPN šifrēšanu, un tā testē gan vietējos, gan starptautiskos savienojuma ātrumus no testa serveriem, kas atrodas Honkongā, Lielbritānijā, ASV un Nīderlandē..

Diemžēl, kad mūsu DevOps pievienoja perfektu privātumu ātruma pārbaudes sistēmai, visiem viņu serveriem beidzās laiks. Lejupielādes notika tik lēni, ka testa braucēju lietotne testus nobeidza pēc 2600 sekundēm. Tā kā nevarējām iegūt nekādus datus, mēs bijām spiesti ķerties pie VPN manuālas testēšanas, izmantojot tiešsaistes ātruma testa resursu speedtest.net.

Mēs pārbaudījām Perfektu privātumu, izmantojot 50Mbps BT interneta savienojumu Lielbritānijā. Mēs pārbaudījām savienojumu, lai iegūtu bāzes rezultātus bez VPN savienojuma, un atklājām, ka tā lejupielādes ātrums ir aptuveni 49 Mb / s. Pēc tam mēs izveidojām savienojumu ar Lielbritānijas VPN serveri un trīs reizes pārbaudījām. Mēs atradām lejupielādes ātrumu, kas samazinājās par nepilnu pusi līdz 27Mbps. Augšupielādes ātrums no 17 Mbps bez VPN līdz 14 Mbps ar. Šie rezultāti ir diezgan labi un nozīmē, ka VPN ir jādarbojas lieliski HD straumēšanai.

Lai pārbaudītu tā starptautisko serveri, mēs nolēmām ātri pārbaudīt tā Amsterdamas serveri Nīderlandē. Nīderlandes serveris pieskārienu veica ātrāk nekā Lielbritānijas serveris, kas ir pārsteigums, ņemot vērā, ka datiem jābrauc tālāk. Lejupielādes ātrums 29 Mb / s nozīmē, ka atkal šis serveris darbosies straumēšanai. Visbeidzot, mēs nolēmām pārbaudīt savienojumu ātrumu kāda austrumu krasta serverim ASV. Nav pārsteigums, ka Ņujorka, ņemot vērā iesaistītos attālumus, veica nedaudz lēnāk. Mēs ierakstījām vidējo lejupielādes ātrumu 18 Mb / s, kas joprojām ļautu straumēt HD bez jebkādām nepatikšanām.

Kopumā mēs bijām diezgan pārsteigti par ātrumiem, ko nodrošina šis VPN, un, lai arī tas, iespējams, nav ātrākais VPN pasaulē, tam noteikti ir tas, kas jums nepieciešams straumēšanai un citu datu ietilpīgu uzdevumu veikšanai, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN..

IP noplūdes, DNS noplūdes un WebRTC noplūdes

Lai pārbaudītu, vai VPN darbojas pareizi un vai tas pareizi nodrošina konfidencialitāti, uz kuru tas attiecas, ir svarīgi pārbaudīt, vai tajā nav noplūžu. Noplūdes varētu sabojāt privātumu, ko nodrošina VPN, padarot to bezjēdzīgu.

Mēs izmantojām labi zināmo rīku ipleak.net, lai pārbaudītu noplūdes gan IPv4, gan IPv6 savienojumā. Mēs pārbaudījām inkognito režīmā virtuālajā mašīnā, lai nodrošinātu taisnīgus un nepieļautus rezultātus gan Mac, gan Windows. Mūsu testi atklāja, ka VPN nerada noplūdes, kas nozīmē, ka Perfect Privacy ir uzticama privātuma nolūkos un slēpjot jūsu atrašanās vietu.

Mēs pārbaudījām VPN un konstatējām, ka tajā nav IPv4 vai IPv6, DNS vai WebRTC noplūžu. Tas ir lieliski un nozīmē, ka VPN darbojas kā paredzēts. Pilnīga IPv6 savietojamība ir retums, vairums VPN vienkārši bloķē IPv6 savienojumus un atgriežas pie IPv4. Tomēr ar Perfect Privacy tunelēšana darbojas bez IPv6.

Lai pārbaudītu savu perfektu privātuma savienojumu noplūdēm, apmeklējiet vietnes, piemēram, ipleak.net, test-ipv6.com vai doileak.net.

Privātums un drošība

Perfect Privacy ir VPN pakalpojums, kas atrodas Šveicē; atrašanās vieta, par kuru tiek panākta vienošanās par lielisku digitālo privātumu. Šveicē valdībai ir tendence neuztvert savu nozīmi, un ir ļoti reti, ka tā izmantos orderus, lai piespiedu kārtā piespiestu firmas dalīties ar datiem par patērētājiem. Tieši šī iemesla dēļ tiek uzskatīts, ka Šveice ir piemērota vieta privātuma pakalpojumu pamatā, un kāpēc arī tur atrodas tādi privātuma pakalpojumi kā Proton Mail, Proton VPN un VyprVPN.

Kopumā mēs uzskatām, ka šis nulles žurnālu VPN ir patiess tā nosaukumam. Tās konfidencialitātes politika ir saderīga ar GDPR, un tā neliecina par jebkādu savienojumu žurnālu savākšanu. Tā kā šis VPN nodrošina augstākās klases privātuma funkcijas un spēcīgu šifrēšanu (skat. Vairāk zemāk), šo VPN var uzskatīt par īpaši spēcīgu, kad runa ir par privātuma nodrošināšanu abonentiem.

Šifrēšanas protokoli

Perfect Privacy koncentrējas uz divu VPN šifrēšanas protokolu nodrošināšanu; OpenVPN un IPsec / IKEv2. Abi šie protokoli tiek uzskatīti par drošiem, kas nozīmē, ka abonentiem būs labi izmantot abus.

Kā vienmēr notiek pielāgotu VPN klientu gadījumā, iOS klients nodrošina piekļuvi tikai pēdējam minētajam IPsec / IKEv2 protokolam. Tā rezultātā ikvienam, kurš vēlas izmantot OpenVPN, būs jāizmanto trešās puses OpenVPN savienojuma lietotne (tas attiecas uz visiem VPN un nav šī konkrētā pakalpojumu sniedzēja negatīvs aspekts).

Kaut arī IPsec / IKEv2 tiek uzskatīts par drošu, šeit ProPrivacy.com mēs mēdzam ieteikt OpenVPN šifrēšanu. Tas ir tāpēc, ka tas ir ļoti revidēts un drošs VPN protokols, par kuru ir panākta vienošanās nodrošināt visaugstāko privātuma un drošības līmeni. Šajā nolūkā šeit, vietnē ProPrivacy.com, mēs vienmēr analizējam katra VPN protokola ieviešanu, lai pārliecinātos, vai tas atbilst mūsu obligātajiem standartiem. Mēs lūdzām Perfect Privacy VPN nodrošināt mūs ar šiem ieviešanas standartiem, un VPN mums teica:

 • Vadības kanāls: AES-256 šifrs ar HMAC SHA384 hash autentifikāciju. RSA tiek izmantota, lai nodrošinātu TLS rokasspiedienu, taču mēs nevaram noskaidrot izmantoto noklusējuma atslēgas garumu. Izmantojot DHE atslēgu apmaiņu, tiek panākta perfekta slepenība.
 • Datu kanāls: AES-128-CBC šifrs ar HMAC SHA-512

Šie ieviešanas standarti ir droši, un tls pievienošana: vadības kanālā esošā kripta ir pievienots drošības slānis. Vienīgais, kas mums traucē pilnībā novērtēt šos šifrēšanas standartus, ir tas, ka mums trūkst zināšanu par TLS rokasspiediena atslēgas garumu. Tomēr šķiet taisnīgi uzskatīt, ka tā izmanto OpenVPN minimālos noklusējuma standartus (RSA-2048).

Kā redzat, šis VPN nodrošina arī perfektu priekšu slepenību, izmantojot diferenciālās Helmana efemera (DHE) atslēgas, kas palielina protokola vispārējo drošību. Tā rezultātā šim VPN var uzticēties, lai nodrošinātu ūdensnecaurlaidīgu privātumu, un nav iemesla bažām par VPN tuneļa plaisāšanu uz ilgu laiku nākotnē.

Lietotāja pieredze

Perfect Privacy ir VPN nodrošinātājs, kas darbojas ar labi izstrādātām un ieviestām lietotnēm visām platformām. Tas ir pat savietojams ar Amazon Fire Stick, Raspberry Pi, Synology un lielu skaitu maršrutētāju (AsusWRT, AsusWRT Merlin, pfSense, DDWRT, Tomato, eBlocker)..

Vietne parasti ir labi izkārtota, un tajā ir daudz informācijas par to, ko piedāvā VPN. No otras puses, ir vērts pieminēt, ka vietnei nedaudz trūkst svarīgu tehnisko datu (piemēram, iepriekš minētā OpenVPN ieviešanas informācija). Tomēr tas ir mazsvarīgs jautājums, un vajadzības gadījumā ir iespējams sazināties ar klientu atbalsta dienestu.

Perfekts privātuma konts

Viena lieta, ko mēs pamanījām, ir tāda, ka NeuroRouting funkcijas lapa ir pārāk lielīga un rada dažus viltus apgalvojumus, piemēram, “labākajā gadījumā satiksme vispār netiek pakļauta internetam.” “Jūsu trafikai ir jāiet caur internetu (ieskaitot lai šifrētu caur jūsu ISP serveriem, lai nokļūtu VPN serveros, tam ir jāiet caur internetu starp serveru apiņiem un tam jāatrodas internetā, lai nokļūtu jūsu apmeklētajā vietnē. Šāda veida acīmredzama sagrozīšana (šim nolūkam pārdošanas apjomi), ir nedaudz nevajadzīgi, ņemot vērā, ka pati funkcija ir unikāla un pati par sevi potenciāli pievilcīga lietotājiem, kuriem tā ir vajadzīga vai vēlas.

Vietnes noplūdes testa lapa ir noderīga funkcija, ar kuras palīdzību var pārbaudīt, vai VPN darbojas pareizi, tomēr šo testu veikšanai mēs parasti iesakām izmantot uzticamu trešās puses pakalpojumu..

Windows klients

Mēs rūpīgi pārbaudījām Perfect Privacy Windows klientu, lai iegūtu labu priekšstatu par tā darbību. Mēs uzskatījām, ka to ir viegli iestatīt un lietot, un tam ir visas svarīgās VPN funkcijas, kuras jūs varētu gaidīt.

Lai gan klients noteikti nav aizraujošākā lietotne, kuru apskatīt, tas tomēr sniedz daudz lieliskas informācijas. Pieejamais joslas platums dod priekšstatu par to, cik liela slodze tiek pakļauta serverim, lai jūs varētu izvēlēties serveri, kas sniegs labāku veiktspēju.

Viena lieta, ko mēs pamanījām, ir tā, ka perfektai konfidencialitātei savienojuma izveidošana prasa diezgan ilgu laiku. Tomēr, kad savienojums ir izveidots, tas paliek stabils. Tas liecina par tā neapstrādātā metāla serveru tīkla stabilitāti.

Noklikšķinot uz iestatījumiem, jūs varat izvēlēties starp IPsec un OpenVPN. OpenVPN savienojums pēc noklusējuma tiek ieslēgts UDP, bet noklikšķinot uz Programmas iestatījumi ļauj jums mainīt uz TCP, ja vēlaties. Šis logs ļauj arī konfigurēt šifrēšanu, izvēloties dažādas šifru variācijas. Patērētāji, kas meklē nedaudz labākus ātrumus, var atgriezties pie AES-128, neraizējoties par privātumu.

Windows klienta iestatīšana

Neliels niknums ir tas, ka lietotne nepaskaidro, vai VPN ievieš L2TP / IPsec vai IKEv2 / IPsec. Mēs parasti iesakām pieturēties pie OpenVPN, kas, mūsuprāt, ir iestatīts, lai darbotos virs UDP, jo tas nodrošina lielāku straumēšanas ātrumu.

Dažas citas ievērojamas funkcijas ir pilnīga IPv6 DNS aizsardzība pret noplūdi, portu pāradresācija, pielāgojams multiphop, automātiskais savienojums un pielāgojami ugunsmūra iestatījumi (VPN killswitch).

Windows klienta iestatījumi

Noklikšķinot uz IP un porti cilne, kurai seko Izmantojiet izlases izejas IP ļauj jums izvēlēties nejaušu IP adresi serverī, ar kuru izveidojat savienojumu. Tas nozīmē, ka, ja izvēlētajam VPN serverim ir vairāki IP, jūs katru reizi iegūsit atšķirīgu IP. Ja godīgi, šo funkciju ir grūti uzskatīt, ņemot vērā, ka tas ir tas, ko vairums VPN veic automātiski, un Perfect Privacy iesaka to atstāt ieslēgtu.

Automātiskai kaskādes multihop galvai uz Kaskāde un Maskēšanās cilne, kurai seko iespējot kaskādi; lietotāji var izvēlēties ne vairāk kā 4 apiņus. Mēs to iespējojām, bet nevarējām pateikt, vai kaut kas notiek, jo izejas serveris joprojām to pašu reģistrēja IPLeak.net, tas, iespējams, ir saistīts ar faktu, ka tas dod jums trīs nejaušus apiņus, pirms jūs ierodaties izvēlētajā parametrā.

Mēs pārbaudījām NeuroRouting funkciju, iespējot to dalībnieka zonā. Domājams, ka tas nozīmē, ka mūsu satiksme atlec ap dažādiem serveriem un iziet tuvu tur, kur ir gala mērķis.

Windows klienta NeuroRouting iestatījumi

Tālāk mēs devāmies uz diviem dažādiem IP rīkiem, lai noskaidrotu, vai servera puses funkcijas rada atšķirīgus izejas punktus. Labās ziņas ir tas, ka, lai gan DNS adreses joprojām tiek atrisinātas manuāli atlasītajā vietā, IP adrese IPleak.net tika mainīta uz Nīderlandi un IPleak.org uz Kanādu. Tādējādi šķiet, ka šī funkcija darbojas kā reklamēta.

Stealth ir pieejams, izmantojot Stunnel, Obfsproxy3 vai SSH - tas ir milzīgs izvēles iespējas. Un klients pat ļauj jums manuāli izvēlēties, kurš Perfect Privacy serveris apstrādā jūsu DNS pieprasījumus.

Kopumā mēs atklājām, ka šim klientam ir raksturīgas iespējas. Mēs pārbaudījām filtrus un secinājām, ka tie darbojas labi, ja vien jūs restartējat VPN klientu. Google filtrs neļāva mums piekļūt Google meklēšanai un Youtube. Sociālo mediju filtrs apturēja piekļuvi Facebook un Twitter. Šķiet, ka reklāmas ir veiksmīgi bloķētas vietnē, kas ir bēdīgi slavena ar daudzu reklāmu rādīšanu. Turklāt bērnu aizsardzības filtrs apturēja PornHub ielādi. Tādējādi šķiet, ka visas šīs funkcijas, kuras var iestatīt biedra zonā, darbojas lieliski.

Citi klienti

Papildus Windows klientam, kuru mēs rūpīgi pārbaudījām, Perfect Privacy ir arī lietotnes Android un Mac, kuras mēs izmantojām testa palaišanai..

Mac

Mac VPN klientam ir visas tās pašas funkcijas kā Windows klientam, un, lai gan mēs viņiem nedevām padziļinātu pārbaudes darbu, kā mēs to darījām operētājsistēmā Windows, mēs varam tikai pieņemt, ka iestatījumi darbojas pilnīgi vienādi. Tomēr ir vērts pieminēt, ka Mac klientam ir pilnīgi atšķirīgs izskats nekā tā WIndows kolēģim, un tas parasti ir daudz tīrāks.

Windows klienta UDP vai TCP izvēle

Tāpat kā operētājsistēmā Windows, lietotāji var izvēlēties OpenVPN UDP vai TCP. Tomēr lietotāji nevar mainīt šifru uz Camelia vai mainīt AES šifrēšanas stiprumu, kā tas bija Windows gadījumā.

Mēs pārbaudījām klienta noplūdes un secinājām, ka tas nav cietis. IPv6 savienojumi šajā klientā tiek automātiski atspējoti, kas nodrošina, ka VPN savienojums darbojas nevainojami, izmantojot IPv4.

Citas ievērojamas funkcijas ir Killswitch, kas jāieslēdz “ekspertu” režīmā. Tomēr šim klientam nav portu pāradresācijas, multihop, kaskādes vai slepenā režīma, kā tas ir Windows gadījumā. Tādējādi šis Mac klients ir daudz standarta VPN klients ar galvenajiem elementiem jūsu privātuma aizsardzībai.

Labā ziņa ir tā, ka Mac lietotāji joprojām var iespējot reklāmu bloķēšanu un citus filtrus, kā arī NeuroRouting funkciju no biedra zonas - un tas joprojām darbosies kā reklamēts.

iOS

Diemžēl Perfect Privacy nav pielāgotas iOS VPN lietotnes. Lai izmantotu šo VN iPad vai iPhone, jums būs jālejupielādē .ovpn konfigurācijas faili, lai izveidotu savienojumu, izmantojot trešās puses OpenVPN connect klientu.

Tas ir neliels trūkums, tomēr uzņēmums patiešām sniedz pārskatu, kā to izveidot. Un Connect klients ir lielisks, kas nozīmē, ka jūs varēsit izmantot šo VPN bez pārāk lielām nepatikšanām. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka OpenVPN connect for iOS ir pamata klients, kas nepiedāvā nevienu no uzlabotajām funkcijām, kas pieejamas operētājsistēmā Windows.

Android

Mēs lejupielādējām Android VPN klientu un padevām tam ātru izmēģinājumu, lai pārbaudītu pieejamās funkcijas. Mēs noskaidrojām, ka šis klients ir jaukākais, uz kuru ir vērts skatīties.

Serveru saraksts

Tomēr tam pilnīgi trūkst uzlaboto funkciju. Klients ļauj jums izveidot savienojumu un atvienoties, un tas ir viss. Killswitch nav pieejams, un jūs nevarat izmantot nevienu no uzlabotajām funkcijām, ko iegūstat operētājsistēmā Windows.

Klientu atbalsts

Ņemot vērā šī VPN izmaksas, ir godīgi teikt, ka atbalsts ir joma, kurā tā ļoti trūkst. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts nav pieejams, kas nozīmē, ka, lai uzdotu jautājumus, jums būs jāizmanto tā bieži uzdotie jautājumi vai biļešu sistēma. Mēs atradām rokasgrāmatas un FAQ noderīgus, un tie noteikti sniedz atbildi uz svarīgākajiem jautājumiem, kurus cilvēki, iespējams, uzdod.

Nosūtīt biļeti ar pieprasījumu nav grūti, un jūs automātiski saņemat atbildi, lai jūs zināt, ka jautājums ir saņemts. No tā brīža tā ir gaidīšanas spēle. Tomēr mēs atradām, ka firma reaģē ārkārtīgi ātri, un viņi sniedza atbildes, kuras mēs pieprasījām.

Mēs labprātāk redzētu, kā šis VPN pievieno tiešsaistes tērzēšanas funkciju sava dalībnieka vietnei. Tomēr, kamēr jūs zināt savu ceļu ap VPN un nedomājat sazināties, izmantojot e-pasta biļešu sistēmas, tas jums nevajadzētu radīt pārāk daudz skumju.

Noslēguma domas

Perfekta konfidencialitāte ir VPN, ko visās platformās, izņemot Windows, var uzskatīt par diezgan vidēju. Kā Windows VPN tas nonāk pats par sevi, nodrošinot milzīgu skaitu funkciju, kuras daudziem tirgus nodrošinātājiem nav pieejamas. Nulles žurnālu politika ir ieguvēja, un tas, ka tā atrodas Šveicē, noteikti to padara nepieejamu tādām invazīvām valdībām kā ASV un Lielbritānija.

Lai gan šis VPN nav tik pievilcīgs sajūtas ziņā un izskatās kā daudzi citi tirgū esošie VPN, tas noteikti var paveikt darbu. Un kamēr vien jums nav prātā, ka trūkst automātiskās slēdža - Android klients ir Labs.

Fakts, ka šis VPN ļauj jums izmantot savu kontu neierobežotā skaitā ierīču, ir labs. Tomēr VPN atgādina, ka tas paredzēts tikai vienas personas lietošanai. Tomēr VPN neveic žurnālus un neuzrauga vienlaicīgus savienojumus - tas nozīmē, ka godīgai lietošanai jāpaļaujas uz cilvēku godīgumu..

Sakarā ar šī VPN izmaksām mēs neesam nedaudz ietekmējuši šo VPN. Ja jūs meklējat Windows VPN ar speciālistu funkcijām, tad šo VPN ir vērts apsvērt. Un, ja NeuroRouting funkcija jums patīk, šis VPN ir izmēģinājuma vērts.

Tomēr pieredze, izmantojot šo VPN jebkam, izņemot Windows, ir diezgan vidēja, un to ir grūti uzskatīt par izdevīgu. Varbūt, ja šis VPN būtu lētāks, tas varētu būt ieteicamāks visam, izņemot Windows.

No otras puses, šis VPN nodrošina 7 dienu naudas atdošanas garantiju - tāpēc jums nav iemesla to nepārbaudīt, ja kāds no tā unikālajiem VPN līdzekļiem jūs interesē. Noteikti ir vērts izmēģināt, ja meklējat Windows VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me